Jaquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 12:41 schreef Aberkullie het volgende:
Mijn god wat een hoop sneue, onzekere mannetjes zitten er toch op fok
Het interesseert me werkelijk waar helemaal niets hoe ze zichzelf presenteren op IG of wat voor platform dan ook dat moeten ze helemaal zelf weten. Ik vind alleen die geveinsde verbaasdheid van dat soort figuren nogal opmerkelijk (understatement).quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 13:34 schreef Tocadisco het volgende:
Toch wel opmerkelijk dat je helemaal geen moslims nodig hebt om Nederland te islamiseren, we doen het gewoon lekker zelf door alle jonge vrouwen die niet in een boerka op IG staan alsnog dat kledingstuk in te slutshamen.
Goede aanvulling. Had ik mij zo niet gerealiseerd dat doxing het kernprobleem is hier. Dat is inmiddels strafbaar overigens.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 13:41 schreef Cause-mayhem2 het volgende:
Het probleem van deze lijsten is niet zozeer wat geroddel.
Maar fotos en persoonlijke gegevens.
Die maken dat die vrouwen door random gasten lastig gevallen worden.
En dat dus soms tot jaren lang blijkbaar.
Dat is echt kwalijk. Dat iemand dus nergens meer 'veilig' is. Je niet kan zeggen Ach dat groepje laat ik links liggen, die ex negeer ik of iets in die geest.
Maar dat je tijden lang door wildvreemden sexueel benaderd wordt vanuit allerlei hoeken in je prive leven.
als ze op dr veertiende al halfnaakt op Instagram interessant zat te doen ok maar volgens mij staan die twee los van elkaar hierquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 13:43 schreef AchJa het volgende:
[..]
Het interesseert me werkelijk waar helemaal niets hoe ze zichzelf presenteren op IG of wat voor platform dan ook dat moeten ze helemaal zelf weten. Ik vind alleen die geveinsde verbaasdheid van dat soort figuren nogal opmerkelijk (understatement).
Ze zegt:quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 13:46 schreef sp3c het volgende:
als ze op dr veertiende al halfnaakt op Instagram interessant zat te doen ok maar volgens mij staan die twee los van elkaar hier
Dat er nog steeds "veel gegevens" (wat voor gegevens dat dan ook maar mogen zijn) rondgaan heeft dat te maken met een lijst van 18 jaar geleden? Of komt dat door haar huidige social media gebruik?quote:Nog steeds heeft ze er elke dag last van. "In mijn omgeving worden nog steeds veel gegevens gedeeld via Telegram – ook die van mij"
als ze dr telefoonnummer op dr instagram met 100.000 volgers dan krijg je wat meer gezeur denk ikquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 14:05 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ze zegt:
[..]
Dat er nog steeds "veel gegevens" (wat voor gegevens dat dan ook maar mogen zijn) rondgaan heeft dat te maken met een lijst van 18 jaar geleden? Of komt dat door haar huidige social media gebruik?
zo'n meisje is totaal niet bezig met negatieve gevolgen van wat ze op internet plaatst.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 14:32 schreef sp3c het volgende:
[..]
als ze dr telefoonnummer op dr instagram met 100.000 volgers dan krijg je wat meer gezeur denk ik
ow ok dan moet je idd dr telefoonnummer verspreidenquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 14:40 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
zo'n meisje is totaal niet bezig met negatieve gevolgen van wat ze op internet plaatst.
alsof ze in een yoghurtreclame leeft.
als er dan ook maar iets tegen zit, dan gaat er een e-mail naar de Linda.
Ze heeft vijf verschillende tel. nummers atm... Het lijkt me enorm onwaarschijnlijk dat haar nummer uit de Blackberry tijd daar ook nog tussen zit...quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 14:32 schreef sp3c het volgende:
als ze dr telefoonnummer op dr instagram met 100.000 volgers dan krijg je wat meer gezeur denk ik
Doet dat er toe?quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 11:06 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dat ze 100k plus volgers heeft zal dan ook vast komen door al die foto's van kringverjaardagen en klaverjasavonden...
denk dat je het bij vrienden uit die tijd moet zoekenquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 15:01 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ze heeft vijf verschillende tel. nummers atm... Het lijkt me enorm onwaarschijnlijk dat haar nummer uit de Blackberry tijd daar ook nog tussen zit...
Post #2: raptorix in NWS / Bangalijsten nog steeds gedeeldquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 15:36 schreef Cupfighter het volgende:
Doet dat er toe?
Die bangalijsten zijn vrouwonvriendelijk en zeker voor een meisje van 14, gewoon enorm pest gedrag van de makers van de lijst, ik ken de dame verder niet dus geen idee wat ze op haar insta zet
Gevonden, ik zie het probleem niet zo, mag ze geen sexy foto plaatsen omdat ze een trauma heeft van de bangalijsten?quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 15:44 schreef AchJa het volgende:
[..]
Post #2: raptorix in NWS / Bangalijsten nog steeds gedeeld
dat klinkt kan alsof ze het oude nummer aanhoud en een nieuwe erbij?quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 15:01 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ze heeft vijf verschillende tel. nummers atm... Het lijkt me enorm onwaarschijnlijk dat haar nummer uit de Blackberry tijd daar ook nog tussen zit...
Ik vind het dapper, ze stelt zich kwetsbaar op en vertelt wat de psychische gevolgen zijn van zoietsquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 16:21 schreef Zoddie het volgende:
Dat banga lijstjes slecht zijn klopt helemaal.
Denk alleen dat de meesten hier struikelen over deze ene meid die met voor en achternaam of in ieder geval haar influencer naam + foto in de media staat.
Dan zou je dat iets meer anoniem verwachten als ze echt niet mee geconfronteerd wilt worden.
Nu voelt het meer alsof ze het gebruikt voor meer volgers.
Ja ze staat nu op een publieke bangalijst.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 10:30 schreef raptorix het volgende:
"Ontzettend veel last"
https://www.instagram.com/kellymexy/
106K followers
Manmanman...quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 16:55 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Een serieus probleem, met in dit geval niet zo'n geschikte ambassadrice. Als Kelly niet ongevraagd lastig gevallen wil worden (opzich geen gek verzoek) is het misschien wel zo redelijk als zij op haar beurt voorbijgangers niet ook ongevraagd in haar seksueel getinte influencer-"carriere" betrekt.
https://p-magazine.com/nl(...)nheer-de-agent-video
Zo'n agent moet zich ook gaan schamen, trouwens. Je bent verdomme in functie man.
Sommigen zijn echt geboren voor zo'n lijst. Wat een ordinaire skank zegquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 17:39 schreef AchJa het volgende:
[..]
Manmanman...
Overigens opent die link niet als ik hem aanklik, copy/paste werkt wel...
Over het algemeen gesproken zal een meisje/vrouw minder geneigd zijn om de tegenpartij te vermoorden (zoals bij jongens/mannen weleens het geval is; zoals dat meisje dat was omgelegd door die 2 broers een paar jaar terug).quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 12:39 schreef VEM2012 het volgende:
En nee, daarmee keur ik niets goed. Wat dat betreft zou het ook eens goed zijn dat vrouwen (geanonimiseerd met een nummer, waarbij de persoon waar het over gaat duidelijk gemaakt wordt wie hij is op de lijst) een bangalijst gaan maken met daarop 'kwam na twee keer stoten klaar', 'heb maar gefaked om er vanaf te zijn', 'rare penis', 'stinkt', 'heeft een kleintje', enz. zodat de heren corpsballen even kunnen voelen hoe het is...
jawel hoor, het betekent dat als je daar toen op stond, je nu inmiddels verlept bent. (je zou zeggen: nu dus veilig...maar helaas)quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 17:47 schreef KingRadler het volgende:
Bangalijsten zijn toch niet meer actueel?
En wat dacht je van de neanderthalers in dit topic? Er post nota bene een mod mee en die grijp niet in bij bepaalde postings. Ongelooflijk.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 16:25 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik vind het dapper, ze stelt zich kwetsbaar op en vertelt wat de psychische gevolgen zijn van zoiets
Hopelijk gaan de neanderthalers die deze lijsten maken daar ook eens over nadenken
Ik geloof niet dat ze hier meer volgers door krijgt
Ongelooflijk dat er mannen zijn zoals jij zonder respect voor dames.quote:Op zondag 6 oktober 2024 03:19 schreef MeneerPresident het volgende:
Moet gewoon kunnen hoor. Zolang het een lijstje is met naam en leeftijd oid. Als er echt adressen bij komen is het een ander verhaal. Bovendien de sloerie in kwestie is gewoon influencer. Lijkt me dat je dan het liefst op alle lijstjes staat
En kinderen, want als niet-seksueel actieve veertienjarige ben je meer kind dan dame. Het morele kompas van @MeneerPresident staat verkeerd afgesteld.quote:Op zondag 6 oktober 2024 10:36 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ongelooflijk dat er mannen zijn zoals jij zonder respect voor dames.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |