Nee, totaal niet zeker.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:40 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Haha, dat.
Als VS stopt, stoppen wij ook. Dat is iets dat héél zeker is.
Take it, or you are on your own.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:28 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Mmkay, ik snap wat je zegt. Maar dat houdt basically in dat het maar een kant op kan bewegen, namelijk die van grote baas Putin.
Zelensky zal ongetwijfeld niet akkoord gaan met het officieel opgeven van grondgebied aan Rusland en het erkennen dat zij de oorlog gewonnen hebben. Dus hoe verwacht je dat Trump die zijde gaat weten te overtuigen?
Dat gevoel had ik eerlijk gezegd ook wel, Biden leek Harris wel te saboteren. Als Harris een bijeenkomst had gaf Biden gewoon een interview, ook die opmerkingen waarvan hij weet dat ze niet helpen zoals over "garbage". En deze foto was toch wel het toppunt, hoewel hij ook heel wat krediet kreeg natuurlijk.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:42 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat die paar uitglijders die Biden heeft gemaakt opzettelijk waren omdat hij het mes in zijn rug van Harris niet zo lekker vond zitten. En zijn leeftijd kan hij dan mooi gebruiken als excuus. Doet mij denken aan George Carlin die het had over de voordelen van een old fuck (not fart) zijn.
Alleen wij in het Westen denken dat de Baltische Staten interessant zijn voor de Russen.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:35 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
[..]
Yep, is een mogelijk scenario. Maar indien het op die manier zal gaan is het hek natuurlijk van de dam, ook voor Europa. Dan verliest Oekraine de oorlog simpelweg door onmacht en is de oorlog inderdaad "voorbij" maar dan is er voor Rusland geen enkele incentive meer om te stoppen of om zich ook maar iets van de NAVO aan te trekken. Wat wordt dan de volgende move, Estland? Litouwen? Moldavië?
Why not. Amerika heeft veel te veel belangen bij de NAVO.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:42 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Nee sure, ik zit denk ik ook wel een beetje in dezelfde positie/mening qua denkwijze.
Ik hoop alleen echt heel erg, dat ALS Trump in onderhandeling gaat met Putin over Oekraïne dat er wel voorwaarden gesteld worden vanuit Amerika, als NATO lid. Inderdaad zoiets van; je krijgt je zin betreft overwinning claimen op deze gebieden, maar daarmee is het basta en over. Nu kap je en je haalt het niet in je hoofd om ergens anders binnen te vallen. En dat hij dat ook moet ondertekenen. Iets in die richting lijkt mij het beste scenario ja.
Grappenmaker. DE en FR gaan niks doen zonder rugdekking van USA. Niemand hier heeft grote volumes aan wapens.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, totaal niet zeker.
De steun aan Oekraïne wordt vanuit Europa gevoer door de angst van andere buurlanden, dat Poetin meer wil als Oekraïne lukt.
Als de VS eenzijdig de militaire steun opzegt kan dat een schokgolf teweegbrengen in Europa, waarbij we niet de uitkomst op voorhand van weten.
Maar daar wil de VS onder Trump dus van af begrijp ik.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:42 schreef Werkperd het volgende:
Amerika heeft zijn doel al bereikt. Waarschijnlijk zal Trump het nog een jaartje verlengen en daarna stoppen met geldsteun aan Zelensky.
1. Europa gasbreuk met Rusland
2. Europa koopt duurder gas van VS
3. Europa besteed miljarden belastinggeld uit aan steun Zelensky
4. Zelensky koopt met dat geld Amerikaanse wapens
5. Inflatie Europa stijgt verder
6. Europese bedrijven en uiteindelijk banken vallen om
7. Nog meer afhankelijk van Amerika
8. Amerika succesvol in het bewaren van zijn hegemonie
EU stelt op dit moment niet veel voor qua militair blok.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:41 schreef sp3c het volgende:
[..]
dit kan gewoon, er is nog veel meer mogelijk zelfs
Dit.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:45 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Take it, or you are on your own.
Oekraïne heeft de oorlog al lang en breed verloren joh.
Stom, ik had niet door dat Europa uit slechts 2 landen bestond.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:46 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Grappenmaker. DE en FR gaan niks doen zonder rugdekking van USA. Niemand hier heeft grote volumes aan wapens.
Well, als ik het moet geloven zijn Trump en Putin op redelijk goede voet met elkaar. En Putin wilt echt geen rechtstreekse confrontatie met de USA.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:44 schreef sp3c het volgende:
lol Poetin geeft geen reet om zijn handtekening
Met name door de Koerskinval is het sentiment gekeerd. "Geven we daarvoor ons geld en onze wapens? Om op Russisch grondgebied te gaan vechten?"quote:Op woensdag 6 november 2024 15:40 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
De publieke opinie keert intussen ook wel, waar bijvoorbeeld in 2022 eigenlijk iedereen wel vond dat wij ruimhartig Oekrainers moesten opvangen, daar zijn er nu veel meer mensen die het onderhand wel een keer welletjes vinden.
Idem met al het geld wat er aan Oekraine wordt gespendeerd.
Het moment dat hij die pet op zijn hoofd zet vond ik echt prachtig. Ik denk dat je daar echt de mens Biden zag. Ook de hele interactie er omheen. Echt verschrikkelijk om te zien hoe de Democraten en Republikeinen niet meer samen kunnen werken.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:45 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Dat gevoel had ik eerlijk gezegd ook wel, Biden leek Harris wel te saboteren. Als Harris een bijeenkomst had gaf Biden gewoon een interview, ook die opmerkingen waarvan hij weet dat ze niet helpen zoals over "garbage". En deze foto was toch wel het toppunt, hoewel hij ook heel wat krediet kreeg natuurlijk.
[ afbeelding ]
Dus zolang Kazachstan een te grote vis is voor Poetin mag hij best de Baltische Staten aanvallen...quote:Op woensdag 6 november 2024 15:46 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Alleen wij in het Westen denken dat de Baltische Staten interessant zijn voor de Russen.
Dat valt in het niet bij Kazachstan, wat historisch veel langer met Rusland verweven is.
Maar zolang Kazachstan niet anti-Russisch is, is er voor mij niks aan de hand..
Jaja, wij en Estland gaan de Russen bevechten.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:48 schreef Wantie het volgende:
[..]
Stom, ik had niet door dat Europa uit slechts 2 landen bestond.
I stand corrected.
Even de "mogelijkheden" buiten beschouwing gelaten in het geval 'wat als'. Maar ben jij onder de indruk van Rusland en hun militaire macht? Kijk hoeveel moeite ze al hebben met Oekraïne? Ik zeg niet dat we ze moeten onderschatten, maar sinds de oorlog in Oekraïne vind ik Rusland maar overkomen als een zwak land, had er meer van verwacht. Gelukkig ook maar.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, totaal niet zeker.
De steun aan Oekraïne wordt vanuit Europa gevoer door de angst van andere buurlanden, dat Poetin meer wil als Oekraïne lukt.
Als de VS eenzijdig de militaire steun opzegt kan dat een schokgolf teweegbrengen in Europa, waarbij we niet de uitkomst op voorhand van weten.
Dat laatste... het is voor hem ook een exit. Zeg maar dat je niet meer anders kon omdat de wind anders was gaan waaien. Geef de Amerikanen de schuld van alle ellende. Dat werkt wellicht lang genoeg om met al je bezittingen het land te verlaten, ongeschonden, en de rest van je leven in luxe leven met veel schouderklopjes omdat ze zo moedig anderen naar het front hebt gestuurd.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:47 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dit.
Misschien is dit zelfs een redding zijn voor Zalensky, anders volledige overgave..
Ja, dat is best lachen.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:49 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Met name door de Koerskinval is het sentiment gekeerd. "Geven we daarvoor ons geld en onze wapens? Om op Russisch grondgebied te gaan vechten?"
Harris zou je nog wijs kunnen maken dat Oekraïne is begonnen met de inval.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:49 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Well, als ik het moet geloven zijn Trump en Putin op redelijk goede voet met elkaar. En Putin wilt echt geen rechtstreekse confrontatie met de USA.
In dat opzicht ben ik ook gematigd hoopvol dat Trump iets kan gaan forceren bij Putin wat een Harris echt never nooit gelukt was.
per hoofd van de bevolking misschien niet maar er zijn weinig andere blokken in de wereld met 1 miljoen parate militairenquote:Op woensdag 6 november 2024 15:47 schreef theunderdog het volgende:
[..]
EU stelt op dit moment niet veel voor qua militair blok.
quote:Op woensdag 6 november 2024 15:50 schreef epicbeardman het volgende:
De Obama's/Clintons/Bushes/Harris/Cheney's zijn veel te rustig/inactief op "X"
Wat zijn ze aan het bekokstoven? een oorlog zodat Kamala toch nog President kan blijven ala Zelensky nu als illegitieme President aan de "macht" is?
Stilte voor de storm!
Waarom heeft Kamala nog helemaal niets van haar laten horen of haarzelf laten zien? zo veel respect heeft ze niet voor haar campagne team en d2d mensen. Laat staan de stemmers.
Even tussendoor, maar Rusland heeft sowieso never ever nooit niet de capaciteiten om de hele EU aan te vallen. De EU alleen al heeft meer inwoners dan heel Rusland.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:51 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Even de "mogelijkheden" buiten beschouwing gelaten in het geval 'wat als'. Maar ben jij onder de indruk van Rusland en hun militaire macht? Kijk hoeveel moeite ze al hebben met Oekraïne? Ik zeg niet dat we ze moeten onderschatten, maar sinds de oorlog in Oekraïne vind ik Rusland maar overkomen als een zwak land, had er meer van verwacht. Gelukkig ook maar.
Neemt niet weg dat wij als EU ons leger op orde moeten brengen zodat Rusland het nooit zal proberen.
Fijn man, dat roepen vanuit je bureaustoel dat mensen zich moeten opofferen voor een oorlog die JIJ graag doorziet gaan. Als de oorlog jou zo veel waard is en jij van Rusland wil winnen. Waarom sta je dan nog niet aan het front?quote:Op woensdag 6 november 2024 15:52 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, dat is best lachen.
Alsof Oekraïne zou kunnen winnen door de strijd alleen binnen de eigen landsgrenzen te voeren.
Rusland heeft genoeg bommen om vanaf Kiev t/m London alles plat te bombarderen. Dan kan Putin op een paard met blote borst door de polder rijden.quote:Op woensdag 6 november 2024 15:55 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Even tussendoor, maar Rusland heeft sowieso never ever nooit niet de capaciteiten om de hele EU aan te vallen. De EU alleen al heeft meer inwoners dan heel Rusland.![]()
Zelfs al heeft Rusland een groot leger, dan nog kan je nooit zulke enorme gebieden bezetten, is logistiek en qua manschappen gewoon schier onmogelijk. Dus een invasie van Russische tanks door de straten van o.a. Polen, Duitsland, Frankrijk en Nederland hoeven we echt niet bang voor te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |