Valse tussenstand note ban huhuhuquote:Op vrijdag 3 januari 2025 21:05 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Geen idee, bij mij is het nu 2-0 voor Littler.
Superchannel was dat toch? Maakt ook niets uit, het was iig veel leuker dan de huidige troep.quote:Op vrijdag 3 januari 2025 21:03 schreef raptorix het volgende:
[..]
Wat te denken van Supersport Argentijns voetbal, alleen maar knallen van 35 meter en afzagen vanaf de knieen.
Abbi, is er al Turkse pro dartert?quote:Op vrijdag 3 januari 2025 20:30 schreef polderturk het volgende:
[..]
Als Littler wint zijn ze gratis.
Weer wat fapmateriaal voor jou en Poepz0r.
Maar we willen natuurlijk dat MVG die Littler inblikt
Ze zijn bij de interviews.quote:Op vrijdag 3 januari 2025 21:07 schreef heywoodu het volgende:
Begint nog niet toch? Ik denk dat Duitse Sport1 het uitzendt maar dat is nog in de reclame nu (Viaplay helaas geen optie vandaag).
Goedenavond makker.quote:Op vrijdag 3 januari 2025 21:07 schreef heywoodu het volgende:
Begint nog niet toch? Ik denk dat Duitse Sport1 het uitzendt maar dat is nog in de reclame nu (Viaplay helaas geen optie vandaag).
Mindgames.quote:Op vrijdag 3 januari 2025 21:07 schreef Dr_Flash het volgende:
Oh hij is ineens geen favoriet meer. Okee.
quote:Op vrijdag 3 januari 2025 21:07 schreef KingRoland het volgende:
Die stream op Twitch nog steeds gewoon live en geen ban, gisteren precies dezelfde kanaal en 27K kijkers. Twitch geeft geen ene moer, boeit hun geen fuck die rechten lol
Dit is gespeeldquote:Op vrijdag 3 januari 2025 21:08 schreef Nober het volgende:
Het bullen werd zowaar getoond, Littler niet eens in de single bull, Michael wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |