School had wat mij betreft ook wel wat meer mogen doen. Wat ik begrijp heeft de school wel gezegd dat de pleegouders hulp moesten zoeken met het meisje, maar hebben het verder laten begaan toen ze wat betere cijfers of school haalde en het meisje zei niet weg te willen bij haar pleegouders. Maar zij zagen het meisje toch ook veranderen? Van blij naar schuchter, van een gezond uitziende meid naar mager kwetsbaar meisje? Het afgeschoren haar? Nee, school heeft in mijn ogen ook flink gefaald.quote:Op donderdag 6 november 2025 15:58 schreef -river- het volgende:
Net als bijna iedereen wist ik vaag iets van deze zaak maar schrik zo enorm erg nu ik lees wat er allemaal gebeurde. Dat zulke zieke mensen pleegouders kunnen worden is nog wel een van het ergste in heel deze zaak, hoe dan! Waar was de controle! Ik neem het de instanties bijna net zo kwalijk als deze twee zieke monsters en verdienen dan ook zeker straf want hun plaatste de kinderen bij deze monsters.
Wat ik ervan begreep had het meisje dusdanige gedragsproblemen dat ze niet meer welkom was op school.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:08 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
School had wat mij betreft ook wel wat meer mogen doen. Wat ik begrijp heeft de school wel gezegd dat de pleegouders hulp moesten zoeken met het meisje, maar hebben het verder laten begaan toen ze wat betere cijfers of school haalde en het meisje zei niet weg te willen bij haar pleegouders. Maar zij zagen het meisje toch ook veranderen? Van blij naar schuchter, van een gezond uitziende meid naar mager kwetsbaar meisje? Het afgeschoren haar? Nee, school heeft in mijn ogen ook flink gefaald.
Dat leken die ouders ook te denken over het pleegkind. En zo geschiedde.quote:Op donderdag 6 november 2025 15:47 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik zie ook niet in waarom deze mensen een comfortabel leven verdienen.
Waarom denk je dat het de rechter niet zou raken?quote:Op donderdag 6 november 2025 16:18 schreef oppiedoppie het volgende:
Zou het eigenlijk raar vinden als het de rechter niet zou raken. Dit raakt toch ieder weldenkend mens. Enorm zelfs als je je het probeert voor te stellen.
Ik denk dat dit voor de rechter ook een zaak is die hij niet even los kan laten als hij naar huis gaat. Lijkt me voor die man ook verschrikkelijk om die foto's te moeten bekijken.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:19 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Waarom denk je dat het de rechter niet zou raken?
Ja dat is afschuwelijk. Zelfde geldt voor de advocaat die hen bijstaat. Krijgen ze nog bedreigingen hier en daar erbij omdat ze deze 2 psychopaten bijstaan of niet levenslang geven. Maar ja, ook monsters hebben recht op juridische bijstand. Betekent niet dat ze zelf moreel verdorven zijnquote:Op donderdag 6 november 2025 16:20 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik denk dat dit voor de rechter ook een zaak is die hij niet even los kan laten als hij naar huis gaat. Lijkt me voor die man ook verschrikkelijk om die foto's te moeten bekijken.
Dat staat in de kop van het artikel in de AD.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:19 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Waarom denk je dat het de rechter niet zou raken?
Sterker nog zonder advocaat kan er geen zaak zijn.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:22 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja dat is afschuwelijk. Zelfde geldt voor de advocaat die hen bijstaat. Krijgen ze nog bedreigingen hier en daar erbij omdat ze deze 2 psychopaten bijstaan of niet levenslang geven. Maar ja, ook monsters hebben recht op juridische bijstand. Betekent niet dat ze zelf moreel verdorven zijn
Daarom. Ze dienen juist de rechtstaat.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:27 schreef raptorix het volgende:
[..]
Sterker nog zonder advocaat kan er geen zaak zijn.
De dag de beul weer een echte vak en vacature beschikbaar komt.quote:
Ah op die fiets. Ik vraag me dan hoe zoiets gaat. Kind wordt van school gestuurd en dat is het dan? Er wordt geen instantie ingeschakeld hoe nu verder? Aangezien ik ergens had gelezen dat het meisje een paar weken voor de fatale dag voor het laatst buiten was gezien.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:13 schreef Saboo het volgende:
[..]
Wat ik ervan begreep had het meisje dusdanige gedragsproblemen dat ze niet meer welkom was op school.
Wat overigens echt mijn hart breekt. Want iets in mij zegt dat het feit dat dit geen rustig innemend meisje was (joh.... Wat moet je ook als dit je allemaal overkomt) ook de reden is dat er veel is weggekeken. Maar dat is puur speculeren.
Het is in ieder geval echt hartverscheurend dat ook school geen fijne, veilige plek voor haar was en ze ook daar is "afgewezen" en weggestuurd. Door vrijwel iedereen in haar omgeving.
Ik denk inderdaad dat dit meisje niet heel makkelijk was om mee te werken, wat natuurlijk compleet begrijpelijk is gezien haar achtergrond. Dat maakt het extra onverteerbaar omdat ze door de schade die aangericht werd en het gedrag dat ermee samenhing nog moeilijker te bereiken werd, een soort vicieuze cirkel uit de hel. Ik denk dat alle professionals en hulpverleners hier ook door met een steen in hun maag zitten. Dat je als juf zo klaar bent met het gedrag dat je aangeeft dat je haar niet meer in de klas kunt hebben bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:13 schreef Saboo het volgende:
[..]
Wat ik ervan begreep had het meisje dusdanige gedragsproblemen dat ze niet meer welkom was op school.
Wat overigens echt mijn hart breekt. Want iets in mij zegt dat het feit dat dit geen rustig innemend meisje was (joh.... Wat moet je ook als dit je allemaal overkomt) ook de reden is dat er veel is weggekeken. Maar dat is puur speculeren.
Het is in ieder geval echt hartverscheurend dat ook school geen fijne, veilige plek voor haar was en ze ook daar is "afgewezen" en weggestuurd. Door vrijwel iedereen in haar omgeving.
Je komt toch niet uit een ei?quote:Op donderdag 6 november 2025 16:07 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat staat los van hun straf, TBS is geen korting op je straf.
Denk dat ik iets meer van TBS weet dan jou.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:48 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Je komt toch niet uit een ei?
Het punt van Roos94 is dat op een dag, ná hun straf, die mensen een TBS kliniek in gaan met alle - relatieve - luxe die daar is terwijl we allemaal weten dat we als maatschappij 3x niks aan deze mensen hebben, integendeel. Dat daar voor tonnen aan psychiaters, begeleiders etc etx tegenaan wordt gegooid voor wat eigenlijk.
Laatmaar. Je doet bewust dom.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:51 schreef raptorix het volgende:
[..]
Denk dat ik iets meer van TBS weet dan jou.
Wanneer komen die aan het woord?quote:Op donderdag 6 november 2025 16:56 schreef Ama het volgende:
Ben erg benieuwd morgen wat de deskundigen van het Pieter Baan Centrum zeggen.
Volgens die Daisy en Johny zouden de pleegzorginstanties zorgen voor alternatieve dagbesteding. Alleen is dat nooit van de grond gekomen... Helaas. Die hebben dus zeker zitten slapen.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:38 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ah op die fiets. Ik vraag me dan hoe zoiets gaat. Kind wordt van school gestuurd en dat is het dan? Er wordt geen instantie ingeschakeld hoe nu verder? Aangezien ik ergens had gelezen dat het meisje een paar weken voor de fatale dag voor het laatst buiten was gezien.
Ja, ik kan er niks aan doen maar ik blijf het vreemd vinden van school. Een kind vertoont niet voor niets gedragsproblemen.
Geen idee ik heb gevraagd hoe laat maar ik weet niet of ik reactie krijg.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:58 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wanneer komen die aan het woord?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |