SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 12 augustus 2024 18:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Wanneer gaan we naar het Maasgebouw?
Fabrizio in the mud.quote:Ibrahim Osman wordt nog deze week Feyenoorder. De negentienjarige buitenspeler wacht tot Brighton & Hove Albion samen met zijn nieuwe club Feyenoord de laatste details heeft ingevuld in het huurcontract. De Engelsen zullen niet alles, maar wel een groot deel van het salaris van de aanvaller voor hun rekening blijven nemen. Er zit geen optie tot koop opgesloten in de huurovereenkomst.
Uruguay, Canada, Nieuw Zeeland, Italie, Noorwegen, Boliviaquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 15:03 schreef Vis1980 het volgende:
Welk land willen we graag met de vervanger van Stengs kunnen wegstrepen? Zuid-Korea?
Vanuatu lijkt me wel de beste tropische verrassing ooit.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 15:03 schreef Vis1980 het volgende:
Welk land willen we graag met de vervanger van Stengs kunnen wegstrepen? Zuid-Korea?
Hopelijk kan deze ook als wingback. Tegen de onderste 15 kan je dan met hem ipv Nieuwkoop op rechts.quote:
Een fenomeen.quote:Het explosieve dribbelvermogen om opponenten in de omschakeling dol te draaien? Check.
Een imposante start- en topsnelheid waarmee je consistent voor diepgang zorgt? Check.
Het acrobatisch vermogen en de enorme schotkracht om een wereldgoal uit de tweede lijn te maken? Check.
De touch om in een bomvolle zestien alsnog een ploegmaat weg te steken? Check.
Genoeg balcontrole in de mindere voet om van nut te zijn als lage voorzetgever vanaf links? Check.
Het Torinstinct om zelf als effectief doelwit te fungeren op lage voorzetten? Check.
De gretigheid om telkens weer op hoge intensiteit de bal af te jagen op vijandelijke helft? Check.
30 miljoen én een gratis spelerquote:Osman is voor Feyenoord de bonus van de Wieffer-deal
quote:
Je hebt hem maar voor een seizoen. Dan moet je proberen er z.s.m. het maximale uit te halen, dus laat die jongen gewoon meteen spelen op een positie waar hij zich thuisvoelt.quote:Zo is Osman geen bovengemiddelde goede passer, zodra spelsituaties wat complexer worden. Waar een spelmakerstype als Stengs hier voor de korte voorwaartse optie op links of de crossbal naar de linkerflank zou kiezen in onderstaande situatie, durft Osman het niet aan. Uit angst voor balverlies kiest hij voor een terugspeelbal.
Ook qua gevoel voor positionering gaat het een paar keer mis bij het aansluiten bij de voorhoede - een cruciale taak voor de twee nummers 10 in een 3-4-2-1-systeem. Zo herkent hij in onderstaande aanval te laat dat een diepe bal van zijn keeper voor een kansrijke vijf-tegen-vier kan zorgen, mits Osman tijdig aansluit van achteruit. Doordat de jonge Ghanees te lang op stoom komt, opteert Mitoma voor een lastige doelpoging.
Daarnaast lijkt Osman als schaduwspits nog niet de momenten van urgentie te herkennen die hij als vleugelspits wél herkent. Na een knappe balcontrole legt hij in onderstaande situatie af op een ploeggenoot op het middenveld, maar verzuimt hij actief vrij te lopen tussen de linies. Vijf tellen na zijn terugleggen loopt Osman nog altijd volledig in de dekking.
Osman is slechts 19 jaar oud. Daarnaast was hij bij Nordsjaelland van waarde als linksbuiten, rechtsbuiten én centrumspits. De verleiding is dus groot om een geslaagde verhuizing naar '10' óók in zijn straatje te willen inpassen.
Ik zou dan niet direct je beoogde speelstijl omgooien voor een huurspeler, maar oke.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 15:53 schreef bbuddybb het volgende:
[..]
[..]
Je hebt hem maar voor een seizoen. Dan moet je proberen er z.s.m. het maximale uit te halen, dus laat die jongen gewoon meteen spelen op een positie waar hij zich thuisvoelt.
https://www.instagram.com/brianpriske/quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 15:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zou dan niet direct je beoogde speelstijl omgooien voor een huurspeler, maar oke.
Het is zeker geen verdienmodel, maar ik vrees dat je er niet aan ontkomt om van dit model gebruik te maken. De PL clubs hebben het gewoon steeds meer voor het zeggen. Je kan ook 5 Ivanuseccen kopen en 5x risico lopen op het verbranden van 10m. Lijkt me goed als er een goede balans wordt bewaard tussen kapitaal op het veld en lage risico transfers met een kans op een flinke kwaliteitsimpuls.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:12 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Spelers opleiden die onder contract staan in de Premier League is toch geen verdienmodel voor de lange termijn.
Wel als die huurspelers er voor zorgen dat je Champions League haalt en als je bijvoorbeeld een “ontwikkel” vergoeding afspreekt zoals bij Minteh.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:12 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Spelers opleiden die onder contract staan in de Premier League is toch geen verdienmodel voor de lange termijn.
Dat klopt ook hoor, maar lyrisch zijn omdat je een 19-jarige speler huurt van Brighton gaat mij ook weer een beetje ver. Gewoon een goedkope manier om wat kwaliteit op te vullen, maar ideaal is het niet.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:15 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het is zeker geen verdienmodel, maar ik vrees dat je er niet aan ontkomt om van dit model gebruik te maken. De PL clubs hebben het gewoon steeds meer voor het zeggen. Je kan ook 5 Ivanuseccen kopen en 5x risico lopen op het verbranden van 10m. Lijkt me goed als er een goede balans wordt bewaard tussen kapitaal op het veld en lage risico transfers met een kans op een flinke kwaliteitsimpuls.
Je verwoordt beter wat ik probeerde te zeggenquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:20 schreef De_Pel het volgende:
Tja, opmerkelijk verhaal met Stengs, maar binnen deze context wel een stuk begrijpelijker. Inderdaad goed dat ze zich dan aan de gemaakte afspraken houden. Desalniettemin inderdaad wel apart dat er niets over is vastgelegd, waarbij ook is gekeken naar de voorwaarden. Had je bijvoorbeeld gelijk kunnen afspreken mee te denken tot 1 augustus - en daarna alleen mits er al een vervanger is, en vanaf een transfersom van 12 miljoen ofzo. Blijft zo toch een kuttransfer, zeker nadat je je halve strategie aan die jongen ophang.
Dus het salaris van Bueno wordt volledig betaald door Wolverhampton en van Osman grotendeels door Brighton.quote:'De Engelsen zullen niet alles, maar wel een groot deel van het salaris van de aanvaller voor hun rekening blijven nemen'
Je denkt dat je dat soort subjectieve zaken vast kan leggen in een contract?quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:20 schreef De_Pel het volgende:
Tja, opmerkelijk verhaal met Stengs, maar binnen deze context wel een stuk begrijpelijker. Inderdaad goed dat ze zich dan aan de gemaakte afspraken houden. Desalniettemin inderdaad wel apart dat er niets over is vastgelegd, waarbij ook is gekeken naar de voorwaarden. Had je bijvoorbeeld gelijk kunnen afspreken mee te denken tot 1 augustus - en daarna alleen mits er al een vervanger is, en vanaf een transfersom van 12 miljoen ofzo. Blijft zo toch een kuttransfer, zeker nadat je je halve strategie aan die jongen ophang.
Dat Feyenoord geen onnodig geld wil uitgeven?quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:26 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Dus het salaris van Bueno wordt volledig betaald door Wolverhampton en van Osman grotendeels door Brighton.
Knap werk, maar geeft toch ook te denken.
Mooie basis voor een transfer zoals Vermeer van Ajax naar Feyenoord.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Je denkt dat je dat soort subjectieve zaken vast kan leggen in een contract?
Ik vind het tamelijk bijzonder hoe je dit vanuit alle hoeken verdedigt terwijl het op zijn minst merkwaardig is dat een van je belangrijkste spelers voor een habbekrats mag vertrekken en je geen opvolger in huis hebt, de kans is nihil dat er zondag een speler van het niveau Stengs bij ons in de basis staat en dat weet je zelf ook.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Je denkt dat je dat soort subjectieve zaken vast kan leggen in een contract?
Ik vind het gek dat de transfer van Stengs met alle informatie voorhanden als een soort van enorme blunder wordt gezien. Hij heeft blijkbaar enorm veel ingeleverd om bij Feyenoord te voetballen (dat doen oud AZ spelers vaker) en aan de hand daarvan zijn er afspraken gemaakt over een eventuele toekomstige transfer. Een broos gestel en het vertrek van Arne doen dan de rest.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vind het tamelijk bijzonder hoe je dit vanuit alle hoeken verdedigt terwijl het op zijn minst merkwaardig is dat een van je belangrijkste spelers voor een habbekrats mag vertrekken en je geen opvolger in huis hebt, de kans is nihil dat er zondag een speler van het niveau Stengs bij ons in de basis staat en dat weet je zelf ook.
Zondag was je nog enigszins ziedend over het technische beleid omdat Kasanwirjo en Lopez meededen, en twee dagen later zit je plots in het ‘let Dennis cook’ kamp, wat gebeurt hier?
Vorig jaar 12e in de Belgische Eredivisie. Misschien doet die het goed en kan die voor een paar miljoen aan een Brugge worden verkocht ofzo.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:51 schreef Caland het volgende:
[ x ]
OH Leuven
Nooit van gehoord @:pistolero
Prima zo. Je zag tegen Monaco dat hij nog wel tekort komt, wat absoluut geen schande is (zeker niet tegen zo’n tegenstander).quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:51 schreef Caland het volgende:
[ x ]
OH Leuven
Nooit van gehoord @:pistolero
Dat je in de voorbereiding een speler zo belangrijk/onvervangbaar maakt terwijl je weet dat er dergelijke afspraken liggen, vind ik wel degelijk onhandig ja. Dan heb je toch iets niet helemaal goed geanticipeerd.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vind het gek dat de transfer van Stengs met alle informatie voorhanden als een soort van enorme blunder wordt gezien. Hij heeft blijkbaar enorm veel ingeleverd om bij Feyenoord te voetballen (dat doen oud AZ spelers vaker) en aan de hand daarvan zijn er afspraken gemaakt over een eventuele toekomstige transfer. Een broos gestel en het vertrek van Arne doen dan de rest.
Ik vind het eerder gek dat jij in het kamp ER MOEST AL EEN VERVANGER ZIJN zit aangezien zo ongeveer iedere vergelijkbare club last heeft van een semi-gesloten transfermarkt momenteel.
Buiten dat mag je ook wel verwachten dat Ivanusec tegen Willem II de boel wel redelijk kan vervangen, maar dan moet je hem ook niet echt op rechts neer zetten.
Dacht dat hij Hancko ging vervangen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:51 schreef Caland het volgende:
[ x ]
OH Leuven
Nooit van gehoord @:pistolero
Maak je het nu niet allemaal iets groter dan het is met je zo belangrijk maken?quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat je in de voorbereiding een speler zo belangrijk/onvervangbaar maakt terwijl je weet dat er dergelijke afspraken liggen, vind ik wel degelijk onhandig ja. Dan heb je toch iets niet helemaal goed geanticipeerd.
Mooie stad wel, niks mis mee.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:51 schreef Caland het volgende:
[ x ]
OH Leuven
Nooit van gehoord @:pistolero
Ik snap echt niet waar je dit vandaan haalt.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat je in de voorbereiding een speler zo belangrijk/onvervangbaar maakt terwijl je weet dat er dergelijke afspraken liggen, vind ik wel degelijk onhandig ja. Dan heb je toch iets niet helemaal goed geanticipeerd.
Je maakt Stengs echt met de dag groter en belangrijker dan hij daadwerkelijk was.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat je in de voorbereiding een speler zo belangrijk/onvervangbaar maakt terwijl je weet dat er dergelijke afspraken liggen, vind ik wel degelijk onhandig ja. Dan heb je toch iets niet helemaal goed geanticipeerd.
Kijk uit.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:02 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Je maakt Stengs echt met de dag groter en belangrijker dan hij daadwerkelijk was.
Het is maar Stengs heh.
Men maakt Stengs groter. Ondertussen ben je wel blij met alle aankopen en alle aanwezige middelmaat.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:02 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Je maakt Stengs echt met de dag groter en belangrijker dan hij daadwerkelijk was.
Het is maar Stengs heh.
Ik heb inmiddels geen flauw idee meer wie/wat een act is en wie niet.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:02 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Kijk uit.
Straks is het een act.
Als dit je niveau van discussiëren wordt begrijp ik wel dat je Dombo en Pistolero mee hebt.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:02 schreef Caland het volgende:
Zonder Calvin Stengs is er geen toekomst meer als je aanvallend wil voetballen
Gurney moet het weer persoonlijk maken.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Als dit je niveau van discussiëren wordt begrijp ik wel dat je Dombo en Pistolero mee hebt.
Zondag klaagde je nog over gefaald technisch beleid omdat uit noodzaak Kasanwirjo en Lopez wat minuutjes maakten, en nu vertrekt Stengs voor een fooitje op basis van een eerder genoemde afspraak, heb je niks klaar staan en is het allemaal oké en moet je het tijd geven. Dat strookt gewoon totaal niet met je eigen punten, maar goed.
Je zou bijna zeggen dat je elke situatie afzonderlijk moet beoordelenquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Als dit je niveau van discussiëren wordt begrijp ik wel dat je Dombo en Pistolero mee hebt.
Zondag klaagde je nog over gefaald technisch beleid omdat uit noodzaak Kasanwirjo en Lopez wat minuutjes maakten, en nu vertrekt Stengs voor een fooitje op basis van een eerder genoemde afspraak, heb je niks klaar staan en is het allemaal oké en moet je het tijd geven. Dat strookt gewoon totaal niet met je eigen punten, maar goed.
Lekker eenvoudige manier om de bewijslast te ontduiken, ‘wat ik vind in situatie A geldt niet in situatie B, omdat ik dat vind’.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:08 schreef Caland het volgende:
[..]
Je zou bijna zeggen dat je elke situatie afzonderlijk moet beoordelen
Everything is an act?quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:04 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik heb inmiddels geen flauw idee meer wie/wat een act is en wie niet.
Als jij het verliezen van een basisspeler wil vergelijken met het opstellen van spelers waar je al lang en breed afscheid van had moeten nemen, ga je gang.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:13 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Lekker eenvoudige manier om de bewijslast te ontduiken, ‘wat ik vind in situatie A geldt niet in situatie B, omdat ik dat vind’.
Zo kan je wel alles recht praten wat krom is.
Dat is een wat beter argument ja, zelfs met de restjes die er overblijven moet je PEC en Sparta verslaan en eigenlijk is dit een soort reset. Dus dat heeft tijd nodig.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:09 schreef Caland het volgende:
Sowieso speel je over een maand met een compleet elftal dat de hele of driekwart van de voorbereiding niet eens heeft meegedraaid
BELANGRIJK GEMAAKT IN DE VOORBEREIDING
Nu mag hij ook wel weggaan eigenlijk. Anders krijg je Lurling-taferelen.quote:
Ik vind nog steeds dat je hebt gefaald als Nieuwkoop en Lopez je wingbacks zijn in de eerste pot die ertoe doet hoorquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:27 schreef hhh38 het volgende:
Er was sowieso geen reden om heel erg ziedend te zijn, fijn dat @:Caland de redelijkheid weer heeft gevonden.
Ik verwacht dat Priske wat accenten verlegt met o.a de rol van de buitenspelers en wingbacks. Zodat kwaliteiten beter tot zijn recht kan laten komen en tegelijkertijd de veldbezetting ten opzichte van nu vrijwel hetzelfde is.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:27 schreef hhh38 het volgende:
Er was sowieso geen reden om heel erg ziedend te zijn, fijn dat @:Caland de redelijkheid weer heeft gevonden.
Liever De Grote Bas Nijhuis-show, dan het complete gepruts van Higler.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:51 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Zondag krijgen we ook nog eens de grote Bas Nijhuis-show.
Gelukkig is een gelijkspel genoeg om op het schema van Arne te blijven.
Ja oké, dat ben ik dan wel weer met je eens.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vind nog steeds dat je hebt gefaald als Nieuwkoop en Lopez je wingbacks zijn in de eerste pot die ertoe doet hoor
Dat hele Brian wilde de spelers zelf beoordelen heeft ook gewoon te lang geduurd. Heel leuk hoor, maar dan zeg je gewoon Brian, die Lopez, Kazandinges en Pedersen kunnen er geen kanker van dus daar gaan we afscheid van nemen. Bevalt het je niet, dan heb je pech
Zo
Ik neem aan dat het vroeg duidelijk was dat Lopez niet voldeed, maar hij moest blijven tot er een alternatief was. Die blessure van Smal leek ook nooit ernstig te zijn maar duurde wel lang. Helaas kwam Willem II net te vroeg voor Bueno.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vind nog steeds dat je hebt gefaald als Nieuwkoop en Lopez je wingbacks zijn in de eerste pot die ertoe doet hoor
Dat hele Brian wilde de spelers zelf beoordelen heeft ook gewoon te lang geduurd. Heel leuk hoor, maar dan zeg je gewoon Brian, die Lopez, Kazandinges en Pedersen kunnen er geen kanker van dus daar gaan we afscheid van nemen. Bevalt het je niet, dan heb je pech
Zo
Jaquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:30 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Is dit voor of na de medische keuring?
De Amerikaanse Jannes.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:44 schreef Tomatenboer het volgende:
Wie is Tom Bogert
Is dat een gerenommeerde journalist?
quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 08:28 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Hij lijkt rustig verder te gaan waar ie vorig seizoen mee is gestopt. Dan word het lastig.
Marcel heeft zich weer eens voor een karretje laten spannen.quote:
Zelfs Marcel in de mud. Mag samen in een hoekje met ZKA.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Marcel heeft zich weer eens voor een karretje laten spannen.
Ik vond het al niet bijster handig om via allerlei media te moeten lezen dat Stengs de fysiek van een opa heeft nog voor de medische keuring.quote:Gek genoeg gaf Charlotte FC de achtvoudig international (drie doelpunten) het laatste zetje. Na de medische keuring uitte Charlotte FC zijn twijfels over de fitheid van Stengs, waarna een vergeefse poging werd ondernomen met Feyenoord te heronderhandelen over de betalingsvoorwaarden. Het voelde voor de speler niet als een teken van vertrouwen. En dat opgeteld bij zijn aarzeling of hij op deze leeftijd al het Amerikaanse avontuur moest aangaan, deed hem uiteindelijk besluiten de stekker uit de transfer te trekken.
Als ze zelfs in dat obese derdewereldland waar iedere afgekeurde voetballer rondloopt twijfels hebben weet je wel hoe laat het is jaquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:02 schreef Tomatenboer het volgende:
Hmm, zijn fysieke gesteldheid is dus wel behoorlijk zorgwekkend als ik dat zo lees.
Moet Dennis dus alsnog flink aan de slagquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:02 schreef Tomatenboer het volgende:
Hmm, zijn fysieke gesteldheid is dus wel behoorlijk zorgwekkend als ik dat zo lees.
Ach, Stengs kan heus nog wel minimaal 1 potje per week spelen joh.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:03 schreef Caland het volgende:
[..]
Als ze zelfs in dat obese derdewereldland waar iedere afgekeurde voetballer rondloopt twijfels hebben weet je wel hoe laat het is ja
Idealiter is dat dan niet je grootverdiener.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:04 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ach, Stengs kan heus nog wel minimaal 1 potje per week spelen joh.
eens een visionair altijd een visionairquote:Op zondag 11 augustus 2024 13:28 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik vraag me af of Stengs zomaar even naar amerika gaat verhuizen omdat toevallig een amerikaanse club een goed bod heeft gedaan
het zal me niets verbazen als dit allemaal niet doorgaat
Hoe erg kan het wezen. Afgelopen 5 jaar 185 potjes gespeeld. Calvin gaat komende 3 jaar gewoon koken en ons de CL bezorgen. Voor Nederlandse begrippen blijft die gewoon toplevel! Daarna mag die met pensioen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:02 schreef Tomatenboer het volgende:
Hmm, zijn fysieke gesteldheid is dus wel behoorlijk zorgwekkend als ik dat zo lees.
KLAASGODquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:06 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
eens een visionair altijd een visionair
Als ze zelfs in de MLS twijfelen is het wel ernstig gesteld ja.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:10 schreef Kerftminister het volgende:
Dan is die knie wel echt helemaal aan gort he.
Ook al scheurt ie morgen alles af en kan hij nooit meer tegen een bal trappen, dit maakt het het allemaal waard.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:11 schreef Caland het volgende:
Maar jongens
We vergeten allemaal wat dit écht betekent
[ afbeelding ]
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
We weten allemaal dat hij dit seizoen sowieso een ernstige blessure gaat oplopenquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:13 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ook al scheurt ie morgen alles af en kan hij nooit meer tegen een bal trappen, dit maakt het het allemaal waard.
Die is gehaald als vervanger van Minteh.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:17 schreef Tomatenboer het volgende:
Zolang hij in de Eredivisie nog mee kan ben ik wel tevreden, maar inderdaad houdt je wel je hart vast voor potentiële zware blessures of einde carrière na iedere sliding of botsing.
Nu zal die Osman transfer wel niet doorgaan zeker?
Feyenoord moet sowieso een back-up voor Stengs halen. Zeker aangezien ze zelf indirect hebben toegegeven dat zijn fysiek een GROOT probleem is.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:17 schreef Tomatenboer het volgende:
Zolang hij in de Eredivisie nog mee kan ben ik wel tevreden, maar inderdaad houdt je wel je hart vast voor potentiële zware blessures of einde carrière na iedere sliding of botsing.
Nu zal die Osman transfer wel niet doorgaan zeker?
We gaan het zien, Klaas. Afgelopen maanden was het allemaal behoorlijk pover.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:55 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]![]()
beste man in de jc schaal
veruit de beste spits in de eredivisie
beetj pech zaterdag maar gaat helemaal goed komen
Zijn salaris komt nu niet vrij, dus dat wordt weer moeilijker qua transfer.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:20 schreef fetX het volgende:
[..]
Feyenoord moet sowieso een back-up voor Stengs halen. Zeker aangezien ze zelf indirect hebben toegegeven dat zijn fysiek een GROOT probleem is.
Gaat nog genoeg gebeuren deze transferweken dus ik verwacht dat dit wel goed komt. Denk dat het salarisverhaal ook wel enigszins overdreven wordt. Nu blijkt dat het toch vooral zijn fysiek was dat ze hem zo makkelijk lieten gaan.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:20 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Zijn salaris komt nu niet vrij, dus dat wordt weer moeilijker qua transfer.
Mwah.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:15 schreef Caland het volgende:
[..]
We weten allemaal dat hij dit seizoen sowieso een ernstige blessure gaat oplopen
Dat staat in de sterren geschreven.
Dit is wel een redelijk accurate samenvattingquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:21 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Dus, in een poging het sentiment onder de supporters bij te laten draaien laat Feyenoord nog voor de deal helemaal in kannen en kruiken is lekken dat Stengs praktisch invalide is, met als gevolg dat de deal nu niet doorgaat en Feyenoord opgescheept zit met een ontevreden speler die je doodleuk voor de bus hebt gegooid en die je door dit hele verhaal al helemaal niet meer kunt verkopen voor een fatsoenlijk bedrag. Hoe ingewikkeld was het geweest om even een dag te wachten en het verhaal over de knie naar buiten te brengen zodra Stengs met een shirt van die Amerikaanse club in z'n handen is gesignaleerd?
Dennis te Kloese masterclass.
Maar dan verandert er vrij weinig, die back-up moet sowieso komen, behalve dat ik HEEL blij ben dat Stengs de komende potjes gewoon inzetbaar is.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:20 schreef fetX het volgende:
[..]
Feyenoord moet sowieso een back-up voor Stengs halen. Zeker aangezien ze zelf indirect hebben toegegeven dat zijn fysiek een GROOT probleem is.
Schitterende rubriek. Wat een verhaal ditquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:21 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Dus, in een poging het sentiment onder de supporters bij te laten draaien laat Feyenoord nog voor de deal helemaal in kannen en kruiken is lekken dat Stengs praktisch invalide is, met als gevolg dat de deal nu niet doorgaat en Feyenoord opgescheept zit met een ontevreden speler die je doodleuk voor de bus hebt gegooid en die je door dit hele verhaal al helemaal niet meer kunt verkopen voor een fatsoenlijk bedrag. Hoe ingewikkeld was het geweest om even een dag te wachten en het verhaal over de knie naar buiten te brengen zodra Stengs met een shirt van die Amerikaanse club in z'n handen is gesignaleerd?
Dennis te Kloese masterclass.
7 miljoen mogen ze hem ook hebben. Miljoen korting omdat het zo waardeloos is gegaan met Stengs.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:23 schreef Caland het volgende:
Misschien wil dat Charlotte Ueda wel hebben, voor bij de City Wok?
Leuk verhaaltje heb je verzonnen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:21 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Dus, in een poging het sentiment onder de supporters bij te laten draaien laat Feyenoord nog voor de deal helemaal in kannen en kruiken is lekken dat Stengs praktisch invalide is, met als gevolg dat de deal nu niet doorgaat en Feyenoord opgescheept zit met een ontevreden speler die je doodleuk voor de bus hebt gegooid en die je door dit hele verhaal al helemaal niet meer kunt verkopen voor een fatsoenlijk bedrag. Hoe ingewikkeld was het geweest om even een dag te wachten en het verhaal over de knie naar buiten te brengen zodra Stengs met een shirt van die Amerikaanse club in z'n handen is gesignaleerd?
Dennis te Kloese masterclass.
Voor 4-5 moet je hem al weg doen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:24 schreef fetX het volgende:
[..]
7 miljoen mogen ze hem ook hebben. Miljoen korting omdat het zo waardeloos is gegaan met Stengs.
Prima idee.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:23 schreef Caland het volgende:
Misschien wil dat Charlotte Ueda wel hebben, voor bij de City Wok?
Niet echt, want volgens mij kwam Charlotte zelf na de medische keuring tot bepaalde inzichten (waarna ze opnieuw wilden onderhandelen).quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Dit is wel een redelijk accurate samenvatting
Ik weet niet hoe Stengs in elkaar zit, maar ik zou er zelf niet blij mee zijn als ik van Club A naar B ga en Club A dan overal in de media gooit dat ze me bewust hebben weggedaan omdat mijn lichaam op het punt staat het te begeven. Best ongemakkelijk als de deal niet doorgaat en je ineens weer bij Club A zit, de club die je zogenaamd graag wilde lozen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:26 schreef fetX het volgende:
Ik vind sowieso dat oNtEVReDEn SpELeR wel bijzonder. Het is niet dat hij naar Barcelona of Real Madrid zou gaan of zo.
Volgens mij was de situatie dat Feyenoord hem eigenlijk niet kwijt wilde, maar het toch accepteerde ivm zijn lichamelijke status icm de mondelinge afspraken die er waren.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe Stengs in elkaar zit, maar ik zou er zelf niet blij mee zijn als ik van Club A naar B ga en Club A dan overal in de media gooit dat ze me bewust hebben weggedaan omdat mijn lichaam op het punt staat het te begeven. Best ongemakkelijk als de deal niet doorgaat en je ineens weer bij Club A zit, de club die je zogenaamd graag wilde lozen.
Trekt vast wel weer bij, maar het is echt ontzettend onhandig aangepakt. Even wachten tot alle handtekeningen zijn gezet en dan pas lekken had deze lichtelijk gênante situatie voorkomen.
Niet handig gecommuniceerd inderdaad, maar het is niet daardoor stukgelopen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe Stengs in elkaar zit, maar ik zou er zelf niet blij mee zijn als ik van Club A naar B ga en Club A dan overal in de media gooit dat ze me bewust hebben weggedaan omdat mijn lichaam op het punt staat het te begeven. Best ongemakkelijk als de deal niet doorgaat en je ineens weer bij Club A zit, de club die je zogenaamd graag wilde lozen.
Trekt vast wel weer bij, maar het is echt ontzettend onhandig aangepakt. Even wachten tot alle handtekeningen zijn gezet en dan pas lekken had deze lichtelijk gênante situatie voorkomen.
Maar dat hadden we dus allemaal pas moeten horen nadat de deal daadwerkelijk beklonken was.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:31 schreef H.FR het volgende:
[..]
Volgens mij was de situatie dat Feyenoord hem eigenlijk niet kwijt wilde, maar het toch accepteerde ivm zijn lichamelijke status icm de mondelinge afspraken die er waren.
Maar dit kan toch gewoon niet voor een club als Feyenoord. Ik heb dit volgens mij nog nooit meegemaakt.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:32 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Niet handig gecommuniceerd inderdaad, maar het is niet daardoor stukgelopen.
Kan wel zorgen dat hij in de toekomst een stuk slechter in de markt ligt.
Waarom ben je er zo van overtuigd dat Feyenoord doelbewust dingen over de fysieke gesteldheid van Stengs heeft gelekt?quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Maar dat hadden we dus allemaal pas moeten horen nadat de deal daadwerkelijk beklonken was.
Hij kwam er na het vliegen naar Londen en medische keuring opeens achter dat hij het toch wel goed had in Rotterdamquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:34 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Volgens mij wordt dit nu ook iets groter gemaakt dan het allemaal is.
Calvin blijft gewoon met alle liefde.
Je hebt de krantjes gemist?quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:36 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Waarom ben je er zo van overtuigd dat Feyenoord doelbewust dingen over de fysieke gesteldheid van Stengs heeft gelekt?
quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Maar dat hadden we dus allemaal pas moeten horen nadat de deal daadwerkelijk beklonken was.
Omdat er daadwerkelijk iets gezien (hoi knie) is bij de medische keuring en Charlotte toch nog even wou babbelen over de transfersom.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij kwam er na het vliegen naar Londen en medische keuring opeens achter dat hij het toch wel goed had in Rotterdam
-Marcel van der Kraan
Ja dat gelooft toch niemandquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij kwam er na het vliegen naar Londen en medische keuring opeens achter dat hij het toch wel goed had in Rotterdam
-Marcel van der Kraan
Bij mijn laatste hockeyfeest als jong pikkie nog een blonde del in de dug-out afgewerkt.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:41 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
HOCKEYFEESTEN ZIJN SOWIESO DE BOM
https://www.telegraaf.nl/(...)ijft-feyenoord-trouwquote:Gek genoeg gaf Charlotte FC de achtvoudig international (drie doelpunten) het laatste zetje. Na de medische keuring uitte Charlotte FC zijn twijfels over de fitheid van Stengs, waarna een vergeefse poging werd ondernomen met Feyenoord te heronderhandelen over de betalingsvoorwaarden. Het voelde voor de speler niet als een teken van vertrouwen. En dat opgeteld bij zijn aarzeling of hij op deze leeftijd al het Amerikaanse avontuur moest aangaan, deed hem uiteindelijk besluiten de stekker uit de transfer te trekken.
Vies vingertje halen aan de bar.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:42 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Bij mijn laatste hockeyfeest als jong pikkie nog een blonde del in de dug-out afgewerkt.
Heerlijke feesten zijn dat altijd.
Wat een zinnige dingen zeg jij de laatste tijd. Stengs wilde best graag, Feyenoord wilde eigenlijk niet maar zei vanwege eerdere afspraken en DE KNIE toch maar ja, Charlotte komt er achter dat de DE KNIE toch niet 100% is en wil andere voorwaarden, Feyenoord zegt 'krijg de tyfus' en Stengs denkt 'hmm, als ze nu al aan me twijfelen wordt dat nog wat, met Feyenoord de CL is toch ook niet verkeerd'. En tadaa, hier zijn we.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:39 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Omdat er daadwerkelijk iets gezien (hoi knie) is bij de medische keuring en Charlotte toch nog even wou babbelen over de transfersom.
Feyenoord wou dat niet en Calvin voelde geen vertrouwen meer en mede al wat twijfels over de betreffende stap naar beneden en besluit hij te blijven.
nosquote:18:17
'Stengs zegt Charlotte af en blijft bij Feyenoord'
Calvin Stengs ziet af van een overstap naar Charlotte FC. Dat melden De Telegraaf en Voetbal International.
"Ik besefte steeds meer hoe goed ik het bij Feyenoord heb en wil daar blijven", zegt Stengs tegen De Telegraaf.
De aanvaller van Feyenoord had al een persoonlijk akkoord over een contract voor vier jaar met de Amerikaanse club. Beide clubs bereikten tevens overeenstemming over een bedrag van 8 miljoen euro.
Calvin laat zich niet in de maling nemenquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:51 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
nos
als je dit lees heeft hij gewoon zelf afgezegd en heeft het helemaal geen klote met zijn medische achtergrond te maken
dus hij speelt gewoon zondag lijkt mij
Nou, dat wilde hij dus eigenlijk toch niet. Dus je kunt veilig juichen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:51 schreef Caland het volgende:
Linksom of rechtsom mag je wat mij betreft gewoon de tyfus krijgen als je Feyenoord wil inruilen voor Charlotte, maar ik zal hypocriet als ik ben nog wel juichen als hij scoort.
Als je op vakantie gaat met Frank de Boer en Joey Kooij is bipolair een voorzichtige schattingquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:59 schreef Haringkop het volgende:
Nou als t z’n knie niet is, is hij op z’n minst bipolair. Welkom terug Calvin!
quote:Transfer Calvin Stengs naar Verenigde Staten geklapt na twijfels bij Charlotte FC
Calvin Stengs blijft tóch bij Feyenoord. Zijn transfer naar het Amerikaanse Charlotte FC is - nadat hij maandag de medische keuring in Londen deed - geklapt. Na het medisch binnenstebuiten keren van Stengs uitte de medische staf van Charlotte FC twijfels.
Mikos Gouka 13-08-24, 18:08 Laatste update: 18:51
Stengs, die over een kwetsbare knie beschikt, reisde af naar Londen om daar medisch gekeurd te worden door Charlotte FC uit de Amerikaanse Major League Soccer. De club, die aanvankelijk de speler donderdag in Amerika had willen presenteren, wilde echter na de keuring dat er nog een keer goed naar de overeengekomen betalingsvoorwaarden zou worden gekeken.
Charlotte FC zou maximaal tien miljoen euro betalen voor Stengs en hoewel de winst daarmee minimaal was voor Feyenoord wilde de club hem toch laten gaan omdat hij bij zijn komst naar Rotterdam veel had ingeleverd. Er werd hem toen mondeling toegezegd dat de club zou meewerken als er een mooie kans voorbij zou komen.
De wens van Stengs om naar de Verenigde Staten te vertrekken, de toezeggingen van een jaar geleden, de kwetsbare knie van de speler: alles bij elkaar opgeteld was voor Feyenoord in eerste instantie voldoende om de speler de ruimte te gunnen om naar de MLS te verkassen. Die competitie sprak Stengs al langer aan. Zijn schoonvader Frank de Boer werkte er bij Atlanta United FC en was zeer te spreken over het leven in Amerika en het niveau van de MLS.
BESTEL HET AD
Nu de 25-jarige Stengs in de Kuip blijft, heeft Feyenoord dus 'gewoon’ nog de beschikking over een speler die vorig seizoen goed was voor zes goals en veertien assists in 29 eredivisiewedstrijden. Met 103 gecreëerde kansen creëerde Stengs ook minstens 23 kansen meer dan elke andere Feyenoord-speler. Aanstaande zondag (14.30 uur) kan Stengs in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle ‘gewoon’ spelen.
Voor algemeen directeur Dennis te Kloese betekent het nieuws dat hij geen tien miljoen binnen hengelt, maar ook dat hij geen vervanger voor de assistkoning hoeft te gaan zoeken. Voor scheidsrechter Joey Kooy, zwager van Stengs, betekent dat hij wederom geen wedstrijden van Feyenoord meer toegewezen zal krijgen.
Wij maken allemaal fouten, daar weten ze bij jou thuis alles van.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:51 schreef Caland het volgende:
Linksom of rechtsom mag je wat mij betreft gewoon de tyfus krijgen als je Feyenoord wil inruilen voor Charlotte, maar ik zal hypocriet als ik ben nog wel juichen als hij scoort.
Dit is onnodig.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 19:54 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Wij maken allemaal fouten, daar weten ze bij jou thuis alles van.
Zeiden ze bij je thuis jammer genoeg ook over het gebruik van een condoom.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vooral fijn dat men er nu eigenlijk niet meer omheen kan om een type Stengs erbij te halen dusquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 21:01 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ach, laten we de fitheid van Stengs nu ook weer te veel downgraden. Zonder die idiote schaar van die gekke Groninger had hij gewoon 32 wedstrijden gespeeld.
Type creatieve speler zal er nog wel bijkomen denk ik.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 21:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral fijn dat men er nu eigenlijk niet meer omheen kan om een type Stengs erbij te halen dus
Op zich zette hij afgelopen zondag ook nog iemand alleen voor de keeper. Hancko dacht ik.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 21:07 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Type creatieve speler zal er nog wel bijkomen denk ik.
Of Ivanusec moet het op de training WEL laten zien.
Afkoopsom niet?quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Je denkt dat je dat soort subjectieve zaken vast kan leggen in een contract?
Luka kan echt wel goddelijk voetballen en ik denk ook wel dat dit systeem hem kan liggen. Hoeft hij niet de rennende vleugelspeler uit te hangen maar kan hij gewoon lekker voetballen. Het was daar rechts alleen een beetje ongemakkelijk.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 21:15 schreef H.FR het volgende:
[..]
Op zich zette hij afgelopen zondag ook nog iemand alleen voor de keeper. Hancko dacht ik.
quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:34 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dat Feyenoord geen onnodig geld wil uitgeven?
Lijkt mij een prima basis voor versterkingen aan de bovenkant. (Om nog maar te zwijgen over het feit dat deze spelers vermoedelijk ergens bovenaan onze salarishuishouding zouden staan)
Maar daar waren we allemaal toch al over uit. We staan gewoon niet bovenaan de voedselketen dus als wij een speler willen hebben die ons aan de bovenkant versterkt is dat er eentje van de lange adem (of in de laatste week).quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 21:24 schreef De_Pel het volgende:
[..]![]()
Ik bedoel natuurlijk dat je je zou kunnen afvragen of dit iets over de financiën (danwel bereidheid om risico’s te nemen) van Feyenoord zegt. Er zijn tot nu toe “pas” 2 potentiële basisspelers (voor korte termijn) gehaald, terwijl er nog best wat bij mag.
Goh. Had niet verwacht dat ze er een koopoptie bij zouden geven.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:51 schreef Caland het volgende:
[ x ]
OH Leuven
Nooit van gehoord @:pistolero
Ahjoh. @Caland ‘s jaarlijkse momentje van cognitieve dissonantie. Is over 3 weken ook weer voorbij.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Als dit je niveau van discussiëren wordt begrijp ik wel dat je Dombo en Pistolero mee hebt.
Zondag klaagde je nog over gefaald technisch beleid omdat uit noodzaak Kasanwirjo en Lopez wat minuutjes maakten, en nu vertrekt Stengs voor een fooitje op basis van een eerder genoemde afspraak, heb je niks klaar staan en is het allemaal oké en moet je het tijd geven. Dat strookt gewoon totaal niet met je eigen punten, maar goed.
quote:
Daar verandert deze soap toch niets aan? Ze zullen intern echt wel op de hoogte zijn geweest van z'n situatie.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 21:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral fijn dat men er nu eigenlijk niet meer omheen kan om een type Stengs erbij te halen dus
Waarschijnlijk toen hij de mensen ontmoette en Charlotte zag. Beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 21:54 schreef De_Pel het volgende:
[..]![]()
Nee joh… club akkoord, speler akkoord, keuring voldaan, en dán kom je er achter dat Feyenoord ook best leuk is?
E.e.a. zal ook wel afhangen van of/wanneer je nog overbodige spelers kwijt kunt raken tegen acceptabele bedragen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 22:17 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Daar verandert deze soap toch niets aan? Ze zullen intern echt wel op de hoogte zijn geweest van z'n situatie.
Het verschil dat er nu waarschijnlijk een goedkoop gokje komt, terwijl echt een goeie versterking zou zijn gezocht als ie weg was gegaan.
Waar haal je dat nou weer vandaanquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 19:03 schreef klaasweetalles het volgende:
frank de boer was woest heb ik begrepen dat hij zijn dochter mee wilde nemen naar de vs
“Toch nog effe googlen in het vliegtuig”quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 22:20 schreef H.FR het volgende:
[..]
Waarschijnlijk toen hij de mensen ontmoette en Charlotte zag. Beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald.
Charlotte zag er beter uit op haar profielfoto dan in het echt.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 22:20 schreef H.FR het volgende:
Waarschijnlijk toen hij de mensen ontmoette en Charlotte zag.
Wel even de vijfde beste stad om te wonen in de Verenigde Staten dat zal vermoedelijk in schril contrast staan met Rotterdam.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 22:49 schreef De_Pel het volgende:
[..]
“Toch nog effe googlen in het vliegtuig”
Ieder beetje normaal mens verkiest wonen in Nederland boven die puinzooi in Amerika. Zelfs als je centjes hebt.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 22:56 schreef Wotte het volgende:
[..]
Wel even de vijfde beste stad om te wonen in de Verenigde Staten dat zal vermoedelijk in schril contrast staan met Rotterdam.
Nou, duidelijk verhaal toch?quote:Op woensdag 14 augustus 2024 07:45 schreef Caland het volgende:
Ik besefte steeds meer hoe goed ik het bij Feyenoord heb en wil daar blijven. Ik heb zin in het nieuwe seizoen en zin in in de Champions League”, zegt Stengs, die afgelopen seizoen 44 duels speelde, waarin hij acht keer scoorde en achttien assists leverde.
Had je dat niet eerder kunnen bedenken?
Stengs: „Ja, zeker. Niet voor niets zei ik in eerste instantie me goed te willen verdiepen in de club en de stad. Ik twijfelde enorm of dit al het moment was om – op 25-jarige leeftijd – het Amerikaanse avontuur aan te gaan. Beau en ik zijn net de ouders geworden van onze prachtige zoon Saint.”
Waarom zei je aanvankelijk toch ’ja’?
„In de eerste plaats omdat Charlotte FC me gewoon een heel goed contractvoorstel deed. Daarnaast stemde ik in, omdat ik avontuurlijk ben ingesteld. En omdat ik heel goede verhalen hoorde over de stad Charlotte en de staat North Carolina. ”
Wat was de reden om de deal af te blazen?
„Na de medische keuring voelde ik opeens niet meer het volledige vertrouwen.”
Had dat met je knie te maken?
„Ja, daar vonden de doktoren iets van. De testresultaten werden naar Amerika gestuurd en daarna wilde de club weer in gesprek met Feyenoord. Dat voelde niet goed.”
Maar dan is je knie dus niet in orde?
„Dat vind ik het vervelende van dit alles. Die knie is gewoon oke. Maar door de operatie die ik heb ondergaan, zagen de medici littekenweefsel. Dat zie je namelijk in elke geopereerde knie. Maar voor Charlotte FC was dat een ding. Terwijl ik na mijn operatie 95 procent van alle minuten voor Feyenoord heb gespeeld. En in de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal voelde ik me topfit.”
Is het moeilijk om de teleurstelling een plaats te geven en de knop om te zetten?
„Helemaal niet. Door het lange wachten in Londen kreeg ik de tijd om alles nog eens voor mezelf op een rijtje te zetten. De club, het prachtige stadion, het Legioen dat me altijd heeft gesteund en het spelen in de Champions League: voor mij was het duidelijk wat ik wilde. Ik sta tot de zomer van 2027 onder contract bij Feyenoord en ga alles geven wat ik in me heb.”
Ja dat, wat een lulverhaal joh.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 07:58 schreef Frozen-assassin het volgende:
Mooi stukje terugkrabbelen en sorry zeggen
Wat een borderliner.quote:„Helemaal niet. Door het lange wachten in Londen kreeg ik de tijd om alles nog eens voor mezelf op een rijtje te zetten. De club, het prachtige stadion, het Legioen dat me altijd heeft gesteund en het spelen in de Champions League: voor mij was het duidelijk wat ik wilde.
Dat Charlotte FC twijfels kreeg na de medische keuring vindt jij onwaarschijnlijk?quote:
Ik krijg sterk de kriebels bij het stuk dat @Buitendam citeert, hou dan gewoon je muil.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 08:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dat Charlotte FC twijfels kreeg na de medische keuring vindt jij onwaarschijnlijk?
User @Caland is een stabiele factor.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 08:08 schreef Pistolero het volgende:
@:Caland heeft nooit in zijn leven ergens aan getwijfeld, duidelijk.
Heeft Slot vorig jaar al gedaan.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 07:56 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Kunnen de cowboyverhalen ook weer de ijskast in.
FEYENOORD HEEFT VIA DE MEDIA VRAAGTEKENS GEZET OVER ZIJN FITHEID1!!!1!!1!
Stengs heeft gewoon alles gespeeld. Het is dat er een debiele tackle van de Groningen speler kwam, anders had hij niks gemist. Hij is gewoon fit.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:26 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Heeft Slot vorig jaar al gedaan.
Je kunt je afvragen hoe hij bij ons wel binnen heeft kunnen komen en een topcontract heeft kunnen tekenen met zijn kreupele knie.
Hij wordt door zijn kapotte knie beperkt in zijn bewegingen aldus dhr. Slot.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:33 schreef alopio het volgende:
[..]
Stengs heeft gewoon alles gespeeld. Het is dat er een debiele tackle van de Groningen speler kwam, anders had hij niks gemist. Hij is gewoon fit.
Verhaal wordt steeds groter zo, alsof zijn carrière al voorbij is
Ja, het komt echt door het ontbreken van Stengs dat je 2 punten hebt gemorst.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:34 schreef Scrummie het volgende:
Klootzak heeft ons dus gewoon 2 punten gekost afgelopen zaterdag, en dit topic manisch depressief. Stengs is een slapzak.
Voor de rijken cq superrijken is het een fantastisch land om te leven.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 01:57 schreef Kerftminister het volgende:
VS is idd echt een enorm gemankeerd land. Dan zitten wij allen prima in Nederland.
Nu nog? Meende dat die specifiek opmerking ging over toen hij net terug kwam van zijn blessure.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:35 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Hij wordt door zijn kapotte knie beperkt in zijn bewegingen aldus dhr. Slot.
Om daarna te zeggen dat Stengs een goede voetballer is voor het niveau waar hij nu op acteert en hij zonder die blessure veel hoger had kunnen spelen.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:35 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Hij wordt door zijn kapotte knie beperkt in zijn bewegingen aldus dhr. Slot.
Klasse is niet te koop blijkt maar weer.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:51 schreef Caland het volgende:
[..]
De familie De Boer is een walgelijke familie.
Als je niet voor Feyenoord wil spelen dan kanker je maar lekker opquote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:57 schreef Tomatenboer het volgende:
Die haat op Stengs slaat echt nergens op.
Zelfs half invalide nog één van onze beste spelers in de selectie.
Dan zou ik me ernstig zorgen gaan maken.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:57 schreef Tomatenboer het volgende:
Die haat op Stengs slaat echt nergens op.
Zelfs half invalide nog één van onze beste spelers in de selectie.
Dan moet heel de Eredivisie zich zorgen maken schijnbaar gezien hoe makkelijk hij zich daar nog steeds staande houdt zelfs mét rotte knie.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:59 schreef Wotte het volgende:
[..]
Dan zou ik me ernstig zorgen gaan maken.
quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:57 schreef Tomatenboer het volgende:
Die haat op Stengs slaat echt nergens op.
Zelfs half invalide nog één van onze beste spelers in de selectie.
Prima speler en blij dat hij blijft. Back-up of een versterking op de andere 10 blijft wel noodzakelijk imo.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:57 schreef Tomatenboer het volgende:
Die haat op Stengs slaat echt nergens op.
Zelfs half invalide nog één van onze beste spelers in de selectie.
Maar die +/- 2 miljoen salaris per jaar blijft wel overeind, neem ik aan.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:54 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Calvin Stengs is een gemankeerde voetballer wiens transfer naar een Mickey Mouse competitie in het water gevallen is vanwege zijn fysieke gesteldheid.
Dat is niet wat Slot vertelde. Maar goedquote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:35 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Hij wordt door zijn kapotte knie beperkt in zijn bewegingen aldus dhr. Slot.
"Hij is nu al goed voor ons, maar ik heb ook al met Calvin gewerkt voor zijn blessure. Toen was hij echt belachelijk goed. Ik vind het al verschrikkelijk dat hij met deze knie door het leven moet. Dat belemmert hem al."quote:Op woensdag 14 augustus 2024 10:29 schreef alopio het volgende:
[..]
Dat is niet wat Slot vertelde. Maar goed
Dat ging toch over die kruisbandblessure uit 2017? M.a.w. is überhaupt nooit relevant geweest voor ons.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 10:35 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
"Hij is nu al goed voor ons, maar ik heb ook al met Calvin gewerkt voor zijn blessure. Toen was hij echt belachelijk goed. Ik vind het al verschrikkelijk dat hij met deze knie door het leven moet. Dat belemmert hem al."
https://www.espn.nl/voetb(...)-door-het-leven-moet
Wat is niet relevant voor ons? Wat staat hier volgens jou?quote:Op woensdag 14 augustus 2024 10:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat ging toch over die kruisbandblessure uit 2017? M.a.w. is überhaupt nooit relevant geweest voor ons.
Je gezever over iets wat Slot ooit gezegd heeft wat helemaal geen betrekking heeft op het hier en nu, maar een blessure in zijn periode bij AZ in 2017.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 10:45 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Wat is niet relevant voor ons? Wat staat hier volgens jou?
Letterlijk gisteren is zijn transfer afgeketst naar een c-club in een Mickey Mouse league vanwege de uitslagen van zijn medische keuring.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 10:49 schreef Elan het volgende:
[..]
Je gezever over iets wat Slot ooit gezegd heeft wat helemaal geen betrekking heeft op het hier en nu, maar een blessure in zijn periode bij AZ in 2017.
Dat zal allemaal wel maar voor een kreupel paard laat hij best aardige dingen zien op het veld is mijn punt.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 10:53 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Letterlijk gisteren is zijn transfer afgeketst naar een c-club in een Mickey Mouse league vanwege de uitslagen van zijn medische keuring.
Het is gewoon jammer dat we dit kreupele paard niet hebben kunnen lozen voor 10 miljoen.
Ja om naar de top te gaan ja, bij een club als Feyenoord is het gewoon prima. Hij is fit, is belangrijk. Maar goed jij hebt iets tegen Stengs dus frame je hem als kreupel paard.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 10:35 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
"Hij is nu al goed voor ons, maar ik heb ook al met Calvin gewerkt voor zijn blessure. Toen was hij echt belachelijk goed. Ik vind het al verschrikkelijk dat hij met deze knie door het leven moet. Dat belemmert hem al."
https://www.espn.nl/voetb(...)-door-het-leven-moet
Sterker nog, hij is na die extreem zware blessure jaren geleden nooit meer echt langdurig geblesseerd geweest. Nota bene zijn zwaarste blessure sinds die tijd kwam door een debiele aanslag van Peersman. Daar was elke andere speler ook door geblesseerd geraakt.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 10:57 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat zal allemaal wel maar voor een kreupel paard laat hij best aardige dingen zien op het veld is mijn punt.
Hij is nu een keer flink geblesseerd geweest bij ons maar het is ook niet zo dat hij constant in de lappenmand zit.
Oussama El Azzouziquote:Op woensdag 14 augustus 2024 11:07 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Hopelijk laat het volgende transfergerucht niet lang op zich wachten.
Ik mag het gewoon jammer vinden dat een speler met chronische knieproblemen met een topcontract tot 2027 niet verkocht is voor 10 miljoen. Kennelijk is dat binnen deze contreien een controversieel standpunt. Zegt meer over jullie beperkte kennis van het voetbalspel dan dat het iets over mij zegt.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 11:02 schreef alopio het volgende:
[..]
Ja om naar de top te gaan ja, bij een club als Feyenoord is het gewoon prima. Hij is fit, is belangrijk. Maar goed jij hebt iets tegen Stengs dus frame je hem als kreupel paard.
Dan ben je ook wel enorm sneu
Jannes is lyrisch over deze jongen, daar word ik wel een beetje bang van.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 11:10 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik kijk uit naar deze soap.
Chronische knieproblemenquote:Op woensdag 14 augustus 2024 11:12 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Ik mag het gewoon jammer vinden dat een speler met chronische knieproblemen met een topcontract tot 2027 niet verkocht is voor 10 miljoen. Kennelijk is dat binnen deze contreien een controversieel standpunt. Zegt meer over jullie beperkte kennis van het voetbalspel dan dat het iets over mij zegt.
Je begrijpt wel wat chronisch betekend?quote:Op woensdag 14 augustus 2024 11:12 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Ik mag het gewoon jammer vinden dat een speler met chronische knieproblemen met een topcontract tot 2027 niet verkocht is voor 10 miljoen. Kennelijk is dat binnen deze contreien een controversieel standpunt. Zegt meer over jullie beperkte kennis van het voetbalspel dan dat het iets over mij zegt.
Dat weet ik niet hoor, geweldige techniek maar was ook zonder die knieblessure wel heel flegmatiek en gewoon, ja, een mietje.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 11:37 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Zonder die knieblessure had Stengs denk ik de absolute top kunnen bereiken
Chronische knieproblemen? Omdat hij 1x zijn kruisband scheurt?quote:Op woensdag 14 augustus 2024 11:12 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Ik mag het gewoon jammer vinden dat een speler met chronische knieproblemen met een topcontract tot 2027 niet verkocht is voor 10 miljoen. Kennelijk is dat binnen deze contreien een controversieel standpunt. Zegt meer over jullie beperkte kennis van het voetbalspel dan dat het iets over mij zegt.
De absolute top? Als in absolute Europese top? Als in Kevin de Bruyne, Toni Kroos, Jude Bellingham? Dat meen je toch niet?quote:Op woensdag 14 augustus 2024 11:37 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Zonder die knieblessure had Stengs denk ik de absolute top kunnen bereiken, want onbewust remt ie in duels en bovendien mist hij wat explosiviteit in zijn sprint, dat zijn wel dingen die je daardoor kwijtraakt ja.
Nu is ie nog steeds een erg goede speler voor ons. Alleen moeten wij er wat zuiniger mee om gaan.
quote:Op woensdag 14 augustus 2024 11:37 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Zonder die knieblessure had Stengs denk ik de absolute top kunnen bereiken,
Bij de absolute top spelen betekent niet per se dat je bij de beste 3 middenvelders in Europa hoort. Een Gündogan, Odegaard, Szoboszlai spelen ook bij de absolute top. Stengs had zeker het talent om bij een Europese topclub te spelen, maar ik betwijfel meer of ie de juiste mentaliteit heeft/had.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 12:11 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Chronische knieproblemen? Omdat hij 1x zijn kruisband scheurt?
[..]
De absolute top? Als in absolute Europese top? Als in Kevin de Bruyne, Toni Kroos, Jude Bellingham? Dat meen je toch niet?
Hooguit bij de Napoli's van deze wereld vermoed ik.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 12:28 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Bij de absolute top spelen betekent niet dat je bij de beste 3 middenvelders in Europa hoort. Stengs had het talent om bij een Europese topclub te spelen, maar ik betwijfel meer of ie de juiste mentaliteit heeft/had.
Als buitenspeler dan he, niet als middenvelder. En zoals @hhh38 zegt dat betekent niet direct dat je bij de beste drie spelers hoort van de wereld, ik denk dan meer aan spelers als Gakpo.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 12:11 schreef Solispolar het volgende:
De absolute top? Als in absolute Europese top? Als in Kevin de Bruyne, Toni Kroos, Jude Bellingham? Dat meen je toch niet?
Lekker geld aan het harken in Mexico, prijzen gepakt. DilroGod.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 12:47 schreef Vis1980 het volgende:
Tijd voor Stengs om weer lekker mondjes te snoeren. Hoe gaat het met Dilrosum eigenlijk?
Dilro en Idrissi spelen Mexico op een hoopjequote:Op woensdag 14 augustus 2024 12:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Lekker geld aan het harken in Mexico, prijzen gepakt. DilroGod.
Bestsellerwriter is weer eens op verkansie.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 22:46 schreef Abrikozentaart het volgende:
Geen Dickvoormekaar podcast vandaag??
Ook bij Liverpool zijn de fans WITHEET dat er nog geen versterking voor aan de bovenkant is gehaald.quote:Kritiek van fans
Daar zijn de supporters uiteraard niet blij mee. Veel van hen uiten op sociale media kritiek op Richard Hughes, de sportief directeur van de club. De Schot pakt tot dusver niet door op de transfermarkt en is het voorlopig nog niet gelukt om Slot van een nieuwe defensieve middenvelder te voorzien. Veel fans zijn dan ook ontevreden over het feit dat Liverpool werk maakt van een keeper om hem vervolgens te verhuren, terwijl een nieuwe nummer 6 eigenlijk prioriteit zou moeten hebben.
En dat terwijl de allerbeste nummer 6 van heel de wereld momenteel bij Brighton, onze moederclub, rondloopt.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 14:58 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ook bij Liverpool zijn de fans WITHEET dat er nog geen versterking voor aan de bovenkant is gehaald.
Je begint bijna een patroon te zien in deze transferzomer.
Misschien is Zerrouki iets voor ze.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 14:58 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ook bij Liverpool zijn de fans WITHEET dat er nog geen versterking voor aan de bovenkant is gehaald.
Je begint bijna een patroon te zien in deze transferzomer.
Fijn om onze nieuwe wingback binnen te hebbenquote:Op woensdag 14 augustus 2024 15:32 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Ziek snelle negerspits is binnen
Het moet wel heel raar lopen wil je geen 2e worden, maar het probleem is dat je ook geen 1e wordt en dat is toch zonde.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 16:11 schreef fetX het volgende:
En zo niet moet Dennis worden ontslagen, gaan we het Maasgebouw bestormen en worden we waarschijnlijk 15e in de competitie. #allesweg #iedereenOUT
Standbeeld voor Te Kloese als hij er nog 35 uit kan peuteren.quote:Aston Villa hoopt nog altijd op komst Geertruida
Aston Villa probeert nog altijd Lutsharel Geertruida aan de selectie toe te voegen, maar de Premier League-club heeft nog geen akkoord met Feyenoord kunnen bereiken over een transfersom.
Feyenoord verlangt een bedrag van ongeveer 35 miljoen euro voor Geetruida, zo melden bronnen aan ESPN. Daar wil Aston Villa vooralsnog niet aan voldoen. Een deal lijkt samen te hangen met het vertrek van enkele spelers bij de Engelse club. Zo staat Diego Carlos in de belangstelling van Fulham.
Geertruida werd eerder deze zomer al in verband gebracht met Paris Saint-Germain en RB Leipzig. Bovendien blijft Liverpool-trainer Arne Slot gecharmeerd van de 24-jarige verdediger, maar Aston Villa heeft momenteel de beste papieren om Geertruida aan zich te binden.
Die hebben dus ook nog geen vervanger voor Wieffer.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 14:58 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ook bij Liverpool zijn de fans WITHEET dat er nog geen versterking voor aan de bovenkant is gehaald.
Je begint bijna een patroon te zien in deze transferzomer.
Joh Arne, haal em gewoon op voor 40 miljoen, iedereen grote blij.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 17:01 schreef Caland het volgende:
[..]
Standbeeld voor Te Kloese als hij er nog 35 uit kan peuteren.
Dat zou alsnog een uitstekend bedrag zijn.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 17:28 schreef Haringkop het volgende:
Ik denk dat DtK Geertruida ook wel voor 30 laat gaan.
Osman niet. Nog geen werkvergunning geloof ik.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 17:29 schreef Haringkop het volgende:
Dus zondag met Osman, Bueno, Timber, Stengs en Beelen?
Of Henderson.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 15:26 schreef H.FR het volgende:
[..]
Misschien is Zerrouki iets voor ze.
Met 2-3 gerichte aankopen kun je wel mee gaan doen.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 16:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het moet wel heel raar lopen wil je geen 2e worden, maar het probleem is dat je ook geen 1e wordt en dat is toch zonde.
Kinder bueno genotquote:Op woensdag 14 augustus 2024 17:29 schreef Haringkop het volgende:
Dus zondag met Osman, Bueno, Timber, Stengs en Beelen?
Ik denk het niet helaas, dat lukte vorig seizoen al niet en toen klopte er veel.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 17:44 schreef fetX het volgende:
[..]
Met 2-3 gerichte aankopen kun je wel mee gaan doen.
Bij PSV klopte alles, normaal gesproken hou je dat niet 2 seizoenen achter elkaar vol. Maar bij ons moet er een hoop gebeuren om het niveau van vorig seizoen aan te tikken, dus in die zin zijn de kansen niet gestegen inderdaad.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 17:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk het niet helaas, dat lukte vorig seizoen al niet en toen klopte er veel.
Als ze voor een non-voetballer als Teze al 13 bieden lijkt me 30 voor Geertruida nog mager eigenlijkquote:Op woensdag 14 augustus 2024 17:45 schreef Wotte het volgende:
Welke idioot betaald nou 30 miljoen voor een contract van krap aan tien maanden.
O maar zo podcast kan best wel zonder deze me bigshot opgenomen worden.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 14:41 schreef De_Kraam het volgende:
[..]
Bestsellerwriter is weer eens op verkansie.
Ik ben ZIEDEND.
quote:Op woensdag 14 augustus 2024 11:37 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Zonder die knieblessure had Stengs denk ik de absolute top kunnen bereiken, want onbewust remt ie in duels en bovendien mist hij wat explosiviteit in zijn sprint, dat zijn wel dingen die je daardoor kwijtraakt ja.
Vorig jaar lag het qua kwaliteit al niet bijzonder ver uit elkaar, was meer het uitzonderlijke seizoen van PSV. Dat er nu nog best wat moet gebeuren bij Feyenoord om daar weer te komen is in ieder geval duidelijk. Op dit moment zie ik dat ook nog niet nee.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 17:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk het niet helaas, dat lukte vorig seizoen al niet en toen klopte er veel.
Nu er bij PSV niks weg is, is plek 1 toch überhaupt niet realistisch? Nouja Dest is half weg.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 16:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het moet wel heel raar lopen wil je geen 2e worden, maar het probleem is dat je ook geen 1e wordt en dat is toch zonde.
Nee natuurlijk niet.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:16 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Nu er bij PSV niks weg is, is plek 1 toch überhaupt niet realistisch? Nouja Dest is half weg.
quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:16 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Nu er bij PSV niks weg is, is plek 1 toch überhaupt niet realistisch? Nouja Dest is half weg.
Jullie stellen voor het seizoen schriftelijk af te doen?quote:
Op dit moment ben ik het wel met ze eens hoor, maar met 2-3 gerichte aankopen kan het ook zo weer anders zijn. Al denk ik dat het verlies van Wieffer groot gaat zijn.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:21 schreef hhh38 het volgende:
[..]
[..]
Jullie stellen voor het seizoen schriftelijk af te doen?
Ramalho!quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:16 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Nu er bij PSV niks weg is, is plek 1 toch überhaupt niet realistisch? Nouja Dest is half weg.
Ik denk dat je dat een beetje onderschat, in de onderlinge duels viel het mee, al kan ik me maar 1 helft herinneren dat Feyenoord de bovenliggende partij was en je speelt maar 2 keer tegen elkaar.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:15 schreef fetX het volgende:
[..]
Vorig jaar lag het qua kwaliteit al niet bijzonder ver uit elkaar, was meer het uitzonderlijke seizoen van PSV. Dat er nu nog best wat moet gebeuren bij Feyenoord om daar weer te komen is in ieder geval duidelijk. Op dit moment zie ik dat ook nog niet nee.
Omdat Feyenoord geen 1e kan worden? Dat zit er voor Ajax en Twente ook niet in. Moeten die dan ook maar stoppen met dit seizoen?quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:21 schreef hhh38 het volgende:
[..]
[..]
Jullie stellen voor het seizoen schriftelijk af te doen?
Nou nee ik vind dit de titelstrijd eigenlijk zelden de spannendste strijd om te volgen. Maar give the cup to them today.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:21 schreef hhh38 het volgende:
[..]
[..]
Jullie stellen voor het seizoen schriftelijk af te doen?
Dat zeg ik toch ook, maar zij zien het überhaupt niet gebeuren.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:22 schreef fetX het volgende:
[..]
Op dit moment ben ik het wel met ze eens hoor, maar met 2-3 gerichte aankopen kan het ook zo weer anders zijn. Al denk ik dat het verlies van Wieffer groot gaat zijn.
PSV heeft teveel goede individuen die betrokken zijn bij het creëren dan wel benutten van kansen. Daarnaast is onze Eredivisie eenmaal niet van een bijzonder niveau. De eerste coach die een coherent antwoord bedacht op PSV vorig seizoen was nota bene Ron Jans op 21 januari 2024. Het enige waar PSV een beetje slechter in is geworden, is de defensie. Daar zal je het in moeten zoeken, want PSV gaat verder lachend de 100 goals halen.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:26 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch ook, maar zij zien het überhaupt niet gebeuren.
Gelukkig wordt de favoriet ook vaak genoeg géén kampioen
Is Feyenoord zo vaak de favoriet geweest?quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:26 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch ook, maar zij zien het überhaupt niet gebeuren.
Gelukkig wordt de favoriet ook vaak genoeg géén kampioen
Die Teze kan er ook echt geen kut van inderdaad.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 17:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Als ze voor een non-voetballer als Teze al 13 bieden lijkt me 30 voor Geertruida nog mager eigenlijk
Laatste mee eens maar alsnog had/heeft Feyenoord genoeg kwaliteit voorin tov de rest van de competitie (minus PSV). Zonder die eerste twee gelijke spelen had ik het nog moeten zien.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:23 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk dat je dat een beetje onderschat, in de onderlinge duels viel het mee, al kan ik me maar 1 helft herinneren dat Feyenoord de bovenliggende partij was en je speelt maar 2 keer tegen elkaar.
PSV maakte z'n kansen wat makkelijker af, heeft aanvallend meer kwaliteit en dat lijkt me dit jaar minimaal hetzelfde.
Volgens mij hoogstens na een kampioenschap, wat vervolgens dus niet lukte.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:29 schreef Tarado het volgende:
[..]
Is Feyenoord zo vaak de favoriet geweest?
quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:37 schreef Wotte het volgende:
[..]
Die Teze kan er ook echt geen kut van inderdaad.
Er zijn genoeg voorbeelden van teams die eigenlijk veel te goed waren om punten te verspelen maar dat toch vrij regelmatig deden om uiteenlopende redenen. Meer aandacht voor Europese wedstrijden, onderschatting, gebrek aan motivatie, dat soort dingen.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:29 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
PSV heeft teveel goede individuen die betrokken zijn bij het creëren dan wel benutten van kansen. Daarnaast is onze Eredivisie eenmaal niet van een bijzonder niveau. De eerste coach die een coherent antwoord bedacht op PSV vorig seizoen was nota bene Ron Jans op 21 januari 2024. Het enige waar PSV een beetje slechter in is geworden, is de defensie. Daar zal je het in moeten zoeken, want PSV gaat verder lachend de 100 goals halen.
Wel eens dat ze wat meer individuele kwaliteit hebben, ja. Daardoor zullen ze waarschijnlijk net wat minder snel tegen een ongelukkig gelijkspelletje oplopen zoals wij afgelopen weekend. Toch verwacht ik ze niet zo ongenaakbaar als afgelopen seizoen, maar het ligt helemaal aan de komende weken of ik denk dat we nog mee gaan doen of niet. Wie weet heb je ineens een nieuwe prima speler op 10 en blijkt er een goede vervanger van Wieffer te staan plus een verbetering tov Nieuwkoop. Dan staat er ineens een heel ander Feyenoord.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:29 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
PSV heeft teveel goede individuen die betrokken zijn bij het creëren dan wel benutten van kansen. Daarnaast is onze Eredivisie eenmaal niet van een bijzonder niveau. De eerste coach die een coherent antwoord bedacht op PSV vorig seizoen was nota bene Ron Jans op 21 januari 2024. Het enige waar PSV een beetje slechter in is geworden, is de defensie. Daar zal je het in moeten zoeken, want PSV gaat verder lachend de 100 goals halen.
Niet zo heel verbazingwekkend.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:44 schreef hhh38 het volgende:
maar het gemak waarmee mensen PSV met pen opschrijven verbaast mij een beetje.
Altijd ruimte houden voor verrassingenquote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:46 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Niet zo heel verbazingwekkend.
Die heb je dan ook nauwelijks nodig in deze Eredivisie als je een kwalitatief goede aanval hebt staan.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:48 schreef Scrummie het volgende:
PSV heeft op dit moment 1 verdediger ongeveer.
Dat kloptquote:Op woensdag 14 augustus 2024 18:47 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Altijd ruimte houden voor verrassingen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |