Gewoon zeggen dat Franse icbm's achteruit vliegen. Zijn ze in de VS weer gerustgesteld.quote:Op donderdag 6 maart 2025 21:49 schreef polderturk het volgende:
De veroordeelde "sex offender" Scott Ritter:
[ x ]
Stop making stupid people famousquote:Op donderdag 6 maart 2025 21:49 schreef polderturk het volgende:
De veroordeelde "sex offender" Scott Ritter:
[ x ]
Dat is ook zo iets raars: waarom moet er eerst een deal met de VS zijn voordat Oekrane een vredesverdrag met Rusland kan ondertekenen?quote:Op donderdag 6 maart 2025 21:08 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Zei dat helegaar niet. Gelieve anderen geen woorden in de mond gaan leggen.
[..]
Nou..
De Russen zouden daar in ieder geval dan ook mee te maken hebben. (de mineralen).
En het gaat helaas allemaal nog niet zonder slag of stoot, maar er is nu wel haast bij.
Eerst de deal tussen Oekrane en de VS.
WW-3 begint tussen de VS en Frankrijk.quote:Op donderdag 6 maart 2025 21:49 schreef polderturk het volgende:
De veroordeelde "sex offender" Scott Ritter:
[ x ]
Alleen Oekrane moet ook ceasen te firen.quote:Op donderdag 6 maart 2025 21:56 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Rusland hoeft verder geen compromis te doen. Rusland zag verder een ceasefire uberhaupt niet zitten toch?
Natuurlijk een grapje.quote:Op donderdag 6 maart 2025 21:55 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
WW-3 begint tussen de VS en Frankrijk.
Ik denk dat die vrees van Zelensky terecht is, dat Trump dat zou doen als Trump info heeft. Maar info kan ook een dwaalspoor zijn, als daar nog een partij tussen zit. In het Pentagon, of in het Kremlin.quote:
Als de Monrou doctrine door de VS nog serieus word gehanteerd moet Europa zich geen illusies maken. Zie Scott Ritter die eerlijk is eerlijk wapen inspecteur in Irak was en de enige was die zei: er ligt niets in Irak dus die Irak is niet legaal. Dat had hij beter niet kunnen zeggen want het koste hem zijn carrire. Nu is hij helaas te veel in zichzelf gaan geloven en afgezonken, ik denk door frustratie.quote:Op donderdag 6 maart 2025 22:06 schreef LXIV het volgende:
[..]
Natuurlijk een grapje.
Maar toch…. Mijn ervaring in het leven is dat dingen die je altijd voor onmogelijk hebt gehouden toch kunnen gebeuren.
Ah, art 5 Nato verdrag mbt tot Oekraine.quote:
nee trump is heel erg druk met trump , die gaat absoluut geen rare dingen doen,quote:Op donderdag 6 maart 2025 21:55 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
WW-3 begint tussen de VS en Frankrijk.
Groenland.quote:Op donderdag 6 maart 2025 22:51 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Heeft Trump al 1 ding van Poetin geist? Gewoon iets?
quote:
met deze uitlatingen zal haar vriendje musk niet blij zijnquote:De Italiaanse premier Meloni heeft voorgesteld om Artikel 5 van de NAVO uit te breiden naar Oekrane zonder dat het land lid is van de alliantie, -- FT
De situatie lijkt niet bepaald te verbeteren nadat Zelensky zich onderwierp aan koning Trump, vanwege zijn disrespectvolle gedrag vorige week. Wie gaf dat advies ookalweer? Rutte toch?quote:
Hoge importtarieven voor Frankrijk in het verschiet.quote:Op donderdag 6 maart 2025 21:49 schreef polderturk het volgende:
De veroordeelde "sex offender" Scott Ritter:
[ x ]
Rutte in hoogsteigen persoon inderdaad.quote:Op donderdag 6 maart 2025 23:08 schreef Joppiez het volgende:
[..]
De situatie lijkt niet bepaald te verbeteren nadat Zelensky zich onderwierp aan koning Trump, vanwege zijn disrespectvolle gedrag vorige week. Wie gaf dat advies ookalweer? Rutte toch?
Ok🙂 En waarom richt je dit speciaal aan mij?quote:Op donderdag 6 maart 2025 23:08 schreef Cherni het volgende:
@:LXIV
Als ik aan Scott Ritter denk en de gekkigheid van de VS moet ik altijd aan onderstaand interview denken van Oltmans die nog voor de inval van Irak het boek van Scott Ritter had gelezen dat er niets te vinden was in Irak. En tel daar nog bij op dat Bush grapjes maakte lang na de inval dat er inderdaad niets te vinden was. Dit voor het oog van vele invalide militairen.
Bekijk deze YouTube-video
Omdat ik dat vergeten was te plaatsen onder mijn eerste bericht waar ik op je reageerde en het niet veel te maken heeft met de Oorlog in Oekrane.quote:Op donderdag 6 maart 2025 23:28 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ok🙂 En waarom richt je dit speciaal aan mij?
quote:Witte Huis ziet Oekraense president meer en meer als sta-in-de-weg voor vrede: ‘Trump paait Zelenski’s rivalen’
Mischa van Diepen
Aangepast: 2 uur geledenVandaag, 16:30in Buitenland
Amsterdam - De storm tussen Volodimir Zelenski en Donald Trump is even gaan liggen.
Maar volgens website Politico heeft het Witte Huis achter de schermen contact met politieke rivalen van de Oekraense president: oud-premier Joelia Timosjenko en oud-president Petro Porosjenko.
Deze politieke fossielen zouden wel willen dansen naar de pijpen van Washington.
Zo kennen we de VS weer zoals ze altijd te werk gaan. Zet gewoon de poppetjes in de landen die je zeer goed gezind zijn. Ik sta achter de VS. Ik durf daarmee wel toe tegeven dat ik op dat gebied hypocriet ben. Aangezien ik geen hoop heb op een EU die een vuist kan maken dan maar een VS. Liever dat dan een Rusland/China en ze hebben mij wel het vrije leven gegeven na ww2. Dus die credit hebben ze bij mij wel.quote:Op donderdag 6 maart 2025 23:32 schreef michaelmoore het volgende:
Ik vertrouw die Trump voor geen meter, die geeft zo de halve NATO aan zijn holmaatje Putin
[..]
Nee, dat doet Rutte. Nog wat van de ladyshavers gehoord trouwens? Of zijn die op de laptop van Faber zo jong dat dat niet nodig is?quote:Op donderdag 6 maart 2025 23:32 schreef michaelmoore het volgende:
Ik vertrouw die Trump voor geen meter, die geeft zo de halve NATO aan zijn holmaatje Putin
[..]
Ja, een aanvullend wensenlijstje denk ik.quote:Op donderdag 6 maart 2025 22:51 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Heeft Trump al 1 ding van Poetin geist? Gewoon iets?
Ik heb Oltmans nooit meer serieus kunnen nemen sinds ie met mij begon te flirten.quote:Op donderdag 6 maart 2025 23:08 schreef Cherni het volgende:
@:LXIV
Als ik aan Scott Ritter denk en de gekkigheid van de VS moet ik altijd aan onderstaand interview denken van Oltmans die nog voor de inval van Irak het boek van Scott Ritter had gelezen dat er niets te vinden was in Irak. En tel daar nog bij op dat Bush grapjes maakte lang na de inval dat er inderdaad niets te vinden was. Dit voor het oog van vele invalide militairen.
Bekijk deze YouTube-video
Musk als Trojan Horse....het kan. In die chaotische stijl van Trump is van alles mogelijk. Jammer dat hij vier jaar voorbereidingstijd heeft gehad. Samen met Rutte.quote:Op donderdag 6 maart 2025 23:07 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
[..]
met deze uitlatingen zal haar vriendje musk niet blij zijn
Trump praat tenminste serieus met de russen (Poetin). M.i. is het na die rampzalige meeting vrijdag jl. nu helaas toch aan Zelensky om te overwegen middels deals (mineralen) en eventuele concessies op gebied van landquote:Op donderdag 6 maart 2025 23:32 schreef michaelmoore het volgende:
Ik vertrouw die Trump voor geen meter, die geeft zo de halve NATO aan zijn holmaatje Putin
[..]
leeg roven dat heb ik nergens gehoord,quote:Op donderdag 6 maart 2025 23:45 schreef Cherni het volgende:
[..]
Zo kennen we de VS weer zoals ze altijd te werk gaan. Zet gewoon de poppetjes in de landen die je zeer goed gezind zijn. Ik sta achter de VS. Ik durf daarmee wel toe tegeven dat ik op dat gebied hypocriet ben. Aangezien ik geen hoop heb op een EU die een vuist kan maken dan maar een VS. Liever dat dan een Rusland/China en ze hebben mij wel het vrije leven gegeven na ww2. Dus die credit hebben ze bij mij wel.
Eerlijk gezegd valt mij op dit moment de VS erg tegen. Dat valt bij mij ook niet goed. Ik hoopte(mag het niet zeggen want hetcis hypocriet) maar de plannen in de Rand documenten om Rusland op te delen en leef te roven klonken goed. Maar die ambitie is schijnbaar te moeilijk.
quote:Trump: als NAVO-landen niet betalen, gaan wij ze niet verdedigen
De Amerikaanse president Donald Trump heeft opnieuw kritiek geuit op de NAVO-bondgenoten van de Verenigde Staten.
Hij zei dat andere lidstaten financieel nog steeds niet genoeg bijdragen en waarschuwde dat ze niet op Amerikaanse hulp hoeven te rekenen als ze in gebreke blijven.
"Als ze niet betalen, ga ik ze niet verdedigen", zei de Republikein. "Ze zouden meer moeten betalen."
NBC News had eerder al bericht dat Trump overweegt om alleen bondgenoten te verdedigen die voldoende geld in hun krijgsmacht steken.
NAVO-landen spraken in 2014 af in tien jaar te gaan toewerken naar defensie-uitgaven die neerkomen op 2 procent van hun bruto binnenlands product.
Trump vindt dat te weinig en heeft zich uitgesproken voor een NAVO-norm van 5 procent, al zitten de VS daar zelf ook niet op.
Trump praat met de Putin over het verdelen van Europa, maak je geen ideen over de goedheid van Trump en Putinquote:Op vrijdag 7 maart 2025 00:10 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Trump praat tenminste serieus met de russen (Poetin). M.i. is het na die rampzalige meeting vrijdag jl. nu helaas toch aan Zelensky te overwegen middels deals en eventuele concessies op gebied van land(hoe zuur mss ook) uiteindelijk samen naar duurzame vrede in Oekrane en Europese veiligheid toe te werken.
Rutte spoorde hem onlangs daartoe aan!
quote:Vier hooggeplaatste personen uit Trumps team hebben geheime gesprekken gevoerd met deze twee leiders van oppositiepartijen in Kiev, zo melden bronnen aan Politico.
Ze zouden de mogelijkheden hebben besproken om op korte termijn verkiezingen te houden, iets wat de Oekraense grondwet verbiedt zolang de staat van beleg geldt.
Ze zouden ervan overtuigd zijn dat Zelenski verkiezingen verliest omdat de Oekraners klaar zijn met de oorlog en corruptie.
Ik hoop dat Zelensky Trump een kat in de zak weet te verkopen. Iets waar hij niets aan heeft, maar wel verschrikkelijk de boot mee ingaat. Vier jaar voorbereiding van Trumps presidentschap, in een keer weggevaagd.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 00:10 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Trump praat tenminste serieus met de russen (Poetin). M.i. is het na die rampzalige meeting vrijdag jl. nu helaas toch aan Zelensky te overwegen middels deals en eventuele concessies op gebied van land(hoe zuur mss ook) uiteindelijk samen naar duurzame vrede in Oekrane en Europese veiligheid toe te werken.
Rutte spoorde hem onlangs daartoe aan!
Met putin is geen deal te sluitenquote:Op vrijdag 7 maart 2025 00:10 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Trump praat tenminste serieus met de russen (Poetin). M.i. is het na die rampzalige meeting vrijdag jl. nu helaas toch aan Zelensky om te overwegen middels deals (mineralen) en eventuele concessies op gebied van land(hoe zuur mss ook) uiteindelijk samen naar duurzame vrede in Oekrane en Europese veiligheid toe te werken.
Rutte spoorde hem onlangs daartoe aan!
Die flirtte met elke schone jongeling. Waar hij echt mee in de fout gegaan is, zijn zijn uitspraken over Beatrix en Claus. Toen kreeg hij ze allemaal tegen zich, maar hij heeft het proces tegen de Nederlandse Staat wel gewonnen, en schadevergoeding gekregen. Wie dat werkelijk betaald heeft, is geheim. Maar hij bleek nog vrienden in Nederland te hebben, die dat voor hem geregeld hebben.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 00:05 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ik heb Oltmans nooit meer serieus kunnen nemen sinds ie met mij begon te flirten.
En praat Poetin serieus met Trump?quote:Op vrijdag 7 maart 2025 00:10 schreef Scjvb het volgende:
Trump praat tenminste serieus met de russen (Poetin).
quote:Trump: als NAVO-landen niet betalen, gaan wij ze niet verdedigenANP / HH
Donald Trump.
De Amerikaanse president Donald Trump heeft opnieuw kritiek geuit op de NAVO-bondgenoten van de Verenigde Staten. Hij zei dat andere lidstaten financieel nog steeds niet genoeg bijdragen en waarschuwde dat ze niet op Amerikaanse hulp hoeven te rekenen als ze in gebreke blijven. "Als ze niet betalen, ga ik ze niet verdedigen", zei de Republikein. "Ze zouden meer moeten betalen."
NBC News had eerder al bericht dat Trump overweegt om alleen bondgenoten te verdedigen die voldoende geld in hun krijgsmacht steken. NAVO-landen spraken in 2014 af in tien jaar te gaan toewerken naar defensie-uitgaven die neerkomen op 2 procent van hun bruto binnenlands product. Trump vindt dat te weinig en heeft zich uitgesproken voor een NAVO-norm van 5 procent, al zitten de VS daar zelf ook niet op.
De VS hebben binnen de NAVO met afstand de grootste krijgsmacht. Als de regering van Trump zou weigeren bepaalde lidstaten te verdedigen tegen een aanval, zou dat haaks staan op de huidige praktijk binnen het bondgenootschap en dat volgens veel experts zelfs fataal uithollen. Lidstaten hebben juist beloofd dat een aanval op een van de leden wordt behandeld als een aanval op alle aangesloten landen.
Begrijp alle twijfels, maar laten we er nu even vanuit gaan van wel!quote:
Trump wil Canada overnemen.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 00:10 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Trump praat tenminste serieus met de russen (Poetin). M.i. is het na die rampzalige meeting vrijdag jl. nu helaas toch aan Zelensky om te overwegen middels deals (mineralen) en eventuele concessies op gebied van land(hoe zuur mss ook) uiteindelijk samen naar duurzame vrede in Oekrane en Europese veiligheid toe te werken.
Rutte spoorde hem onlangs daartoe aan!
Dan flikkert Canada weer fentanyl in koffie bij alle Amerikanen. Even de EMA erbij roepen, doen die EU knakkers ook eens iets nuttigs. Koffietelers krijgen speciale gewasbeschermingsmiddelen voor hun export naar de VS. Tegen Mexico ging Trump ook al te hard tekeer. Tegen Panama ook. Tegen Canada ook.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 00:51 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Trump wil Canada overnemen.
Bekijk deze YouTube-video
Erg vermoeiend inderdaad.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 03:30 schreef Raw85 het volgende:
De chatbot is weer op hol geslagen zo te zien
Niet zo woke doen.quote:Op donderdag 6 maart 2025 20:29 schreef HiZ het volgende:
[..]
Die onzin is volgens mij onderzoek naar de genezing van kanker.
Ik dacht dat het aan mij lag. Waar komt die opeens vandaan?quote:Op vrijdag 7 maart 2025 03:30 schreef Raw85 het volgende:
De chatbot is weer op hol geslagen zo te zien
Een vraag bij zo'n Europees leger is wel wie het gezag over die troepen voert en onder welke democratische controle ze staan. Iedereen roept wel dat zoiets er zou moeten komen, maar dat lijken me toch lastige vraagstukken zonder federalisatie van Europa.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 01:14 schreef Momo het volgende:
New representative poll: Only 16% of Germans think the US is a trustworthy partner, 71% are in favor of an EU army
https://www.reddit.com/r/(...)mans_think/#lightbox
We zijn niet de enigen die de VS wantrouwen
Ik zie ook helemaal niet het voordeel boven wat we nu hebben. Maak gewoon goede afspraken samen. Evolutie is veel makkelijker dan revolutie.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 08:05 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Een vraag bij zo'n Europees leger is wel wie het gezag over die troepen voert en onder welke democratische controle ze staan. Iedereen roept wel dat zoiets er zou moeten komen, maar dat lijken me toch lastige vraagstukken zonder federalisatie van Europa.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |