Kan jij iets vinden over doelpunten uit spelhervattingen voor Feyenoord? Aan het begin van het seizoen scheen die Priske nogal een Meester Dokter te zijn daarin, maar dat lijkt me tegen te vallen.quote:Op zondag 2 februari 2025 20:59 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Mijn favoriete statsite heeft de geavanceerde data voor de Eredivisie helaas stopgezet.
Priske doet de spelhervattingen niet, maar Etienne Reijnen. Overigens maakt Feyenoord vrij veel doelpunten uit spelhervattingen, tegen Lille nog (11 in totaal volgens mij)quote:Op zondag 2 februari 2025 21:07 schreef Adames het volgende:
[..]
Kan jij iets vinden over doelpunten uit spelhervattingen voor Feyenoord? Aan het begin van het seizoen scheen die Priske nogal een Meester Dokter te zijn daarin, maar dat lijkt me tegen te vallen.
In de Champions League 1quote:Op zondag 2 februari 2025 21:07 schreef Adames het volgende:
[..]
Kan jij iets vinden over doelpunten uit spelhervattingen voor Feyenoord? Aan het begin van het seizoen scheen die Priske nogal een Meester Dokter te zijn daarin, maar dat lijkt me tegen te vallen.
werkweigeraars hebben sowieso niet de mentaliteit om in de top te spelenquote:
Die wilde heel graag niet naar Eindhoven volgende week.quote:
FF lekker dit, poah.quote:
Gelachen, Ajax uit wordt de makkelijkste wedstrijd van alle die je noemt.quote:Op zondag 2 februari 2025 20:42 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
AZ heeft met PEC thuis, Fortuna thuis, Heerenveen uit en RKC thuis een simpel programma tot aan Ajax. Maar goed, het blijft AZ.
Dat zullen we nog wel eens zien.quote:Op zondag 2 februari 2025 22:37 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Gelachen, Ajax uit wordt de makkelijkste wedstrijd van alle die je noemt.
quote:Op zondag 2 februari 2025 21:01 schreef GGMM het volgende:
Ik heb zelf even teruggekeken. Tarado dus.
Gefeliciteerd @:tarado
Misschien terecht, maar niet heel slim natuurlijk. Lekker salaris doorbetalen aan een speler die niet meer gaat leveren. En dan ook nog een transfersom van enkele miljoenen mislopen omdat je als directie even wilt laten zien dat je principieel bent.quote:
Ik worstel me eerst even door Studio Voetbal heen.quote:Op zondag 2 februari 2025 23:29 schreef Alaphilippe_ het volgende:
@:maxi-mus Ik probeer Dit Was Het Weekend te kijken, maar ik heb het ontzettend lastig om de intonatie van Marciano Vink uit te zitten.
Knap hoe AZ al vanaf de jaren 80 steeds weer aan de top verschijnt. Ook mooi te zien hoe de oud papier club, waar om gelachen wordt, zo gezond is.quote:Op dinsdag 4 februari 2025 19:33 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ x ]
Zeer interessante lijst.
Feyenoord opvallend laagquote:Op dinsdag 4 februari 2025 19:33 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ x ]
Zeer interessante lijst.
Opvallend ?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |