Spelers uit kokers van een trainer is per definitie slecht beleid.quote:Op maandag 2 september 2024 18:11 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Oh god, krijgen we dit weer.
Noem anders even de spelers die deze zomer zijn aangetrokken die niet uit de scouting kwamen.
Wie heeft hem dan aangedragen? De scouting kijkt gewoon naar wie een versterking zou zijn op basis van kwaliteiten, DtK en Priske moeten dan bepalen of hij een aanvulling zou zijn op de huidige selectie. De beslissing om hem te halen is misschien hapsnap (ben die term eerlijk gezegd wel zat), maar dat betekent niet dat ie niet van de scouting kan komen. Dat soort hele goede spelers die in redelijk zwakke competitie spelen (zoals Hancko ook was) komen meestal niet van Priske of Te Kloese lijkt me.quote:Op maandag 2 september 2024 18:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hwang denk ik niet, dat is weer zo’n hapsnap buitenkansje.
Lotomba wellicht wel, daarmee is hij de eerste gescoute aankoop voor de basis sinds Hancko.
Ik vond die ledbalkjes zelfs nog leukerquote:Op maandag 2 september 2024 18:18 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ x ]
Weer een supersonisch filmpje.
Dat is geen antwoord op mijn vraag. Jij zegt zelf dat de scouting niet meer het belangrijkst is sinds Arnesen weg is.quote:Op maandag 2 september 2024 18:18 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Spelers uit kokers van een trainer is per definitie slecht beleid.
Sinds het vertrek van Arnesen is het alleen maar bergafwaarts gegaan met onze clubquote:Op maandag 2 september 2024 18:09 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ik weet niet veel meer, maar vind het vooral zorgwekkend dat we de laatste week vooral namen horen die ongetwijfeld uit de koker van Priske komen. De tijden waarin de scouting het belangrijkst was liggen blijkbaar weer achter ons (namelijk met het vertrek van Arnesen).
Hij hep wel onder Priske gespeeld.quote:Op maandag 2 september 2024 18:19 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Wie heeft hem dan aangedragen? De scouting kijkt gewoon naar wie een versterking zou zijn op basis van kwaliteiten, DtK en Priske moeten dan bepalen of hij een aanvulling zou zijn op de huidige selectie. De beslissing om hem te halen is misschien hapsnap (ben die term eerlijk gezegd wel zat), maar dat betekent niet dat ie niet van de scouting kan komen. Dat soort hele goede spelers die in redelijk zwakke competitie spelen (zoals Hancko ook was) komen meestal niet van Priske of Te Kloese lijkt me.
Zonder dat ik het zeg te weten, misschien hopen ze dat de verkopende club nu weet dat er geen hogere biedingen gaan komen vanuit de grotere competities?quote:Op maandag 2 september 2024 18:16 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik snap eigenlijk vooral niet waarom we zo laat begonnen zijn. Doordat er nu zo weinig tijd is blijft er ook weinig over natuurlijk. Tropische talenten zijn dan vanwege de tijd ook bijna niet meer haalbaar. In Europa is alles snel duur. Zeker versterkingen aan de bovenkant zoals ze dat dan noemen.
Maar goed ik lees dat hij wel goede cijfers heeft, maar buiten dat weinig toevoegt aan het spel. Tsja.
Stengs, Ueda (o wacht die was niet voor de basisquote:Op maandag 2 september 2024 18:17 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Heb je door dat je nu letterlijk de anti-Te Kloese propaganda van Jannes aan het napraten bent?
Ook al zouden ze uit het netwerk van te Kloese en Slot komen. Je snapt dat ze dan alsnog gescout kunnen worden..?quote:Op maandag 2 september 2024 18:21 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Stengs, Ueda (o wacht die was niet voor de basis), Nieuwkoop, Zerrouki en Ivanusec kwamen uit het netwerk van te Kloese en Slot. De rest was huur of voor op de groei. En Lingr die nul basisplekken heeft gehad dus die diskwalificeren we ook maar. Dus ik denk niet dat ik iemand napraat en zelf conclusies trek.
@Mikeyttquote:Op maandag 2 september 2024 18:23 schreef Caland het volgende:
We komen in de situatie dat het een stuk beter was geweest als we gewoon Sauer hadden behouden
Wel een goede gedachte, al krijg je van bestuurders altijd een frame te horen en nooit het echte verhaalquote:Op maandag 2 september 2024 18:22 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
En wellicht hadden we echt de verkoop van Geertruida nodig, ook al lijkt dat onvoorstelbaar, onze situatie is wellicht misschien niet zo rooskleurig als wij allemaal hopen.
Ik ben gewoon heel benieuwd naar het verhaal van Dennis.
We hebben bijna 30 miljoen geboden op die twee Deentjes. Dan was er al wel wat geld beschikbaar.quote:Op maandag 2 september 2024 18:22 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
En wellicht hadden we echt de verkoop van Geertruida nodig, ook al lijkt dat onvoorstelbaar, onze situatie is wellicht misschien niet zo rooskleurig als wij allemaal hopen.
Als die een overwegend positief advies hebben gegeven voor al die mislukte aankopen hebben we een waardeloze scouting en mag je die er allemaal uitflikkeren.quote:Op maandag 2 september 2024 18:23 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ook al zouden ze uit het netwerk van te Kloese en Slot komen. Je snapt dat ze dan alsnog gescout kunnen worden..?
wie is sauer ?quote:
Nu denk ik niet dat we echt 30 miljoen zouden hebben uitgegeven maar het eerder een of of was. Zeker omdat Feyenoord eerst voor die Traore ging die echt wel een stukkie goedkoper was. (althans, dat zeggen ze)quote:Op maandag 2 september 2024 18:24 schreef fetX het volgende:
[..]
We hebben bijna 30 miljoen geboden op die twee Deentjes. Dan was er al wel wat geld beschikbaar.
Oh, ik heb de verkeerde mikey.quote:
Mogen we de conclusie trekken dat Te Kloese spaghetti met plakken kaas of een broodje hamburger van Stijn heeft gekookt?quote:Op maandag 2 september 2024 18:23 schreef Caland het volgende:
We komen in de situatie dat het een stuk beter was geweest als we gewoon Sauer hadden behouden
Er is een verschil tussen salaris en transfergeld. Ook blijft in beide situaties het niet helemaal duidelijk in welkjaar de kasstromen lopenquote:Op maandag 2 september 2024 18:24 schreef fetX het volgende:
[..]
We hebben bijna 30 miljoen geboden op die twee Deentjes. Dan was er al wel wat geld beschikbaar.
Zal geen toeval zijn al die Deentjes.quote:Op maandag 2 september 2024 18:09 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ik weet niet veel meer, maar vind het vooral zorgwekkend dat we de laatste week vooral namen horen die ongetwijfeld uit de koker van Priske komen. De tijden waarin de scouting het belangrijkst was liggen blijkbaar weer achter ons (namelijk met het vertrek van Arnesen).
Ik zei het ietwat cru, de scouting is nog belangrijk maar niet zo belangrijk dat ze altijd doorslaggevend zijn. Wat ik net zeg is namelijk het punt dat ik wil maken. Het feit dat er ook nog spelers uit de scouting zijn gekomen, ja goh, gelukkig is Te Kloese niet volledig van het padje. Maar dat zowel Slot als Priske spelers kunnen aandragen vind ik gewoon niet al te best nieuws.quote:Op maandag 2 september 2024 18:20 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op mijn vraag. Jij zegt zelf dat de scouting niet meer het belangrijkst is sinds Arnesen weg is.
Dus kom maar op, welke spelers die er deze zomer gehaald zijn komen niet primair uit de scouting.
sAUER IS geen deen......quote:Op maandag 2 september 2024 18:23 schreef Caland het volgende:
We komen in de situatie dat het een stuk beter was geweest als we gewoon Sauer hadden behouden
Vermoeden van?quote:Op maandag 2 september 2024 18:28 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Zal geen toeval zijn al die Deentjes.
We hebben nog geen Denen in onze selectie, dus ik ben hier uiterst tevreden mee.quote:Op maandag 2 september 2024 18:28 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Zal geen toeval zijn al die Deentjes.
En dan niet de selectievulling spelers (wat ik best kan begrijpen) maar bedragen richting onze inkomende recordtransfers. Dat is juist ideaal gezien geld wat je investeert in plaats van in dure zo zo spelers.quote:Op maandag 2 september 2024 18:28 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ik zei het ietwat cru, de scouting is nog belangrijk maar niet zo belangrijk dat ze altijd doorslaggevend zijn. Wat ik net zeg is namelijk het punt dat ik wil maken. Het feit dat er ook nog spelers uit de scouting zijn gekomen, ja goh, gelukkig is Te Kloese niet volledig van het padje. Maar dat zowel Slot als Priske spelers kunnen aandragen vind ik gewoon niet al te best nieuws.
Ik heb het over Hwangquote:Op maandag 2 september 2024 18:20 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Hij hep wel onder Priske gespeeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |