Trump escaleert zelf door wereldwijde tarieven door te voeren. Tarieven op eilanden waar niemand woont waarom zou de wereld zo'n slecht beleid serieus moeten nemen, laat de VS lekker in het Trump moeras zakken. Het zogenaamde moeras is niet leeggepompt maar juist flink groter geworden.quote:Op maandag 7 april 2025 09:19 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik hoef ook geen gemodificeerd voedsel.
Ik zeg niet dat het makkelijk is, maar als je hem in een hoek drijft escaleert het alleen maar.
Ja, weer lekker aan het wensdenken joh?quote:Op maandag 7 april 2025 09:39 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vechten tegen die bierkaai en later alsnog verliezen (ja ook de tegenstander raken we, alleen zij ons harder) is een slim idee. Deden we in Rusland ook. Gaan we nu ook verliezen.
Europa overschat zichzelf.
Maar hoe drijft de EU Amerika nu in een hoek?quote:Op maandag 7 april 2025 09:39 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vechten tegen die bierkaai en later alsnog verliezen (ja ook de tegenstander raken we, alleen zij ons harder) is een slim idee. Deden we in Rusland ook. Gaan we nu ook verliezen.
Europa overschat zichzelf.
Dit lijkt me heel plausible. Je ziet zijn gedachtenproces gewoon in realtime plaatsvinden.quote:Op maandag 7 april 2025 07:01 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ja er is een beetje een probleem met de handelingswijze van Trump. De man is natuurlijk een enorme chaoot die vaak denkt allemaal 'dealtjes te kunnen sluiten'. Dat staat haaks op het idee dat importheffingen gaan zorgen voor massale investeringen in productie in de VS, want daarvoor is stabiliteit op de lange termijn vereist. Je gaat niet een investeringen met een rendement over een decennium aan op basis van heffingen die morgen weer verdwenen zijn. Dat is Donnie waarschijnlijk inmiddels uitgelegd en nu probeert ie heel krampachtig te doen alsof dit echt permanente heffingen zijn, waar niets aan te doen valt. Maar ja, deze termijn duurt nog 3,5 jaar en daarna is het maar de vraag hoe lang deze heffingen blijven bestaan, want op het moment dat Trump verdwenen is, staan niet alleen de Democraten, maar ook het gros van de Republikeinen te springen om wat aan dit fiasco te doen natuurlijk.
Naar het schijnt kan Trump het zo gek maken als hij maar wil en hetzelfde geldt voor Poetin... de rest van de wereld moet hoe dan ook zorgen dat zij vervolgens geen greintje gezichtsverlies lijden, want anders drijven we hen in een hoek en o, wee als we dat doenquote:Op maandag 7 april 2025 09:54 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Maar hoe drijft de EU Amerika nu in een hoek?
Vooral in de media en aan de beursquote:
Laat AI idd maar de boel overnemen van ons primaten. We maken er een pestzooi van.quote:Op maandag 7 april 2025 10:06 schreef Forbry het volgende:
Ik zou zeggen, laat die atoombommen dan maar gewoon komen, als dat écht de staat der dingen zou zijn
Alhoewel... al die arme, arme (andere) diertjes, die hierin volledig onschuldig zijn![]()
quote:Op maandag 7 april 2025 10:07 schreef Perrin het volgende:
[..]
Laat AI idd maar de boel overnemen van ons primaten. We maken er een pestzooi van.
Trump is een roofdier. Elke ruimte die je hem geeft neemt hij in. En dan vraagt hij om nog meer ruimte. Dit is met alle roofdieren zo. Zie ook Putin. Elke vinger die je hem geeft bijt hij af en eist de volgende vinger. We gaven hem de ruimte in 2014 door hem de Krim in te laten nemen. Neem maar eens een kijkje in de geschiedenis. Er wordt nooit een stap terug gedaan. Er wordt nooit gezegd 'ik heb genoeg; ik zit vol'. Het hele eco-systeem van de Putins en de Trumps is om elke ruimte in te nemen die hem gegund wordt. Meer meer meer.quote:Op maandag 7 april 2025 08:56 schreef phpmystyle het volgende:
Allemaal heel l euk dat gewauwel over andere markten aanboren. Maar er is een goede reden om te handelen met USA: enorme markt met consumenten met hele hoge inkomens en die heel veel kunnen lenen. Wij gaan onze dure spullen niet slijten aan Bolivia of Peru.
Trump moet die kut tarieven intrekken, en de EU moet hem die ruimte geven.
Die verrekte pinguïns op de Heard-en Burger King McDonald's Island hebben er anders zelf om gevraagdquote:Op maandag 7 april 2025 10:06 schreef Forbry het volgende:
Ik zou zeggen, laat die atoombommen dan maar gewoon komen, als dat écht de staat der dingen zou zijn
Alhoewel... al die arme, arme (andere) diertjes, die hierin volledig onschuldig zijn![]()
Dit is een goed beginquote:Op maandag 7 april 2025 09:11 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Zou jij er wakker van liggen als 0.028% van de bevolking ergens tegen demonstreert?
Mocht Trump willen.quote:Op maandag 7 april 2025 10:32 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Trump is een roofdier. Elke ruimte die je hem geeft neemt hij in. En dan vraagt hij om nog meer ruimte. Dit is met alle roofdieren zo. Zie ook Putin. Elke vinger die je hem geeft bijt hij af en eist de volgende vinger. We gaven hem de ruimte in 2014 door hem de Krim in te laten nemen. Neem maar eens een kijkje in de geschiedenis. Er wordt nooit een stap terug gedaan. Er wordt nooit gezegd 'ik heb genoeg; ik zit vol'. Het hele eco-systeem van de Putins en de Trumps is om elke ruimte in te nemen die hem gegund wordt. Meer meer meer.
Trump en vrienden gaan er in ieder geval niet veel slechter van worden.quote:Op maandag 7 april 2025 10:47 schreef klaasweetalles het volgende:
Het kan ook natuurlijk ook zo zijn dat het bewust een idee is van Trump om de beurskoersen keihard te laten dalen om zo goedkoop in te kunnen kopen......
Dat heeft hij in het verleden letterlijk zo beweerd
met hoge koersen kun je immers geen winsten boeken
Dat zou volstrekt immoreel zijn.quote:Op maandag 7 april 2025 10:47 schreef klaasweetalles het volgende:
Het kan ook natuurlijk ook zo zijn dat het bewust een idee is van Trump om de beurskoersen keihard te laten dalen om zo goedkoop in te kunnen kopen......
Dat heeft hij in het verleden letterlijk zo beweerd
met hoge koersen kun je immers geen winsten boeken
Dat is gelukkig bepaald geen eigenschap van Don.quote:
Geen idee. Ik heb ook geen vertrouwen in de EU.quote:Op maandag 7 april 2025 10:54 schreef nostra het volgende:
[..]
Dat is gelukkig bepaald geen eigenschap van Don.
Niet immoreel zijnquote:Op maandag 7 april 2025 10:54 schreef nostra het volgende:
[..]
Dat is gelukkig bepaald geen eigenschap van Don.
Het is dan ook van het grootste belang dat de EU hem op dit moment geen strobreed in de weg legt, anders wordt hij in een hoek gedreven.quote:Op maandag 7 april 2025 10:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Geen idee. Ik heb ook geen vertrouwen in de EU.
Maar ik sta met opengevallen mond te kijken wat er nu gebeurt.
Dit is een ramp voor heel veel van zijn kiezers en ook mensen die hem steunen buiten USA. Allemaal mensen met kleine portefoulles die hun geld zien verdampen.
Ik zie inderdaad media licht en de beurs flink in paniek. Maar jij had het over de EU en diens leiders. Daar zie ik geen paniek eigenlijk.quote:Op maandag 7 april 2025 10:06 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Vooral in de media en aan de beurs
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |