FOK!forum / Darts / 2025 PDC World Darts Championship #110 Sloopwerken
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 21:59
BXbsM6k.jpeg


Welkom in ons midden. Welkom in dit huis. Nu je eindelijk weer hier bent. Welkom, jongen. Welkom thuis.

Op zondag 15 december is het weer tijd. Tijd voor de hoogmis. Tijd voor het wereldkampioenschap darts. Na 95 wedstrijden puur genot weten we op vrijdag 3 januari wie Luke Humphries gaat opvolgen. De kans is niet klein dat het een Luke gaat zijn. Maar er zijn genoeg andere kanshebbers die een gooi (snapt u hem) kunnen doen naar de Sid Waddell-trofee.

Voorbeschouwing:
SPOILER
pZR5yvE.jpeg

Zoals gezegd zijn de twee grootste favorieten de finalisten van het afgelopen WK. Luke Humphries en Luke Littler zijn niet alleen de twee meest constante darters van het afgelopen jaar, zij zijn ook in staat op elk moment de buitenboordmotor aan te zetten op standje onbespeelbaar.

Daarachter komen we terecht bij twee oudgedienden: Gary Anderson en Michael van Gerwen. Bij Gary Anderson heeft zich het afgelopen jaar iets vreemds voorgedaan. De Schot is veranderd van iemand die zijn beste spel bewaarde voor de grote podiums naar een vloergod. Op de afgelopen Grand Slam of Darts was hij echter dicht bij de titel en Anderson valt dan ook nooit uit te vlakken voor een WK. Datzelfde geldt voor onze eigen Michael van Gerwen. Het is allemaal heel wisselvallig bij de groene sloopkogel, maar dat het een paar wedstrijden achter elkaar draait valt natuurlijk niet uit te sluiten.

Rob Cross, Michael Smith en Gerwyn Price, hoe moeten we die inschatten? Het is allemaal vlees noch vis dit jaar en in het geval van Price kun je zelfs spreken over een dramatisch jaar. Rop Cross is dan weer heel solide dit jaar, maar de grote klapper ontbreekt. Godstalent Michael Smith heeft dan weer moeite met het halen van zijn topniveau sinds hij, na zijn wereldtitel in 2023, een ander setje pijltjes aangemeten kreeg.

Dan komen we bij een zuiderbuur. Niet Dimitri van den Bergh. Want die zit in een behoorlijke dip, vooral mentaal gezien. Hij weet het voor een draaiende camera nog redelijk te verbloemen, maar ook daar is inmiddels een duidelijk verval waar te nemen. Ook niet Kim Huybrechts. Kim is wel weer een beetje opgekrabbeld na een lastig begin van het seizoen, maar zijn niveau is normaalgesproken onvoldoende om ver te komen. Nee, voor een diepe run moet België het waarschijnlijk hebben van Mike De Decker. Had je dit een paar maanden terug gezegd dan had er een kwartier later een busje voor de deur gestaan om je in een dwangbuis af te voeren. Maar in oktober won hij de World Grand Prix en op de Grand Slam was hij een fluitist verwijderd van het uitschakelen van de latere winnaar, Luke Littler.

Kunnen WIJ daar dan niets tegenover zetten? Ja en nee. Ja, want Gian van Veen, Wessel Nijman, Dirk van Duijvenbode en Jermaine Wattimena hebben allemaal op een bepaalde manier indruk gemaakt dit jaar. Van Veen en Nijman leggen vrij consistent een hoog niveau op de mat, Aubergenius haalt na een moeilijke periode met blessureleed weer een goed niveau en een halve finale op de Players Championship Finals en Wattimena heeft zich gedurende het jaar ontwikkeld tot een vaste waarde in de subtop. Maar tegenover deze ja staat ook een nee. Want alle vier (en zeker Van Veen, Nijman en Wattimena) weten vaak niet door te drukken als de druk en de camera's er vol op gericht staan. Maar voor alles is een eerste keer en als alles een keer samenkomt kan er zeker wat moois gebeuren. En Danny Noppert, die heb je ook nog. Noppie.

De andere Nederlanders vallen meer in de categorie outsiders. Wesley Plaisier en Richard Veenstra zijn leuke gasten die je de wereld gunt. Niels Zonneveld, Kevin Doets en Chris 'countryman' Landman, die hebben we ook nog. Onder het kopje International Qualifiers vinden we Christian Kist, Alexander Merkx en Noa-Lynn van Leuven terug.

Wie hebben we dan nog in de aanbieding? Bunting, Dobey, Aspinall, Dobey, Ross Smith, Rock, Chisnall, Clayton. Het kan. Maar het kan ook niet. Om wat specifieker te zijn: Bunting weet in de eerste rondes van een toernooi vaak indruk te maken, maar kan hij het weer een keer doorzetten? Chris 'Hollywood' Dobey vindt van zichzelf dat hij weinig geluk heeft gehad op het podium. Maar denk jij dat het pech is? Hupjesworp Aspinall heeft dit jaar een gedwongen pauze gehad, en sinds zijn terugkeer is het allemaal nog net niet. Ross Smith kan een hoog niveau aantikken, maar wanneer hij daarmee op de proppen komt valt niet te voorspellen. En hij kan heel goed boos doen en boos kijken. Josh Rock maakte een stormachtige entree op het circuit en hij werd bij zijn debuut zo'n beetje het pad toegedicht dat Luke Littler nu aan het bewandelen is. Dat komt er voorlopig niet uit. Chisnall en Clayton zijn op het moment een beetje met zichzelf in gevecht, laten we kijken met welk niveau zij op de proppen komen.

James Wade, dat is nou typisch James Wade. Alleen is dat tegen het huidige scorende geweld waarschijnlijk niet voldoende om voor de prijzen mee te doen.

Peter Wrght verdient ook wel een eigen alinea. Zijn de vele pijlenwissels hem toch teveel geworden? Zijn het de gezondheidsproblemen die er toch teveel aan geworden zijn? Is het de leeftijd die toch zijn tol gaat eisen? Is hij kapot gespeeld door de Premier League? Of heeft hij ergens in een kluis een magisch setje liggen en weet hij zich toch weer op te richten?

Dan komt er nu iets waar ik heel erg tegenop zie. Een paar zinnen wijden aan Richie Edhouse. Wat moet je daar nou toch over zeggen. Het is een vervelend soort onkruid. Een onkruid dat niet alleen niet vergaat, maar ook ineens op alle mogelijke plekken opduikt. En je weet nu al dat madhouse je persoonlijke favoriet gaat uitschakelen met een onmogelijk niveau om daarna als een patatje af te druipen tegen een Joe Cullen. Een Joe Cullen trouwens, die is niet bezig aan zijn beste jaar. Maar daarvan weet je dat die zich een paar rondes door gaat glibberen tegen niet opdagende tegenstanders, om daarna zelf niet op te komen dagen. Helaas ook dit jaar weer ingrediënt van het WK. Om de zelfkastijding te vervolledigen benoem ik hier ook maar meteen Mickey Mansell, die opeens besloten heeft niemand een plezier te doen met een opleving.

Moet we nog meer benoemen? Nou ja, laat ik Ryan Searle noemen. Welke Ryan Searle er op komt dagen weet je nooit, maar je weet wel dat hij een hoog niveau aan kan tikken, ook voor een draaiende camera. Dat laatste is nog wel eens moeilijk voor Damon Heta, maar toch moet je hem altijd weer een vermelding geven. Meneer Sherrock, oftewel Cameron Menzies, heeft dit jaar een aardige sprong gemaakt in niveau. Echter wil er nog wel eens kortsluiting ontstaan in zijn hoofd. Gabriel Clemens, Ricardo Pietreczko, Martin Schindler (en Florian Hempel, Kai Gotthardt en Niko Springer, een ware Duitse invasie!). Je zou het niet meteen verwachten, maar Clemens heeft laten zien wat er mogelijk is voor een outsider. Scott Williams, Connor Scutt, Ryan Joyce, Daryl Gurney, Andrew Gilding en Martin Lukeman zijn nog wat heren die het op een begenadigde dat iedereen moeilijk kunnen maken.

Afsluiten doen we met Ray. Ray, oh Ray. Kun je jezelf weer een keer helemaal oppompen voor een ouderwetse WK-belevenis? Doe het. Voor jezelf. Voor Mason. Voor ons.

Is uw favoriet niet aan bod gekomen of heeft u een andere mening, laat het vooral weten. Enfin, alle ingrediënten zijn weer aanwezig een drie weken durende topshow. Komt dat zien.
Bracket:
pqnhtuD.jpeg
Spelletjes:
Voorspelspel: DRT / PDC WK 2025 - Het voorspelspel #1:
Nostradamus: DRT / DRT Nostradamus, editie 2025 #1
Pick'em: DRT / Pick'em WK 2025 Een toegankelijk spelletje voor allen #1

Bingo:
IMG-4718.jpg?dl=1

TV:
Voor de dartsliefhebber is Viaplay een must. Viaplay tv zal weliswaar het een en ander uit gaan zenden, maar voor HET WK is dat natuurlijk niet voldoende. Bovendien wil je de hoogstaande analyses van analist Jerry en co. natuurlijk niet missen. Is schraalhans keukenmeester? Dan is VTM wellicht een optie.

fXZBECC.jpeg

NEGENTJES:
SPOILER
Gifjes:
SPOILER
sxWEBv2.gif
scienedeef33.gif
KingRolanddonderdag 2 januari 2025 @ 21:59
fipo
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 21:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 21:56 schreef Szura het volgende:
Dit is nooit een wedstrijd geweest
MvG wint gewoon weer terwijl hij slechter was!@@!@
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 21:59
Duurde ongemakkelijk lang
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 21:59
Mvg groot voorhoofd.jpg @Zipportal
monkyyydonderdag 2 januari 2025 @ 21:59
Ik hoop toch op een cumbek
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 21:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 21:58 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Sriracha Blackout genot.
Nog niet gehad eens proberen :)
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 21:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 21:59 schreef monkyyy het volgende:
Ik hoop toch op een cumbek
Nee we gaan naar bed.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 21:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 21:59 schreef Coco het volgende:

[..]
Nee we gaan naar bed.
MOKERLAAT
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:00
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 21:59 schreef monkyyy het volgende:
Ik hoop toch op een cumbek
Waarom zou je dat willen :{
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:00
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 21:56 schreef 3rr0r het volgende:

[..]
Miljonair worden in 2025?
Geld wat beter wegzetten, nog iets meer aan de lange termijn denken dan dat ik al deed.
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:00
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 21:59 schreef Coco het volgende:

[..]
MvG wint gewoon weer terwijl hij slechter was!@@!@
Dobey is eigenlijk veel beter dan van Gerwen ondanks het verschil van vier sets

En Feyenoord is eigenlijk beter dan PSV
Wienerschnitzelsdonderdag 2 januari 2025 @ 22:00
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 21:59 schreef monkyyy het volgende:
Ik hoop toch op een cumbek
Zei je moeder ook
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:00
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:00 schreef leolinedance het volgende:

[..]
Waarom zou je dat willen :{
Meer genot
Pino112donderdag 2 januari 2025 @ 22:00
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:00 schreef leolinedance het volgende:

[..]
Waarom zou je dat willen :{
110% anti-MVG
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:00
Sriracha op een pizza? Nooit gehad! Met wat dan vrienden?
monkyyydonderdag 2 januari 2025 @ 22:00
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:00 schreef leolinedance het volgende:

[..]
Waarom zou je dat willen :{
Ik weet ook niet waarom ik dingen wil, ik kies mijn interesses niet, de interesses kiezen mij
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:01
Afval ads in dit topic

Typisch :')
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:01
quote:
7s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:00 schreef Pino112 het volgende:

[..]
110% anti-MVG
Dan kun je beter niet kijken :')
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 22:01
BWUAAH
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:01
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:00 schreef Anneloos het volgende:
Sriracha op een pizza? Nooit gehad! Met wat dan vrienden?
Casa di Mama Pizza salame extra pikant met Sriracha Blackout.
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:01
Echte Ad van Gameren-partij dit.
AgnesGrudonderdag 2 januari 2025 @ 22:01
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:00 schreef leolinedance het volgende:

[..]
Waarom zou je dat willen :{
MvG verspilt veel energie, Bunting God gaat hem dan morgen slopen _O_
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 22:01
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:01 schreef Wereldgozer het volgende:
Afval ads in dit topic

Typisch :')
Neem een abo.
3rr0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:01
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:00 schreef Anneloos het volgende:
Sriracha op een pizza? Nooit gehad! Met wat dan vrienden?
Ananas
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:02
Dat was weer een juich _O-
Wienerschnitzelsdonderdag 2 januari 2025 @ 22:02
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:01 schreef Coco het volgende:

[..]
Neem een abo.
Ozempic is goedkoper en effectiever
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:02
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:00 schreef Anneloos het volgende:
Sriracha op een pizza? Nooit gehad! Met wat dan vrienden?
Bijvoorbeeld bij een prosciutto :P
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:02
matchpointje
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 22:02
BOEM
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:02
Makkie dit
AgnesGrudonderdag 2 januari 2025 @ 22:02
Zou MvG ook een terror boer zijn @Pino112 ?
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:02
IdhKPg6.png
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:01 schreef 3rr0r het volgende:

[..]
Ananas
Ananas op pizza :r
3rr0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
No challenge
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
ez clap

@KingRoland
Zorrodonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
Het is ook wel lolliger als Littler dat groene mannetje ban het bord veegt _O_
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
180000000000000000
WheeledWarriordonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:02 schreef fetX het volgende:
Makkie dit
Zoals verwacht
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
Hup Littler/Bunting @Zipportal
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Frozen-assassindonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
GMS!!!
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:03
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
*O* w/ *O* w/ *O* w/ *O* w/
3rr0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
quote:
lol-laugh.gif
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
Mentaal gekraakte Dobey ;(
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
Huh, heel even pindas en cola pakken en vervolgens staat MvG op match darts
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
@GurneyIsBestOke dacht dat Dobey partij kon bieden _O-
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
Nou daar was niks aan

Hup Bunzing
PSVCLdonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:02 schreef leolinedance het volgende:

[..]
Bijvoorbeeld bij een prosciutto :P
Echt? Dat moet ik proberen..
The_Undertonedonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
Dat was het dan
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
JAAAAAAAAAAAAAA
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:03 schreef de_boswachter het volgende:
Hup Littler/Bunting @:zipportal
Hup Littler.
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
quote:
Z’n kin heeft de vorm van een lul. De lul van Daphne waarschijnlijk
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
Had liever MvG - Prijs gezien
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
:B :B :B :B
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:03 schreef Anneloos het volgende:
Mentaal gekraakte Dobey ;(
NHSL.gif
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
Nou, hopen op vuurwerk in de volgende wedstrijd
Van_Poppeldonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
We staan in de finale *O*
StephanLdonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
Jahahaaa *O*
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:01 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Casa di Mama Pizza salame extra pikant met Sriracha Blackout.
Nom, wacht nee. Is dat niet een supermarkt pizza?
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
Op naar het CANESTEN-topic.
Wienerschnitzelsdonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
NOS PUSHBERICHT w/
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
NOS :')
Buitendamdonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:04 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Z’n kin heeft de vorm van een lul. De lul van Daphne waarschijnlijk
nou nou nou
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
Knipoogje van de schrijver :o Vermoeden van? :o
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:04 schreef fetX het volgende:
Had liever MvG - Prijs gezien
Dat was 6-0 geworden, Prijs gooit al het hele toernooi 90 gemiddeld

Alhoewel dat ook komisch zou zijn
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:04
De platte kar kan bijna van stal allen
Pino112donderdag 2 januari 2025 @ 22:04
KEUKENKAMPIOEN wenst Luke Littler veel SUCCES
Zorrodonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
Team Littler *O*
PSVCLdonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
Hup Littler.
Geef ons de droomfinale
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 22:04
Wij juichen allen voor Bunting.
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:01 schreef 3rr0r het volgende:

[..]
Ananas
Monster
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:03 schreef Anneloos het volgende:

[..]
Echt? Dat moet ik proberen..
Laat het ons morgen weten!
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:03 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Hup Littler.
Ja!
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:05
#TeamBunting
3rr0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:05
Nou het was gezellig
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:05
Wat is het toch ook een vieze hond
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:05
VIAPLAY

STREAM ON

stukje schizofrenie
Griftedonderdag 2 januari 2025 @ 22:05
Jammer dat Dobey er totaal geen wedstrijd van kon maken
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:04 schreef Coco het volgende:
Wij juichen allen voor Bunting.
Ik wou dit ook posten
Pino112donderdag 2 januari 2025 @ 22:05
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:02 schreef AgnesGru het volgende:
Zou MvG ook een terror boer zijn @:Pino112 ?
Nee, erger.
Werthadonderdag 2 januari 2025 @ 22:05
MvGod

Go Bunting
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:04 schreef Van_Poppel het volgende:
We staan in de finale *O*
xpCeIb1.gif
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:05 schreef 3rr0r het volgende:
Nou het was gezellig
Tot morgen
Immerdebestebobdonderdag 2 januari 2025 @ 22:05
Ryan Joyce had MvG verslagen.
AgnesGrudonderdag 2 januari 2025 @ 22:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:04 schreef Coco het volgende:
Wij juichen allen voor Bunting.
*O*
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:04 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Dat was 6-0 geworden, Prijs gooit al het hele toernooi 90 gemiddeld

Alhoewel dat ook komisch zou zijn
Knokken op het podium zou genot zijn
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:03 schreef fetX het volgende:
@:gurneyisbestoke dacht dat Dobey partij kon bieden _O-
Ik pik dit soort dingetjes niet
PSVCLdonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
Kwetsbaar _O- _O-
Gretzldonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:05 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
partyyyyyharrrrrd.gif
w/ w/
3rr0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:05 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Tot morgen
:W
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:01 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Casa di Mama Pizza salame extra pikant met Sriracha Blackout.
Je gaat toch geen diepvriespizza's eten :{
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
Nou, mooi. Tot morgen :W
WheeledWarriordonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
Bunting gaat er ook gewoon met 6-1 of 6-2 af zo.
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:03 schreef de_boswachter het volgende:
Hup Littler/Bunting @:zipportal
De Nuke kan die downie iig stoppen
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
Mvg verliest niks op de ranking das wel knap. Moest finaleplek verdedigen
Bezsendonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
quote:
14s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:06 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou, mooi. Tot morgen :W
_O- _O-
Bezsendonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
Welterusten @Dr_Flash
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
quote:
14s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:06 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou, mooi. Tot morgen :W
_O-

HAHAHAHAHA
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:06 schreef Poepz0r het volgende:
Mvg verliest niks op de ranking das wel knap. Moest finaleplek verdedigen
Oja

Smissgodgenot
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
quote:
14s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:06 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou, mooi. Tot morgen :W
Kinderbedtijd?
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 22:06
Mooi interview. Passie.
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:07
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:05 schreef leolinedance het volgende:

[..]
Laat het ons morgen weten!
Ik ben met vakantie. Gok niet dat ik dat zo snel hier ga vinden.
Immerdebestebobdonderdag 2 januari 2025 @ 22:07
Mag toch hopen dat deze blaaskaak geen wereldkampioen wordt.
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 22:07
Waarom lachen jullie flash uit?
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:07
Dat wordt een taakstraf.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:07
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:06 schreef Coco het volgende:
Mooi interview. Passie.
van Clouseau?
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 22:07
great crowd
polderturkdonderdag 2 januari 2025 @ 22:07
VUISTPOMP GENOT !!!
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 22:08
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:07 schreef polderturk het volgende:
VUISTPOMP GENOT !!!
WXq7xKF.gif
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:08
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:06 schreef leolinedance het volgende:

[..]
Je gaat toch geen diepvriespizza's eten :{
Die van Crosta & Mollica zijn echt heel lekker
Frozen-assassindonderdag 2 januari 2025 @ 22:08
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:06 schreef Poepz0r het volgende:
Mvg verliest niks op de ranking das wel knap. Moest finaleplek verdedigen
Alsnog naar plek 3 straks.
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:08
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:07 schreef polderturk het volgende:
VUISTPOMP GENOT !!!
Arme Daphne.
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:08
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:07 schreef TweedeKlum het volgende:
Dat wordt een taakstraf.
:D
Bezsendonderdag 2 januari 2025 @ 22:08
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:08 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
Arme Daphne.
haha waarom moest ik hierom lachen ;(
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:08
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:07 schreef Coco het volgende:
Waarom lachen jullie flash uit?
We zijn vroeg klaar met het eerste potje en we hebben hem nog een potje nodig in dit warme bad.
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:08
Jonge dat is vakmanschap!
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:08
Dat shirt van Co kan echt niet.
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:09
quote:
80s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:08 schreef Bezsen het volgende:

[..]
haha waarom moest ik hierom lachen ;(
A dirty mind is a joy forever maat.
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 22:09
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
We zijn vroeg klaar met het eerste potje en we hebben hem nog een potje nodig in dit warme bad.
Ik vond hem niet kribbig.
xzazdonderdag 2 januari 2025 @ 22:09
Hahaha Mike doet ff een Verstappen
Bezsendonderdag 2 januari 2025 @ 22:09
Wat gaat van gerwen doen????
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:09
quote:
14s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:06 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou, mooi. Tot morgen :W
67770091aabf0-Foto.gif
Ospqq3H.jpeg

@de_boswachter
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:09
Ik had geen nazis in mijn familie _O_
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:09
Zo eens zien of de Britten op de hand van de sympathieke Bunting of SENSATIE Littler zijn.
xzazdonderdag 2 januari 2025 @ 22:10
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:09 schreef Wereldgozer het volgende:
Zo eens zien of de Britten op de hand van de sympathieke Bunting of SENSATIE Littler zijn.
Litler lijkt op Hitler.. zomaar
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:10
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:09 schreef Doevelaer het volgende:
Ik had geen nazis in mijn familie _O_
Ik een hoop. Schrik ervan. Ik ben nu aan het bevestigen of het echte echte bloedverwanten zijn.
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:10
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:10 schreef xzaz het volgende:

[..]
Litler lijkt op Hitler.. zomaar
Xzazgod @Zipportal
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:10
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:10 schreef xzaz het volgende:

[..]
Litler lijkt op Hitler.. zomaar
Hoeveel heb jij op?
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:11
Bekijk deze YouTube-video
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:11
Mvg zei na het uitgooien voor jou.

Was dat voor vinsaint?
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:11
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:10 schreef Anneloos het volgende:

[..]
Ik een hoop. Schrik ervan. Ik ben nu aan het bevestigen of het echte echte bloedverwanten zijn.
Mijn dorp van herkomst lag zo op de grens met Duitsland dat ik had verwacht dat het halve dorp er wel in zou staan. Het valt mee
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:11
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:09 schreef Zipportal het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

@:de_boswachter
Prima selfie
xzazdonderdag 2 januari 2025 @ 22:11
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:10 schreef Anneloos het volgende:

[..]
Hoeveel heb jij op?
2g
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:11
quote:
14s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:06 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou, mooi. Tot morgen :W
Loonslaaf genot 🤣🤣🤣🤣
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:11
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:11 schreef Poepz0r het volgende:
Mvg zei na het uitgooien voor jou.

Was dat voor vinsaint?
Voor z'n workwife
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:11
Ik hoef alleen maar te doen alsof ik weg ga en het bad vriest dicht :') Kom op nou matties :{
matthijstdonderdag 2 januari 2025 @ 22:12
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:10 schreef Anneloos het volgende:

[..]
Hoeveel heb jij op?
Vrij weinig lijkt me, plak er een snorretje op en tis z'n achterkleinzoon.
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:12
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:11 schreef Poepz0r het volgende:
Mvg zei na het uitgooien voor jou.

Was dat voor vinsaint?
Billenmaat genot
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:12
Ik hoop dat Stephen Bunting het WK wint.
Bezsendonderdag 2 januari 2025 @ 22:12
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:11 schreef Poepz0r het volgende:
Mvg zei na het uitgooien voor jou.

Was dat voor vinsaint?
Brothers in darts!
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:12
Hoe laat begint de pot?
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:12
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:11 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Prima selfie
@Dr_Flash is fotogeniek.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:12
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:12 schreef Tjacka het volgende:
Ik hoop dat Stephen Bunting het WK wint.
Alleen wanneer hij z'n Family Guy opkomst weer doet
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:12
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:12 schreef Tjacka het volgende:
Ik hoop dat Stephen Bunting het WK wint.
Let’s go Bunting mental!!
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:08 schreef fetX het volgende:
Dat shirt van Co kan echt niet.
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:13
Er is nog geen 132 op bull-bull-D16 gegooid dit WK toch? :?
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:13
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:12 schreef R-woud93 het volgende:
Hoe laat begint de pot?
Zullen we morgen samen kijken? :@
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:13
Ik overweeg om morgen de JR tosti te maken, om voor eens en altijd een eind te maken aan alle speculatie
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:09 schreef Doevelaer het volgende:
Ik had geen nazis in mijn familie _O_
Neef_Wuppie opgezocht, direct gevonden.

Geen verrassing.
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:13
quote:
14s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:06 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou, mooi. Tot morgen :W
Ga je al slapen lieverd? ;(
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:10 schreef xzaz het volgende:

[..]
Litler lijkt op Hitler.. zomaar
Hij heeft hetzelfde kapsel als Himmler.
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:13 schreef Tjacka het volgende:

[..]
Zullen we morgen samen kijken? :@
Omg gezelliiiii :@
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:12 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Alleen wanneer hij z'n Family Guy opkomst weer doet
Dat doet hij toch altijd
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:13 schreef Doevelaer het volgende:
Ik overweeg om morgen de JR tosti te maken, om voor eens en altijd een eind te maken aan alle speculatie
:r
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:13 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Hij heeft hetzelfde kapsel als Himmler.
Jij bent iets op het spoor
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:13 schreef Tjacka het volgende:

[..]
Dat doet hij toch altijd
Dagjesvolked
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:11 schreef xzaz het volgende:

[..]
2g
Oh ik heb 5G. Welke steen lig jij onder?
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:13 schreef Anneloos het volgende:

[..]
Ga je al slapen lieverd? ;(
Vraag me af of ik hier wel gemist kan worden eigenlijk, maar ja morgen worden er toch ok weer dingen van mij verwacht.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:13 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
:r
HOE WEET JIJ DAT NOU
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:13 schreef Doevelaer het volgende:
Ik overweeg om morgen de JR tosti te maken, om voor eens en altijd een eind te maken aan alle speculatie
Hemels voer echt waar @Wereldgozer
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:14
quote:
8s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:12 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Billenmaat genot
Wie zou Het Vrouwtje zijn :?
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:12 schreef fetX het volgende:

[..]
Let’s go Bunting mental!!
Gooold

Always believing your soul
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:14 schreef fetX het volgende:

[..]
Hemels voer echt waar @:wereldgozer
Ik geloof JR op zn woord
polderturkdonderdag 2 januari 2025 @ 22:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:08 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
Arme Daphne.
_O-

Misschien geniet ze ervan.
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:13 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Neef_Wuppie opgezocht, direct gevonden.

Geen verrassing.
:')
Immerdebestebobdonderdag 2 januari 2025 @ 22:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:11 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Mijn dorp van herkomst lag zo op de grens met Duitsland dat ik had verwacht dat het halve dorp er wel in zou staan. Het valt mee
Dinxperlo?
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:14 schreef fetX het volgende:

[..]
Hemels voer echt waar @:wereldgozer
Vooral met een dot Zaanse
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:15
Vandaag de restjes van gisteren gegeten wat de restjes van afgelopen week waren.

Vanavond iets vaker naar de wc. :s)
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:15
We doen het wel beter dan de Engelsen. Wij hebben er 1 van de 16 in de zevende ronde, zij 1 van de 36.
xzazdonderdag 2 januari 2025 @ 22:15
Wie is die presentatrice van sky?
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:15
Viaplay hypefilmpjes genot.
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:14 schreef Tjacka het volgende:

[..]
Gooold

Always believing your soul
Dat is Gilding.
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:14 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Vraag me af of ik hier wel gemist kan worden eigenlijk, maar ja morgen worden er toch ok weer dingen van mij verwacht.
Sowieso niet. Missen doen we je altijd. Maar er moet ook weer geld in het laatje.
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:13 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Dagjesvolked
Beter gewoon met Spandau Ballet opkomen
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:15 schreef xzaz het volgende:
Wie is die presentatrice van sky?
Blonde of rode?
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:15
Ik ben een beetje klaar met de Zaanse mayo
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:15
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:14 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Dinxperlo?
Nee, gelukkig niet zeg brr
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:15 schreef xzaz het volgende:
Wie is die presentatrice van sky?
Evert.
Pino112donderdag 2 januari 2025 @ 22:15
Kind van Veen is voor het VLAGGETJE
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:15 schreef xzaz het volgende:
Wie is die presentatrice van sky?
Emma Paton
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:15
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:15 schreef R-woud93 het volgende:
Ik ben een beetje klaar met de Zaanse mayo
Hellmann's is lekkerder
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:16
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:15 schreef R-woud93 het volgende:
Ik ben een beetje klaar met de Zaanse mayo
@Van_Poppel niet
onlogischdonderdag 2 januari 2025 @ 22:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 21:45 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
@:onlogisch heeft al 3 jaar niets gedaan

EN DE ROVERHEID DOET NIETS
6u3.gif
xzazdonderdag 2 januari 2025 @ 22:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:15 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Evert.
Wat doe je nu
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:16
Blonde:
https://www.instagram.com/pollyjames/

Rode:
https://www.instagram.com/abigaildavies26/
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:10 schreef xzaz het volgende:

[..]
Litler lijkt op Hitler.. zomaar
002026dc-500.jpg

Dit is een jeugdfoto van Littlers Oostenrijkse opa (ingekleurd)
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:15 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Hellmann's is lekkerder
Hellmann’s Goden
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:15 schreef fetX het volgende:

[..]
Dat is Gilding.
:') :')
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:15 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Hellmann's is lekkerder
Ik vind die van Heinz ook wel lekker.
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Dit is een jeugdfoto van Littlers Oostenrijkse opa (ingekleurd)
:D
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:16
nou hup hup ff kijken wie die tweede caller is, en dan zoeken jullie het verder maar uit :P

Morgen weer tachtig mentions "Je zal maar naar bed gegaan zijn _O- :') " Ja, dingen :s)
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:15 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Hellmann's is lekkerder
Voor een keertje lekker, daarna weer lekker naar Oliehoorngoden.
Evangeliondonderdag 2 januari 2025 @ 22:17
Bunting is niet puur meer.

Bunting mental rot op.
Bird is the word godverdomme
Noberdonderdag 2 januari 2025 @ 22:17
180 recordjacht

Nog maar een voorsprong van twee, 860 om 858 na 92 wedstrijden en een bye.

SPANNEND.
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:17
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:16 schreef Dr_Flash het volgende:
nou hup hup ff kijken wie die tweede caller is, en dan zoeken jullie het verder maar uit :P

Morgen weer tachtig mentions "Je zal maar naar bed gegaan zijn _O- :') " Ja, dingen :s)
Ik had Fitzmaurice
hole1988donderdag 2 januari 2025 @ 22:17
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:16 schreef Dr_Flash het volgende:
nou hup hup ff kijken wie die tweede caller is, en dan zoeken jullie het verder maar uit :P

Morgen weer tachtig mentions "Je zal maar naar bed gegaan zijn _O- :') " Ja, dingen :s)
Je bent niet alleen
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:17
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:16 schreef Dr_Flash het volgende:
nou hup hup ff kijken wie die tweede caller is, en dan zoeken jullie het verder maar uit :P

Morgen weer tachtig mentions "Je zal maar naar bed gegaan zijn _O- :') " Ja, dingen :s)
Hoe laat moet jij werken dan
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:17
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:16 schreef Dr_Flash het volgende:
nou hup hup ff kijken wie die tweede caller is, en dan zoeken jullie het verder maar uit :P

Morgen weer tachtig mentions "Je zal maar naar bed gegaan zijn _O- :') " Ja, dingen :s)
We gaan voor de 180 mentions.
Wienerschnitzelsdonderdag 2 januari 2025 @ 22:17
quote:
Zou ze beide niet doen
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:17
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:15 schreef R-woud93 het volgende:
Ik ben een beetje klaar met de Zaanse mayo
Hier in huis vreten wij Remia. Er is een periode geweest dat we Hellmann's vroten.
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:17
Ook van Gerwen had familie met een ‘randje’:

2019ADO_VanGerwenTrophy_0.jpg?h=239e3443&itok=SkzbNN_5
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:17
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:17 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Ik had Fitzmaurice
Ja die wordt het niet denk ik.
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:17
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:13 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Jij bent iets op het spoor
In India alleen maar gladde sporen door stront.

SAD.
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:17
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:16 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Voor een keertje lekker, daarna weer lekker naar Oliehoorngoden.
Juist maat
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:18
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:17 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Hier in huis vreten wij Remia. Er is een periode geweest dat we Hellmann's vroten.
Remia was vroeger de allerbeste, maar ze hebben ooit een keer iets verandert en sindsdien hoef ik het niet meer.
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:18
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:17 schreef Tjacka het volgende:

[..]
Hoe laat moet jij werken dan
zes uur pallets sorteren nou goed.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:18
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:16 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Ik vind die van Heinz ook wel lekker.
Die heb ik echt nog nooit gehad denk ik
Noberdonderdag 2 januari 2025 @ 22:18
quote:
7s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:18 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
zes uur pallets sorteren nou goed.
ZIEDEND
koffieleukdonderdag 2 januari 2025 @ 22:19
Zo is het ook wel weer
twitter
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:19
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:18 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Die heb ik echt nog nooit gehad denk ik
Bij de Burger King goden
Immerdebestebobdonderdag 2 januari 2025 @ 22:19
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:15 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Nee, gelukkig niet zeg brr
Dat is een echt dubbeldorp. Heb je niet echt vaak aan de Nederlandse grens.
xzazdonderdag 2 januari 2025 @ 22:19
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:17 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ook van Gerwen had familie met een ‘randje’:

[ afbeelding ]
Zijn die dossiers vandaag niet inzichtelijk?
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:19
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:18 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Die heb ik echt nog nooit gehad denk ik
Dat kan natuurlijk ook
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:19
Nolles wil het nog even over Doets hebben
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:19
quote:
7s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:18 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
zes uur pallets sorteren nou goed.
Kan toch ook met minder slaap
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:19
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:19 schreef koffieleuk het volgende:
Zo is het ook wel weer [ x ]
Hahaha
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:19
PAIN IMMERUG!
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:19
Wauw. Pijn in mn rug act.
Rniedonderdag 2 januari 2025 @ 22:19
Bunting begint iets teveel in zijn populariteit te geloven.
Pino112donderdag 2 januari 2025 @ 22:19
Blaaskaaked
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:20
twitter
enginedonderdag 2 januari 2025 @ 22:20
Blessure -O-
Wienerschnitzelsdonderdag 2 januari 2025 @ 22:20
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:19 schreef xzaz het volgende:

[..]
Zijn die dossiers vandaag niet inzichtelijk?
Online enkel de namen van mensen die nu dood zijn wegens privacyrecht van NSBers en moffenhoeren
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:20
‘staat in de finale’

Finalist dus.
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:20
Begin interview was GIF-waardig moment.

@wimderon
Pino112donderdag 2 januari 2025 @ 22:20
Hij is trots op zichzelf.

Bal is rond.
Gretzldonderdag 2 januari 2025 @ 22:20
quote:
5s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:20 schreef Kopiko het volgende:
Begin interview was GIF-waardig moment.
Zeg dat _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:21
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:19 schreef Rnie het volgende:
Bunting begint iets teveel in zijn populariteit te geloven.
Bunzing is een lieve jongen
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:21
Ja hup, naar de zaal nu
PSVCLdonderdag 2 januari 2025 @ 22:21
Opkomst Bunting is Tv op mute
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:21
Weetjewattis
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:21
Tieft op met dit kut interview
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:21
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:20 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Online enkel de namen van mensen die nu dood zijn wegens privacyrecht van NSBers en moffenhoeren
AAN DE SCHANDPAAL
AgnesGrudonderdag 2 januari 2025 @ 22:21
Tief op met MvG en laat de opkomst van Bunting gewoon zien.
Stoorzendertdonderdag 2 januari 2025 @ 22:21
Interview tijdens de walk-on :')
polderturkdonderdag 2 januari 2025 @ 22:21
Wie is er hier voor Bunting?

POLL
AgnesGrudonderdag 2 januari 2025 @ 22:21
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:21 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Tieft op met dit kut interview
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:21 schreef AgnesGru het volgende:
Tief op met MvG en laat de opkomst van Bunting gewoon zien.
_O_
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:21
Viaplay aids
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:21
Ik voel me eige lekker
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:21
Viaplaids
PSVCLdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:21 schreef AgnesGru het volgende:
Tief op met MvG en laat de opkomst van Bunting gewoon zien.
:')
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
Godverdomme zeg, NU MISSEN WE DE WALK ON
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:21 schreef PSVCL het volgende:
Opkomst Bunting is Tv op mute
Je held lult er toch doorheen _O_
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:18 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Remia was vroeger de allerbeste, maar ze hebben ooit een keer iets verandert en sindsdien hoef ik het niet meer.
Kan ik me niet heugen. Familie had laatst de vegan-variant mee naar familieweekend, kleine waarschuwing aan iedereen: die smaakt toch echt anders!
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
NIEMAND WIL VGERWEN HOREN
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
Owieowieowieowie
Pino112donderdag 2 januari 2025 @ 22:22
Ja ga gewoon stoppen na dit toernooi, lekker met je gezinnetje bezig.
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:22 schreef fetX het volgende:
Godverdomme zeg, NU MISSEN WE DE WALK ON
Falende faalheid.
Wienerschnitzelsdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:21 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
AAN DE SCHANDPAAL
Nog een keer kaalscheren!
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:21 schreef polderturk het volgende:
Wie is er hier voor Bunting?

[poll=8243]
Ik ben voor Bunzing, maar Littler maakt meer kans tegen MvG in de finale. Dus ik ben voor beide
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
quote:
Morgen nog één dag volle bak op scherp!
PSVCLdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
quote:
5s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:22 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Je held lult er toch doorheen _O_
Eindelijk doet Viaplay iets goed _O_
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
Wat een aidszender is het ook _O-
Noberdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
6-4 Bunting
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
BUNTINGGOD
xzazdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
Haha mooie opkomst (voor de gene die viaplay hebben)
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:22 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Kan ik me niet heugen. Familie had laatst de vegan-variant mee naar familieweekend, kleine waarschuwing aan iedereen die smaakt toch echt anders!
Ik zou mezelf laten onterven
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:22 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
NIEMAND WIL VGERWEN HOREN
Mad
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
Interview met MVG was al 10 minuten terug. Duurde een eeuwigheid.
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:22
Pitbull rommel
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:23
Titanium aids.
Dit was kwaliteit

Bekijk deze YouTube-video
koffieleukdonderdag 2 januari 2025 @ 22:23
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:22 schreef fetX het volgende:
Wat een aidszender is het ook _O-
Viaplaids
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:23
Owiejowiejo TROEP
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:23
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:22 schreef Dagoduck het volgende:
Interview met MVG was al 10 minuten terug. Duurde een eeuwigheid.
Maar gelukkig konden we het gebabbel van Gian en Co horen

Voor de 40/45e keer dit WK
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:23
Pz2rHdP.gif

OWIE JO WIE JO JO JO
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:23
Wanneer zien we Littler met een plakplaatje?
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:23
Bunting en Littler groeien letterlijk uit elkaar.
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:23
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:23 schreef koffieleuk het volgende:

[..]
Viaplaids
Voor als het bad hier niet zo warm is?
Pino112donderdag 2 januari 2025 @ 22:24
Alleen bij Barney ging het mis met z'n opkomstmuziek toch?

Altijd tegen hem.
polderturkdonderdag 2 januari 2025 @ 22:24
Ik ben voor Bunting omdat hij een makkelijke tegenstander is voor Van Gerwen.
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:24
Owiejowiejo aids
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:24
Dit is wel een partij waardeloze opkomstmuziek.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:24
quote:
10s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:24 schreef Pino112 het volgende:
Alleen bij Barney ging het mis met z'n opkomstmuziek toch?

Altijd tegen hem.
En Gerbavats. Die kreeg Barney zn opkomstnummer
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:24
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:23 schreef de_boswachter het volgende:
Wanneer zien we Littler met een plakplaatje?
Had nog twee gratis plakplaatjes bij zijn chips vandaag
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:24
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:23 schreef RotatoR het volgende:
[ afbeelding ]

OWIE JO WIE JO JO JO
Dit gifje is zo goed he _O-
Pino112donderdag 2 januari 2025 @ 22:24
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:24 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
En Gerbavats. Die kreeg Barney zn opkomstnummer
Ja daarom, dat is ook Barney. Prachtig
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:24
Huh Frank
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:25
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:24 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Dit gifje is zo goed he _O-
M'n favo gifje van 2024.
Wienerschnitzelsdonderdag 2 januari 2025 @ 22:25
Jak ontslagen
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:25
Hoe heet deze caller? :? Charlie nogwat toch?
Noberdonderdag 2 januari 2025 @ 22:25
quote:
10s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:24 schreef Pino112 het volgende:
Alleen bij Barney ging het mis met z'n opkomstmuziek toch?

Altijd tegen hem.
Er kwam iemand anders met "Eye of the Tiger" op. Het bleek sowieso een nummer dat ook werd gebruikt door Jocky Wilson.
Pino112donderdag 2 januari 2025 @ 22:25
Geen Zjak? :{
xzazdonderdag 2 januari 2025 @ 22:25
quote:
10s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:24 schreef Pino112 het volgende:
Alleen bij Barney ging het mis met z'n opkomstmuziek toch?

Altijd tegen hem.
Zelfs zijn psychiater is ermee gestopt
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:25
Littler wordt gepest
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:25
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:23 schreef RotatoR het volgende:
[ afbeelding ]

OWIE JO WIE JO JO JO
GENOT _O-
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:25
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:25 schreef Dr_Flash het volgende:
Hoe heet deze caller? :? Charlie nogwat toch?
Who cares, vul wat in. Geef de Ron dat bord.
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:25
Littler lijkt in zn gezicht op Harry Potter maar dan zonder bril :')
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:25
quote:
10s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:24 schreef Pino112 het volgende:
Alleen bij Barney ging het mis met z'n opkomstmuziek toch?

Altijd tegen hem.
Bij Littler nu ook!
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:25
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:25 schreef Doevelaer het volgende:
Littler wordt gepest
Ongezien terecht.
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:25
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:25 schreef xzaz het volgende:

[..]
Zelfs zijn psychiater is ermee gestopt
Barney mist een type Dirk Marcellis
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:26
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:24 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Had nog twee gratis plakplaatjes bij zijn chips vandaag
En een flippo?
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:26
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:25 schreef Dr_Flash het volgende:
Hoe heet deze caller? :? Charlie nogwat toch?
Hans Oortjes
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:26
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:25 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Who cares, vul wat in. Geef de Ron dat bord.
Kunt ook gewoon een keer je lip houden he :s)
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:26
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:26 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Kunt ook gewoon een keer je lip houden he :s)
OH OH OH OH WIE OWIE OWIE
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:26
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:25 schreef Poepz0r het volgende:
Littler lijkt in zn gezicht op Harry Potter maar dan zonder bril :')
Oké Enzo Knol fan.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:26
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:26 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Kunt ook gewoon een keer je lip houden he :s)
Jij ging toch slapen? :@
Pino112donderdag 2 januari 2025 @ 22:26
:')
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:26
Dit is gespeeld.