Masochist!quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 14:18 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Een goede 2 uur heb ik geluisterd, er is niets echt nieuws gezegd.
En een paar jaar geleden was hij nog uitgesproken Never Trumper. Duidelijk een CIA asset gestuurd om de campagne van Trump van binnenuit te slopen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 14:58 schreef Nielsch het volgende:
Dus de running mate van Trump neukt banken en is een drag queen? Woke hoor!
quote:HONOLULU (HawaiiNewsNow) - Several local lawmakers are firing back after learning former Congresswoman Tulsi Gabbard was placed on the terror watch list.
Representatives Gene Ward, Diamond Garcia, Davis Alcos and Elijah Pierick sent a letter to the Transportation Security Administration (TSA) asking for answers and calling the move “harassment.”
The Air Marshal National Council says whistle-blowers told them that Gabbard is included in the Quiet Skies program, which monitors “elevated risks to aviation security.”
Reports say at least five agents and two explosive detection canine teams were following Gabbard and her husband last month.
Dat was maar heel even. De grootste vertraging werd veroorzaakt door Trump zelf omdat hij niet live gefactcheckt wilde worden tijdens het interviewquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 13:47 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Allereerst waren er drie interviewsters, meervoud dus. En het interview werd beeindigd op verzoek van Trumps mensen:
[..]
En de interviewers waren niet 'laat', ze kampten met technische problemen. Je weet wel, net zoals je grote vriend Musk vannacht.
Ook dat nog. Dat had ik even gemist.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 15:58 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Dat was maar heel even. De grootste vertraging werd veroorzaakt door Trump zelf omdat hij niet live gefactcheckt wilde worden tijdens het interview![]()
[ x ]
Typisch @Chivaz . Niet even zijn fout toegeven dat het Trump was die 'glashard loog' en niet jij.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ook dat nog. Dat had ik even gemist.
Maar het doet er verder niet toe, Chivaz hield snel z'n mond en reageerde niet meer toen hij met de feiten werden geconfronteerd. Tot het volgende onzinverhaal, I guess.
Dan zal het binnenkort wel op wikileaks staanquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:16 schreef AnneX het volgende:
De laptop van Hunter Biden is interessanter. Toch!?
[ x ]
Trump zou het onmiddelijk openbaar gemaakt hebben ...quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:16 schreef AnneX het volgende:
De laptop van Hunter Biden is interessanter. Toch!?
[ x ]
Wat een geoudehoer. Stel idioten.quote:
LOL en dan durven sommigen ook nog met droge ogen te beweren dat 'de MSM', en met name de 3 outlets die in het artikel worden genoemd, in de zak van de Democrats zouden zitten. Nou zie hier hét bewijs tegen deze hardnekkige BS!quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 16:16 schreef AnneX het volgende:
De laptop van Hunter Biden is interessanter. Toch!?
[ x ]
Sure... gooi vooral rustig een landje plat hier en daar, want over amper 80 jaar zie je er helemaal niks meer van. Echt niet.quote:
Daar had hij het al eerder over tijdens aan rally:quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:39 schreef Ulx het volgende:
[ x ]
Dus een paar weken voordat de rechter de straf wegens 34 veroordelingen bepaalt gaat Trump roepen dat hij van plan is naar Venezuela te vluchten.....
Dat mag en kan hij om meerdere redenen niet: hij is vrij op borgtochten mag de USA niet verlaten, en hij wordt beschermd door de Secret Service, die kunnen en willen hem niet zomaar overal ter wereld beschermen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:39 schreef Ulx het volgende:
[ x ]
Dus een paar weken voordat de rechter de straf wegens 34 veroordelingen bepaalt gaat Trump roepen dat hij van plan is naar Venezuela te vluchten.....
Je bedoelt een man die goed is geweest in het overnemen van bedrijven en een goed team om zich had en genoeg geldquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:05 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Wat een geoudehoer. Stel idioten.
De ooit zo vooruitstrevende en toekomstgerichte slimme/sluwe ondernemer Elon Musk die tientallen miljoenen investeert om de man die de klok decennia wil terugdraaien in het Witte Huis te krijgen.
quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:41 schreef Beathoven het volgende:
Het meest merkwaardige tussen de merkwaardigheid is die opmerking van Trump in het “Musk interview” waarin hij aangaf dat hij Harris ergens op een cover had gezien en dat ze er zeer goed uitzag en deed denken aan zijn first lady Melania.
Het past niet in zijn patroon en het kan enkele van zijn stemmers weg laten drijven uit nieuwsgierigheid.
En gegeven Melania bijna letterlijk op bestelling uit Slovenië is gekomen omdat ze er wel lekker uitzag voor geilneef Donald, is het een twijfelachtig compliment uit zijn mond.
Wat heeft die beste man recent gesnoven?
Hij heeft daar al op gereageerd, zie post ervoor.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 19:04 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Unhinged rant incoming from Mar a Lago
Dat slurring vind ik wel raar. Zo klinkt het haast als een A.I.-opname.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:54 schreef Kijkertje het volgende:
De rijzende zeespiegel opent ook gewoon nieuwe mogelijkheden:
[ x ]
Niks raar aan. Zo klinkt een aftakelende bejaarde.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 19:31 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat slurring vind ik wel raar. Zo klinkt het haast als een A.I.-opname.
Hij is vrij op borgtocht en mag niet weg. Toch kondigt hij aam dat hij wil vluchten.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:25 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Dat mag en kan hij om meerdere redenen niet: hij is vrij op borgtochten mag de USA niet verlaten, en hij wordt beschermd door de Secret Service, die kunnen en willen hem niet zomaar overal ter wereld beschermen.
Ja, niet echt origineel.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:54 schreef Kijkertje het volgende:
De rijzende zeespiegel opent ook gewoon nieuwe mogelijkheden:
[ x ]
Volgens mij heb ik 'm hier voor nooit zo gehoord, vandaar de verbazing.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 19:59 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Niks raar aan. Zo klinkt een aftakelende bejaarde.
Kukident uitgewerkt, het kan de beste overkomen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 20:12 schreef Arcee het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik 'm hier voor nooit zo gehoord, vandaar de verbazing.
Preventieve maatregelen. De parole officer weet het nu ook.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:39 schreef Ulx het volgende:
[ x ]
Dus een paar weken voordat de rechter de straf wegens 34 veroordelingen bepaalt gaat Trump roepen dat hij van plan is naar Venezuela te vluchten.....
Als Venezuela echt hun criminelen naar de VS stuurt zoals het oranje orakel beweert dan zit Trump twee dagen later weer in Amerika.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:39 schreef Ulx het volgende:
[ x ]
Dus een paar weken voordat de rechter de straf wegens 34 veroordelingen bepaalt gaat Trump roepen dat hij van plan is naar Venezuela te vluchten.....
Zou je denken. Er zijn vast Oranje uitzonderingen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 21:25 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Als Venezuela echt hun criminelen naar de VS stuurt zoals het oranje orakel beweert dan zit Trump twee dagen later weer in Amerika.
Ze schijnen vooral uit te waaieren naar andere landen in Zuid-Amerika vanwege een gebrek aan kansen in eigen land. Zo blijkt maar weer eens dat je economie ten gronde richten ook veel positieve effecten heeft.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 21:21 schreef Montov het volgende:
Trump gaf aan dat veel criminelen uit Venezuela naar de VS gaan en dat straks Venezuela beter vertoeven is dan de VS. Een soort grapje dus om weer zijn immigratie geneuzel te promoten.
Peru c.s. denken daar dan net weer wat anders over.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 21:35 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ze schijnen vooral uit te waaieren naar andere landen in Zuid-Amerika vanwege een gebrek aan kansen in eigen land. Zo blijkt maar weer eens dat je economie ten gronde richten ook veel positieve effecten heeft.
Tja, Venezuela first he.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 21:44 schreef nostra het volgende:
[..]
Peru c.s. denken daar dan net weer wat anders over.
Is dit echt een account van team Trump.quote:
Deze tweet werd gerepost op het officiele Trump Campaign Twitter-accountquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 23:45 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Is dit echt een account van team Trump.
Het racisme druipt ervan.... Daarom lijkt het me eerder een fake-account
Het is dus racisme..... blanke mensen bang maken voor donkere mensen die in hun buurt komen wonen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 23:54 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Deze tweet werd gerepost op het officiele Trump Campaign Twitter-account
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |