hou toch op manquote:Op zaterdag 3 mei 2025 15:47 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dit is precies wat ik laatst zei trouwens. Het sentiment is dat de oorlog maar al te graag gewoon door moet gaan, omdat we hier in het Westen dan lekker kunnen genieten.
Nah is compleet nutteloos, totale onzinquote:Op zaterdag 3 mei 2025 16:27 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het heeft gewoon militair nut. Elke soldaat die daar sterft kan geen Oekraïners doodmaken. En die burgers gaan wel rennen zodra de sirenes afgaan. En vergeet de enorme moraalboost voor Oekraïne en de mentale dreun voor de Russen niet. Dat kan effect hebben.
Dit moet u aan hem zelf vragen. Weet dat verder ook niet, maar hoop er dan het beste van.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 16:30 schreef Ulx het volgende:
[..]
En in ruil voor het niet verstoren van het feestje van Poetin geeft hij wat precies?
Ah ja, en het land dat binnengevallen wordt door zijn buurman moet natuurlijk beginnen met het tonen van goodwill.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 16:50 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Dit moet u aan hem zelf vragen. Weet dat verder ook niet, maar hoop er dan het beste van.
Iemand moet toch ergens beginnen met de lucht te klaren.
En dat er belangrijke stappen van zoal goodwill gezet moeten worden, itt continu wantrouwen over en weer en oeverloos blijven aanmodderen, is overduidelijk.
Elke dode Rus is een Rus minder. En dat is goed. Hoe meer dode Russen, hoe minder er zijn om Oekraïners te doden.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 16:47 schreef sp3c het volgende:
[..]
Nah is compleet nutteloos, totale onzin
Grotere kans dat ze de luchtverdeding rond moskou aanvallen, dan gaan de alarmen ook wel af en de kans dat je een een paar weet te doden is een stuk groter
Dus Rusland moet zijn feestje hebben en in ruil moet Oekraïne hopen dat dat ze daar iets voor krijgen?quote:Op zaterdag 3 mei 2025 16:50 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Dit moet u aan hem zelf vragen. Weet dat verder ook niet, maar hoop er dan het beste van.
Iemand moet toch ergens beginnen met de lucht te klaren.
En dat er belangrijke stappen van zoal goodwill gezet moeten worden, itt continu wantrouwen over en weer en oeverloos blijven aanmodderen, is overduidelijk.
WHAHAHAAAHAAAAAAAAAAAAAAAquote:"putin to participate in the Red Square parade only via video link," Reuters.
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lobluecsh22z
Uiteraard. Dat was al duidelijk gezien alle dreigementen van het Kremlin.quote:
Beetje lastig om die naast Xi te zetten. Dat komt zo laf over.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 17:28 schreef Discombobulate het volgende:
Ik had body double gedaan, daar zijn er toch twee of drie van?
quote:🇮🇳❌ April 30: Modi has cancelled his trip to Moscow for the parade. It has been announced that Indian Defense Minister will come instead.
🚫 May 3: Indian Defense Minister has cancelled his trip to Moscow for the parade….
https://bsky.app/profile/maks23.bsky.social/post/3lobnibw2w22e
Allemaalquote:Op zaterdag 3 mei 2025 17:40 schreef Immerdebestebob het volgende:
Welke south park aflevering is dit?
Iets meer info over de Indiase snub. Ze hebben met de dreigende oorlog met Pakistan natuurlijk wel een prima excuus.quote:https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lobo74a2r226
India’s Defense Minister canceled Moscow Victory Day parade visit, following the PM — India Today. Rajnath Singh was to replace Narendra Modi, who also declined. India will be represented by Deputy Defense Minister Sanjay Seth.
Het is teleurstellend dat Rusland de militaire operatie voortzet, zeker nu Oekraïne blijkbaar positief heeft gereageerd op het Amerikaanse vredesvoorstel. Dit roept serieuze vragen op of Rusland wel echt een vreedzame oplossing nastreeft. Goodwill moet immers van beide kanten komen. Als Oekraïne bereid is een stap te zetten, maar Rusland niet, dan wordt het erg moeilijk om de patstelling te doorbreken. Laten we hopen dat Rusland de getoonde goodwill van Oekraïne alsnog erkent en bereid is om de-escalerende maatregelen te nemen. Uiteindelijk is een vreedzame uitkomst voor iedereen het beste.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 16:27 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om.
Zeker niet lullig bedoeld. De Russen zelf zijn ook heus geen lieverdjes, maar deze opmerking is in de geest vooral bedoeld tot het zetten van stappen van goodwill om elkaar tegemoet te durven komen.
Iemand moet toch ergens beginnen.
Vernedering avant le lettrequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |