Goed verhaal en inhoudelijk het nalezen waardig dat het niet zo zwart/wit is als media dingen wil doen voorstellen.quote:Op maandag 22 juli 2024 09:55 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, je kunt mijn standpunten verdraaien wat je wilt, maar dat gaat je hier niet uit weten te redden. En als je mij beticht van racisme, mag je dat ook wel even wat beter gaan onderbouwen.
[..]
Nee hoor, zoals hierboven ook al aangegeven: Isral is het slachtoffer. En voorheen waren de Joodse gemeenschappen in de regio dit. 7 oktober kwam inderdaad uit de lucht vallen want de Gazastrook is niet de Westelijke Jordaanoever, je wisselt twee losstaande gebieden met verschillende gezaghebbers met elkaar.
[..]
Dat klopt niet. Zelfs in academische kringen is de consensus dat de Haganah, de eerste Joodse paramilitaire organisatie in de regio, werd opgericht in reactie op het geweld van de Arabieren. Zie bijvoorbeeld:
[..]
[..]
Dat er zich Joden vestigen op de Westelijke Jordaanoever is mij bekend. Er hebben daar altijd al Joodse gemeenschappen gewoond. Het Jodendom is namelijk ontstaan in dit gebied. In tegenstelling tot wat sommigen denken, is dit geen Islamitisch en Arabisch grondgebied.
En wat heeft de aanwezigheid van Joden te maken met het 'stelen' van grondgebied? Dat was namelijk jouw initile claim. Er wonen bijna 2 miljoen Arabieren in Isral, we zeggen toch ook niet dat zij grondgebied hebben gestolen?
De Westelijke Jordaanoever is juridische termen een betwist gebied. Dat wil zeggen dat meerdere partijen er een claim op leggen. Tot de Zesdaagse Oorlog in 1967, was het gebied geannexeerd door Jordani, waar nooit een probleem van werd gemaakt. In die oorlog heeft men het gebied verloren aan Isral, dat nu bepaalde delen in controle heeft. Saillant detail detail: Jordani wil het trouwens ook niet terughebben.
En wat men bij nu.nl schrijft of wat een overduidelijk vooringenomen groep activisten van Amnesty zeggen kan ik weinig mee. Bij Amnesty vind men dat Isral niet eens bestaansrecht heeft zoals al eens is gebleken uit de verspreking van een directeur.
[..]
Waarom zou het benoemen van de intenties van de Palestijnse terroristen racistisch zijn? Men heeft zelfs na 7 oktober nog aangekondigd deze aanslagen net zolang te willen herhalen tot Isral is vernietigt is. Vanuit dat perspectief lijk jij die intenties juist op Isral te projecteren.
[..]
Hamas is min of meer niet actief in de Westelijke Jordaanoever, daar is er wel steun voor de beweging onder de bevolking, maar op enkele 'sleeper cells' na heeft Hamas daar geen concrete invloed. Je haat dus weer de beide gebieden (Gazastrook en de Westelijke Jordaanoever) door elkaar.
En Fatah is trouwens geen gematigde organisatie, ook Fatah een lange geschiedenis van terrorisme, men betaald nog altijd de families van omgekomen terroristen en gebruikt ook niet voor niets nog altijd het oorspronkelijke logo, met wapens en al achter een gebied dat totaal groen gekleurd is.
[..]
Ik neem aan dat je hier bedoelt dat alle Joden van de Westelijke Jordaanoever moeten worden verwijderd?
Dat dit niets zal uithalen heeft de Gazastrook wel bewezen. Daar heeft Isral zoals bekend in 2005 alle Joden weggehaald, de macht overdragen aan de Palestijnen, die vervolgens meteen Hamas verkozen als hun leiders en het hele gebied in een compleet terreurhol hebben veranderd. Inclusief een verpaupering van de bevolking en zelfverrijking van de leiders.
Probeer dus eerst maar eens te onderbouwen waarom er geen Joden zouden kunnen wonen op de Westelijke Jordaanoever. Isral heeft een aanzienlijke Arabische en Islamtische minderheid. En er is geen reden dat een Palestijnse staat geen Joodse minderheid kan hebben.
[..]
Je weet nota bene mijn punt zelf te bevestigen. Je geeft aan dat alle Joodse nederzettingen ongedaan moeten maken en als het dan wordt benoemd dat dit de bedoeling is, dan is het racistisch om dit te zeggen? Het is een hele rare manier van discussiren. Wat ik al eerder aangaf, als je mensen van racisme beticht probeer dit dan tenminste goed te onderbouwen.
De vraag "hoe dan wel" is al heel vaak beantwoord maar wordt steevast afgewezen. Doen alsof die vraag niet beantwoord wordt is een manier om de (re)acties n.a.v. de aanslag van 07okt23 dan maar te billijken alsof Isral geen keus heeft.quote:Op maandag 22 juli 2024 13:00 schreef Vallon het volgende:
[..]
Irritant is de voortdurende poging tot verschuiven van doelpalen, nietszeggend verbreden en aanvoeren van stropoppen om Israls (re)acties n.a.v. de aanslag van 07okt23 te willen veroordelen.
Hoe dan wel te zorgen dat gegijzelden worden bevrijd, terreur stopt en daders van de aanslag zich verantwoorden; wordt het erg stil en/of valt men terug in stuiptrekking dat Isral (eerst) iets niet moet doen.
quote:Op zondag 21 juli 2024 20:43 schreef sp3c het volgende:
Verschil in slachtoffers zegt natuurlijk niets zo heel veel
De Palestijnen wilden vechten en als je gaat vechten krijg je klappen
quote:Op zondag 21 juli 2024 21:10 schreef Hoppahop het volgende:
[..]
En Hamas de bevolking als burgerschild gebruiken. Daar horen we niemand over.
wat is de conclusie dan, dat hamas samen met israel al die burgers heeft vermoord? en dan is het okee? niet in mijn ogen.quote:Op zondag 21 juli 2024 21:23 schreef Ulx het volgende:
[..]
Wat had je verwacht? Dat het gelijk op zou gaan? Trouwens, het was het plan van Hamas om zo'n reactie uit te lokken, en dat men Isral dan zou dwingen te stoppen wegens de burgerdoden en dat Israel dan consessies zou doen. Het liep alleen een beetje anders dan ze hadden verwacht, en een plan B hadden ze niet.
Billen.
Branden.
Blaren.
Zitten.
tja, het is niet overtuigend. heeft niets met willen te maken.quote:Op zondag 21 juli 2024 22:27 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Je blijft dit standpunt maar vasthouden h?
Waarom wil je dat zo graag?
Er is al meerdere malen aan je uitgelegd dat die slachtoffers allemaal op conto van Hamas komen en ook dat de cijfers niet te verifiren zijn.
dat is nu mooi gelijk getrokken. de knesset heeft net besloten dat ze geen palestijnse staat willen. dat is dus israel die uitzijn op de vernietiging van de nog niet eens bestaande palestijnse staat.quote:Op maandag 22 juli 2024 00:20 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Omdat hamas uit is op de distructie van Israel. Niet zo raar dat je dan een barbaarse terroristengroep die zn eigen volk nota bene gebruikt als menselijk schild, van de kaart wil vegen.
Of mag een soevereine staat zich niet verdedigen?
Zou jij een stel moordlustige barbaren willen hebben als buren die jou dood willen hebben voor je huis en je levensovertuiging?quote:Op maandag 22 juli 2024 14:12 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
dat is nu mooi gelijk getrokken. de knesset heeft net besloten dat ze geen palestijnse staat willen. dat is dus israel die uitzijn op de vernietiging van de nog niet eens bestaande palestijnse staat.
dit gaat over alles ten westen van jordanie. de gehele westbank en gaza. dus. eigenloijk groen licht voor israel om alles te annexeren.
en daar ging het misschien ook om, zou je bijna denken...
Geen zin om over jouw vooringenomen zienswijzen te discussieren.quote:Op maandag 22 juli 2024 13:44 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
De vraag "hoe dan wel" is al heel vaak beantwoord maar wordt steevast afgewezen. Doen alsof die vraag niet beantwoord wordt is een manier om de (re)acties n.a.v. de aanslag van 07okt23 dan maar te billijken alsof Isral geen keus heeft.
Je loop opnieuw weg in pali conclusies.quote:Op maandag 22 juli 2024 14:12 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
dat is nu mooi gelijk getrokken. de knesset heeft net besloten dat ze geen palestijnse staat willen. dat is dus israel die uitzijn op de vernietiging van de nog niet eens bestaande palestijnse staat.
dit gaat over alles ten westen van jordanie. de gehele westbank en gaza. dus. eigenloijk groen licht voor israel om alles te annexeren.
en daar ging het misschien ook om, zou je bijna denken...
tldr; met hamas c.s. op de loer die als handvest uit zijn op de vernietiging van Isral zal er sws nu geen oplossing kunnen komen.quote:bron: gov.il
"The Knesset of Israel firmly opposes the establishment of a Palestinian state west of the Jordan. The establishment of a Palestinian state in the heart of the Land of Israel would pose an existential danger to the State of Israel and its citizens, perpetuate the Israeli-Palestinian conflict and destabilize the region.
It will only be a matter of a short time until Hamas takes over the Palestinian state and turns it into a radical Islamic terror base that operates in coordination with the Iranian-led axis to eliminate the State of Israel. Promoting the idea of a Palestinian state at this time would be a reward for terrorism and would only encourage Hamas and its supporters, who will view this as a victory thanks to the massacre of October 7, 2023, and a prelude to the takeover of jihadist Islam in the Middle East."
men zal de palestijnen op de weg naar vrede moeten ziet te krijgen, dat lijkt me wel een voorwaarde. en hamas zal hopelijk geen factor meer zijn. dat zijn ze ook niet dominant op de westbank.quote:Op maandag 22 juli 2024 14:57 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zou jij een stel moordlustige barbaren willen hebben als buren die jou dood willen hebben voor je huis en je levensovertuiging?
Nee. denk het niet. Snap die Joden wel.
quote:Op maandag 22 juli 2024 15:27 schreef Vallon het volgende:
[..]
Je loop opnieuw weg in pali conclusies.
//--//
ik vrees dat je toch weer iets niet helemaal ziet hier.quote:De regering in Israel wil onder het huidge gesternte geen "Palestijnse Staat" op de WestBank omdat de aanwezigheid van een dergelijke 'staat' een zoveelste broeinest gaat worden van waaruit Isral wordt aangevallen en in haar bestaan bedreigd.
[..]
tldr; met hamas c.s. op de loer die als handvest uit zijn op de vernietiging van Isral zal er sws nu geen oplossing kunnen komen.
De internationale en arabische gemeenschap die zo graag een TweeStaten oplossing ziet, kan natuurlijk wel aanbieden dat zij Isral en haar burgers beschermd tegen terreuraanvallen en afdoende instaat voor een veiligheidszone.
Ik vermoed verder dat wie dat ook moge zijn, dat "Palestijnse" strijdgroepen - zoals politiek al 70 jaar is - geen oplossing willen hebben wanneer dat betekent dat Isral daar godsgruwelijk deel van uitmaakt.
Doen alsof en desnoods een akkoord onmogelijk maken, is altijd een prachtig kunstje van traineren geweest.
quote:Op maandag 22 juli 2024 15:38 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
men zal de palestijnen op de weg naar vrede moeten ziet te krijgen, dat lijkt me wel een voorwaarde. en hamas zal hopelijk geen factor meer zijn. dat zijn ze ook niet dominant op de westbank.
Denk dat je daarvoor idd eerst hamas voor uit de weg moet krijgen. Die zijn immers uit op het vernietigen van Israel en willen je afslachten voor hun 'goede zaak'.quote:Op maandag 22 juli 2024 15:38 schreef pokkerdepok het volgende:
men zal de palestijnen op de weg naar vrede moeten ziet te krijgen, dat lijkt me wel een voorwaarde.
Gegijzelde burgers bevrijden: Uitruilen met Palestijnse gevangenen en precisie bevrijdingsoperaties uitvoeren indien mogelijk.quote:Op maandag 22 juli 2024 15:04 schreef Vallon het volgende:
[..]
Geen zin om over jouw vooringenomen zienswijzen te discussieren.
Wel benieuwd naar het "hoe" Isral dan wel haar gegijzelde burgers moet bevrijden, hamas terreur doen stoppen en daders van de 07ok23 aanslag ter verantwoording te brengen.
Een tweestaten oplossing is wat Hamas met de aanval van 7 oktober wilde verhinderden. Dus wil je ooit een tweestaten oplossing, zul je eerst Hamas moeten uitroeien. En de Palestijnen zelf doen het niet.quote:Op maandag 22 juli 2024 16:15 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Palestijnen perspectief bieden en actief werken aan een tweestatenoplossing.
Je weet dat Isral in 2005 geheel Gaza militair heeft verlaten, de joodse nederzettingen daar heeft ontmanteld en controle had overgedragen aan de Palestijnse Autoriteit. Alsof dat geen perspectief is.quote:Op maandag 22 juli 2024 16:15 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Gegijzelde burgers bevrijden: Uitruilen met Palestijnse gevangenen en precisie bevrijdingsoperaties uitvoeren indien mogelijk.
Hamas terreur doen stoppen: Stoppen met het doden van onschuldige Palestijnen en verwoesten van Gaza. Palestijnen perspectief bieden en actief werken aan een tweestatenoplossing.
Daders van 7 oktober ter verantwoording brengen: De meeste daders zijn al op 7 oktober gedood. De leiders geduldig over een lange periode met preciezie operaties uitschakelen.
Dit is zoals je zelf ook wel weet al meermaals geprobeerd, de Palestijnen hebben dit altijd afgewezen.quote:Op maandag 22 juli 2024 16:15 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Gegijzelde burgers bevrijden: Uitruilen met Palestijnse gevangenen en precisie bevrijdingsoperaties uitvoeren indien mogelijk.
Hamas terreur doen stoppen: Stoppen met het doden van onschuldige Palestijnen en verwoesten van Gaza. Palestijnen perspectief bieden en actief werken aan een tweestatenoplossing.
Daders van 7 oktober ter verantwoording brengen: De meeste daders zijn al op 7 oktober gedood. De leiders geduldig over een lange periode met preciezie operaties uitschakelen.
Sinwar was ook een uitgeruilde gevangene. Daar zit dus een te groot risico aan. Bovendien, onschuldigen ruilen tegen criminelen kan natuurlijk niet; de terroristen moeten wel leren dat gijzelaars nemen niet werkt.quote:Op maandag 22 juli 2024 16:15 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Gegijzelde burgers bevrijden: Uitruilen met Palestijnse gevangenen en precisie bevrijdingsoperaties uitvoeren indien mogelijk.
De ontruiming van Gaza, land voor vrede, heeft niet gewerkt. De terreuraanval van 7 oktober was het resultaat van dat beleid.quote:Hamas terreur doen stoppen: Stoppen met het doden van onschuldige Palestijnen en verwoesten van Gaza.
En de rest van Hamas dan?quote:Daders van 7 oktober ter verantwoording brengen: De meeste daders zijn al op 7 oktober gedood. De leiders geduldig over een lange periode met preciezie operaties uitschakelen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 17% gewijzigd door moby_jones op 22-07-2024 20:48:22 ]
quote:Op maandag 22 juli 2024 20:41 schreef moby_jones het volgende:
[ x ]Klinkt als een hele geloofwaardige man dit. Zionisme is zogenaamd sadisme en nazisme, Al Jazeera is neutrale media en Gaza is erger dan Hiroshima. Deze man zal zonder twijfel een aantal voorouders hebben die zich in hun graf omdraaien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
Dat traject, hoe & waar dan op welke wijze van precieze operaties en 10:1 uitruilen van gevangenen, is al vaker behandeld.... waarbij toekijkers wat te veel succesvolle "actiefilms" zonder bijkomende leedschade hebben gezien en terroristen hier middels toebrengen van geweld dus gaan bepalen wat Isral moet doen of laten.quote:Op maandag 22 juli 2024 16:15 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Gegijzelde burgers bevrijden: Uitruilen met Palestijnse gevangenen en precisie bevrijdingsoperaties uitvoeren indien mogelijk.
Hamas terreur doen stoppen: Stoppen met het doden van onschuldige Palestijnen en verwoesten van Gaza. Palestijnen perspectief bieden en actief werken aan een tweestatenoplossing.
Daders van 7 oktober ter verantwoording brengen: De meeste daders zijn al op 7 oktober gedood. De leiders geduldig over een lange periode met preciezie operaties uitschakelen.
Klinkt als een chirurg die zeer gechoqueerd terugkomt uit een oorlogsgebied met het idee dat er oorlogsmisdaden gepleegd worden door een partijquote:Op maandag 22 juli 2024 20:55 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Klinkt als een hele geloofwaardige man dit. Zionisme is zogenaamd sadisme en nazisme, Al Jazeera is neutrale media en Gaza is erger dan Hiroshima. Deze man zal zonder twijfel een aantal voorouders hebben die zich in hun graf omdraaien.
Ik zou eerder spreken van iemand met een buitengewoon naef wereldbeeld, geen verstand van de media en ook geen besef van wat de term 'Zionisme' precies inhoud. Ik acht kans dan ook groot dat deze man een seculiere opvoeding heeft gehad en dan wil je dit helaas nog wel eens krijgen. Helemaal in de VS.quote:Op maandag 22 juli 2024 20:59 schreef moby_jones het volgende:
[..]
Klinkt als een chirurg die zeer gechoqueerd terugkomt uit een oorlogsgebied met het idee dat er oorlogsmisdaden gepleegd worden door een partij
Das wel een hele vrije vertaling van die tweetsquote:Op maandag 22 juli 2024 20:55 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Klinkt als een hele geloofwaardige man dit. Zionisme is zogenaamd sadisme en nazisme, Al Jazeera is neutrale media en Gaza is erger dan Hiroshima. Deze man zal zonder twijfel een aantal voorouders hebben die zich in hun graf omdraaien.
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |