Ik ben 62 en je bent pas een ouwe lul als je definitief weet wat je later wil gaan worden.quote:Op woensdag 19 februari 2025 20:49 schreef DecoAoreste het volgende:
Mja misschien hebben jullie ook wel gelijk hoor, qua diversiteit in genres is het helemaal niet zo'n gekke line-up. Maar er zit weinig meer tussen wat me persoonlijk aanspreekt. Ik denk dat ik gewoon een ouwe lul word
Pensionado, vermoed ik.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:41 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ben 62 en je bent pas een ouwe lul als je definitief weet wat je later wil gaan worden.
Heb ik ook hoor. Maar probeer het nog steeds bij te houden. Ben echter geen voorloper meer.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:47 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Pensionado, vermoed ik.
Maar inderdaad, alles is relatief. Ik zit er alleen niet meer zo bovenop als 10-15 jaar geleden, merk ik.
Maar ik zit niet op Festileaks.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 14:56 schreef Nielsch het volgende:
Op Festileaks is een zeer levendig Lowlands 2025 topic.
Leukleuk, benieuwd naar evt updates. Ik ben al bijna 20 jaar lang niet gegaan en nog steeds last van FOMO. Het blijft bijzonder.quote:Op donderdag 31 juli 2025 20:20 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik ga andermaal! Enorm veel zin in. Goeie line up naar mijn smaak. Wel clashes op blokkenschema dus dat wordt rennen of skippen
Dat herken ik wel. 2 jaar geleden ben ik niet gegaan maar wel getwijfeld tot op laatste moment of ik toch niet gewoon een kaart ging scoren via ticketswap. FOMO is real.quote:Op donderdag 31 juli 2025 20:31 schreef Perrin het volgende:
[..]
Leukleuk, benieuwd naar evt updates. Ik ben al bijna 20 jaar lang niet gegaan en nog steeds last van FOMO. Het blijft bijzonder.
Ben benieuwd of oude memes nog leven (theo), mijn nichtje is vorig jaar geweest ze vond het erg leuk maar hoor haar er toch weinig over.quote:
EvE heeft al zo vaak afscheid genomenquote:Op maandag 11 augustus 2025 17:23 schreef Tourniquet het volgende:
Afscheids-interview met Van Eerdenburg
Bekijk deze YouTube-video
Maar nu dan echt. Lijkt erop danquote:Op maandag 11 augustus 2025 17:24 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
EvE heeft al zo vaak afscheid genomen
Dat is wel een pittig aantal inderdaad. Wel merkbaar dat er meer festivals zijn die niet door zijn gegaan of niet uitverkopen. Het is flink verzadigd, sommigen zullen failliet gaan en anderen moeten zich opnieuw heruitvinden. Alleen maar goed denk ik.quote:Op maandag 11 augustus 2025 15:24 schreef Bosbeetle het volgende:
Er was afgelopen vrijdag een leuke aflevering van de stand van nederland over festivals (jahaaa ik kijk nog tv). Maar zij kwamen op een totaal van 1292 festivals dit jaar, wellicht is de markt een beetje verzadigd
Ik wijk daarom over een paar weken maar uit naar belgië
Ha, Theo was volgens mij het jaar vóór mijn eerste Lowlands, dus dat heb ik net gemist. Maar ik wist er wel van.quote:Op maandag 11 augustus 2025 @ 15:26 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ben benieuwd of oude memes nog leven (theo), mijn nichtje is vorig jaar geweest ze vond het erg leuk maar hoor haar er toch weinig over.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |