Daar vind ik de beats over het algemeen wel beterquote:Op vrijdag 16 augustus 2024 21:18 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Men liep ook jarenlang achter de Jeugd van Tegenwoordig aan.
Slayer en motorhead stonden toch ook niet de alpha.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 07:35 schreef tong80 het volgende:
Nu Big Thief. Ik begrijp de hype niet. Wat een zeikmuziek. Zelfs de ADHD camera's kunnen er niks aan verbeteren.
En waarom in de Bravo en niet in de Alpha ? Ze zijn toch "groot?"
Zelfde tentje als Sex Pistols en Stooges, als ik het wel heb.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 08:23 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Slayer en motorhead stonden toch ook niet de alpha.
Ben Benieuwd. Deze Stefan S. en de geit gaan groot worden.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 10:07 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Zometeen The Lathums op de stream zie ik. Eigenlijk nog niet zo bekend met ze, maar ik vond The Coral en The Maccabees ook wel tof, dus denk dat ik het wel vermakelijk ga vinden.
Mwa, ze gaan al een tijdje mee en heb niet het idee dat het nog groter gaat worden.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 10:09 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ben Benieuwd. Deze Stefan S. en de geit gaan groot worden.
Ik kende prins 's en de geit ook niet maar zag ze afgelopen jaar op werchter voor het eerst en verbaasde me over hoeveel jeugdigen alles stonden mee te schreeuwen.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 10:10 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Mwa, ze gaan al een tijdje mee en heb niet het idee dat het nog groter gaat worden.
Tenzij ze volgend jaar met het songfes..ohnee
Op Lowlands ook wat "ouderen"quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 10:20 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ik kende prins 's en de geit ook niet maar zag ze afgelopen jaar op werchter voor het eerst en verbaasde me over hoeveel jeugdigen alles stonden mee te schreeuwen.
1,2 in de rij voor de kinderboerderij.
quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 12:14 schreef tong80 het volgende:
WTF wie is deze hakkelende dominees zoon ? Was de rappert van daarnet Paverotti bij vergeleken. Je gaat nog naar Jan Douwe terugverlangen.
Wat is ditquote:
Dit publiek heeft dat als ontbijt denk ik. Met haveryoghurt.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 12:23 schreef Document1 het volgende:
Ik voel me zo zeewier op dit moment.
Ik dacht ik hou het ff vol en het is wel tof geworden eigenlijk. Meer iets voor 5 uur in de nacht als je mij vraagt maar goed. Oh en eens over die dame met dat gouden shirt.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 12:40 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dit publiek heeft dat als ontbijt denk ik. Met haveryoghurt.Ze gaan helemaal zen.
Is dit echt om 5 uur 's nachtsquote:Op zaterdag 17 augustus 2024 12:43 schreef Document1 het volgende:
[..]
Ik dacht ik hou het ff vol en het is wel tof geworden eigenlijk. Meer iets voor 5 uur in de nacht als je mij vraagt maar goed. Oh en eens over die dame met dat gouden shirt.
Mja anders vallen ze wel een beetje uit de toon op Lowlands hequote:Op vrijdag 16 augustus 2024 15:06 schreef Sardu het volgende:
Ik zit even die live uitzending te kijken op NPO, maar zit de regie aan de drugs ofzo? Dat constante veranderen van camera is maar knap irritant en krijg er koppijn van.
zo die heb ik dit jaar op de zwarte cross gezien, veld liep leeg, zo slecht als dat was zeg.quote:Op vrijdag 16 augustus 2024 21:18 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Men liep ook jarenlang achter de Jeugd van Tegenwoordig aan.
Nog beter verwoord.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 14:15 schreef Quona het volgende:
nu pop up choir. die pop up betekent dat ze een paar rando’s van het veld hebben geplukt om te zingen? zo klinkt het althans haha
Dit is echt chenant.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 14:30 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Lijkt wel EO Jongerendag dit
Zouden ze willen.....dat koor. Het doet me aan een nicht van me denken. Die is ook megalomaan. Spinazie academie niet afgemaakt, maar is zangeres, actrice journaliste etc. Heeft ook een autistische zoon die niet autistisch is en ooit een miskraam gehad, terwijl dat haar zus overkwam. Dat soort mensen kennen geen schaamte. Net als deze gast dus. Moet ook denken aan de Australische breakdanseres op de Olympische Spelen.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 14:51 schreef Document1 het volgende:
Echt een kinderen voor kinderen bandje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |