Tja, de president heeft die macht nu eenmaal, en het SC zegt dat die macht zo'n beetje absoluut is. Dan moeten ze dat maar uit hun constitutie halen.quote:Op maandag 2 december 2024 11:31 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Nee, dat vind ik te makkelijk. Gewoon niet doen, al die andere mensen die in de gevangenis zitten, die gewoon hun straf moeten uitzitten.
Maar snap je punt zeker wel, daarbij vooral naar Trumpfans kijkende die nu moord en brand schreeuwen, maar niet dezelfde standaard aanhouden. Maar ik houd het graag wel bij een bepaalde standaard.
Moet hij wel de namen weten van die mensen.quote:Op maandag 2 december 2024 11:33 schreef Vis1980 het volgende:
Nu nog een pardon aan heel veel illegalen.
Niet relevant.quote:Op maandag 2 december 2024 11:42 schreef Origami94 het volgende:
Ik kan Biden wel snappen. Ook al keur ik het af. De enige reden dat Hunter een straf kreeg is omdat het de zoon van was. En de republikeinen achter hem aan gingen.
Het is een beetje zoals een celstraf krijgen voor openbare dronkenschap. Waar juridisch gezien ook serieus een straf voor opgelegd kan wordenquote:Op maandag 2 december 2024 11:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Niet relevant.
Als Hunter Biden van mening is dat zijn straf onterecht is, dan hij de gebruikelijke rechterlijke route bewandelen en in hoger beroep gaan.
Hier ga je ervanuit dat dat Trump of zijn discipelen iets uitmaakt.quote:Op maandag 2 december 2024 11:32 schreef Ulx het volgende:
Aan de andere kant maakt dit het pardonneren van de j6 mensen wel lastiger goed te praten zonder over te komen als een enorme hypocriet.
Flynn, Manafort, Bannon en ga zo maar door..het is niet alsof loyaliteit aan Trump al niet lang en breed werd beloond met bescherming tegen de wet.quote:Op maandag 2 december 2024 12:03 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Hier ga je ervanuit dat dat Trump of zijn discipelen iets uitmaakt.
Nouja dit dus, als hij onschuldig is, is er dus geen probleem (want het rechtsysteem zou je toch vertrouwen in moeten hebben als president zijnde, zou je zo zeggen). Is hij dat wel, verdient ie domweg straf.quote:Op maandag 2 december 2024 08:49 schreef KoosVogels het volgende:
Heel slecht en teleurstellend besluit van Biden. Vanuit het oogpunt van een vader valt het wellicht te begrijpen, maar hij dient zich te gedragen als een president, niet als een vader.
Schuldig is schuldig: Hunter Biden heeft de wet overtreden en daar behoren consequenties aan te zijn verbonden.
En dit dus.quote:Op maandag 2 december 2024 08:49 schreef KoosVogels het volgende:
Heel slecht en teleurstellend besluit van Biden. Vanuit het oogpunt van een vader valt het wellicht te begrijpen, maar hij dient zich te gedragen als een president, niet als een vader.
Schuldig is schuldig: Hunter Biden heeft de wet overtreden en daar behoren consequenties aan te zijn verbonden.
En dit. Mokerdom van de Democraten. Precies net als de verkiezingen, je helpt trump zo juist en hij hoeft er zelf niet veel aan te doenquote:Op maandag 2 december 2024 11:32 schreef Ulx het volgende:
Aan de andere kant maakt dit het pardonneren van de j6 mensen wel lastiger goed te praten zonder over te komen als een enorme hypocriet.
En dit ja.quote:Op maandag 2 december 2024 09:28 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Als het Trump is die zoiets flikt wat Biden nu deed, dan krijgt heel PC Nederland een epileptische aanval. En ja, Trump is een eikel, maar wat Biden hier flikt is niet correct. Nepotisme puur en simpel
Waar komt toch het idee vandaan dat dit een actie is van 'de democraten'?quote:Op maandag 2 december 2024 12:21 schreef KingRoland het volgende:
[..]
En dit. Mokerdom van de Democraten. Precies net als de verkiezingen, je helpt trump zo juist en hij hoeft er zelf niet veel aan te doen
Wat een rare insinuaties weer. Heb je geen inhoudelijke argumenten?quote:Op maandag 2 december 2024 12:26 schreef KingRoland het volgende:
Monolith die dit goedpraat kan ik ook afvinken van mijn bingolijst
quote:Op maandag 2 december 2024 12:25 schreef Monolith het volgende:
En laten we wel wezen, het is ook onzin om net doen of dit een unicum is. Onder Trump hebben 7 Republikeinen een pardon gekregen, verscheidenen mensen die veroordeeld zijn in het kader van het onderzoek van Mueller en ga zo maar door. De boodschap dat loyaliteit aan Trump loont is in die termijn al redelijk duidelijk afgegeven.
quote:Op maandag 2 december 2024 08:07 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik blijf me verbazen over het onvermogen van mensen om een nogal bijzondere actie van Biden (die een half jaar geleden notabene nog aangaf geen pardon te gaan geven) ondubbelzinnig te veroordelen zonder gelijk in een spasme te schieten en “ja maar Trump” te roepen.
Lol, ik heb helemaal geen waardeoordeel gegeven over deze kwestie.quote:Op maandag 2 december 2024 11:22 schreef Vis1980 het volgende:
Ja dat is een move van Biden die ik absoluut niet cool vind. Zo verlaag je je tot het niveau van Trump. Ook wel leuk dat Chivaz meteen komt posten, maar verder weer net doet alsof alles hetzelfde is, terwijl er hier een hoop users kritiek hebben op deze beslissing. Daar zou hij veel van kunnen leren.
Het kutte is dat er heel veel mensen vast zitten, die niet een pa of ander familielid hebben om gratie te krijgen. Hij is veroordeeld, dus moet ie gewoon zijn straf uitzitten als al die andere burgers. Heb wel gelijk trek in een heerlijke cheeseburger.
Dat doe ik dan ook niet. Ik reageer op het feit dat nu net wordt gedaan alsof dit een volstrekte noviteit is en dat is het dus niet. Daarmee praat ik de actie van Biden niet goed, integendeel. Ik vind het heel kwalijk dat een president vriendendienstjes kan uitdelen, maar dat loopt helaas al van de pardon van Nixon tot aan Scooter Libby onder Bush en heeft wel echt een vogelvlucht genomen in Trump's eerste termijn.quote:
Stel je nou dat Trump meer pardons heeft gegeven dan welke andere president dan ook?quote:Op maandag 2 december 2024 12:33 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat doe ik dan ook niet. Ik reageer op het feit dat nu net wordt gedaan alsof dit een volstrekte noviteit is en dat is het dus niet. Daarmee praat ik de actie van Biden niet goed, integendeel. Ik vind het heel kwalijk dat een president vriendendienstjes kan uitdelen, maar dat loopt helaas al van de pardon van Nixon tot aan Scooter Libby onder Bush en heeft wel echt een vogelvlucht genomen in Trump's eerste termijn.
Dat heeft niets met 'ja maar Trump' te maken, maar met het feit dat het simpelweg onjuist is om te stellen dat dit een actie zonder precedent is.
Waarschijnlijk wel, maar daarom nog niet minder onwenselijk.quote:Op maandag 2 december 2024 12:47 schreef Droopie het volgende:
Ben ik nu zo wereldvreemd dat ik denk dat iedereen die een kind heeft hetzelfde zou doen?
Trump zal ook moeten zeggen waarom hij zijn straatvechters pardonneert. JaMaarHunter is een bullshit excuus.quote:Op maandag 2 december 2024 12:21 schreef KingRoland het volgende:
[..]
En dit. Mokerdom van de Democraten. Precies net als de verkiezingen, je helpt trump zo juist en hij hoeft er zelf niet veel aan te doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |