Ja die Andrew Perpetua en anderen vinden shoot en scoot belachelijk en zeggen dat de meeste artillerie daardoor verloren gaat, je kan ze veel beter diep ingraven ook de zelfrijdende.quote:Op donderdag 30 januari 2025 17:31 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Is die discussie er dan? Je kan toch altijd ingraven als je dat nuttig vind? Je hoeft je sigarettenaansteker niet te gebruiken, maar het is fijn dat ie er in zit als je hem nodig hebt.
De afweging is wel anders geworden nu je allemaal drones hebt rondvliegen. Maar je moet je wel heel diep ingraven als ze eenmaal weten waar je zit.quote:Op donderdag 30 januari 2025 17:33 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ja die Andrew Perpetua en anderen vinden shoot en scoot belachelijk en zeggen dat de meeste artillerie daardoor verloren gaat, je kan ze veel beter diep ingraven ook de zelfrijdende.
Beste is uiteindelijk een betonnen bunkertje onder de grond lijkt me waar je in en uit shoot en scoot, maar dat is niet echt haalbaar over het hele front die ook nog eens dynamisch is de laatste tijd in donetskquote:Op donderdag 30 januari 2025 17:35 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
De afweging is wel anders geworden nu je allemaal drones hebt rondvliegen. Maar je moet je wel heel diep ingraven als ze eenmaal weten waar je zit.
quote:Loophole in Dutch law allows sanctioned Russian oligarchs to hide in plain sight in the EU - NOS
Russian oligarchs exploit a loophole in Dutch law that allows their shell companies to be classified as "microbusinesses," despite being worth hundreds of millions.
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lgxjdxy76c2m
Een beetje dit idee bedoel je?quote:Op donderdag 30 januari 2025 17:39 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Beste is uiteindelijk een betonnen bunkertje onder de grond lijkt me waar je in en uit shoot en scoot, maar dat is niet echt haalbaar over het hele front die ook nog eens dynamisch is de laatste tijd in donetsk
Wat zijn Podarys?quote:
Oekraiense versie van het bekendere russische woord Pidar wat iets als "Faggot" betekend. Favoriete scheldwoord van zowel Oekraienrs als Russenquote:
quote:VS: Rutte en Amerikanen willen dodelijker NAVO en uitbreiding capaciteit defensie-industrie
Aangepast: 38 min geleden45 min geledenin Buitenland
WASHINGTON - De Verenigde Staten en NAVO-topman Mark Rutte willen een dodelijker NAVO-bondgenootschap.
Dat liet de woordvoerder van de Amerikaanse defensieminister Pete Hegseth weten na diens kennismakingsgesprek met de secretaris-generaal van de alliantie.
quote:De zegsman benadrukte in een verklaring ,,hun gezamenlijke inzet om een sterker, dodelijker NAVO-bondgenootschap te bouwen."
Ook wezen Hegseth en Rutte in hun eerste telefoontje op het belang van het verhogen van de defensie-uitgaven van de NAVO-leden.
Ook moet de capaciteit van de defensie-industrie worden uitgebreid.
,,De Verenigde Staten zullen zich onder leiding van president Trump volledig inzetten om deze doelstellingen na te streven gezien de huidige dreigingen", verzekerde Hegseth, aldus de woordvoerder.
Beide leiders spraken af nauw samen te werken en elkaar binnenkort persoonlijk te ontmoeten.
Rusland economisch op de knieën dwingen door kritische economische infrastructuur te slopen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 22:38 schreef MaxMark het volgende:
Als elk pijltje een richting is waar meerdere drones vliegen, dan is er heel wat onderweg.
[ x ]
quote:Op donderdag 30 januari 2025 22:38 schreef MaxMark het volgende:
Als elk pijltje een richting is waar meerdere drones vliegen, dan is er heel wat onderweg.
[ x ]
quote:Zweden stuurt Oekraïne grootste steunpakket tot nu toe
Zweden heeft nog eens omgerekend bijna 1,2 miljard euro vrijgemaakt voor militaire hulp aan Oekraïne.
Het is het grootste hulppakket dat Zweden Oekraïne heeft geschonken sinds Rusland het land binnenviel, stelt defensieminister Pål Jonson.
Europa moet zich opmaken om een groter deel van de hulp aan Kiev op zich te nemen, zei Jonson. De nieuwe Amerikaanse president Trump hamert daar al langer op en ook NAVO-chef Rutte spreekt dat inmiddels uit.
Van de 13,5 miljard Zweedse kroon steekt Zweden bijna de helft in bestellingen voor Oekraïne bij de wapenindustrie. Een kleiner deel gaat naar de snelgroeiende wapenindustrie in Oekraïne zelf.
De Zweedse krijgsmacht staat verder onder meer snelle aanvalsboten, antitankwapens, vrachtwagens en munitie af, samen goed voor een kwart van het pakket.
Ook gaat er geld naar het trainen van het Oekraïense leger en naar het opzetten van een defensie-onderzoeksinstituut in Oekraïne.
Een dodelijker NAVO? Wiens woorden zijn dat letterlijk?quote:Op donderdag 30 januari 2025 20:22 schreef michaelmoore het volgende:
VS: Rutte en Amerikanen willen dodelijker NAVO en uitbreiding capaciteit defensie-industrie
https://www.telegraaf.nl/(...)t-defensie-industrie
[..]
[..]
Heel graag, dat maakt het voor de EU ook makkelijker om de ons omringende landen in Afrika en het Midden Oosten in het gareel te krijgen.quote:
het is voor de EU niet nuttig om de hele wereld in het gareel te krijgen, bescherming tegen Ruzzia is nodigquote:Op vrijdag 31 januari 2025 08:47 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Heel graag, dat maakt het voor de EU ook makkelijker om de ons omringende landen in Afrika en het Midden Oosten in het gareel te krijgen.
Zeker wel. Op een gegeven moment moeten wij ook landen zoals Algerije onder druk gaan zetten om hun onderdanen terug te nemen.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 10:10 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
het is voor de EU niet nuttig om de hele wereld in het gareel te krijgen, bescherming tegen Ruzzia is nodig
met inderdaad dodelijke drones
mensen die ingeburgerd zijn, die gaan nooit meer terug , na 5 jaar dan ben je hier een nederlander met werk huis en kinderenquote:Op vrijdag 31 januari 2025 10:31 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Zeker wel. Op een gegeven moment moeten wij ook landen zoals Algerije onder druk gaan zetten om hun onderdanen terug te nemen.
Het gaat om de zogeheten veilige landers zonder verblijfsvergunning.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 10:38 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
mensen die ingeburgerd zijn, die gaan nooit meer terug , na 5 jaar dan ben je hier een nederlander met werk huis en kinderen
ook die gaan niet terug, die trouwen met een nederlander en maken ene kindjequote:Op vrijdag 31 januari 2025 10:59 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het gaat om de zogeheten veilige landers zonder verblijfsvergunning.
Lol, nee. The Don prakt meteen een paar missle subs voor Sint Petersburg en Archangelsk. Die vent is een loose cannon. Liever dat 'ie gefocust blijft op Groenland en Panama.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 10:34 schreef ExTec het volgende:
Overigens horen we het kremlin al een tijdje niet meer over nukes. Ik denk dat the donnie daar niet zo gevoelig voor is als biden & clan dat waren.
Het is prima dat Trump brult dat Europa meer moet doen, maar als hij vervolgens die optie zelf saboteert -via zijn mannetje Elon Musk probeert hij Poetinisten in Europa aan de macht te helpen- heb je er nog niets aan. Dat is geen leiderschap.quote:https://bsky.app/profile/noelreports.com/post/3lgzz2csmjk27
🇺🇦🇺🇸 Trump’s Ukraine stance: No more aid, no NATO membership, no US security guarantees. Instead, he suggests European troops on the ground post-ceasefire. Is this a strategic shift or an abdication of leadership? Article by WP columnist Lee Hockstader.
https://www.washingtonpos(...)ope-musk-troops-war/
Nou dan gaat er dus geen staakt het vuren komen. aangezien, De EU geen enkele reden heeft om te stoppen met de sancties, wapenleveringen etc.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 13:47 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het is prima dat Trump brult dat Europa meer moet doen, maar als hij vervolgens die optie zelf saboteert -via zijn mannetje Elon Musk probeert hij Poetinisten in Europa aan de macht te helpen- heb je er nog niets aan. Dat is geen leiderschap.
Ja, de PM1910 is de Russische variant.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 13:35 schreef Cuendillar het volgende:
https://www.ad.nl/buitenl(...)t-de-lucht~a3276023/
Is dat een fucking MAXIM mitrailleur?
Je hebt hier in dit topic soms van die mensen, die denken dat the donnie the 2nd coming of jesus is. Je kent zequote:Op vrijdag 31 januari 2025 14:05 schreef Korenfok het volgende:
wat denkt trump dan te kunnen onderhandelen en voor wie?
Het is een betrouwbaar en nauwkeurig machinegeweer. Watergekoeld, dus je kunt lang blijven doorschieten zonder dat de boel oververhit. Bij sommige exemplaren kun je er zelfs sneeuw voor gebruiken, dat smelt wel.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 14:13 schreef Hugo862 het volgende:
[..]
Ja, de PM1910 is de Russische variant.
Trump is druk bezig om Europa tegen zich in het harnas te jagen. Waarom zou Poetin daartussen gaan zitten? Als je ziet dat je vijand blunders maakt moet je hem dat vooral laten doen.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 10:34 schreef ExTec het volgende:
Overigens horen we het kremlin al een tijdje niet meer over nukes. Ik denk dat the donnie daar niet zo gevoelig voor is als biden & clan dat waren.
Putin vond de schijtlaarzen in het witte huis die iedereen constant onder druk aan het zetten waren om dit niet te doen, dat niet te doen, dit niet te leveren, dat niet te leveren, anders reuze handig.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 15:13 schreef Ulx het volgende:
[..]
Trump is druk bezig om Europa tegen zich in het harnas te jagen. Waarom zou Poetin daartussen gaan zitten? Als je ziet dat je vijand blunders maakt moet je hem dat vooral laten doen.
Je had nog meer aan de Hongaren aan het Oostfront.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 14:38 schreef MaxMark het volgende:
Noord-Koreanen trekken zich terug uit frontlinie Koersk na zware verliezen
Als zelfs de NOS het al zegt, dan moet het wel waar zijn, toch
Vast, maar dat is al een flinke tijd terug. Nu zitten er lui die vorig jaar de hulp blokkeerden en die zagen aan de eenheid door pro-poetin partijen in Europa openlijk te steunen en te dreigen Groenland binnen te vallen. Dan hoef je niet meer met nukes te dreigen. Sterker: Als hij het niet doet gaan sommige lui Poetin nog als redelijk zien.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 15:20 schreef ExTec het volgende:
[..]
Putin vond de schijtlaarzen in het witte huis die iedereen constant onder druk aan het zetten waren om dit niet te doen, dat niet te doen, dit niet te leveren, dat niet te leveren, anders reuze handig.
Ja, de republikeinen blokkeerden een christmas tree wet die miljarden aan de palestijnen wilde geven, helikopters voor nasa, onderzeeers, nieuwe motoren voor F-35s had, en oh he! ook nog een grijpstuiver voor oekraine!quote:Op vrijdag 31 januari 2025 15:35 schreef Ulx het volgende:
Nu zitten er lui die vorig jaar de hulp blokkeerden
Nounou, van zo'n drieste uitspraak zou zelfs de grote führer van destijds "Also also" zeggen.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 15:25 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Je had nog meer aan de Hongaren aan het Oostfront.
Ja, goed geplayed van die biden helemaal toppie. Zo wint die vast de verkiezing wel - ow wacht.quote:
Genocide Joe stopte met de campagne.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 15:51 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, goed geplayed van die biden helemaal toppie. Zo wint die vast de verkiezing wel - ow wacht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 31-01-2025 16:04:47 ]
In mijn optiek mag de VS best gewoon dingen verkopen, ipv dat hooghartig af te wijzen, omdat we waan ideeën over 'deescaleren' hebben.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 16:04 schreef Ulx het volgende:
En Trump heeft nu draw-down authority voor zo'n 3 miljard, dus we zullen zien hoe hij daar gebruik van gaat maken
De PDA is voor het Witte Huis en dus moet Trump daar iets mee doen. En nou zal hij best denken dat hij nieuwe dingen kan verkopen als hij die niet inzet, maar ik heb niet de indruk dat Oekraïne hun wapens het liefst uit de VS haalt. Ze gaan voor Europese spullen behalve voor dat wat niet in Europa wordt gemaakt. Leopards, Lynx, Stormshadows, CV90's, noem maar op. Alleen clustermunitie en wat raketten is wat er echt uit de VS moet komen. De rest zijn ook vooral afdankertjes of kan ook hier worden gemaakt.;quote:Op vrijdag 31 januari 2025 16:11 schreef ExTec het volgende:
[..]
In mijn optiek mag de VS best gewoon dingen verkopen, ipv dat hooghartig af te wijzen, omdat we waan ideeën over 'deescaleren' hebben.
In welk geval hij er dus geen gebruik van zal maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |