ja helaas moet dat zo vaak.quote:Op zondag 24 november 2024 16:08 schreef Seeburg54 het volgende:
Al die spotjes over enge ziektes op tv. Dat metabole ziektes spotje staat met stip bovenaan. Heel erg allemaal, daar niet van, maar moet dat nou zo vaak op tv? Je wordt depressief van al die kutspotjes.
quote:Op zondag 24 november 2024 18:32 schreef Nizno het volgende:
[..]
ja helaas moet dat zo vaak.
Door er aandacht aan te geven zijn mensen geneigd om te doneren.
Met 1 keer het filmpje zien zijn mensen niet over de grens om de telefoon te pakken.
Kracht van herhaling dat mensen het erg genoeg gaan vinden.
gelukkig werkt het goed genoeg anders zouden ze dit niet zo aanpakkenquote:Op zondag 24 november 2024 18:40 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]bij mij werkt het averechts. En niet alleen bij mij weet ik.
Nou, dat is de bedoeling uiteindelijk.quote:Op zondag 24 november 2024 18:41 schreef Nizno het volgende:
[..]
gelukkig werkt het goed genoeg anders zouden ze dit niet zo aanpakken
'Maak ze gek daarbeneden' klinkt dan weer zo necrofiel.quote:Op zondag 1 december 2024 16:29 schreef Sunshine1982 het volgende:
Dood aan ergeren mwah, het stoort me een beetje omdat ik het niet snap. Ik lees weleens in een tekst waar iemand overleden is, 'Maak ze gek daarboven'. Gister ook weer. Ik vind dit zo vreemd, vooral omdat het gewoon nergens op slaat?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It's nothing, returned Mrs Chick. It's merely change of weather. We must expect change.
Het is hun keus om je te vertellen hoe het met ze gaat.quote:Op zondag 8 december 2024 09:47 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
Mensen die zeggen dat het goed gaat maar dat je kan zien dat het niet goed gaat.
Ik beuk dwars door die mensen heen als ze geen twee turven hoog zijn. Maar juist, mensen zonder fatsoen die geen rekening houden met anderen, kunnen de tering krijgen.quote:Op zondag 8 december 2024 12:21 schreef Blues het volgende:
Op het treinstation je bijna omver duwen als je niet snel genoeg gaat / kan. En dan ook nog zo weinig begrip opbrengen door scheldend nog eens naar je om te kijken.
Ja en derhalve is het kindertal in dit land 1.7 per vrouw.quote:Op zondag 1 december 2024 17:06 schreef Scriptascripta het volgende:
Mensen die in een klein huis wonen, meer kinderen maken dan dat er geschikte kamers zijn en dan janken dat ze in deze tijd niet snel genoeg een huis kunnen vinden. Heb gewoon eerst je zaakjes op orde voordat je aan gezinsuitbreiding gaat doen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
Buiten de supermarkt geen last van dan?quote:
Ik stem ervoor om Rob als bemiddelaar te sturen.quote:Op zondag 8 december 2024 12:55 schreef ludovico het volgende:
[ x ]
D66, heb ik wel een hekel aan.
"Het is de hoop voor Syriërs dat er ook echt rust, vrede en democratie komt, voor álle groepen in Syrië"
Vanuit een verwaande positie doen alsof je alles beter weet en je ook de qua moraal de superieure partij bent.
Maar tegelijkertijd dan totaal je kop in het zand voor isis 2.0 wat nu het gebied regeert.
Of stikstof vergelijken met een verstikkende deken voor de natuur.
Of vragen stellen hoe je met kernenergie huizen verwarmt, dat soort shit, die man is wel minister geweest hč?..
Dat kan op steun rekenen.quote:Op zondag 8 december 2024 12:58 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Ik stem ervoor om Rob als bemiddelaar te sturen.
Wat te denken van een kilometer weg voor een miljard of zo. Dat snapt een mens toch ook niet?quote:Op vrijdag 13 december 2024 15:20 schreef TLC het volgende:
Ik las dat er vandaag voor t eerst Limburgs werd gepraat tijdens een vergadering bij Provinciale Staten, en dat zo'n programma 1,1 miljoen Euro per jaar kost, waarom moet praten in een dialect in Godsheren naam 1,1 miljoen Euro kosten ?!![]()
![]()
Echt niks nuttigers om dat geld aan te besteden ?
Precies, organisaties als Concern lopen je een contract aan te smeren: Ik kom genoeg in Africa: Gewerkt, gewoont, vrouw! En budget voor ontwikkelingshulp aan Nederlandse MKB/Boeren geven om daar hun business uit te breiden.quote:Op zaterdag 28 september 2024 17:43 schreef maily het volgende:
[..]
En dat je vraagt of je eenmalig 5 euro kunt doneren?
Nee mevrouw u kunt dit formulier invullen en dan wordt het maandelijks afgeschreven.
Dacht het niet.
Boeren dwingen om aan de klimaatdoelen te houden (of je er mee eens bent of niet): NL heeft jaren uitstel gevraagd bij de EU en legt het probleem NU bij de boeren neer: Geen subsidie om aan de kwaliteitsdoeleinden (geen chemische rommel zoals uit Azie/VS) te voldoenquote:Op vrijdag 27 september 2024 20:09 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Los van dat ik dus wel een schurfthekel aan reclame heb gaat het mij om het inconsistente, schijnheilige beleid:
Als stad klimaat neutraal willen zijn en zeggen energie te willen besparen, maar dan wel de hele stad volzetten met die lichtreclamezuilen (waar dan ook nog eens reclame voor een andere stad in de buurt op vertoond wordt: echt stop die onzin). Hetzelfde met een gemeente die zegt dat gezondheid van hun inwoners de hoogste prioriteit heeft maar vervolgens wel een foodcourtvreetplein aan laat leggen want werkgelegenheid
Ouderwets links/rechts swetsen ook een klacht: De hele politiek is op zn kop: Wilders is Nationaal Socialistisch, Baudet: Libertarisch, VVD/D66: Neo-Liberaal. PvdaGroenLinks: Oud Links (met WOKE). CDA/CU/NSC centraal rechts. Enige progresssieve partijen zijn SP en wat extremistischer: Baudet aan de andere kant qua opinie: Dus Libertarischquote:Op maandag 30 september 2024 10:47 schreef tong80 het volgende:
Rechtsen en extreem rechtsen die schijt hebben aan bewezen feiten. Een "discussie" doodslaan met onderbuik gevoel. Er in een artikel een zinnetje uit halen om iets te bewijzen. Zeg maar het overschot aan rechts extremisten op FOK! Die normale users met niet eens absurde mening als extreem links weg zetten. Niet voor rede vatbaar. En ja, ik kom wel degelijk soms terug op een mening.
De leiding/Management/regering bellen/mailen en vragen dat ze haar beter moeten betalen (+subsidieer haar als je aan de lippen en kut zit: Ouwe snoepertquote:Op woensdag 16 oktober 2024 19:06 schreef tong80 het volgende:
Ik erger me aan de jonge vervangster van hulp in de huishouding Betuwezorg. Ik ben de moeilijkste niet. Maar doe wel je werk.Ik zit niet op haar lippen. Maar wc-bril, wasbak, andere dingetjes, nog hetzelfde als ervoor. Weet niet wat ik moet doen. Naar de leiding bellen of haar attenderen. Allebei kut.
Probeer ik, Lieverdquote:Op vrijdag 27 september 2024 13:01 schreef Seeburg54 het volgende:
Aan het gefoeter op elkaar in dit topic. Lief zijn popjes.
Inderdaad: Gewoon aanpassen en "Plat kalle"als je in de mooiste Provincie van Nederland wilt werken of wonenquote:Op vrijdag 13 december 2024 15:20 schreef TLC het volgende:
Ik las dat er vandaag voor t eerst Limburgs werd gepraat tijdens een vergadering bij Provinciale Staten, en dat zo'n programma 1,1 miljoen Euro per jaar kost, waarom moet praten in een dialect in Godsheren naam 1,1 miljoen Euro kosten ?!![]()
![]()
Echt niks nuttigers om dat geld aan te besteden ?
Sowieso te weinig gratis openbare toilettenquote:Op woensdag 18 december 2024 12:28 schreef Eightyone het volgende:
Openbare toiletten, met name op stations, die niet uitgerust zijn voor de hoeveelheid volk die ervan gebruik wil maken. En als er maar één hokje is, moet je maar hopen dat het niet defect is.
Station Maastricht spant wat dat betreft de kroon, met die paar hokjes met een sliert toeristen ervoor (al vind ik dat sowieso geen fijn station, het ziet er leuk uit en daar blijft het ook bij).
+1quote:Op dinsdag 24 december 2024 18:41 schreef Isdatzo het volgende:
En mensen die geen cruise control hebben of geen constante snelheid kunnen aanhouden op de snelweg.
Nou nou het is kerstavond hequote:Op dinsdag 24 december 2024 20:01 schreef Isdatzo het volgende:
Eerst haal je ze in, daarna versnellen ze en halen ze jou in terwijl jij inmiddels weer netjes naar rechts bent opgeschoven, en vervolgens zitten ze je een baan naar links in de weg omdat ze weer vertragen wanneer je de volgende slak wil inhalen.
De. Hoogste. Boom.
Zo blij dat we jou hebbenquote:Op dinsdag 24 december 2024 20:14 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Nou oke ik ben de kwaadste niet een iets minder hoge boom mag ook wel
Je kan ze gewoon blokkeren in je bank app.quote:Op zaterdag 28 september 2024 17:50 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik heb die fout met Unicef gemaakt. Het is zo lastig om het stop te zetten en ze zijn zo brutaal aan de telefoon. Tot in Sint Juttemis je maar proberen over te halen om ook maar iets te doneren.
Mensen, begin er niet aan.
als een diepFries juich ik dit toe. Cultuur. Trots zijn op je roots (en nee, niet de Nederlandse roots in dit geval). Beter dat hier zoveel geld aan wordt besteed dan dat we al dat tokkievolk met hoofddoeken massaal binnenlaten en ons vervolgens moeten aanpassen aan hun. Of geld weggeven aan andere landen terwijl we het HIER nodig hebben. Daar stoor ik me mateloos aan. Tuurlijk, de zorg enzo is ook belangrijk. Maar als je dus geld niet meer weggeeft aan verre landen en hier niet iedereen maar binnenlaat want 'dit is ook jullie land', kun je al dat geld wat je daarmee bespaart steken in de zorg en onderwijs. En het Limburgs (en Fries).quote:Op vrijdag 13 december 2024 15:20 schreef TLC het volgende:
Ik las dat er vandaag voor t eerst Limburgs werd gepraat tijdens een vergadering bij Provinciale Staten, en dat zo'n programma 1,1 miljoen Euro per jaar kost, waarom moet praten in een dialect in Godsheren naam 1,1 miljoen Euro kosten ?!![]()
![]()
Echt niks nuttigers om dat geld aan te besteden ?
War levert het op, behalve kosten en gezanik?quote:Op zaterdag 28 december 2024 15:51 schreef Apotheose het volgende:
[..]
als een diepFries juich ik dit toe.
gezanik van wie? Van jou op mijn post? En wat leveren al die kutoeloeboeles op hier in dit land waar miljarden heen gaan? Ik ben voor geld steken in EIGEN land en EIGEN volk.quote:Op dinsdag 31 december 2024 21:06 schreef mspoez het volgende:
[..]
War levert het op, behalve kosten en gezanik?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |