Ja maar VVD beweerde altijd bij hoog en laag dat ze fatsoenlijk waren ofzo. Ik dacht dat Rutte een slechte invloed op ze had maar blijkbaar hield hij ze juist in toom.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 00:31 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Wilders vindt het ook allemaal prachtig, schitterend hoe dit soort figuren de 'hoeders van het Westen zijn' en bij enige macht meteen willen slopen wat nu juist de fundering is van het Westen.
Mag ik je vragen om naast de plaatjes ook de links zelf toe te voegen?quote:Op vrijdag 7 februari 2025 00:43 schreef Kijkertje het volgende:
Charlie Kirk komt er iig al achter dat de ontmanteling van USAID niet de verwachte besparingen gaat opleveringen en dat het ook niet om strafbare fraude gaat.
[ afbeelding ]
Het is een screenshot van (neem ik aan?) een tweet en ik heb geen Twitter meer. Filipkowski is een betrouwbare bron.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 00:47 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Mag ik je vragen om naast de plaatjes ook de links zelf toe te voegen?
Hetze tegen Gates coming in 3.....2......1.....quote:Op vrijdag 7 februari 2025 03:30 schreef Kijkertje het volgende:
Kijk het zijn niet allemaal van die opportunisten.
https://bsky.app/profile/nbcnews.com/post/3lhiqvz3cg223
[ afbeelding ]
Die is al door de stront gehaald over vaccins dus dat zal wel weer afgestoft worden.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 03:34 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Hetze tegen Gates coming in 3.....2......1.....
Solidariteit, gelijkheid en duurzaamheid is slecht. De hersenkronkels deze lui hebben is ongekend.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 00:33 schreef Kijkertje het volgende:
Rubio gaat niet naar de G20-top. Dat zal ze leren!
[ afbeelding ]
Dus als er morgen een Raven in de VS wordt geboren, dan kan die nog steeds een paspoort met een X krijgen?quote:Op donderdag 6 februari 2025 23:35 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Niet helemaal, de verwarring wordt dus weggehaald. Zoals je zelf al zegt, er zijn twee geslachten en dat geldt ook voor iemand met kenmerken van beide, uiteindelijk heeft zo'n persoon ook maar één geslacht. Wat zo iemand verder met die geslachtskenmerken doet is niet relevant en mag zo'n persoon helemaal zelf weten. Dat erkent de VS dus. Er wordt dus niemand zomaar ineens niet meer erkend, daarnaast geldt dat decreet alleen voor nieuwe aanvragen dus het is niet alsof paspoorten met een X ongeldig zijn ofzo. Dat soort hysterie is echt overbodig. Het blijft redelijk verbazingwekkend dat zoveel mensen die er totaal niets van snappen toch menen zulke sterke opinies te hebben. Ideologisch gemotiveerd uiteraard.
Hu terwijl trump juist tijdens het nationale ontbijt gebed weer opriep tot eenheid.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 05:19 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Solidariteit, gelijkheid en duurzaamheid is slecht. De hersenkronkels deze lui hebben is ongekend.
juist in zuid-afrika hebben ze hier een geweldige term voor uitgevonden, de staatskapingquote:Op vrijdag 7 februari 2025 00:27 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
What could go wrong? Als je het een beetje breder bekijkt, is dit eigenlijk gewoon een aanval op de VS van buitenaf, waarbij de president zelfs de intruder heeft binnengelaten.
Juichen terwijl miljardairs geld wegnemen van de meest behoeftigen en de overheid die ze beschermt uithollen.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 05:19 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Solidariteit, gelijkheid en duurzaamheid is slecht. De hersenkronkels deze lui hebben is ongekend.
Behoorlijk aan de late kant, maar idd.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 08:17 schreef Mutant01 het volgende:
Tijd voor Europa om een geheel eigen koers te gaan varen, anders worden we meegesleurd in de val van de VS.
Zoals actueel Michael Bloomberg, Marc Benioff, Jim Simons, John Arnold, Edythe Broad, Warren Buffett, Bill Gates, Melinda French Gates, Amos Hostetter Jr., Pierre Omidyar, MacKenzie Scott, Lynn Schusterman, Jeff Skoll en George Soros ?quote:Op vrijdag 7 februari 2025 08:19 schreef Perrin het volgende:
[..]
Juichen terwijl miljardairs geld wegnemen van de meest behoeftigen.
Er was ooit een tijd dat miljardairs hun geld en invloed gebruikten om de maatschappij beter te maken door het bouwen van scholen en bibliotheken enzo.
Correct, op vooral maar niet alleen militair, geo politiek en economisch gebiedquote:Op vrijdag 7 februari 2025 08:17 schreef Mutant01 het volgende:
Tijd voor Europa om een geheel eigen koers te gaan varen, anders worden we meegesleurd in de val van de VS.
Volgens mij worden die allemaal verguisd door MAGA-cultisten.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 08:26 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Zoals actueel Michael Bloomberg, Marc Benioff, Jim Simons, John Arnold, Edythe Broad, Warren Buffett, Bill Gates, Melinda French Gates, Amos Hostetter Jr., Pierre Omidyar, MacKenzie Scott, Lynn Schusterman, Jeff Skoll en George Soros ?
Tja bijvoorbeeld het bestrijden van malaria wat sommigen van dit lijstje mede financieren is natuurlijk te woke en altruïstisch.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 08:26 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Zoals actueel Michael Bloomberg, Marc Benioff, Jim Simons, John Arnold, Edythe Broad, Warren Buffett, Bill Gates, Melinda French Gates, Amos Hostetter Jr., Pierre Omidyar, MacKenzie Scott, Lynn Schusterman, Jeff Skoll en George Soros ?
Wat heeft dat er mee te maken?quote:Op vrijdag 7 februari 2025 08:29 schreef Perrin het volgende:
[..]
Volgens mij worden die allemaal verguisd door MAGA-cultisten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |