Al besproken.quote:Op zondag 11 augustus 2024 10:04 schreef PippenScottie het volgende:
Was dit de tunnel van Lady Diana eigenlijk?
Ja gewoon bij ieder drinkpuntquote:Op zondag 11 augustus 2024 10:03 schreef Fodio het volgende:
Ligt het aan mij of drinkt Sifan heel weinig? Heeft iemand haar veel water zien drinken?
ja die pakte water (mistens 2 keer gezien)quote:Op zondag 11 augustus 2024 10:03 schreef Fodio het volgende:
Ligt het aan mij of drinkt Sifan heel weinig? Heeft iemand haar veel water zien drinken?
Duidelijk geen hayabusaquote:
Nee, daar is de finish nog niet in zicht.quote:Op zondag 11 augustus 2024 10:04 schreef Nober het volgende:
[..]
Als 't maar niet de tunnel naar gaza is.
sowieso zou er een ultramarathon moeten zijnquote:Op zondag 11 augustus 2024 10:02 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Misschien is 42km nog wel te kort.
quote:Op zondag 11 augustus 2024 10:06 schreef kilon het volgende:
Dit is hoe dan ook een historisch moment in de atletiek geschiedenis. De vraag gaat zijn of het geschiedenis wordt dat men ook blijft onthouden
De jury zegt dat de wedstrijd nog niet begonnen wasquote:Op zondag 11 augustus 2024 09:58 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Kan team GB haar nog van de baan beuken?
Ik wel hoor.quote:Op zondag 11 augustus 2024 10:06 schreef kilon het volgende:
Dit is hoe dan ook een historisch moment in de atletiek geschiedenis. De vraag gaat zijn of het geschiedenis wordt dat men ook blijft onthouden
Nee ik zou ook na 100m al afgehaakt zijn.quote:Op zondag 11 augustus 2024 10:06 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Ik zou niet met Sifan naar de finish lopen
Doe er 10 meter bij.quote:Op zondag 11 augustus 2024 10:05 schreef TAmaru het volgende:
[..]
sowieso zou er een ultramarathon moeten zijn
quote:Elk evenement dat langer is dan 42 kilometer en 195 meter wordt beschouwd als een ultramarathon.
Op het moment dat de vlam wordt ontstoken beginnen met lopen en wie er twee weken later de grootste afstand heeft afgelegd krijgt goud bij de sluitingsceremonie.quote:Op zondag 11 augustus 2024 10:05 schreef TAmaru het volgende:
[..]
sowieso zou er een ultramarathon moeten zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |