Vrees voor een nieuwe variant als dit niet omlaag gaat.quote:FLiRT-variant corona duikt in heel Nederland op: tot 90 keer meer virusdeeltjes in riool dan vorige zomer
De FLiRT-variant van het coronavirus zorgt voor een flinke piek in het aantal besmettingen. Het aantal virusdeeltjes in het riool lag afgelopen maand zo’n zes keer hoger dan een jaar geleden, blijkt uit cijfers van het RIVM. Op sommige plekken in Nederland is het verschil met vorige zomer nóg groter.
De voorlopige coronapiek lag halverwege juli, met zo’n 120 biljoen virusdeeltjes per 100.000 inwoners. Dat is het hoogste aantal virusdeeltjes sinds begin januari, vlak na de vorige besmettingsgolf. Toen, vlak na de eerste kerst zonder specifieke maatregelen, telde het RIVM op het hoogtepunt meer dan 400 biljoen virusdeeltjes per 100.000 inwoners.
Dat is een landelijk gemiddelde; in sommige delen van het land is het aantal virusdeeltjes veel sneller gestegen. Zo ligt het aantal deeltjes in West-Friesland 8986 procent hoger dan vorig jaar: zo’n negentig keer hoger dus. In Roerdalen en Roermond lag het aantal virusdeeltjes vorig jaar juist iets hoger dan nu.
De huidige coronagolf is zelfs hoger dan die in 2021, maar is voorlopig minder ziekmakend. Het aantal ziekenhuisopnamen neemt voorlopig amper toe. Ondertussen bereiden GGD’s een nieuwe serie vaccinaties voor. Eind augustus gaan de eerste uitnodigingen de deur uit, in september moeten de eerste prikken worden gezet.
Och, daar kom ik toch nooit.quote:Het aantal virusdeeltjes in het riool lag afgelopen maand zo’n zes keer hoger dan een jaar geleden
Ga je hier nou echt zulke aandachts onzin plaatsen wat komt van anonieme twitter users?quote:
Zou er een reden zijn voor deze lokale enorme stijging?quote:Op dinsdag 30 juli 2024 18:14 schreef Mikeytt het volgende:
Zo ligt het aantal deeltjes in West-Friesland 8986 procent hoger dan vorig jaar: zo’n negentig keer hoger dus.
(uit link)
https://www.ad.nl/binnenl(...)rige-zomer~a54c1373/
Ik zou er juist waarde aan hechten gezien ze COVID-19 in riolen aantroffen ruim een jaar voor de uitbraak in Wuhan.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 18:31 schreef Za het volgende:
[..]
Zou er een reden zijn voor deze lokale enorme stijging?
(ik heb nooit waarde gehecht aan dat rioolwater gedoe btw, imo complete onzin)
Leg even uit, want dit snap ik niet.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 18:57 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Ik zou er juist waarde aan hechten gezien ze COVID-19 in riolen aantroffen ruim een jaar voor de uitbraak in Wuhan.
Wat dus onderbouwd dat Wuhan versie mee gerommeld is.
Dat ze het virus wat we kennen uit Wuhan, aantroffen in riolen in bijvoorbeeld Spanje, een jaar eerder al.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 18:58 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Leg even uit, want dit snap ik niet.
Een alcoholklok:quote:
https://www.ad.nl/koken-e(...)lverbod-in~ae825711/quote:Vanaf vandaag wordt de verkoop van alcohol tussen 20.00 uur en 07.00 uur verboden.
Echt gebeurd, ik heb meegemaakt dat iemand een six pack 0,0 niet meekreeg na 20:00quote:Op dinsdag 30 juli 2024 19:06 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Een alcoholklok:
[..]
https://www.ad.nl/koken-e(...)lverbod-in~ae825711/
Dit wordt overduidelijk veroorzaakt doordat mensen na 8 uur 's avonds nog bier mogen kopen.
Dit was echt zo fucking dom.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 19:06 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Een alcoholklok:
[..]
https://www.ad.nl/koken-e(...)lverbod-in~ae825711/
Dit wordt overduidelijk veroorzaakt doordat mensen na 8 uur 's avonds nog bier mogen kopen.
Coffeeshops moeten dicht op 15 maartquote:Direct nadat de ministers Bruins en Slob bekend hadden gemaakt dat niet alleen scholen en kinderopvangorganisaties, maar ook coffeeshops de komende drie weken de deuren moeten sluiten, ontstonden in het hele land lange rijen van mensen die nog snel even wat drugs wilden halen.
Nou toch maar nietquote:Burgemeesters drongen er vandaag bij het kabinet al op aan dat de coffeeshops toestemming zouden krijgen om hun loketten weer te openen. Ze vreesden dat de illegale straathandel in drugs weer zou opbloeien door de gedwongen sluiting. Ze vinden dus gehoor voor hun oproep.
Aangetroffen met terugwerkende kracht dmv geen idee welke tests.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 18:57 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Ik zou er juist waarde aan hechten gezien ze COVID-19 in riolen aantroffen ruim een jaar voor de uitbraak in Wuhan.
Wat dus onderbouwd dat Wuhan versie mee gerommeld is.
Die chronische paniekzaaier had je inderdaad ook nog ja.quote:Op woensdag 31 juli 2024 06:56 schreef nostra het volgende:
Zelfs Ginny Mooij boeit dit niet meer.
Wel leuke naam though.
dom verslaafd kutvolkquote:Op dinsdag 30 juli 2024 19:38 schreef MMaRsu het volgende:
https://www.rtl.nl/nieuws(...)ie-weken-lange-rijen
[..]
Coffeeshops moeten dicht op 15 maart
16 maart..
https://nos.nl/artikel/23(...)er-open-voor-afhalen
[..]
Nou toch maar niet
En wanneer stoppen ze met beginnenquote:Op dinsdag 30 juli 2024 18:20 schreef Za het volgende:
GGD’s beginnen vanaf maandag 16 september weer met het vaccineren.
Niet zo oordelen, het is maar een plant.quote:
Mondkapjes op ook buiten (o ja even Siewert bellen)quote:Op woensdag 31 juli 2024 10:26 schreef HSG het volgende:
Alcoholverbod na 20:00.
Horeca dicht!
Alleen supermarkten open!
Niet meer op straat na 21:00
15 meter afstand!!
QR-codes invoeren.
Behalve scholen, de grootste besmettingshaarden, die moeten openblijven want anders zielig voor de ouders en leraren tellen niet mee.quote:Op woensdag 31 juli 2024 10:45 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Mondkapjes op ook buiten (o ja even Siewert bellen)
kinderen niet meer op bezoek bij opa en oma
Stervende patienten alleen laten sterven
vaccinatieplicht
het is de schuld van de ongevaccineerden = wappies
Nu ik hoor in mijn omgeving weer veel mensen die het hebben.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 18:15 schreef HeatWave het volgende:
Goed dat ze het even komen melden anders had niemand het geweten of er ene moer van gemerkt.
Schema van Hans maar weer voor de dag halen dan.quote:Op woensdag 31 juli 2024 10:26 schreef HSG het volgende:
Alcoholverbod na 20:00.
Horeca dicht!
Alleen supermarkten open!
Niet meer op straat na 21:00
15 meter afstand!!
QR-codes invoeren.
Riooljournalistiek.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 18:15 schreef HeatWave het volgende:
Goed dat ze het even komen melden anders had niemand het geweten of er ene moer van gemerkt.
Ik was 4 weken terug een week lang ziek met corona achtige klachten en op het werk was ik niet de enige.quote:
Is hier nog wat uit gekomen? Poging tot moord?quote:
Agent is zogenaamd vervolgd. Maar verder ook geen idee.quote:Op woensdag 31 juli 2024 17:51 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Is hier nog wat uit gekomen? Poging tot moord?
https://nos.nl/artikel/24(...)spoot-met-waterkanonquote:De Rijksrecherche deed onderzoek naar het incident en daaruit is volgens justitie gebleken dat de agent die het waterkanon bestuurde niet heeft gehandeld volgens de geldende instructie.
Ze wilde de man met het kettingslot tegenhouden, maar koos daarbij voor een disproportionele inzet, oordeelt het OM. "De waterwerper is niet bedoeld om zo op individuen te richten. Er had voor een minder ingrijpend middel kunnen worden gekozen."
Veel water.quote:Op woensdag 31 juli 2024 17:51 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Is hier nog wat uit gekomen? Poging tot moord?
Ik afgelopen week hetzelfde, mn vrouw ook. De week ervoor 2 collega's ziek, waarvan 1 zich getest heeft en was positief.quote:Op woensdag 31 juli 2024 14:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik was 4 weken terug een week lang ziek met corona achtige klachten en op het werk was ik niet de enige.
Je moet wat.quote:Op woensdag 31 juli 2024 12:34 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Schema van Hans maar weer voor de dag halen dan.
Kun je je nog steeds laten testen dan?quote:Op woensdag 31 juli 2024 18:32 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Ik afgelopen week hetzelfde, mn vrouw ook. De week ervoor 2 collega's ziek, waarvan 1 zich getest heeft en was positief.
Zelftests.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 09:57 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Kun je je nog steeds laten testen dan?
Het personeel op de vaccinatielocaties en in de testcentra waren grotendeels medische studenten. Die zullen vast wel een ander bijbaantje gevonden hebben. Helaas zal dat baantje bijna altijd minder betalen.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 09:57 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Overigens waar is heel die infra heen gegaan. Ligt die in opslag voor de volgende pandemie?
Ik had corona.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:01 schreef inslagenreuring het volgende:
Zijn er al mensen dusdanig ziek geweest dat ze niet op het werk konden verschijnen, en noodgedwongen in de tuin moesten zitten om een laatste rondje af te doppen?
Voor sommige mensen wel. Ook de griep is spannend voor die groep mensen.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:21 schreef VEM2012 het volgende:
Dit virus zal gewoon door blijven gaan omdat inentingen de verspreiding niet stoppen. Onmogelijk om uit te roeien dus. Maar voordat er ooit inentingen bedacht zijn was er al zoiets als natuurlijke afweer. Die is opgebouwd middels inentingen en besmettingen en dus is het niet meer zo spannend allemaal.
Er zijn toch voor miljoenen apparaten aangekocht om de tests uit te kunnen voeren.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:09 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het personeel op de vaccinatielocaties en in de testcentra waren grotendeels medische studenten. Die zullen vast wel een ander bijbaantje gevonden hebben. Helaas zal dat baantje bijna altijd minder betalen.
Wat betreft materialen is bijna alles bedoeld om weg te gooien na gebruik. Wat je dan nog over houd is makkelijk aan te schaffen en/of op te slaan.
Als je kwetsbaar bent, dan ben je voor heel veel virussen kwetsbaar. Corona wordt er nu uitgelicht omdat het een pandemie heeft veroorzaakt. Maar daar zijn we al lang uit.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:23 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Voor sommige mensen wel. Ook de groep is spannend voor die groep mensen.
Mijn vader was niet kwetsbaar. Toch presteert hij het om zo erg lang in een coma te liggen. Bijna niemand had toen corona meer in 2023.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Als je kwetsbaar bent, dan ben je voor heel veel virussen kwetsbaar. Corona wordt er nu uitgelicht omdat het een pandemie heeft veroorzaakt. Maar daar zijn we al lang uit.
Ik noemde ook de griep. Punt is dat we niet bewust zijn dat er kwetsbare mensen zijn. We zijn weer terug naar ach even doorzetten, paracetamol erin en doorgaan. Je leeft niet alleen op de wereld.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Als je kwetsbaar bent, dan ben je voor heel veel virussen kwetsbaar. Corona wordt er nu uitgelicht omdat het een pandemie heeft veroorzaakt. Maar daar zijn we al lang uit.
En was je ook ziek?quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:16 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ik had corona.
Alles afgezegd.
Want vriendje met astma, 1 van mijn liefste vrienden longkanker, cliënte van werk in coma gelegen door een longontsteking en als bonus mijn vader die 6-7 weken in coma heeft gelegen door corona.
Dus ja. Ik test wel even. Een verkoudheid kunnen de mensen waar ik van hou wel hebben.
Corona niet.
Ook mensen met Corona gaan naar de WC. En die virussen zitten via je bloed in je hele lijf.quote:Op woensdag 31 juli 2024 03:23 schreef Za het volgende:
[..]
Aangetroffen met terugwerkende kracht dmv geen idee welke tests.
Ik heb echt nooit de rioolwaarden toestanden geloofd. De voorspellingen zijn nooit uitgekomen, en ook nu is er geen enkele logica in te ontdekken.
Tja, life sucks and then you die.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:38 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ik noemde ook de griep. Punt is dat we niet bewust zijn dat er kwetsbare mensen zijn. We zijn weer terug naar ach even doorzetten, paracetamol erin en doorgaan. Je leeft niet alleen op de wereld.
Ja, jij zegt zelf dat je 'corona had'. Dus dan vraag ik of je ziek was.quote:
Dit soort dingen krijg je als je maar 1 meting doet, op 1 locatie. Maar dat ze het verkeerd meten maakt het nog geen onzin. Dat maakt het een slecht onderzoek.quote:Op woensdag 31 juli 2024 15:41 schreef Za het volgende:
2020:
In Amsterdam is de concentratie van coronavirusresten in het riool in één week toegenomen met een factor 10. Dat blijkt uit metingen van het wateronderzoeksinstituut KWR. Op woensdag 10 juni bevatte het rioolwater ruim 40 virus-gen-deeltjes (stukjes RNA van het coronavirus) per milliliter, terwijl de concentratie een week eerder slechts 4 deeltjes per milliliter bedroeg.
De eerste keer dat de virusconcentratie in het Amsterdamse riool deze hoogte bereikte, was in de eerste helft van maart, en telde Amsterdam tussen 10 en 20 vastgestelde besmettingen. Dat was een paar dagen voor de lockdown werd afgekondigd, en een week voor de toespraak van Rutte tot het Nederlandse volk. Zo snel kan het dus gaan.
[ afbeelding ]
https://www.at5.nl/artike(...)damse-riool-loopt-op
Een week later toe de enorme golf in Amsterdam uitbleef:
De piek in de concentratie aan virusresten in het riool van Amsterdam bleek uiteindelijk een toevallige schommeling en geen begin van een tweede besmettingsgolf. De waarde ligt nu zelfs dicht bij de detectiegrens waaronder onderzoekers het niet meer kunnen waarnemen.
Correctie door KWR zelf.
Wat een pisvlek ben je toch.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:42 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Tja, life sucks and then you die.
Je kunt te allen tijde wat onder de leden hebben. Dat er kwetsbaren zijn kun je verder ook niet veel aan veranderen.
Er zijn ook mensen die netjes thuis blijven, zodat ze niet al hun collega's ziek maken.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:01 schreef inslagenreuring het volgende:
Zijn er al mensen dusdanig ziek geweest dat ze niet op het werk konden verschijnen, en noodgedwongen in de tuin moesten zitten om een laatste rondje af te doppen?
Er zijn ook collega's die helemaal niets merken en nietsvermoedend naar het werk gaan, en misschien al hun collega's wel ziek maken.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:46 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Er zijn ook mensen die netjes thuis blijven, zodat ze niet al hun collega's ziek maken.
En dat de ouderen en zwakkeren er aan dood gaan is natuurlijke selectie?quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:21 schreef VEM2012 het volgende:
Dit virus zal gewoon door blijven gaan omdat inentingen de verspreiding niet stoppen. Onmogelijk om uit te roeien dus. Maar voordat er ooit inentingen bedacht zijn was er al zoiets als natuurlijke afweer. Die is opgebouwd middels inentingen en besmettingen en dus is het niet meer zo spannend allemaal.
Ik ben er voor om mensen die ziek naar het werk gaan aan te klagen wegens poging tot doodslag. Maar veel mannen vinden dat stoer.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:48 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Er zijn ook collega's die helemaal niets merken en nietsvermoedend naar het werk gaan, en misschien al hun collega's wel ziek maken.
Dus test je neus kapot en was je handen stuk.
Ja en dat is de realiteit.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:48 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Er zijn ook collega's die helemaal niets merken en nietsvermoedend naar het werk gaan, en misschien al hun collega's wel ziek maken.
Dus test je neus kapot en was je handen stuk.
Je bent een echte kerel en gaat dus gewoon naar je werkt terwijl je alles onder hoest. Je steekt een collega aan, die het weer aan zijn kinderen doorgeeft, die naar opa en oma gaan. En 1 van die twee overleeft het niet.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:57 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ja en dat is de realiteit.
Als je zoiets hebt meegemaakt wat mijn familie en ik heb mee hebben gemaakt dan doe je gewoon een simpel testje.
O, vervelend om te lezen. Gaat het inmiddels weer goed met hem?quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:36 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Mijn vader was niet kwetsbaar. Toch presteert hij het om zo erg lang in een coma te liggen. Bijna niemand had toen corona meer in 2023.
Wil je de gruwelijkheden nog lezen? Ik heb een eigen topic erover.
Dit is een act hoop ik?quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:54 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ik ben er voor om mensen die ziek naar het werk gaan aan te klagen wegens poging tot doodslag. Maar veel mannen vinden dat stoer.
Hou je ook een lijstje bij hoeveel mensen je ziek hebt gemaakt en hoeveel het niet hebben overleefd?
Dat snap ik. Maar jouw tragische omstandigheden zijn niet de doorsnee realiteit van een ander.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:57 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ja en dat is de realiteit.
Als je zoiets hebt meegemaakt wat mijn familie en ik mee hebben gemaakt dan doe je gewoon een simpel testje.
Maar wat wil je dan? Dat iedereen met een loopneus thuisblijft? Een loopneus kan heel veel oorzaken hebben en er zijn mensen die zo'n beetje de helft van de tijd met een loopneus rondlopen.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:38 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ik noemde ook de griep. Punt is dat we niet bewust zijn dat er kwetsbare mensen zijn. We zijn weer terug naar ach even doorzetten, paracetamol erin en doorgaan. Je leeft niet alleen op de wereld.
Ah, jij bent die Echte Kerel. Hoeveel opa's en oma's heb je door dat stoere gedrag al het hoekje om laten gaan?quote:
Wat een vileine invulling is dit zeg!quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:50 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
En dat de ouderen en zwakkeren er aan dood gaan is natuurlijke selectie?
Nee. We zijn inmiddels anderhalf jaar verder.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 12:02 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
O, vervelend om te lezen. Gaat het inmiddels weer goed met hem?
Ik spreek verder over het algemeen. Momenteel zijn er duidelijk heel veel besmettingen, maar het heeft gelukkig bij vrijwel iedereen nu een mild verloop.
Ik wilde maar aangeven dat een natuurlijke afweer wel werkt, maar dat er door dat proces ook veel ouderen en zwakkeren dood gaan. Voor de uitvinding van vaccins was "een griepje" de belangrijkste doodsoorzaak.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 12:08 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Wat een vileine invulling is dit zeg!
Als je ingeënt bent tegen corona is de kans op een ernstig verloop extreem klein, zelfs bij de vroegere varianten die veel listiger waren. De kans dat je eraan overlijdt nog veel kleiner uiteraard. We hebben het onder controle momenteel. Dat is wat ik zeg.
Wat naar. Sterkte.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 12:15 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Nee. We zijn inmiddels anderhalf jaar verder.
Hij is niet meer de sterkste man van mijn leven.
Als hij nu dood gaat vind ik het prima. Het leven is eindig. Soort van vrede.
Maar mijn vader was echt nog sterker dan Grote Smurf.
Nu is hij nog maar een schim van zichzelf .
Mijn opmerking was niets anders dan het opsommen van waar we nu staan. En dat is voor het overgrote deel via inentingen en de rest heeft voor het overgrote deel afweer vanwege een doorgemaakte infectie (deel van de mensen die ingeënt zijn natuurlijk ook).quote:Op donderdag 1 augustus 2024 12:15 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ik wilde maar aangeven dat een natuurlijke afweer wel werkt, maar dat er door dat proces ook veel ouderen en zwakkeren dood gaan. Voor de uitvinding van vaccins was "een griepje" de belangrijkste doodoorzaak.
Dat vond ik ook behoorlijk asociaal van de initiële Corona-aanpak hier in Nederland: "zoveel mogelijk mensen moeten gewoon zo snel mogelijk een afweer ontwikkelen, zodat we groepsimmuniteit bereiken, dus beschermingsmiddelen zoals mondkapjes zijn niet wenselijk". Dat is hetzelfde als zeggen: "we doen helemaal niets en laten gewoon een paar procent van de bevolking dood gaan."
Weet je wat nog erger is? De wetenschap dat jezelf de schuldige bent (er voelen zich nog steeds een paar mensen schuldig)quote:
Ik zie eerlijk gezegd inmiddels nergens meer die testen liggen. En grieptesten hebben we volgens mij nooit gehad. Dus ik denk dat bij vrijwel de meeste mensen het niet meer realistisch is om dat aan hen te vragen.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 12:28 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Weet je wat nog erger is? De wetenschap dat jezelf de schuldige bent (er voelen zich nog steeds een paar mensen schuldig)
Daarom even roeren met een staafje in je neus.
En bij mijn vader had het denk ik niet voorkomen worden want zijn vrouw in het onderwijs. Mijn zusje voelt zich ook nog steeds kut want kinderen.
Ze hadden het niet kunnen voorkomen en ze gingen tegen mij verontschuldigen maar ik had echt zo iets: voel je ajb niet schuldig niks ligt aan jullie.
Je hoeft het ook niet te vragen.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 12:36 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik zie eerlijk gezegd inmiddels nergens meer die testen liggen. En grieptesten hebben we volgens mij nooit gehad. Dus ik denk dat bij vrijwel de meeste mensen het niet meer realistisch is om dat aan hen te vragen.
En helemaal eens met dat iets wat je niet kan voorkomen niet tot schuldgevoel moet leiden. Maar ik snap aan de andere kant ook wel dat gelet op de impact die emotie er is.
Nee, dat is via natuurlijk mutatie Omikron geweest, die dwong de minister de lockdowns op te heffen en dat was nog na de 3e of 4e keer "immuunsystemen boosten".quote:Op donderdag 1 augustus 2024 12:23 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Mijn opmerking was niets anders dan het opsommen van waar we nu staan. En dat is voor het overgrote deel via inentingen en de rest heeft voor het overgrote deel afweer vanwege een doorgemaakte infectie (deel van de mensen die ingeënt zijn natuurlijk ook).
We moeten vooral discussieren over de vraag waarom er zoveel onzinnige maatregelen waren die waren gebaseerd op valse claims van wetenschap.quote:Die initiële Corona aanpak waar jij het over hebt is nooit beleid geweest. In de eerste toespraak is er iets gezegd over groepsimmuniteit, maar dat was met zeer gebrekkige kennis van dat moment. En mondkapjes wilde men niet omdat het RIVM op basis van onderzoek concludeerde dat die niet zouden bijdragen aan het afremmen. Ongeacht of dat waar is of niet, er is dus nooit een beleid geweest van "we laten gewoon een paar procent van de bevolking doodgaan".
Men heeft afwegingen gemaakt. Tegenover iedere maatregel staat ook nadeel. Zo is vrij bekend dat met name onder jongeren er veel meer mentale problemen zijn. En ook hier kun je ellenlang discussiëren of dan de maatregelen te strikt waren, of niet strikt genoeg. Maar jouw beschuldiging (die ik een beetje vergelijk met wat Bij1 in de Tweede Kamer naar voren bracht) vind ik niet terecht.
Maar begrijp ik nou goed dat jij vindt dat iedereen die klachten heeft die passen bij corona zich moet laten testen voordat die naar buiten gaat?quote:Op donderdag 1 augustus 2024 12:58 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Je hoeft het ook niet te vragen.
Gebruik gewoon je gezond verstand.
Zo simpel is het.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |