Met een verkoudheidje al ziekmelden?quote:Op dinsdag 3 december 2024 11:34 schreef Mikeytt het volgende:
Wat doen jullie met een verkoudheid? Ziekmelden, werken, of gewoon thuis blijven werken?
Ik meld me altijd ziek omdat ik denk dat de verkoudheid sneller over is met extra rust, een ontspannen mind en warme drank in de sauna oid.
Maar ik weet ook dat er bepaalde figuren zijn die zelfs op kantoor komen om de rest aan te steken...
Mn baas mag wettelijk niet vragen wat me mankeert, dus hij weet niet wat me mankeert.quote:
Maar als jij je frequent verzuimd wordt je wel uitgenodigd voor een gesprek.quote:Op woensdag 4 december 2024 11:42 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Mn baas mag wettelijk niet vragen wat me mankeert, dus hij weet niet wat me mankeert.
Dan blijft Mikeytt twee maanden thuis met een burnout, lol.quote:Op woensdag 4 december 2024 13:36 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Maar als jij je frequent verzuimd wordt je wel uitgenodigd voor een gesprek.
Lijkt me eigenlijk een win/win-situatie.quote:Op woensdag 4 december 2024 13:45 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dan blijft Mikeytt twee maanden thuis met een burnout, lol.
+1quote:Op woensdag 4 december 2024 13:48 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Lijkt me eigenlijk een win/win-situatie.
Behalve dan voor Fok!.
Net bevallen zijn vergelijken met een verkoudheidquote:Op woensdag 4 december 2024 08:42 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Wat een nietszeggend argument zeg.
Als je niet betaald zou krijgen, zouden veel vrouwen ook maar een week zwangerschapsverlof nemen. Ook maar doen dan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zie anders meer mensen in dit topic die de mening van TS delen.quote:Op woensdag 4 december 2024 04:25 schreef r_one het volgende:
[..]
We? Ga er maar gerust vanuit dat deze TS niet maatgevend is voor "de mensen in Nederland".
Verbaas ik mij wel over. Als ik mij bij elk klein dingetje ziek zou melden ben ik zomaar 33% afwezig. Dan tel ik niet eens die echte zware mannengriep mee.quote:Op woensdag 4 december 2024 14:16 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Zie anders meer mensen in dit topic die de mening van TS delen.
Dat kan. Is zeg ook nergens n=1.quote:Op woensdag 4 december 2024 14:16 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Zie anders meer mensen in dit topic die de mening van TS delen.
Je beseft je dat koorts gewoon bij een verkoudheid hoort he. Dan heb je niet perse "meer".quote:Op woensdag 4 december 2024 10:35 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Met een verkoudheidje al ziekmelden?![]()
Wat zegt je baas daarvan?
Ik meld me pas ziek als ik er koorts bij heb of me echt gammel voel, maar dan is het meer dan een verkoudheid.
Heb persoonlijk een hekel aan collega’s die elke twee maanden ziek zijn. Het valt me op dat vooral de jonge generatie om de haverklap wat heeft. Sneeuwvlokjes doen hun naam eer aan.
Als ik alleen maar zou werken als ik me fit voel, dan doe ik verdomde weinig in een jaar.quote:Op woensdag 4 december 2024 14:21 schreef stalybridge het volgende:
[..]
Verbaas ik mij wel over. Als ik mij bij elk klein dingetje ziek zou melden ben ik zomaar 33% afwezig. Dan tel ik niet eens die echte zware mannengriep mee.
Wat is je definitie van 'verkouden' zijn dan? ik dacht altijd dat dat best helder was, maar alleen al in dit topic zie ik verschillende definities en voorbeelden voorbij komen.quote:Op dinsdag 3 december 2024 23:02 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
Thuiswerken als ik me verder wel goed voel en op volle sterkte kan werken. Zo niet, dan meld ik me ziek. Op halve kracht werken gaat ten koste van mijn productiviteit en daar zitten targets aan, dus dan doe ik liever niks.
Met een verkoudheid op kantoor gaan zitten doe ik sowieso niet. Er zijn inderdaad collega's die dat doen en daar vind ik wel wat van.
Die kamer kan en zal onmogelijk ooit ook maar een beetje steriel zijn tijdens een operatie.quote:Op dinsdag 3 december 2024 15:04 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Heel die kamer moet steriel zijn joh.
Tja maar als je ambtenaar bent heb je die rust op je werk sowieso al!quote:Op dinsdag 3 december 2024 14:16 schreef Origami94 het volgende:
Ligt er ook aan wat voor werk je doet.
Ben je ambtenaar? Het publiek naaien kan altijd later nog. Ben je chirurg dan kan je beter naar werk gaan.
ja, nee dat gaat echt lekker; kom jij elke dag een paar duizend producten naar mij toebrengen en weer wegbrengen?quote:Op dinsdag 3 december 2024 13:08 schreef MissLeDuq het volgende:
Gewoon thuiswerken.
Jezelf meteen ziek melden omdat je een beetje snottert
Hahahahahaquote:Op vrijdag 6 december 2024 14:13 schreef Pajanus het volgende:
[..]
Tja maar als je ambtenaar bent heb je die rust op je werk sowieso al!
Hi ha ho !
Wat is de zwaarste dag voor een ambtenaar?
A: Maandag, dan moet hij meerdere blaadjes van de kalender afscheuren!
Waarom kijken ambtenaren s'ochtends nooit uit het raam?
A: dan hebben ze smiddags niks meer te doen!
Ook dat mag de werkgever niet doen.quote:Op woensdag 4 december 2024 13:36 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Maar als jij je frequent verzuimd wordt je wel uitgenodigd voor een gesprek.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |