Voorzichtig met kritiek op Bunq, want ze weten je altijd op te sporen. Ook al waan je jezelf anoniem.quote:Op donderdag 19 december 2024 10:06 schreef Stansfield het volgende:
Ik ben wel een beetje klaar met al die wijzigingen steeds bij Bunq. Ik wil gewoon een standaard spaarrekening met een goede rente.
Goed moment om zelf een andere bank op te zoeken.quote:Op donderdag 19 december 2024 10:06 schreef Stansfield het volgende:
Mijn gezamenlijke spaarrekening bij Bunq verandert weer. Na de rentewijziging van een aantal maanden geleden toen het ook weer wat vaag was met 2,01% over het maximale saldo en 3,36% over het saldo boven dit bedrag.
Nu hebben ze weer een wijziging in de rekeningsoorten waarbij easy savings overgaat in Bung Free. Maar als ik dat wil overzetten in de app krijg ik weer dat een gezamelijke rekening niet mogelijk is bij Bung Free.
Hebben meer mensen hier last van? Ik ben wel een beetje klaar met al die wijzigingen steeds bij Bunq. Ik wil gewoon een standaard spaarrekening met een goede rente.
Graag dit topic sluiten.quote:Op donderdag 19 december 2024 18:53 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Goed moment om zelf een andere bank op te zoeken.
NWS / Internetbank dreigt klanten met opzeggen rekening
Onzin. Hier is in 2010 even sprake van geweest, maar de wet is er nooit gekomen.quote:Op donderdag 19 december 2024 19:26 schreef achtja het volgende:
[..]
Letop, het oproepen tot een bankrun is VERBODEN.
Ik zit ook al bij ayvens waar ik maandelijks een potje maak voor de studiekosten omdat ik bij Bunq geen spaarpotje kon maken. Dus de kans is best groot.quote:Op donderdag 19 december 2024 18:53 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Goed moment om zelf een andere bank op te zoeken.
NWS / Internetbank dreigt klanten met opzeggen rekening
Nou idd. Uitkijkenquote:Op donderdag 19 december 2024 15:51 schreef paardendokter het volgende:
[..]
Voorzichtig met kritiek op Bunq, want ze weten je altijd op te sporen. Ook al waan je jezelf anoniem.
MWoah, niet onsoortig. Mijn vorige spaardeposito liep daar recent af: aardige rente gevangen, > 4%quote:Op vrijdag 20 december 2024 12:17 schreef zeeland6 het volgende:
Rente Klarna sparen (direct) weer omhoog van 3.0 naar 3.05% per vandaag.
Bij Riasin juist omlaag naar 2,83 per 27-12quote:Op vrijdag 20 december 2024 12:17 schreef zeeland6 het volgende:
Rente Klarna sparen (direct) weer omhoog van 3.0 naar 3.05% per vandaag.
Dezelfde viel hier ook vrij. Maar weer een jaartje vastgezet tegen 3,05% bij CA Auto bank in Italië. Verwachting is dat de rentes verder gaan dalen komend jaar dus speel maar op safe.quote:Op vrijdag 20 december 2024 13:21 schreef blomke het volgende:
[..]
MWoah, niet onsoortig. Mijn vorige spaardeposito liep daar recent af: aardige rente gevangen, > 4%
Geldig t/m 27 decquote:Op dinsdag 24 december 2024 23:18 schreef zeeland6 het volgende:
Yapi spaarrekening van 2.6 naar 2.5%
Vrijdag hadden ze telefoon problemen (was als pop up op de website) en was het zinnetje tm 27 december ook weer van de website verdwenen. Lijkt nu dan ook nog steeds op de hogere rentepercentages te staan.quote:Op donderdag 26 december 2024 09:48 schreef Tjalala het volgende:
[..]
Geldig t/m 27 dec
Ik heb het idee dat dit ook voor de deposito's is, 1 jaar vast is daar nu nog 3%
En in jouw situatie kan ik me ook voorstellen dat het geen kwaad kan om deze speculatie te doen - immers had je aangegeven Turkse vaste lasten te betalen. Het ergste wat je kan gebeuren is dat die vaste lasten lager hadden kunnen zijn wanneer je op een ander moment de euro's naar lira's had omgezet.quote:Op maandag 30 december 2024 09:12 schreef HiZ het volgende:
Voor mensen met heel veel lef wil ik toch even herhalen dat ik op het moment in Turkije (om andere redenen) wat kleine deposito's van 32 dagen heb lopen met rentes van 48,5% en 50%.
Ik durf het zelf niet aan om meer dan de ¤11.000 die ik nu in Turkse lira's heb staan, maar dat levert me wel rondom de ¤400 per maand in rente op. Mede omdat de TL wonderbaarlijk stabiel is voor een munt die aan extreem hoge inflatie onderhevig is binnenlands.
Net geprobeerd, geen problemen hierquote:Op maandag 30 december 2024 17:51 schreef Essebes het volgende:
Hebben jullie inlogproblemen bij Raisin? Ik kom er op m’n beiden devices nu niet in, klrijg een melding over inloggen mislukt.
Ow, wacht even. Zit nu in het buitenland. Ik slinger mijn VPN aan en alles doen het gewoon. Pffffff.quote:Op maandag 30 december 2024 17:51 schreef Essebes het volgende:
Hebben jullie inlogproblemen bij Raisin? Ik kom er op m’n beiden devices nu niet in, klrijg een melding over inloggen mislukt.
Ligt dus aan aan mijn locatie (Dank voor je snelle reactie)quote:Op maandag 30 december 2024 17:58 schreef snabbi het volgende:
[..]
Net geprobeerd, geen problemen hier
Betrouwbare bank. Zit er denk ik al een jaar of 30.quote:Op maandag 30 december 2024 19:13 schreef j669 het volgende:
Iemand hier ervaring met de DHB Bank? Ze bieden momenteel 2,85% voor de eerste 6 maanden als je een nieuwe rekening opent.
Kijk, je kunt gewoon bij elke bank tot 100k veilig 'bewaren' zolang deze onder het bank depositogarantie valt.. Waar je dan wel mee speelt is dat er GEEN garantie is op de euro.quote:Op maandag 30 december 2024 20:07 schreef zeeland6 het volgende:
[..]
Betrouwbare bank. Zit er denk ik al een jaar of 30.
Wat maakt het betrouwbaar voor je?quote:Op maandag 30 december 2024 20:07 schreef zeeland6 het volgende:
[..]
Betrouwbare bank. Zit er denk ik al een jaar of 30.
nooit problemen in 30 jaarquote:Op maandag 30 december 2024 20:21 schreef investeerdertje het volgende:
[..]
Wat maakt het betrouwbaar voor je?
Waar zitten ze? De afkorting DHB zegt me zo 1-2-3 niet zo veel (kan aan mij liggen uiteraard?).quote:Op maandag 30 december 2024 19:13 schreef j669 het volgende:
Iemand hier ervaring met de DHB Bank? Ze bieden momenteel 2,85% voor de eerste 6 maanden als je een nieuwe rekening opent.
Ken je Google ?quote:Op maandag 30 december 2024 20:56 schreef blomke het volgende:
[..]
Waar zitten ze? De afkorting DHB zegt me zo 1-2-3 niet zo veel (kan aan mij liggen uiteraard?).
Ach zo, heb het al gezien: https://www.dhbbank.nl/onze-locatiesquote:
https://www.dnb.nl/statis(...)-individuele-banken/quote:Op maandag 30 december 2024 20:21 schreef investeerdertje het volgende:
[..]
Wat maakt het betrouwbaar voor je?
Aah Turken 😏quote:Op maandag 30 december 2024 23:45 schreef snabbi het volgende:
[..]
https://www.dnb.nl/statis(...)-individuele-banken/
Gaat dus om de Demir Halk Bank in die grafieken? Maar springen ze er uit in + zin in die grafieken??quote:Op maandag 30 december 2024 23:45 schreef snabbi het volgende:
[..]
https://www.dnb.nl/statis(...)-individuele-banken/
quote:Op maandag 30 december 2024 23:51 schreef blomke het volgende:
[..]
Gaat dus om de Demir Halk Bank in die grafieken? Maar springen ze er uit in + zin in die grafieken??
Hoewel ik het zelf wel belangrijk vind dat iemand (zoals zeeland6) goede ervaringen heeft met de klantenservice, gaat het voor mij in het kader van de betrouwbaarheid meer om dat soort cijfers. Ze springen er niet uit maar met een CET1 van 17,9% zitten ze wel boven het gemiddelde van 10,7% in het Eurogebied en ook boven de 11-15% wat gangbaar is voor de meeste banken.quote:Op maandag 30 december 2024 23:47 schreef investeerdertje het volgende:
[..]
Aah Turken 😏
Maar niet perse heel goed op deze rating toch?
Moet je maar durven zonder depositogarantiestelsel, ik zou het niet kunnen.quote:Op maandag 30 december 2024 09:12 schreef HiZ het volgende:
Voor mensen met heel veel lef wil ik toch even herhalen dat ik op het moment in Turkije (om andere redenen) wat kleine deposito's van 32 dagen heb lopen met rentes van 48,5% en 50%.
Ik durf het zelf niet aan om meer dan de ¤11.000 die ik nu in Turkse lira's heb staan, maar dat levert me wel rondom de ¤400 per maand in rente op. Mede omdat de TL wonderbaarlijk stabiel is voor een munt die aan extreem hoge inflatie onderhevig is binnenlands.
Zelfs zonder krijg je het wel terug hoor.. maar of het nog wat waard is!?quote:Op dinsdag 31 december 2024 14:56 schreef DX11 het volgende:
[..]
Moet je maar durven zonder depositogarantiestelsel, ik zou het niet kunnen.
Logischerwijs word de rente die je over een dag krijgt pas na afloop van die dag berekend. Niet bij aanvang van de dag. Als jij de dagrente ziet, dan zal dit de rente over 31 december 2024 zijn. Vermoed ik hoor. Ik zit niet bij Bunq.quote:Op woensdag 1 januari 2025 10:20 schreef CR7 het volgende:
Mijn Bunq geeft aan dat die een rentepercentage heeft van 3,36%. Als ik zo kijk heeft die dat ook berekend voor vandaag. Dat moet niet kloppen lijkt mij? Die 3.36% gold maar tot 31-12?
Nooit op gelet eigenlijk. Ik krijg mijn rente elke zondagochtend uitbetaald. Weet alleen niet of die daarna op nul staat of de rente van die dag er dan is bijgerekend.quote:Op woensdag 1 januari 2025 10:54 schreef Groepfunder het volgende:
[..]
Logischerwijs word de rente die je over een dag krijgt pas na afloop van die dag berekend. Niet bij aanvang van de dag. Als jij de dagrente ziet, dan zal dit de rente over 31 december 2024 zijn. Vermoed ik hoor. Ik zit niet bij Bunq.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |