Je weet waar ze liggenquote:Op donderdag 26 december 2024 12:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Geef ze maar aan mij.
Ga toch weg met je wappiespeak.quote:Op donderdag 26 december 2024 09:30 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat in combinatie met de oorlogshitserij van Rutte wekt bij mij de indruk dat men verlegen zit om een nieuwe wereldoorlog
Dat die dingen er anders niet hadden gelegen zal wel weer te ver gezocht zijn in jouw wereld. Of niet Wantie?quote:
Ik snap je wanhoop.quote:Op donderdag 26 december 2024 13:31 schreef Nyamuk het volgende:
[..]
Dat die dingen er anders niet hadden gelegen zal wel weer te ver gezocht zijn in jouw wereld. Of niet Wantie?
Als je Nederlanders toch allemaal maar hypocriet vindt en je van ons wil distantiren (met je jullie) wat doe je dan op een Nederlands forum?quote:Op donderdag 26 december 2024 12:01 schreef Nyamuk het volgende:
[..]
Hoe kun je dat zeggen terwijl ze ook in Nederland liggen?
En ze zijn niet eens van jullie.
In de periode 2000-2021 waren er 25 incidenten met zeekabels in de Baltische zee.quote:Op donderdag 26 december 2024 09:30 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het is niet de eerste keer dat onderzee kabels stuk getrokken worden.
Alleen wordt anno nu alles gezien als oorlogsdaad.
Dat in combinatie met de oorlogshitserij van Rutte wekt bij mij de indruk dat men verlegen zit om een nieuwe wereldoorlog
https://www.euronews.com/(...)ny-caused-aktau-crasquote:Azerbaijani government sources have exclusively confirmed to Euronews on Thursday that a Russian surface-to-air missile caused the Azerbaijan Airlines plane crash in Aktau on Wednesday.
According to the sources, the missile was fired at Flight 8432 during drone air activity above Grozny, and the shrapnel hit the passengers and cabin crew as it exploded next to the aircraft mid-flight.
Government sources have told Euronews that the damaged aircraft was not allowed to land at any Russian airports despite the pilots’ requests for an emergency landing, and it was ordered to fly across the Caspian Sea towards Aktau in Kazakhstan.
According to data, the plane’s GPS navigation systems were jammed throughout the flight path above the sea.
Rusland gaat dit natuurlijk tot in het oneindige traineren, frustreren en Oekrane de schuld geven.quote:Op donderdag 26 december 2024 14:34 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Toepasselijke quote voor jou:
[ link | afbeelding ].
Komt van dit bericht:
[ x ]
Klopt, n van de russische talking points is op dit moment dat het vliegtuig geraakt is door een Oekrainsche drone. Ze kijken of dat blijft hangen.quote:Op donderdag 26 december 2024 14:39 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Rusland gaat dit natuurlijk tot in het oneindige traineren, frustreren en Oekrane de schuld geven.
Benieuwd naar de passagierslijst nu...quote:Op donderdag 26 december 2024 14:32 schreef MaxMark het volgende:
Azerbeidzjaanse regering bevestigt dat het vliegtuig door Rusland is neergeschoten.
Weer typisch Russisch: "Per ongeluk" een vliegtuig neerschieten. Alles ontkennen/was een birdstrike/was wat anders. Ze hebben het vliegtuig overal expres geweigerd te laten landen in Rusland (ondanks Mayday) en gewoon teruggestuurd over de Kaspische zee, in de hoop dat het daar neerstort. Er wordt ook gezegd dat ze GPS hebben proberen te jammen, om het de bemanning nog moeilijker te maken de weg terug te vinden.
Gele cirkel is waar het vliegtuig werd geraakt, rood omcirkeld zijn Russische vliegvelden in de buurt waar ze zijn geweigerd - uiteindelijk helemaal naar de andere kant van de Kaspische zee, naar Kazakhstan gestuurd.
[ link | afbeelding ]
[ x ]
Je verwacht het nietquote:Op donderdag 26 december 2024 14:50 schreef oheng het volgende:
[..]
Klopt, n van de russische talking points is op dit moment dat het vliegtuig geraakt is door een Oekrainsche drone. Ze kijken of dat blijft hangen.
Zag al wat Putin fanboys de schuld geven aan Oekrane, want door hun daden was het luchtafweer actief...quote:Op donderdag 26 december 2024 14:39 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Rusland gaat dit natuurlijk tot in het oneindige traineren, frustreren en Oekrane de schuld geven.
Volgens die lui is de oorlog ook de schuld van Oekrane zelf natuurlijk. Kort rokje enzo.quote:Op donderdag 26 december 2024 14:54 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Zag al wat Putin fanboys de schuld geven aan Oekrane, want door hun daden was het luchtafweer actief...
Fun fact: diezelfde fanboys geven de schuld aan MH17 voor het neerschieten "want ze vlogen boven een oorlogsgebied".quote:Op donderdag 26 december 2024 14:54 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Zag al wat Putin fanboys de schuld geven aan Oekrane, want door hun daden was het luchtafweer actief...
Dit is dezelfde lijn als dat de oorlog niet de schuld is van Rusland, want Rusland verdedigt zich alleen maar tegen de agressieve NAVO en het hypocriete Westen, dat het glorieuze Rusland wil onderwerpen en vernietigen. En Putin is de Messias.quote:Op donderdag 26 december 2024 15:13 schreef oheng het volgende:
[..]
Fun fact: diezelfde fanboys geven de schuld aan MH17 voor het neerschieten "want ze vlogen boven een oorlogsgebied".
Grappig hoe die russische argumenten werken: het is nooit de schuld van rusland, en rusland is het eeuwige slachtoffer.
Het is nog even afwachten op het Kremlin narratief.quote:Op donderdag 26 december 2024 15:34 schreef Parafernalia het volgende:
Kom er maar im @:nyamuk @:linkseboomknuffelaar @:phpmystyle
En hoe heten die andere dwazen
Wat gaan jullie nu verzinnen?
Het narratief is een birdstrike of een Oekraense drone.quote:Op donderdag 26 december 2024 15:36 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Het is nog even afwachten op het Kremlin narratief.
Hej maar Putin staat wel voor (Christelijke) normen en waarden!quote:Op donderdag 26 december 2024 15:19 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Dit is dezelfde lijn als dat de oorlog niet de schuld is van Rusland, want Rusland verdedigt zich alleen maar tegen de agressieve NAVO en het hypocriete Westen, dat het glorieuze Rusland wil onderwerpen en vernietigen. En Putin is de Messias.
Tijd voor een ban voor die lui hier, maar zie @GGMM maar eens in beweging te krijgen als het echt lastig wordt.quote:Op donderdag 26 december 2024 15:34 schreef Parafernalia het volgende:
Kom er maar im @:nyamuk @:linkseboomknuffelaar @:phpmystyle
En hoe heten die andere dwazen
Wat gaan jullie nu verzinnen?
Uitstekende reactie op Putin's oorlogsverklaring aan de EU.quote:
Als ik @Danny was zou ik dat soort lui niet willen op mijn forum. En al helemaal geen BNW en VER willen.quote:Op donderdag 26 december 2024 15:41 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
[..]
Tijd voor een ban voor die lui hier, maar zie @:GGMM maar eens in beweging te krijgen als het echt lastig wordt.
de schaamte voorbij..quote:Op donderdag 26 december 2024 14:54 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Zag al wat Putin fanboys de schuld geven aan Oekrane, want door hun daden was het luchtafweer actief...
Er mag best een ander geluid zijn maar als het nergens op gebaseerd is en het blijft bij leugens en fakenews is het wel vrij vermoeiend.quote:Op donderdag 26 december 2024 15:41 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
[..]
Tijd voor een ban voor die lui hier, maar zie @:GGMM maar eens in beweging te krijgen als het echt lastig wordt.
Je bedoelt die vogels met raketmotor?quote:Op donderdag 26 december 2024 14:50 schreef Hyperdude het volgende:
Ik geloof nog steeds in een birdstrike door die Shrapnelvogels, ook al zijn ze erg zeldzaam.
De russen melden nu ook dat ze een F-16 hebben neergeschoten. En Locoshanker wil 12 Oreshniks laten plaatsen.quote:Op donderdag 26 december 2024 15:39 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het narratief is een birdstrike of een Oekraense drone.
Er is gisterochtend nog wel aardig geveegd in het topic zag ik. Maar sommigen maken het ook wel erg bont.quote:Op donderdag 26 december 2024 15:44 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Als ik @:Danny was zou ik dat soort lui niet willen op mijn forum. En al helemaal geen BNW en VER willen.
Maar ja snap ook wel het vrijheid van meningsuiting argument. Al vind ik onwaarheden spuien niet echt een mening hebben zijn.
Zelfe reden waarom ze Lavrov zijn roes hebben laten uitslapen en zijn volume op 11 hebben gezet.quote:Op donderdag 26 december 2024 15:45 schreef oheng het volgende:
[..]
De russen melden nu ook dat ze een F-16 hebben neergeschoten. En Locoshanker wil 12 Oreshniks laten plaatsen.
Alles om de aandacht af te leiden.
Heb al een tijd hier niet mee gelezen, iets met nieuwe functie op het werk en daarvoor o.a. hobbymatig ervaring opdoen.quote:Op donderdag 26 december 2024 15:47 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Er is gisterochtend nog wel aardig geveegd in het topic zag ik. Maar sommigen maken het ook wel erg bont.
Zoals die user die de oorlog een SMO blijft noemen omdat hij bang is om na de oorlog Rusland niet meer in te mogen
Ja, die supersonic vogels.quote:Op donderdag 26 december 2024 15:45 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Je bedoelt die vogels met raketmotor?
Dat geld voor een hoop van ons hoor. Qua dat waren we compleet in slaap gevallen als het om Rusland en met name Putin ging.quote:Op donderdag 26 december 2024 15:49 schreef Parafernalia het volgende:
En dan te bedenken dat ikzelf tot een paar jaar geleden niet eens zo heel erg anti-rus was. Ik had zowat net zoveel tegen de VS. (Ja Poetinlovers, niet iedere anti-Rus is meteen pro-VS) (snappen ze toch niet, maar goed)
Wat zat ik ernaast..
quote:Op donderdag 26 december 2024 16:07 schreef Parafernalia het volgende:
Een mooi moment om weer eens een donatie te doen voor Oekraense drones![]()
Iemand toevallig een linkje bijdehand?
Die gasten weten waarschijnlijk ook niet dat ze gewoon opgepakt worden en als ruilmiddel worden ingezetquote:Op donderdag 26 december 2024 15:47 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Er is gisterochtend nog wel aardig geveegd in het topic zag ik. Maar sommigen maken het ook wel erg bont.
Zoals die user die de oorlog een SMO blijft noemen omdat hij bang is om na de oorlog Rusland niet meer in te mogen
Ik zou Rusland echt heel graag een keer bezoeken maar zeker niet onder de huidige omstandigheden. Dat gaat echt nog jaren duren voordat dat weer normaliseert. Wellicht zelfs decennia.quote:Op donderdag 26 december 2024 16:14 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Die gasten weten waarschijnlijk ook niet dat ze gewoon opgepakt worden en als ruilmiddel worden ingezet
Zijn nog best wat Nederlanders die daar gewoon blijven wonen hoor. Wierd Duk, voormalig Rusland correspondent, zei dat veel van z'n oud collega's nog gewoon allemaal in Moskou wonen.quote:Op donderdag 26 december 2024 16:21 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ik zou Rusland echt heel graag een keer bezoeken maar zeker niet onder de huidige omstandigheden. Dat gaat echt nog jaren duren voordat dat weer normaliseert. Wellicht zelfs decennia.
Er wonen bijna geen buitenlandse correspondenten meer in Rusland, omdat het levensgevaarlijk is.quote:Op donderdag 26 december 2024 16:25 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Zijn nog best wat Nederlanders die daar gewoon blijven wonen hoor. Wierd Duk, voormalig Rusland correspondent, zei dat veel van z'n oud collega's nog gewoon allemaal in Moskou wonen.
Het duurt maanden tot een jaar om het te repareren.quote:Op donderdag 26 december 2024 16:12 schreef Parafernalia het volgende:
Wat betreft die kabels...ik vind het eigenlijk ook wat onbelangrijk. Beetje Europa pesten met kabels kapot maken... Nou nou het is watIk weet niet precies hoe het werkt, maar er zal toch back-up zijn? En het is betrekkelijk eenvoudig weer te repareren? (Iemand die dit weet?).
Laten we inzetten op meer wapens aan Oekrane geven ipv ons hier al te druk om te maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |