abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_217302550
quote:
14s.gif Op zondag 6 april 2025 11:34 schreef HowardRoark het volgende:
Deze situatie betreft naar alle waarschijnlijk wél flinke fout die men heeft gemaakt en daar zullen ze intern dan ook een zaak voor moeten starten. En dit wordt overigens ook altijd gedaan, de individuen die paar maanden terug een Palestijnse terrorist in een gevangenis hadden behandeld zitten nog altijd vast.
Ik betwijfel het.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_217302705
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 april 2025 19:44 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Je maag draait toch helemaal om :r

Wat een walgelijke misdaden pleegt Israël.
En die feiten komen alleen maar duidelijker.

Zoveelste aanval van Israël op hulpverleners.
Serieus? Op sirenes gaan knallen. Walgelijk :r

Maar hè de genocide ploeg hier op FOK! denkt vast dat de terroristen voor de gein de sirenes aan hebben gezet :')
Israël kan werkelijk niets fout doet

- Bewijs is niet betrouwbaar, want hamas
- Internationale media pikken het op ( dan is het een wereldwijde progressieve complot om de reputatie van de joden te schaden)
- Vervolgens zullen ze meedelen dat er een ' onderzoek ' plaats zal vinden
- En na een paar maanden is iedereen het weer vergeten :D
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.
pi_217302741
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 11:29 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Het zou mij ook niet verbazen. Mensen moeten nou niet bepaald doen alsof Israël zo'n lieverdje is. Jouw reactie laat wel erg goed je bias zien overigens.
Geeft niet.
Intolerant voor intolerantie
pi_217302761
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 00:25 schreef Mutant01 het volgende:
Nice, piew piew op ambulances en hulpverleners. Wat een helden die Israëliers.
Weet je waar het me aan doet denken?

-IDF-soldaat verkrachte een Palestijn zo erg dat die naar het ziekenhuis moest voor behandeling
-Verkrachter word opgepakt en er breekt een nationale rel uit
-Volgens de joodse wet hebben ze het recht om niet joden te verkrachten
-Meerderheid van het volk is het met hem eens, laat onze verkrachter vrij

Weet nog hoe stil het hier was in de pro Israël kamp. Verbaasd me ook weinig dat ze het nu proberen te downplayen en bagatelliseren
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.
pi_217302766
quote:
14s.gif Op zondag 6 april 2025 11:26 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Grote delen van de Westerse media en inderdaad ook de progressief linkse kant van het politieke spectrum nemen het op voor de Palestijnse terroristen en hun toejuichers. Het duurde maar liefst bijna een jaar voordat men bij de VN schoorvoetend wilde erkennen dat waarschijnlijk toch wel seksueel geweld was gebruikt tegen Israëlische vrouwen op 7 oktober 2023.

Om hier trouwens nog maar te zwijgen over grote delen van de Islamitische en Arabische wereld. Waar het openlijk toejuichen van de Palestijnse terroristen eerder norm dan uitzondering is. Hopelijk geeft dit een goed antwoord op jouw vraag.

Mijn vraag is daarentegen nog niet echt beantwoord en dan vooral het laatste deel over de enorme dubbele standaard als het gaat om de verwachtingen en de hysterische reacties als er Palestijnen om het leven komen. Dit ook nog in een oorlog die zij nota bene zelf zijn gestart. Zulke reacties zien we nooit mbt Soedanezen, Koerden, Syriërs of Jemenieten.
Zijn bij die conflicten normale fatsoenlijke mensen betrokken? Westerse mensen waarmee wij ons identificeren en normen en waarden delen? We dagelijks mee verkeren en een band hebben? Mbt Turkije zou je daar iets van kunnen zeggen, ik geloof alleen niet dat Erdogan onder ons niet-Turken een populair figuur is lmaar wellicht weet je me te overtuigen. Ik geloof dat Amerika voor haar daden in Afghanistan, Irak of Vietnam wel redelijk wat kritiek kreeg, geen ICC inderdaad, maar wel iets van kritiek. Was ook vanuit racisme gestuurd?

Waarom was bij dat onderzoek naar het sexueel geweld van 7 oktober zo belangrijk dat er geen pottenkijkers bij aanwezig zouden zijn? Dat heb ik nooit begrepen, dat doet iets met de bevindingen

[ Bericht 1% gewijzigd door opgebaarde op 06-04-2025 12:13:11 ]
pi_217302769
We zijn eruit, het is een oorlogsmisdaad

twitter
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.
pi_217302816
quote:
14s.gif Op zondag 6 april 2025 12:07 schreef Ali_boo het volgende:
We zijn eruit, het is een oorlogsmisdaad

[ x ]
Ben ik echt héél benieuwd naar het waarom. Dus dan onderzoek moet er zeker komen.
Intolerant voor intolerantie
pi_217303014
quote:
1s.gif Op zondag 6 april 2025 11:20 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Oké. Wijs anders even aan wie het opneemt voor Hamas of Hamas en haar manier van vechten niet eens wil veroordelen. Iets duidelijker dan '(progressief) links' zou ik fijn vinden. Ik ben bekend met die demonstraties waar ook racisten staan te schreeuwen en het opnemen voor Hamas. Dat is geen substantiële grote groep die iets van betekenis heeft in het maatschappelijk debat. Volgens mij veroordeeld ruim de meerderheid Hamas en haar ideologie of daden en worden de oorlogsmisdaden en/of misdaden tegen de menselijkheid gewoon erkend.
Hamas vecht niet in uniform en verschuilt zich en hun wapens tussen de burgerbevolking om dan vervolgens dode burgers als martelaar te vieren en de publieke opinie in het Westen en de Islamitische wereld tegen Israel te keren. Mensen die niet zeuren over die tactiek maar over Israel dat daardoor maar moeilijk burgerdoden kan voorkomen en dat dan een genocide noemen maken dat die Hamas tactiek werkt. Dus dat is meer dan een steunbetuiging, het is feitelijke steun aan Hamas.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  zondag 6 april 2025 @ 13:05:05 #159
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_217303189
quote:
1s.gif Op zondag 6 april 2025 12:06 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Zijn bij die conflicten normale fatsoenlijke mensen betrokken? Westerse mensen waarmee wij ons identificeren en normen en waarden delen? We dagelijks mee verkeren en een band hebben?[
Maar is dit relevant dan, want als het argument is dat burgerslachtoffers or medici die om het leven komen tijdens een oorlog erg is dan moet dat toch unaniem gelden ongeacht de situatie?

Het wordt wel een hele rare situatie als het erg is dat er burgerslachtoffers vallen bijvoorbeeld door ingrijpen van de VS, het VK of Israël, maar als dit het geval is in een oorlog in Soedan men de schouders ophaalt.
quote:
1s.gif Op zondag 6 april 2025 12:06 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Mbt Turkije zou je daar iets van kunnen zeggen, ik geloof alleen niet dat Erdogan onder ons niet-Turken een populair figuur is lmaar wellicht weet je me te overtuigen. Ik geloof dat Amerika voor haar daden in Afghanistan, Irak of Vietnam wel redelijk wat kritiek kreeg, geen ICC inderdaad, maar wel iets van kritiek. Was ook vanuit racisme gestuurd?
De daden van de VS in Afghanistan en Irak? Je bedoelt Islamitische terreurgroeperingen aanpakken?
quote:
1s.gif Op zondag 6 april 2025 12:06 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Waarom was bij dat onderzoek naar het sexueel geweld van 7 oktober zo belangrijk dat er geen pottenkijkers bij aanwezig zouden zijn? Dat heb ik nooit begrepen, dat doet iets met de bevindingen
Ik heb geen idee. Ik geef slechts aan dat het hier ontzettend lang duurde alvorens men dit überhaupt wilde erkennen terwijl de daders nota bene hun eigen daden met camera's hebben gefilmd. Maar zodra Israël wellicht iets heeft gedaan of een fout heeft gedaan duurt het luttele seconden alvorens allerlei partijen hysterisch om zich heen schreeuwen vanuit ontsteltenis.

Het lijkt er dus vooral op dat er hier een onderliggende vooringenomenheid een rol speelt en dat is dat Israël altijd fout is en de rol van dader heeft en andere partijen, zoals de Palestijnse terreurgroeperingen, eigenlijk de slachtoffers zijn. En zodra er iets gebeurd dat binnen dit wereldbeeld past dan is het van 'Zie je wel!' en als er iets gebeurd dat haaks staat op dit wereldbeeld, men het eigenlijk even niet meer weet. Dat betreft dus een dubbele moraal.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  zondag 6 april 2025 @ 13:06:55 #160
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_217303204
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 12:41 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Hamas vecht niet in uniform en verschuilt zich en hun wapens tussen de burgerbevolking om dan vervolgens dode burgers als martelaar te vieren en de publieke opinie in het Westen en de Islamitische wereld tegen Israel te keren. Mensen die niet zeuren over die tactiek maar over Israel dat daardoor maar moeilijk burgerdoden kan voorkomen en dat dan een genocide noemen maken dat die Hamas tactiek werkt. Dus dat is meer dan een steunbetuiging, het is feitelijke steun aan Hamas.
Dit inderdaad.

Om nog maar te zwijgen over het feit dat deze mensen zich geen moment bekommeren om burgers of medici die in andere oorlogen om het leven komen. De reden waarom men zich er hier wél druk over maakt is omdat het Israël betreft.

Het is dus niet een oprechte zorg over burgers of medici, maar een bevestiging van een diepe antipathie tegen een bepaald land wat men hekelt en zulke gebeurtenissen worden als een rechtvaardiging van deze haat gezien.

'Zie je wel! Het is inderdaad en schurkenstaat'
'Zie je wel! Weet die Joden die Palestijnen onderdrukken'
'Zie je wel! Het is altijd Israël'
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  zondag 6 april 2025 @ 13:44:47 #161
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_217303517
https://nos.nl/artikel/25(...)-verlichting-aan-had


Absurd, en proberen weg te moffelen ook nog. :{
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_217303573
quote:
16s.gif Op zondag 6 april 2025 13:44 schreef FlippingCoin het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)-verlichting-aan-had

Absurd, en proberen weg te moffelen ook nog. :{
Al behandeld
Intolerant voor intolerantie
pi_217303580
Hele topic ff samengevat : Palestijnen zijn allemaal slecht/terorristen/geen mensen en dus geoorloofd om te doden. Israeliers zijn onze bondgenoten en mogen van ons er gerust op uitmoorden…
Hoppa er kan een slotje op dit topic, want het is steeds herhaling op herhaling van de dezelfde kreten van dezelfde users...
  zondag 6 april 2025 @ 13:52:49 #164
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_217303585
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 13:51 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Al behandeld
Disgusting.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_217304065
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 12:41 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Hamas vecht niet in uniform en verschuilt zich en hun wapens tussen de burgerbevolking om dan vervolgens dode burgers als martelaar te vieren en de publieke opinie in het Westen en de Islamitische wereld tegen Israel te keren. Mensen die niet zeuren over die tactiek maar over Israel dat daardoor maar moeilijk burgerdoden kan voorkomen en dat dan een genocide noemen maken dat die Hamas tactiek werkt. Dus dat is meer dan een steunbetuiging, het is feitelijke steun aan Hamas.
Fijn dat zij sinds 8 of 9 oktober 2023 over genocide hebben, alleen mij ontgaat nog steeds waarom we de opinie van die idioten zo belangrijk vinden. Volgens mij is het nog steeds een marginale groep die dat vindt
  zondag 6 april 2025 @ 14:59:26 #166
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_217304132
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 13:51 schreef AFA2022 het volgende:
Hele topic ff samengevat : Palestijnen zijn allemaal slecht/terorristen/geen mensen en dus geoorloofd om te doden. Israeliers zijn onze bondgenoten en mogen van ons er gerust op uitmoorden…
Hoppa er kan een slotje op dit topic, want het is steeds herhaling op herhaling van de dezelfde kreten van dezelfde users...
Tja, geen user die dit heeft gezegd. Dus als je hier enkel komt en dit hele topic wilt wegzetten aan de hand van stropoppen en anderen woorden in de mond leggen is het misschien beter om weg te blijven.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_217304235
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 13:51 schreef AFA2022 het volgende:
Hele topic ff samengevat : Palestijnen zijn allemaal slecht/terorristen/geen mensen en dus geoorloofd om te doden. Israeliers zijn onze bondgenoten en mogen van ons er gerust op uitmoorden…
Hoppa er kan een slotje op dit topic, want het is steeds herhaling op herhaling van de dezelfde kreten van dezelfde users...
Hoe herken je degenen die écht aan de extremistische kant zitten?
Intolerant voor intolerantie
  zondag 6 april 2025 @ 15:19:18 #168
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_217304415
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 13:51 schreef AFA2022 het volgende:
Hele topic ff samengevat : Palestijnen zijn allemaal slecht/terorristen/geen mensen en dus geoorloofd om te doden. Israeliers zijn onze bondgenoten en mogen van ons er gerust op uitmoorden…
Hoppa er kan een slotje op dit topic, want het is steeds herhaling op herhaling van de dezelfde kreten van dezelfde users...
LOL de ongenuanceerde kreet die jij hier nu slaakt die is ook al heel vaak te lezen geweest. Maar ga gerust je gang hoor. :D
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  zondag 6 april 2025 @ 15:38:00 #169
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_217304694
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 15:07 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Hoe herken je degenen die écht aan de extremistische kant zitten?
Dit is natuurlijk een uitstekende vraag.

Immers, velen die stellen dat er een duidelijk scheiding is tussen de Palestijnen terreurgroeperingen en de Palestijnen en dat beide groepen niets met elkaar te maken hebben. Maar we hebben in eerdere delen van dit topic al gezien dat als je er dan beeldmateriaal bijhaalt van 7 oktober 2023, waar talloze Palestijnen mededen aan het terrorisme of het stond toe te juichen, dan is het argument iets als 'Ja, maar dat is gewoon Hamas, dat zijn de Palestijnen niet'.

Maar ja, een vrouw als dit is dan zeker ook Hamas:

twitter
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  zondag 6 april 2025 @ 15:44:28 #170
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_217304787
Nu ik die video ook weer kijk. Die teksten zijn zo bizar.

'Allah willing, we will soon carry the Jews and thrown into the ditches of Hitler, who wanted to burn them.'

Moet je nagaan hoe verrot je morele kompas is je als Westerling voor zulke barbaren in de bres springt.

'Ja, maar het zijn wel vrouwen en kinderen hoor!'
'De Palestijnen zijn onschuldig!'
'Ohh, kijk eens wat Israël doet!'


🤡
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_217305125
quote:
1s.gif Op zondag 6 april 2025 14:54 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Fijn dat zij sinds 8 of 9 oktober 2023 over genocide hebben, alleen mij ontgaat nog steeds waarom we de opinie van die idioten zo belangrijk vinden. Volgens mij is het nog steeds een marginale groep die dat vindt
Zo marginaal is die niet, en die probeert de Hamas tactiek van eigen burgerslachtoffers maken te laten slagen. Na de wapenstilstand deden ze allemaal meteen hun uniform weer uit zodat het voor Israel moeilijker wordt om burgerslachtoffers te voorkomen.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_217305145
quote:
14s.gif Op zondag 6 april 2025 15:44 schreef HowardRoark het volgende:
Nu ik die video ook weer kijk. Die teksten zijn zo bizar.

'Allah willing, we will soon carry the Jews and thrown into the ditches of Hitler, who wanted to burn them.'

Moet je nagaan hoe verrot je morele kompas is je als Westerling voor zulke barbaren in de bres springt.

'Ja, maar het zijn wel vrouwen en kinderen hoor!'
'De Palestijnen zijn onschuldig!'
'Ohh, kijk eens wat Israël doet!'


🤡
De Palestijnen roepen het, de Israëliërs voeren het letterlijk uit.
Allah Al Watan Al Malik
pi_217305308
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 16:06 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Zo marginaal is die niet, en die probeert de Hamas tactiek van eigen burgerslachtoffers maken te laten slagen. Na de wapenstilstand deden ze allemaal meteen hun uniform weer uit zodat het voor Israel moeilijker wordt om burgerslachtoffers te voorkomen.
Oké het is niet marginaal. Dank voor je reacties, maar ik weet nog steeds niet hoe groot die groep dan wel is.
pi_217305321
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 16:08 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
De Palestijnen roepen het, de Israëliërs voeren het letterlijk uit.
Volgens degenen... die dat roepen.
Intolerant voor intolerantie
pi_217305469
quote:
14s.gif Op zondag 6 april 2025 15:38 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dit is natuurlijk een uitstekende vraag.

Immers, velen die stellen dat er een duidelijk scheiding is tussen de Palestijnen terreurgroeperingen en de Palestijnen en dat beide groepen niets met elkaar te maken hebben. Maar we hebben in eerdere delen van dit topic al gezien dat als je er dan beeldmateriaal bijhaalt van 7 oktober 2023, waar talloze Palestijnen mededen aan het terrorisme of het stond toe te juichen, dan is het argument iets als 'Ja, maar dat is gewoon Hamas, dat zijn de Palestijnen niet'.

Maar ja, een vrouw als dit is dan zeker ook Hamas:

[ twitter ]
Meneer heeft weer een video gevonden hoor :') Er bestaan ook genoeg van zulke filmpjes aan Israëlische zijde. Ook allemaal barbaren kennelijk dan.
What Would Goku Do
pi_217305580
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 16:37 schreef viagraap het volgende:

[..]
Meneer heeft weer een video gevonden hoor :') Er bestaan ook genoeg van zulke filmpjes aan Israëlische zijde. Ook allemaal barbaren kennelijk dan.
Ik heb er één!
Intolerant voor intolerantie
pi_217305629
quote:
1s.gif Op zondag 6 april 2025 16:51 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Ik heb er één!
Meneer zit weer vast in zijn eeuwige 'ik ben de enige die kan beoordelen welke bronnen geloofwaardig zijn en dat zijn toevallig alle bronnen die mijn beeld bevestigen' loop?
What Would Goku Do
pi_217305749
quote:
14s.gif Op zondag 6 april 2025 16:19 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Oké het is niet marginaal. Dank voor je reacties, maar ik weet nog steeds niet hoe groot die groep dan wel is.
Groot genoeg om de media er voor een belangrijk deel in mee te laten gaan en effectief tot internationale druk op Israel te laten leiden.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  zondag 6 april 2025 @ 17:13:13 #179
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_217305828
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 16:08 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
De Palestijnen roepen het, de Israëliërs voeren het letterlijk uit.
Oh, de aanslagen van 7 oktober hebben niet plaatsgevonden?

Om nog maar te zwijgen over het decennialange terreur gericht op Joden. Er is een letterlijke waslijst aan aanslagen, pogroms en ander grof geweld van Arabische moslims jegens Joden in dit gebied.
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 17:05 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Groot genoeg om de media er voor een belangrijk deel in mee te laten gaan en effectief tot internationale druk op Israel te laten leiden.
Het komt natuurlijk ook grotendeels doordat er allemaal journalisten actief zijn bij veel media die uit hetzelfde ideologische hout zijn gesneden. Vaak zie je ook dat men elkaar napapegaaid. Kortom, bijvoorbeeld The Guardian schrijft iets, meteen nemen de journalistieke geestverwanten in Nederland, bijvoorbeeld die van de NOS, NRC, Volkskrant het over.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_217305956
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 16:56 schreef viagraap het volgende:

[..]
Meneer
O+
Intolerant voor intolerantie
pi_217306050
Maar goed, voor we wederom verzanden in "wat zijn jullie jodenhaters/zionisten toch kut": wat denken jullie dat de echte reden is dat dat konvooi is aangevallen?

Er is natuurlijk geen echt antwoord, alleen speculatie. De mijne is: dit is niet de standaard modus operandi van het IDF, die hebben hier niets mee te winnen, dus ergens is iets gruwelijk misgegaan. Kan er opzet in het spel zijn? Misleidende intel? "Dat konvooi bevat wapens, val het aan" van een dubbelspion bijvoorbeeld?
Intolerant voor intolerantie
pi_217306120
quote:
14s.gif Op zondag 6 april 2025 12:07 schreef Ali_boo het volgende:
We zijn eruit, het is een oorlogsmisdaad

[ x ]
Kan in het lange lijstje "incidenten" waarin de IDF niet te onderscheiden van een terreurorganisatie is. Hulpverleners executeren en er later nog over liegen ook.
pi_217306134
quote:
1s.gif Op zondag 6 april 2025 17:31 schreef Cuendillar het volgende:
Maar goed, voor we wederom verzanden in "wat zijn jullie jodenhaters/zionisten toch kut": wat denken jullie dat de echte reden is dat dat konvooi is aangevallen?

Er is natuurlijk geen echt antwoord, alleen speculatie. De mijne is: dit is niet de standaard modus operandi van het IDF, die hebben hier niets mee te winnen, dus ergens is iets gruwelijk misgegaan. Kan er opzet in het spel zijn? Misleidende intel? "Dat konvooi bevat wapens, val het aan" van een dubbelspion bijvoorbeeld?
Onder hoeveel stenen heb jij geleefd?
What Would Goku Do
pi_217306980
quote:
1s.gif Op zondag 6 april 2025 17:31 schreef Cuendillar het volgende:
Maar goed, voor we wederom verzanden in "wat zijn jullie jodenhaters/zionisten toch kut": wat denken jullie dat de echte reden is dat dat konvooi is aangevallen?

Er is natuurlijk geen echt antwoord, alleen speculatie. De mijne is: dit is niet de standaard modus operandi van het IDF, die hebben hier niets mee te winnen, dus ergens is iets gruwelijk misgegaan. Kan er opzet in het spel zijn? Misleidende intel? "Dat konvooi bevat wapens, val het aan" van een dubbelspion bijvoorbeeld?
IDF meldde dat bij die aanval zes (of acht, ik weet het exacte getal niet) Hamas terroristen waren uitgeschakeld. Misschien was dat de reden, dat Hamas gebruik maakte van ambulances en brandweer. Het aanvallen van hulpkonvooien is inderdaad geen MO van IDF
pi_217307342
quote:
14s.gif Op zondag 6 april 2025 19:43 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Waarom zou deze user ongeïnformeerd zijn?
Moedig hem nou niet aan.
Intolerant voor intolerantie
pi_217308181
quote:
14s.gif Op zondag 6 april 2025 17:13 schreef HowardRoark het volgende:

Het komt natuurlijk ook grotendeels doordat er allemaal journalisten actief zijn bij veel media die uit hetzelfde ideologische hout zijn gesneden. Vaak zie je ook dat men elkaar napapegaaid. Kortom, bijvoorbeeld The Guardian schrijft iets, meteen nemen de journalistieke geestverwanten in Nederland, bijvoorbeeld die van de NOS, NRC, Volkskrant het over.
Ja, maar op zich verdient het natuurlijk nauwelijks meer aandacht dan Darfur, de Houthi's, Congo en weet ik veel waar het allemaal onrustig is. Iets meer omdat het Israel is en we allemaal voor de buis zitten te hopen op de vernietiging van Hamas.

Maar omdat er aldoor protesten en relletjes over zijn, wordt het vicieuze cirkel van aandacht alsof het ontzettend belangrijk en groot nieuws is, terwijl het Goebbesiaanse herhaaleffect zo groot is dat veel mensen al serieus denken dat er sprake van een genocide is.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_217308291
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 21:07 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Weet je zeker of het patroon er ook daadwerkelijk is, en dat je niet ziet wat je wil, verwacht, of verteld wordt te zien?
De dood van journalist Shireen in de west bank
IDF zou geen human shields gebruiken.
Er zou in gevangenissen niet gemarteld worden.
Er zou bij aanvallen in Gaza en Libanon geen fosfor gebruikt zijn.
Commando centrum onder Al Shifa
De toegang vanuit Qatari ziekenhuis tot zogenaamd een tunnel

Zonder video beelden zouden de leugens nog steeds staan.

Kan nog aan worden toegevoegd
Hamas zou Sherman in gevangenschap hebben gedood
De dood van Hind
Raket op konvooi gevluchte Gazanen okt-23
Actrice die zogenaamd als zuster telefonisch meldde dat Al Shifa door Hamas overgenomen was
Begraafplaats nummer 13 die met machines volledig overhoop was gehaald vanwege een tunnel. De rondleiding zorgde voor alleen maar meer vragen en geen tunnel
Woordvoerder die meldt dat gedode baby's aan de waslijn waren opgehangen
Het meel drama waarbij veel doden vielen. Nytimes maakte gehakt van het IDF verhaal
Zoon van journalist die werd gedood. Eerst vanwege iemand van Hamas ook in auto, toen was hij Hamas en daarna omdat hij met drone had gefilmd.
Of al die video's van Palestijnen waar ze verkeerd worden vertaald.
Hoe drie auto's van WCK even vakkundig volledig onschadelijk gemaakt werden, vanwege misschien een Hamas terrorist in 1 van de 3 auto's.die er niet was
Er is een patroon

Oja. En Hamas zou de vrouwelijke gijzelaars gebruiken om (gemixte) kinderen te baren. Ze zouden zwanger bevrijd worden.

[ Bericht 0% gewijzigd door opgebaarde op 06-04-2025 21:48:25 ]
pi_217308325
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 21:25 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Ja, maar op zich verdient het natuurlijk nauwelijks meer aandacht dan Darfur, de Houthi's, Congo en weet ik veel waar het allemaal onrustig is. Iets meer omdat het Israel is en we allemaal voor de buis zitten te hopen op de vernietiging van Hamas.

Maar omdat er aldoor protesten en relletjes over zijn, wordt het vicieuze cirkel van aandacht alsof het ontzettend belangrijk en groot nieuws is, terwijl het Goebbesiaanse herhaaleffect zo groot is dat veel mensen al serieus denken dat er sprake van een genocide is.
Hoe komt het dat IDF in Syrië, de bijna dagelijkse aanvallen en het gebied dat geannexeerd wordt als bufferzone voor de huidige bufferzone niet tot enig ophef leidt....? :D
pi_217308812
De nog enkele overgebleven Palestijnen verdedigen zich kranig tegen hun ondergang door de Israelies.

twitter

https://x.com/HilzFuld/status/1908946514204131338
pi_217309450
quote:
1s.gif Op zondag 6 april 2025 21:43 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
De dood van journalist Shireen in de west bank
IDF zou geen human shields gebruiken.
Er zou in gevangenissen niet gemarteld worden.
Er zou bij aanvallen in Gaza en Libanon geen fosfor gebruikt zijn.
Commando centrum onder Al Shifa
De toegang vanuit Qatari ziekenhuis tot zogenaamd een tunnel

Zonder video beelden zouden de leugens nog steeds staan.
Is bij ons ook zo, hoor.
quote:
Kan nog aan worden toegevoegd
Hamas zou Sherman in gevangenschap hebben gedood
De dood van Hind
Raket op konvooi gevluchte Gazanen okt-23
Actrice die zogenaamd als zuster telefonisch meldde dat Al Shifa door Hamas overgenomen was
Begraafplaats nummer 13 die met machines volledig overhoop was gehaald vanwege een tunnel. De rondleiding zorgde voor alleen maar meer vragen en geen tunnel
Woordvoerder die meldt dat gedode baby's aan de waslijn waren opgehangen
Het meel drama waarbij veel doden vielen. Nytimes maakte gehakt van het IDF verhaal
Zoon van journalist die werd gedood. Eerst vanwege iemand van Hamas ook in auto, toen was hij Hamas en daarna omdat hij met drone had gefilmd.
Of al die video's van Palestijnen waar ze verkeerd worden vertaald.
Hoe drie auto's van WCK even vakkundig volledig onschadelijk gemaakt werden, vanwege misschien een Hamas terrorist in 1 van de 3 auto's.die er niet was
Er is een patroon

Oja. En Hamas zou de vrouwelijke gijzelaars gebruiken om (gemixte) kinderen te baren. Ze zouden zwanger bevrijd worden.
Vind jij dat een patroon? Enkele zaken die je noemt zijn niet eens leugens maar gewoon waar (fosfor, commandocentra, tunnels) of stomweg vergisbombardementen. Ik noem dat redelijk gangbaar, zeker in een oorlog van deze soort. Ik denk dat je eenzelfde lijst kan oplepelen van de Amerikaanse inzet in Irak in dezelfde tijdsperiode; ook bij onze eigen inzet in Afghanistan zijn blijkbaar dingen gebeurd die niet door de beugel kunnen. Of Srebrenica. Weet je die fotorolletjes nog?

Er gebeurt an sich niet zoveel bijzonders, maar als je een patroon wil zien, dan zul je 'm zien.
Intolerant voor intolerantie
  maandag 7 april 2025 @ 10:05:10 #191
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_217310310
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 21:25 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Ja, maar op zich verdient het natuurlijk nauwelijks meer aandacht dan Darfur, de Houthi's, Congo en weet ik veel waar het allemaal onrustig is. Iets meer omdat het Israel is en we allemaal voor de buis zitten te hopen op de vernietiging van Hamas.

Maar omdat er aldoor protesten en relletjes over zijn, wordt het vicieuze cirkel van aandacht alsof het ontzettend belangrijk en groot nieuws is, terwijl het Goebbesiaanse herhaaleffect zo groot is dat veel mensen al serieus denken dat er sprake van een genocide is.
Uiteraard, maar bij al die conflicten kan men niet (indirect) Joden en een Joodse staat in een negatief daglicht zetten. Deze oorlog is een uitgelezen mogelijkheid dit te doen achter een façade van 'Ja, maar mensenrechten .. ' of een variant.
quote:
1s.gif Op zondag 6 april 2025 21:47 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Hoe komt het dat IDF in Syrië, de bijna dagelijkse aanvallen en het gebied dat geannexeerd wordt als bufferzone voor de huidige bufferzone niet tot enig ophef leidt....? :D
Dit leidt juist wél tot ophef. Westerse media hebben er al meermaals uitgebreide berichten over geschreven In tegenstelling tot als dit Turkije doet, dan blijft het een stuk stiller. Wat dat betreft zien we ook daar de dubbele standaard weer terug.
quote:
0s.gif Op zondag 6 april 2025 23:22 schreef Nober het volgende:
De nog enkele overgebleven Palestijnen verdedigen zich kranig tegen hun ondergang door de Israelies.

[ x ]
https://x.com/HilzFuld/status/1908946514204131338
Je vraagt je vooral af waar ze die dingen weer vandaan hebben weten te halen. Die waren toch een lange tijd op.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  Moderator maandag 7 april 2025 @ 10:43:19 #192
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_217310622
bij Rusland vs Oekraine kun je ook niet (indirect) Joden en de Joodse staat in een negatief daglicht zetten

toch is het iedere dag in het NWS dus dit klinkt ook weer als een raar verzonnen verhaaltje
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_217310720
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 april 2025 16:50 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Waarom zou je Israël willen stoppen? :?
Wil ik dat?
pi_217310877
quote:
88s.gif Op maandag 7 april 2025 10:43 schreef sp3c het volgende:
bij Rusland vs Oekraine kun je ook niet (indirect) Joden en de Joodse staat in een negatief daglicht zetten

toch is het iedere dag in het NWS dus dit klinkt ook weer als een raar verzonnen verhaaltje
Niet echt toch? Oekraïne vs Rusland is letterlijk aan onze EU-grens. Dat is voor ons superinteressant.

Maar het Midden-Oosten is dat niet echt.

De gebeurtenissen tijdens de Syrische burgeroorlog en de oorlog tegen IS kregen voor mijn gevoel veel minder aandacht. Ze kregen wel aandacht, maar minder hè. Dan Israël. Want die krijgt zoveel aandacht, joh... om te vergelijken: de stapel Israël-berichten is zó (*houdt armen ver uit elkaar*) en die van andere conflicten is... ja, kleiner. :')

M.a.w. de berichtgeving is er wel, maar Israël ligt onder een vergrootglas; de andere partijen wat minder.
Intolerant voor intolerantie
  Moderator maandag 7 april 2025 @ 11:52:39 #195
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_217311110
quote:
0s.gif Op maandag 7 april 2025 11:29 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Niet echt toch? Oekraïne vs Rusland is letterlijk aan onze EU-grens. Dat is voor ons superinteressant.

Maar het Midden-Oosten is dat niet echt.

De gebeurtenissen tijdens de Syrische burgeroorlog en de oorlog tegen IS kregen voor mijn gevoel veel minder aandacht. Ze kregen wel aandacht, maar minder hè. Dan Israël. Want die krijgt zoveel aandacht, joh... om te vergelijken: de stapel Israël-berichten is zó (*houdt armen ver uit elkaar*) en die van andere conflicten is... ja, kleiner. :')

M.a.w. de berichtgeving is er wel, maar Israël ligt onder een vergrootglas; de andere partijen wat minder.
Toch kom ik meer berichtgeving mbt Rusland/Oekraïne tegen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_217311114
quote:
14s.gif Op zondag 6 april 2025 17:13 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Oh, de aanslagen van 7 oktober hebben niet plaatsgevonden?

Om nog maar te zwijgen over het decennialange terreur gericht op Joden. Er is een letterlijke waslijst aan aanslagen, pogroms en ander grof geweld van Arabische moslims jegens Joden in dit gebied.
[..]
Het komt natuurlijk ook grotendeels doordat er allemaal journalisten actief zijn bij veel media die uit hetzelfde ideologische hout zijn gesneden. Vaak zie je ook dat men elkaar napapegaaid. Kortom, bijvoorbeeld The Guardian schrijft iets, meteen nemen de journalistieke geestverwanten in Nederland, bijvoorbeeld die van de NOS, NRC, Volkskrant het over.
Klopt, het Nederlandse journaille heeft een obsessie met Amerika en tikt, heel lui, gewoon stukjes over uit (extreem)linkse Amerikaanse pers. Zoals CNN of MSNBC. Journalistiek bijna een vorm van oplichting.

De twee pilaren van van propaganda zijn selectiviteit en eenzijdigheid. Benadruk continu 1 onderwerp en belicht daarvan 1 kant. Doe dat elke dag, en je hersenspoelt de bevolking.

Het effect? Uit de peilingen blijkt dat mensen gewoon weer stemmen op PvdA, D66 en GL als er weer verkiezingen komen. Zo stem je dus gewoon weer voor de massa-immigratie, meer EU, meer belastingen en meer (linkse) corruptie.

Maar moet zeggen; de Nederlandse propaganda is behoorlijk uitgekookt. Het is uitgesmeerd over allerlei kranten en kanalen, dat werkt de indruk dat je heel veel redacties hebt die zogenaamd onafhankelijk opereren. In werkelijkheid zitten er maar 1 of 2 nieuwsbronnen achter, zo geconcentreerd is de pers hier. Dat is weinig anders dan de single truth source in Rusland of Noord-Korea.

Verder kwalificeren ze zichzelf als 'kwaliteitsmedia'. Dat suggereert dat al het andere geen kwaliteit is. Hetzelfde zag je met covid, wij hadden een intelligent lockdown. De andere landen dus domme lockdowns. Slim bedacht, framing is belangrijk!

Als laatst worden echt andere geluiden hard gecensureerd. Wij kunnen niks meekrijgen van RT, Fox News of de Israëlische pers bijvoorbeeld. Harde censuur helpt.
pi_217311138
quote:
0s.gif Op maandag 7 april 2025 11:29 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Niet echt toch? Oekraïne vs Rusland is letterlijk aan onze EU-grens. Dat is voor ons superinteressant.

Maar het Midden-Oosten is dat niet echt.

De gebeurtenissen tijdens de Syrische burgeroorlog en de oorlog tegen IS kregen voor mijn gevoel veel minder aandacht. Ze kregen wel aandacht, maar minder hè. Dan Israël. Want die krijgt zoveel aandacht, joh... om te vergelijken: de stapel Israël-berichten is zó (*houdt armen ver uit elkaar*) en die van andere conflicten is... ja, kleiner. :')

M.a.w. de berichtgeving is er wel, maar Israël ligt onder een vergrootglas; de andere partijen wat minder.
De berichtgeving rondom IS was klein???? Wow, jij leefde toen echt in een holletje zeg.

En waarom zou er geen aandacht zijn voor een zogenaamd 'bevriend' land dat afgrijselijke misdaden pleegt?
pi_217311154
quote:
1s.gif Op zondag 6 april 2025 17:31 schreef Cuendillar het volgende:
Maar goed, voor we wederom verzanden in "wat zijn jullie jodenhaters/zionisten toch kut": wat denken jullie dat de echte reden is dat dat konvooi is aangevallen?

Er is natuurlijk geen echt antwoord, alleen speculatie. De mijne is: dit is niet de standaard modus operandi van het IDF, die hebben hier niets mee te winnen, dus ergens is iets gruwelijk misgegaan. Kan er opzet in het spel zijn? Misleidende intel? "Dat konvooi bevat wapens, val het aan" van een dubbelspion bijvoorbeeld?
Nee.
We zijn van het IDF walgelijke terroristische aanvallen gewend. Waarom zou dit ineens anders zijn?

Buiten dat Israël eerst met excuses kwam ipv te zeggen dat het een wapenlevering was (bv).

quote:
14s.gif Op zondag 6 april 2025 17:13 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Oh, de aanslagen van 7 oktober hebben niet plaatsgevonden?

Om nog maar te zwijgen over het decennialange terreur gericht op Joden.
Maar hè de vele tientallen jaren van terreur van Israël op Palestijnen en zelfs anderen vergeet je even hè?
Die waslijst aan terreur van Israël is vele malen langer.
  maandag 7 april 2025 @ 12:28:42 #199
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_217311348
quote:
0s.gif Op maandag 7 april 2025 11:52 schreef Homey het volgende:

[..]
Klopt, het Nederlandse journaille heeft een obsessie met Amerika en tikt, heel lui, gewoon stukjes over uit (extreem)linkse Amerikaanse pers. Zoals CNN of MSNBC. Journalistiek bijna een vorm van oplichting.

De twee pilaren van van propaganda zijn selectiviteit en eenzijdigheid. Benadruk continu 1 onderwerp en belicht daarvan 1 kant. Doe dat elke dag, en je hersenspoelt de bevolking.

Het effect? Uit de peilingen blijkt dat mensen gewoon weer stemmen op PvdA, D66 en GL als er weer verkiezingen komen. Zo stem je dus gewoon weer voor de massa-immigratie, meer EU, meer belastingen en meer (linkse) corruptie.

Maar moet zeggen; de Nederlandse propaganda is behoorlijk uitgekookt. Het is uitgesmeerd over allerlei kranten en kanalen, dat werkt de indruk dat je heel veel redacties hebt die zogenaamd onafhankelijk opereren. In werkelijkheid zitten er maar 1 of 2 nieuwsbronnen achter, zo geconcentreerd is de pers hier. Dat is weinig anders dan de single truth source in Rusland of Noord-Korea.

Verder kwalificeren ze zichzelf als 'kwaliteitsmedia'. Dat suggereert dat al het andere geen kwaliteit is. Hetzelfde zag je met covid, wij hadden een intelligent lockdown. De andere landen dus domme lockdowns. Slim bedacht, framing is belangrijk!

Als laatst worden echt andere geluiden hard gecensureerd. Wij kunnen niks meekrijgen van RT, Fox News of de Israëlische pers bijvoorbeeld. Harde censuur helpt.
Nou ja, de vergelijking met Rusland of Noord-Korea gaat mij veel te ver, maar je ziet zeker wel een sturing in het narratief hier. En dat is natuurlijk ook de bedoeling, vanuit veel media is het idee niet om te informeren, maar om actief de publieke opinie te beïnvloeden. Dat is een zorgwekkende trend natuurlijk.
quote:
0s.gif Op maandag 7 april 2025 11:57 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Nee.
We zijn van het IDF walgelijke terroristische aanvallen gewend. Waarom zou dit ineens anders zijn?

Buiten dat Israël eerst met excuses kwam ipv te zeggen dat het een wapenlevering was (bv).
[..]
Maar hè de vele tientallen jaren van terreur van Israël op Palestijnen en zelfs anderen vergeet je even hè?
Die waslijst aan terreur van Israël is vele malen langer.
De waslijst van 'terreur' van Israël is niet langer, want Israël doet niet aan terrorisme en probeert dit juist te bestrijden vanuit de Palestijnse kant, in een poging de eigen burgers te beschermen. Kortom, je vergelijkt appels met peren en dat weet je zelf ook heel goed.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_217311356
Israel doet niet aan terrorisme :')
CNN en MSNBC zijn extreem links :')

Geen wonder dat veel lieden hier zo'n absurde kijk op de situatie hebben.
What Would Goku Do
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')