Een Christelijk kalifaat.quote:
Alleen de grootste idioten en haters van de democratie lezen zoiets en denken 'ja, dat is mijn president'. Wát een niveautje weer.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 07:16 schreef AnneX het volgende:
Het gaat goed met Conway’s actie om trump verder te ontregelen.
Ben bang, dat het alleen vermaak voor de Dem incrowd is. Dat het de trump cult niet bereikt.
Als het effect in november goed uitvalt ofwel een giga blue wave- dan ‘zitten‘ we - als wereld - de komende 4 jaar goed.
[ x ]
En zelf AI fake news posten. Dit is nu echt 1984.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 07:20 schreef AnneX het volgende:
Vier miljoen! Door dudes.
Laatste nieuws.
[ x ]
quote:Op dinsdag 30 juli 2024 07:20 schreef AnneX het volgende:
Vier miljoen! Door dudes.
Laatste nieuws.
[ x ]
Account doet het weerquote:Op dinsdag 30 juli 2024 07:20 schreef AnneX het volgende:
Vier miljoen! Door dudes.
Laatste nieuws.
[ x ]
Ja, maar wel gedaan door een échte Alfa-man, die zijn kind dood waant omdat ze wat anders over bepaalde dingen denkt. Daar herken je de échte vrijheid van meningsuiting-fan aan. En er waren ook best nog veel mensen die het roerend met hem eens waren en zich daarna afvragen waarom bepaalde mensen elkaar opzoeken als ze geweerd worden uit de samenleving of familie.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 08:46 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Account doet het weer![]()
Waarschijnlijk vanwege teveel ophef
Toch vraag ik me af hoe we zouden reageren als het andersom was geweest.quote:
Dat betwijfel ik. Termijnen voor rechters van het hooggerechtshof is gewoon een goed idee wat onder democraten brede steun zal hebben.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 08:54 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Toch vraag ik me af hoe we zouden reageren als het andersom was geweest.
Dus een Supreme Court die juist meer progressief is en dan een uitspraak doet die de republikeinen niet zint. Bijvoorbeeld: elke vrouw heeft recht op abortus. Vervolgens reageren de republikeinen daarop door zittingstermijnen aan de rechters op te leggen zodat ze eerder vervangen kunnen worden. Ik denk dat er hier uiterst verontwaardigd gereageerd zou worden op deze poging om de rechterlijke macht naar de hand van de republikeinen te zetten.
Niet mee oneens, al is het natuurlijk al vreemd dat het blijkbaar uitmaakt wat de politieke voorkeur is van een rechter en dat het voor politieke leiders mogelijk is daar zelf mensen neer te zetten. Van welke kant je het ook bekijkt, het blijft een gebed zonder eind. Maar dat heb je sowieso al met de keuzemogelijkheid op maar twee partijen.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 08:54 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Toch vraag ik me af hoe we zouden reageren als het andersom was geweest.
Dus een Supreme Court die juist meer progressief is en dan een uitspraak doet die de republikeinen niet zint. Bijvoorbeeld: elke vrouw heeft recht op abortus. Vervolgens reageren de republikeinen daarop door zittingstermijnen aan de rechters op te leggen zodat ze eerder vervangen kunnen worden. Ik denk dat er hier uiterst verontwaardigd gereageerd zou worden op deze poging om de rechterlijke macht naar de hand van de republikeinen te zetten.
Ook niet mee oneens, al is die laatste zin helaas subjectief, want vraag het een Trumper en die zou zeggen dat de GOP juist het beste voor heeft met het land. Hoe gek het ook klinkt. En die zal ook zeggen dat de Dems dat niet zijn.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 09:09 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik. Termijnen voor rechters van het hooggerechtshof is gewoon een goed idee wat onder democraten brede steun zal hebben.
Ik denk wel dat men behoorlijk wantrouwig is als de republikeinen met dit voorstel komen en zich afvragen wat het addertje onder het gras is. Republikeinen anno 2024 staan niet echt bekend om goede ideeën in dienst van het land
Ik denk dat het voornamelijk een gevalletje "dat moet jij zeggen" is:"quote:Op dinsdag 30 juli 2024 12:54 schreef xpompompomx het volgende:
Ik begrijp dat men het aan Republikeinse zijde niet zo leuk vindt om 'weird' genoemd te worden?
quote:Op dinsdag 30 juli 2024 13:04 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Staan al die mensen op de collage dan voor de democraten op kieslijsten?
Ik ben blij met deze zelfreflectie.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 13:10 schreef HeatWave het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
JD Vance is wierd!
Nee, dat staan ze idd niet, maar gezien dit het beeld is dat Kamala graag ziet moet ze denk ik deze methode maar even aan dr voorbij laten gaan.
Het is gewoon de zoveelste "spontane" chipwisseling bij de usual NPC's, alles wat "de staat" voorkauwt 1 op 1 overnemen.
Dat moet je vast en zeker anders zien, alleen woke progressieven nemen dit over en de intellectuele conservatieven doen aan eigen onderzoek en praten nooit iets na.quote:Op dinsdag 30 juli 2024 13:11 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik ben blij met deze zelfreflectie.
Maar gelukkig denk jij "onafhankelijk".quote:Op dinsdag 30 juli 2024 13:10 schreef HeatWave het volgende:
Het is gewoon de zoveelste "spontane" chipwisseling bij de usual NPC's, alles wat "de staat" voorkauwt 1 op 1 overnemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |