Nietszeggend inderdaad, maar er staat uiteraard ook veel slechter in de lijst. Mooi opvulnummer voor plaats 3200.quote:Op donderdag 19 december 2024 11:21 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ben ik de enige die dat een deuntje van niks vindt?
Nee, in tegenstelling tot de Tour de France tune vind ik dit ook niets iconisch. Net als Langs de Lijn zelf ook niet meer de glans heeft van vroeger trouwens.quote:Op donderdag 19 december 2024 11:21 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ben ik de enige die dat een deuntje van niks vindt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All Day I Dream About Stemlijsten
quote:Op donderdag 19 december 2024 12:50 schreef Tussle266 het volgende:
Ik weet wel dat het meer om dat olijke duo dan om Quincy ging, maar op de keuzelijst stonden al prima opties. Daar had wel een betere uit gehaald kunnen worden (even puur op de man zelf gericht, als ik al die producties ook nog eruit had moeten vissen, had ik daarna 6 weken op vakantie gemoeten)Eigenlijk alleen het Austin Powers-theme, de rest schiet toch wel tekortSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
- Maar had Lady Gaga onder haar vleesjurk nu ook een hamstring?
Ik dacht aan die of die over ChatGPT.quote:Op donderdag 19 december 2024 14:05 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Eigenlijk alleen het Austin Powers-theme, de rest schiet toch wel tekort
True, al moet ik zeggen dat ik niet onmiddellijk scherp had dat de lijst middels AI is samengesteld. Dat vind ik wel een beetje jammer.quote:
Dat is inderdaad precies de vergelijking die ik al trok bij mijn blogpost hieroverquote:Op donderdag 19 december 2024 12:04 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Nee, in tegenstelling tot de Tour de France tune vind ik dit ook niets iconisch. Net als Langs de Lijn zelf ook niet meer de glans heeft van vroeger trouwens.
Heb jij hem toevallig uitgevogeld? Ik ben toch wel nieuwsgierig nuquote:Op donderdag 19 december 2024 14:39 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Dat nog niemand hier de Top 10 heeft uitgevogeld van die V1000 wijst toch op behoorlijke merkentrouw
Nee,maar t moeten bijna wel uitvallers van dit jaar en hoge noteringen van de Extra 500 zijn.quote:Op donderdag 19 december 2024 14:39 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Heb jij hem toevallig uitgevogeld? Ik ben toch wel nieuwsgierig nu
Ze maken hem pas op Oudjaarsdag bekend. Maar normaliter zullen het idee wel de hoogste Veronica songs zijn die ontbreken in de Top 2000.quote:Op donderdag 19 december 2024 14:41 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Nee,maar t moeten bijna wel uitvallers van dit jaar en hoge noteringen van de Extra 500 zijn.
Of noteringen uit de Veronica Top 1000 die niet in de Top 2000 staan.
3x Suzan en Freek in de top 10?quote:Op donderdag 19 december 2024 14:41 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Nee,maar t moeten bijna wel uitvallers van dit jaar en hoge noteringen van de Extra 500 zijn.
Of noteringen uit de Veronica Top 1000 die niet in de Top 2000 staan.
dubieusquote:196 Depeche Mode Just Can't Get Enough
"Radio Veronica is een Nederlandse commerciële radiozender van Mediahuis"quote:Op donderdag 19 december 2024 15:48 schreef xzaz het volgende:
Veronica Top 1000 is toch een commerciele lijst?
Veel Urk en Volendam meuk?quote:Op donderdag 19 december 2024 16:02 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
"Radio Veronica is een Nederlandse commerciële radiozender van Mediahuis"
Ja.
Die gaan we volgend jaar pitchen!quote:Op donderdag 19 december 2024 14:38 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Dat is inderdaad precies de vergelijking die ik al trok bij mijn blogpost hierover. Rein van den Broek is wel een eindbaas.
Radio Tour de Fraaance
Richard Harris staat er ook niet in met MacArthur Park, dus die staat misschien ook in de top 10.quote:Op donderdag 19 december 2024 15:03 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Er staat iig geen Procol Harum nummer in de lijst en ook geen Walker Brothers, dus misschien staan die in de Top 10.
Can't Get it Out of my Head wellicht. Drive van The Cars. Spanish Stroll op zeker, Get ready misschien.
Yesterday Once More? Should I Stay Or Should I Go lijkt me zekerheidje. Toxic dan?
Ja die wilde ik ook nog noemen maar dan werd die Top 10 wel erg oldskoolquote:Op donderdag 19 december 2024 21:14 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Richard Harris staat er ook niet in met MacArthur Park, dus die staat misschien ook in de top 10.
Heb er op gestemd in het jaar dat hij overleed. Helaas zonder succes. Denk dat het een kansloze missie is nu.quote:Op donderdag 19 december 2024 20:37 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Die gaan we volgend jaar pitchen!
Iconisch deuntje.
Ik ben ook af door de reclame. Dat terwijl op mijn werk Radio 10 Eighties op staat en ik m daar gek genoeg niet gehoord heb.quote:Op donderdag 19 december 2024 23:36 schreef Gretzl het volgende:
Kerst-/eindejaarsfeest vanavond van m'n werk. Feestelijk gebeuren werd ingekleurd door een coverbandje met maar liefst 3 sets. Geen Last Christmas, ook niet bij de pauze-dj. Echt zuur dat ik dan door zo'n lullige AH-reclame wordt uitgeschakeld voor Whammagedon![]()
[ afbeelding ]
Volgend jaar is Bart Arens om deze tijd al begonnen met zijn openings mash-up.quote:Op vrijdag 20 december 2024 10:38 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
HOE LANG NOG!?
[ [url=https://img.metronieuws.nl/images/mvPIoy0mZZ5KrRAHjwVDlMYmpJc=/600x0/filters:quality(80):format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2019%2F12%2Fc196c10cff1cb4773fed96a335954644.jpg]afbeelding[/url] ]
De lijst zelf geeft ook voldoende reden tot enthousiasme. Al is het maar doordat de lat de laatste jaren op de bodem van de oceaan was gelegd.quote:Op vrijdag 20 december 2024 12:46 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[poll=8144]
Bemoedigend. Heb zelf nog steeds zin in de lijst, maar qua posten tijdens de lijst zit ik denk ik zelf meer ergens tussen de 2 middengroepen
Zeker, het zal met dat posten ook wel loslopen, al kan de 20-year itch (djiezes doe ik die trucjes hier echt al sinds 2005) natuurlijk best de kop opstekenquote:Op vrijdag 20 december 2024 12:54 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
De lijst zelf geeft ook voldoende reden tot enthousiasme. Al is het maar doordat de lat de laatste jaren op de bodem van de oceaan was gelegd.
Als je een DJ was geweest, was je al lang afgeserveerd, maar hier blijf je welkom!quote:Op vrijdag 20 december 2024 12:58 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Zeker, het zal met dat posten ook wel loslopen, al kan de 20-year itch (djiezes doe ik die trucjes hier echt al sinds 2005) natuurlijk best de kop opsteken
Thnx, niet helemaal waar want ik loop gelijk op met JW Roodbeenquote:Op vrijdag 20 december 2024 16:16 schreef Ozewiezewozewalla het volgende:
[..]
Als je een DJ was geweest, was je al lang afgeserveerd, maar hier blijf je welkom!
met hulp van bn'ers moet het lukken.quote:Op donderdag 19 december 2024 21:48 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Heb er op gestemd in het jaar dat hij overleed. Helaas zonder succes. Denk dat het een kansloze missie is nu.
En een plek in ons quizteamquote:Op vrijdag 20 december 2024 16:21 schreef ieniminimuis het volgende:
Is deze jonge man als een FOK! Abo aangeboden?
https://www.instagram.com(...)MThldnpoNDRybHRtMg==
Alleen als er over busjes van Lou Reed wordt begonnen, anders moeten we toch nog even vergaderen voor de volgende editie.quote:
Het grootste deel van mijn nummers wordt pas na 1 januari gedraaid, maar dat mag de pret niet drukkenquote:Op vrijdag 20 december 2024 17:03 schreef Dagoduck het volgende:
Bedenk me net dat een heel groot deel van mijn nummers in de nacht en ochtend gedraaid worden.
Ik vind 49 stemmen allerminst bemoedigend.quote:Op vrijdag 20 december 2024 12:46 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[poll=8144]
Bemoedigend. Heb zelf nog steeds zin in de lijst, maar qua posten tijdens de lijst zit ik denk ik zelf meer ergens tussen de 2 middengroepen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |