Mwau. Zou kunnen. Maar verwacht het niet.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 17:28 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Zouden die ook niet gewoon denken; welke schade kan hij permanent aanrichten en laat hem zijn eigen graf maar graven.
Nee, uiteraard is dat waar. Maar daardoor heb ik niet echt signalen dat de midterms er positiever uitgaat zien voor iedereen die wel beetje helder is bij zijn hoofd.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 17:32 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
De Democraten hebben simpelweg geen meerderheid in Senaat of Huis. Ik zou niet weten wat ze zouden kunnen doen, anders dan communiceren.
Er broeit wel wat bij de democraten, onder leiding van Bernie Sanders.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 17:26 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Er is nu ook niet echt concreet, sterk verzet vanuit die democraten en enigsinds intelligente republikeinen.
In 2024 was de handelsbalans met 63,3 miljard in het voordeel van Canada. En zeker omdat we het hebben over energie en ruwe grondstoffen vanuit Canada naar de VS hebben ze de touwtjes dus stevig in handen.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 17:34 schreef theunderdog het volgende:
[..]
De uitvoer naar de VS is goed voor 20,6% van het Canadese bbp. Voor Amerika is dat ongeveer 23%, Maar slechts ongeveer 11% van de consumentenbestedingen kan worden herleid naar ingevoerde goederen in het algemeen.
De Amerikaanse uitvoer naar USMCA-landen is slechts goed voor 2% van het Amerikaanse bbp. Verder is natuurlijk de economie van Amerika in het geheel stukken groter dan dat van Canada.
Dus nogmaals: hoe kom je erbij dat Canada de touwtjes in handen heeft?
Sanders is toch een independent?quote:Op dinsdag 11 maart 2025 17:38 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Er broeit wel wat bij de democraten, onder leiding van Bernie Sanders.
Midterms voelen nog wel erg ver weg. Dingen gaan zo snel op het moment... hij is nog geen 2 maanden bezig.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 17:36 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nee, uiteraard is dat waar. Maar daardoor heb ik niet echt signalen dat de midterms er positiever uitgaat zien voor iedereen die wel beetje helder is bij zijn hoofd.
Beter kijken dit zijn 36 eiren voor 26 dollar, per stuk dus nog maar 73 dollarcent. Op naar de dollar per ei.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 16:20 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Denk niet dat de eieren in de VS snel 2x zo goedkoop gaan worden:
[ afbeelding ]
70ct? 26:18 = 70ct?quote:Op dinsdag 11 maart 2025 16:23 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hoe the fuck kunnen eieren daar 70ct/stuk kosten?
En dan ook nog de ultieme fuck you geven door 'great value' er op te durven zetten
Niet alleen schaarste ook gewoon de marges flink opgeschroefd.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 16:30 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Er zijn flink wat kippen geruimd, dus minder voer nodig.
Er zijn wel theorieën dat "big egg" er misbruik van maakt door de schaarste in stand te houden.
Ik durf het met de beste wil van de wereld niet "grappig" te noemen eerlijk gezegdquote:Op dinsdag 11 maart 2025 16:34 schreef Evangelion het volgende:
Wel grappig dat de machtigste man ter wereld schrijft als Henk en Ingrid op facebook
[ afbeelding ]
Ik vind Trump juist zeer hysterisch en opvliegend overkomenquote:Op dinsdag 11 maart 2025 16:44 schreef HowardRoark het volgende:
Het blijkt nog altijd dat sommigen zeer hysterisch en opvliegend worden, zodra die man weer eens iets zegt.
Als ze nu overal dwars gaan liggen dan geeft hij hen de schuld dat bepaalde zaken niet lukken.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 17:28 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Zouden die ook niet gewoon denken; welke schade kan hij permanent aanrichten en laat hem zijn eigen graf maar graven.
Het een sluit het ander niet uit.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 18:22 schreef flipsen het volgende:
[..]
Ik vind Trump juist zeer hysterisch en opvliegend overkomen
Je haalt winst en omzet door elkaarquote:Op dinsdag 11 maart 2025 18:18 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Niet alleen schaarste ook gewoon de marges flink opgeschroefd.
Als we de winst van een van de marktleiders Cal-Maine Foods daar bekijken zien we dat de winst in een paar jaar van 100 miljoen naar 1 miljard is gegaan.
Daar gaat de gemiddelde Amerikaan niets van merken aangezien die niet de portemonnee heeft voor antibiotica.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 18:44 schreef Elan het volgende:
https://weblo.info/eu-weaponise-antibiotics-exert-pressure-trump/
Benieuwd wat Canada achter de hand heeft.
Kijk en lees eerst voor je vragen stelt.quote:
.22 was te weinig.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 19:12 schreef Lenny77 het volgende:
Is er dan niemand die die gek kan stoppen?
Ik hoop echt dat de Canadezen stand houden...
Stoppen van wat precies? En natuurlijk zal Canada stand gaan houden.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 19:12 schreef Lenny77 het volgende:
Is er dan niemand die die gek kan stoppen?
Ik hoop echt dat de Canadezen stand houden...
De Amerikaanse belegger misschien. Die hebben een hoop macht.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 19:12 schreef Lenny77 het volgende:
Is er dan niemand die die gek kan stoppen?
quote:Zeven grootste techbedrijven zijn al ruim 2000 miljard dollar minder waard
Tesla, Apple, Google, Microsoft, Nvidia, Amazon en Meta waren lange tijd de beurslievelingen op Wall Street, maar de techbedrijven zijn sinds 1 januari al 2150 miljard dollar lichter geworden. Een duizelingwekkend bedrag dat in amper twee maanden tijd verdampte. Is de magie van de Magnificent Seven verdwenen? En hebben de rijksten ter wereld zich wellicht misrekend in hun geliefde Donald Trump? Experts leggen uit wat er aan de hand is. ,,Er verschuiven miljarden naar China en Europa.”
Gaat het koosnaampje The Magnificent Seven nog wel op? De zeven grootste techbedrijven braken records op Wall Street, maar de trend lijkt sinds kort te zijn gekeerd. Op dit moment doen de prestaties van Tesla, Apple, Google, Microsoft, Nvidia, Amazon en Meta eerder denken aan het rondspattend bloed in de gelijknamige western van de jaren 60.
Zes van de zeven giganten zagen de afgelopen weken gezamenlijk maar liefst 2150 miljard dollar aan beurswaarde verdampen. Alleen Meta, het moederbedrijf van Facebook en Instagram, zag zijn waarde de afgelopen maanden groeien. Bij Apple ging het om een verlies van 328 miljard, bij Tesla 510 miljard, en bij Nvidia bedroeg het verlies zelfs 658 miljard.
https://www.ad.nl/economi(...)an-de-hand~ac98f481/
Volgende keer een Horizon's Lord gebruiken.quote:
Tesla en Nvidia zie ik dat nog wel te boven komen, bedrijven als Meta en Apple kun je missen als kiespijn.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 19:38 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De Amerikaanse belegger misschien. Die hebben een hoop macht.
En de grote 7 in de VS hebben in de korte tijd dat Trump president is al 2000 miljard verloren.
[..]
Gewoon, president-af schoppen.. je laat een manische halve gare toch niet aan de top zitten?quote:Op dinsdag 11 maart 2025 19:21 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Stoppen van wat precies? En natuurlijk zal Canada stand gaan houden.
Ik verlang zooo terug naar saaie politiek... en het circus is pas 42 van de hopelijk uiterlijk 1461 dagen open.quote:
Hij geeft maar om twee dingen: zijn eigen geld en loyaliteit.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:02 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ik verlang zooo terug naar saaie politiek... en het circus is pas 42 van de hopelijk uiterlijk 1461 dagen open.
Wat denkt die man nou? Dat bedrijven staan te springen om te investeren in fabrieken als het beleid elke dag verandert?
Dit is simpelweg de democratisch verkozen president. Het kan natuurlijk prima dat jij het niet eens bent met zijn beleid, maar dat maakt hem nog niet een 'manische halve gare'.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 19:58 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Gewoon, president-af schoppen.. je laat een manische halve gare toch niet aan de top zitten?
Een coup, weet ik veel... Iets!!
De VS heeft net vier jaar lang een circus achter de rug, van zwak beleid bij allerlei oorlogen die onder hun gezag uitbraken tot miljoenen illegale migranten en halfnaakte transgenders op het gras van het Witte Huis.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:02 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ik verlang zooo terug naar saaie politiek... en het circus is pas 42 van de hopelijk uiterlijk 1461 dagen open.
Wat denkt die man nou? Dat bedrijven staan te springen om te investeren in fabrieken als het beleid elke dag verandert?
Dat we het niet eens zijn met zijn beleid maakt hem niet een "manische halve gare".quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:26 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit is simpelweg de democratisch verkozen president. Het kan natuurlijk prima dat jij het niet eens bent met zijn beleid, maar dat maakt hem nog niet een 'manische halve gare'.
Onder Joe Biden ging het prima, sterke economie, mooie beursgroei.quote:[..]
De VS heeft net vier jaar lang een circus achter de rug, van zwak beleid bij allerlei oorlogen die onder hun gezag uitbraken tot miljoenen illegale migranten en halfnaakte transgenders op het gras van het Witte Huis.
Trump schreeuwde heel hard dingen die hij niet waar kon maken maar wel beloofde.quote:Juist door het beleid van de Democraten is Trump nu aan de macht gekomen, niet omdat de Amerikaan zo tevreden was over de Democraten en hun beleid.
Veel Amerikanen verlangen alweer terug naar de kalmte onder Biden en Obama.quote:Dat jij als linkse en progressieve Nederlander, liever weer de Democraten aan de macht hebt is prima, maar veel Amerikanen zien dit anders.
Euh ja, hij is wel manischquote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:26 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit is simpelweg de democratisch verkozen president. Het kan natuurlijk prima dat jij het niet eens bent met zijn beleid, maar dat maakt hem nog niet een 'manische halve gare'.
[..]
De VS heeft net vier jaar lang een circus achter de rug, van zwak beleid bij allerlei oorlogen die onder hun gezag uitbraken tot miljoenen illegale migranten en halfnaakte transgenders op het gras van het Witte Huis.
Juist door het beleid van de Democraten is Trump nu aan de macht gekomen, niet omdat de Amerikaan zo tevreden was over de Democraten en hun beleid. Dat jij als linkse en progressieve Nederlander, liever weer de Democraten aan de macht hebt is prima en valt goed te begrijpen, maar veel Amerikanen zien dit anders.
Dat zal hij vast wel nu tesla stock door midden is maar z'n ego is te groot om dit publiekelijk te doen lolquote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:32 schreef Lenny77 het volgende:
Ooit moet toch zelfs Musk zich achter de oren krabben.. Niet?? Das toch een slimme mens??
Dat weet ik nog wel niet zo...quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:33 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Dat zal hij vast wel nu tesla stock door midden is maar z'n ego is te groot om dit publiekelijk te doen lol
Hij vind zichzelf heel slim, ja. Hij heeft ook nog steeds veel fans die hem de hemel in prijzen.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:32 schreef Lenny77 het volgende:
Ooit moet toch zelfs Musk zich achter de oren gaan krabben.. Niet?? Das toch een slimme mens??
Zullen de markten leuk vindenquote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:36 schreef TheFreshPrince het volgende:
De dubbele heffing is (of lijkt) eerst weer van de baan.
Zo werkt het presidentschap anno 2025, om de 12 uren ander beleid.
Dat is dus dat manische.. zo iemand moet je toch tegen zichzelf beschermen? En je land al helemaal?quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:36 schreef TheFreshPrince het volgende:
De dubbele heffing is (of lijkt) eerst weer van de baan.
Zo werkt het presidentschap anno 2025, om de 12 uren ander beleid.
But it gets betterquote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:02 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ik verlang zooo terug naar saaie politiek... en het circus is pas 42 van de hopelijk uiterlijk 1461 dagen open.
Wat denkt die man nou? Dat bedrijven staan te springen om te investeren in fabrieken als het beleid elke dag verandert?
Het schijnt een onderhandelingstactiek te zijn heb ik begrepen.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:36 schreef TheFreshPrince het volgende:
De dubbele heffing is (of lijkt) eerst weer van de baan.
Zo werkt het presidentschap anno 2025, om de 12 uren ander beleid.
Bijvoorbeeld. Zat aan een barrett .50 te denken, maar deze is van datzelfde.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 19:42 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Volgende keer een Horizon's Lord gebruiken.
Nee...Soms moet het volk gewoon even voelen, anders gaan ze over 4 jaar door op dezelfde toer.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:39 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Dat is dus dat manische.. zo iemand moet je toch tegen zichzelf beschermen? En je land al helemaal?
Dat wilde iemand doen middels het 2de amendement maar die werd neergeschoten.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:39 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Dat is dus dat manische.. zo iemand moet je toch tegen zichzelf beschermen? En je land al helemaal?
Van een stampende 10 jarige?quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:40 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Het schijnt een onderhandelingstactiek te zijn heb ik begrepen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |