Nee. Ik vind dat niet onkies.quote:Op maandag 17 februari 2025 10:29 schreef xpompompomx het volgende:
Wie de schoen past, trekke hem aan.
quote:
Geen zorgen je bent pas de 78e die dit overkomt!quote:Op maandag 17 februari 2025 10:43 schreef phpmystyle het volgende:
[..]![]()
Dacht feedback NWS feedback. Klikte fout
quote:Op maandag 17 februari 2025 23:03 schreef ChevyCaprice het volgende:
Dit is knap! Stuntmedaille voor de piloot graag
[ afbeelding ]
Dat is nu!quote:Op donderdag 20 februari 2025 22:14 schreef sp3c het volgende:
[..]
Tot jij snapt dat dit niet de slowchat is
Graag gedaan, had je als submitter genoemdquote:Op vrijdag 21 februari 2025 20:33 schreef sp3c het volgende:
Maakt niet uit is een nep wk
dat steunen we niet en volgen we ook niet
Ow zag niet dat het fp was, dan is het wel altijd een mooi verhaalquote:Op zaterdag 22 februari 2025 00:37 schreef Jippie het volgende:
[..]
Graag gedaan, had je als submitter genoemd
Als je wil kun je een seintje geven als er een belangrijkere ijshockey wedstrijd wordt gespeeld, dan kan ik er iets mee doen op de FP.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 01:06 schreef sp3c het volgende:
[..]
Ow zag niet dat het fp was, dan is het wel altijd een mooi verhaal
Oehquote:Op zaterdag 22 februari 2025 13:49 schreef Jippie het volgende:
[..]
Als je wil kun je een seintje geven als er een belangrijkere ijshockey wedstrijd wordt gespeeld, dan kan ik er iets mee doen op de FP.
Hallo eergisteren.quote:Op dinsdag 25 februari 2025 21:38 schreef ChevyCaprice het volgende:
Politie trapt expres in phishingberichten en houdt vijf oplichters aan
"Een aantal verdachten werd bij de voordeur aangehouden toen ze een pinpas kwamen ophalen", vertelt wijkagent Iris. "Ze verklaarden direct dat ze geen idee hadden waarom ze werden aangehouden. De mannen waren van plan 'te gaan vissen'." De mannen hadden ook visgerei in hun auto liggen. "Creatief, maar daar trappen we natuurlijk niet in."
lol
🤔quote:
quote:Op maandag 17 maart 2025 09:43 schreef SuperHartje het volgende:
Hoi allen,
Bedankt voor jullie geduld.
Ik ben geopereerd en heb officieel geen baarmoeder meer. Ik was behoorlijk ziek van alles.
Beetje krankzinnig, beetje maar….
Nu nog even aansterken.
Ik probeer elke dag even hier te zijn.
En aangezien ik toch een jaar of zo moet revalideren…. heb ik genoeg tijd omhanden.
Ik moet me even inlezen hoor, was behoorlijk ziek de afgelopen maanden.
Hai
hey superhartquote:
Jaaaaaaaa Specciequote:Op dinsdag 8 april 2025 09:08 schreef timmmmm het volgende:
Gecondoleerd fan van het eerste uur @:specularium
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wist niet dat duiven ook uien konden leggenquote:Op vrijdag 18 april 2025 16:29 schreef SuperHartje het volgende:
Ik heb een duivenui gevonden. Wat nu?
Duiven EI ei ei eiquote:Op vrijdag 18 april 2025 16:40 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Wist niet dat duiven ook uien konden leggen
quote:
Typ je weer uiquote:
Welkom in de scquote:Op donderdag 1 mei 2025 20:55 schreef raptorix het volgende:
Kan iemand gewoon eens ingrijpen op dit soort debielen: raptorix in NWS / Richard L. was brigadier, maar werd een boef
Het irriteert mij dat er kennelijk geen enkele mod hier de moeite neemt om in te grijpen op een serieus forum, en maar afvragen waarom de boel zo afglijd, maar goed ik heb geen autisme dus dat zal wel erg moeilijk zijn.quote:
Ik denk dat het helpt als je ff pauze neemt en als je terugkomt jezelf eraan herinneren dat dit geen serieus forum isquote:Op donderdag 1 mei 2025 20:58 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het irriteert mij dat er kennelijk geen enkele mod hier de moeite neemt om in te grijpen op een serieus forum, en maar afvragen waarom de boel zo afglijd, maar goed ik heb geen autisme dus dat zal wel erg moeilijk zijn.
We hebben hier prima subfora waar je als Troll los kan gaan, KLB, ONZ, en nog wat meer, mag je helemaal los gaan, alleen NWS is een serieus subforum waar bepaalde eisen worden gesteld aan een post, als ik om een bron vraag, verwacht iets beter als: Zie mijn vorige 3 posts, dat je mij hier nu op gaat aanspreken waarschuwen zegt genoeg over het trieste beleid van fok, en ook de reden waarom hier zoveel kwaliteit users zijn vertrokken, en waarom die kale schooier de hele tijd om jouw muntjes vraagt.quote:Op donderdag 1 mei 2025 21:05 schreef oblo het volgende:
[..]
Ik denk dat het helpt als je ff pauze neemt en als je terugkomt jezelf eraan herinneren dat dit geen serieus forum is
Ik vergeef het je, mijn zoon.quote:Op donderdag 1 mei 2025 21:08 schreef raptorix het volgende:
[..]
We hebben hier prima subfora waar je als Troll los kan gaan, KLB, ONZ, en nog wat meer, mag je helemaal los gaan, alleen NWS is een serieus subforum waar bepaalde eisen worden gesteld aan een post, als ik om een bron vraag, verwacht iets beter als: Zie mijn vorige 3 posts, dat je mij hier nu op gaat aanspreken waarschuwen zegt genoeg over het trieste beleid van fok, en ook de reden waarom hier zoveel kwaliteit users zijn vertrokken, en waarom die kale schooier de hele tijd om jouw muntjes vraagt.
Ik zou gewoon wegblijven van topics en users die je niet bevallen, scheelt een hoop frustratie. Dat is wat ik doe, hoef je verder niks mee te doen.quote:Op donderdag 1 mei 2025 21:08 schreef raptorix het volgende:
[..]
We hebben hier prima subfora waar je als Troll los kan gaan, KLB, ONZ, en nog wat meer, mag je helemaal los gaan, alleen NWS is een serieus subforum waar bepaalde eisen worden gesteld aan een post, als ik om een bron vraag, verwacht iets beter als: Zie mijn vorige 3 posts, dat je mij hier nu op gaat aanspreken waarschuwen zegt genoeg over het trieste beleid van fok, en ook de reden waarom hier zoveel kwaliteit users zijn vertrokken, en waarom die kale schooier de hele tijd om jouw muntjes vraagt.
Lol je zit verkeerd dit is de SC.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 14:06 schreef phpmystyle het volgende:
Kan de TT gewijzigd worden? Dit is gewoon een doodsverwensing.
Oorlog in Oekraïne #1181 Zeg Poetin, val eens uit een raam joh
Wat is er nou weer met mijn kraanquote:
Ja hoorquote:
Neequote:Op dinsdag 13 mei 2025 22:09 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja hoorProbeer je het topic vol te krijgen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |