FOK!forum / Muziek / KINK #16 Free Tim op t Broek
Scorpion_17dinsdag 10 september 2024 @ 17:41
P9GLHUuK_o.png


KINK is een Nederlands radiostation dat voornamelijk alternatieve muziek draait. Het station is de opvolger van het alternatieve station Kink FM, dat bestond tussen 1995 en 2011. KINK zendt uit sinds 1 februari 2019 via internet en DAB+.

QFC7t3An_o.png

Programmering:

Maandag t/m donderdag:
06:00u - 10:00u: KINKSTART - Michiel Veenstra
10:00u - 11:00u: Het Beste Uit De KINK 1500 - Eric Corton
11:00u - 13:00u: Vitamine K - Tessa Mol
13:00u - 16:00u: KINK Workflow - Stefan Koren
16:00u - 19:00u: KINK Rush Hour - Tim op t Broek
19:00u - 23:00u: KINK In Touch - Jasper Leijdens

Vrijdag:
16:00u - 19:00u: KINK Rush Hour, De Vrijmibo Editie - Tim op 't Broek & Joy Stempher
19:00u - 21:00u: KINK Corvee - Michiel Veenstra & Eric Corton
21:00u - 23:59u: KINK Kicks - Stefan Koopmanschap

Weekend:
07:00u - 10:00u: KINK Breakfast - Elwin van Gestel
10:00u - 12:00u: Michiel Jurrjens - Michiel Jurrjens
12:00u - 15:00u: KINK NRG - Jim Vorwald
15:00u - 18:00u: KINK In Je Mick - Mick Hummel
18:00u - 21:00u: Weekend KINK - Lars Wijnhoven
21:00u - 23:59u (Zaterdag): KINK Kicks - Stefan Koopmanschap
21:00u - 23:59u (Zondag): KINK Inc. - Roger Fletcher

Luisteren:
• DAB+
Website Kink
TuneIn Radio

Podcasts:
Kink maakt naast de reguliere radiouitzendingen ook verschillende podcasts.
Podcasts Kink
Playlists Kink

Handige Links:
Laatst gedraaid op Kink
Facebook
Instagram
Twitter

QFC7t3An_o.png
Eightyonedinsdag 10 september 2024 @ 17:47
quote:
6s.gif Op dinsdag 10 september 2024 16:12 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
.
Een engel met brandende vleugels. Pek en veren. Lucifer in disguise.
Engelen; de putti van Rafael, maar ook de duivels van Dante.
In het inferno beweegt men op triphop. Traagzaam, stroboscopisch en in stukjes.
En in de hemel draait de dj Massive Attack en in de hel..zeker.
Laat de engel binnen, voel zijn vleugels statisch langs je kippenvel ruisen.
Laat de engel binnen


Ja, die VPRO-mannen praatten echt normaal, zoals ze tegenover je zouden zitten.
Over niet normaal pratende dj's (zie tegen het einde van het vorige topic):

Zet een willekeurige Veronica-aircheck van circa 1992/1993 aan, en let op de gezwollen, vet aangezette toon die er uit de kelen van types als Jeroen van Inkel komt.

Latere generaties praatten niet meer zo.

Vpro, Veronica, het was beiden wat typisch.
Breulswoensdag 11 september 2024 @ 09:44
Ja, het "deejaytje spelen", noem ik dat altijd. Het is de reden dat ik in het verleden wel eens ben uitgeweken naar de BBC en daar gewoon een paar jaar naar heb geluisterd, omdat ze daar tenminste normaal konden doen. Nederlandse radio was allemaal een beetje van dat rare stemmetjes opzetten en zo.
Eightyonewoensdag 11 september 2024 @ 10:44
Moderne dj's klinken als een iets beter uit hun woorden komende versie van je buurjongen/(soms) meisje.

Ze zien er ook anders uit, sinds de komst van camera's en social media is het klassieke 'radiohoofd' niet de norm meer.
Ouwesokwoensdag 11 september 2024 @ 11:18
quote:
1s.gif Op woensdag 11 september 2024 09:44 schreef Breuls het volgende:
Ja, het "deejaytje spelen", noem ik dat altijd. Het is de reden dat ik in het verleden wel eens ben uitgeweken naar de BBC en daar gewoon een paar jaar naar heb geluisterd, omdat ze daar tenminste normaal konden doen. Nederlandse radio was allemaal een beetje van dat rare stemmetjes opzetten en zo.
Waar het met de Nederlandse radioDJ's helemaal fout ging was dat er een deel was die de veramerikaanste Veronica-aanpak omarmde waarmee je van die overdreven types als Erik de Z. kreeg die tot op de dag van vandaag met regelmaat wordt gepersifleerd als iemand een DJ wil imiteren.
Het andere deel sprak een soort overcorrect Nederlandsch zonder accent of zo dat mijlenver verwijderd was van wat je gewoon om je heen hoort.
eigenlijk gaat het al fout als je aan de persoon in kwestie zou willen vragen: Goh, praat je thuis ook zo ?

Bij de VPRO had je dat Amerikaanse geblèèr niet en ook niet dat overdreven correcte waardoor die radiostemmen zo anders klonken en, net als de muziek die ze je voorschotelden zoveel aangenamer in het gehoor lagen.

In Belgische media is het trouwens ook een verademing dat niemand moeite met een specifiek accent lijkt te hebben en dat 'Algemeen Beschaafd Vlaamsch' ook rustig kan verraden of iemand uit Leuven of ergens uit West-Vlaanderen afkomstig is.

Een van de dingen die ik nou aan Kink (om het toch maar weer ontopic te trekken) zo aangenaam vind is dat de DJ's min of meer normaal praten. Geen popi-bral maar gewoon wat je overal in je omgeving zou kunnen horen.
Breulswoensdag 11 september 2024 @ 11:25
Ja, popi-bral. :D

Zelf vind ik altijd dat ze meer Lex Harding nadoen, maar De Zwart is ook onder Harding opgekomen, dus zo gek is die overeenkomst misschien niet.

En ja, toen ik dus naar BBC Radio 1 luisterde viel me altijd op dat Noord- en Zuid-Engelsen, Schotten, Welschen en Ieren gewoon allemaal programma's deden in hun eigen normale accent. Ik had toen al het idee dat we in Nederland daar nog niet warm voor waren gedraaid. Als iemand eens in een 'afwijkend' accent sprak werd daar altijd grappig over gedaan.
Eightyonewoensdag 11 september 2024 @ 11:35
quote:
0s.gif Op woensdag 11 september 2024 11:18 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Waar het met de Nederlandse radioDJ's helemaal fout ging was dat er een deel was die de veramerikaanste Veronica-aanpak omarmde waarmee je van die overdreven types als Erik de Z. kreeg die tot op de dag van vandaag met regelmaat wordt gepersifleerd als iemand een DJ wil imiteren.

*schuldig*

(Althans, m'n circa 12-jarige zelf.)

Op Ice Radio praten ze over het algemeen trouwens best naturel. Deels zijn het hobby-dj's, maar dat heeft ook zo z'n charme.
Alpha0woensdag 11 september 2024 @ 18:40
Prachtig dat Kink een 90s DAB+ thema kanaal heeft, luister er graag naar. Echter na slechts 1 week heb je alles wel gehoord en is het alleen maar herhaling. Geweldige muziek maar iets meer afwisseling zou welkom zijn. Aan de ene kant wijt ik dat aan de gewichten die ze toekennen aan bepaalde artiesten / nummers bij het keuzeproces. Je kan er de klok op gelijk zetten dat je binnen een uur een nummer van Björk, K's Choice of Nirvana hoort. Leah Andreone zal je dan weer niet zo snel horen. Aan de andere kant staan er in hun keuzebak gewoon vrij weinig nummers. Het zou helpen als elk nummer evenveel gewicht krijgt bij het uitkiezen, maar ook als die bak met nummers waaruit gekozen kan worden dus een stuk groter zou zijn.

Ik heb Kink daarom lang geleden een lijst met zo'n 90 (no pun ....) nummers gestuurd die het oorspronkelijke Kink FM in de jaren 90 veelvuldig draaide maar tot op dat moment niet gedraaid werden op hun 90s DAB+ themakanaal en mij doet concluderen dat ze niet in de keuzebak staan. Dat is natuurlijk zonde, zeker omdat het typische Kink FM muziek is. Nu zou je zeggen dat Kink zo'n lijst die ze toegemaild krijgen omarmen en alles wat er op staat gaan draaien. Nou niks daarvan. Sinds ik ze de lijst toegestuurd heb zijn er voor zover ik heb kunnen horen slecht een paar nummers van voorbijgekomen. Dit snap ik niet, je vraagt je af wat er aan de hand is. Je wilt toch graag een sterk en leuk 90s DAB+ themakanaal?

Omdat ik jullie de lijst die ik ze toegemailed heb niet wil onthouden, plaats ik hem hier maar:

HipHop / RnB
01. 2Pac - California Love
02. Digable planets - Rebirth of slick
03. Ice Cube - It was a good day
04. Lordz of Brooklyn - Saturday night fever
05. Method Man feat Prodigy - Release Yo’ Delf
06. Scritti Politti - Tinseltown To The Boogiedown
07. Spearhead - U can't sing r song
08. US3 - I'm Thinking About Your Body

Dance / trip-hop
01. Asian Dub Foundation - modern apprentice
02. Chemical Brothers - Life is Sweet
03. Crustation - Purple
04. David Holmes - Don't die just yet
05. Death in Vegas - Dirt
06. Filter & The Crystal Method - (Can't You) Trip Like I Do
07. Howie B - Angels Go Bald: Too
08. Lamb - God Bless
09. Leftfield - Release The Pressure (1996 edit)
10. Lion Rock - Straight At Yer Head
11. Lo Fidelity Allstars - Battleflag
12. Looper - Ballad Of Ray Suzuki
13. Lunatic Calm - Roll The Dice
14. Mandalay - Flowers bloom
15. Morcheeba - Trigger hippie
16. Nightmares on Wax - What I'm Feeling (Rae & Christian Remix)
17. Poe - Angry Johnny
18. Psychedeliasmith - Different Strokes
19. Sneaker Pimps - Post modern sleaze
20. Sneaker Pimps - Low Five
21. Stainless - Nose Funk
22. Tricky - Aftermath
23. U.N.K.L.E. - Lonely Soul
24. U.N.K.L.E. - Be There

Indie rock / pop
01. 3 Colours Red - A Beautiful Day
02. Agents of Good Roots - Smiling Up The Frown
03. Atomic Swing - Stone Me Into The Groove
04. Barry Adamson - Can't get loose
05. Ben Harper - Mama's Trippin
06. Blues Traveler - Canadian Rose
07. Chris Cornell - Sunshower
08. Dandys - You Make Me Wanna Scream
09. David Baerwald - AIDS & Armageddon
10. Elcka - Pleasure
11. Embrace - All you good people
12. Esthero - Heaven Sent
13. Everclear - everything to everyone
14. Fear of Pop - In Love
15. Filter - Take A Picture
16. Freedy Johnston - No Violins
17. Fun Lovin' Criminals - Love unlimited
18. Gandharves - Downtime
19. Heads, the - Damage I've done
20. Honeydogs - Rumor Has It
21. Hurricane #1 - Step into my World
22. Ian McNabb - Little bit of magic
23. Indigenous - Things we do
24. Jimi Tenor - Total Devastation
25. Jon Spencer - Blues Explosion Wail
26. Julia P. Hersheimer - Edward I
27. Juliana Hatfield - My Sister
28. Lewis Taylor - Lucky
29. Life's Addiction - Jesus coming in for the kill
30. Luscious Jackson - Love That's Real Suite
31. Luscious Jackson - Naked eye
32. Marc Cohn - Already Home
33. Mercury Rev - Goddess On A Highway
34. Natalie Merchant - Kind and Generous
35. Paula Cole - I don’t want to wait
36. Pigeonhead - Fire's coming down
37. Propellerheads - Bang on
38. R.L. Burnside - Let my baby ride
39. Roachford - The Way I Feel
40. Shawn Colvin - Get Out Of This House
41. Soul Coughing - Super bon bon
42. Sparklehorse - Maria's Little Elbows
43. Sparklehorse - Sick of goodbyes
44. Stabbing Westward - What Do I Have To Do?
45. Sublime - Badfish
46. Suicide Machines - No Face
47. Super Furry Animals - The man don't give a fuck
48. Super Furry Animals - Northern Lites
49. Tea Party - Temptation
50. Third eye blind - Graduate
51. Throwing Muses - Bright yellow gun
52. Tindersticks - Can We Start Again?
53. Tindersticks - Another Night In
54. Type O Negative - Cinnamon Girl
55. Walkabouts - Lift your Burdens up
56. XTC - Greenman

[ Bericht 0% gewijzigd door Alpha0 op 11-09-2024 18:46:16 ]
Alpha0woensdag 11 september 2024 @ 18:44
Voor hun 80s DAB+ themakanaal geldt eigenlijk in mindere mate hetzelfde. Dit is de andere lijst die ik ze gemailed heb:

01. Adventures, The - Another Silent Day
02. Associates, the - Waiting For The Loveboat
03. Aztec Camera - All I Need Is Everything
04. Belle Stars - Sign of the Times
05. Chris Isaak - Lie to Me
06. Comsat Angels - Day One
07. dB’s, The - A Spy in the House of Love
08. Fixx - One thing leads to another
09. Fixx - Stand or Fall
10. Gene Loves - Jezebel Desire
11. Greg Kihn - Jeopardy
12. Hipsway The - Broken Years
13. Howard Jones - Like To Get To Know You Well
14. Howard Jones - What is Love
15. Icehouse - No Promises
16. Icicle Works - Little girl lost
17. Jerry Harrison - Rev it up
18. New Order - Hurt
19. Peter Godwin - Images Of Heaven
20. Rainmakers - Let my people go go
21. Scritti Politti - Absolute
22. Sinead O'Connor - I Want Your (Hands On Me)
23. Style Council - It Didn't Matter
24. The The - Soul Mining
25. Way Of The West - Don't Say That's Just For White Boys
Tussle266woensdag 11 september 2024 @ 19:00
Ik heb er vele jaren over gedaan voor ik begreep waarom Love Unlimited Love Unlimited heet.
Mexicanobakkerwoensdag 11 september 2024 @ 19:19
Absolute heb ik wel eens gehoord op Kink 80s. Belle Stars vind ik niet heel nodig, de rest prima
Eightyonewoensdag 11 september 2024 @ 19:23
Veel van die nummers lijken me voor Kink idd wat buitenaards. Ik juich toe dat ze zo zouden draaien, maar snap waarom ze dat niet doen.
Alpha0woensdag 11 september 2024 @ 19:29
quote:
0s.gif Op woensdag 11 september 2024 19:23 schreef Eightyone het volgende:
Veel van die nummers lijken me voor Kink idd wat buitenaards. Ik juich toe dat ze zo zouden draaien, maar snap waarom ze dat niet doen.
Ik snap dat dus absoluut niet. Je presenteert je toch als een station van alternatieve muziek?
Eightyonewoensdag 11 september 2024 @ 19:35
Zoals wij het graag zien is het helaas niet rendabel te krijgen in dit kleine taalgebiedje.

Ik ken wel commerciële zenders die prikkelend en weinig voorspelbaar draaien, maar niet veel, en die er wel zijn zijn buitenlands (o.a. www.nova.fr). Dat is een grotere markt.
Ouwesokwoensdag 11 september 2024 @ 19:46
quote:
0s.gif Op woensdag 11 september 2024 19:29 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Ik snap dat dus absoluut niet. Je presenteert je toch als een station van alternatieve muziek?
KINK is commerciëel en heeft dus rekening te houden met wat de luistervinkjes graag willen horen.

Daar zit het verschil met die VPRO van vroeger die daar totaal geen rekening mee hoefde te houden en gewoon zijn luisteraars ongelimiteerd kon blijven verrassen.

Dat gezegd zou het wel mooi zijn als op KINK zo af en toe ruimte is voor verbreding. In de avond bij Jasper hoor je al af en toe dingen die niet de hele dag op repeat staan en dan wordt radio er ineens een stuk leuker op.
Ik denk dan ook niet dat veel mensen afhaken als ze een keer pakweg van de Pixies een ander nummer te horen krijgen dan 'Monkey gone to heaven' of 'Debaser'. Ze hebben de nodige albums vol juweeltjes gemaakt.
Ik denk ook niet dat er iemand wegloopt als er een keer iets gedraaid wordt dat men tot dan toe niet kende, het is immers geen SkyRadio.
De Avondapotheek op zondag is al een goed begin met ongeveer de helft gevuld wordt met minder platgedraaide nummers. Van dat soort slots zou je er meer moeten hebben.
mailywoensdag 11 september 2024 @ 19:47
quote:
0s.gif Op woensdag 11 september 2024 19:46 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
KINK is commerciëel en heeft dus rekening te houden met wat de luistervinkjes graag willen horen.

Daar zit het verschil met die VPRO van vroeger die daar totaal geen rekening mee hoefde te houden en gewoon zijn luisteraars ongelimiteerd kon blijven verrassen.

Dat gezegd zou het wel mooi zijn als op KINK zo af en toe ruimte is voor verbreding. In de avond bij Jasper hoor je al af en toe dingen die niet de hele dag op repeat staan en dan wordt radio er ineens een stuk leuker op.
Ik denk dan ook niet dat veel mensen afhaken als ze een keer pakweg van de Pixies een ander nummer te horen krijgen dan 'Monkey gone to heaven' of 'Debaser'. Ze hebben de nodige albums vol juweeltjes gemaakt.
Ik denk ook niet dat er iemand wegloopt als er een keer iets gedraaid wordt dat men tot dan toe niet kende, het is immers geen SkyRadio.
De Avondapotheek op zondag is al een goed begin met ongeveer de helft gevuld wordt met minder platgedraaide nummers. Van dat soort slots zou je er meer moeten hebben.
Ja de Avondapotheek! ^O^
Alpha0woensdag 11 september 2024 @ 19:51
quote:
0s.gif Op woensdag 11 september 2024 19:46 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
KINK is commerciëel en heeft dus rekening te houden met wat de luistervinkjes graag willen horen.

Daar zit het verschil met die VPRO van vroeger die daar totaal geen rekening mee hoefde te houden en gewoon zijn luisteraars ongelimiteerd kon blijven verrassen.

Dat gezegd zou het wel mooi zijn als op KINK zo af en toe ruimte is voor verbreding. In de avond bij Jasper hoor je al af en toe dingen die niet de hele dag op repeat staan en dan wordt radio er ineens een stuk leuker op.
Ik denk dan ook niet dat veel mensen afhaken als ze een keer pakweg van de Pixies een ander nummer te horen krijgen dan 'Monkey gone to heaven' of 'Debaser'. Ze hebben de nodige albums vol juweeltjes gemaakt.
Ik denk ook niet dat er iemand wegloopt als er een keer iets gedraaid wordt dat men tot dan toe niet kende, het is immers geen SkyRadio.
De Avondapotheek op zondag is al een goed begin met ongeveer de helft gevuld wordt met minder platgedraaide nummers. Van dat soort slots zou je er meer moeten hebben.
Je maar ik doel hier dus specifiek op hun 90s thema kanaal. Dat kan je toch makkelijk uitbreiden met de lijst die ik ze gestuurd heb?
Ouwesokwoensdag 11 september 2024 @ 21:15
quote:
0s.gif Op woensdag 11 september 2024 19:51 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Je maar ik doel hier dus specifiek op hun 90s thema kanaal. Dat kan je toch makkelijk uitbreiden met de lijst die ik ze gestuurd heb?
Geen idee. Ik neem aan dat ze er zelf een hele goeie reden voor weten om dat niet te doen.
n00biedoobiedoowoensdag 11 september 2024 @ 22:15
3 nummers die zeker op het Kink 90s kanaal horen omdat ze zo 90s Kink zijn dat dhr Hoogesteijn ze op zijn eigen youtubekanaal heeft staan zijn

Neneh Cherry & Michael Stipe - Trout
Live - White, discussion (Sam Sever remix)
Krs One - Rappaz R N Dainja (Tom Morello remix)

Dus die zullen ook wel niet langskomen gok ik
Tussle266woensdag 11 september 2024 @ 22:28
Eigenlijk is het allemaal maar een beetje labradormuziek. Er zit ook wel wat in natuurlijk, het jezelf niet te moeilijk maken.
Alpha0dinsdag 17 september 2024 @ 10:57
Het slaat nergens op om op het Kink 90s DAB+ thema kanaal Duke - So in Love with You (1995) te draaien (zojuist) en mijn lijst nagenoeg compleet links te laten liggen. Noem je jezelf nou The Alternative of niet??!!?!?!

|:(
Scorpion_17dinsdag 17 september 2024 @ 18:03
Tim en kink zijn er niet uitgekomen. Rechter gaat uitspraak doen. Betekent dus dat ie bij kink.moet blijven. Wat enorm klein van Kink
tong80dinsdag 17 september 2024 @ 19:15
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 september 2024 18:03 schreef Scorpion_17 het volgende:
Tim en kink zijn er niet uitgekomen. Rechter gaat uitspraak doen. Betekent dus dat ie bij kink.moet blijven. Wat enorm klein van Kink
Dat zullen gezellige tijden en programma's worden.

:T
Ouwesokdinsdag 17 september 2024 @ 21:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 september 2024 19:15 schreef tong80 het volgende:

[..]
Dat zullen gezellige tijden en programma's worden.

:T
Vooralsnog klinkt er in de programma's van Tim niets van het hele akkefiet door.
tong80dinsdag 17 september 2024 @ 21:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 september 2024 21:01 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Vooralsnog klinkt er in de programma's van Tim niets van het hele akkefiet door.
Dat is nog erger. Is hetzelfde als bij Ongehoord Nieuws net doen alsof er geen crisis is rond Arnold Karskens.

:T
ems.dinsdag 17 september 2024 @ 21:24
quote:
0s.gif Op woensdag 11 september 2024 19:29 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Ik snap dat dus absoluut niet. Je presenteert je toch als een station van alternatieve muziek?
Tuurlijk. Maar er zit wel een nuance tussen een smells like teen spirit en een of ander obscuur b-kantje van Tom Waits oid.

Wel met je eens verder hoor. Ik vind het juist leuk om dingen te horen die ik nog niet ken. Maar zo werkt dat nou eenmaal niet echt met (moderne) radio.
PippenScottiewoensdag 18 september 2024 @ 09:10
Kink Classics heeft een top 500. Ik ben een van de twaalf Nederlanders die wel eens naar deze zender luistert en dankzij een lange file kan ik zowaar eens een stukje luisteren.
Doedezemaarwoensdag 18 september 2024 @ 09:55
quote:
1s.gif Op woensdag 18 september 2024 09:10 schreef PippenScottie het volgende:
Kink Classics heeft een top 500. Ik ben een van de twaalf Nederlanders die wel eens naar deze zender luistert en dankzij een lange file kan ik zowaar eens een stukje luisteren.
Kink 80’s staat hier standaard aan in de auto. En soms 90’s. Nog steeds mis ik kink dna classics, ik vind alleen 80’s of 90’s te beperkt.
mailywoensdag 18 september 2024 @ 12:43
quote:
1s.gif Op woensdag 18 september 2024 09:55 schreef Doedezemaar het volgende:

[..]
Kink 80’s staat hier standaard aan in de auto. En soms 90’s. Nog steeds mis ik kink dna classics, ik vind alleen 80’s of 90’s te beperkt.
Ik merk dat wij steeds vaker schakelen tussen de verschillende Kink's.
Behalve distortion.
n00biedoobiedoowoensdag 18 september 2024 @ 14:00
Ik help graag, dus voor iedereen die de decenniumstations te beperkt vindt en/of niet wil schakelen tussen die decenniumstations, heb ik mn Kink 80s en 90s playlists bij elkaar geflikkerd in deze spotifyplaylist.

NB De hoeveelheid 90s is wel wat groter omdat Kink toen actiever was, duh
NB2 Playlists zijn ver voor de KINK doorstart gemaakt, dus ze zullen meer lijken op ouwe dan op nieuwe KINK.
NB3 Is het nog te beperkt, kun je m altijd zelf samenvoegen met mn eerder geposte KINK 60's + 70's

KINK 80's + 90's
Ouwesokwoensdag 18 september 2024 @ 14:51
quote:
1s.gif Op woensdag 18 september 2024 12:43 schreef maily het volgende:

[..]
Ik merk dat wij steeds vaker schakelen tussen de verschillende Kink's.
Behalve distortion.
Ik vind over het algemeen themaradio nogal vermoeiend. Gaat drie nummers goed en dan werkt het al op de verveelspieren.
Geldt voor alleen 80's of 90's maar ook voor alleen maar indy of metal of punk. De afwisseling maakt dat er nog een beetje verrassing uit de radio komt.

Wat ik dan zo jammer vind is dat men al op voorhand gaat uitlijsten wat er allemaal nog gedraaid gaat worden. Weg verrassing :')
Beetje hetzelfde idee als je door een band bij een optreden laten verrassen met wat ze allemaal gaan spelen. Kan kennelijk niet meer, de setlist is al maanden van tevoren bekend gemaakt :N
Het lijkt er een beetje op dat niemand nog kan omgaan met het idee dat er iets uit luidsprekers komt waar je niet op had gerekend 8)7
[/zeur]
Eightyonewoensdag 18 september 2024 @ 15:11
quote:
0s.gif Op woensdag 18 september 2024 14:51 schreef Ouwesok het volgende:

[..]

...Het lijkt er een beetje op dat niemand nog kan omgaan met het idee dat er iets uit luidsprekers komt waar je niet op had gerekend 8)7
[/zeur]
Dat zoek ik juist op.

Het levert, met datgene wat ervan geshazammed wordt, uiteindelijk redelijk diverse eigen lijsten op.

10's + 20's op Spotify

Maar het wordt idd steeds ongebruikelijker.

quote:
6s.gif Op woensdag 18 september 2024 14:00 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik help graag, dus voor iedereen die de decenniumstations te beperkt vindt en/of niet wil schakelen tussen die decenniumstations, heb ik mn Kink 80s en 90s playlists bij elkaar geflikkerd in deze spotifyplaylist.

NB De hoeveelheid 90s is wel wat groter omdat Kink toen actiever was, duh
NB2 Playlists zijn ver voor de KINK doorstart gemaakt, dus ze zullen meer lijken op ouwe dan op nieuwe KINK.
NB3 Is het nog te beperkt, kun je m altijd zelf samenvoegen met mn eerder geposte KINK 60's + 70's

KINK 80's + 90's
*vastgelegd*
mailywoensdag 18 september 2024 @ 15:22
quote:
0s.gif Op woensdag 18 september 2024 14:51 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Ik vind over het algemeen themaradio nogal vermoeiend. Gaat drie nummers goed en dan werkt het al op de verveelspieren.
Geldt voor alleen 80's of 90's maar ook voor alleen maar indy of metal of punk. De afwisseling maakt dat er nog een beetje verrassing uit de radio komt.

Wat ik dan zo jammer vind is dat men al op voorhand gaat uitlijsten wat er allemaal nog gedraaid gaat worden. Weg verrassing :')
Beetje hetzelfde idee als je door een band bij een optreden laten verrassen met wat ze allemaal gaan spelen. Kan kennelijk niet meer, de setlist is al maanden van tevoren bekend gemaakt :N
Het lijkt er een beetje op dat niemand nog kan omgaan met het idee dat er iets uit luidsprekers komt waar je niet op had gerekend 8)7
[/zeur]
Het ligt er ook aan of ik alleen luister of wij samen. Vriendlief is bv allergisch voor MGMT en Oasis :D
Eightyonewoensdag 18 september 2024 @ 15:24
quote:
1s.gif Op woensdag 18 september 2024 15:22 schreef maily het volgende:

[..]
Het ligt er ook aan of ik alleen luister of wij samen. Vriendlief is bv allergisch voor MGMT en Oasis :D
Met andere mensen in de buurt zet ik ook geen gekkigheid op, met dj's die Frans spreken of zo.

Vaak is Ice Radio of Extra Gold een goed compromis.
mailywoensdag 18 september 2024 @ 15:25
quote:
0s.gif Op woensdag 18 september 2024 15:24 schreef Eightyone het volgende:

[..]
Met andere mensen in de buurt zet ik ook geen gekkigheid op.


Vaak is Ice Radio of Extra Gold een goed compromis.
_O-
Ouwesokwoensdag 18 september 2024 @ 16:07
quote:
1s.gif Op woensdag 18 september 2024 15:22 schreef maily het volgende:

[..]
Het ligt er ook aan of ik alleen luister of wij samen. Vriendlief is bv allergisch voor MGMT en Oasis :D
Als het maar op hoge rotatie staat krijg je me zo ongeveer allergisch voor alles.
Op Kink zitten er ook een paar mindere nummers tussen maar dan heb je na drie minuut vijftien weer kans op iets beters.
Toen ik afhaakte bij 3FM had je na die drie minuut vijftien de grootste kans dat er óf meer van hetzelfde kwam (weer Kensington, weer Bløf, weer volkszanger) of iets nog beroerders (disneymeisje dat door d'r neus zingt of zo'n snotterartiest met houthakkershemd en gitaar die hunkert naar een kettingzaag).
Met name in de auto was zoveel ergernis teveel en omdat StuBru zo'n 150Km te ver naar het zuiden lag besloot ik toen maar dat een gemoedelijk pruttelend dieseltje eigenlijk ook een soort van muziek is :')
electrieke auto met DAB+ maakte ineens een heleboel goed
tong80woensdag 18 september 2024 @ 17:47
quote:
1s.gif Op woensdag 18 september 2024 15:22 schreef maily het volgende:

[..]
Het ligt er ook aan of ik alleen luister of wij samen. Vriendlief is bv allergisch voor MGMT en Oasis :D

:T
tong80woensdag 18 september 2024 @ 17:49
quote:
1s.gif Op woensdag 18 september 2024 12:43 schreef maily het volgende:

[..]
Ik merk dat wij steeds vaker schakelen tussen de verschillende Kink's.
Behalve distortion.

:T
Alpha0woensdag 18 september 2024 @ 21:34
quote:
6s.gif Op woensdag 18 september 2024 14:00 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik help graag, dus voor iedereen die de decenniumstations te beperkt vindt en/of niet wil schakelen tussen die decenniumstations, heb ik mn Kink 80s en 90s playlists bij elkaar geflikkerd in deze spotifyplaylist.

NB De hoeveelheid 90s is wel wat groter omdat Kink toen actiever was, duh
NB2 Playlists zijn ver voor de KINK doorstart gemaakt, dus ze zullen meer lijken op ouwe dan op nieuwe KINK.
NB3 Is het nog te beperkt, kun je m altijd zelf samenvoegen met mn eerder geposte KINK 60's + 70's

KINK 80's + 90's
Nice, had je mijn post(s) begin dit topic gezien?
n00biedoobiedoowoensdag 18 september 2024 @ 21:42
quote:
5s.gif Op woensdag 18 september 2024 21:34 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Nice, had je mijn post(s) begin dit topic gezien?
Zeker, volgens mij zaten er al aardig wat in die playlisten.
Alpha0woensdag 18 september 2024 @ 21:46
quote:
6s.gif Op woensdag 18 september 2024 21:42 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Zeker, volgens mij zaten er al aardig wat in die playlisten.
Ik doe zomaar een steekproef (n = 5) en die levert 0 matches op.

Jouw lijst is 1050 nummers groot niet?
n00biedoobiedoowoensdag 18 september 2024 @ 21:49
quote:
0s.gif Op woensdag 18 september 2024 21:46 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Ik doe zomaar een steekproef (n = 5) en die levert 0 matches op.

Jouw lijst is 1050 nummers groot niet?
Correct.
In de indie pop/rock 90s zijn er niet zoveel, maar uit die andere categorieën staan er wel wat in
Alpha0woensdag 18 september 2024 @ 21:50
quote:
6s.gif Op woensdag 18 september 2024 21:49 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Correct.
In de indie pop/rock 90s zijn er niet zoveel, maar uit die andere categorieën staan er wel wat in
Ok, maar laat dat nou net (naar mijn mening) de hele reden van het bestaan van Kink FM (1996 - 2000) zijn.
Bewuste keuze om niet te doen?
n00biedoobiedoowoensdag 18 september 2024 @ 21:51
quote:
0s.gif Op woensdag 18 september 2024 21:50 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Ok, maar laat dat nou net (naar mijn mening) de hele reden van het bestaan van Kink FM (1996 - 2000) zijn.
Bewuste keuze om niet te doen?
Ja. Ik herinner me gewoon andere hits, hehe. Vaak net een ander nummer van artiesten ook.
n00biedoobiedoowoensdag 18 september 2024 @ 21:55
Ik tel er uit die categorie toch ook nog best een 10 of wat overeenkomsten trouwens
Alpha0woensdag 18 september 2024 @ 21:56
quote:
6s.gif Op woensdag 18 september 2024 21:51 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Ja. Ik herinner me gewoon andere hits, hehe. Vaak net een ander nummer van artiesten ook.
Duidelijk. Mocht je voor 'volledig' / 'compleet' gaan dan wil ik wel helpen. Heb rond de eeuwwisseling veel dumps gemaakt van playlists van KinkFM website en heb zelf een uitgebreide bandjes-collectie. Ben ook goed met databases en zo.
n00biedoobiedoowoensdag 18 september 2024 @ 21:58
quote:
0s.gif Op woensdag 18 september 2024 21:56 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Duidelijk. Mocht je voor 'volledig' / 'compleet' gaan dan wil ik wel helpen. Heb rond de eeuwwisseling veel dumps gemaakt van playlists van KinkFM website en heb zelf een uitgebreide bandjes-collectie. Ben ook goed met databases en zo.
nee hoor, ik heb juist al geminderd. Hij was eerst nog veel uitgebreider.
Heb zelf ook de nummers uit het nonstopsysteem uit de 90s en aardig wat playlists uit die tijd.
PippenScottiedonderdag 19 september 2024 @ 13:56
Er komt best wat leuks voorbij. Minder voorspelbare lijst dan ik had gedacht.
Berkerydonderdag 19 september 2024 @ 15:35
quote:
1s.gif Op donderdag 19 september 2024 13:56 schreef PippenScottie het volgende:
Er komt best wat leuks voorbij. Minder voorspelbare lijst dan ik had gedacht.
Er komt af en toe ook iets voorbij dat ik niet ken, die zag ik niet aankomen.
Nebelwerfervrijdag 20 september 2024 @ 08:34
Nieuwe dj bij KINK? al enig idee iemand?
Mexicanobakkervrijdag 20 september 2024 @ 08:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 08:34 schreef Nebelwerfer het volgende:
Nieuwe dj bij KINK? al enig idee iemand?
Isabelle Brinkman dus.
Tussle266vrijdag 20 september 2024 @ 09:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 08:44 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Isabelle Brinkman dus.
Is dit echt? Wel lekker dat de verjonging is ingezet dan.
Mexicanobakkervrijdag 20 september 2024 @ 09:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 09:11 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Is dit echt? Wel lekker dat de verjonging is ingezet dan.
Dit is echt ja. Dat zal wel de vervanger van Tim worden, effectief. Omdat Venema ook wat vaag was over wat haar rol ging zijn
Nebelwerfervrijdag 20 september 2024 @ 09:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 08:44 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Isabelle Brinkman dus.
Jap. Heb ik nooit beluisterd. Is het wat?
Ouwesokvrijdag 20 september 2024 @ 09:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 09:32 schreef Nebelwerfer het volgende:

[..]
Jap. Heb ik nooit beluisterd. Is het wat?
Heeft al eerder iets bij 'het oude Kink' gedaan. Heeft ook iets op 3FM gedaan en had er altijd best wel goeie muziek waarbij aangetekend dat 3FM toen nog niet de druipfactor had die het later zou krijgen.
Eightyonevrijdag 20 september 2024 @ 09:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 09:35 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Heeft al eerder iets bij 'het oude Kink' gedaan. Heeft ook iets op 3FM gedaan en had er altijd best wel goeie muziek waarbij aangetekend dat 3FM toen nog niet de druipfactor had die het later zou krijgen.
Isabelle is er ooit door nieuwe zendercoördinator Florent Luyckx uit gezet, samen met Henk Westbroek, omdat ze 'te negatief' klonk.

Dat klinkt als iemand die van een commercieel platenlabel kwam, en dat was ook zo.

Bij Kink wordt Isabelle btw slechts een invaller, drie weken lang.

[ Bericht 2% gewijzigd door Eightyone op 20-09-2024 09:57:50 ]
Nebelwerfervrijdag 20 september 2024 @ 09:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 09:35 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Heeft al eerder iets bij 'het oude Kink' gedaan. Heeft ook iets op 3FM gedaan en had er altijd best wel goeie muziek waarbij aangetekend dat 3FM toen nog niet de druipfactor had die het later zou krijgen.
Goeie muziek is wel het belangrijkste. Van Slap ouwehoeren hoeft er niet meer bij te komen bij KINK.
Ouwesokvrijdag 20 september 2024 @ 10:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 09:46 schreef Nebelwerfer het volgende:

[..]
Goeie muziek is wel het belangrijkste. Van Slap ouwehoeren hoeft er niet meer bij te komen bij KINK.
Dat is volgens mij nog altijd aan Kink.

Daarbij weer aangetekend dat ik het 'slap ouwehoeren' op Kink reuze mee vind vallen, meestal gaat het als er gepraat wordt over muziek of cultuur.
Als je er moeite mee hebt dat iemand iets zegt is radio gewoon niet jouw medium en kun je beter playlistdingetjes gaan gebruiken zodat alleen wordt gedraaid wat jij wilt dat er wordt gedraaid en waarin niemand de gore lef heeft om iets te zeggen.
Poppejans1.4vrijdag 20 september 2024 @ 10:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 08:44 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Isabelle Brinkman dus.
Tof! Ik vond haar leuk bij TMF en 3FM
Ouwesokvrijdag 20 september 2024 @ 10:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 09:43 schreef Eightyone het volgende:

[..]
Isabelle is er ooit door nieuwe zendercoördinator Florent Luyckx uit gezet, samen met Henk Westbroek, omdat ze 'te negatief' klonk.

Dat klinkt als iemand die van een commercieel platenlabel kwam, en dat was ook zo.

Bij Kink wordt Isabelle btw slechts een invaller, drie weken lang.
Voor zover ik heb begrepen komt er binnenkort op Kink ruimte voor een nieuwe DJ omdat Tim kennelijk liever hoempa draait dan rock&roll.

Florent Luyckx was inderdaad degene die van 3FM een soort 538-light maakte en goeie radio-dj's inruilde voor lachzakken.
Later bleek dat Luyckx nog maar het begin was van een ongekende vertrossingsgolf van de nationale jongerenzender.
Tussle266vrijdag 20 september 2024 @ 10:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 09:43 schreef Eightyone het volgende:
Bij Kink wordt Isabelle btw slechts een invaller, drie weken lang.
Dit maakt het al een ander verhaal. Anders zou je echt wel vraagtekens kunnen zetten bij wat nou de bedoeling is bij Kink.
Ouwesokvrijdag 20 september 2024 @ 10:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 10:06 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Dit maakt het al een ander verhaal. Anders zou je echt wel vraagtekens kunnen zetten bij wat nou de bedoeling is bij Kink.
Toch is het handiger om iemand te hebben die bewezen goeie radio maakt en dat aan te vullen met jong radiotalent.

Zo vind ik bijv. Lisa Konings ook prima radio maken en da's volgens mij toch echt een redelijk jonge blom.
Eightyonevrijdag 20 september 2024 @ 10:17
https://www.radiofreak.nl/isabelle-brinkman-als-invaller-op-kink/

"Isabelle begon haar tv carriere bij MTV, waar ze het programma MTV Goes Dutch presenteerde."

Haar TMF-carrière is in het hele artikel spoorloos. :')
Tussle266vrijdag 20 september 2024 @ 10:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 10:11 schreef Ouwesok het volgende:
Toch is het handiger om iemand te hebben die bewezen goeie radio maakt
Hierover verschillen we denk ik van mening, want ik heb nooit echt warme banden met Isabelle gehad, maar dat kan natuurlijk. Wat ik vooral bedoelde: als invaller voor drie weken is het natuurlijk best. Als je op de lange termijn echter meer 50-ers zou neerzetten, dan lijkt de kans me vrij groot dat je meer radio voor 50-ers krijgt. Dat is prima als dat je koers is, maar volgens mij is dat het niet.
Ouwesokvrijdag 20 september 2024 @ 10:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 10:19 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Hierover verschillen we denk ik van mening, want ik heb nooit echt warme banden met Isabelle gehad, maar dat kan natuurlijk. Wat ik vooral bedoelde: als invaller voor drie weken is het natuurlijk best. Als je op de lange termijn echter meer 50-ers zou neerzetten, dan lijkt de kans me vrij groot dat je meer radio voor 50-ers krijgt. Dat is prima als dat je koers is, maar volgens mij is dat het niet.
Gelukkig is het Kink dat de koers van Kink bepaalt anders was dat ook binnen drie weken de zoveelste 538 tot de macht SkyRadio omdat op alles wel iets aan te merken is.

De leeftijd van de DJ maakt voor de leeftijd van de luisteraars niet uit. Daarom liever een wat oudere goeie radiomaakster dan de zoveelste jonge lachzak die je zender laat klinken als alle andere zenders.

Daarbij wel opgemerkt dat ik eigenlijk geen slechte DJ's op Kink hoor. Kennelijk weten ze daar wel hoe radio hoort te klinken.
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 11:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 09:11 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Is dit echt? Wel lekker dat de verjonging is ingezet dan.
Ha ha ha. Ze is wel lief. Vriend van me is met haar naar Madonna geweest in Parijs. Maar wat je zegt, kom op zeg. :D

:T
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 11:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 09:35 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Heeft al eerder iets bij 'het oude Kink' gedaan. Heeft ook iets op 3FM gedaan en had er altijd best wel goeie muziek waarbij aangetekend dat 3FM toen nog niet de druipfactor had die het later zou krijgen.
Volgens mij was het één van de eerste dj's op TMF. Met Sylvana, Daphne, Bridget en Fabienne.

:T
Ouwesokvrijdag 20 september 2024 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 11:54 schreef tong80 het volgende:

[..]
Volgens mij was het één van de eerste dj's op TMF. Met Sylvana, Daphne, Bridget en Fabienne.

:T
Geen idee. Van TMF was ik alleen van het bestaan op de hoogte. Verder nooit enige aandacht gegeven wegens Nederlands en dus reëel hoempagevaar.
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 09:43 schreef Eightyone het volgende:

[..]
Isabelle is er ooit door nieuwe zendercoördinator Florent Luyckx uit gezet, samen met Henk Westbroek, omdat ze 'te negatief' klonk.

Dat klinkt als iemand die van een commercieel platenlabel kwam, en dat was ook zo.

Bij Kink wordt Isabelle btw slechts een invaller, drie weken lang.
Dat was toen de nekslag van Radio 3. Henk Westbroek noemde het de Radiomaffia. Die vent had ook een assistent, die sprak over de Spicies. Nou dan weet je het wel. Claudia de Breij kwam voor hem in de plaats.

:T
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 11:57 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Geen idee. Van TMF was ik alleen van het bestaan op de hoogte. Verder nooit enige aandacht gegeven wegens Nederlands en dus reëel hoempagevaar.
Ik ook niet. Je zapte er gewoon langs. Die Fabienne mocht ooit in de OOR een eindejaarslijstje invullen. Dat was dus allemaal muziek die wij denk ik shit noemen. Van de uiteindelijke lijst kende ze vrijwel niks.

:T
Da_Sandmanvrijdag 20 september 2024 @ 12:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 11:57 schreef tong80 het volgende:

[..]
Dat was toen de nekslag van Radio 3. Henk Westbroek noemde het de Radiomaffia. Die vent had ook een assistent, die sprak over de Spicies. Nou dan weet je het wel. Claudia de Breij kwam voor hem in de plaats.

:T
De nekslag van Radio 3 :D. Het was de aanzet tot het enorme succes van 3FM een paar jaar later, beste beslissing van Luyckx om het toen om te gooien.
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:06 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
De nekslag van Radio 3 :D. Het was de aanzet tot het enorme succes van 3FM een paar jaar later, beste beslissing van Luyckx om het toen om te gooien.
Daar heb je hem weer. Nadat die zendercoördinator werd aangesteld werd ook de horizontalige programmering ingevoerd. Niet gelijk maar een tijdje daarna. De downfall kende daarna geen grenzen.

:T
Da_Sandmanvrijdag 20 september 2024 @ 12:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:08 schreef tong80 het volgende:

[..]
Daar heb je hem weer. Nadat die zendercoördinator werd aangesteld werd ook de horizontalige programmering ingevoerd. Niet gelijk maar een tijdje daarna. De downfall kende daarna geen grenzen.

:T
Sorry, ik spreek niet zo goed horizontalig.
Ouwesokvrijdag 20 september 2024 @ 12:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:01 schreef tong80 het volgende:

[..]
Ik ook niet. Je zapte er gewoon langs. Die Fabienne mocht ooit in de OOR een eindejaarslijstje invullen. Dat was dus allemaal muziek die wij denk ik shit noemen. Van de uiteindelijke lijst kende ze vrijwel niks.

:T
Ik zapte er zelfs niet eens langs. In die tijd moest je op een televisie nog zelf de zenders instellen en TMF zat er bij mij niet eens op.
MTV had nog programma's als 120 Minutes en op sommige tijden kwam daar ook best aanhorenswaardige muziek langs. Van TMF kreeg je geen signalen die het aantrekkelijk maakten om het eens te kijken.
Da_Sandmanvrijdag 20 september 2024 @ 12:10
Als je verder niet begrijpt dat het vertrek van onder andere Isabelle en West Henkbroek de opkomst van de 'gouden generatie' inleidde dan houdt het wel een eind op.

Isabelle op KINK lijkt me verder een prima match, haar leeftijd moet daar geen issue in zijn.
Da_Sandmanvrijdag 20 september 2024 @ 12:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:10 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Ik zapte er zelfs niet eens langs. In die tijd moest je op een televisie nog zelf de zenders instellen en TMF zat er bij mij niet eens op.
MTV had nog programma's als 120 Minutes en op sommige tijden kwam daar ook best aanhorenswaardige muziek langs. Van TMF kreeg je geen signalen die het aantrekkelijk maakten om het eens te kijken.
Leuk snobistisch gedoe, maar genoeg bands die nu op KINK te horen zijn die toen gewoon airplay op TMF kregen.
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:09 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Sorry, ik spreek niet zo goed horizontalig.
Dat begrijp. De humor moet je er dan ook rectaal met een shovel inschuiven bij jou. Eerst het zilte niet te zuinige Zeeuwse zand verwijderen.


:T
Mexicanobakkervrijdag 20 september 2024 @ 12:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:08 schreef tong80 het volgende:

[..]
Daar heb je hem weer. Nadat die zendercoördinator werd aangesteld werd ook de horizontalige programmering ingevoerd. Niet gelijk maar een tijdje daarna. De downfall kende daarna geen grenzen.

:T
Dat was eerder al.
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:10 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Ik zapte er zelfs niet eens langs. In die tijd moest je op een televisie nog zelf de zenders instellen en TMF zat er bij mij niet eens op.
MTV had nog programma's als 120 Minutes en op sommige tijden kwam daar ook best aanhorenswaardige muziek langs. Van TMF kreeg je geen signalen die het aantrekkelijk maakten om het eens te kijken.
MTV had zelfs geweldige programma's Ray Cokes, Headbangers Ball met Vanessa Warwick, 120 minutes met Marcel van Tilt. Heb veel live concerten en unplugged van ze. Of docu....Clash, REM etc.

:T
Da_Sandmanvrijdag 20 september 2024 @ 12:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:14 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Dat was eerder al.
Feiten en Tong gaan niet zo samen.
Da_Sandmanvrijdag 20 september 2024 @ 12:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:14 schreef tong80 het volgende:

[..]
Dat begrijp. De humor moet je er dan ook rectaal met een shovel inschuiven bij jou. Eerst het zilte niet te zuinige Zeeuwse zand verwijderen.


:T
Lekker raaskallen _O_.
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:18 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Feiten en Tong gaan niet zo samen.
Ik ben je spuugzat. Flikker eens op halve gare.

:T
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:14 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Dat was eerder al.
Och iets eerder dan. Het werd er iig niet beter op.

:T
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:10 schreef Da_Sandman het volgende:
Als je verder niet begrijpt dat het vertrek van onder andere Isabelle en West Henkbroek de opkomst van de 'gouden generatie' inleidde dan houdt het wel een eind op.

Isabelle op KINK lijkt me verder een prima match, haar leeftijd moet daar geen issue in zijn.
Ff nog deze afmaken.

Noem die gouden generatie eens. Dat zijn voor mij Fons Dellen, Lotje, Bram van Splunteren. Hubert van Hoof. John Peel. Jaap Boots. Jan Donkers. Gerard Walhof. Wim t. Schippers. Hanneke Kappen.....etc.....

:T
Mexicanobakkervrijdag 20 september 2024 @ 12:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:21 schreef tong80 het volgende:

[..]
Och iets eerder dan. Het werd er iig niet beter op.

:T
1992 kwam ie overdag al meen ik. Ik was er nog niet eens.
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:12 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Leuk snobistisch gedoe, maar genoeg bands die nu op KINK te horen zijn die toen gewoon airplay op TMF kregen.
Ha ha ha. Je lijkt me ook een type die alles dat niet in je zotte doodlopende straatje past woke noemt. :D

:T
Ouwesokvrijdag 20 september 2024 @ 12:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:12 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Leuk snobistisch gedoe, maar genoeg bands die nu op KINK te horen zijn die toen gewoon airplay op TMF kregen.
Oh ja, als je niet van hoempa houdt ben je meteen snobistisch :')
Da_Sandmanvrijdag 20 september 2024 @ 12:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:22 schreef tong80 het volgende:

[..]
Ff nog deze afmaken.

Noem die gouden generatie eens. Dat zijn voor mij Fons Dellen, Lotje, Bram van Splunteren. Hubert van Hoof. John Peel. Jaap Boots. Jan Donkers. Gerard Walhof. Wim t. Schippers. Hanneke Kappen.....etc.....

:T
We weten dat je antiek bent.
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:23 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
1992 kwam ie overdag al meen ik. Ik was er nog niet eens.
Ja rond die tijd. Ik schat 1995 ofzo de hele dag.

:T
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:23 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Oh ja, als je niet van hoempa houdt ben je meteen snobistisch :')
_O-

:T
Ouwesokvrijdag 20 september 2024 @ 12:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:22 schreef tong80 het volgende:

[..]
Ff nog deze afmaken.

Noem die gouden generatie eens. Dat zijn voor mij Fons Dellen, Lotje, Bram van Splunteren. Hubert van Hoof. John Peel. Jaap Boots. Jan Donkers. Gerard Walhof. Wim t. Schippers. Hanneke Kappen.....etc.....

:T
Ik mis de absolute radioGod nog: Luc Janssen.
Da_Sandmanvrijdag 20 september 2024 @ 12:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:23 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Oh ja, als je niet van hoempa houdt ben je meteen snobistisch :')
Wel als je een hele zender negeert 'want Nederlands dus hoempagevaar'. Maakt mij verder niet uit hoor, maar nou niet doen alsof er op TMF niets boeiends te zien was. Wat je dus sowieso helemaal niet kunt weten omdat je nooit keek omdat... nou ja, een cirkeltje zeg maar.
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:24 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
We weten dat je antiek bent.
Ga door jongen. Zet ik even Fountains DC op. Voor mij de plaat van het jaar. Ook snobistisch, of meelopen met de meute ?

:T
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:25 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Ik mis de absolute radioGod nog: Luc Janssen.
Tuurlijk. Tussen 19:00. Crapuul de Lux. _O_

:T
Da_Sandmanvrijdag 20 september 2024 @ 12:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:26 schreef tong80 het volgende:

[..]
Ga door jongen. Zet ik even Fountains DC op. Voor mij de plaat van het jaar. Ook snobistisch, of meelopen met de meute ?

:T
Uitstekende band. Denk dat die vroeger aardig vaak op TMF te zien zouden zijn geweest.

Als je Fontaines DC bedoelt natuurlijk.
pipstervrijdag 20 september 2024 @ 12:28
Ik vind dat Fontaines wel prima als het langskomt, maar de enorme gekheid voor deze snobistische band gaat dan weer compleet langs mij heen.
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:25 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Wel als je een hele zender negeert 'want Nederlands dus hoempagevaar'. Maakt mij verder niet uit hoor, maar nou niet doen alsof er op TMF niets boeiends te zien was. Wat je dus sowieso helemaal niet kunt weten omdat je nooit keek omdat... nou ja, een cirkeltje zeg maar.
Ik kan me ook niks goeds of leuks van TMF herinneren. Je gebruikt altijd hetzelfde argument. Als ik het absurd vind dat er in de TOP2000 30 keer Bloff staat kom je met de dooddoener: 'Dan luister je toch niet." Bij VI op FOK! zeggen ze dat ook. Ik zei maanden geleden al dat het snel achteruit ging. 'Dan kjk je toch niet.' Nu post er vrijwel niemand meer .

:T
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:27 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Uitstekende band. Denk dat die vroeger aardig vaak op TMF te zien zouden zijn geweest.

Als je Fontaines DC bedoelt natuurlijk.
Die bedoel ik. Lijkt me juist geen TMF band. Eerder MTV.

:T
Da_Sandmanvrijdag 20 september 2024 @ 12:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:29 schreef tong80 het volgende:

[..]
Ik kan me ook niks goeds of leuks van TMF herinneren. Je gebruikt altijd hetzelfde argument. Als ik het absurd vind dat er in de TOP2000 30 keer Bloff staat kom je met de dooddoener: 'Dan luister je toch niet." Bij VI op FOK! zeggen ze dat ook. Ik zei maanden geleden al dat het snel achteruit ging. 'Dan kjk je toch niet.' Nu post er vrijwel niemand meer .

:T
Dat is niet zo gek.

quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:01 schreef tong80 het volgende:

[..]
Ik ook niet. Je zapte er gewoon langs.
:T
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:32
quote:
6s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:28 schreef pipster het volgende:
Ik vind dat Fontaines wel prima als het langskomt, maar de enorme gekheid voor deze snobistische band gaat dan weer compleet langs mij heen.
Mij ook jarenlang. Maar dit album bevalt e. Dan steek ik m'n kop niet in het zand. De nieuwste hype Home Front, ga ik onmiddelijk in mee. Geweldig. Net als Idles vanaf het begin goed wS. mAAR DAAR HAAK IK JUIST AF BIJ HET LAATSTE ALBM. bEN WEG NU. pRETTIGE DAG. :d

:t

Kut caps bleef hangen. :D

:T
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 12:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:31 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Dat is niet zo gek.
[..]

Ik laat je alleen. FF pissen en jij ook veel zeik en afzeik plezier.

:T
Ouwesokvrijdag 20 september 2024 @ 12:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:25 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Wel als je een hele zender negeert 'want Nederlands dus hoempagevaar'. Maakt mij verder niet uit hoor, maar nou niet doen alsof er op TMF niets boeiends te zien was. Wat je dus sowieso helemaal niet kunt weten omdat je nooit keek omdat... nou ja, een cirkeltje zeg maar.
Hoe kwam ik in aanraking met programma's als 120 minutes op MTV :?
Omdat je er iets over hoorde en je nieuwsgierigheid werd gewekt en je er eens naar ging kijken.
Exact ook de manier waarop ik destijds al kort na de eerste uren bij het oude Kink terecht kwam. Het maakt gerucht en dan ga je het eens onderzoeken.

Over TMF kwam niet meer gerucht dan over de voorgevel van Fabienne en in die tijd kon je voor voorgevels nog gewoon bij Veronica, de Panorama en de NieuweRevue terecht, hoefde je er ook geen goedkope muziek bij aan te horen :')
Da_Sandmanvrijdag 20 september 2024 @ 12:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:45 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Hoe kwam ik in aanraking met programma's als 120 minutes op MTV ?
Omdat je er iets over hoorde en je nieuwsgierigheid werd gewekt en je er eens naar ging kijken.
Exact ook de manier waarop ik destijds al kort na de eerste uren bij het oude Kink terecht kwam. Het maakt gerucht en dan ga je het eens onderzoeken.

Over TMF kwam niet meer gerucht dan over de voorgevel van Fabienne en in die tijd kon je voor voorgevels nog gewoon bij Veronica, de Panorama en de NieuweRevue terecht, hoefde je er ook geen goedkope muziek bij aan te horen :')
Niet meer dan terecht.

TMF maakte wel meer gerucht hoor, maar daar moet je natuurlijk wel voor open staan in plaats van direct te denken 'het is Nederlands dus ik kijk niet want hoempagevaar'.
Ouwesokvrijdag 20 september 2024 @ 12:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:47 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]
Niet meer dan terecht.

TMF maakte wel meer gerucht hoor, maar daar moet je natuurlijk wel voor open staan in plaats van direct te denken 'het is Nederlands dus ik kijk niet want hoempagevaar'.
Maar om er voor open te staan moet dat positieve geluid er wel zijn en voor TMF was dat er eenvoudigweg niet.

Maar laten we het erop houden dat jij gewoon hoempadrek mag luisteren en dat ik daar liever van verstoken wens te blijven.
Da_Sandmanvrijdag 20 september 2024 @ 13:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 12:53 schreef Ouwesok het volgende:

[..]
Maar om er voor open te staan moet dat positieve geluid er wel zijn en voor TMF was dat er eenvoudigweg niet.

Maar laten we het erop houden dat jij gewoon hoempadrek mag luisteren en dat ik daar liever van verstoken wens te blijven.
Het is mij allemaal best hoor Ouwesnob.
n00biedoobiedoovrijdag 20 september 2024 @ 13:47
TMF had net zo goed Wet n Wild en Alter8 als dat MTV HB Ball en 120 minutes had trouwens.
n00biedoobiedoovrijdag 20 september 2024 @ 13:49
En de horizontale programmering op 3fm begon de dag na de Bijlmerramp.
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 13:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 13:49 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
En de horizontale programmering op 3fm begon de dag na de Bijlmerramp.
Datum ?

:T
n00biedoobiedoovrijdag 20 september 2024 @ 13:55
5 oktober 1992 zegt google!
Dik 10 jaar voor Florent dus. sterker nog, t begin van Paul vd Lugt
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 14:03
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 september 2024 13:55 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
5 oktober 1992 zegt google!
Dik 10 jaar voor Florent dus. sterker nog, t begin van Paul vd Lugt
Die haal ik door elkaar. Paul vd Lugt ja. Met z'n vazal.

:T
Eightyonevrijdag 20 september 2024 @ 14:26
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 september 2024 13:47 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
TMF had net zo goed Wet n Wild en Alter8 als dat MTV HB Ball en 120 minutes had trouwens.
En weinig hoempapa, heel soms in een programma met Nederlandse muziek. 'T dondert en 't bliksemt, of zo.
Da_Sandmanvrijdag 20 september 2024 @ 14:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 14:26 schreef Eightyone het volgende:

[..]
En weinig hoempapa, heel soms in een programma met Nederlandse muziek. 'T dondert en 't bliksemt, of zo.
Ik denk dat Ouwesok alles wat hij niet leuk vindt hoempadrek vindt.
Tussle266vrijdag 20 september 2024 @ 14:33
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 september 2024 13:47 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
TMF had net zo goed Wet n Wild en Alter8 als dat MTV HB Ball en 120 minutes had trouwens.
Was dat niet met Ruud? Kan jij je nog herinneren wie wet was dan? Was dat Tatum?
Bosbeetlevrijdag 20 september 2024 @ 14:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 14:33 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Was dat niet met Ruud? Kan jij je nog herinneren wie wet was dan? Was dat Tatum?
Wet n wild had geen presentator geloof ik. Gewoon een uur lang clipjes van propain, fear factory, korn, incubus etc. Heb het veel gekeken. En er waren specials over Dynamo open air.

Ze hadden ook vlak daarvoor alter8 een programma over alternatieve rock muziek. (oh wacht die noemde n00bie ook al)
Bosbeetlevrijdag 20 september 2024 @ 14:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 september 2024 13:55 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
5 oktober 1992 zegt google!
Dik 10 jaar voor Florent dus. sterker nog, t begin van Paul vd Lugt
;( zo jammer, heeft echt wel veel kapot gemaakt. (ook wel veel genormaliseerd en eenvormiger gemaakt, minder blokken waarvan je dacht ehhh dit ga ik maar even skippen, maar een eigen geluid is toen wel verdwenen)

Vind trouwens kink van nu (sinds ik het in de auto hoor) heel anders dan net na de herstart, wellicht hoor ik het op een ander tijdstip maar het is toch wel heel erg veel van hun 80s en 90s kanaal tegenwoordig op het basiskanaal.
Tussle266vrijdag 20 september 2024 @ 14:54
quote:
88s.gif Op vrijdag 20 september 2024 14:49 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]
Wet n wild had geen presentator geloof ik. Gewoon een uur lang clipjes van propain, fear factory, korn, incubus etc. Heb het veel gekeken. En er waren specials over Dynamo open air.

Ze hadden ook vlak daarvoor alter8 een programma over alternatieve rock muziek. (oh wacht die noemde n00bie ook al)
Maar Ruud deed toch ook zo'n type programma? Het stond in ieder geval idioot ver af van wat hij er tegenwoordig op een gemiddelde dinsdagmiddag doorheen jaagt op 2.
Bosbeetlevrijdag 20 september 2024 @ 14:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 14:54 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Maar Ruud deed toch ook zo'n type programma? Het stond in ieder geval idioot ver af van wat hij er tegenwoordig op een gemiddelde dinsdagmiddag doorheen jaagt op 2.
quote:
Een hard rock and heavy metal program that was presented from 1995 to 1998 by Ruud de Wild. The Wild stopped after criticism from viewers on the limited variation and selection in the program. In his last broadcast, he thanked the viewers for all fine, dear letters which supported him in his decision. After leaving the program went some time without presenter.
Blijkbaar herinner ik me de nadagen beter :D
Eightyonevrijdag 20 september 2024 @ 16:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 14:54 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Maar Ruud deed toch ook zo'n type programma? Het stond in ieder geval idioot ver af van wat hij er tegenwoordig op een gemiddelde dinsdagmiddag doorheen jaagt op 2.
Hij heeft ook weleens toegegeven dat het helemaal niks voor hem was, die muziek.

Waarschijnlijk paste hij er qua uiterlijk gewoon goed bij.

Het overgrote deel van die mensen zat er niet omdat ze zo veel van popmuziek wisten. Sommigen (Tooske sowieso) wisten er zo weinig van dat ze er nog een soort cursus in moesten krijgen.
n00biedoobiedoovrijdag 20 september 2024 @ 16:24
Ruud deed in t begin WNW ja.
Alter8 werd vaak gepresenteerd door de DeWaele broertjes.
Bosbeetlevrijdag 20 september 2024 @ 17:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 16:24 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ruud deed in t begin WNW ja.
Alter8 werd vaak gepresenteerd door de DeWaele broertjes.
Ja dat laatste weet ik nog wel
mailyvrijdag 20 september 2024 @ 18:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 13:53 schreef tong80 het volgende:

[..]
Datum ?

:T
5 of 6 oktober 1989
mailyvrijdag 20 september 2024 @ 18:56
Dit was 't dan met Tim en Joy :'(

Heel jammer, ik luisterde daar heel graag naar ....


:{
tong80vrijdag 20 september 2024 @ 19:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 16:06 schreef Eightyone het volgende:

[..]
Hij heeft ook weleens toegegeven dat het helemaal niks voor hem was, die muziek.

Waarschijnlijk paste hij er qua uiterlijk gewoon goed bij.

Het overgrote deel van die mensen zat er niet omdat ze zo veel van popmuziek wisten. Sommigen (Tooske sowieso) wisten er zo weinig van dat ze er nog een soort cursus in moesten krijgen.
Het waren gewoon lekkere wijven. Later bleek Sylvana ook een mislukte politica, een dyslectice boekenpresentatrice en wat niet al meer. Kapster zag ik niet zo in haar. :D

:T
DrMartenzaterdag 21 september 2024 @ 19:30
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 september 2024 18:56 schreef maily het volgende:
Dit was 't dan met Tim en Joy :'(

Heel jammer, ik luisterde daar heel graag naar ....

:{
Zou me niet verbazen als die gewoon samen een soortgelijk programma krijgen bij radio 2 (mits Tim weg kan bij Kink).
mailyzaterdag 21 september 2024 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 september 2024 19:30 schreef DrMarten het volgende:

[..]
Zou me niet verbazen als die gewoon samen een soortgelijk programma krijgen bij radio 2 (mits Tim weg kan bij Kink).
ALS, dan ga ik ook weer naar NPO2 luisteren ....
mailymaandag 23 september 2024 @ 16:51
Tim heeft donderdag zijn laatste show, maakt hij net bekend.
Scorpion_17maandag 23 september 2024 @ 18:39
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2024 16:51 schreef maily het volgende:
Tim heeft donderdag zijn laatste show, maakt hij net bekend.
En dan?
mailymaandag 23 september 2024 @ 18:41
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2024 18:39 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
En dan?
Dat heeft hij nog niet bekendgemaakt. :+
DrMartenmaandag 23 september 2024 @ 19:00
Zou me niets verbazen als er achter de schermen toch een deal komt dat ie gewoon naar radio 2 kan als de rechter een voor Tim negatieve uitspraak doet.
Wat heeft Kink er mee te winnen om hem aan dat concurrentiebeding te houden? Hij is toch weg en de publiciteit die er nu van komt helpt Kink ook totaal niet.
Scorpion_17maandag 23 september 2024 @ 19:22
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2024 19:00 schreef DrMarten het volgende:
Zou me niets verbazen als er achter de schermen toch een deal komt dat ie gewoon naar radio 2 kan als de rechter een voor Tim negatieve uitspraak doet.
Wat heeft Kink er mee te winnen om hem aan dat concurrentiebeding te houden? Hij is toch weg en de publiciteit die er nu van komt helpt Kink ook totaal niet.
Die negatieve publiciteit hebben ze al. Ze zijn voor mij al door t ijs gezakt
n00biedoobiedoomaandag 23 september 2024 @ 19:39
Kijkend naar de AVROTROS uren vandaag op NPO radio 2, zal Tim dan binnenkort over moeten gaan naar de hoempamuziek van Bruce, Bowie, Alanis, Madness, Blessid Union of Souls, Franz Ferdinand, R.E.M., Smash Mouth, The Jam, Fine Young Cannibals, The Cure, Linkin Park, Peppers en Fatboy Slim...ayayay
noodgangmaandag 23 september 2024 @ 20:21
Toch jammer, ga de show wel missen in de auto
Doedezemaarmaandag 23 september 2024 @ 20:22
quote:
6s.gif Op maandag 23 september 2024 19:39 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Kijkend naar de AVROTROS uren vandaag op NPO radio 2, zal Tim dan binnenkort over moeten gaan naar de hoempamuziek van Bruce, Bowie, Alanis, Madness, Blessid Union of Souls, Franz Ferdinand, R.E.M., Smash Mouth, The Jam, Fine Young Cannibals, The Cure, Linkin Park, Peppers en Fatboy Slim...ayayay
Misschien moet ik toch weer eens naar radio2 gaan luisteren als ze dergelijke muziek draaien
mailymaandag 23 september 2024 @ 20:39
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2024 18:39 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
En dan?
twitter
Bronsonmaandag 23 september 2024 @ 20:58
quote:
1s.gif Op maandag 23 september 2024 20:21 schreef noodgang het volgende:
Toch jammer, ga de show wel missen in de auto
Mhaw, ik niet. Stoor me af en toe toch wel aan dat betweterige toontje.
mailymaandag 23 september 2024 @ 21:13
Tim op het Broek stopt bij Kink en reageert op zender op zakelijk conflict
quote:
Tim op het Broek gaat weg bij radiozender Kink. Dat heeft de radio-dj maandag gemeld in zijn middagshow. ,,Ik stop bij KINK. Donderdag, dan is mijn laatste show”, vertelt de dj in een fragment dat hij op zijn eigen pagina op X deelt.

In het fragment haalt Op het Broek ook het conflict met zijn werkgever aan. De dj had een rechtszaak aangespannen tegen Kink. Op het Broek had een overstap naar NPO Radio 2 op het oog, maar Kink wilde hem niet laten gaan. De radiozender wilde de dj aan het concurrentiebeding dat hij had getekend houden.

De rechter had beide partijen tijd gegeven om het conflict samen op te lossen, maar vorige week werd bekend dat de gesprekken op niets waren uitgelopen. Naar verwachting doet de rechter nog steeds op 3 oktober uitspraak in de zaak tussen Kink en Op het Broek. In de video stelt Op het Broek dat er ‘niet met modder is gegooid’, maar dat het ging om een zakelijk geschil tussen hem en Kink.

Op het Broek zegt in het fragment niet of hij nu inderdaad naar NPO Radio 2 gaat. De radiozender wil niet reageren op de aankondiging van de dj dat hij stopt.
Gunnerdinsdag 24 september 2024 @ 11:00
Hoe kan hij nu al zeggen dat donderdag z'n laatste uitzending is? Dat conflict is nog geen definitieve uitspraak over immers.

Jammer dat hij weg wil. Vraag me wel af of hij bij NPO 2 past.
n00biedoobiedoodinsdag 24 september 2024 @ 11:19
Het is 3 maanden tot kerst. Als hij 3 maanden radiostilte moet doen, zou íe aan te Top 2000 mee kunnen doen.
Scorpion_17dinsdag 24 september 2024 @ 15:49
quote:
2s.gif Op dinsdag 24 september 2024 11:00 schreef Gunner het volgende:
Hoe kan hij nu al zeggen dat donderdag z'n laatste uitzending is? Dat conflict is nog geen definitieve uitspraak over immers.

Jammer dat hij weg wil. Vraag me wel af of hij bij NPO 2 past.
Hij voelt t oordeel over t concurrentiebeding al hangen natuurlijk
noodgangdonderdag 26 september 2024 @ 17:57
Nog 1 uurtje Tim
mailydonderdag 26 september 2024 @ 21:21
Tim op het Broek 💙
tong80donderdag 26 september 2024 @ 22:06
Triest als zo'n plaatjesdraaier die er duidelijk voor z'n ego zit en niet voor de muziek zo wordt bewierookt. Die vent is nog jong en gaat voor de centen naar Radio-2. De bejaardenzender. Waar alternatief ophoudt bij Nirvana.

:T
noodgangdonderdag 26 september 2024 @ 22:14
quote:
0s.gif Op donderdag 26 september 2024 22:06 schreef tong80 het volgende:
Triest als zo'n plaatjesdraaier die er duidelijk voor z'n ego zit en niet voor de muziek zo wordt bewierookt. Die vent is nog jong en gaat voor de centen naar Radio-2. De bejaardenzender. Waar alternatief ophoudt bij Nirvana.

:T
Deze beschrijving zou voor best wat DJs opgaan, maar toch echt niet voor Op Het Broek. Echt wel een vakman met liefde voor muziek.
En voor de centen naar de NPO gaan...

Bij radio 2 heeft hij wel een veel groter bereik en daar heeft hij echt wel de ruimte om een kwalitatief programma te gaan maken
tong80donderdag 26 september 2024 @ 22:18
quote:
1s.gif Op donderdag 26 september 2024 22:14 schreef noodgang het volgende:

[..]
Deze beschrijving zou voor best wat DJs opgaan, maar toch echt niet voor Op Het Broek. Echt wel een vakman met liefde voor muziek.
En voor de centen naar de NPO gaan...

Bij radio 2 heeft hij wel een veel groter bereik en daar heeft hij echt wel de ruimte om een kwalitatief programma te gaan maken
Ha ha ha. Ik heb ook een veel groter bereik als ik op Reditt of weet ik veel wat briljant ga posten. Je hart moet je volgen en dat doet hij. Maar niet voor de muziek. Wat kan ie daar draaien ? Sterker nog, wat mag ie draaien van de zendermanager ? Radio 3 is al naar de kloten gegaan door dat beleid. Als ie een groter bereik wilt met z'n eigen muziek zou ie naar Radio3 moeten gaan en daar mogen de DJ's allang niet meer zelf kiezen wat ze laten horen. 2 nummers per uur dacht ik. Die vent is verloren voor de goede zaak. Moet ie zelf weten. Geld is voor sommige mensen belangrijker dan eigen inbreng of aspiratie.

:T
n00biedoobiedoodonderdag 26 september 2024 @ 22:22
Hij kan iig wel wat gevarieerder draaien. Qua gevestigd alternatief draaien Kink en Radio 2 dezelfde bands. Op 2 kun je nog veel daarnaast draaien, op Kink zijn t toch dezelfde soort bands maar dan kleiner.
tong80donderdag 26 september 2024 @ 23:03
quote:
1s.gif Op donderdag 26 september 2024 22:22 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hij kan iig wel wat gevarieerder draaien. Qua gevestigd alternatief draaien Kink en Radio 2 dezelfde bands. Op 2 kun je nog veel daarnaast draaien, op Kink zijn t toch dezelfde soort bands maar dan kleiner.
Dan is het allebei niks. Beiden draaien geen Shellac. Raveloze radio. Waarom zou je daar naar luisteren :?

:T
Eightyonevrijdag 27 september 2024 @ 04:24
quote:
0s.gif Op donderdag 26 september 2024 22:06 schreef tong80 het volgende:
Die vent is nog jong
42 jaar. Meh. Wel een goede leeftijd voor Radio 2.
Alpha0vrijdag 27 september 2024 @ 17:01
Ik snap het niet. Je draait wel Leave Home van Exit Planet Dust, maar niet Life Is Sweet van datzelfde album op je 90s thema station, wat een minstens zo goed nummer is.
tong80zaterdag 28 september 2024 @ 17:19
quote:
15s.gif Op vrijdag 27 september 2024 17:01 schreef Alpha0 het volgende:
Ik snap het niet. Je draait wel Leave Home van Exit Planet Dust, maar niet Life Is Sweet van datzelfde album op je 90s thema station, wat een minstens zo goed nummer is.
Gruwelijk die thema dagen uren en zendtijd. De TOP-1000 van de jaren 80. De beste nummers uit de herfst van 1993. Pure armoe. :{

:T
n00biedoobiedoozaterdag 28 september 2024 @ 18:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 september 2024 17:19 schreef tong80 het volgende:

[..]
Gruwelijk die thema dagen uren en zendtijd. De TOP-1000 van de jaren 80. De beste nummers uit de herfst van 1993. Pure armoe. :{

:T
Het is een themazender en die luistert hij by choice
tong80zaterdag 28 september 2024 @ 18:58
quote:
6s.gif Op zaterdag 28 september 2024 18:46 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Het is een themazender en die luistert hij by choice
Toen ik in 1988 dit bandje ontdekte wist ik niet wat ik hoorde. Toen Nirvana een platencontract kreeg bij een major., begreep ik het niet. Waarom geen Mudhoney of Screaming Trees? Nirvana had één kut elpee uitgebracht. De twee eerste LP's van Screaming Trees waren briljant. De geschiedenis heeft me achterhaald. Ik kan Nevermind niet meer aanhoren. Invisible Lantern, Buzz Factory, Uncle Anesthesia, Dust en Sweet Oblivion staan op repeat. Echte helden hoeven niet boven het maaiveld om zich te laten zien. Laat staan horen. Maar goed....nevermind. Mien aan de overkant weet nog steeds niet wie Iggy Pop is. Van Iggy heb ik een schilderij hangen, sinds kort ook van Herman Brood. M'n hulp in de huishouding deze week: 'Herman Brood, dat is toch die schilder.'

Herman. Geen Brood.


:T
n00biedoobiedoozaterdag 28 september 2024 @ 19:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 september 2024 18:58 schreef tong80 het volgende:

[..]
Toen ik in 1988 dit bandje ontdekte wist ik niet wat ik hoorde. Toen Nirvana een platencontract kreeg bij een major., begreep ik het niet. Waarom geen Mudhoney of Screaming Trees? Nirvana had één kut elpee uitgebracht. De twee eerste LP's van Screaming Trees waren briljant. De geschiedenis heeft me achterhaald. Ik kan Nevermind niet meer aanhoren. Invisible Lantern, Buzz Factory, Uncle Anesthesia, Dust en Sweet Oblivion staan op repeat. Echte helden hoeven niet boven het maaiveld om zich te laten zien. Laat staan horen. Maar goed....nevermind. Mien aan de overkant weet nog steeds niet wie Iggy Pop is. Van Iggy heb ik een schilderij hangen, sinds kort ook van Herman Brood. M'n hulp in de huishouding deze week: 'Herman Brood, dat is toch die schilder.'

Herman. Geen Brood.


:T
Goed verhaal. Het verband met mijn post ontgaat me.
tong80zaterdag 28 september 2024 @ 19:04
quote:
6s.gif Op zaterdag 28 september 2024 19:01 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Goed verhaal. Het verband met mijn post ontgaat me.
Is er ook niet. Ha ha ha. Ik plaatste dit net op FaceBook. Vond het het bewaren waard. :D

:T
n00biedoobiedoozaterdag 28 september 2024 @ 19:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 september 2024 19:04 schreef tong80 het volgende:

[..]
Is er ook niet. Ha ha ha. Ik plaatste dit net op FaceBook. Vond het het bewaren waard. :D

:T
Doet Zuckerberg dat dan niet voor je?
tong80zaterdag 28 september 2024 @ 19:07
quote:
6s.gif Op zaterdag 28 september 2024 19:06 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Doet Zuckerberg dat dan niet voor je?
Zuckerberg heeft z'n voordelen. Ik word geattendeerd. Maar ik weet het kaf van het koren.

:T
Gretzlzondag 29 september 2024 @ 18:01
quote:
1s.gif Op donderdag 26 september 2024 22:22 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hij kan iig wel wat gevarieerder draaien. Qua gevestigd alternatief draaien Kink en Radio 2 dezelfde bands. Op 2 kun je nog veel daarnaast draaien, op Kink zijn t toch dezelfde soort bands maar dan kleiner.
Precies. Probleem met Kink is dat ze hun meest gedraaide artiesten in verhouding érg veel draaien. Hun top-5 van het afgelopen jaar krijgt 3x zo veel airplay als de top-5 van Radio 2*

Echt gevarieerd draait Kink dus allerminst. Wat dat betreft kun je beter switchen naar Radio 2.

aOboz9.png
uhlIpV.png

* Die lijn kun je ook doortrekken naar de top-50 en verder
https://www.last.fm/user/(...)preset=LAST_365_DAYS
https://www.last.fm/user/(...)preset=LAST_365_DAYS

[ Bericht 8% gewijzigd door Gretzl op 29-09-2024 18:22:32 ]
Gretzlzondag 29 september 2024 @ 18:10
Sinds de doorstart van Kink (1 februari 2019). De nummer 49 van Kink (Alanis) krijgt evenveel airplay als de nummer 1 van Radio 2 (Queen).

(klik voor groot)
image.png
Gretzlzondag 29 september 2024 @ 18:21
Maar liefst 2 vrouwen in de top-50 van Kink. Denken ze daar nog steeds dat zij geen alternatieve muziek maken? :')
tong80maandag 30 september 2024 @ 10:18
Wat een duizend in ;één lijst. Nu weet ik weer waarom ik niet luister. :D :{

:T
Alpha0maandag 30 september 2024 @ 20:31
Gebrek aan variatie geldt ook toch ook wel voor hun 90s DAB+ themakanaal. Ik heb er in dit deel al meermaals over gepost. Juist bij een themakanaal wil je zoveel mogelijk variatie lijkt me, om de kans op voorspelbaarheid te verlagen.
Beathovenmaandag 30 september 2024 @ 22:11
Tim heeft hier ooit een account gehad ook. Zal 'm verder niet uit de motteballen trekken.
pipstervrijdag 11 oktober 2024 @ 14:57
Door een opmerking in het Radio2 topic zag ik dat je kon stemmen op de KINK1500, nou ja waarom niet . Maximaal 50 nummers, welja! Gewoon ingevuld wat in mij opkwam, of wat ik in de list zag staan, de helft staat er dan weer niet in uiteraard. Dus dan krijg je dit.

SPOILER
Smithereens, The - Top of the Pops
Nick Drake - Northern Sky
Talk Talk - Such A Shame
Ramones - Beat On The Brat
Lagwagon - May 16
Sonic Youth - Teen Age Riot
Slayer - Raining Blood
Iron Maiden - Run To The Hills
Suicidal Tendencies - Institutionalized
Siouxsie & The Banshees - Cities In Dust
Split Enz - Message To My Girl
Justice Vs Simian - We Are Your Friends
R.E.M. - Fall On Me
Monaco - What Do You Want From Me
Wir Sind Helden - Wenn Es Passiert
Nine Inch Nails - The Hand That Feeds
Deacon Blue - Your Town
Jesus and Mary Chain - Just Like Honey
Talking Heads - Once in a Lifetime
Pavement - Cut Your Hair
Public Enemy - Fight The Power
Dead Kennedy's - Holiday In Cambodia
Nada Surf - Hi-Speed Soul
Interpol - Evil
Big Country - In A Big Country
Jayhawks, The - Take Me With You (When You Go)
Therapy? - Nowhere
Husker Du - Don't Want To Know If You're Lonely
Church, The - Under The Milky Way
Midlake - Roscoe
Descendents - Hope
13th Floor Elevators - You're Gonna Miss Me
Last Shadow Puppets, The - Standing Next To Me
Gin Blossoms - Hey Jealousy
Tears For Fears - Pale Shelter
Libertines, The - Can't Stand Me Now
Charlatans, The - The Only One I Know
Inspiral Carpets - This Is How It Feels
Bettie Serveert - Palomine
New Order - Bizarre Love Triangle
Pixies - Debaser
Motorpsycho - Hey Jane
Smashing Pumpkins, The - Mayonaise
Buzzcocks - Ever Fallen In Love (With Someone You Shouldn't Have)?
Depeche Mode - Behind The Wheel
Cure, The - Fascination Street
Dinosaur Jr - Freak Scene
Fugazi - Waiting Room
Sound, The - Winning
Killing Joke - Eighties
mailyvrijdag 11 oktober 2024 @ 15:26
quote:
0s.gif Op maandag 30 september 2024 22:11 schreef Beathoven het volgende:
Tim heeft hier ooit een account gehad ook. Zal 'm verder niet uit de motteballen trekken.
Jasper Leijdens ook :P
Tussle266vrijdag 11 oktober 2024 @ 16:49
quote:
6s.gif Op vrijdag 11 oktober 2024 14:57 schreef pipster het volgende:
Door een opmerking in het Radio2 topic zag ik dat je kon stemmen op de KINK1500, nou ja waarom niet . Maximaal 50 nummers, welja! Gewoon ingevuld wat in mij opkwam, of wat ik in de list zag staan, de helft staat er dan weer niet in uiteraard. Dus dan krijg je dit.

SPOILER
Smithereens, The - Top of the Pops
Nick Drake - Northern Sky
Talk Talk - Such A Shame
Ramones - Beat On The Brat
Lagwagon - May 16
Sonic Youth - Teen Age Riot
Slayer - Raining Blood
Iron Maiden - Run To The Hills
Suicidal Tendencies - Institutionalized
Siouxsie & The Banshees - Cities In Dust
Split Enz - Message To My Girl
Justice Vs Simian - We Are Your Friends
R.E.M. - Fall On Me
Monaco - What Do You Want From Me
Wir Sind Helden - Wenn Es Passiert
Nine Inch Nails - The Hand That Feeds
Deacon Blue - Your Town
Jesus and Mary Chain - Just Like Honey
Talking Heads - Once in a Lifetime
Pavement - Cut Your Hair
Public Enemy - Fight The Power
Dead Kennedy's - Holiday In Cambodia
Nada Surf - Hi-Speed Soul
Interpol - Evil
Big Country - In A Big Country
Jayhawks, The - Take Me With You (When You Go)
Therapy? - Nowhere
Husker Du - Don't Want To Know If You're Lonely
Church, The - Under The Milky Way
Midlake - Roscoe
Descendents - Hope
13th Floor Elevators - You're Gonna Miss Me
Last Shadow Puppets, The - Standing Next To Me
Gin Blossoms - Hey Jealousy
Tears For Fears - Pale Shelter
Libertines, The - Can't Stand Me Now
Charlatans, The - The Only One I Know
Inspiral Carpets - This Is How It Feels
Bettie Serveert - Palomine
New Order - Bizarre Love Triangle
Pixies - Debaser
Motorpsycho - Hey Jane
Smashing Pumpkins, The - Mayonaise
Buzzcocks - Ever Fallen In Love (With Someone You Shouldn't Have)?
Depeche Mode - Behind The Wheel
Cure, The - Fascination Street
Dinosaur Jr - Freak Scene
Fugazi - Waiting Room
Sound, The - Winning
Killing Joke - Eighties
Aangezien ze nu waarschijnlijk open zullen doen als ik ooit aan de hemelpoort sta, heb ik ook maar een lijstje gemaakt:

SPOILER
Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) - De la Soul
Mama said knock you out - LL Cool J
True Faith - New Order
Down by the Water - PJ Harvey
Special Needs - Placebo
Wrapped around your finger - Police, The
Arriving Somewhere But Not Here - Porcupine Tree
Purple Rain - Prince
Fight The Power - Public Enemy
Pyramid Song - Radiohead
Under My Thumb - Rolling Stones, The
Cities In Dust - Siouxsie & The Banshees
Spoonman - Soundgarden
I Wanna Be Adored - Stone Roses, The
1969 - Stooges, The
Chicago - Sufjan Stevens
This Must Be The Place - Talking Heads
Screamager - Therapy?
Crucify - Tori Amos
Car Radio - Twenty One Pilots
Staring at the Sun - U2
Rabbit in Your Headlights - UNKLE & Thom Yorke
My Doorbell - White Stripes, The
Baba O'Riley - Who, The
Fleabag - Yungblud
La Grange - Zz Top
Maps - Yeah Yeah Yeahs
Making Plans for Nigel - XTC
Girl Called Johnny - Waterboys, The
Fade To Grey - Visage
King Of Snake - Underworld
Such A Shame - Talk Talk
Rigoreus - Scene, The
Drive - R.E.M.
Rearviewmirror - Pearl Jam
Kids Aren't Alright - Offspring, The
Embarrassment - Madness
Pretend We're Dead - L7
King Kunta - Kendrick Lamarr
Gosh - Jamie XX
Evil - Interpol
Francesca - Hozier
Cars - Gary Numan
Jackie Down The Line - Fontaines D.C.
Killing Moon - Echo & The Bunnymen
Station To Station - David Bowie
Erase / Rewind - Cardigans, The
Rendez Vu - Basement Jaxx
I Ran (So Far Away) - A Flock Of Seagulls
Love It If We Made It - 1975, The
noodgangvrijdag 11 oktober 2024 @ 18:48
Deze week de Willy 1000 vooral aangehad. Mooie inspiratie voor de Kink 1500. Veel verrassingen zelfs hoog in de lijst nog wat mij betreft. :s)
Gale_Boetticherzondag 13 oktober 2024 @ 00:11
Met de Kink 1500 komt het lijstjesseizoen echt op stoom:)
Mezelf ook gelijk maar even gewaagd aan een 50-tal noteringen op basis van de keuzelijst:

SPOILER
Maps - Yeah Yeah Yeahs
The Last Man On Earth - Wolf Alice
Still Counting - Volbeat
Heroin - Velvet Underground, The
The Leavers Dance - Veils, The
Harmony Hall - Vampire Weekend
Cowgirl - Underworld
Car Radio - Twenty One Pilots
Let It Happen - Tame Impala
Should Have Known Better - Sufjan Stevens
The Adults Are Talking - Strokes, The
I Am The Resurrection - Stone Roses, The
Winning - Sound, The
Teen Age Riot - Sonic Youth
There Is A Light That Never Goes Out - Smiths, The
Mayonaise - Smashing Pumpkins, The
Lazy Eye - Silversun Pickups
Themes For Great Cities - Simple Minds
New Slang - Shins, The
Idioteque - Radiohead
Loaded - Primal Scream
Beautiful James - Placebo
Debaser - Pixies
Hoedenplank - Opgezwolle
Hey Jane - Motorpsycho
Time to Pretend - MGMT
Nothing Matters - Last Dinner Party, The
Venice Bitch - Lana del Rey
We Are Your Friends - Justice Vs Simian
Oceans - Johan
Just Like Honey - Jesus and Mary Chain
Genesis - Grimes
Jesus of Suburbia - Green Day
Roman Holiday - Fontaines D.C.
Insomnia - Faithless
Epic - Faith No More
Stem/long stem - DJ Shadow
Instant Street - dEUS
Ghosts Again - Depeche Mode
Be Quiet And Drive (Far Away) - Deftones
Your Town - Deacon Blue
Rock 'n' Roll Suicide - David Bowie
Aerodynamic - Daft Punk
A Forest - Cure, The
Beaches - Beabadoobee
Frontier Psychiatrist - Avalanches, The
Cornerstone - Arctic Monkeys
Neighborhood #1 (Tunnels) - Arcade Fire
Our Darkness - Anne Clark
Matilda - Alt-J
Poppejans1.4zondag 13 oktober 2024 @ 09:37
Na bijna mijn telefoon door het raam te hebben gegooid, is het dan toch gelukt een lijst te maken die ik niet per ongeluk continue zelf verwijderde door te refreshen...

SPOILER
Big in Japan-Guano Apes
Institutionalized-Suicidal Tendencies
Natural Blues-Moby
Your Woman-White Town
Angels-Within Temptation
The Chemicals Between Us-Bush
Tomorrow-Silverchair
Midlife Crisis-Faith No More
Love Buzz-Nirvana
Cloudbusting-Kate Bush
Crucify-Tori Amos
Push-Matchbox 20
Love You To Death-Type O Negative
Head Like A Hole-Nine Inch Nails
Die Laughing-Therapy?
I Wanna Be Adored-Stone Roses, The
Bigmouth Strikes Again-Smiths, The
Mother Mother-Tracy Bonham
Join Me-HIM
Break Stuff-Limp Bizkit
Be Quiet And Drive (Far Away)-Deftones
BYOB-System Of A Down
Sonnet-Verve, The
The Mercy Seat-Nick Cave & The Bad Seeds
Temple of Love-Sisters Of Mercy, The
Beautiful James-Placebo
Sad Supermarket Song-Mozes And The Firstborn
Ace of Spades-Motorhead
Raining Blood-Slayer
Ava Adore-Smashing Pumpkins, The
Celebrity Skin-Hole
Salvation-Cranberries, The
Smooth Criminal-Alien Ant Farm
Fear Of The Dark-Iron Maiden
Turn Around-Green Lizard
Naive-Tape Toy
War Pigs-Black Sabbath
Spaceman-Babylon Zoo
Iedereen Is Gek (Behalve Jij)-Heideroosjes
Sheena Is A Punk Rocker-Ramones
Whole Lotta Love-Led Zeppelin
You Shook Me All Night Long
-AC/DC
Lakini's Juice-Live
Sugar-Editors
Slide-Goo Goo Dolls, The
The Passenger-Iggy Pop
Every You Every Me-Placebo
Drain You-Nirvana
Blind-Korn
Bad Habit-Offspring, The
DecoAorestezondag 13 oktober 2024 @ 10:05
quote:
0s.gif Op zondag 13 oktober 2024 09:37 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Na bijna mijn telefoon door het raam te hebben gegooid, is het dan toch gelukt een lijst te maken die ik niet per ongeluk continue zelf verwijderde door te refreshen...

SPOILER
Big in Japan-Guano Apes
Institutionalized-Suicidal Tendencies
Natural Blues-Moby
Your Woman-White Town
Angels-Within Temptation
The Chemicals Between Us-Bush
Tomorrow-Silverchair
Midlife Crisis-Faith No More
Love Buzz-Nirvana
Cloudbusting-Kate Bush
Crucify-Tori Amos
Push-Matchbox 20
Love You To Death-Type O Negative
Head Like A Hole-Nine Inch Nails
Die Laughing-Therapy?
I Wanna Be Adored-Stone Roses, The
Bigmouth Strikes Again-Smiths, The
Mother Mother-Tracy Bonham
Join Me-HIM
Break Stuff-Limp Bizkit
Be Quiet And Drive (Far Away)-Deftones
BYOB-System Of A Down
Sonnet-Verve, The
The Mercy Seat-Nick Cave & The Bad Seeds
Temple of Love-Sisters Of Mercy, The
Beautiful James-Placebo
Sad Supermarket Song-Mozes And The Firstborn
Ace of Spades-Motorhead
Raining Blood-Slayer
Ava Adore-Smashing Pumpkins, The
Celebrity Skin-Hole
Salvation-Cranberries, The
Smooth Criminal-Alien Ant Farm
Fear Of The Dark-Iron Maiden
Turn Around-Green Lizard
Naive-Tape Toy
War Pigs-Black Sabbath
Spaceman-Babylon Zoo
Iedereen Is Gek (Behalve Jij)-Heideroosjes
Sheena Is A Punk Rocker-Ramones
Whole Lotta Love-Led Zeppelin
You Shook Me All Night Long
-AC/DC
Lakini's Juice-Live
Sugar-Editors
Slide-Goo Goo Dolls, The
The Passenger-Iggy Pop
Every You Every Me-Placebo
Drain You-Nirvana
Blind-Korn
Bad Habit-Offspring, The
Ik voel exact wat je bedoelt. Ik waag wel een nieuwe poging als ik thuis ben.
PippenScottiezondag 13 oktober 2024 @ 10:38
Een kwartier leuke liedjes aangeklikt. Het stylen van deze post op mijn telefoon duurde langer.

Eén per artiest, geen gedoe met eigen keuzes. En excuses aan alle 1450 mooie liedjes die ik ben vergeten:

SPOILER
Transmission - Joy Division
Love Like Blood - Killing Joke
Never Let Me Down Again - Depeche Mode
Dakota - Stereophonics
Fuzzy - Grant Lee Buffalo
Gold On The Ceiling - Black Keys, The
War Pigs - Black Sabbath
Starman - David Bowie
Know Your Enemy - Rage Against The Machine
I Found Out - Pigeon Detectives, The
Let's Dance To Joy Division - Wombats, The
She Moves In Her Own Way - Kooks, The
Where Is My Mind? - Pixies
Parklife - Blur
Hush - Kula Shaker
The Less I Know The Better - Tame Impala
Time To Give - White Lies
Our Darkness - Anne Clark
Tears Run Rings - Marc Almond
Like a Hurricane - Neil Young
(Are You) The One That I've Been Waiting For - Nick Cave & The Bad Seeds
Every You Every Me - Placebo
You Do Something To Me - Paul Weller
You're Mine - Ist Ist
Your Ghost - Kristin Hersh
Danny Nedelko - IDLES
Dog Days Are Over - Florence + The Machine
Welcome To Paradise - Green Day
Kevin Carter - Manic Street Preachers
Heaven Knows I'm Miserable Now - Smiths, The
Bullet With Butterfly Wings - Smashing Pumpkins,
Banquet - Bloc Party
Immigrant Song - Led Zeppelin
Can I Kick It? - A Tribe Called Quest
I Sat By The Ocean - Queens Of The Stone Age
Winning - Sound, The
I Ran (So Far Away) - A Flock Of Seagulls
Rattlesnakes - Lloyd Cole & The Commotions
The Runner - Foals
The Racing Rats - Editors
Plug in Baby - Muse
Out of Space - Prodigy, The
Lounge Act - Nirvana
Sober - Tool
Jackie Down The Line - Fontainea D.C.
Down by the Water - PJ Harvey
Black Soul Choir - 16 Horsepower
Highway Star - Deep Purple
Come Out And Play - Offspring, The
Fight The Power - Public Enemy
DecoAorestezondag 13 oktober 2024 @ 16:42
Nou hehe, nu wel gelukt. Heb me beperkt tot de voorkeuzelijst, voor mijn gevoel hebben vrije keuzes nog minder zin dan bij de Top 2000. Ook omdat Kink inderdaad wel redelijk eenkennig is qua genres; lekker veel rock en ook wel wat lekker rustig indie-achtig spul, maar niks elektronisch, weinig metal, nauwelijks Nederlandstalig, en ook amper hiphop al luister ik dat zelf ook niet bizar veel. Maar toch een mooi lijstje weten samen te stellen.

BEDANKT! JE STEM IS BEVESTIGD!

Smells Like Teen Spirit - Nirvana
Troy - Sinead O'Connor
The Pretender - Foo Fighters
Drive - R.E.M.
Song 2 - Blur
Nobody's Wife - Anouk
Ignorance - Paramore
Misery Business - Paramore
Sad Supermarket Song - Mozes And The Firstborn
45 - Gaslight Anthem, The
Child In Time - Deep Purple
Way Away - Yellowcard
Sovereign Light Cafe - Keane
Full Circle - Half Moon Run
It's Getting Boring By The Sea - Blood Red Shoes
Beautiful James - Placebo
Song To Say Goodbye - Placebo
Mia - Gorki
Winter - Tori Amos
Narcotic - Liquido
Enjoy The Silence - Depeche Mode
The Funeral - Band of Horses
Hero - Family Of The Year
Video Games - Lana Del Rey
Time to Pretend - MGMT
Break Stuff - Limp Bizkit
Boiler - Limp Bizkit
Nemo - Nightwish
The Cave - Mumford & Sons
Broken - Haunted Youth, The
Another Love - Tom Odell
Thinking Of A Place - War On Drugs, The
Frozen - Delain
Burning Bridges - Delain
Everlong - Foo Fighters
Papillon - Editors
In The End - Linkin Park
Let It Happen - Tame Impala
Car Radio - Twenty One Pilots
Stairway to Heaven - Led Zeppelin
Viva La Vida - Coldplay
How Not To Drown - CHVRCHES & Robert Smith
Everything I Wanted - Billie Eilish
Houdini - Foster The People
Arriving Somewhere But Not Here - Porcupine Tree
Myth - Beach House
There Is A Light That Never Goes Out - Smiths, The
Ice Queen - Within Temptation
Citizen Erased - Muse
New Born - Muse
ieniminimuiszondag 13 oktober 2024 @ 17:14
Voor de verandering eens gestemd op een lijstje. Geniet van mijn elitaire smaak:

Don't Delete The Kisses - Wolf Alice
Under The Pressure - War On Drugs, The
If You Wanna - Vaccines, The
Dancing in the Moonlight - Toploader
Naive - Tape Toy
The Whale - Sue The Night
Last Nite - Strokes, The
Dakota - Stereophonics
Ik wil alleen maar zwemmen - Spinvis
Killing in the Name - Rage Against The Machine
Street Spirit (Fade Out) - Radiohead
Omen - Prodigy, The
After Midnight - Phoenix
Breathing - Oscar and the Wolf
Champagne Supernova - Oasis
Psycho - Muse
Northern Sky - Mister and Mississippi
Green Light - Lorde
Strong - London Grammar
Nothing Matters - Last Dinner Party, The
Do You Wanna - Kooks, The
The Middle - Jimmy Eat World
Love Like Semtex - Infadels
Broken - Haunted Youth, The
Don't Save Me - HAIM
Want You Back - HAIM
Feel Good Inc.- Gorillaz
Free - Florence + The Machine
My Songs Know What You Did In The Dark (Light Em Up) -Fall Out Boy
My Immortal - Evanescence
It's Love (But It's Not Mine)- EUT
Witch Doctor - De Staat
Dansen Op De Vulkaan - De Dijk
I Believe In a Thing Called Love - Darkness, The
A Forest - Cure, The
Linger -Cranberries, The
Accidentally In Love - Counting Crows
How Not To Drown - CHVRCHES & Robert Smith
Over - CHVRCHES
Get Out - CHVRCHES
The Mother We Share -CHVRCHES
Leave A Trace - CHVRCHES
Galvanize - Chemical Brothers, The
My Favourite Game - Cardigans, The
Eat Slape Wake (Nothing But You) - Bombay Bicycle Club
Old Pine - Ben Howard
Goud - Bazart
I Bet You Look Good On The Dancefloor - Arctic Monkeys
Don't Be So Hard On Yourself - Alex Lahey
Give Yourself A Try- 1975, The
DecoAorestezondag 13 oktober 2024 @ 18:17
@ieniminimuis Lekker veel CHVRCHES :) . Tether stond helaas niet op de keuzelijst (en Down Side Of Me ook niet maar dat is ook een vrij obscure albumtrack, dus logisch). Anders had ik er 2 (of 3) van ze gedaan.

Lauren Mayberry O+
ieniminimuiszondag 13 oktober 2024 @ 18:21
quote:
0s.gif Op zondag 13 oktober 2024 18:17 schreef DecoAoreste het volgende:
@:ieniminimuis Lekker veel CHVRCHES :) . Tether stond helaas niet op de keuzelijst (en Down Side Of Me ook niet maar dat is ook een vrij obscure albumtrack, dus logisch). Anders had ik er 2 (of 3) van ze gedaan.

Lauren Mayberry O+
Jups, er wordt te weinig CHVRCHES gedraaid in de wereld.
noodgangdinsdag 15 oktober 2024 @ 13:16
Een heel random lijstje ingestuurd :P
SPOILER
Arcade Fire - No Cars Go
Arcade Fire - Rebellion (Lies)
Balthazar - Fifteen Floors
Balthazar - Bunker
Beaches, The - Blame Brett
Belle And Sebastian - Boy With The Arab Strap
dEUS - Suds & Soda
Eels - Hey Man (Now You're Really Living)
Eels - The Look You Give That Guy
Elbow - Grounds for Divorce
Elvis Costello - I Want You
Florence + The Machine - What Kind of Man
Goose - British Mode
Gorki - Lieve Kleine Piranha
Grauzone - Eisbaer
Hole - Violet
Hooverphonic - Sometimes
Johan - Tumble and Fall
Johan - Oceans
Joy Division - Love Will Tear Us Apart
Justice Vs Simian - We Are Your Friends
Kraftwerk - Model
Last Dinner Party, The - Nothing Matters
Massive Attack - Teardrop
MGMT - Kids
Moby - Porcelain
Moloko - Sing It Back
National, The - Bloodbuzz Ohio
Nick Cave & The Bad Seeds - Where the Wild Roses Grow (ft. Kylie Minogue)
Nick Cave & The Bad Seeds - Into My Arms
Pennywise - Fuck Authority
Phoebe Bridgers - Kyoto
Phoenix - If I Ever Feel Better
Pixies - Debaser
PJ Harvey - Down by the Water
Portishead - Glory Box
Queen - Innuendo
Soulwax - Too Many DJ's
Sylvie Kreusch - Let It All Burn
Tame Impala - Elephant
Tame Impala - Let It Happen
Tc Matic - Oh La La La
Tubeway Army - Are Friends Electric
War On Drugs, The - Red Eyes
Whispering Sons - Alone
Wilco - Jesus, Etc.
Mexicanobakkerdonderdag 17 oktober 2024 @ 22:24
Geen zin om te formaten, jullie lezen er maar doorheen

Iron Sky
Paolo Nutini
She's A Rainbow
Rolling Stones, The
Born Slippy
Underworld
Motorway To Roswell
Pixies
Your Ghost
Kristin Hersh
Neighborhood #1 (Tunnels)
Arcade Fire
Strange Machines
Gathering, The
You And Your Sister
This Mortal Coil
Time To Give
White Lies
Mr Blue Sky
Electric Light Orchestra
Gigantic
Pixies
Joga
Bjork
Winter
Tori Amos
Song To Say Goodbye
Placebo
Mariners Apartment Complex
Lana del Rey
Eleanor Rigby
Beatles, The
Sliver
Nirvana
Helter Skelter
Beatles, The
Inhaler
Foals
Broken
Haunted Youth, The
Cloudbusting
Kate Bush
Love Like Blood
Killing Joke
Chain
Fleetwood Mac
How Soon Is Now
Smiths, The
Killing in the Name
Rage Against The Machine
Instant Street
dEUS
Fade Into You
Mazzy Star
Into Temptation
Crowded House
Living In Another World
Talk Talk
Cowgirl
Underworld
Starman
David Bowie
Scheef
Eefje de Visser
Nobody Really Cares If You Don't Go To The Party
Courtney Barnett
Jubilee Street
Nick Cave & The Bad Seeds
Child In Time
Deep Purple
Youth
Daughter
Winning
Sound, The
Street Spirit (Fade Out)
Radiohead
The End
Doors, The
Roses
dEUS
Gouge Away
Pixies
Idioteque
Radiohead
Life On Mars
David Bowie
Enjoy The Silence
Depeche Mode
Heroin
Velvet Underground, The
Disorder
Joy Division
Midnight City
M83
Message To My Girl
Split Enz
Common People
Pulp
A Forest
Cure, The
Mexicanobakkerdonderdag 17 oktober 2024 @ 22:50
Oeps, Uncertain Smile vergeten, die zat niet goed in de Mex2000 sheet. Achja.
Tussle266donderdag 17 oktober 2024 @ 23:00
quote:
0s.gif Op donderdag 17 oktober 2024 22:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
Oeps, Uncertain Smile vergeten, die zat niet goed in de Mex2000 sheet. Achja.
Ik dacht al een zekere volgorde te herkennen.
Gretzlvrijdag 18 oktober 2024 @ 16:50
Kink is vergeten om van PJ Harvey nummers van na 2000 op te nemen in de keuzelijst. Dat is wel heel pijnlijk. Doen net of White Chalk, Let England Shake, The Hope Six Demolition Project en I Inside the Old Year Dying niets voorstellen...
TALINvrijdag 18 oktober 2024 @ 16:58
geen Ploegendienst in de standaard lijst, dus zelf maar 5x toegevoegd!

voor de rest een mix van Fatal Flowers, Interpol, QOTSA, Portishead en Mastodon
DecoAorestevrijdag 18 oktober 2024 @ 17:02
quote:
0s.gif Op donderdag 17 oktober 2024 23:00 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Ik dacht al een zekere volgorde te herkennen.
Haha, same here.

Bij mij ook ongeveer trouwens, maar niet precies. Soms komt er iets randoms tussendoor waar ik ineens aan dacht of iets anders van dezelfde artiest.
Gretzlvrijdag 18 oktober 2024 @ 17:24
Mijn lijstje met proteststemmen :Y)
SPOILER
De oplettende user ontdekt vast binnen 3 tellen het thema
Agnes Obel - Riverside
Aldous Harding - Treasure
Alex Lahey - Don't Be So Hard On Yourself
Arlo Parks - Caroline
Beabadoobee - Beaches
Beach House - Myth
Big Thief - Not
Billie Eilish - Everything I Wanted
Blondie - Atomic
Boygenius - Not Strong Enough
CHVRCHES - The Mother We Share
Courtney Barnett - Pedestrian at Best
Daughter - Youth
Eefje de Visser - Scheef
Evanescence - My Immortal
First Aid Kit - My Silver Lining
Florence + The Machine - Shake It Out
Girl In Red - I Wanna Be Your Girlfriend
Grimes - Genesis
HAIM - Don't Save Me
Imogen Heap - Hide and Seek*
Jade Bird - Lottery
Jamie XX & Romy - Loud Places
Jessie Ware - Wildest Moments*
Julia Jacklin - Pressure to Party*
Kate Bush - Cloudbusting
King Princess - 1950
Lana del Rey - Venice Bitch
London Grammar - Hey Now
Lorde - Green Light
Makthaverskan - Asleep*
Mazzy Star - Fade Into You
Nena - Nur Getraumt
PJ Harvey - Down by the Water
Phoebe Bridgers - Kyoto
Pip Blom - Is This Love?
Robyn - Dancing on My Own
Republica - Ready to Go
Santigold - Disparate Youth
Sinead O'Connor - Troy
Sharon Van Etten - Seventeen
Sky Ferreira - Everything Is Embarrassing*
Suzanne Vega - Luka
Taylor Swift & Bon Iver - Exile
The Beaches - Blame Brett
The Cranberries - Just My Imagination
The Knife - Heartbeats
The Last Dinner Party - Nothing Matters
The Pretenders - Brass in Pocket
The Sundays - Here's Where The Story Ends
Ting Tings, The - Shut Up And Let Me Go
Tori Amos - Winter
Warpaint - Undertow
Wies - Soms Is Het Te Laat
Wir Sind Helden - Wenn Es Passiert

*Vrije keuze
SPOILER
Vergeten bij de vrije keuze :@ Chappel Roan - Good Luck, Babe!


[ Bericht 3% gewijzigd door Gretzl op 18-10-2024 19:03:22 ]
Tussle266vrijdag 18 oktober 2024 @ 17:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 oktober 2024 17:02 schreef DecoAoreste het volgende:
Bij mij ook ongeveer trouwens
Heb je een 2024 editie playlist gemaakt?
Gretzlvrijdag 18 oktober 2024 @ 17:29
quote:
10s.gif Op zondag 13 oktober 2024 17:14 schreef ieniminimuis het volgende:
Voor de verandering eens gestemd op een lijstje. Geniet van mijn elitaire smaak:
Met jou kan ik praten met deze Wolf Ellie bovenaan en dan nog zoveel fijne plaatjes van o.a. Chrvches, Haim, Lorde, Alex Lahey, Bombay Bicycle Club, TLDP en The 1975 O+ Een van de betere elitaire smaken _O_
Gretzlvrijdag 18 oktober 2024 @ 17:52
Never forget deze twitterdraad van 5 jaar geleden _O-

twitter
Mexicanobakkervrijdag 18 oktober 2024 @ 18:00
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 oktober 2024 17:52 schreef Gretzl het volgende:
Never forget deze twitterdraad van 5 jaar geleden _O-

[ x ]
Als de nieuwe nummers steevast van artiesten als QOTSA, Royal Blood en Wodan Boys zijn.. de nieuwe Eefje de Visser, met misschien wel de meest gelauwerde alternativeplaat van de afgelopen vijf jaar, heb ik precies NUL keer gehoord op Kink. Nul keer. Dit is overigens een probleem wat verder gaat dan vrouwen - alles wat niet een grote naam is of QOTSA/Offspring achtige gitaarmuziek wordt stelselmatig genegeerd.
Gretzlvrijdag 18 oktober 2024 @ 18:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 oktober 2024 18:00 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Dit is overigens een probleem wat verder gaat dan vrouwen - alles wat niet een grote naam is of QOTSA/Offspring achtige gitaarmuziek wordt stelselmatig genegeerd.
Jup. De last.fm-cijfers (en die zijn bij het nieuwe Kink wel compleet) spreken wat dat betreft boekdelen.

Ik stem omdat ik het gewoon leuk vind om lijstjes te maken en enige invloed uit te oefenen. Maar als ik dagelijks naar Kink had moeten luisteren was ik het station waarschijnlijk allang zat. Ze hebben zoveel meer potentie om een écht alternatief en verrassend radiostation te zijn, maar doen er niks mee.
Mexicanobakkervrijdag 18 oktober 2024 @ 18:15
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 oktober 2024 18:14 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Jup. De last.fm-cijfers (en die zijn bij het nieuwe Kink wel compleet) spreken wat dat betreft boekdelen.

Ik stem omdat ik het gewoon leuk vind om lijstjes te maken en enige invloed uit te oefenen. Maar als ik dagelijks naar Kink had moeten luisteren was ik het station waarschijnlijk allang zat. Ze hebben zoveel meer potentie om een écht alternatief en verrassend radiostation te zijn, maar doen er niks mee.
Het is oke, maar er is een reden dat ik per dag maar 3 uur luister tijdens werk en afwissel met andere radio en eigen muziek.

En jij houdt dan een stuk minder van 50% van de muziek waar Kink van leeft (de andere 50% vind ik zelf ook niet veel en jij ook niet), dus dan is het een matige match.
noodgangvrijdag 18 oktober 2024 @ 18:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 oktober 2024 18:00 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Als de nieuwe nummers steevast van artiesten als QOTSA, Royal Blood en Wodan Boys zijn.. de nieuwe Eefje de Visser, met misschien wel de meest gelauwerde alternativeplaat van de afgelopen vijf jaar, heb ik precies NUL keer gehoord op Kink. Nul keer. Dit is overigens een probleem wat verder gaat dan vrouwen - alles wat niet een grote naam is of QOTSA/Offspring achtige gitaarmuziek wordt stelselmatig genegeerd.
Het is heel selectief, bijvoorbeeld Phoebe Bridgers en Big Thief komen ook maar zelden voorbij, maar als er een gitaartje (of beatje) inzit dan wil t nog wel, zoals bij Last Dinner Party of the Beaches. Al blijft het vooral een riedeltje Foo Fighters, Muse en Pearl Jam. De doelgroep is daar dan ook naar. Daardoor wordt je uiteindelijk wel een soort nieuwe Arrow of Veronica , maargoed.
DecoAorestevrijdag 18 oktober 2024 @ 18:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 oktober 2024 17:28 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Heb je een 2024 editie playlist gemaakt?
:Y

Heb het linkje even weer weggehaald ivm echte naam, volgens mij heb je hem wel nu :)

[ Bericht 19% gewijzigd door DecoAoreste op 18-10-2024 19:44:47 ]
Gretzlvrijdag 18 oktober 2024 @ 19:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 oktober 2024 17:24 schreef Gretzl het volgende:
Mijn lijstje met proteststemmen :Y)
Gorillaz - Baby Queen maar even vervangen door Republica - Ready to Go.

Altijd zo'n irritante stemtool die je op een dwaalspoor zet :')

Ook best wel leip dat Kink zo'n nietszeggende single van Gorillaz vaker heeft gedraaid dan het hele oeuvre van Baby Queen

Kinkpuntnl-Baby-Queen.png

BxmprE.png

ieniminimuisvrijdag 18 oktober 2024 @ 21:06
Ik wil mijn Omen inruilen voor Voodoo people
MisterFoxmaandag 21 oktober 2024 @ 20:49
Werd verrast door dit nummer:

Automotion- Inferno

https://deezer.page.link/qBjotG5EHusTvKVF6
Alpha0woensdag 23 oktober 2024 @ 11:59
Nou, heel geleidelijk aan worden er toch wat nummers opgepikt uit de Indie rock / pop lijst Alpha0 in MUZ / KINK #16 Free Tim op t Broek die ik Kink gemailed had begin dit jaar. Hoorde zojuist op het 90s thema kanaal Paula Cole - I don’t want to wait maar heb ook al meermaals Luscious Jackson - Naked eye mogen horen, Ian McNabb - Little bit of magic en Freedy Johnston - No Violins (wie kent dit nr nou nog). Over 5 jaar wordt de complete lijst gedraaid.

Nog steeds allemaal met een veel te laag gewicht bij het toekennen.
n00biedoobiedoowoensdag 23 oktober 2024 @ 12:17
No violins is het bekendste nummer wat je opnoemt. Was een behoorlijke DJ favorite in 1991, dus aardig wat airplay.
ieniminimuiswoensdag 23 oktober 2024 @ 21:43
Ik zag net dat de lijst geheel geheim wordt gehouden en niets van te voren bekend wordt gemaakt.
Ik vind daar iets van

[ Bericht 3% gewijzigd door ieniminimuis op 23-10-2024 21:49:09 ]
Mexicanobakkerdonderdag 24 oktober 2024 @ 07:22
Mooi. Dan weet ik net zoveel als jullie.
PippenScottiedonderdag 24 oktober 2024 @ 08:01
Die ondraaglijke spanning dat je niet weet of Breezeblocks op 814 of 912 staat.
Tussle266donderdag 24 oktober 2024 @ 08:19
Er zal wel gewoon een lijst komen maandagochtend.
Mexicanobakkerdonderdag 24 oktober 2024 @ 08:25
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2024 08:19 schreef Tussle266 het volgende:
Er zal wel gewoon een lijst komen maandagochtend.
Nee. Of ze spelen met onze kloten.
Tussle266donderdag 24 oktober 2024 @ 08:27
quote:
1s.gif Op donderdag 24 oktober 2024 08:25 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Nee. Of ze spelen met onze kloten.
Waar kunnen we dan zien dat we de lijst niet kunnen zien?
Mexicanobakkerdonderdag 24 oktober 2024 @ 08:27
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2024 08:27 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Waar kunnen we dan zien dat we de lijst niet kunnen zien?
twitter
Tussle266donderdag 24 oktober 2024 @ 08:28
Een lijst zonder lijst dus. Ze noemen het ook wel reguliere radio.
ieniminimuisdonderdag 24 oktober 2024 @ 08:54
quote:
1s.gif Op donderdag 24 oktober 2024 08:01 schreef PippenScottie het volgende:
Die ondraaglijke spanning dat je niet weet of Breezeblocks op 814 of 912 staat.
Nu weet ik niet of ik die ene meeting moet cancelen...
PippenScottiedonderdag 24 oktober 2024 @ 08:59
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2024 08:54 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
Nu weet ik niet of ik die ene meeting moet cancelen...
Bij twijfel cancellen is mijn motto.

Tevens moet je veel twijfelen. Misschien.
Gretzldonderdag 24 oktober 2024 @ 18:05
quote:
1s.gif Op donderdag 24 oktober 2024 08:27 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
[ x ]
Valt stiekem wel wat voor te zeggen dat de Top 2000 het ook eens op deze manier gaat insteken. Net zoals bij de Vlaamse evenknie. Denk dat ik ook veel plezier kan beleven aan het verrassingseffect van de nieuwe binnenkomers dan en platen die als een baksteen zijn gezakt of enorm zijn gestegen. Zou het luisterplezier misschien nog veel vergroten, als je echt niet vooraf kunt opzoeken wanneer welke nummers voorbij komen.

Ben te nieuwsgierig ingesteld om het niet vooraf te willen weten als ze het wel publiceren zoals bij de T2000.
Mexicanobakkerdonderdag 24 oktober 2024 @ 18:51
quote:
7s.gif Op donderdag 24 oktober 2024 18:05 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Valt stiekem wel wat voor te zeggen dat de Top 2000 het ook eens op deze manier gaat insteken. Net zoals bij de Vlaamse evenknie. Denk dat ik ook veel plezier kan beleven aan het verrassingseffect van de nieuwe binnenkomers dan en platen die als een baksteen zijn gezakt of enorm zijn gestegen. Zou het luisterplezier misschien nog veel vergroten, als je echt niet vooraf kunt opzoeken wanneer welke nummers voorbij komen.

Ben te nieuwsgierig ingesteld om het niet vooraf te willen weten als ze het wel publiceren zoals bij de T2000.
Maar de hype kleiner en da's een issue
Tussle266donderdag 24 oktober 2024 @ 19:13
T2K zit natuurlijk ook met die nachtelijke uren.
n00biedoobiedoodonderdag 24 oktober 2024 @ 22:22
1 van de charmes van week 53 was natuurlijk dat mensen hun wekker zetten om hun favoriet te kunnen horen tijdens die nachtelijke uren, dat gaan ze niet opgeven.
Poppejans1.4vrijdag 25 oktober 2024 @ 08:45
quote:
0s.gif Op donderdag 24 oktober 2024 22:22 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
1 van de charmes van week 53 was natuurlijk dat mensen hun wekker zetten om hun favoriet te kunnen horen tijdens die nachtelijke uren, dat gaan ze niet opgeven.
Dit.
Ik ben écht van het wekker zetten/ mn dagschema aanpassen om leuke nummers te kunnen horen.
Dikke doei dat ik nu de hele tijd blijf luisteren.

Zo. Dat zal ze leren.
Tussle266vrijdag 25 oktober 2024 @ 09:05
Ik had beter kunnen leven met de tactiek van de Tijdloze inclusief countdown. Had dan 1500 tot en met 101 gewoon uitgespuugd en houd de bovenste 100 voor de laatste dag. Dit is natuurlijk helemaal waar:
quote:
1s.gif Op donderdag 24 oktober 2024 08:01 schreef PippenScottie het volgende:
Die ondraaglijke spanning dat je niet weet of Breezeblocks op 814 of 912 staat.
Het luisteren wordt er niet minder om, maar ik zie die voordelen van gedwongen lijstloosheid niet zo.
alopiovrijdag 25 oktober 2024 @ 12:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 08:45 schreef Poppejans1.4 het volgende:

[..]
Dit.
Ik ben écht van het wekker zetten/ mn dagschema aanpassen om leuke nummers te kunnen horen.
Dikke doei dat ik nu de hele tijd blijf luisteren.

Zo. Dat zal ze leren.
Muse komt gewoon overdag hoor, net als
Suus en Freek in de T2K
Scorpion_17vrijdag 25 oktober 2024 @ 12:34
Hier ook groot voorstander van top 2000 geheim houden. Probeer al jaren lijstloos te luisteren maar sijpelt altijd wel t eea doorheen. Dus helemaal geheim helemaal prima
alopiovrijdag 25 oktober 2024 @ 12:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 12:34 schreef Scorpion_17 het volgende:
Hier ook groot voorstander van top 2000 geheim houden. Probeer al jaren lijstloos te luisteren maar sijpelt altijd wel t eea doorheen. Dus helemaal geheim helemaal prima
Nah, ik wil weten wanneer ik klaar moet zitten voor Tubular Bells
Poppejans1.4vrijdag 25 oktober 2024 @ 12:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 12:23 schreef alopio het volgende:

[..]
Muse komt gewoon overdag hoor, net als
Suus en Freek in de T2K
Dat gaat bivakkeren voor de radio worden voor jou als voorzitter van de fanclub
IMG-20241025-124059.jpg

Kusjes
Scorpion_17vrijdag 25 oktober 2024 @ 12:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 12:38 schreef alopio het volgende:

[..]
Nah, ik wil weten wanneer ik klaar moet zitten voor Tubular Bells
Als je op n willekeurig moment inpŕikt heb je 1/480ste kans dat je goed zit
alopiovrijdag 25 oktober 2024 @ 12:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 12:43 schreef Poppejans1.4 het volgende:

[..]
Dat gaat bivakkeren voor de radio worden voor jou als voorzitter van de fanclub
[ link | afbeelding ]

Kusjes
Tr gemaakt
alopiovrijdag 25 oktober 2024 @ 12:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 12:49 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Als je op n willekeurig moment inpŕikt heb je 1/480ste kans dat je goed zit
Dat scheelt wel ja
ieniminimuisvrijdag 25 oktober 2024 @ 12:55
Kijkt even goed naar de TT. Nee zit toch in het goede topic.
n00biedoobiedoovrijdag 25 oktober 2024 @ 12:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 12:38 schreef alopio het volgende:

[..]
Nah, ik wil weten wanneer ik klaar moet zitten voor Tubular Bells
Die kun je ook wel aan de binnenkant van je ogen beluisteren, allememaggies..
Scorpion_17vrijdag 25 oktober 2024 @ 13:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 12:55 schreef ieniminimuis het volgende:
Kijkt even goed naar de TT. Nee zit toch in het goede topic.
Dit kwam voort uit de actie van kink calimeromuis 😘
Poppejans1.4vrijdag 25 oktober 2024 @ 13:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 13:00 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Dit kwam voort uit de actie van kink calimeromuis 😘
Kun je nagaan hoe diep dit mensen raakt
houdjemondvrijdag 25 oktober 2024 @ 14:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 12:43 schreef Poppejans1.4 het volgende:

[..]
Dat gaat bivakkeren voor de radio worden voor jou als voorzitter van de fanclub
[ link | afbeelding ]

Kusjes
Ik heb speciaal weer ingelogd om te vertellen dat ik keihard heb lopen kotsen.
houdjemondvrijdag 25 oktober 2024 @ 14:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 12:55 schreef ieniminimuis het volgende:
Kijkt even goed naar de TT. Nee zit toch in het goede topic.
En daar vroeg precies niemand om. Dank voor de nutteloze post. 2 teiltje vol kots! Hoera!
Mexicanobakkervrijdag 25 oktober 2024 @ 15:07
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 14:13 schreef houdjemond het volgende:

[..]
En daar vroeg precies niemand om. Dank voor de nutteloze post. 2 teiltje vol kots! Hoera!
Kssst, doeslief tegen Muis, die maakt ook maar een (akkoord, ietwat matig) geintje, @PippenScottie wil niet al voordat het lijstjesseizoen begint alweer mediator moeten spelen lijkt me.

Laten we het verder vooral hebben over kwaliteit, en niet over een zoenende Suzan en Freek of over of we wel of niet in het topic van Kink zitten. Want we moeten het de komende twee weken - nee, twee maanden, toch maar mooi weer met elkaar doen. O+
wolfrolfvrijdag 25 oktober 2024 @ 15:17
hoi @ieniminimuis O+
noodgangvrijdag 25 oktober 2024 @ 15:21
Altijd leuk als de lijstjesmensen dit topic weer vinden O+. Weer wat leven in de brouwerij.

Ben benieuwd hoe goed t gaat lukken om de lijst geheim te houden, nu lukt het al niet om het komende halfuur geheim te houden op Kink :P
PippenScottievrijdag 25 oktober 2024 @ 15:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 15:07 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Kssst, doeslief tegen Muis, die maakt ook maar een (akkoord, ietwat matig) geintje, @:PippenScottie wil niet al voordat het lijstjesseizoen begint alweer mediator moeten spelen lijkt me.

Laten we het verder vooral hebben over kwaliteit, en niet over een zoenende Suzan en Freek of over of we wel of niet in het topic van Kink zitten. Want we moeten het de komende twee weken - nee, twee maanden, toch maar mooi weer met elkaar doen. O+
Driedubbel vermoeiend omdat ik iedereen onderdehand persoonlijk ken. En voor mediation met @houdjemond heb je wel een heeeeeul goede mediator nodig. Dat lukt zelfs mijn grote voorbeeld Bert van Leeuwen niet.

Maar ik ga naar huis en ik ga de uren tellen voordat de Kink 1500 begint en me afvragen wanneer Breezeblocks wordt gedraaid.
Berkeryvrijdag 25 oktober 2024 @ 16:35
Ik heb niet eens gestemd dit jaar :@
Tussle266vrijdag 25 oktober 2024 @ 16:48
quote:
11s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 16:35 schreef Berkery het volgende:
Ik heb niet eens gestemd dit jaar :@
Gewoon een mening hebben, geen enkel punt.
Tussle266vrijdag 25 oktober 2024 @ 16:48
Aangezien volgens de kenners lijstjesseizoen nu echt begint en we direct in het diepe worden gegooid door 1 of andere grappenmaker die ieder weekend corvee heeft, zorgt dit ook voor wat nieuwe mogelijkheden.

Bijvoorbeeld de vraag: hopen jullie nog muzikaal gezien ergens op de komende twee weken?

Ik zal zelf beginnen met mijn wens dat er wat minder U2 uit de 21e eeuw in de lijst staat. En om dat kracht bij te zetten heb ik op Staring at the Sun gestemd, voordat N00bie me ermee om de oren slaat.
ieniminimuisvrijdag 25 oktober 2024 @ 16:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 16:48 schreef Tussle266 het volgende:
Aangezien volgens de kenners lijstjesseizoen nu echt begint en we direct in het diepe worden gegooid door 1 of andere grappenmaker die ieder weekend corvee heeft, zorgt dit ook voor wat nieuwe mogelijkheden.

Bijvoorbeeld de vraag: hopen jullie nog muzikaal gezien ergens op de komende twee weken?

Ik zal zelf beginnen met mijn wens dat er wat minder U2 uit de 21e eeuw in de lijst staat. En om dat kracht bij te zetten heb ik op Staring at the Sun gestemd, voordat N00bie me ermee om de oren slaat.
Dat Nederland ineens muzieksmaak heeft gekregen en dat het mapje Coldplay verdwenen is
Gale_Boettichervrijdag 25 oktober 2024 @ 16:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 16:48 schreef Tussle266 het volgende:
Aangezien volgens de kenners lijstjesseizoen nu echt begint en we direct in het diepe worden gegooid door 1 of andere grappenmaker die ieder weekend corvee heeft, zorgt dit ook voor wat nieuwe mogelijkheden.

Bijvoorbeeld de vraag: hopen jullie nog muzikaal gezien ergens op de komende twee weken?

Ik zal zelf beginnen met mijn wens dat er wat minder U2 uit de 21e eeuw in de lijst staat. En om dat kracht bij te zetten heb ik op Staring at the Sun gestemd, voordat N00bie me ermee om de oren slaat.
Ik hoop dat de artiest die ooit als eerst te horen was op Kink weer terugkeert in de Kink 1500. Dat wordt dus 2 weken tevergeefs hopen op The Velvet Underground.
alopiovrijdag 25 oktober 2024 @ 16:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 15:22 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Driedubbel vermoeiend omdat ik iedereen onderdehand persoonlijk ken. En voor mediation met @:houdjemond heb je wel een heeeeeul goede mediator nodig. Dat lukt zelfs mijn grote voorbeeld Bert van Leeuwen niet.

Maar ik ga naar huis en ik ga de uren tellen voordat de Kink 1500 begint en me afvragen wanneer Breezeblocks wordt gedraaid.
Die komt maandagnacht tussen 03:00 en 03:30
Berkeryvrijdag 25 oktober 2024 @ 16:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 16:48 schreef Tussle266 het volgende:

Gewoon een mening hebben, geen enkel punt.
Oh dat komt goed, ik werd een beetje moe van de keuzelijst, 100 x Queens of the Stone Age en niet 1 x Kyuss. En zo had ik wel meer voorbeelden.
PippenScottievrijdag 25 oktober 2024 @ 17:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 16:48 schreef Tussle266 het volgende:
Aangezien volgens de kenners lijstjesseizoen nu echt begint en we direct in het diepe worden gegooid door 1 of andere grappenmaker die ieder weekend corvee heeft, zorgt dit ook voor wat nieuwe mogelijkheden.

Bijvoorbeeld de vraag: hopen jullie nog muzikaal gezien ergens op de komende twee weken?

Ik zal zelf beginnen met mijn wens dat er wat minder U2 uit de 21e eeuw in de lijst staat. En om dat kracht bij te zetten heb ik op Staring at the Sun gestemd, voordat N00bie me ermee om de oren slaat.
Ik hoop dat ticketswap me goed gezind is en ik nog kaartjes voor Fontaines DC kan krijgen
DecoAorestevrijdag 25 oktober 2024 @ 17:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 oktober 2024 16:56 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
Dat Nederland ineens muzieksmaak heeft gekregen en dat het mapje Coldplay verdwenen is
Ik zal speciaal voor Fok! weer zoveel mogelijk op Coldplay stemmen dit jaar :)
Tussle266vrijdag 25 oktober 2024 @ 17:11
Die 1500 is alweer een jaar geleden merk ik. Het waren er in mijn hoofd 15, maar daadwerkelijk welgeteld 3: Beautiful Day, Vertigo en dat liedje van FC Twente. Vertigo vind ik van die 3 zelfs nog best aardig.
Tussle266zondag 27 oktober 2024 @ 10:28
De ellende begint al want er is morgen om 8:30 een afspraak ingepland. Dat betekent dus dat ik tussen 9:00 en 9:30 sowieso de eerste van 35 noteringen van Tame Labrador ga missen. En wie buiten Veenstra weet elke goede platen er ook gedraaid worden.
Scorpion_17zondag 27 oktober 2024 @ 10:58
Ik hoop op n wat diversere rop dan hun toch ietwat vastgeroeste top 50. Maar zal wel ijdele hoop zijn met n stemmerspubliek dat niet wezenlijk verandert
Poppejans1.4zondag 27 oktober 2024 @ 11:04
Ik zie dat er hier enorm anders gestemd wordt dan hoe de bovenkant van die lijst er áltijd uitziet.
Dank mensen!

Juist in zo'n Kinklijst kun je behoorlijk losgaan qua stemmen op wat 'minder bekende' nrs
n00biedoobiedoozondag 27 oktober 2024 @ 11:40
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2024 11:04 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Ik zie dat er hier enorm anders gestemd wordt dan hoe de bovenkant van die lijst er áltijd uitziet.
Dank mensen!

Juist in zo'n Kinklijst kun je behoorlijk losgaan qua stemmen op wat 'minder bekende' nrs
Ja maar dat is bij een een andere lijst, die ik niet zal noemen omdat er anders mensen de TT moeten controleren of ze goed zitten, ook zo.
Tussle266maandag 28 oktober 2024 @ 08:04
Goed, stukje 2024 in de top 10 en een tactiek om de sociale profieltjes te stuwen dus. Hoezee voor hypelijsten. Wel zin in nu!
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 08:14
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 08:04 schreef Tussle266 het volgende:
Goed, stukje 2024 in de top 10 en een tactiek om de sociale profieltjes te stuwen dus. Hoezee voor hypelijsten. Wel zin in nu!
Emptiness Machine.
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 08:20
Nummer 1500 is ook 'verdacht' met die titel
PippenScottiemaandag 28 oktober 2024 @ 08:31
Van de site:

De KINK 1500 is dit keer samengesteld aan de hand van meer dan 125.000 uitgebrachte stemmen door mede-KINK'ers. De lijst wordt op nummer 1500 afgetrapt met 'Getting Started' van Sam Fender. De meest genoteerde artiesten zijn Foo Fighters (22x), Muse (19x), Red Hot Chili Peppers (19x), Nirvana (18 x), Pearl Jam (17x), Oasis (17x) en Arctic Monkeys (17x). Met 60 tracks uit dat jaar is 1994 het meest geliefde jaar in de KINK 1500. De jaren 90 doen het sowieso goed met 469 tracks, naast de jaren 00 -- goed voor 419 noteringen. Met 39 tracks is ook het huidige jaar 2024 goed vertegenwoordigd. Één van deze nieuwe tracks komt zelfs binnen in de top 10!
Tussle266maandag 28 oktober 2024 @ 08:32
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 08:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
Nummer 1500 is ook 'verdacht' met die titel
Het is altijd zo’n soort titel hè? Was het vorig jaar niet It might be time?
Gale_Boettichermaandag 28 oktober 2024 @ 08:33
Wat zal de 2024 notering in de Top 10 zijn dan. Starburster?

39 noteringen van het huidige jaar lijkt me wel heel gortig trouwens
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 08:34
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 08:33 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Wat zal de 2024 notering in de Top 10 zijn dan. Starburster?
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 08:14 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Emptiness Machine.
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 08:34
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 08:32 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Het is altijd zo’n soort titel hè? Was het vorig jaar niet It might be time?
Vorig jaar was Temple, daarvoor idd It Might Be Time en Rock Show.
PippenScottiemaandag 28 oktober 2024 @ 08:35
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 08:14 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Emptiness Machine.
Daar zal onze Linkin Park ‘fan’ blij mee zijn. :)
Gale_Boettichermaandag 28 oktober 2024 @ 08:36
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 08:14 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Emptiness Machine.
Pff ohja die meest vreselijke band uit de hele Kink 1500
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 08:37
quote:
1s.gif Op maandag 28 oktober 2024 08:35 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Daar zal onze Linkin Park ‘fan’ blij mee zijn. :)
Die vindt de top 10 waarschijnlijk sowieso niet geweldig, met Muse en Pearl Jam. Het is dat er Nirvana in staat. En misschien Rammstein
PippenScottiemaandag 28 oktober 2024 @ 08:39
Ik heb een opvallend lege agenda vandaag. Dus ik kan zowaar veel luisteren. Zin in wel
ieniminimuismaandag 28 oktober 2024 @ 08:46
Ik heb alleen een vergadering tussen 16 en 17 uur (wie dat ooit bedacht heeft, een wekelijkse vergadering op maandag tussen 16 en 17 :') ) maar ik moet helaas nog wel wat opdrachten oppakken en overleggen aan bureaus.

Voor een IT'er moet ik verrassend vaak sociaal doen :')
PippenScottiemaandag 28 oktober 2024 @ 08:50
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 08:46 schreef ieniminimuis het volgende:

Voor een IT'er moet ik verrassend vaak sociaal doen :')
Same. En hoe meer senior je wordt, hoe meer je sociaal moet doen. :{

De eerste belafspraak dient zich al aan voor vanochtend. Het wordt weer zo’n dag, vrees ik.


Kan iemand me trouwens uitleggen waar het succes van Sam Fender vandaan komt? Ik heb hem en zijn muziek nooit echt begrepen.
mailymaandag 28 oktober 2024 @ 08:51
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 08:14 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Emptiness Machine.
Die wordt nu alvast gedraaid O+
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 08:54
quote:
1s.gif Op maandag 28 oktober 2024 08:51 schreef maily het volgende:

[..]
Die wordt nu alvast gedraaid O+
Mja hoeft pas weer over 12 dagen, dat scheelt
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 08:55
Dat geldt ook voor BLACKED natuurlijk.
Berkerymaandag 28 oktober 2024 @ 08:57
Zou ook leuk zijn, en top 1500 draaien, maar dan van #1 naar 1500
Hamlapjesmaandag 28 oktober 2024 @ 09:00
quote:
9s.gif Op maandag 28 oktober 2024 08:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dat geldt ook voor BLACKED natuurlijk.
Stukje foreshadowing dat dit weer de nummer 1 is natuurlijk
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 09:09
Los.
Gunnermaandag 28 oktober 2024 @ 09:12
Hmmm jammer dat ze de lijst niet publiceren. Vind de reden wel origineel, maar ben op zoek naar een bepaald nummer wanneer ik die kan verwachten dan helpt dit niet :P
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 09:12
Deze is helemaal nieuw, dat verbaast me wel
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 09:15
Wel raar dat lijstjeshater Corton ineens een uur extra moet
Gale_Boettichermaandag 28 oktober 2024 @ 09:16
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 09:15 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wel raar dat lijstjeshater Corton ineens een uur extra moet
Ff gemist maar waarom is Veenstra er dit uur niet dan
Hamlapjesmaandag 28 oktober 2024 @ 09:19
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 09:16 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Ff gemist maar waarom is Veenstra er dit uur niet dan
Ze hebben heel strak blokjes van drie uur gemaakt de hele dag door.
0-3 KINK 1500 (zonder presentatie)
3-6 Non-stop
6-9 Veenstra
9-12 Corton
12-15 Michiel Jurjens
15-18 Stefan Koren
18-21 Jim Vorwald
21-24 Jasper Leijdens
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 09:19
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 09:16 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Ff gemist maar waarom is Veenstra er dit uur niet dan
Geen idee
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 09:22
Oh Golden Skans is wel lekker. Deze dagen zijn wel het leukst in deze lijst, eigenlijk
Ouwesokmaandag 28 oktober 2024 @ 09:22
quote:
1s.gif Op maandag 28 oktober 2024 08:50 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Same. En hoe meer senior je wordt, hoe meer je sociaal moet doen. :{

De eerste belafspraak dient zich al aan voor vanochtend. Het wordt weer zo’n dag, vrees ik.

Kan iemand me trouwens uitleggen waar het succes van Sam Fender vandaan komt? Ik heb hem en zijn muziek nooit echt begrepen.
Tot nog toe was zijn succesfactor dat ie zo aandoenlijk op Bruce Springsteen lijkt.

Dat gezegd vond ik zijn laatste nummer dat vorige week op Kink te horen was een positieve verrassing. Hij lijkt daarin het Springstenen tijdperk een beetje voorbij.
Tussle266maandag 28 oktober 2024 @ 09:23
Oké, afspraak afgeraffeld. Had er wel 5 minuten langer over mogen doen hoor ik.
PippenScottiemaandag 28 oktober 2024 @ 09:26
Twee refinements toegevoegd vandaag. Van 15.00 tot 16.30 onder de pannen. En ergens moet ik met Pippie nog een verjaardagscadeau kopen vandaag.

Dus rustige dag gaat hem niet worden
Tussle266maandag 28 oktober 2024 @ 09:30
2 aardige platen gemist bij de onderste 4 zie ik. Heeft Karton al een verkeerd nummer geroepen?
pipstermaandag 28 oktober 2024 @ 09:32
Oh ja de Kink 1500 is deze week, snel Radio2 in Kink omgezet.
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 09:33
quote:
6s.gif Op maandag 28 oktober 2024 09:32 schreef pipster het volgende:
Oh ja de Kink 1500 is deze week, snel Radio2 in Kink omgezet.
Ik merk het, met The New Radicals.
Tussle266maandag 28 oktober 2024 @ 09:35
Volgende
Gale_Boettichermaandag 28 oktober 2024 @ 09:36
Heel veel meer dan deze verwijzing zullen we Courtney Love en Marilyn Manson niet tegenkomen in deze lijst. Ja Hole paar nummers

Heerlijk nummer wel:)
Pilesmaandag 28 oktober 2024 @ 09:36
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 09:30 schreef Tussle266 het volgende:
Heeft Karton al een verkeerd nummer geroepen?
Allang. Volgens mij ging het bij 1498 al mis. Had ie zelf ook door.
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 09:38
Oja, de Fratellis hadden meerdere liedjes.
Tussle266maandag 28 oktober 2024 @ 09:41
Dit zijn echt van die platen die me doen denken aan wat 3FM ooit was. Toen niemand nog wist wie Calvin Harris.
PippenScottiemaandag 28 oktober 2024 @ 09:44
quote:
6s.gif Op maandag 28 oktober 2024 09:32 schreef pipster het volgende:
Oh ja de Kink 1500 is deze week, snel Radio2 in Kink omgezet.
:W
19 km goed verteerd?
Tussle266maandag 28 oktober 2024 @ 09:48
Dat is wel het punt van deze lijst hè, dit was met zekerheid niet beste uur van de komende 2 weken, maar het is wel gewoon prima verder.
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 09:50
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 09:48 schreef Tussle266 het volgende:
Dat is wel het punt van deze lijst hè, dit was met zekerheid niet beste uur van de komende 2 weken, maar het is wel gewoon prima verder.
Buiten Bitch geen slecht nummer gehoord en een hoop wat je nooit hoort. De eerste week vind ik wel een stuk leuker dan de tweede, die tweede week is toch vooral de Kink playlist in een andere volgorde met af en toe een verrassing omdat het geen generieke 4 minuten-plaat is
Gale_Boettichermaandag 28 oktober 2024 @ 09:51
Dit heb ik nog nooit gehoord
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 09:51
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 09:51 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Dit heb ik nog nooit gehoord
Wel een lekker nummer.
Tussle266maandag 28 oktober 2024 @ 09:52
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 09:51 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Dit heb ik nog nooit gehoord
Wel de fijnste tot nu toe.
Tussle266maandag 28 oktober 2024 @ 09:54
We krijgen gelijk straf voor het positivisme.
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 09:54
Ah de eerste officiele post grunge zeik meuk is uit
PippenScottiemaandag 28 oktober 2024 @ 09:57
Mansun en Klaxons waren aangename verrassingen. Phoenix ook.
Gale_Boettichermaandag 28 oktober 2024 @ 09:59
Volgend uur Simple Minds. Mogelijk 1e stemplaat genot
PippenScottiemaandag 28 oktober 2024 @ 10:04
Bij Stereophonics denk ik aan het laatste concert voor corona

Bittersweet memories :{
ieniminimuismaandag 28 oktober 2024 @ 10:04
Op kantoor moeten werken, zou verboden moeten zijn tijdens lijstjes werken
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 10:05
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 10:04 schreef ieniminimuis het volgende:
Op kantoor moeten werken, zou verboden moeten zijn tijdens lijstjes werken
Oortjes in en iedereen koppen dicht
Tussle266maandag 28 oktober 2024 @ 10:06
Jammer.
ieniminimuismaandag 28 oktober 2024 @ 10:08
Bordje op de deur met beschikbaar tijdens nieuws en reclame
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 10:08
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 10:06 schreef Tussle266 het volgende:
Jammer.
Jij bent zeker alweer een nummertje verder? Ik haat het dat die stream zo snel achter loopt.
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 10:09
Joan Osbourne kan ik wel even skippen.
Tussle266maandag 28 oktober 2024 @ 10:10
quote:
0s.gif Op maandag 28 oktober 2024 10:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Joan Osbourne kan ik wel even skippen.
Ik moet zo ook streamen, dan roep ik gewoon weer 2 minuten te laat jammer.
Gale_Boettichermaandag 28 oktober 2024 @ 10:10
Kink app loopt volgens mij behoorlijk achter op dab. Ach, verder wel fijn die Kink app. Valt in ieder geval nooit weg zoals sommige andere zender apps
ieniminimuismaandag 28 oktober 2024 @ 10:11
Ik heb wel een dab radio op werk, maar luistert minder fijn dan de oortjes
n00biedoobiedoomaandag 28 oktober 2024 @ 10:13
Ik heb mijn DAB radio teruggebracht naar de winkel. Speelde ook niet pas overleden artiesten.
Mexicanobakkermaandag 28 oktober 2024 @ 10:14
Random liedje van de Foo Fighters. Toch een beetje het Queen van Kink.
Ouwesokmaandag 28 oktober 2024 @ 10:16
quote:
1s.gif Op maandag 28 oktober 2024 10:10 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Kink app loopt volgens mij behoorlijk achter op dab. Ach, verder wel fijn die Kink app. Valt in ieder geval nooit weg zoals sommige andere zender apps
Het voordeel van die stream, bij mij in elk geval is dat ik na een tijdje een soort skip-credits krijg waarmee de stream bij een stop-start vier minuten later weer oppakt. Die spaar ik op Kink altijd op voor als men onverhoopt weer eens meent iets van Anouk te moeten draaien.