nee hij was weer weg , putin heeft niks met zwakke leidersquote:
Nee, hij is weer terug.quote:
quote:LIVE Syrië | Media Rusland: Assad in Moskou, Kremlin verleent hem en familie asiel
SyriëDe gevluchte Syrische president Bashar al-Assad is in Moskou. Rusland zal hem en zijn familie asiel verlenen, dat meldt het Russische persbureau Tass op basis van een bron in het Kremlin.
Dat kán geen goed nieuws zijn voor Vlad..quote:Op zondag 8 december 2024 18:54 schreef BlaZ het volgende:
Nog iets over de ontmoeting tussen Zelenski en Trump:
Trump Says Zelensky Ready for ‘Deal’ With Russia
https://www.kyivpost.com/post/43501
en
[..]
https://kyivindependent.c(...)ce-through-strength/
Ik had een beetje hetzelfde idee....quote:Op zondag 8 december 2024 19:20 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Dat kán geen goed nieuws zijn voor Vlad..
Het zou een grote grap zijn als Rusland uiteindelijk wordt vernederd bij onderhandelingen. Al die schuimbekkende tankies. Nu al onbetaalbaar.quote:Op zondag 8 december 2024 19:21 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik had een beetje hetzelfde idee....
Zelensky stond iets te breed te glimlachen, naast macron & the donny met z'n blauwe pak en gele stropdas.
ja Vlad kan het op geen enkele manier meer verkopen als een overwinning , als ie Odessa niet heeft en aansluiting bij Roemenie en dan door naar Bulgarije rondom de zwarte zeequote:Op zondag 8 december 2024 19:27 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het zou een grote grap zijn als Rusland uiteindelijk wordt vernederd bij onderhandelingen. Al die schuimbekkende tankies. Nu al onbetaalbaar.
FTFY.quote:Op zondag 8 december 2024 19:30 schreef Spablauw214 het volgende:
Overigens is Rusland ook redelijk vernederd in Syrië de laatste dagen. Ik heb geen WOIII uit zien breken. Wellicht interessante informatie voor de EU DE en de NAVO VS.
Normaal gezien gaat hij met beide partijen praten om te zien waar er concessies gedaan kunnen worden. Het vredesplan lijkt me eigenlijk, gezien uitgekomen informatie, vrij duidelijk; een demarcatielijn en wapenstilstand en dan gaan we verder praten over de status van de gebieden.quote:Op zondag 8 december 2024 19:20 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Dat kán geen goed nieuws zijn voor Vlad..
Er zijn 3 plannen gefloat, maar geen enkele heeft de status van "officieel" van trump komend.quote:Op zondag 8 december 2024 19:43 schreef BlaZ het volgende:
Het vredesplan lijkt me eigenlijk, gezien uitgekomen informatie, vrij duidelijk; een demarcatielijn en wapenstilstand en dan gaan we verder praten over de status van de gebieden.
De gebeurtenissen in Syrië zetten de deur open voor mogelijke revoluties in andere landen met een overwegend pro-Russische regering. Rusland heeft al eerder verzuimd Armenië te beschermen, Syrië is al de tweede faal van Rusland.quote:Op zondag 8 december 2024 19:38 schreef Spablauw214 het volgende:
Maar jongens, al die tankies die riepen dat je niet kan winnen van een kernmacht. Zie Syrië. Waar zijn de nukes? Waar is de Derde Wereldoorlog?
Al hun belangen, strategische posities en assets door de plee, door een paar honderd rebellen in een Toyota. Wat een complete afgang voor Rusland en Poetin is dit
Ja en Russische invloed in Afrika neemt ook af. Hopelijk brokkelt Poetin's gezag net zo af als Assad's.quote:Op zondag 8 december 2024 19:38 schreef Spablauw214 het volgende:
Maar jongens, al die tankies die riepen dat je niet kan winnen van een kernmacht. Zie Syrië. Waar zijn de nukes? Waar is de Derde Wereldoorlog?
Al hun belangen, strategische posities en assets door de plee, door een paar honderd rebellen in een Toyota. Wat een complete afgang voor Rusland en Poetin is dit
Een officieel plan is er niet, maar de rode lijn in de onderhandelingen lijkt me wel duidelijk. Het voordeel van een Trump is wel dat hij onberekenbaarder is.quote:Op zondag 8 december 2024 19:48 schreef ExTec het volgende:
[..]
Er zijn 3 plannen gefloat, maar geen enkele heeft de status van "officieel" van trump komend.
Zelfs kellog walk-te het allemaal back in een interview; a'la: maar ik heb geen idee wat trump gaat doen.
Dat Peace Through Strength lijkt me gewoon Trump bespelen. Een goede deal voor Poetin impliceert dan zwakheid van Trump. Als Zelenskyy die boodschap bij Trump naar binnen heeft weten te krijgen.....quote:Op zondag 8 december 2024 18:54 schreef BlaZ het volgende:
Nog iets over de ontmoeting tussen Zelenski en Trump:
Trump Says Zelensky Ready for ‘Deal’ With Russia
https://www.kyivpost.com/post/43501
en
[..]
https://kyivindependent.c(...)ce-through-strength/
Een Brezjnevdoctrine is bij Poetin inderdaad niet terug te zien.quote:Op zondag 8 december 2024 20:05 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
De gebeurtenissen in Syrië zetten de deur open voor mogelijke revoluties in andere landen met een overwegend pro-Russische regering. Rusland heeft al eerder verzuimd Armenië te beschermen, Syrië is al de tweede faal van Rusland.
Je kan echt 0 conclusies trekken over een foto van een bijeenkomstquote:Op zondag 8 december 2024 19:21 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik had een beetje hetzelfde idee....
Zelensky stond iets te breed te glimlachen, naast macron & the donny met z'n blauwe pak en gele stropdas.
.quote:Op zondag 8 december 2024 20:29 schreef Hexagon het volgende:
Ik denk dat Trump vooral inzet op een tijdelijke rust-situatie waarbij het het probleem over de schutting van zijn opvolger kan gooien.
Rusland heeft al z’n effort in het overlopen van Oekraïne gestoken. Maar het is een complete teringbende geworden. Sinds 2022 onderaan de streep netto amper terreinwinst geboekt maar wel 700k dode of uitgeschakelde Russen.quote:Op zondag 8 december 2024 20:05 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
De gebeurtenissen in Syrië zetten de deur open voor mogelijke revoluties in andere landen met een overwegend pro-Russische regering. Rusland heeft al eerder verzuimd Armenië te beschermen, Syrië is al de tweede faal van Rusland.
Nee maar hij moet op een koord balanceren. Aan de ene kant volhouden dat hij "vrede heeft gesticht" voor de buhne. Maar aan de andere kant ook allerlei Amerikaanse belangen aan het lijntje houden die absoluut niet wensen dat Rusland zijn macht vergroot.quote:
Derde, Servië hebben ze ook geen poot voor uitgestokenquote:Op zondag 8 december 2024 20:05 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
De gebeurtenissen in Syrië zetten de deur open voor mogelijke revoluties in andere landen met een overwegend pro-Russische regering. Rusland heeft al eerder verzuimd Armenië te beschermen, Syrië is al de tweede faal van Rusland.
Wat hebben de Russen in Servië nagelaten? Servië weet dat ze Europa heel hard nodig hebben, want geen enkel land wil een Belarus 2.0 zijn, dus Servië haalt het wel uit zijn hoofd om Kosovo binnen te vallen.quote:Op zondag 8 december 2024 20:38 schreef sp3c het volgende:
[..]
Derde, Servië hebben ze ook geen poot voor uitgestoken
Denk niet dat er daadwerkelijk iets gaat veranderen ergens tenzij het al langer geplanned werd want de deur staat nu wagenwijd open maar mettertijd gaattie natuurlijk weer dicht
Betaalmuur......quote:Op zondag 8 december 2024 20:50 schreef Discombobulate het volgende:
Het is nog maar de vraag of er überhaupt ooit iets gaat komen, aldus Bob Deen
https://www.nrc.nl/nieuws(...)is-mogelijk-a4875830
Ja waar hebben we het nu over danquote:Op zondag 8 december 2024 20:46 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Wat hebben de Russen in Servië nagelaten? Servië weet dat ze Europa heel hard nodig hebben, want geen enkel land wil een Belarus 2.0 zijn, dus Servië haalt het wel uit zijn hoofd om Kosovo binnen te vallen.
Een in elkaar sodemieterend Rusland kan niet in Oekraïne aanwezig zijn. Dan heb je toch ook vrede?quote:Op zondag 8 december 2024 20:33 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nee maar hij moet op een koord balanceren. Aan de ene kant volhouden dat hij "vrede heeft gesticht" voor de buhne. Maar aan de andere kant ook allerlei Amerikaanse belangen aan het lijntje houden die absoluut niet wensen dat Rusland zijn macht vergroot.
Klopt, maar of ze zo snel in elkaar sodemieteren is ook weer de vraag.quote:Op zondag 8 december 2024 21:37 schreef Ulx het volgende:
[..]
Een in elkaar sodemieterend Rusland kan niet in Oekraïne aanwezig zijn. Dan heb je toch ook vrede?
It goes slow until it goes fast.quote:Op zondag 8 december 2024 21:41 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Klopt, maar of ze zo snel in elkaar sodemieteren is ook weer de vraag.
Wat zien we hier?quote:Op zondag 8 december 2024 22:17 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Ik weet al wat ik ga doen in de kerstvakantie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |