Dat het wordt overwogen is bekend. Dat het een voldongen feit is is een ander verhaal. Ze zouden immers deze week analyseren.quote:
Nee, dat (overstuur) is namelijk sneller dan weinig front end grip (onderstuur).quote:Op dinsdag 25 maart 2025 10:46 schreef ChevyCaprice het volgende:
Maar dan nog: de engineers weten dat Max houdt van veel frontend grip. Zouden ze dat dan compleet negeren bij het ontwerpproces?
Sommige hebben honger. Tijd voor de lunch bbq @Nattekatquote:
Goed idee.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 12:45 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Sommige hebben honger. Tijd voor de lunch bbq @:nattekat
Dit verhaal kent alleen maar verliezersquote:Op dinsdag 25 maart 2025 11:05 schreef Perox het volgende:
GP33 weet bijna zeker dat Motorsport.com duidelijke aanwijzingen heeft dat Yuki Lawson vervangt alleen moeten Horner en Marko er nog een klap op geven.
100% Yuki CONFIRMED!
HOE?!
Jammer dat die clickbait sites bestaan nu Verstappen zo succesvol is voorheen had je ze amper.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 13:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit verhaal kent alleen maar verliezers
zolang het niet officieel is bevestigd is het mijn tijd en aandacht niet waardquote:Op dinsdag 25 maart 2025 11:05 schreef Perox het volgende:
GP33 weet bijna zeker dat Motorsport.com duidelijke aanwijzingen heeft dat Yuki Lawson vervangt alleen moeten Horner en Marko er nog een klap op geven.
100% Yuki CONFIRMED!
HOE?!
Ik lees hier vooral dat er duidelijke aanwijzingen zijn dat Horner en Marko nog niets besloten hebben.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 11:05 schreef Perox het volgende:
GP33 weet bijna zeker dat Motorsport.com duidelijke aanwijzingen heeft dat Yuki Lawson vervangt alleen moeten Horner en Marko er nog een klap op geven.
100% Yuki CONFIRMED!
HOE?!
Dit ja.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 13:31 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Jammer dat die clickbait sites bestaan nu Verstappen zo succesvol is voorheen had je ze amper.
Bij iedere nieuwe teamgenoot wordt dit weer opgerakeld in de pers van het land van herkomst van de desbetreffende coureur. En omdat het inmiddels zo vaak al in de rondte is gegaan wordt het tegenwoordig gebracht als "goed gedocumenteerd".quote:
Al die blogjes die elk onzin gerucht als 100% breaking news vermelden. Behoorlijk vermoeiend.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 11:05 schreef Perox het volgende:
GP33 weet bijna zeker dat Motorsport.com duidelijke aanwijzingen heeft dat Yuki Lawson vervangt alleen moeten Horner en Marko er nog een klap op geven.
100% Yuki CONFIRMED!
HOE?!
Het feit dat Liam P20 kwalificeert met RB en dat de rest van de wereld inclusief Max denkt dat hij in een Racing Bulls sneller zou zijn vertelt eigenlijk al genoeg.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 15:02 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Bij iedere nieuwe teamgenoot wordt dit weer opgerakeld in de pers van het land van herkomst van de desbetreffende coureur. En omdat het inmiddels zo vaak al in de rondte is gegaan wordt het tegenwoordig gebracht als "goed gedocumenteerd".
Vervolgens gaan de vaak van oorsprong Engelse Clickbait sites als sportsbible etc ermee aan de haal en presenteren het als feit en snoeiharde kritiek op Max.
Het maakt niet uit hoe vaak interviews met Alex Albon of Adrian Newey herpost worden, ook hier het forum zie je iedere zoveel tijd een nieuwe 'bron' gepost worden met in feite weer hetzelfde verhaal/gerucht/speculatie op herhaling.
Lol, ze zijn echt bijna de eerste.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 20:52 schreef Red_85 het volgende:
Nhd: Yuki confirmed rbr per direct.
https://www.noordhollands(...)racing/51424476.html
En daarna zijn ze uitgedaan, want meer coureurs mag niet.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:03 schreef opgebaarde het volgende:
En Hadjar gaat na de zomerstop in dat stoeltje zitten?
Clownesk
Dat is idd heel matig, maar wel goed voor Lawsonquote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:06 schreef heywoodu het volgende:
Nog maar even wachten tot dit bevestigd wordt, maar iemand na twee weekeinden al buiten de deur gooien is wel écht heel slecht, dan ben je als team ook geen knip voor de neus waard.
Tuurlijk, maar geef iemand een degelijke kans, of doe het niet. Dit halfbakken gedoe zorgt alleen maar bij alles en iedereen voor onrust en instabiliteit.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:07 schreef Droopie het volgende:
[..]
Dat is idd heel matig, maar wel goed voor Lawson
Ga maar lekker vlieguren maken in een "normale" auto.
Krijg je eerst vragen in December, krijg je ze nu weer.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:09 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar geef iemand een degelijke kans, of doe het niet. Dit halfbakken gedoe zorgt alleen maar bij alles en iedereen voor onrust en instabiliteit.
Zit achter een betaalmuur.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 20:52 schreef Red_85 het volgende:
Nhd: Yuki confirmed rbr per direct.
https://www.noordhollands(...)racing/51424476.html
Speculatiequote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:12 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Zit achter een betaalmuur.
Hier meer informatie uit De Limburger.
https://racingnews365.nl/(...)eamgenoot-verstappen
Hoezo vaag?quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:23 schreef Droopie het volgende:
Olav Mol heeft het bericht van de Telegraaf geretweet.
Kogel door de kerk?
Wat een vage communicatie van Red Bull? Of zou Honda gelekt hebben?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Jos Verstappen is de bron.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:23 schreef Droopie het volgende:
Olav Mol heeft het bericht van de Telegraaf geretweet.
Kogel door de kerk?
Wat een vage communicatie van Red Bull? Of zou Honda gelekt hebben?
Nogal.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:29 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Wat een absolute shitshow van RBR.
Helemaal prima voor Lawson joh, ieder normaal mens weet dat die auto ruk is.quote:
Als je na 2 races vervangen wordt, lijkt me dat in geen enkel geval “helemaal prima” eigenlijk..quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:35 schreef Droopie het volgende:
[..]
Helemaal prima voor Lawson joh, ieder normaal mens weet dat die auto ruk is.
Nu kan Lawson in de luwte zichzelf bewijzen.
Of dat lukt is een tweede, maar bij RBR zullen ze Hadjar en Lawson vast het hele seizoen laten gaan.
Dus laten we lief zijn Max en zijn drie vriendjes.
Dit is niet voor het eerst bij RB dat een coureur er zo uit gebonjourd wordt.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:39 schreef Kickinalfa het volgende:
Ik weet eigenlijk niet wat ik hier van moet denken.
Gaat eigenlijk al mis bij de keuze voor Lawson bij aanvang van dit seizoen.
Nota bene een coureur die niet uit hun eigen opleiding kwam (Perez) die verreweg het langst in de tweede auto heeft gezeten.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:41 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dit is niet voor het eerst bij RB dat een coureur er zo uit gebonjourd wordt.
Die gasten moeten echt eens in de spiegel gaan kijken hoe ze met nota bene hun eigen opgeleide coureurs omgaan. Maar nu is de coureur weer de dupe van het waardeloze beleid aan de bovenkant.
Ze hadden Sainz moeten halen, maar ze durfden niet over hun eigen schaduw heen te stappen.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:39 schreef Kickinalfa het volgende:
Ik weet eigenlijk niet wat ik hier van moet denken.
Gaat eigenlijk al mis bij de keuze voor Lawson bij aanvang van dit seizoen.
Ja eens, Perez te lang laten zitten/te lang contract. Gasly/Albon te vroeg voor de leeuwen gegooid.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:41 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dit is niet voor het eerst bij RB dat een coureur er zo uit gebonjourd wordt.
Die gasten moeten echt eens in de spiegel gaan kijken hoe ze met nota bene hun eigen opgeleide coureurs omgaan. Maar nu is de coureur weer de dupe van het waardeloze beleid aan de bovenkant.
Ze hadden Yuki er moeten zetten destijds, dat zou het meeste in lijn zijn geweest met de RB filosofie.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:45 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ze hadden Sainz moeten halen, maar ze durfden niet over hun eigen schaduw heen te stappen.
Voor RB (en uiteindelijk waarschijnlijk ook voor Ricciardo zelf) was het een stuk beter geweest als hij gewoon bij RB gebleven was ipv naar Renault. Zonder fatsoenlijke opvolger zijn coureurs toen te vroeg ingezet inderdaad (even los van de vraag of ze überhaupt goed genoeg waren)quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:50 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ja eens, Perez te lang laten zitten/te lang contract. Gasly/Albon te vroeg voor de leeuwen gegooid.
Ricciardo was al op zijn retour destijds en Yuki te lang laten zitten.
Je weet dat Colapinto vorig jaar de Williams-coureur met de meeste schade was?quote:Op dinsdag 25 maart 2025 21:52 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ze hadden Yuki er moeten zetten destijds, dat zou het meeste in lijn zijn geweest met de RB filosofie.
Dan kon je Lawson/Hadjar/Colapinto in de andere wagen kunnen zetten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |