Wie heeft haar stoer gemaakt? Ik snap dat beeld niet helemaal. Ik heb niet de indruk dat ze iets heeft gedaan om zichzelf neer te zetten als stoer oidquote:
Weinig eten is ook onderdeel van het experiment, vooral om irritaties op te wekken.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:25 schreef Koos1958 het volgende:
Jordy zegt dit is gewoon ondervoeding.
ze krijgen toch gewoon te eten?quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:28 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Denk net zoals alle anderen honger
Iets of nietsquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:28 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Wie heeft haar stoer gemaakt? Ik snap dat beeld niet helemaal. Ik heb niet de indruk dat ze iets heeft gedaan om zichzelf neer te zetten als stoer oid
Oh dat vond ik wel....nog geen dag binnen en drie man plus een thuiszitter over de rooie te helpen. En zeggen nou dan moeten ze niet hier gaan zitten als ze er niet tegen kunnen.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:28 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Wie heeft haar stoer gemaakt? Ik snap dat beeld niet helemaal. Ik heb niet de indruk dat ze iets heeft gedaan om zichzelf neer te zetten als stoer oid
Ze vallen allemaal behoorlijk wat af. Hebben geen melk, yoghurt of wat dan ook. Mensen verafschuwen die slob en dat vult maar even en daarna weer hongerquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:29 schreef Verida het volgende:
[..]
ze krijgen toch gewoon te eten?
verse groente, vers fruit, vlees, slob, extraatjes en vitaminetabletten.
het is saai eten, dat wel, zouteloos en geen kruiden of extra/s
maar het is pure verveling om nu te zeggen dat ze honger hebben,
Nog concreter, ze heeft antwoord gegeven op vragen die ze kreeg. Niet meer en niet minderquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:30 schreef Puzzie het volgende:
Want in mijn beleving heeft Jane gewoon gezegd wat ze dacht en vindt.
toen ja, dat was stoer, maar vanaf dat moment huilie huilie, om minste geringstequote:Op donderdag 6 februari 2025 18:30 schreef zodeju het volgende:
[..]
Oh dat vond ik wel....nog geen dag binnen en drie man plus een thuiszitter over de rooie te helpen. En zeggen nou dan moeten ze niet hier gaan zitten als ze er niet tegen kunnen.
ja precies, niets stoers aan dus.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:31 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Nog concreter, ze heeft antwoord gegeven op vragen die ze kreeg. Niet meer en niet minder
Ze kregen antwoord op vragen die ze stelden. Als je bang bent voor het antwoord moet je de vraag niet stellen..Maar stoer? Neuhquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:30 schreef zodeju het volgende:
[..]
Oh dat vond ik wel....nog geen dag binnen en drie man plus een thuiszitter over de rooie te helpen. En zeggen nou dan moeten ze niet hier gaan zitten als ze er niet tegen kunnen.
die stelden haar een vraag, ze is er niet zelf over begonnen.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:30 schreef zodeju het volgende:
[..]
Oh dat vond ik wel....nog geen dag binnen en drie man plus een thuiszitter over de rooie te helpen. En zeggen nou dan moeten ze niet hier gaan zitten als ze er niet tegen kunnen.
is gewoon voedzaam eten hoor, die slob, gezonde havermoutquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:30 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Ze vallen allemaal behoorlijk wat af. Hebben geen melk, yoghurt of wat dan ook. Mensen verafschuwen die slob en dat vult maar even en daarna weer honger
Ik kan me dat niet voorstellen dat ze honger hebben, ze eten gewoon 3 x per dag, en de avondmaaltijden zijn altijd dikke borden vol. Ik denk dat het meer te maken heeft met wat je gewend bent.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:32 schreef Koos1958 het volgende:
Je hoort ze allemaal zeggen dat ze honger hebben. Ik zou als ik hun was collectief protesteren richting BB en dreigen met allemaal opstappen.
Ligt eraan hoe je het brengt.......en hoe ze erover dacht....kon niet begrijpen dat ze daarom van slag waren....alleen huilt zij zelf ook regelmatig...quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:31 schreef Puzzie het volgende:
[..]
ja precies, niets stoers aan dus.
waarom ?quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:32 schreef Koos1958 het volgende:
Je hoort ze allemaal zeggen dat ze honger hebben. Ik zou als ik hun was collectief protesteren richting BB en dreigen met allemaal opstappen.
en verveling en saaiheid.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:34 schreef rinardo het volgende:
[..]
Ik kan me dat niet voorstellen dat ze honger hebben, ze eten gewoon 3 x per dag, en de avondmaaltijden zijn altijd dikke borden vol. Ik denk dat het meer te maken heeft met wat je gewend bent.
is gewoon te vergelijken met een bord brinta inderdaad, zou alleen met schepje suiker iets lekkerder zijn, maar dat zou aan het voedingsgehalte niets uitmaken.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:33 schreef Verida het volgende:
[..]
is gewoon voedzaam eten hoor, die slob, gezonde havermout
Dat was het punt alleen totaal nietquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:34 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ligt eraan hoe je het brengt.......en hoe ze erover dacht....kon niet begrijpen dat ze daarom van slag waren....alleen huilt zij zelf ook regelmatig...
Voor jonge gezonde mensen is de hoeveelheid niet veel, daarnaast krijg je op pasta snel weer trek. Ik begrijp wel dat ze de hele dag door trek hebben. Ze zijn grotere maaltijden gewend, tussendoortjes etc.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:33 schreef Verida het volgende:
[..]
is gewoon voedzaam eten hoor, die slob, gezonde havermout
En de bewoners zelf, er zitten een aantal tussen die behoorlijk negatief zijn. Dat haalt de sfeer ook wel weg.quote:
Niels at de meeste slob daar en was bij thuiskomst 9.7 kilo afgevallen in 4.weken tijd. Dat is en als je al die koppies van iedereen zit zijn er veel kilo minder daarquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:34 schreef Verida het volgende:
[..]
waarom ?
daar bereiken ze toch niets mee? Ze moeten het er mee doen, ze krijgen voldoende eten en het is saai. Het is aan hunzelf om daar iets leuks van te maken. Van de week extra dingen gekocht, lekker gekookt en lekker gegeten.
Nee, kan zijn maar is wel mijn punt. Had meer verwacht van een hooligans girl.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:35 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Dat was het punt alleen totaal niet
Jezus dit meen je nietquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:38 schreef zodeju het volgende:
[..]
Nee, kan zijn maar is wel mijn punt. Had meer verwacht van een hooligans girl.
Hooligans Girl is ook alleen maar werk voor haar.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:38 schreef zodeju het volgende:
[..]
Nee, kan zijn maar is wel mijn punt. Had meer verwacht van een hooligans girl.
Inderdaad, je verwachting..dat zeg je goed.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:38 schreef zodeju het volgende:
[..]
Nee, kan zijn maar is wel mijn punt. Had meer verwacht van een hooligans girl.
een arrogant iemand... ik kan er maar 1 iemand bedenkenquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:38 schreef Koos1958 het volgende:
Wie zit er te kijken naar ze of ze wat proeven.
ze vallen ook af omdat ze niet meer snacken tussendoor, geen alcohol drinken enz.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:36 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Voor jonge gezonde mensen is de hoeveelheid niet veel, daarnaast krijg je op pasta snel weer trek. Ik begrijp wel dat ze de hele dag door trek hebben. Ze zijn grotere maaltijden gewend, tussendoortjes etc.
Ze gaan er niet dood aan, maar doe niet net of het ruim voldoende is, ze vallen niet voor niets allemaal zo af.
Ze hebben geen weegschaal meer, dus hoeveel ze afvallen, is niet te controleren. Als ik kijk naar Wicky, die heeft geen kont meer in de broek een een heel smal bekkie gekregen.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:40 schreef Verida het volgende:
[..]
ze vallen ook af omdat ze niet meer snacken tussendoor, geen alcohol drinken enz.
en dat afvallen is de laatste weken niet echt veel erger geworden
En het is gewoon voldoende om netjes van in leven te blijven, voldoende verse spullen en voldoende slob. Dat het ontzettend saai is om te eten is een ander verhaal, de hele week hetzelfde zouteloze spul is denk ik niet fijn.
Maar de borden die er opgeschept worden bij het avondeten zijn hele flinke porties.
met meer eten zou deze groep ook de hele dag rondhangenquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:42 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Ze hebben geen weegschaal meer, dus hoeveel ze afvallen, is niet te controleren. Als ik kijk naar Wicky, die heeft geen kont meer in de broek een een heel smal bekkie gekregen.
Maar jij je zijn, ze hebben meer dan genoeg eten, daarom zijn ze ook zo lekker actief
Daar zou je best eens gelijk in kunnen hebben.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:39 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Inderdaad, je verwachting..dat zeg je goed.
Axel,elsa,jordy,wicky,keanu hebben allemaal jasje uitgedaan vooral in hun gezicht vind ikquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:42 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Ze hebben geen weegschaal meer, dus hoeveel ze afvallen, is niet te controleren. Als ik kijk naar Wicky, die heeft geen kont meer in de broek een een heel smal bekkie gekregen.
Maar jij je zin, ze hebben meer dan genoeg eten, daarom zijn ze ook zo lekker actief
Ik ben het wel met je eens hoor, ik vind het ook te weinig ., en ze vallen erg veel af.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:42 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Ze hebben geen weegschaal meer, dus hoeveel ze afvallen, is niet te controleren. Als ik kijk naar Wicky, die heeft geen kont meer in de broek een een heel smal bekkie gekregen.
Maar jij je zin, ze hebben meer dan genoeg eten, daarom zijn ze ook zo lekker actief
Ik had me al zitten afvragen waarom we dit jaar nog niemand hebben zien sporten (vorig jaar werd er best veel gesport als ik me goed herinner). En waarom we Keanu bvb nog nooit hebben zien dansen, zelfs amper op de feestjes, terwijl hij zichzelf een danser noemt.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:38 schreef Lillfex het volgende:
Ik hoorde van Niels dat die elke dag sport maar dat het weinige eten waar geen goede balans in zit je in het huis haast geen energie meer hebt als je ook maar iets gedaan hebt Maar goed ........
Als wij net als hun het zouden houden bij 3 maaltijden en 2 stukken fruit zouden we ook afvallen (niet 2 x opscheppen, en geen 5 broodjes )quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:40 schreef Verida het volgende:
[..]
ze vallen ook af omdat ze niet meer snacken tussendoor, geen alcohol drinken enz.
en dat afvallen is de laatste weken niet echt veel erger geworden
En het is gewoon voldoende om netjes van in leven te blijven, voldoende verse spullen en voldoende slob. Dat het ontzettend saai is om te eten is een ander verhaal, de hele week hetzelfde zouteloze spul is denk ik niet fijn.
Maar de borden die er opgeschept worden bij het avondeten zijn hele flinke porties.
En dan ook nog dat sommige personen krijgen zelfs nog minder fruit, omdat een ander het opeet.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:46 schreef rinardo het volgende:
[..]
Als wij net als hun het zouden houden bij 3 maaltijden en 2 stukken fruit zouden we ook afvallen (niet 2 x opscheppen, en geen 5 broodjes )
Nu ben ik benieuwd naar de podcast!quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:47 schreef Puzzie het volgende:
Jeff heeft dus nasty dingen gezegd over Jane
Ik ookquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:48 schreef Verity het volgende:
[..]
Nu ben ik benieuwd naar de podcast!
Had niet anders verwacht van dat nare egoïstische ventjequote:Op donderdag 6 februari 2025 18:47 schreef Puzzie het volgende:
Jeff heeft dus nasty dingen gezegd over Jane
Elsa had het over de vraag waarom ze vonden dat hij/zij moest winnen. Jeffrey had toen bij de argumentatie gezegd dat Jane maar blij moest zijn dat ze al zoveel had bereikt. Dat vonden ze allemaal raar.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:47 schreef Puzzie het volgende:
Jeff heeft dus nasty dingen gezegd over Jane
Als hij er dan 30 goed in elkaar zet, krijgt hij een baan bij de vogelbeschermingquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:51 schreef Kodiak100 het volgende:
BB kan nog wel wat vogelhuisjes in de PR klaar zetten zijn we tenminste af van Jeffrey tot aan zijn exit morgen.
Het is een waardeloze timmerman. Hij kan nog niet eens een wipje maken met Jolienquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:50 schreef Kodiak100 het volgende:
Jeffrey timmert liever vogelhuisjes dan te strijden in koppels
Hij had nog meer dingen gezegd, begreep ik maar ik ben benieuwd naar de podcastquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:52 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Elsa had het over de vraag waarom ze vonden dat hij/zij moest winnen. Jeffrey had toen bij de argumentatie gezegd dat Jane maar blij moest zijn dat ze al zoveel had bereikt. Dat vonden ze allemaal raar.
Ik ben wel benieuwd naar zijn tweelingbroerquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:53 schreef Kodiak100 het volgende:
Het hij is nog jong argument is ook wel klaar. Hij is gewoon negatief en een drammerig mannetje
Ook onzin om olijfolie door de pasta te gooienquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:54 schreef Kodiak100 het volgende:
Ik ben benieuwd hoe snel deze fles olijfolie weer op is
Die zie je toch naast zijn vader zitten of is dat zijn oudere broer,quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:54 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd naar zijn tweelingbroer
hangt er ook vanaf hoeveel deuren er nog piepen daar in de hutquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:54 schreef Kodiak100 het volgende:
Ik ben benieuwd hoe snel deze fles olijfolie weer op is
Die lag natuurlijk in dat kinderbedje dat in de promo in die huiskamer stondquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:54 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd naar zijn tweelingbroer
Deze gaat wel heel spannend wordenquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:56 schreef Luna68 het volgende:
Poll Salar is ondertussenalweer iets veranderd:
Jeffje: 22%
Eva: 23%
Elsa: 26%
Jane: 28%
quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:58 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Deze gaat wel heel spannend worden
Vind het leuker als het zo dichtbij elkaar ligt, maar dit keer had ik het liever anders gezien. Al helpt het ook niet dat er 4 genomineerden zijn. Bij 3 was het denk ik al wel duidelijk geweest.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:58 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Deze gaat wel heel spannend worden
Bij de stand wordt Eva naar huis gestuurd.quote:Op donderdag 6 februari 2025 18:56 schreef Luna68 het volgende:
Poll Salar is ondertussenalweer iets veranderd:
Jeffje: 22%
Eva: 23%
Elsa: 26%
Jane: 28%
Ik weet niet of ik morgen durf te kijkenquote:Op donderdag 6 februari 2025 19:00 schreef Verity het volgende:
[..]
Vind het leuker als het zo dichtbij elkaar ligt, maar dit keer had ik het liever anders gezien. Al helpt het ook niet dat er 4 genomineerden zijn. Bij 3 was het denk ik al wel duidelijk geweest.
Bij salar kan je toch maat 1x stemmen maar bij rtl en Goplay kan je met verschillende email adressen vaker stemmen.quote:Op donderdag 6 februari 2025 19:00 schreef Kodiak100 het volgende:
[..]
Bij de stand wordt Eva naar huis gestuurd.
Waar is de notaris als je hem nodig hebt
Vorig seizoen was het toch elke week duoquote:Op donderdag 6 februari 2025 19:03 schreef Luna68 het volgende:
Was er vorig jaar na de week van de setjes ook een dubbele exit?
ben wel teleurgesteld in Elsa dat ze in jeffje zijn praatjes is getrapt en niet op jeffje heeft gestemd
Ja, verandering van spijs doet ook eten.....maar dit is tenminste te eten....is waarschijnlijk alle vitamine uitgekookt zolang als het opstaat maar smaak is ook belangrijkquote:Op donderdag 6 februari 2025 19:03 schreef Koos1958 het volgende:
Tegenwoordig elke avond die kook streams. Zelfde personen en zelfde gerecht.
Als je meerdere insta accounts hebt kan je bij salar ook meerdere keren stemmen denk ikquote:Op donderdag 6 februari 2025 19:02 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Bij salar kan je toch maat 1x stemmen maar bij rtl en Goplay kan je met verschillende email adressen vaker stemmen.
Ik stem niet bij salar maar wel rtl en goplayquote:Op donderdag 6 februari 2025 19:04 schreef Luna68 het volgende:
[..]
Als je meerdere insta accounts hebt kan je bij salar ook meerdere keren stemmen denk ik
Dubbele exit zou leuk zijn.eva en Jeff wegquote:Op donderdag 6 februari 2025 18:58 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Deze gaat wel heel spannend worden
Ik denk niet dat Elsa dat had gekund, ze was een duo met Keanu en die stemt absoluut niet op Jef.quote:Op donderdag 6 februari 2025 19:03 schreef Luna68 het volgende:
Was er vorig jaar na de week van de setjes ook een dubbele exit?
ben wel teleurgesteld in Elsa dat ze in jeffje zijn praatjes is getrapt en niet op jeffje heeft gestemd
Weet ik niet meer… weet dat ze gingen scheiden en toen weer in setjes ofzo?quote:Op donderdag 6 februari 2025 19:04 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Vorig seizoen was het toch elke week duo
Vind het bij de poll van Salar zo vervelend dat je na het stemmen de stand niet meer kan bijhoudenquote:Op donderdag 6 februari 2025 19:04 schreef Luna68 het volgende:
[..]
Als je meerdere insta accounts hebt kan je bij salar ook meerdere keren stemmen denk ik
duo door de draaideur en 1 persoon kwam dan terug met de draaideur en de andere ging de studio inquote:Op donderdag 6 februari 2025 19:04 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Vorig seizoen was het toch elke week duo
Ja eensquote:Op donderdag 6 februari 2025 19:06 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Vind het bij de poll van Salar zo vervelend dat je na het stemmen de stand niet meer kan bijhouden
Daar zou ik mee kunnen levenquote:Op donderdag 6 februari 2025 19:06 schreef Vino_Tinto het volgende:
[..]
Dubbele exit zou leuk zijn.eva en Jeff weg
Ah vandaar!!quote:Op donderdag 6 februari 2025 19:06 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Vind het bij de poll van Salar zo vervelend dat je na het stemmen de stand niet meer kan bijhouden
Ik weet het niet zeker hoor , kraakstreamquote:Op donderdag 6 februari 2025 19:07 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Zucht…Met Keanu..Nog meer drama dan bij vrouwen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |