Kijk dat bedoel ik nu! En als je niet gewoon kan reageren of een discussie aan kan gaan dan zegt dat alles over jou. Ik weet nu het antwoord, Bedankt daarvoor!quote:Op maandag 11 november 2024 14:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Misschien nog even mijn posts goed lezen, lieverd.
quote:Op maandag 11 november 2024 14:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Misschien nog even mijn posts goed lezen, lieverd.
No problem liefje. Selectief lezen is inderdaad een vervelende ziekte.quote:Op maandag 11 november 2024 14:31 schreef summer52 het volgende:
[..]
Kijk dat bedoel ik nu! En als je niet gewoon kan reageren of een discussie aan kan gaan dan zegt dat alles over jou. Ik weet nu het antwoord, Bedankt daarvoor!
Trouwens ik ben jouw lieverd niet.
Lol Hamas geeft helemaal geen cijfers over hoeveel strijders ze hebben verloren. Schattingen vanuit Westerse bronnen reppen over 4000 tot 6000 maar volgens Israël zijn het er minstens 10.000.quote:Op maandag 11 november 2024 14:18 schreef Homey het volgende:
[..]
die 90% komt uit de dikke duim van Hamas. Dat weet jij ook wel. Verder is de support voor Hamas onder de Palestijnen veels te groot. Een collectieve straf is dus niet vreemd, dat was in WOII ook zo voor de Duitsers. Hadden ze zelf maar niet de nazi-partij moeten steunen. Onder Palestijnen zie je ook 0,0 weerstand tegen Hamas. Dat zegt ook genoeg.
Of anders gezegd: stop met oorlogen voeren, en je stad wordt niet platgegooid. Oorzaak - gevolg. Leren die Palestijnen dat nou nooit?
Juist: jij snapt het! Dit is wat ik ook al dagen hier zeg.quote:Op maandag 11 november 2024 11:23 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Jij probeert onterecht een oorzaak gevolg link te leggen tussen de misdragingen van de hooligans en de (veel zwaardere) misdragingen van het Marokkaans tuig.
Die link is er niet. En dat je zegt dat geweld niet mag, neemt niet weg dat je het bewust of onbewust toch een beetje ziet als eigen schuld dikke bult. Dat is super duidelijk te zien in jouw verwoording. Je maakt initieel in jouw post niet eens onderscheid tussen de hooligans en normale supporters die zich verspreid in Amsterdam bevonden.
Die 15000 verzin je gewoon ter plekke. Zijn geen bewijzen voor. En als er kinderen zijn gestorven, die zijn opgeofferd door Hamas. Het is Hamas wat schuilt in scholen en kids gebruiken als schild.quote:Op maandag 11 november 2024 14:36 schreef Elan het volgende:
[..]
Lol Hamas geeft helemaal geen cijfers over hoeveel strijders ze hebben verloren. Schattingen vanuit Westerse bronnen reppen over 4000 tot 6000 maar volgens Israël zijn het er minstens 10.000.
En een collectieve straf, is dat serieus hoe je genocide zou willen typeren? Bijna 15.000 onschuldige kinderen zijn gedood. Krankzinnig hoe je dat hier even bagatelliseert.
Rookgordijn van mij?quote:Op maandag 11 november 2024 14:07 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Antwoord op de vraag heb ik niet gelezen, dus weer een rookgordijn
Weet je wat een vervelende, alles verterende ziekte is? Mensen kleineren en pesten. Weet je waarschijnlijk alles van? Was het zwaar?quote:Op maandag 11 november 2024 14:32 schreef Caland het volgende:
[..]
No problem liefje. Selectief lezen is inderdaad een vervelende ziekte.
Maar natuurlijk is die link er wel. Je hebt te maken met een aanzienlijk probleem met Jodenhatend moslimtuig in je eigen stad, vervolgens nodig je doodleuk net zo goed extremistisch jodentuig uit in het kader van een voetbalwedstrijd, zet die midden in het centrum en je verwacht niet dat er problemen ontstaan.quote:Op maandag 11 november 2024 14:36 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Juist: jij snapt het! Dit is wat ik ook al dagen hier zeg.
Dat hebben we hem nog nooit zien doen inderdaad.quote:Op maandag 11 november 2024 14:09 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Zeg je hetzelfde tegen al de antisemieten die constant hetzelfde riedeltje opdreunen?
Ze moeten toch zielig overkomen voor de rest van de wereld. Kijk nou eens, zoveel kinderslachtoffers!!quote:
Wat maakt ze "extremistisch jodentuig"?quote:Op maandag 11 november 2024 14:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar natuurlijk is die link er wel. Je hebt te maken met een aanzienlijk probleem met Jodenhatend moslimtuig in je eigen stad, vervolgens nodig je doodleuk net zo goed extremistisch jodentuig uit in het kader van een voetbalwedstrijd, zet die midden in het centrum en je verwacht niet dat er problemen ontstaan.
Dan ben je toch stuitend dom en naïef.
Waarvan je niet weet wat daar aan vooraf is gegaan, hè...quote:Op maandag 11 november 2024 14:44 schreef Ulx het volgende:
[..]
Wat maakt ze "extremistisch jodentuig"?
Of maakt ruzie met een taxichauffeur ze dat al?
Je vliegt duizenden kilometers om in een vreemde stad vlaggen van gevels te trekken, te zingen over dode Arabieren, een taxi te vernielen, een journalist van 16 te bedreigen en te bekogelen met stenen en rond te lopen met bivakmutsen en ijzeren staven.quote:Op maandag 11 november 2024 14:44 schreef Ulx het volgende:
[..]
Wat maakt ze "extremistisch jodentuig"?
Of maakt ruzie met een taxichauffeur ze dat al?
quote:Op maandag 11 november 2024 14:38 schreef Homey het volgende:
[..]
Die 15000 verzin je gewoon ter plekke. Zijn geen bewijzen voor. En als er kinderen zijn gestorven, die zijn opgeofferd door Hamas. Het is Hamas wat schuilt in scholen en kids gebruiken als schild.
Er zijn ook kinderen gedood in Israël, daar hoor ik jou dan niet over. Tellen die soms niet mee?
Het is pure genocide wat Israël daar pleegtquote:United Nations human rights chief Volker Turk has condemned Israel’s “apparent indifference” to the killing of civilians in Gaza, after a new report from his agency showed that nearly 70 percent of verified deaths were of women and children.
The Office of the UN High Commissioner for Human Rights (OHCHR) published the report on Friday, having verified 8,119 of the more than 34,500 people reportedly killed during the first six months of Israel’s war in Gaza, finding that a high proportion were women and children – the youngest just one day old.
Wijzen en verzachtende omstandigheden en downplayen tot normale voetbalrel...quote:Op maandag 11 november 2024 14:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Je vliegt duizenden kilometers om in een vreemde stad vlaggen van gevels te trekken, te zingen over dode Arabieren, een taxi te vernielen, een journalist van 16 te bedreigen en te bekogelen met stenen en rond te lopen met bivakmutsen en ijzeren staven.
ffies iets anders:quote:Ik ga al een jaar of 20 naar Europese uitwedstrijden, maar ik heb dat allemaal nog nooit gedaan.
Nee, dat is het niet.quote:Op maandag 11 november 2024 14:47 schreef Elan het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
Het is pure genocide wat Israël daar pleegt
Ach ja, laat ze gewoon voelen dat ze retedom zijn. Van het type 'from the river to the sea' roepers die vervolgens niks op een landkaart aan kunnen wijzen. Er zijn er nogal veel van.quote:Op maandag 11 november 2024 14:49 schreef spectrumanalyser het volgende:
ICI Paris XL
Voor een stralende huid en een platgebombardeerd Israël.
Ik denk dat jij eerder niet kan lezenquote:Op maandag 11 november 2024 14:55 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wijzen en verzachtende omstandigheden en downplayen tot normale voetbalrel...
Wederom heb je er geen moer van begrepen.
Oh, dat weet ik ook heus wel. Maar dat vind ik net zo goed waanzinnige totaaldebielen. Net als die Maccabi-hooligans.quote:[..]
ffies iets anders:
Alsof je cluppie zo'n voorbeeldige trackrecord heeft. In Nancy en Rome weten ze er alles van hoe lief ze zijn daar op je vakkie.
Ah allemaal eigen schuld dus.quote:Op maandag 11 november 2024 14:55 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, dat is het niet.
Een hoog aantal slachtoffers, die voornamelijk komen door de manier waarop de Palestijnen zelf vechten,
In de meeste gevallen wel. Veel antisemieten verschuilen zich achter de nogal betekenisloze term "antizionist".quote:Op maandag 11 november 2024 14:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Antizionist is niet per se antisemiet.
Platgebombardeerd Israel?quote:Op maandag 11 november 2024 14:49 schreef spectrumanalyser het volgende:
ICI Paris XL
Voor een stralende huid en een platgebombardeerd Israël.
Het huidige zionisme heeft vrij weinig met het joodse geloof te maken. Het is een soort neoconservatisme dat weer een neoliberalisme on steroids is.quote:Op maandag 11 november 2024 14:57 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
In de meeste gevallen wel. Veel antisemieten verschuilen zich achter de nogal betekenisloze term "antizionist".
Correct.quote:
Incorrect.quote:Fuck deze zionistische leugens, het is doelbewust vrouwen en kinderen uitmoorden. Genocide.
In het verlengstuk van wat er in Amsterdam voorgevallen qua rellen is zou ik toch dat onderscheid wel durven maken. Veel van die Maccabi-hooligans zijn getrainde gasten (ex)IDF. Hun gewelddadige acties richtten zich primair op Palestijnse doelen/vlaggen en mensen met een Arabisch uiterlijk. Dat zijn Zionisten in de meest letterlijke vorm van het woord.quote:Op maandag 11 november 2024 14:57 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
In de meeste gevallen wel. Veel antisemieten verschuilen zich achter de nogal betekenisloze term "antizionist".
Omdat je liegt. De cijfers laten duidelijk zien dat het om doelbewuste volkerenmoord gaat primair gericht tegen vrouwen en kinderen. Anders kom je nooit aan zulke aantallen. Tenzij elke Hamasstrijder een kleuter als persoonlijk schild met zich mee zou dragen.quote:Op maandag 11 november 2024 15:00 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Correct.
[..]
Incorrect.
Opvallend hoe snel je naar "JE LIEGT" moet grijpen in de discussie, vind je zelf ook niet?
Ik vind deze post ook stuitend dom.quote:Op maandag 11 november 2024 14:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar natuurlijk is die link er wel. Je hebt te maken met een aanzienlijk probleem met Jodenhatend moslimtuig in je eigen stad, vervolgens nodig je doodleuk net zo goed extremistisch jodentuig uit in het kader van een voetbalwedstrijd, zet die midden in het centrum en je verwacht niet dat er problemen ontstaan.
Dan ben je toch stuitend dom en naïef.
Hoe kom je hierbij? Omdat JOOP dat schrijft?quote:Op maandag 11 november 2024 15:03 schreef Elan het volgende:
[..]
Veel van die Maccabi-hooligans zijn getrainde gasten (ex)IDF.
Nee, dat is het niet. Het blijkt zelfs dat de leugens vooral vanuit jouw kant komen.quote:Op maandag 11 november 2024 14:57 schreef Elan het volgende:
[..]
Ah allemaal eigen schuld dus.
Fuck deze zionistische leugens, het is doelbewust vrouwen en kinderen uitmoorden. Genocide.
Deze manier van vechten zal per definitie resulteren in enorm veel burgerslachtoffers.quote:How Hamas Is Fighting in Gaza: Tunnels, Traps and Ambushes
Hamas overwhelmed Israel's border in October with a coordinated, large-scale maneuver before committing atrocities. Now, it acts as a guerrilla force, its fighters often disguised as civilians.
They hide under residential neighborhoods, storing their weapons in miles of tunnels and in houses, mosques, sofas -- even a child's bedroom -- blurring the boundary between civilians and combatants.
They emerge from hiding in plainclothes, sometimes wearing sandals or tracksuits before firing on Israeli troops, attaching mines to their vehicles, or firing rockets from launchers in civilian areas.
They rig abandoned homes with explosives and tripwires, sometimes luring Israeli soldiers to enter the booby-trapped buildings by scattering signs of a Hamas presence.
..
Het onderwijs moet sowieso verbeterd worden ja, en ontdaan van elke zuil. Dan krijg je dat jongeren niet meer door hun ouders beperkt kunnen worden in hun wereldbeeld en meer ervaring krijgen op het gebied van feiten, perspectief en proporties. Dan is een verbod op verslaglegging helemaal niet nodig.quote:Op maandag 11 november 2024 13:53 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ze kan geen moslims de stad uitjagen dus wat zou ze wel kunnen doen? Nationaal onderwijssysteem drastisch hervormen is een optie, net zoals moslimscholen verbieden of de media een verbod opleggen om nog langer te schrijven over Gaza of Judea en Samaria alleen dat is respectievelijk aan minister Bruins en de regering
Hier kan ik wel inkomen. Israël heeft dienstplicht.quote:Op maandag 11 november 2024 15:06 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Hoe kom je hierbij? Omdat JOOP dat schrijft?
Je lijkt niet te weten wat zionisme betekend. Zionisme wil niets niets meer dan een voorstander zijn van (het behoud van) een Joodse staat. Dat wil dus zeggen dat iedereen die vindt dat Israël bestaansrecht heeft en moet blijven bestaan, een zionist is.quote:Op maandag 11 november 2024 15:03 schreef Elan het volgende:
[..]
In het verlengstuk van wat er in Amsterdam voorgevallen qua rellen is zou ik toch dat onderscheid wel durven maken. Veel van die Maccabi-hooligans zijn getrainde gasten (ex)IDF. Hun gewelddadige acties richtten zich primair op Palestijnse doelen/vlaggen en mensen met een Arabisch uiterlijk. Dat zijn Zionisten in de meest letterlijke vorm van het woord.
Ik heb het over de toon in dit topic van vele mensen, niet over joden.quote:Op maandag 11 november 2024 14:34 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
''Alle kanten''?
Van welke kanten kwam het haatzaaien tijdens de opening van het holocaust museum waarbij Joodse mensen ''Hamas is my brother'' te horen kregen?
Van welke kanten kwam het haatzaaien tijdens de herdenking van 7 oktober?
Hier een filmpje van islamitisch tuig vol jodenhaat; [ x ]
Hier een filmpje van een islamitische school vol jodenhaat;
[ x ]
Hier een filmpje van islamitische kinderen vol jodenhaat;
[ x ]
Hier een filmpje van joden die berichten van de jodenhaat die ze over zich heen krijgen, door moslims;
[ x ]
Hier een filmpje van iemand die met een keppeltje over straat gaat, en te maken krijgt met islamitische jodenhaat;
Bekijk deze YouTube-video
Hier een filmpje van islamitisch tuig die op jodenhacht gaan;
[ x ]
Aangezien jij beweert dat het haatzaien van ''alle kanten'' komt, heb jij er vast geen probleem mee om voor elk filmpje wat ik heb geplaatst, de vise versa versie te plaatsen. Dus filmpjes met joods tuig vol moslim haat. Laat maar zien dan.
[..]
We leven in een wereld waarin islamitische jodenhaat de norm is geworden, zie bovenstaande filmpjes. Waarin joden elke dag een reality check krijgen omdat hun synagoge beveiligd moet worden, door de dreiging van islamitisch dreig tuig.
De jodenhaat is springlevend.
En dit is grotendeels ''te danken'' aan moslims.
Heb je het gelezen? Er wordt geschreven dat ze niet meer naar de casino gaan, dus ze waren al in Nederland. Overigens waren er ook ongeregeldheden bij de casino de nacht voor de wedstrijd.quote:
Of ze verstoppen helemaal niemand maar die mensen wonen gewoon allemaal op een relatief klein grondgebied omdat ze verder nergens heen kunnenquote:Op maandag 11 november 2024 15:06 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, dat is het niet. Het blijkt zelfs dat de leugens vooral vanuit jouw kant komen.
De Palestijnse terroristen strijden op een manier waarbij er doelbewust geen onderscheid wordt gemaakt tussen burger en strijder en men verstopt ook doelbewust strijders tussen burgers (wat per definitie een oorlogsmisdaad is).
De Palestijnse terroristenleiders zijn dan ook gebaad bij zoveel mogelijk slachtoffers. En dat zijn niet mijn woorden, maar die van deze mensen zelf.
Zie ook:
[..]
Deze manier van vechten zal per definitie resulteren in enorm veel burgerslachtoffers.
Dan ben ik een zionist.quote:Op maandag 11 november 2024 15:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Je lijkt niet te weten wat zionisme betekend. Zionisme wil niets niets meer dan een voorstander zijn van (het behoud van) een Joodse staat. Dat wil dus zeggen dat iedereen die vindt dat Israël bestaansrecht heeft en moet blijven bestaan, een zionist is.
witheetquote:Op maandag 11 november 2024 15:13 schreef MissButterflyy het volgende:
Ik ga het topic verlaten. Ik ben het spuugzat van alles in de schoenen geschoven te krijgen.
Stelletje droefoeters hier. Veel plezier met haten verder hier.
Dat betrof een ander artikel:quote:Op maandag 11 november 2024 15:11 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Je schrijft leugens. Je zegt dat Hamas zoveel mogelijk slachtoffers wilt maar zie dat nergens in je bron staan.
Dit mag van mij gewoon verboden worden op FOK! of naar BNW
quote:Gaza Chief’s Brutal Calculation: Civilian Bloodshed Will Help Hamas
Yahya Sinwar’s correspondence with compatriots and mediators shows he is confident that Hamas can outlast Israel
For months, Yahya Sinwar has resisted pressure to cut a ceasefire-and-hostages deal with Israel. Behind his decision, messages the Hamas military leader in Gaza has sent to mediators show, is a calculation that more fighting—and more Palestinian civilian deaths—work to his advantage.
In dozens of messages—reviewed by The Wall Street Journal—that Sinwar has transmitted to cease-fire negotiators, Hamas compatriots outside Gaza and others, he’s shown a cold disregard for human life and made clear he believes Israel has more to lose from the war than Hamas. The messages were shared by multiple people with differing views of Sinwar.
...
In an April 11 letter to Hamas political leader Ismail Haniyeh after three of Haniyeh’s adult sons were killed by an Israeli airstrike, Sinwar wrote that their deaths and those of other Palestinians would “infuse life into the veins of this nation, prompting it to rise to its glory and honor.”
...
En dan nog? Dan is het in Nederland aan de politie om die zogenaamde Maccabi-hooligans in te rekenen en aan te pakken. In Nederland gaan we geen eigen rechter spelen.quote:Op maandag 11 november 2024 15:12 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Heb je het gelezen? Er wordt geschreven dat ze niet meer naar de casino gaan, dus ze waren al in Nederland. Overigens waren er ook ongeregeldheden bij de casino de nacht voor de wedstrijd.
Er woont al sinds 2005 geen enkele Jood meer in de Gazastrook. En er is geen reden waarom er geen Joden op de Westelijke Jordaanoever mogen wonen. Er wonen toch ook miljoenen Arabieren in Israël?quote:Op maandag 11 november 2024 15:14 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Dan ben ik een zionist.
Maar het huidige neozionisme heeft niks te maken meer met een joodse staat. Het wil Gaza en de WB zoveel mogelijk koloniseren om huizen te bouwen
Het is al erg genoeg dat je genocide ontkent, maar het is echt absurd dat je kolonialisme in Westelijk Jordaanoever durft te ontkennen....quote:Op maandag 11 november 2024 15:17 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Er woont al sinds 2005 geen enkele Jood meer in de Gazastrook. En er is geen reden waarom er geen Joden op de Westelijke Jordaanoever mogen wonen. Er wonen toch ook miljoenen Arabieren in Israël?
Ik zie toch wat je doet?quote:Op maandag 11 november 2024 14:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik denk dat jij eerder niet kan lezen
[..]
Oh, dat weet ik ook heus wel. Maar dat vind ik net zo goed waanzinnige totaaldebielen. Net als die Maccabi-hooligans.
Propaganda. Het is duidelijk dat Netanyahu geen vrede wilt, en zijn eigen kabinet hem zelfs onder druk zet. Qatar vermeldt dit zelf.quote:Op maandag 11 november 2024 15:15 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat betrof een ander artikel:
[..]
Dit is inderdaad in een ideale fantasiewereld het geval. De realiteit van dit soort rellen is doorgaans iets weerbarstiger.quote:Op maandag 11 november 2024 15:16 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
En dan nog? Dan is het in Nederland aan de politie om die zogenaamde Maccabi-hooligans in te rekenen en aan te pakken. In Nederland gaan we geen eigen rechter spelen.
Eens.quote:Op maandag 11 november 2024 15:16 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
En dan nog? Dan is het in Nederland aan de politie om die zogenaamde Maccabi-hooligans in te rekenen en aan te pakken. In Nederland gaan we geen eigen rechter spelen.
Dat simpele feit zou je gewoon al in moeten laten zien dat er voor de kant van de pro-pali gekkies geen enkele reden is om iets te willen bagatelliseren. Nog niet in de minste vorm.
Ik quote een letterlijk artikel van de New York Times, dat trouwens niet premium is maar gratis te lezen als je een account aanmaakt. Kortom, als ik dus een artikel deel van zulke media ga jij beweren dat ik het allemaal maar verzin.quote:Op maandag 11 november 2024 15:14 schreef Elan het volgende:
[..]
Of ze verstoppen helemaal niemand maar die mensen wonen gewoon allemaal op een relatief klein grondgebied omdat ze verder nergens heen kunnen![]()
Je quote een premium artikel van de NYT dus tenzij je een betaald abonnement hebt (wat mij hoogstonwaarschijnlijk lijkt) ben je gewoon op Google naar random hits aan het zoeken geweest die aansluiten bij je infantiele beweringen. En zelfs daar staat NIETS dat ook maar enigszins onderschrijft wat jij beweert![]()
Nee, dit is geen propaganda maar het betreffen feiten die jouw anti-Israël wereldbeeld niet welgevallig zijn.quote:Op maandag 11 november 2024 15:19 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Propaganda. Het is duidelijk dat Netanyahu geen vrede wilt, en zijn eigen kabinet hem zelfs onder druk zet. Qatar vermeldt dit zelf.
En zo gaat de Westerse media alweer in de fout. Door duidelijk een kant te kiezen zonder hoor en wederhoor.
Dan moeten die mensen die zich beledigd voelen maar gewoon aangifte doen bij de politie.quote:Op maandag 11 november 2024 15:20 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Eens.
Daarom loop ik graag met een Ajax shirt in Rotterdam. Niemand mag voor eigen rechter spelen. En roep ik graag iets over kakkerlakken, havenslaven en in de oorlog lag je plat en bommen op rotterdam
Volgens mij schreef ik net dat ik een zionist ben?quote:Op maandag 11 november 2024 15:22 schreef HowardRoark het volgende:
Nee, dit is geen propaganda maar het betreffen feiten die jouw anti-Israël wereldbeeld niet welgevallig zijn.
Dat staat je nog steeds niet in de weg om de joden jacht toch keihard te veroordelen ipv te bagatelliseren.quote:Op maandag 11 november 2024 15:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Dit is inderdaad in een ideale fantasiewereld het geval. De realiteit van dit soort rellen is doorgaans iets weerbarstiger.
Internationale druk op Israel?quote:Op maandag 11 november 2024 15:25 schreef Timwonnacott het volgende:
Overigens zijn 2 van de verdachte die nog vastzitten in A'dam minderjarig en dus kind. Ook is bekend dat in Gaza de gijzelaars gewoon vast werden gehouden in woonhuizen/appartementen waar ze als huisslaaf werden gebruikt door de mannen en vrouwen die daar wonen.
Vind het persoonlijk een beetje onzinnig worden dat een vrouw en kind per definitie onschuldig zijn omdat het vrouwen en kinderen zijn, dat is al lang niet meer de realiteit. Dat gezegd, zullen die in de meerderheid waarschijnlijk wel onschuldig zijn.
Probleem blijft met guerrillaoorlogvoering dat het verschil tussen een burger en strijder verdwijnt, en dat is het hele doel. Hamas heeft direct baat bij een hoge hoeveelheid burgerslachtoffers om zo de internationale druk op Israël maximaal op te schroeven. Dat is hun enige manier om te 'winnen' in dit conflict. Al het gelul over genocide is koren op de molen.
Feit blijft, 43000 doden zijn er teveel. Maar als Israël een genocide pleegt door zoveel mogelijk burgers om te willen leggen dan is 43000 doden in een ommuurd gebied twee keer zo groot als Texel in een meer dan een jaar tijd beschamend laag.
Correct. En dit zegt natuurlijk weer veel over de Palestijnen als volk. Menig gijzelaar is ook van familie naar familie gegaan in het begin van de oorlog. Iedereen was hier simpelweg bereid om aan mee te werken.quote:Op maandag 11 november 2024 15:25 schreef Timwonnacott het volgende:
Overigens zijn 2 van de verdachte die nog vastzitten in A'dam minderjarig en dus kind. Ook is bekend dat in Gaza de gijzelaars gewoon vast werden gehouden in woonhuizen/appartementen waar ze als huisslaaf werden gebruikt door de mannen en vrouwen die daar wonen.
Vind het persoonlijk een beetje onzinnig worden dat een vrouw en kind per definitie onschuldig zijn omdat het vrouwen en kinderen zijn, dat is al lang niet meer de realiteit. Dat gezegd, zullen die in de meerderheid waarschijnlijk wel onschuldig zijn.
Probleem blijft met guerrillaoorlogvoering dat het verschil tussen een burger en strijder verdwijnt, en dat is het hele doel. Hamas heeft direct baat bij een hoge hoeveelheid burgerslachtoffers om zo de internationale druk op Israël maximaal op te schroeven. Dat is hun enige manier om te 'winnen' in dit conflict. Al het gelul over genocide is koren op de molen.
Feit blijft, 43000 doden zijn er teveel. Maar als Israël een genocide pleegt door zoveel mogelijk burgers om te willen leggen dan is 43000 doden in een ommuurd gebied twee keer zo groot als Texel in een meer dan een jaar tijd beschamend laag.
Nee je hoeft het niet te veroordelen. Iedereen begrijpt dat onschuldigen lastig vallen totaal niet oke is.quote:Op maandag 11 november 2024 15:26 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat staat je nog steeds niet in de weg om de joden jacht toch keihard te veroordelen ipv te bagatelliseren.
Reeds aangegeven dat het jodenhatend moslimtuig dat door straten trekt keihard aangepakt moet worden. Wat mij betreft geven we dat volk straks na veroordeling ook gewoon de kans om het Nederlandse paspoort in te leveren en op kosten van de staat een vliegtuig naar die zandbak te pakken met nog een weekje zakgeld voordat ze zich aansluiten bij de gewapende strijd als ze echt zo begaan zijn met die woestijnoorlog daar. Lijkt me een win win situatie.quote:Op maandag 11 november 2024 15:26 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat staat je nog steeds niet in de weg om de joden jacht toch keihard te veroordelen ipv te bagatelliseren.
Nee, als er aanwijzingen zijn dat een plek wordt gebruikt als militaire schuilplaats door Palestijnse 'strijders' is het een legitiem doelwit. Dit is juist om zulke praktijken tegen te gaan. Anders zou bijvoorbeeld Rusland half Europa kunnen bombarderen en dan zich verschuilen achter hun eigen burgers wat dan immuniteit zou bieden. Zie ook:quote:Op maandag 11 november 2024 15:26 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Internationale druk op Israel?
Israel vermoordt hulpverleners, artsen, journalisten. Welke internationale druk?
Ik bedoel Putin is met vele malen minder dan Netanyahu persona non grada gemaakt.
Vergeleken met wat Poetin doet is Netanyahu een lieverdje. Poetin bombardeert ziekenhuizen voor de lol, niet omdat er soldaten in zitten. Ook de bloedbaden die Russische soldaten uitvoeren binnen Oekraïne zijn totaal niet te vergelijken met de doden in Gaza, die zijn eerder te vergelijken met de acties van Hamas op 7 oktober.quote:Op maandag 11 november 2024 15:26 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Internationale druk op Israel?
Israel vermoordt hulpverleners, artsen, journalisten. Welke internationale druk?
Ik bedoel Putin is met vele malen minder dan Netanyahu persona non grada gemaakt.
Wat een heerlijk anekdotisch bewijs weer. Dat mensen hier in trappenquote:Op maandag 11 november 2024 15:32 schreef quo_ het volgende:
Raak artikel op EW.
De Amsterdamse burgemeester Femke Halsema zag de Jodenjacht in haar stad niet aankomen. Het product van jarenlang wegkijken, schrijft Marthe-Geke Bracht.
Heel Amsterdam weet wie ze zijn, de daders van de ‘Kristallnacht’. Ze zijn heel makkelijk te herkennen en het wemelt er soms van. Ze slingeren zich meestal ongehinderd een weg door het verkeer. Schijt aan alles. Harder rijdend dan een auto. Zittend met z’n tweeën op een scooter of een fatbike. Wie doet ze wat. Als je ze aanspreekt omdat ze iemand op een zebrapad overhoop hebben gereden, ben je niet zeker van je leven en blijk je hoe dan ook een ‘kankerhoer’.
Ze hangen rond in speeltuintjes, waar ze de boel terroriseren. Elke zomer doen ze in het zwembad hun slechte reputatie eer aan. Op straat zie je ze steeds vaker dealen vanaf hun scootertjes. Daar is dan dikwijls ook een taxichauffeur bij betrokken. Autoraampjes als loketten voor afhaaldrugs.
Het zijn de jongens die als kind al tot ’s avonds laat op pleintjes doelloos rondhingen. Wier zusjes niet mee mochten op schoolkamp, omdat er ook jongens meegingen. Op een school die inmiddels paars ziet van woedend woke. Waar een meisje hoe dan ook moet plassen naast een jongen, want dat vinden wij zo vreselijk belangrijk, maar waar wordt gezwegen over de Holocaust en vrouwenonderdrukking.
De rest te lezen via https://www.ewmagazine.nl(...)ht-al-jaren-1437841/
Wil je het ontkennen dan?quote:Op maandag 11 november 2024 15:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat een heerlijk anekdotisch bewijs weer. Dat mensen hier in trappen
Die jihasisten of terroristen het land uitzetten kan helaas alleen als die persoon niet (alleen) de Nederlandse nationaliteit bezit. Daarom zijn er tot dusverre pas 29 mensen het land uitgezet en 5 vrijwillig vertrokken. Dus 'kunnen' is helaas vooral theoretisch of een grote wens.quote:Op maandag 11 november 2024 14:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Je kunt zelfs mensen die moslim zijn zelfs het land uitzetten (denk aan Jihadisten), dus zeker ook een stad. En liever het land dan de stad. Islamtische scholen verbieden kan ook, de vraag is alleen of dat de oplossing is. Dat lijkt mij niet.
Spijker, kop. De uitbarsting van jodenhaat die we nu zien is al jaren aan het borrelen onder het tuig wat grote steden onveilig maakt. Het overgrote deel draagt Allah een warm hart toe en ontkend in alle toonaarden de Holocaust, danwel zeggen ze dat de Joden er zelf schuldig aan waren.quote:Op maandag 11 november 2024 15:32 schreef quo_ het volgende:
Raak artikel op EW.
De Amsterdamse burgemeester Femke Halsema zag de Jodenjacht in haar stad niet aankomen. Het product van jarenlang wegkijken, schrijft Marthe-Geke Bracht.
Heel Amsterdam weet wie ze zijn, de daders van de ‘Kristallnacht’. Ze zijn heel makkelijk te herkennen en het wemelt er soms van. Ze slingeren zich meestal ongehinderd een weg door het verkeer. Schijt aan alles. Harder rijdend dan een auto. Zittend met z’n tweeën op een scooter of een fatbike. Wie doet ze wat. Als je ze aanspreekt omdat ze iemand op een zebrapad overhoop hebben gereden, ben je niet zeker van je leven en blijk je hoe dan ook een ‘kankerhoer’.
Ze hangen rond in speeltuintjes, waar ze de boel terroriseren. Elke zomer doen ze in het zwembad hun slechte reputatie eer aan. Op straat zie je ze steeds vaker dealen vanaf hun scootertjes. Daar is dan dikwijls ook een taxichauffeur bij betrokken. Autoraampjes als loketten voor afhaaldrugs.
Het zijn de jongens die als kind al tot ’s avonds laat op pleintjes doelloos rondhingen. Wier zusjes niet mee mochten op schoolkamp, omdat er ook jongens meegingen. Op een school die inmiddels paars ziet van woedend woke. Waar een meisje hoe dan ook moet plassen naast een jongen, want dat vinden wij zo vreselijk belangrijk, maar waar wordt gezwegen over de Holocaust en vrouwenonderdrukking.
De rest te lezen via https://www.ewmagazine.nl(...)ht-al-jaren-1437841/
Klopt wel. Ons heel dagelijks leven - ons hele bestaan- wordt geterroriseerd.quote:Op maandag 11 november 2024 15:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat een heerlijk anekdotisch bewijs weer. Dat mensen hier in trappen
Correct. Maar dit betrof voornamelijk Marokkaanse jongeren en die hebben per definitie een Marokkaans paspoort omdat Marokko het niet toestaat dat zulke mensen dit intrekken. Die kun je dus in grote getale het Nederlanderschap afnemen en uitzetten.quote:Op maandag 11 november 2024 15:43 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Die jihasisten of terroristen het land uitzetten kan helaas alleen als die persoon niet (alleen) de Nederlandse nationaliteit bezit. Daarom zijn er tot dusverre pas 29 mensen het land uitgezet en 5 vrijwillig vertrokken. Dus 'kunnen' is helaas vooral theoretisch of een grote wens.
Blijft nog wel mijn vraag wat Halsema of een burgemeester echt kan doen aan antisemitisme in zijn of haar stad. Volgens mij wordt Halsema meer verweten dan waar zij invloed op heeft. Wst in Amsterdam is gebeurd had in meer grote Nederlandse steden kunnen gebeuren
Ja lachen man. Gewoon de waarheid en prima verwoord.quote:Op maandag 11 november 2024 15:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat een heerlijk anekdotisch bewijs weer. Dat mensen hier in trappen
Ahhh oke. Ziekenhuizen bombarderen mag. Zolang je maar als excuus "Hamas" gebruikt.quote:Op maandag 11 november 2024 15:38 schreef Timwonnacott het volgende:
Poetin bombardeert ziekenhuizen voor de lol, niet omdat er soldaten in zitten.
Zodra rechts hier aan iets aan probeert te doen wordt er 'racisme' en 'Islamofobie' geschreeuwd. Er stonden dit weekend alweer stukken op Joop over het vermeende slachtofferschap van Marokkaanse jongeren.quote:Op maandag 11 november 2024 15:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Bijzonder dat links hier de schuld van krijgt terwijl rechts hier ook niets aan gedaan heeft. En ik geloof dat afgelopen 15 jaar de kabinetten overwegend rechts waren dus ja...
Het is gewoon een issue wat je in meerdere landen ziet en waar de regeringen kennelijk moeilijk grip op krijgen.
Ze zijn in Marokko pas net begonnen met het terugnemen van uitgeprocedeerde asielzoekers uit eigen land na jarenlang diplomatiek gesteggel. Die gaan echt in geen enkel geval Marokkanen 'terug'nemen die niet eens in dat land geboren zijn, hetgeen sowieso compleet onrealistisch is natuurlijk.quote:Op maandag 11 november 2024 15:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Correct. Maar dit betrof voornamelijk Marokkaanse jongeren en die hebben per definitie een Marokkaans paspoort omdat Marokko het niet toestaat dat zulke mensen dit intrekken. Die kun je dus in grote getale het Nederlanderschap afnemen en uitzetten.
Maar legitimeert het feit dat Hamas dat zich in tunnels onder woonwijken verstopt Israël om dan maar meteen de hele wijk plat te gooien? Want dat is wat jij beweert. Verder blijkt wat jij hier schrijft:quote:Op maandag 11 november 2024 15:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik quote een letterlijk artikel van de New York Times, dat trouwens niet premium is maar gratis te lezen als je een account aanmaakt. Kortom, als ik dus een artikel deel van zulke media ga jij beweren dat ik het allemaal maar verzin.
Bovendien ondersteund dit artikel mijn initiële claim juist wél. Maar jouw reactie toont aan dat je hier eigenlijk helemaal geen discussie over wilt. Je wilt simpelweg op basis van de onderbuik wil je blijven beweren dat Israël genocide zou plegen.
[..]
Nee, dit is geen propaganda maar het betreffen feiten die jouw anti-Israël wereldbeeld niet welgevallig zijn.
Helemaal niet uit dat artikel. Dat is jouw invulling. Die mensen wonen daar gewoon met ca 1 miljoen op een stukje land zo groot als de gemeente Utrecht. En zelfs als dat zo zou zijn zou je van Israël meer menselijkheid verwachten t.a.v. mensenrechten dan van een groep terroristen. Maar die zijn kennelijk bereid 1000 onschuldige vrouwen en kinderen te doden als ze daarbij maar 100 Hamasstrijders kunnen doden.quote:De Palestijnse terroristenleiders zijn dan ook gebaad bij zoveel mogelijk slachtoffers.
Ga eens inhoudelijk op de gehele post in.quote:Op maandag 11 november 2024 15:35 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, als er aanwijzingen zijn dat een plek wordt gebruikt als militaire schuilplaats door Palestijnse 'strijders' is het een legitiem doelwit. Dit is juist om zulke praktijken tegen te gaan. Anders zou bijvoorbeeld Rusland half Europa kunnen bombarderen en dan zich verschuilen achter hun eigen burgers wat dan immuniteit zou bieden. Zie ook:
[ twitter ]
Het is meer dat de Palestijnse terroristen zulke plekken gebruiken en het daardoor legitieme doelwitten zijn. En het is trouwens ook lastig te geloven dat instanties die werken, hier niets vanaf zouden weten.quote:Op maandag 11 november 2024 15:49 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Ahhh oke. Ziekenhuizen bombarderen mag. Zolang je maar als excuus "Hamas" gebruikt.
Journalisten vermoorden? Hamas
Hulpverleners vermoorden? Hamas
VN gezanten vermoorden? Hamas
Of je geeft gewoon toe dat de rechtse partijen hier ook te weinig aan hebben gedaan. Kom op zeg, er waren gewoon rechtse meerderheden aan het regeren in Nederland. Destijds hebben ze gewoon de kans gehad om meerderheid te vinden voor maatregelen voor betere integratie bijvoorbeeld of om illegale mensen uit te zetten of om paspoort in te nemen of welke maatregel je ook wil verzinnen...quote:Op maandag 11 november 2024 15:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Zodra rechts hier aan iets aan probeert te doen wordt er 'racisme' en 'Islamofobie' geschreeuwd. Er stonden dit weekend alweer stukken op Joop over het vermeende slachtofferschap van Marokkaanse jongeren.
https://www.bnnvara.nl/jo(...)marokkaanse-jongerenquote:Op maandag 11 november 2024 15:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Zodra rechts hier aan iets aan probeert te doen wordt er 'racisme' en 'Islamofobie' geschreeuwd. Er stonden dit weekend alweer stukken op Joop over het vermeende slachtofferschap van Marokkaanse jongeren.
Halsema gaat niet over de politie. Als Halsema de schuld hiervan krijgt is dat de politiek op zijn kop.quote:Op maandag 11 november 2024 15:49 schreef ikweethetookniet het volgende:
[ x ]
Er is nog hoop dat ze oprot
worden ze vermoord of worden die misbruikt door Hamas. Nogmaals, menselijk schild. Spreek je hamas vriendjes er maar op aanquote:Op maandag 11 november 2024 15:50 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Ga eens inhoudelijk op de gehele post in.
Feit is dat Israel journalisten, hulpverleners, artsen en kinderen heeft vermoord. Jij vindt dat het moet kunnen?
Bron?quote:Op maandag 11 november 2024 15:51 schreef HowardRoark het volgende:
Dit doet bijvoorbeeld ook weer denken aan de situatie in Zuid-Libanon, waar Hezbollah de militaire basissen met tunnelstelsel een tiental meter van een UNIFIL kantoor had.
Dus wanneer terroristen een walgelijke strategie hanteren is genocide onder de burgerbevolking geoorloofd voor de tegenstander? Dat is namelijk wat jij schrijft hier. En dat klinkt niet erg humaan.quote:Op maandag 11 november 2024 15:51 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is meer dat de Palestijnse terroristen zulke plekken gebruiken en het daardoor legitieme doelwitten zijn. En het is trouwens ook lastig te geloven dat instanties die werken, hier niets vanaf zouden weten.
Dit doet bijvoorbeeld ook weer denken aan de situatie in Zuid-Libanon, waar Hezbollah de militaire basissen met tunnelstelsel een tiental meter van een UNIFIL kantoor had.
Met deze post kan ik vrij weinig. Ga er inhoudelijk op in, kom met feiten. Of reageer niet op mij.quote:Op maandag 11 november 2024 15:52 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
worden ze vermoord of worden die misbruikt door Hamas. Nogmaals, menselijk schild. Spreek je hamas vriendjes er maar op aan
Als Nederland die mensen het Nederlanderschap afpakt en op het vliegtuig zet naar Marokko, is het enige wat zij nog hebben een Marokkaans staatsburgerschap. Marokko kan die mensen moeilijk de toegang weigeren dan. Daarnaast zit Marokko juist te springen om jonge mensen vanuit het Westen omdat die vaak beter opgeleid zijn en meer talen spreken.quote:Op maandag 11 november 2024 15:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Ze zijn in Marokko pas net begonnen met het terugnemen van uitgeprocedeerde asielzoekers uit eigen land na jarenlang diplomatiek gesteggel. Die gaan echt in geen enkel geval Marokkanen 'terug'nemen die niet eens in dat land geboren zijn, hetgeen sowieso compleet onrealistisch is natuurlijk.
Een filmpje van een luik onderaan een heuvel met boven op de heuvel een VN uitkijktoren. Zie je wel heel de VN is corrupt.quote:
https://www.omroepflevola(...)hc-politie-grijpt-inquote:Op maandag 11 november 2024 15:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat een heerlijk anekdotisch bewijs weer. Dat mensen hier in trappen
https://www.omroepflevola(...)-nieuwe-misdragingenquote:"Jammer dat het zo moet. We staan voor de veiligheid van onze leden, ouders, supporters en sponsors. We hebben een keurige club waar nog nooit eerder een vechtpartij heeft plaatsgevonden."
Deze discussie hoort helemaal niet over een gecompliceerde internationale politiek te gaan. Daar zijn andere topics voor zeg ik tegen jou maar ook tegen anderen.quote:Op maandag 11 november 2024 15:49 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Ahhh oke. Ziekenhuizen bombarderen mag. Zolang je maar als excuus "Hamas" gebruikt.
Journalisten vermoorden? Hamas
Hulpverleners vermoorden? Hamas
VN gezanten vermoorden? Hamas
Het is zelfs nooit bewezen.quote:Op maandag 11 november 2024 15:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Dus wanneer terroristen een walgelijke strategie hanteren is genocide onder de burgerbevolking geoorloofd voor de tegenstander? Dat is namelijk wat jij schrijft hier.
Dat kunnen ze juist heel makkelijk, dat hebben ze ook jarenlang gedaan bij uitgeprocedeerde Marokkaanse asielzoekers. Ze hebben niet de plicht deze mensen toe te laten en zullen dat dan ook niet doen. Niet in de laatste plaats omdat deze 'onderdanen' dat zelf niet eens willen.quote:Op maandag 11 november 2024 15:54 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Als Nederland die mensen het Nederlanderschap afpakt en op het vliegtuig zet naar Marokko, is het enige wat zij nog hebben een Marokkaans staatsburgerschap. Marokko kan die mensen moeilijk de toegang weigeren dan.
Rechtse partijen hebben ook gefaald tot op heden, dat zul je mij niet horen ontkennen. Maar één reden daarvan is dat een keiharde aanpak al snel kritiek oplevert. Dat zien we nu met de PVV ook, dan krijg je te maken met termen als 'inhumaan', 'racisme', 'Islamofobie', 'xenofobie' etc.quote:Op maandag 11 november 2024 15:51 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Of je geeft gewoon toe dat de rechtse partijen hier ook te weinig aan hebben gedaan. Kom op zeg, er waren gewoon rechtse meerderheden aan het regeren in Nederland. Destijds hebben ze gewoon de kans gehad om meerderheid te vinden voor maatregelen voor betere integratie bijvoorbeeld of om illegale mensen uit te zetten of om paspoort in te nemen of welke maatregel je ook wil verzinnen...
Best knap dat de rechtse partijen zich dan laten tegenhouden door die ene linkse partij die iets roept.
quote:Op maandag 11 november 2024 15:51 schreef Origami94 het volgende:
Halsema gaat niet over de politie. Als Halsema de schuld hiervan krijgt is dat de politiek op zijn kop.
Alsof je de commissie van landbouw de schuld geeft voor de toeslagenaffaire.
https://groenlinkspvda.nl/blog/geen-olie-op-het-vuur/quote:Geen olie op het vuur
Het geweld in Amsterdam maakt ons allemaal boos en leidt wereldwijd tot afschuw. Op de dag dat we de Kristallnacht herdachten, werden Israëlische fans opgejaagd en afgetuigd. Mensen die er Joods uit zouden zien, moesten zich identificeren met hun paspoort. Natuurlijk voel je je dan ook als Joodse Nederlander nog onveiliger dan je je al voelde. De daders moeten worden opgespoord, en onderzoek moet uitwijzen of hier organisatie aan ten grondslag lag. Het past helaas bij een trend van toenemend antisemitisme in Nederland.
Dit weekend mocht ik de dienst in de synagoge in Maastricht bijwonen. De aanwezigen vertelden me over hun boosheid en angst. Antisemitisme in Europa is immers nooit ver weg. Ik moest denken aan een uitspraak van de Franse oud-minister Badinter: ‘Iedere Jood heeft, zo niet een echte, dan wel een denkbeeldige ingepakte koffer klaarstaan’. Voor het geval het weer misgaat…
Het is inmiddels duidelijk dat een deel van de harde kern van de supporters van Maccabi Tel Aviv zich ernstig heeft misdragen. Supporters zongen trots dat er geen scholen meer zijn in Gaza en mishandelden een taxichauffeur. Waar de wet is overtreden moet vervolging plaatsvinden. Ook deze uitingen van discriminatie en haat moeten benoemd en afgekeurd worden. In een rechtsstaat wordt iedere vorm van wangedrag aangepakt en vormt het wangedrag van de één nooit een excuus voor wangedrag van de ander.
Juist nu is het nodig dat we elkaar proberen te begrijpen, in plaats van elkaar de maat te nemen en verdeeldheid te zaaien.
Een tevreden Frans Timmermans tijdens het verkiezingscongres van GroenLinks-PvdA.
Frans Timmermans –
Fractievoorzitter GroenLinks-PvdA in de Tweede Kamer
Zodra we beschikken over een feitenrelaas, wil ik in debat met het kabinet. Dan kunnen we bespreken wat we hiervan kunnen leren, en hoe we de voedingsbodem voor antisemitisme en toenemende spanningen kunnen wegnemen.
Politici die het wangedrag van de daders van donderdagnacht afschuiven op Nederlandse moslims dragen niet bij aan de oplossing, maar vergroten het probleem. Bestrijd haat niet met haat, en maak niet hele bevolkingsgroepen verantwoordelijk voor de daden van individuen. Nederlandse moslims worden nu collectief schuldig gemaakt aan het geweld van relschoppers en crimineel tuig. De leider van de grootste coalitiepartij roept zelfs op tot deportaties.
Dat maakt ook Nederlandse moslims bang. Marokkaanse Nederlanders vragen elkaar op familiefeestjes of ze hun paspoort al klaar hebben liggen. Er gaat een beklemmende angst achter schuil. En nu zijn ze terecht boos omdat ze collectief verantwoordelijk worden gehouden voor het geweld.
Laten we als politici niet nog meer olie op het vuur gooien, maar rustig analyseren wat er is gebeurd. Juist nu is het nodig dat we elkaar proberen te begrijpen, in plaats van elkaar de maat te nemen en verdeeldheid te zaaien. Jodenhaat kan je niet bestrijden met moslimhaat. Want waar de haat voor de ander groeit, is geen minderheid veilig. Wat wel nodig is, is dat we de voedingsbodem voor antisemitisme en andere vormen van haat structureel wegnemen. Daar ligt een verantwoordelijkheid voor de politiek en de gehele samenleving. Want of je nu een keppeltje, een davidster of een hoofddoek draagt, iedereen in Nederland verdient het om veilig de deur uit te kunnen gaan.
Als een ziekenhuis wordt gebruikt door Hamas dan is dat inderdaad een legitiem doel volgens oorlogsrecht. Het is dan aan Israël om aan te tonen dat het geval is, en ook het ICJ doet daar onderzoek naar.quote:Op maandag 11 november 2024 15:49 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Ahhh oke. Ziekenhuizen bombarderen mag. Zolang je maar als excuus "Hamas" gebruikt.
Journalisten vermoorden? Hamas
Hulpverleners vermoorden? Hamas
VN gezanten vermoorden? Hamas
Hoe groot kan je fantasie zijn zeg.quote:Op maandag 11 november 2024 15:55 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Israel kan roepen dat Hamas morgen kernwapens heeft en niemand die het kan betwisten of durft te betwisten.
Niks tegen in te brengen. Dat zou ik liever ook zo zienquote:Op maandag 11 november 2024 15:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Correct. Maar dit betrof voornamelijk Marokkaanse jongeren en die hebben per definitie een Marokkaans paspoort omdat Marokko het niet toestaat dat zulke mensen dit intrekken. Die kun je dus in grote getale het Nederlanderschap afnemen en uitzetten.
En ik zou daar een groot voorstander van zijn, er moeten simpelweg draconische maatregelen worden getroffen die heel hard duidelijk maken dat dit grensoverschrijdend is en niet kan. En taakstrafjes of voorwaardelijke gevangenisstraffen gaat het hem echt niet meer doen.
Ik ga er inhoudelijk op in (net als de andere user die ook niet inhoudelijk is volgens jou), dat jij dingen niet begrijpt is verder niet belangrijk voor mij.quote:Op maandag 11 november 2024 15:53 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Met deze post kan ik vrij weinig. Ga er inhoudelijk op in, kom met feiten. Of reageer niet op mij.
Dit noemen ze dus anekdotisch bewijs. n=1.quote:Op maandag 11 november 2024 15:55 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
https://www.omroepflevola(...)hc-politie-grijpt-in
Groep jongens die maar gewoon gaan relschoppen bij een hockeyclub, al 2 weken oprij.
[..]
https://www.omroepflevola(...)-nieuwe-misdragingen
Twee weken later hebben ze beveiliging ingehuurd en de buurtvader van de nabijgelegen moskee uitgenodigd, die kent het groepje, om herhaling te voorkomen.
En ja als je goed kijkt, dat waren hockeywedstrijden voor jonge meiden.
Weerleg het dan maar eens als jij zo vreselijk veel slimmer bent dan de rest hier.quote:Op maandag 11 november 2024 15:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat een heerlijk anekdotisch bewijs weer. Dat mensen hier in trappen
Het is alleen ongeveer net zo realistisch als gratis bier voor iedereen.quote:Op maandag 11 november 2024 15:58 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Niks tegen in te brengen. Dat zou ik liever ook zo zien
Nee dat noemen ze een patroon.quote:Op maandag 11 november 2024 16:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Dit noemen ze dus anekdotisch bewijs. n=1.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |