De wokepolitie is langsgeweest met de mededeling dat de Jumbo-reclames niet divers genoeg waren.quote:Op maandag 9 december 2024 16:05 schreef Toine51 het volgende:
Ik vind die Jumbo reclame ook zum kotzen. Nu zit er weer zo'n koekwaus met roze haar in....
Echt, alle typetjes moeten er ook in gepropt worden...
			
			
			
			Witte kerst (sneeuwvlokjes).quote:Op maandag 9 december 2024 15:18 schreef DrDentz het volgende:
Die ene waar ze in de hele straat de kerstverlichting uitzetten voor 1 overprikkeld kutkind dat daarna nog gaat zeiken over de stoppelbaard van opa ook. Krijg de tering!
			
			
			
			Daar zijn er steeds meer van. Zelfs het FOK!liedjequote:Op maandag 9 december 2024 21:37 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Dat is een ai-stem, daar zit geen enkele menselijke emotie bij.
Geen enthousiasme van een echte voice-over in een opnamestudio, gewoon een pratende computer
			
			
			
			
			
			
			
			Wat n slet ook he, eerst stond ze nog voor de deur van die donkere vent om te vragen of ze heet wasquote:Op dinsdag 10 december 2024 21:29 schreef DrDentz het volgende:
En die 'moeder' van de Kruidvat reclames die door haar hond wordt gekoppeld aan een andere vent. Blijkbaar is ze nu gescheiden. Snap ik wel als je alleen maar zit te zeuren over waar je op kunt bezuinigen en hoe duurzaam je wel niet bezig bent.
			
			
			
			Die van Albert Heyn is ook te wit,quote:Op dinsdag 10 december 2024 17:17 schreef CarbonC het volgende:
[..]
De wokepolitie is langsgeweest met de mededeling dat de Jumbo-reclames niet divers genoeg waren.
			
			
			
			Ja en zijn donkere vrouw vies mad, terwijl het heel gewoon is in die cultuur “buitenvrouwen” te hebben.quote:Op dinsdag 10 december 2024 21:38 schreef TLC het volgende:
[..]
Wat n slet ook he, eerst stond ze nog voor de deur van die donkere vent om te vragen of ze heet was
			
			
			
			Andere Jumbo reclame. Hij verliest een weddenschap van een meisje en dit roze haar is het resultaat.quote:Op maandag 9 december 2024 18:53 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Had ie 2 zoons dan? Kan het me niet herinneren, maar vroeg me af wie die roze kuif is.
			
			
			
			Ik kan me van vorige reclames niet herinneren dat ze meer kinderen hadden dan de dochter (met All you need is love-lover) en die jongen met Jumbo-kassameisje en kind. Maar nu ik nog wat oudere reclames terugkeek, was er nog een onopvallende kleinere koter bij.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:07 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Andere Jumbo reclame. Hij verliest een weddenschap van een meisje en dit roze haar is het resultaat.
			
			
			
			Gewoon een wat onzekere vrouw die wiebelige stapjes op het liefdespad zet. Tenzij je Hadewich Minis bedoelt.quote:Op woensdag 11 december 2024 20:52 schreef Boca_Raton het volgende:
Het Kruitvat. Een hele domme opgetogen stem.
			
			
			
			
			
			
			
			Nou, het is een korte reclame waarin een soort kindstemmetje spul van het Kruitvat aanprijst.quote:Op woensdag 11 december 2024 21:53 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Gewoon een wat onzekere vrouw die wiebelige stapjes op het liefdespad zet. Tenzij je Hadewich Minis bedoelt.
			
			
			
			
			
			
			
			Andrew Ridgely doet zelf ook mee in die reclame (ja, hij is het echt, Google maar). Dus die weet er heus vanquote:Op woensdag 11 december 2024 22:03 schreef TLC het volgende:
Ik vraag me ook af of AH zomaar de muziek van Wham mag gebruiken, plus het nadoen van hun videoclip.
			
			
			
			Leugens in reclame? Nee toch?quote:Op woensdag 11 december 2024 21:54 schreef SiGNe het volgende:
Die van de Hema is ook best slecht, met zo'n opa die als klein kind geen Takkie knuffel mocht hebben en nu weer kind wordt als hij als oude man eindelijk een takkie hond koopt.
Die hondjes bestonden in zijn jeugd nog niet, Jip en Janneke is uit 1957 en was toen alleen een strip, er waren geen fysieke artikelen.. dat kwam pas veel later.
Vals sentiment dus, net zoiets als Old Amsterdam kaas dat zou zijn gemaakt door 2 broers met een kaaswinkel in Amsterdam terwijl dat in 1985 pas op de markt kwam (en gewoon Goudse kaas is.. en ook geen oude kaas maar belegen)
Of Bertolli met zo'n Italiaans omaatje die de famillie bij elkaar roept omdat ze gekookt heeft.
Dat is helemaal geen familliebedrijfje, in Italië verkopen ze geen Bertolli ook.
			
			
			
			Neehee! Dat is een HAMSTER!quote:Op donderdag 12 december 2024 07:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Andrew Ridgely doet zelf ook mee in die reclame (ja, hij is het echt, Google maar). Dus die weet er heus van
			
			
			
			Ik snap best dat ze een gevoel willen verkopen maar zoiets als Old Amsterdam dat hadden ze ook anders kunnen brengen, dat dat oude gevoel de inspiratie was voor die kaas, hoef je niet over te liegen dat het in 1920 is opgericht.quote:Op donderdag 12 december 2024 09:24 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Leugens in reclame? Nee toch?
			
			
			
			Dit, AH heeft de rechten gekocht voor de muziek maar ook voor het recreëren van de originele clip.quote:Op donderdag 12 december 2024 06:47 schreef quirina het volgende:
Ja als ze voor het gebruik van de rechten betalen mag AH dat. Weet je hoe groot AHOLD is?
			
			
			
			Zal die arme Andrew dan verlaten worden door die moeder van de AH mevrouw? Gossip.quote:Op donderdag 12 december 2024 13:53 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Dit, AH heeft de rechte gekocht voor de muziek maar ook voor het recreëren van de originele clip.
Meeste mensen zullen dat alleen niet zien, kennen die clip niet (meer).
Rare muziek ook eigenlijk voor een kerstnummer, het gaat over hoe een man met kerst werd verlaten door zijn partner.
			
			
			
			
			
			
			
			Dan zou ik nog maar eens goed naar de tekst luisteren. Daar gaat het namelijk niet over.quote:Op donderdag 12 december 2024 13:53 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Dit, AH heeft de rechten gekocht voor de muziek maar ook voor het recreëren van de originele clip.
Meeste mensen zullen dat alleen niet zien, kennen die clip niet (meer).
Rare muziek ook eigenlijk voor een kerstnummer, het gaat over hoe een man met kerst werd verlaten door zijn partner.
			
			
			
			
			
			
			
			Want ze gaan over kerst?quote:Op donderdag 12 december 2024 15:29 schreef ESF1Gamer het volgende:
De kerst reclames van zowel de Plus, AH en Jumbo zijn allemaal slecht.
			
			
			
			Dan nog slecht uitgevoerdquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |