School had wat mij betreft ook wel wat meer mogen doen. Wat ik begrijp heeft de school wel gezegd dat de pleegouders hulp moesten zoeken met het meisje, maar hebben het verder laten begaan toen ze wat betere cijfers of school haalde en het meisje zei niet weg te willen bij haar pleegouders. Maar zij zagen het meisje toch ook veranderen? Van blij naar schuchter, van een gezond uitziende meid naar mager kwetsbaar meisje? Het afgeschoren haar? Nee, school heeft in mijn ogen ook flink gefaald.quote:Op donderdag 6 november 2025 15:58 schreef -river- het volgende:
Net als bijna iedereen wist ik vaag iets van deze zaak maar schrik zo enorm erg nu ik lees wat er allemaal gebeurde. Dat zulke zieke mensen pleegouders kunnen worden is nog wel een van het ergste in heel deze zaak, hoe dan! Waar was de controle! Ik neem het de instanties bijna net zo kwalijk als deze twee zieke monsters en verdienen dan ook zeker straf want hun plaatste de kinderen bij deze monsters.
Wat ik ervan begreep had het meisje dusdanige gedragsproblemen dat ze niet meer welkom was op school.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:08 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
School had wat mij betreft ook wel wat meer mogen doen. Wat ik begrijp heeft de school wel gezegd dat de pleegouders hulp moesten zoeken met het meisje, maar hebben het verder laten begaan toen ze wat betere cijfers of school haalde en het meisje zei niet weg te willen bij haar pleegouders. Maar zij zagen het meisje toch ook veranderen? Van blij naar schuchter, van een gezond uitziende meid naar mager kwetsbaar meisje? Het afgeschoren haar? Nee, school heeft in mijn ogen ook flink gefaald.
Dat leken die ouders ook te denken over het pleegkind. En zo geschiedde.quote:Op donderdag 6 november 2025 15:47 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik zie ook niet in waarom deze mensen een comfortabel leven verdienen.
Waarom denk je dat het de rechter niet zou raken?quote:Op donderdag 6 november 2025 16:18 schreef oppiedoppie het volgende:
Zou het eigenlijk raar vinden als het de rechter niet zou raken. Dit raakt toch ieder weldenkend mens. Enorm zelfs als je je het probeert voor te stellen.
Ik denk dat dit voor de rechter ook een zaak is die hij niet even los kan laten als hij naar huis gaat. Lijkt me voor die man ook verschrikkelijk om die foto's te moeten bekijken.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:19 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Waarom denk je dat het de rechter niet zou raken?
Ja dat is afschuwelijk. Zelfde geldt voor de advocaat die hen bijstaat. Krijgen ze nog bedreigingen hier en daar erbij omdat ze deze 2 psychopaten bijstaan of niet levenslang geven. Maar ja, ook monsters hebben recht op juridische bijstand. Betekent niet dat ze zelf moreel verdorven zijnquote:Op donderdag 6 november 2025 16:20 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik denk dat dit voor de rechter ook een zaak is die hij niet even los kan laten als hij naar huis gaat. Lijkt me voor die man ook verschrikkelijk om die foto's te moeten bekijken.
Dat staat in de kop van het artikel in de AD.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:19 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Waarom denk je dat het de rechter niet zou raken?
Sterker nog zonder advocaat kan er geen zaak zijn.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:22 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja dat is afschuwelijk. Zelfde geldt voor de advocaat die hen bijstaat. Krijgen ze nog bedreigingen hier en daar erbij omdat ze deze 2 psychopaten bijstaan of niet levenslang geven. Maar ja, ook monsters hebben recht op juridische bijstand. Betekent niet dat ze zelf moreel verdorven zijn
Daarom. Ze dienen juist de rechtstaat.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:27 schreef raptorix het volgende:
[..]
Sterker nog zonder advocaat kan er geen zaak zijn.
De dag de beul weer een echte vak en vacature beschikbaar komt.quote:
Ah op die fiets. Ik vraag me dan hoe zoiets gaat. Kind wordt van school gestuurd en dat is het dan? Er wordt geen instantie ingeschakeld hoe nu verder? Aangezien ik ergens had gelezen dat het meisje een paar weken voor de fatale dag voor het laatst buiten was gezien.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:13 schreef Saboo het volgende:
[..]
Wat ik ervan begreep had het meisje dusdanige gedragsproblemen dat ze niet meer welkom was op school.
Wat overigens echt mijn hart breekt. Want iets in mij zegt dat het feit dat dit geen rustig innemend meisje was (joh.... Wat moet je ook als dit je allemaal overkomt) ook de reden is dat er veel is weggekeken. Maar dat is puur speculeren.
Het is in ieder geval echt hartverscheurend dat ook school geen fijne, veilige plek voor haar was en ze ook daar is "afgewezen" en weggestuurd. Door vrijwel iedereen in haar omgeving.
Ik denk inderdaad dat dit meisje niet heel makkelijk was om mee te werken, wat natuurlijk compleet begrijpelijk is gezien haar achtergrond. Dat maakt het extra onverteerbaar omdat ze door de schade die aangericht werd en het gedrag dat ermee samenhing nog moeilijker te bereiken werd, een soort vicieuze cirkel uit de hel. Ik denk dat alle professionals en hulpverleners hier ook door met een steen in hun maag zitten. Dat je als juf zo klaar bent met het gedrag dat je aangeeft dat je haar niet meer in de klas kunt hebben bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:13 schreef Saboo het volgende:
[..]
Wat ik ervan begreep had het meisje dusdanige gedragsproblemen dat ze niet meer welkom was op school.
Wat overigens echt mijn hart breekt. Want iets in mij zegt dat het feit dat dit geen rustig innemend meisje was (joh.... Wat moet je ook als dit je allemaal overkomt) ook de reden is dat er veel is weggekeken. Maar dat is puur speculeren.
Het is in ieder geval echt hartverscheurend dat ook school geen fijne, veilige plek voor haar was en ze ook daar is "afgewezen" en weggestuurd. Door vrijwel iedereen in haar omgeving.
Je komt toch niet uit een ei?quote:Op donderdag 6 november 2025 16:07 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat staat los van hun straf, TBS is geen korting op je straf.
Denk dat ik iets meer van TBS weet dan jou.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:48 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Je komt toch niet uit een ei?
Het punt van Roos94 is dat op een dag, ná hun straf, die mensen een TBS kliniek in gaan met alle - relatieve - luxe die daar is terwijl we allemaal weten dat we als maatschappij 3x niks aan deze mensen hebben, integendeel. Dat daar voor tonnen aan psychiaters, begeleiders etc etx tegenaan wordt gegooid voor wat eigenlijk.
Laatmaar. Je doet bewust dom.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:51 schreef raptorix het volgende:
[..]
Denk dat ik iets meer van TBS weet dan jou.
Wanneer komen die aan het woord?quote:Op donderdag 6 november 2025 16:56 schreef Ama het volgende:
Ben erg benieuwd morgen wat de deskundigen van het Pieter Baan Centrum zeggen.
Volgens die Daisy en Johny zouden de pleegzorginstanties zorgen voor alternatieve dagbesteding. Alleen is dat nooit van de grond gekomen... Helaas. Die hebben dus zeker zitten slapen.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:38 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ah op die fiets. Ik vraag me dan hoe zoiets gaat. Kind wordt van school gestuurd en dat is het dan? Er wordt geen instantie ingeschakeld hoe nu verder? Aangezien ik ergens had gelezen dat het meisje een paar weken voor de fatale dag voor het laatst buiten was gezien.
Ja, ik kan er niks aan doen maar ik blijf het vreemd vinden van school. Een kind vertoont niet voor niets gedragsproblemen.
Geen idee ik heb gevraagd hoe laat maar ik weet niet of ik reactie krijg.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:58 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wanneer komen die aan het woord?
https://x.com/saskiabelleman/status/1986460267467722794?s=46quote:Op donderdag 6 november 2025 17:00 schreef Ama het volgende:
[..]
Geen idee ik heb gevraagd hoe laat maar ik weet niet of ik reactie krijg.
Ik hoop dat ook dit monster alsnog vervolgd zal worden.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:59 schreef Saboo het volgende:
[..]
Volgens die Daisy en Johny zouden de pleegzorginstanties zorgen voor alternatieve dagbesteding. Alleen is dat nooit van de grond gekomen... Helaas. Die hebben dus zeker zitten slapen.
Ik vraag me ook echt af hoe dat nou allemaal gegaan is met die ene hulpverlener die lekker biertjes met de verdachten in de tuin zat te atten. Kennelijk niet strafbaar vervolgd, maar mag hopen dat die een levenslang beroepsverbod heeft gehad.
Ik vind het ook raar van school, maargoed, veel scholen zijn erg handelingsverlegen; hebben helemaal geen zin in gedoe met politie en veilig thuis. De instanties hebben ook geen beste reputatie, dus dan krijg je ook een beetje een vicieuze cirkel dat er niet of veels te laat gemeld wordt. Geen idee of dat hier aan de hand was. Misschien had de school afspraken gemaakt met de pleegzorg.
Daar staat letterlijk morgen.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:04 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
https://x.com/saskiabelleman/status/1986460267467722794?s=46
Dit. Onbegrijpelijk dat daar niks mee is gebeurd.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:06 schreef -river- het volgende:
[..]
Ik hoop dat ook dit monster alsnog vervolgd zal worden.
Zal dus wel rond 9 uur zijn.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:08 schreef Tjoent het volgende:
[..]
'begint de zaak met...' dus bij aanvang komen zij aan het woord.
Das fijn maar dat vroeg niemand. Het punt was of we het als maatschappij moeten willen deze mensen nog tientallen jaren in tbs-klinieken te stoppen met alle bijkomende kosten etc of dat we beter af zouden zijn ze het minimale menswaardige te geven zodat ze gewoon blijven leven met minimale moeite voor de maatschappij. Je zou bijna kunnen zeggen: een hypothetische discussie want iedereen hier snapt ook wel dat wij op dit forum op donderdagmiddag de wetten niet gaan wijzigen.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:58 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nee ik leg alleen uit hoe het systeem werkt.
Het gaat hier over de rechtszaak van het pleegmeisje, en niet over of TBS nou zinvol is of niet.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:42 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Das fijn maar dat vroeg niemand. Het punt was of we het als maatschappij moeten willen deze mensen nog tientallen jaren in tbs-klinieken te stoppen met alle bijkomende kosten etc of dat we beter af zouden zijn ze het minimale menswaardige te geven zodat ze gewoon blijven leven met minimale moeite voor de maatschappij. Je zou bijna kunnen zeggen: een hypothetische discussie want iedereen hier snapt ook wel dat wij op dit forum op donderdagmiddag de wetten niet gaan wijzigen.
Fijn dat jij uitlegt dat je meer verstand hebt van TBS dan wij (vroeg niemand) en dat je uitlegt hoe het systeem werkt, daar vroeg ook helemaal niemand om.
De pleegouders Daisy en John die gisteren werden aangehouden voor poging tot doodslag op hun 10-jarige pleegdochter hadden volop seksdates in hun woning. Op de website seksjobs.nl zijn meerdere advertenties te vinden van het stel, waarin ze op zoek zijn naar een man of stel om bij hun thuis in de jacuzzi te zitten. “Door prive redenen spreken wij veelal bij ons thuis af“, zo is in een van de advertenties te lezen. Volgens buurtbewoners had het stel inderdaad een jacuzzi in de tuin, en moesten de kinderen tijdens deze seksdates zich vooral uit de voeten maken. Hierdoor waren ze dan vaak buiten te zien, rondhangend om de woning van het stel.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:28 schreef MissButterflyy het volgende:
Het pleegmeisje had ook gezegd tegen John en daisy dat vrienden van hun haar hadden misbruikt, volgens de tweets van Saskia Belleman.
Weet je, ik geloof dat wel, met die seksfeesten die ze thuis organiseerden.
En dan werd ze mishandeld als ze dat zei.![]()
Ga dan lekker dat op feesboek verkondigen, daarnaast bestaat dit systeem al, dat heet longstay TBS, daar houd men mensen binnen, zonder verdere behandeling.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:42 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Das fijn maar dat vroeg niemand. Het punt was of we het als maatschappij moeten willen deze mensen nog tientallen jaren in tbs-klinieken te stoppen met alle bijkomende kosten etc of dat we beter af zouden zijn ze het minimale menswaardige te geven zodat ze gewoon blijven leven met minimale moeite voor de maatschappij. Je zou bijna kunnen zeggen: een hypothetische discussie want iedereen hier snapt ook wel dat wij op dit forum op donderdagmiddag de wetten niet gaan wijzigen.
Fijn dat jij uitlegt dat je meer verstand hebt van TBS dan wij (vroeg niemand) en dat je uitlegt hoe het systeem werkt, daar vroeg ook helemaal niemand om.
Het een leidt natuurlijk tot het ander. Maar ik reageer op een discussie onderaan de vorige pagina.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:53 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Het gaat hier over de rechtszaak van het pleegmeisje, en niet over of TBS nou zinvol is of niet.
Desondanks is longstay ook niet bepaald goedkoop, en volgens mijn man één van de minst favorabele plekken om als TBS-hulpverlener te werken. Zware/onvoorspelbare casussen met minder toezicht en behandeling. Superbelastend voor het personeel dat er wel werkt.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:57 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ga dan lekker dat op feesboek verkondigen, daarnaast bestaat dit systeem al, dat heet longstay TBS, daar houd men mensen binnen, zonder verdere behandeling.
Dit dus. Onbegrijpelijk dat wanneer je als mens geboren wordt (waar je geen reet voor hoefde te doen) onvoorwaardelijk als mens behandeld wordt. Bij mensenrechten mogen wat mij betreft ook plichten komen; "10-jarige meisjes niet opsluiten in een kooi op stroom en tot peuterniveau beschadigen" zou een goede plicht kunnen zijn. Niet nagekomen? Geen mensenrechten meer.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:20 schreef littlemindy het volgende:
Wat betreft deze 2 monsters: Een zo pijnlijk mogelijke dood laten sterven graag![]()
![]()
![]()
Beesten moet je niet behandelen als mensen. En al helemaal geen TBS geld, plek en energie aan besteden.
En wanneer staan de instanties die ondanks een overvloed aan signalen niet ingrepen terecht?
Nou ja ze functioneert op het niveau van een peuter. Dus ja ze krijgt nu 24/7 verzorging maar ja haar leven is alsnog wel verwoest.quote:Op vrijdag 7 november 2025 09:27 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik zag op AD.nl dat de zaak vandaag weer verder gaat en ik klikte erop. Had ik beter niet kunnen doen
Eerste post in live blog:
Vlaardingse pleegmeisje schreef briefje met 'Ik geef op'
Op een brief schreef het Vlaardingse pleegmeisje 'Ik geef op'. Dit nadat pleegouders John en Daisy ‘de realiteit’ volledig uit het oog verloren, terwijl ze probeerden hun pleegdochtertje te breken. Met slaag, kettingen en een kooi.
Het is al vaker gezegd, maar ongelooflijk dat de instanties en de 'hulpverlener' die zogezegd nauw betrokken was bij het gezin geen enkele vorm van straf krijgen.
Het klinkt misschien ontzettend cru maar ze wordt nu wel goed verzorgd (mag ik hopen?!) maar wat een prijs heeft ze daarvoor betaald![]()
Al die zogenaamde experts lullen maar wat joh. Hoe kun je dit nog zó fout inschatten. Hetzelfde met die psychologen die wel even bepalen dat er 'geen herhalingsgevaar meer is', en dan gaat het daarna weer mis. En dat noemt zich dan expert, en die zijn dan wel belangrijk in welk proces dan ook om te beoordelen hoe of wat met die verdachte.quote:Op vrijdag 7 november 2025 09:27 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik zag op AD.nl dat de zaak vandaag weer verder gaat en ik klikte erop. Had ik beter niet kunnen doen
Eerste post in live blog:
Vlaardingse pleegmeisje schreef briefje met 'Ik geef op'
Op een brief schreef het Vlaardingse pleegmeisje 'Ik geef op'. Dit nadat pleegouders John en Daisy ‘de realiteit’ volledig uit het oog verloren, terwijl ze probeerden hun pleegdochtertje te breken. Met slaag, kettingen en een kooi.
Het is al vaker gezegd, maar ongelooflijk dat de instanties en de 'hulpverlener' die zogezegd nauw betrokken was bij het gezin geen enkele vorm van straf krijgen.
Het klinkt misschien ontzettend cru maar ze wordt nu wel goed verzorgd (mag ik hopen?!) maar wat een prijs heeft ze daarvoor betaald![]()
Achteraf kan er blijkbaar prima vastgesteld worden dat dit allebei mensen zijn met een hele verzameling aan stoornissen die uberhaupt geen seconde meer vrij moeten rondlopen, maar alle jaren dat ze hun gang konden gaan met kwetsbare kinderen is er bij geen enkele betrokken "professionele" organisatie een belletje gaan rinkelen dat deze pleegouders op z'n zachtst gezegd niet zo geschikt waren, ook al waren er van allerlei kanten zorgelijke signalen. Ook ik vind het lastig te verkroppen dat gefaalde instellingen zoals oa die William Schrikker-stichting niet ook vervolgd worden.quote:Op vrijdag 7 november 2025 09:47 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Al die zogenaamde experts lullen maar wat joh. Hoe kun je dit nog zó fout inschatten. Hetzelfde met die psychologen die wel even bepalen dat er 'geen herhalingsgevaar meer is', en dan gaat het daarna weer mis. En dat noemt zich dan expert, en die zijn dan wel belangrijk in welk proces dan ook om te beoordelen hoe of wat met die verdachte.
Hou toch op. Dit soort shit moet je gewoon korte metten mee maken. Je bent een volwassene en hebt extreme, excessieve maatregelen gebruikt tegen een kind. Dan moet het gewoon over en klaar voor je zijn, in plaats van daar veel tijd en energie in te steken, achteraf.
Dit. Het is daarom ook niet te begrijpen dat de betrokken instanties vrijuit gaan.quote:Op vrijdag 7 november 2025 11:11 schreef -river- het volgende:
Het horen van de deskundigen is klaar, beide even gestoord dus en beide tbs met dwangverpleging nodig. Hoe dan kunnen hun pleegouders geweest zijn, welke gek heeft dit goedgekeurd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |