En als je het hebt, blijf je afhankelijk van Amerikaanse systemen of erger nog, kill-switches.quote:Op woensdag 5 maart 2025 18:51 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ja ze hebben een fix-prijs afgesproken, maar Trump kan dat natuurlijk zo veranderen als hij een slecht humeur heeft.
Maar Trump zit er pas 43 dagen, was Biden ook zo’n onbetrouwbare hont?quote:Op woensdag 5 maart 2025 18:50 schreef Perrin het volgende:
[..]
Als het niet werkt omdat je je afpersingsgeld niet aan de VS hebt betaald of Trump zijn hielen niet genoeg likt, heb je er geen reetje aan, dat Amerikaanse spul.
Vraag me af of dat met zijn humeur, of met de orders die hij van Rutte krijgt te maken heeft. Twijfel hier oprecht aan.quote:Op woensdag 5 maart 2025 18:51 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ja ze hebben een fix-prijs afgesproken, maar Trump kan dat natuurlijk zo veranderen als hij een slecht humeur heeft.
Dit is veel groter dan Trump natuurlijk, er zit een hele machtige rijke club achter.quote:Op woensdag 5 maart 2025 18:53 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Maar Trump zit er pas 43 dagen, was Biden ook zo’n onbetrouwbare hont?
Durven ze niet in te zetten. Europa levert de FREMM fregatten. Dus dan laten wij die we in die schepen hebben gezet afgaan en dan is het blup.quote:Op woensdag 5 maart 2025 18:52 schreef Perrin het volgende:
[..]
En als je het hebt, blijf je afhankelijk van Amerikaanse systemen of erger nog, kill-switches.
Dit inderdaad. Zitten we dan met onze 52x met Wifi verbonden F35's - Elon zet zo uit. Laat staan dat we de Nukes die we er pers mee af moesten kunnen werpen nog mogen gebruiken.quote:Op woensdag 5 maart 2025 18:35 schreef Perrin het volgende:
Je moet ook wel gek zijn om nu nog wapensystemen bij de VS te bestellen die je kwetsbaar maken voor afpersing en onklaar maken door afkappen van intelligence door de VS.
HIMARS, Patriot. Wie koopt die nog? Weggegooid geld.
Poetin en enkelen in zijn omgeving hebben tijdens Corona wel een heleboel aparte geschiedenisboeken gelezen, hadden ze blijkbaar de tijd voor.quote:Op woensdag 5 maart 2025 17:52 schreef LXIV het volgende:
[..]
Trump is veel gevaarlijker dan Putin. Putin is beheerst en heeft realistische doelstellingen (die niet overeenkomen met de onze, soit). Putin handelt rationeel ipv emotioneel. Putin de kt niet dat hij de door God uitverkoren en wonderbaarlijk geredde Messias is die zijn land moet redden. Putin zit helemaal niet (openlijk tenminste) te stoken in binnenlandse zaken in de UK of Duitsland. Putins doelen beperken zich tot zijn invloedssfeer.
Trump is een volkomen onvoorspelbare en ongeleide complotdenker met een Messias-complex die volstrekt paranode is en denkt Amerika en het westen te moeten redden.
En dan heeft Trump ook nog het machtigste leger en de grootste economie met de grootste technologische voorsprong. Putins economie is net zo groot als de benelux, zijn leger is gesleten, het land exporteert vooral grondstoffen en kan geen chips etc maken.
Kwestie van bootladingen Fentanyl de grens over jakkeren, dan komt er daar helemaal niemand meer uit zijn bed.quote:Op woensdag 5 maart 2025 19:07 schreef yessie234 het volgende:
[..]
Poetin en enkelen in zijn omgeving hebben tijdens Corona wel een heleboel aparte geschiedenisboeken gelezen, hadden ze blijkbaar de tijd voor.
Maar in oktober 23 is er bij de SVR een groot incident geweest. Bleken wel wat studenten van de Wijk bij betrokken te zijn, maar die konden de consequenties toen ook nog niet helemaal goed overzien. Al had er toen stevig doorgepakt moeten worden om dat netwerk met de rug tegen de muur te zetten.
Trumps economie valt wel kapot te maken. Vraag is of we zijn leger aankunnen. Hopelijk hebben we nog wat zero-days van eigen orgine.
Als wij de VS gaan boycotten dan gaat trump vrolijk handelen met Rusland en China. Hoe wil je die economie dan kapot maken vanuit Europa? Wij zijn veel meer gesoleerd dan we inzien. Amerika niet.quote:Op woensdag 5 maart 2025 19:07 schreef yessie234 het volgende:
[..]
Poetin en enkelen in zijn omgeving hebben tijdens Corona wel een heleboel aparte geschiedenisboeken gelezen, hadden ze blijkbaar de tijd voor.
Maar in oktober 23 is er bij de SVR een groot incident geweest. Bleken wel wat studenten van de Wijk bij betrokken te zijn, maar die konden de consequenties toen ook nog niet helemaal goed overzien. Al had er toen stevig doorgepakt moeten worden om dat netwerk met de rug tegen de muur te zetten.
Trumps economie valt wel kapot te maken. Vraag is of we zijn leger aankunnen. Hopelijk hebben we nog wat zero-days van eigen orgine.
Not sure if...quote:Op woensdag 5 maart 2025 18:52 schreef Perrin het volgende:
En als je het hebt, blijf je afhankelijk van Amerikaanse systemen of erger nog, kill-switches.
Gezien de makers van Trump en zijn geestverwanten, de ideologie (nazistisch) waar het uit voortkomt, gaat dat behoorlijk onsmakelijke taferelen opleveren uit het land van alle mogelijkheden. Die willen supermensen, de rest mag de vuilverbranding in,quote:Op woensdag 5 maart 2025 19:10 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Kwestie van bootladingen Fentanyl de grens over jakkeren, dan komt er daar helemaal niemand meer uit zijn bed.
De Mexicanen en Canadezen willen in ruil voor een vrijhandelsverdrag met de EU de sluizen vast wel open gooien.
Rusland heeft de VS natuurlijk niet zo bijster veel te bieden. Maar als groot fan van beide, zal jij vast een andere werkelijkheid hanteren.quote:Op woensdag 5 maart 2025 19:12 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als wij de VS gaan boycotten dan gaat trump vrolijk handelen met Rusland en China. Hoe wil je die economie dan kapot maken vanuit Europa? Wij zijn veel meer gesoleerd dan we inzien. Amerika niet.
Poetin kan Trump wel de fijne kneepjes leren van het autocraat zijn.quote:Op woensdag 5 maart 2025 19:19 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Rusland heeft de VS natuurlijk niet zo bijster veel te bieden. Maar als groot fan van beide, zal jij vast een andere werkelijkheid hanteren.
Wat is dit nou weer voor flauwekul? Alsof de VS verantwoordelijk zijn voor de coordinaten waar die HIMARS heen moet schieten...quote:Op woensdag 5 maart 2025 19:19 schreef skysherrif het volgende:
[ x ]
[ x ]
Een maand geleden werd er al begonnen met het stoppen van informatie door te geven.....
Omdat mensen het niet eens zijn met dat Trump Rusland laat wegkomen met een invasie zeker?quote:Op woensdag 5 maart 2025 19:23 schreef Lospedrosa het volgende:
Dit topic gaat alleen nog maar over onderbuik, emotie en memes.
Rusland heeft ook een eigen luchtafweersysteem hoor, zover in Rusland kan Oekrane niet kijken met onvoldoende boots on the ground. Die hebben goed Russisch sprekende handlangers nodig, en dat is zeer gevaarlijk werk. Al geef ik ze in Moskou nog wel een kans. Assad misschien? Moet wel wat tegenover staan natuurlijk.quote:Op woensdag 5 maart 2025 19:24 schreef AchJa het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer voor flauwekul? Alsof de VS verantwoordelijk zijn voor de coordinaten waar die HIMARS heen moet schieten...
Memes zijn vaak een vorm van protest. Een vorm om een emotie (meestal boosheid en frustratie) weer te geven. Een vorm van communicatie als woorden eigenlijk te kort schieten. Een manier om machteloosheid toch een vorm te geven.quote:Op woensdag 5 maart 2025 19:23 schreef Lospedrosa het volgende:
Dit topic gaat alleen nog maar over onderbuik, emotie en memes.
Zelensky als slaafs hondje van Trump kan wel, als dat helpt het wereldwijde Trumpisme te vernietigen. Want daar komt het gevaar voor ons nu wel vandaan, hij heeft het niet zelf bedacht, maar wel groot gemaakt, al vanaf 2016. Hier was het een ander die dat deed, samen met zijn grote opponent in de Kamer.quote:Op woensdag 5 maart 2025 19:34 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
In het Tweede Kamerdebat wordt nog steeds gehamerd op het weer goedmaken tussen Zelensky en Trump. Ik denk dat we dat ondertussen wel wensdenken kunnen noemen. Het mag inmiddels wel duidelijk zijn dat Trump daar helemaal geen zin ik heeft. We moeten het echt zonder de VS gaan doen, en gezien de traagheid en besluiteloosheid van de EU is het zeer de vraag of Oekrane dat gaat overleven.
Dat zal allemaal best maar Oekraine heeft oa een drone vloot waar je achterlijk van wordt, als er al een land is wat over een shitload aan eigen real-time tac/op intel beschikt is het Oekraine wel... Ze zijn ook in staat om honderden kilometers Rusland in te vliegen met die dingen en nou zou het schieten op doelen door de MLRS verder dan 40 mijl van de VRW onmogelijk zijn geworden? Dat is natuurlijk volstrekte nonsens.quote:Op woensdag 5 maart 2025 19:32 schreef yessie234 het volgende:
Rusland heeft ook een eigen luchtafweersysteem hoor, zover in Rusland kan Oekrane niet kijken met onvoldoende boots on the ground. Die hebben goed Russisch sprekende handlangers nodig, en dat is zeer gevaarlijk werk. Al geef ik ze in Moskou nog wel een kans. Assad misschien? Moet wel wat tegenover staan natuurlijk.
Laat me raden, pvv en bbb en fvdquote:Op woensdag 5 maart 2025 19:34 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
In het Tweede Kamerdebat wordt nog steeds gehamerd op het weer goedmaken tussen Zelensky en Trump. Ik denk dat we dat ondertussen wel wensdenken kunnen noemen. Het mag inmiddels wel duidelijk zijn dat Trump daar helemaal geen zin ik heeft. We moeten het echt zonder de VS gaan doen, en gezien de traagheid en besluiteloosheid van de EU is het zeer de vraag of Oekrane dat gaat overleven.
Die is net 25% duurder geworden.quote:Op woensdag 5 maart 2025 19:10 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Kwestie van bootladingen Fentanyl de grens over jakkeren, dan komt er daar helemaal niemand meer uit zijn bed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |