1 miljoen is voor Musk echt helemaal niks. Op een vermogen van 100 miljard is dat 0.001% (en hij is nog veel meer waard). Op een vermogen van een ton zou dat gelijk staan aan 1 euro en eigenlijk nog minder, want voor iemand met een vermogen van een ton heeft die ene euro meer relatieve waarde.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 22:28 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Er zit wss meer achter dan 'random', het zal vast ook weer een bepaalde voordeel opleveren voor Musk.
Ja, maar of ie het nu geeft aan een compleet random iemand, of iemand met een YT-kanaal, daar zit nogal een verschil in. Dat terwijl ik vaak op dit soort berichten meteen een aantal fans zie springen om te zeggen dat hij helemaal niet rijk is. Want op die manier is die lijst van Forbes eigenlijk een lijst met goedkope paupers.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 22:30 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
1 miljoen is voor Musk echt helemaal niks. Op een vermogen van 100 miljard is dat 0.001% (en hij is nog veel meer waard). Op een vermogen van een ton zou dat gelijk staan aan 1 euro en eigenlijk nog minder, want voor iemand met een vermogen van een ton heeft die ene euro meer relatieve waarde.
Zoals de laatste alinea in het laatste artikel zegt correspondeerde dat ook met mijn beeld van hoezo Bezos WaPo gekocht had. Juist om hun hun gang te kunnen laten gaan:quote:
Pijnlijk en achterlijk om dan toch te zwichten voor Trumps fascisme. Alsof hij Bezos nu ineens een toffe peer vindt ofzo.quote:Baron returned the compliment in his memoir, describing an owner who didn’t interfere with stories and stood up to threats from Trump. “Everything I’ve heard and seen tells me that Bezos honestly believes in an essential role for journalism in a democracy, even if for good reason he has become the searing target of it,” he wrote.
Volgens de nieuwsredactie van ... *drumroll* ... WaPo, kwam het van Bezos zelf:quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 22:47 schreef Korenfok het volgende:
Ik denk dat het meer te maken heeft met de uitgever William Lewis, een extreem conservatief wie sinds dec 2023 is aangesteld. Ook is dit de switch van alleen maar zeiken op Biden door te verklaren. Hij bepaalt dus de trump talking points en grote kans hij achter het remmen van de endorsment zit.
quote:The Washington Post says it will not endorse a candidate for president
Publisher William Lewis explained the decision as a return to the newspaper’s roots.
The Washington Post’s publisher announced Friday that it will not make an endorsement in this year’s presidential contest, for the first time in 36 years, or in future presidential races.
The decision, 11 days before an election that most polls show as too close to call, marks the second time this week that a major media organization has declined to issue an endorsement in the race between the Republican nominee, former president Donald Trump, and his Democratic opponent, Vice President Kamala Harris, after years of making such endorsements. Earlier this week, Patrick Soon-Shiong, the billionaire owner of the Los Angeles Times, blocked a planned endorsement of Harris, prompting the resignation of the newspaper’s editorials editor.
An endorsement of Harris had been drafted by Post editorial page staffers but had yet to be published, according to two sources briefed on the sequence of events who spoke on the condition of anonymity because they were not authorized to speak publicly. The decision to no longer publish presidential endorsements was made by The Post’s owner, Amazon founder Jeff Bezos. “This was a Washington Post decision to not endorse, and I would refer you to the publisher’s statement in full,” said Chief Communications Officer Kathy Baird.
“This is cowardice, a moment of darkness that will leave democracy as a casualty. Donald Trump will celebrate this as an invitation to further intimidate The Post’s owner, Jeff Bezos (and other media owners),” former Post executive editor Martin Baron, who led the paper while Trump was president, said in a text message to The Post. “History will mark a disturbing chapter of spinelessness at an institution famed for courage.”SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat lijkt me niet, de Post heeft sinds 2016 niets anders gedaan dan op het orgel slaan over het fascisme van Trump. Trump heeft het al veel langer op Bezos gemunt. Het idee dat een endorsement voor Harris dan de druppel zou zijn slaat echt nergens op.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 23:12 schreef SnertMetChoco het volgende:
Daar gaat het niet om. Ik ben ook tegen die endorsements, maar dan wel om de goede redenen en niet omdat de miljardair-eigenaar van een medium ineens op het laatste moment ingrijpt omdat hij ogenschijnlijk bang is voor wraak van de tegenkandidaat.
Het tegen houden slaat nergens op en had beter na of ver voor de verkiezingen nieuw beleid moeten zijn¤quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 23:30 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet, de Post heeft sinds 2016 niets anders gedaan dan op het orgel slaan over het fascisme van Trump. Trump heeft het al veel langer op Bezos gemunt. Het idee dat een endorsement voor Harris dan de druppel zou zijn slaat echt nergens op.
Die Lewis is een extreem conservatief wie de outlet aan het omdraaien is naar neutraal is neutraal over trump meer zeiken over liberalen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 22:56 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Volgens de nieuwsredactie van ... *drumroll* ... WaPo, kwam het van Bezos zelf:
[..]
Eh, er gaat hier qua taal wat mis geloof ik?quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 23:38 schreef Korenfok het volgende:
Die
[..]
Die Lewis is een extreem conservatief wie de outlet aan het omdraaien is naar neutraal is neutraal over trump meer zeiken over liberalen.
Ach ja, alles is een samenzwering hé. Het kan niet gewoon zo zijn dat de Post al sinds 2016 op geen enkele manier Trumpers heeft gepleased en dat nu ook niet doet. Nee, het moet een bewuste actie zijn om juist jou persoonlijk aan te vallen want als krant moet je 100% achter de twitterati staan die ook hier constant geplaatst worden.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 23:35 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Het tegen houden slaat nergens op en had beter na of ver voor de verkiezingen nieuw beleid moeten zijn¤
Maar goed het gezeik op biden, is nu ook duidelijker wat er gbeeurd. Meer gericht op pleasen van Trumpers.
Dit was wel een goed moment om een "this is the last time we will ever endorse a candidate" statement te doen. Het nu juist niet doen met Trump aan de andere kant is wat mij betreft gewoon dom.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 23:00 schreef MoreDakka het volgende:
Prima idee, al die domme endorsements doen niets behalve het betreffende medium belachelijk maken.
Nee, dit is juist hét moment. Je geeft precies aan waarom: "met Trump aan de andere kant". Het niet kiezen van een kant wordt door partisanen gezien als het kiezen van de ándere kant. Van die giftige onzin moeten we af. Dan ga je niet halfslachtig een endorsement eruit poepen omdat het moet.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 00:23 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Dit was wel een goed moment om een "this is the last time we will ever endorse a candidate" statement te doen. Het nu juist niet doen met Trump aan de andere kant is wat mij betreft gewoon dom.
Als je een slechte gewoonte wil afschaffen doe het dan lekker effe op een ander moment.
Waar dan ook weer onmiddelijk gebruik van gemaakt wordt door engerds als Stephen Miller:quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 00:48 schreef OMG het volgende:
Ik durf ook te wedden dat er 0 abonnees bijkomen van magats wat dat betreft aangezien die de WaPo toch al een extreem links vod vonden.
Het blijft buitengewoon stom, vooral met een fascist als Trump als kandidaat. Dit is niks anders zeggen dan dat de WaPo wel cool is met fascisme.
Het punt op zich heb ik helemaal geen probleem mee, vind het zelfs best prima, maar de timing is uiterst raar. Had dit een jaar geleden gedaan, bij de vorige midterms, weet ik het, maar met minder dan 2 weken te gaan is dit gewoon een enorm rare miljardairs actie en niks anders dan dat.
Hoop dat mensen als Jennifer Robin en Eugene Robinson ergens anders iets leuks gaan doen.
Ik hoop vooral dat meer democratisch en Westers gezinde miljardairs een wat geld steken in tegenmaatregelen. Waarom moet lokale media in de VS gedomineerd zijn door de "conservatieve" Sinclair media, wel bekend van het videootje met een gescripte mening:quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 00:48 schreef OMG het volgende:
Ik durf ook te wedden dat er 0 abonnees bijkomen van magats wat dat betreft aangezien die de WaPo toch al een extreem links vod vonden.
Het blijft buitengewoon stom, vooral met een fascist als Trump als kandidaat. Dit is niks anders zeggen dan dat de WaPo wel cool is met fascisme.
Het punt op zich heb ik helemaal geen probleem mee, vind het zelfs best prima, maar de timing is uiterst raar. Had dit een jaar geleden gedaan, bij de vorige midterms, weet ik het, maar met minder dan 2 weken te gaan is dit gewoon een enorm rare miljardairs actie en niks anders dan dat.
Hoop dat mensen als Jennifer Robin en Eugene Robinson ergens anders iets leuks gaan doen.
quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 00:48 schreef OMG het volgende:
Ik durf ook te wedden dat er 0 abonnees bijkomen van magats wat dat betreft aangezien die de WaPo toch al een extreem links vod vonden.
Het blijft buitengewoon stom, vooral met een fascist als Trump als kandidaat. Dit is niks anders zeggen dan dat de WaPo wel cool is met fascisme.
Bedankt voor nog een voorbeeld.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 00:42 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Nee, dit is juist hét moment. Je geeft precies aan waarom: "met Trump aan de andere kant". Het niet kiezen van een kant wordt door partisanen gezien als het kiezen van de ándere kant. Van die giftige onzin moeten we af.
Wat is 'gebruik maken' hier? Is er iemand in de wereld die die tweet van Miller leest en denkt "ja, nu ga ik echt voor Trump stemmen"? Rot een eind op man, Ron is gewoon weer in paniekquote:Op zaterdag 26 oktober 2024 00:52 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Waar dan ook weer onmiddelijk gebruik van gemaakt wordt door engerds als Stephen Miller:
[ x ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |