Het lijkt wel of ze de Eerste de Beste die aandachtsgeil genoeg is meteen uitnodigen!quote:Op woensdag 13 november 2024 12:06 schreef maxi-mus het volgende:
Weer dat pleurisventje van Gijp bij De Eerste de beste. Waarom wordt elke leuke podcast toch verneukt door dat enge incestwereldje?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij zit zelf in de eindredactie. Eng, eng, eng.quote:Op woensdag 13 november 2024 12:11 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Het lijkt wel of ze de Eerste de Beste die aandachtsgeil genoeg is meteen uitnodigen!
Zijn vader is helemaal delulu dus zou mij niet verbazenquote:Op woensdag 13 november 2024 12:34 schreef RamboDirk het volgende:
Die Nicky vd Gijp jongens, is dat nou een nicht?
Gelukkig is er vanavond weer champions league voetbal.quote:Op woensdag 13 november 2024 12:36 schreef KingRoland het volgende:
Gereageerd in het antisemieten amsterdam topic
Z'n vader is het in elk geval wel.quote:Op woensdag 13 november 2024 12:34 schreef RamboDirk het volgende:
Die Nicky vd Gijp jongens, is dat nou een nicht?
Dit sfeertje ademt havercappu drinken in Mokum.quote:Op woensdag 13 november 2024 12:35 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
@:Coco
Lekker op vrijdagochtend om 8:00 op je vanmoof naar een kantoorravequote:Op woensdag 13 november 2024 12:51 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dit sfeertje ademt havercappu drinken in Mokum.
Rotterdam > Amsterdamquote:Op woensdag 13 november 2024 12:36 schreef KingRoland het volgende:
Gereageerd in het antisemieten amsterdam topic
Dan ga je maar naar het Antisemieten Rotterdam topicquote:Op woensdag 13 november 2024 13:00 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Rotterdam > Amsterdam
Juffrouw Jetten heeft de verklaring; geen stageplekken. Topic kan dicht.quote:Op woensdag 13 november 2024 13:03 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Dan ga je maar naar het Antisemieten Rotterdam topic
Als je goed rechtsonder in beeld kijkt zie je een Rotterdamse postcode, dus je zit er alweer naast.quote:Op woensdag 13 november 2024 12:51 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dit sfeertje ademt havercappu drinken in Mokum.
Alsof ik dit soort nichtenmuziek niet meteen afzet.quote:Op woensdag 13 november 2024 13:15 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
[..]
Als je goed rechtsonder in beeld kijkt zie je een Rotterdamse postcode, dus je zit er alweer naast.
Ok Gerda.quote:Op woensdag 13 november 2024 13:30 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Alsof ik dit soort nichtenmuziek niet meteen afzet.
Ik ben tegen homofobie.quote:Op woensdag 13 november 2024 13:30 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Alsof ik dit soort nichtenmuziek niet meteen afzet.
Je bent een goed persoon.quote:
Wat flauw.quote:Op woensdag 13 november 2024 13:43 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Wat een walgelijke OP zeg.
Oh, ik dacht dat het een pop was.quote:Op woensdag 13 november 2024 13:47 schreef GGMM het volgende:
[..]
Wat flauw.
Prima als Nicki je smaak niet is, maar ze is wel gewoon een mens en om een ander mens nou walgelijk te noemen vind ik een beetje ver gaan.
Haha GGMM is een proleet die bij de action komt.quote:Op woensdag 13 november 2024 14:22 schreef GGMM het volgende:
Zonde. Als ik bij de Action iets zag liggen ging ik altijd speciaal naar de Blokker om er daar 2 keer zoveel voor te betalen
Vervelend al die bijwerkingen van je medicijnenquote:Op woensdag 13 november 2024 14:23 schreef Abid-Meher het volgende:
Jongens ik ben echt moe. Wil gewoon slapen.
Nou dat bepaal ik zelf wel hoor !quote:Op woensdag 13 november 2024 15:49 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Iedereen mag er wezen.
Dat is het zeker maat, en dan willen ze ook not gaan ophogen. Goeie gekken.quote:Op woensdag 13 november 2024 14:44 schreef GGMM het volgende:
[..]
Vervelend al die bijwerkingen van je medicijnen
Nasi.quote:Op woensdag 13 november 2024 17:09 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe rijst met kip.
Pokebowlquote:Op woensdag 13 november 2024 17:09 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe rijst met kip.
Challah, om te laten zien dat ik geen antisemiet ben.quote:Op woensdag 13 november 2024 17:09 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe rijst met kip.
Inshallahquote:Op woensdag 13 november 2024 17:37 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Challah, om te laten zien dat ik geen antisemiet ben.
Doritos Kip.quote:Op woensdag 13 november 2024 17:09 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe rijst met kip.
Paar users in deze sc wel jaquote:Op woensdag 13 november 2024 17:37 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Challah, om te laten zien dat ik geen antisemiet ben.
Nee. Is gewoon de zoon van René vd Gijp.quote:Op woensdag 13 november 2024 12:34 schreef RamboDirk het volgende:
Die Nicky vd Gijp jongens, is dat nou een nicht?
Pepernoten:quote:
Aha.quote:Op woensdag 13 november 2024 19:58 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Pepernoten:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Chocolade kruidnoten
Niet happen.quote:
hoezo niet happen? google dan zelf kruidnoten en pepernoten dan zie je vanzelfquote:
Kan gebeuren maat, kruidnoten worden vaak pepernoten genoemd.quote:
Altijd ook nog?quote:
Dit is wel heel slechtquote:Op donderdag 14 november 2024 08:13 schreef vrijgevochten het volgende:
Woordle6 1040 X/6
⬜⬜⬜⬜🟨🟨
⬜⬜⬜⬜🟩🟩
⬜⬜⬜⬜🟩🟩
⬜🟩⬜⬜🟩🟩
⬜⬜⬜⬜🟨🟨
⬜🟩⬜⬜🟨🟨
Aha
Akelig slaaptekort
Woordle 1244 5/6
⬜🟩⬜⬜🟨
🟩🟩⬜⬜🟨
🟩🟩⬜🟩🟩
🟨🟩⬜⬜⬜
🟩🟩🟩🟩🟩
Gezellig maat.quote:Op donderdag 14 november 2024 09:39 schreef KingRoland het volgende:
Morgen ben ik weer in Rotterdam boys
@Pisces29quote:Op donderdag 14 november 2024 09:51 schreef KingRoland het volgende:
In Amsterdam hebben ze koffie met havermelk in Rotterdam geen havermelk
Ik ga NU koffie met havermelk halen in Rotterdam om het tegendeel te bewijzen.quote:Op donderdag 14 november 2024 09:51 schreef KingRoland het volgende:
In Amsterdam hebben ze koffie met havermelk in Rotterdam geen havermelk
Zijn mogelijk lactose intolerantquote:Op donderdag 14 november 2024 10:56 schreef GGMM het volgende:
Mensen die havermelk drinken... (maak af)
Gele kanariequote:Op donderdag 14 november 2024 10:54 schreef Origami94 het volgende:
Ik ga soon een keer stappen in Rotterdam. In welke kroegen moet ik een keer geweest zijn?
Heerlijk.quote:
God is trots op jequote:Op donderdag 14 november 2024 11:01 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Zijn mogelijk lactose intolerant
Wil je @alpeko ook sterkte wensen? Die is geheel uit het speelveld gestapt.quote:Op donderdag 14 november 2024 09:57 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dit is wel heel slecht
Sterkte vandaag
Ouderdom? #dtvquote:Op donderdag 14 november 2024 11:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wil je @:alpeko ook sterkte wensen? Die is geheel uit het speelveld gestapt.
Locus Publicus, Faas, Sijf, Melief Bender, De Pelgrim, Brewdog, Station Bergweg, Bokaal, Proeflokaal Reijngoud, Walenburg, Brouwerij Noordt, Boudewijn, Café de Oude Sluis en Stalles.quote:Op donderdag 14 november 2024 11:01 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Gele kanarie
Witte aap (ik ben tegen racisme)
@:kingroland
Nee, dat is een fris snuitje.quote:
vinden Gurney best oké.quote:Op donderdag 14 november 2024 10:56 schreef GGMM het volgende:
Mensen die havermelk drinken... (maak af)
Ja en @Scrummie heeft ook nog niks gepost vandaag dus dan weet je ook wel hoe laat het isquote:Op donderdag 14 november 2024 11:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wil je @:alpeko ook sterkte wensen? Die is geheel uit het speelveld gestapt.
Ik doe eigenlijk alleen nog de Engelse Wordle en Quordle omdat de Engelse taal een wat leukere variatie heeft in woorden en letters.quote:Op donderdag 14 november 2024 11:15 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja en @:scrummie heeft ook nog niks gepost vandaag dus dan weet je ook wel hoe laat het is
Sterkte @:scrummie
Oh we gaan interessant doenquote:Op donderdag 14 november 2024 11:12 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Locus Publicus, Faas, Sijf, Melief Bender, De Pelgrim, Brewdog, Station Bergweg, Bokaal, Proeflokaal Reijngoud, Walenburg, Brouwerij Noordt, Boudewijn, Café de Oude Sluis en Stalles.
Nee hoor. Al uitgelegd eerder deze week. Vakantie gehad. En daarna eigenlijk te veel aan het hoofd. Een hond met ouderdom bijv.quote:
Oh. Dat is oprecht lastig.quote:Op donderdag 14 november 2024 11:25 schreef alpeko het volgende:
[..]
Nee hoor. Al uitgelegd eerder deze week. Vakantie gehad. En daarna eigenlijk te veel aan het hoofd. Een hond met ouderdom bijv.
Pootje van de hont.quote:Op donderdag 14 november 2024 11:28 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh. Dat is oprecht lastig.Sterkte.
Ik zal voor je biddenquote:Op donderdag 14 november 2024 11:25 schreef alpeko het volgende:
[..]
Nee hoor. Al uitgelegd eerder deze week. Vakantie gehad. En daarna eigenlijk te veel aan het hoofd. Een hond met ouderdom bijv.
Hebben geen kleine piemelquote:Op donderdag 14 november 2024 10:56 schreef GGMM het volgende:
Mensen die havermelk drinken... (maak af)
Wereldvreemde snuiters, enge mensen.quote:Op donderdag 14 november 2024 13:24 schreef GGMM het volgende:
Ik lees af en toe WLR-SC maar dat is puur omdat ik het fascinerend vind hoe ze omgaan met het feit dat hun beeld van de wereld langzaam afbrokkelt.
Daar willen wij beiden niet mee geassocieerd worden Renéquote:Op donderdag 14 november 2024 13:24 schreef GGMM het volgende:
Ik lees af en toe WLR-SC maar dat is puur omdat ik het fascinerend vind hoe ze omgaan met het feit dat hun beeld van de wereld langzaam afbrokkelt.
Ik ben dol op deze wereldquote:Op donderdag 14 november 2024 13:24 schreef GGMM het volgende:
Ik lees af en toe WLR-SC maar dat is puur omdat ik het fascinerend vind hoe ze omgaan met het feit dat hun beeld van de wereld langzaam afbrokkelt.
Hebben homo.quote:Op donderdag 14 november 2024 10:56 schreef GGMM het volgende:
Mensen die havermelk drinken... (maak af)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bedankt, ik heb een team uitje.quote:Op donderdag 14 november 2024 11:15 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja en @:scrummie heeft ook nog niks gepost vandaag dus dan weet je ook wel hoe laat het is
Sterkte @:scrummie
Ik binnenkort ook maar op de menukaart van waar we gaan eten allemaal van die sjieke shit, door een chef die twee dingen op je bord legt.quote:Op donderdag 14 november 2024 16:39 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Bedankt, ik heb een team uitje.
Ik ook!quote:Op donderdag 14 november 2024 17:02 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe agv.
Nasi met mora kuipje sate.quote:Op donderdag 14 november 2024 17:02 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe agv.
Van dat decadente konijnenvoer weet je wel...1 sperzieboontje op een bordje met wat druppeltjes saus en viseitjes. Wat is er mis met ouderwets steengrillen en karten.quote:Op donderdag 14 november 2024 16:58 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Ik binnenkort ook maar op de menukaart van waar we gaan eten allemaal van die sjieke shit, door een chef die twee dingen op je bord legt.
Ik wou dat we gewoon naar een vreetschuur gingen. Wat is mis met wokken of zo.
Ja precies die zooi met een chef die elke maand het menu veranderd. Ik wil gewoon inderdaad beetje steengrillen of zo.quote:Op donderdag 14 november 2024 18:46 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Van dat decadente konijnenvoer weet je wel...1 sperzieboontje op een bordje met wat druppeltjes saus en viseitjes. Wat is er mis met ouderwets steengrillen en karten.
Steengrillen en karten. Lol.quote:Op donderdag 14 november 2024 18:46 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Van dat decadente konijnenvoer weet je wel...1 sperzieboontje op een bordje met wat druppeltjes saus en viseitjes. Wat is er mis met ouderwets steengrillen en karten.
Geniet ervan straks. Welke?quote:
ik ben benieuwd of @GGMM een robotstofzuiger heeftquote:Op donderdag 14 november 2024 20:31 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Even een robotstofzuiger besteld.
Dit valt mij tegen van je.quote:Op donderdag 14 november 2024 20:34 schreef KingRoland het volgende:
[..]
ik ben benieuwd of @:ggmm een robotstofzuiger heeft
Rene heeft dit jaar een sybian gekocht van zijn vakantiegeld.quote:Op donderdag 14 november 2024 20:34 schreef KingRoland het volgende:
[..]
ik ben benieuwd of @:ggmm een robotstofzuiger heeft
Lief maar het heeft niet mogen baten. De dierenarts had nog hoop dat haar snelle aftakeling - ze wankelt en zwalkt - werd veroorzaakt door de medicatie die ze had voorgeschreven. Ik heb haar sindsdien 3x uitgelaten met een gebroken hart. Aan alles zien we dat het niet meer gaat. Bijna twaalf mooie jaren gehad met haar bazinnetje en daarvan net geen 6 jaar met mij erbij als baasje en bijna 2 jaar met onze zoontje. Die heeft - niets vermoedend uiteraard - haar net nog een dikke knuffel gegeven.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 15 november 2024 08:05 schreef alpeko het volgende:
[..]
Lief maar het heeft niet mogen baten. De dierenarts had nog hoop dat haar snelle aftakeling - ze wankelt en zwalkt - werd veroorzaakt door de medicatie die ze had voorgeschreven. Ik heb haar sindsdien 3x uitgelaten met een gebroken hart. Aan alles zien we dat het niet meer gaat. Bijna twaalf mooie jaren gehad met haar bazinnetje en daarvan net geen 6 jaar met mij erbij als baasje en bijna 2 jaar met onze zoontje. Die heeft - niets vermoedend uiteraard - haar net nog een dikke knuffel gegeven.
Een mooi leven gehad. Genietend van iedere zonnestraal en piepballetjes. Bovengemiddeld oud. Haar oma redde het tot 14 maar dat is echt heel uitzonderlijk.
SterkteSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 15 november 2024 08:05 schreef alpeko het volgende:
[..]
Lief maar het heeft niet mogen baten. De dierenarts had nog hoop dat haar snelle aftakeling - ze wankelt en zwalkt - werd veroorzaakt door de medicatie die ze had voorgeschreven. Ik heb haar sindsdien 3x uitgelaten met een gebroken hart. Aan alles zien we dat het niet meer gaat. Bijna twaalf mooie jaren gehad met haar bazinnetje en daarvan net geen 6 jaar met mij erbij als baasje en bijna 2 jaar met onze zoontje. Die heeft - niets vermoedend uiteraard - haar net nog een dikke knuffel gegeven.
Een mooi leven gehad. Genietend van iedere zonnestraal en piepballetjes. Bovengemiddeld oud. Haar oma redde het tot 14 maar dat is echt heel uitzonderlijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 15 november 2024 08:05 schreef alpeko het volgende:
[..]
Lief maar het heeft niet mogen baten. De dierenarts had nog hoop dat haar snelle aftakeling - ze wankelt en zwalkt - werd veroorzaakt door de medicatie die ze had voorgeschreven. Ik heb haar sindsdien 3x uitgelaten met een gebroken hart. Aan alles zien we dat het niet meer gaat. Bijna twaalf mooie jaren gehad met haar bazinnetje en daarvan net geen 6 jaar met mij erbij als baasje en bijna 2 jaar met onze zoontje. Die heeft - niets vermoedend uiteraard - haar net nog een dikke knuffel gegeven.
Een mooi leven gehad. Genietend van iedere zonnestraal en piepballetjes. Bovengemiddeld oud. Haar oma redde het tot 14 maar dat is echt heel uitzonderlijk.
Sterkte!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Zweden is in de ban van een minister die bang is voor bananen. Medewerkers van Paulina Brandberg controleren eerst of het fruit niet in een kamer aanwezig is voordat ze naar binnen gaat. De minister krijgt professionele hulp.
Brandberg, de liberale minister voor Gendergelijkheid, was eerder al open over wat ze zelf 's werelds vreemdste fobie noemt. In 2020 schreef ze op X (toen nog Twitter) over haar aversie voor bananen. De post staat inmiddels niet meer online.
quote:Op vrijdag 15 november 2024 08:05 schreef alpeko het volgende:
[..]
Lief maar het heeft niet mogen baten. De dierenarts had nog hoop dat haar snelle aftakeling - ze wankelt en zwalkt - werd veroorzaakt door de medicatie die ze had voorgeschreven. Ik heb haar sindsdien 3x uitgelaten met een gebroken hart. Aan alles zien we dat het niet meer gaat. Bijna twaalf mooie jaren gehad met haar bazinnetje en daarvan net geen 6 jaar met mij erbij als baasje en bijna 2 jaar met onze zoontje. Die heeft - niets vermoedend uiteraard - haar net nog een dikke knuffel gegeven.
Een mooi leven gehad. Genietend van iedere zonnestraal en piepballetjes. Bovengemiddeld oud. Haar oma redde het tot 14 maar dat is echt heel uitzonderlijk.
Sterkte!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Je hond is nu in de hemel samen met omaquote:Op vrijdag 15 november 2024 09:49 schreef alpeko het volgende:
Warm bad![]()
@:Pisces29 Zeker fijn. Wel balen dat juist nu onze zoon er echt lief voor kan zijn, dat het niet meer gaat. Maar we hebben nog mooie foto’s van ze samen. En deze week ging hij haar lief naar haar etensbak begeleiden al die klaar stond. En er tegenaan kruipen net.
Trap er niet in.quote:Op vrijdag 15 november 2024 11:09 schreef KingRoland het volgende:
Goed nieuws, IC direct rijdt
@:caland
quote:Op vrijdag 15 november 2024 08:05 schreef alpeko het volgende:
[..]
Lief maar het heeft niet mogen baten. De dierenarts had nog hoop dat haar snelle aftakeling - ze wankelt en zwalkt - werd veroorzaakt door de medicatie die ze had voorgeschreven. Ik heb haar sindsdien 3x uitgelaten met een gebroken hart. Aan alles zien we dat het niet meer gaat. Bijna twaalf mooie jaren gehad met haar bazinnetje en daarvan net geen 6 jaar met mij erbij als baasje en bijna 2 jaar met onze zoontje. Die heeft - niets vermoedend uiteraard - haar net nog een dikke knuffel gegeven.
Een mooi leven gehad. Genietend van iedere zonnestraal en piepballetjes. Bovengemiddeld oud. Haar oma redde het tot 14 maar dat is echt heel uitzonderlijk.
Sterkte makkerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.VBL SC influencer
Left, right, behind
Deze partij zal vooral weer leuke gifjes opleveren om te gebruiken op dit forum.quote:Op vrijdag 15 november 2024 12:47 schreef KingRoland het volgende:
@:wereldgozer @:rambodirk @:lordvoldemort @:3rr0r @:nober
Mike tyson vs jake paul
Zeg het maar
Ik zou je met klem willen verzoeken dat niet te doenquote:Op vrijdag 15 november 2024 13:19 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Deze partij zal vooral weer leuke gifjes opleveren om te gebruiken op dit forum.
Ik kijk er nu al uitquote:Op vrijdag 15 november 2024 13:19 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Deze partij zal vooral weer leuke gifjes opleveren om te gebruiken op dit forum.
Dit gun ik Jutta niet.quote:Op vrijdag 15 november 2024 13:41 schreef Caland het volgende:
Kansloos showgevecht
Alsnog hoop ik op een dwarslaesie voor de altijd vervelende Jake Paul.
Dit had ik in het begin ook hoor toen hij in mijn DM kwam. Wat een arrogante kwast. Hij denkt dat hij alles kan maken, maar mij krijgt hij niet! Uiteindelijk klikte het en sinds dat moment zijn we onafscheidelijk.quote:Op vrijdag 15 november 2024 13:41 schreef Caland het volgende:
Kansloos showgevecht
Alsnog hoop ik op een dwarslaesie voor de altijd vervelende Jake Paul.
Die hopt dan gewoon op de volgende lul met geldquote:Op vrijdag 15 november 2024 13:43 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dit gun ik Jutta niet.
En is zelf ook een uiterst onsympathieke aandachtshoer. Ik ken die hele Jake Paul verder niet maar hij ziet eruit als trailertrash dus opa mag hem wel neermeppen.quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Die hopt dan gewoon op de volgende lul met geld
Het gaat meer om haar gedrag.quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:18 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Laten we nou niet gaan oordelen op uiterlijk. Iedereen mag er zijn.
(Dit heb ik geleerd van @:GGMM )
Dit had nou echt niemand verwacht.quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:19 schreef maxi-mus het volgende:
[ x ]
@:rambodirk is de komende weken ONZE Gijs Rademakers.
Die Gijs Rademakers wordt bijna 50quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:19 schreef maxi-mus het volgende:
[ x ]
@:rambodirk is de komende weken ONZE Gijs Rademakers.
Gijs ziet er nog steeds uit als een bedplasser.quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:24 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Die Gijs Rademakers wordt bijna 50Ik dacht die kerel komt net van pretopleiding hbo journalistiek en mag de enquetes faciliteren.
Het kabinet leek mij zo stabiel! Die gaan de kerst niet halen.quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:20 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dit had nou echt niemand verwacht.
Niet gedacht. die Alexander Klopping werd al grijs zag ik laatst.quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:24 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Die Gijs Rademakers wordt bijna 50Ik dacht die kerel komt net van pretopleiding hbo journalistiek en mag de enquetes faciliteren.
Die zit nog steeds dezelfde flutproducten te hypen met zijn irritante gepraat alleen dan nu bij Jimek. Wat een lul met vingers is dat.quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:45 schreef Wotte het volgende:
[..]
Niet gedacht. die Alexander Klopping werd al grijs zag ik laatst.
Schaar ze in dezelfde categorie vandaar de relevantie.
Je kreeg voorheen 2,50 lees tegoed bij dat Blendle. Ik heb minimaal tien accounts gehad daar nooit een cent betaald.quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:46 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Die zit nog steeds dezelfde flutproducten te hypen met zijn irritante gepraat alleen dan nu bij Jimek. Wat een lul met vingers is dat.
Ik vond dat toen eigenlijk wel heel fijn. Nu zit ik vast aan mijn abonnementje als ik een beetje gebruiksvriendelijk het nieuws van die Belgische groep wil lezen.quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:51 schreef Wotte het volgende:
[..]
Je kreeg voorheen 2,50 lees tegoed bij dat Blendle. Ik heb minimaal tien accounts gehad daar nooit een cent betaald.
Zijn ze daar tot mijn ontsteltenis van afgestapt.
quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:18 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Laten we nou niet gaan oordelen op uiterlijk. Iedereen mag er zijn.
(Dit heb ik geleerd van @:GGMM )
Ach, ahbar.quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:19 schreef maxi-mus het volgende:
[ x ]
@:rambodirk is de komende weken ONZE Gijs Rademakers.
De Blokker, onze hont en het kabinet. Wat een weekquote:Op vrijdag 15 november 2024 14:19 schreef maxi-mus het volgende:
[ x ]
@:rambodirk is de komende weken ONZE Gijs Rademakers.
Niet te verwarren met zijn broer Logan Paul, die is nog erger.quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:13 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
En is zelf ook een uiterst onsympathieke aandachtshoer. Ik ken die hele Jake Paul verder niet maar hij ziet eruit als trailertrash dus opa mag hem wel neermeppen.
We zijn nog onbestuurbaarder geworden dan Belgie.quote:Op vrijdag 15 november 2024 15:19 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
Gaat dus misschien toch binnen een jaar na de TK-verkiezingen lukken.
Europa is onbestuurbaar.quote:Op vrijdag 15 november 2024 15:49 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
We zijn nog onbestuurbaarder geworden dan Belgie.
Vast al eens gebezigd, maar Achahbar is de enige speler voor wie ik wel eens speciaal naar Varkenoord ging (ik had toen ook wel erg weinig om handen)quote:Op vrijdag 15 november 2024 16:08 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Achahbar's carriere had zo mooi kunnen zijn
https://x.com/bartf/status/1857428401662861588
quote:Op vrijdag 15 november 2024 16:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Vast al eens gebezigd, maar Achahbar is de enige speler voor wie ik wel eens speciaal naar Varkenoord ging (ik had toen ook wel erg weinig om handen)
quote:Op dinsdag 23 mei 2023 15:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ging in die tijd nog regelmatig alleen naar jeugdwedstrijden om hem te zien, dat was echt niet normaal.
27 jarige tegen 60 jarige. Mike met 1 goed geplaatste zou wel leuk zijn.quote:Op vrijdag 15 november 2024 12:47 schreef KingRoland het volgende:
@:wereldgozer @:rambodirk @:lordvoldemort @:3rr0r @:nober
Mike tyson vs jake paul
Zeg het maar
Wat ga je eten?quote:Op vrijdag 15 november 2024 17:03 schreef Coco het volgende:
We wachten geduldig op ons aller @:Drizzt_Dourden
Bericht 100% gewijzigd door Coco op 15-11-2024 18:57:59quote:
Dat betalen per artikel was juist hetgeen wat me naar die site dreef.quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vond dat toen eigenlijk wel heel fijn. Nu zit ik vast aan mijn abonnementje als ik een beetje gebruiksvriendelijk het nieuws van die Belgische groep wil lezen.
Echt keihard gelachenquote:Op vrijdag 15 november 2024 20:28 schreef KingRoland het volgende:
Een leuke grap gepost in het Equal Pay topic
quote:Op vrijdag 15 november 2024 20:28 schreef KingRoland het volgende:
Een leuke grap gepost in het Equal Pay topic
Nu ben je druk bezig met belangrijke zaken als het Sinterklaasjournaal!quote:Op vrijdag 15 november 2024 16:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Vast al eens gebezigd, maar Achahbar is de enige speler voor wie ik wel eens speciaal naar Varkenoord ging (ik had toen ook wel erg weinig om handen)
Het wordt spannend want Sinterklaas is al de hele week ziek!quote:Op zaterdag 16 november 2024 09:37 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Nu ben je druk bezig met belangrijke zaken als het Sinterklaasjournaal!
Oei, als dat maar goed komt!quote:Op zaterdag 16 november 2024 09:48 schreef Caland het volgende:
[..]
Het wordt spannend want Sinterklaas is al de hele week ziek!
Wel gelachen om de dagelijkse Wildersverwijzing in dat sinterklaasjournaal, stukje indoctrinatie.
Siuuuquote:Op zaterdag 16 november 2024 11:06 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Ronaldo to score.
[ afbeelding ]
Met plakjes kaas. Cultuurbarbaar.quote:Op zaterdag 16 november 2024 17:20 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe spaghetti (met plakjes kaas).
Je bent een smeerlap Drizzt, een hele grote smeerlap.quote:Op zaterdag 16 november 2024 17:20 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe spaghetti (met plakjes kaas).
quote:Op zaterdag 16 november 2024 17:20 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe spaghetti (met plakjes kaas).
Drizzt is er. Kunnen we nu iets noteren?quote:
Preischotel uit de oven.quote:Op zaterdag 16 november 2024 17:20 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe spaghetti (met plakjes kaas).
Waarom? Ik vind een plakje ook wel beter eigenlijk. Geraspte kaas kost een godsvermogen. Je moet het gewoon even goed laten smelten.quote:Op zaterdag 16 november 2024 17:30 schreef GGMM het volgende:
[..]
Je bent een smeerlap Drizzt, een hele grote smeerlap.
Ik eet vis met worteltjes
Vind het gewoon interessantquote:Op zondag 17 november 2024 14:21 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ik moet elke keer aan jou vertellen waarover het ging.
Aids krijg je tijdens de Canal Parade.quote:Op zondag 17 november 2024 19:58 schreef vrijgevochten het volgende:
[..]
Aids krijg je volgens mij eerder met 35 graden en volle zon
Hnnngggquote:Op zondag 17 november 2024 20:03 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Aids krijg je tijdens de Canal Parade.
Die gast is 37, dan kan je toch al grijs zijn/worden? Zijn er zat waarbij het op hun 30e al begint.quote:Op vrijdag 15 november 2024 14:45 schreef Wotte het volgende:
[..]
Niet gedacht. die Alexander Klopping werd al grijs zag ik laatst.
Schaar ze in dezelfde categorie vandaar de relevantie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 18 november 2024 10:31 schreef ISVV het volgende:
[..]
Die gast is 37, dan kan je toch al grijs zijn/worden? Zijn er zat waarbij het op hun 30e al begint.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik meende altijd dat hij krap aan van het VWO was afgerold.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niks ten nadele van jullie grijze haren.
Metro D naar de akkers of Metro E naar Slinge.quote:Op maandag 18 november 2024 13:27 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Als je moet dan moet je @:kingroland
Zou jij een goede FA kunnen zijn en die post verwijderen?quote:
Nou vooruitquote:Op maandag 18 november 2024 16:48 schreef Caland het volgende:
[..]
Zou jij een goede FA kunnen zijn en die post verwijderen?
Bedanktquote:Op maandag 18 november 2024 16:54 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nou vooruit
Nu kijkt Coco voor niks hahaha
Ik heb soep en Libanees brood met hete kip.quote:Op maandag 18 november 2024 17:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe rijst met kip.
Zou het ook een klein beetje over Joep zelf gaan?quote:Op maandag 18 november 2024 16:45 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Luistertip @:ggmm @:alaphilippe_ @:maxi-mus @:gurneyisbestoke
Veel plezier maat. Ik ben erg benieuwd!quote:Op maandag 18 november 2024 18:51 schreef maxi-mus het volgende:
Ik ga over een uurtje naar Gladiator 2! Een review volgt. @:ggmm
Goed bezig, volhouder!quote:Op dinsdag 19 november 2024 07:49 schreef GGMM het volgende:
Woordle 1249 5/6
⬛⬛🟨⬛⬛
⬛⬛⬛⬛⬛
⬛⬛⬛🟨🟨
🟨🟩🟨⬛⬛
🟩🟩🟩🟩🟩
Woordle6 1045 6/6
⬛⬛🟨⬛⬛🟨
🟨⬛⬛🟨⬛⬛
⬛🟨🟨⬛🟩🟩
⬛⬛🟨🟨🟩🟩
⬛🟩⬛🟩🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩🟩
@:scrummie @:rambodirk @:alpeko
Goedemorgen
Over het luisterboek van Joep Schreuder, neem aan dat dat jouw interesse heeft.quote:Op maandag 18 november 2024 22:19 schreef Alaphilippe_ het volgende:
goede vriend @:caland waarover mentionde je me
Oei. Klinkt niet alsof ik naar de bios moet.quote:
Is toch een mooi cijfer. Ik zou hem ter vermaak zelfs een 9 willen geven maar ik ben ook een groot fan van de eerste film. Prima film voor in de bios.quote:Op dinsdag 19 november 2024 10:42 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oei. Klinkt niet alsof ik naar de bios moet.
quote:Op dinsdag 19 november 2024 10:47 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Ik krijg het idee dat pretparkmensjes het allemaal wel heel erg serieus nemen.
Macabresupporters?quote:Op dinsdag 19 november 2024 10:47 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Ik krijg het idee dat pretparkmensjes het allemaal wel heel erg serieus nemen.
Paspoort afpakken en terugsturen naar het eerste afwijkende land in de stamboom.quote:Op dinsdag 19 november 2024 10:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
[ x ]
Tuig ja
TUIG
NIET GEINTEGREERD!!!
Maar ik zag iets in NWSquote:Op dinsdag 19 november 2024 09:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Over het luisterboek van Joep Schreuder, neem aan dat dat jouw interesse heeft.
Het ging om dezelfde post Stijnquote:Op dinsdag 19 november 2024 12:47 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Verwijderd door onze poortwachter @:ggmm .
quote:Op dinsdag 19 november 2024 12:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Het ging om dezelfde post Stijn
[ x ]
Kan dit?
Link?quote:Op dinsdag 19 november 2024 13:24 schreef GGMM het volgende:
Like gekregen van Petra Urban nadat ik haar een complimentje gaf
Gohquote:Op dinsdag 19 november 2024 12:33 schreef R-woud93 het volgende:
Niemand lacht om het "grapje" van moderator @:ChevyCaprice
Is er eigenlijk een bug met het automatisch verversen van de pagina? Dat lijkt bij mij niet meer zo te werken. Heb al zitten kloten met dat schuifbalkje zonder succes.quote:Op dinsdag 19 november 2024 13:57 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee helemaal niet dat blijkt ook wel uit haar like
Nee, dit kan niet.quote:Op dinsdag 19 november 2024 12:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Het ging om dezelfde post Stijn
[ x ]
Kan dit?
Bij Twitter of bij FOK?quote:Op dinsdag 19 november 2024 13:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Is er eigenlijk een bug met het automatisch verversen van de pagina? Dat lijkt bij mij niet meer zo te werken. Heb al zitten kloten met dat schuifbalkje zonder succes.
Boerenkool.quote:Op dinsdag 19 november 2024 17:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe agv.
Vis met worteltjesquote:Op dinsdag 19 november 2024 17:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe agv.
gehaktbal kiekeboequote:Op dinsdag 19 november 2024 17:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe agv.
En dan 4 dagen voor kerst roepen dat ze hem zó zat zijn. Prachtig tafereel.quote:Op dinsdag 19 november 2024 18:18 schreef RamboDirk het volgende:
Mensen die de kerstboom in november al hebben staan behoren zonder uitzondering tot de lagere sociale klasses binnen onze samenleving.
Afgelopen weekend gezetquote:Op dinsdag 19 november 2024 18:18 schreef RamboDirk het volgende:
Mensen die de kerstboom in november al hebben staan behoren zonder uitzondering tot de lagere sociale klasses binnen onze samenleving.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |