abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_213934731


We schrijven zaterdag 14 juni en het EK is dan eindelijk begonnen. Thuisland Duitsland gaf meteen zijn visitekaatje af en verpulverde het arme Schotland met maar liefst 5-1. Al gaven de Schotten dan weer op andere manieren een signaal af, met dronken fans en een bizarre doodschop. De sfeer zit er echter meteen goed in, voor het toernooi is het altijd wel prettig dat het thuisland het goed doet. De Duitsertjes hebben natuurlijk eigenlijk ook een heerlijk team en beginnen er inmiddels ook zelf in te geloven. Al is het altijd gevaarlijk als onze buren ergens echt in gaan geloven.

Enfin, de kop is er af. Vandaag staan er drie wedstrijden op het programma, we trappen af met Zwitserland tegen Hongarije. Dan volgt de absolute kraker Spanje - Kroatië, voor de smikkelberen is Italië - Albanië het toetje. Dat kan wel eens ontsporen met de altijd temperamentvolle Albaniërs. Kunnen er verder helemaal geen reet van maar dat maakt ook niet uit. Voor verdere informatie zie de wedstrijdtopics hierover, we gaan het hier hebben over DE wedstrijd van morgen. En dat is natuurlijk Polen- Nederland. Een eerste test voor de mannen van Ronald Koeman op weg naar eeuwige roem. We gaan naar de grachten want WE worden Europees kampioen.



Ons eerste tegenstander is dus Polen. Op voetbalgebied denken de meeste volgers dan meteen aan Robert Lewandowski. Jarenlang topschutter bij Dortmund en Bayern München geweest en nu op 35-jarige leeftijd nog steeds de eerste spits van Barcelona. Maar de Polen moeten de blikvanger van hun team missen in de eerste wedstrijd vanwege een blessure. Ook oud-Ajacied Arkadiusz Milik gaan we niet aan de aftrap zien, die mist zelfs het hele EK. Tijdens de laatste oefeninterland viel er nóg een andere spits uit, Karol Swiderski kan het juichen voortaan beter wat soberder houden. Hij blesseerde zichzelf wel op een heel koddige manier maar lijkt morgen wel te (kunnen) starten. Matty Cash is ook nog wel een Pool die u zou kunnen kennen en die geblesseerd is, een kuitblessure houdt de Aston Villa verdediger van het EK.

Een bekende naam die er wel bij is en al jarenlange de keeper van de Polen; Wojciech Szczesny. Met de ervaren eerste keeper van Juventus op goal hoeven de Polen zich op keeprsgebied geen zorgen te maken. Ook Sebastian Szymanski is er natuurlijk bij, de voormalig Feyenoord speler heeft een meer dan uitstekend debuutseizoen in Turkije achter de rug. Piotr Zielinski kent u ook wel, staat bij Napoli toch vrij regelmatig in de basis. Verder hebben de Polen vooral een degelijke selectie maar om nou te zeggen dat ik er van onder de indruk ben; nee. Dit is de zwakste broeder uit deze poule, ze zullen vermoedelijk met Oostenrijk moeten vechten om plek 3. De vorige keer dat een Oostenrijker met Polen vocht staat u vast nog wel bij.

Polen haalde met hangen en wurgen het Europees Kampioenschap. De kwalificatie in de poule met Albanië, Tsjechië, Moldavië en Faeröer verliep uiterst moeizaam en de Portugees Fernando Santos werd eruit geknikkerd. De nieuwe coach Probierz loodste de Polen uiteindelijk naar een derde plek achter Albanië en Tsjechië en dus moesten er play-offs worden gespeeld. Nadat ze eerst Estland versloegen wonnen ze uiteindelijk met penalty's van Wales, Szczesny was dé held. Maar zo op het oog lijkt mij dit geen ploeg die potten gaat breken dit EK.



En dan over naar ONZE jongens. De voetbalkoorts kwam langzaam op gang, zelfs de Appie zag er geen brood in maar na twee uitstekende oefenwedstrijden tegen Canada en IJsland hebben WE er weer ouderwets zin in. Ook bij Nederland zullen we even beginnen bij de geblesseerde jongens die er niet bij zijn; Frenkie de Jong en Koopmeiners vielen als laatsten uit. Eerder was Marten de Roon al een pechvogel, al zullen we de golfbreker niet missen. Ga maar lekker schijtlollig op de sociale media doen di Rono. Maatsen werd door deze blessures nog toegevoegd aan de selectie en ook Zirkzee kwam want Brubbey had weer eens auw. Brobbey is er morgen tegen de Polen ook niet bij, verder lijkt iedereen fit. Al zal dat bij Justin Bijlow nooit lang duren.

De laatste twee oefenwedstrijden zorgen dus voor het nodige enthousiasme bij de Oranje fans. Zowel tegen Canada als IJsland werd het een simpele 4-0 overwinning, de uitblinkers waren onder andere Toni Veerman en Frimponggod. De laatste zal vermoedelijk tegen Polen nog niet in de basis staan maar gaat sowieso zijn minuten maken. Fritz Korbach zou zeggen: die is op de brommer. De verdediging van Nederland is natuurlijk ook ijzersterk, daar is de keuze echt reuze. Ik denk dat Koeman zal starten met Aké, Van Dijk, de Vrij en Dumbfries. En dan hebben we nog Blind, van de Ven, de Ligt én Geertruida achter de hand als verdedigers. En ook Maatsen en Frimpong kunnen op de back natuurlijk. Is dat lekker? Op het middenveld is de keuze vanwege de blessures wel gemaakt, het koppeltje van PSV Schouten en Veerman zal starten met AC Milan speler Reijnders erbij. Niets mis mee maar ik denk dat met name tegen de zware landen het gemis van de Jong zich wel zal laten voelen. Voorin hebben we niet echt wereldtoppers maar in mijn ogen best veel smaken, ik denk dat Ronald morgen gaat voor Gakpo, Depay (mét haarband) en Simons. Al met al een selectie waar we best hoge ogen mee kunnen gooien, al zullen we er in een strontvervelende wedstrijd wel uitvliegen tegen de immer vervelende klote Portugezen. Luis Figo, neuk je moeder.

Dan werpen we nog even een korte blik op hoe het Nederlands Elftal eigenlijk het EK bereikte; in een poule met Frankrijk, Griekenland, Ierland en Gibraltar eindigden we uiteindelijk makkelijk tweede. De eerste wedstrijd in en tegen Frankrijk werd een 4-0 vernedering. Na een reguliere 3-0 tegen Gibraltar wonnen we thuis met dezelfde cijfers van Griekenland. Tussendoor werd nog even met 2-4 verloren van Kroatië in de halve finale van de Nations League en met 2-3 van Italië in de strijd om plaats drie. Uit bij Ierland won Nederland na een vroege tegengoal met 1-2 door goals van Gakpo en Weghorst en toen was het wel beslist. Van Frankrijk werd ook thuis verloren, twee goals van Mbappe die komen we dit EK ook weer tegen. Zowel uit in Griekenland als thuis tegen Ierland volgden stroperige 1-0 overwinningen. Tot slot nog een 0-6 overwinning op Gibraltar met een hattrick van Calvin Stengs, die er nu niet bij is. Mede door blessures absoluut geen spetterende campagne van Nederland, maar we zijn erbij en dat is helemaal prima. *O*




-Zondag 16-06 om 15:00 uur
-Volksparkstadion Hamburg.
-NPO 1 met commentaar van Arman Avsaroglu. Voorbeschouwing begint om 14:10. Met analyses van schijtlollige Deejays en andere prominenten.
-Scheidsrechter: Artur Soares Dias.

poll
pi_213934735
quote:
Like Alert
16-06-2024 @ 16:02:35

IkGeefEnkelLikes heeft een van jouw posts geliket in "EK 2024 / [16-06 15:00] Polen - Nederland Groep D #4"
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:03:34 #3
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213934736
Ik lijk wel een aap zovaak 'oeh' ik.
What can change the nature of a man?
  zondag 16 juni 2024 @ 16:03:40 #4
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213934741
Begint goed
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  zondag 16 juni 2024 @ 16:03:47 #5
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_213934743
En de goal NEE
  zondag 16 juni 2024 @ 16:03:55 #6
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213934745
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:03 schreef Coco het volgende:
Ik lijk wel een aap zovaak 'oeh' ik.
Coco is ook een apennaam
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  zondag 16 juni 2024 @ 16:03:58 #7
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_213934748
Oeh
pi_213934753
quote:
5s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:03 schreef Kopiko het volgende:
Oeh
Ah
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie zondag 16 juni 2024 @ 16:04:32 #9
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_213934756
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:02 schreef tong80 het volgende:

[..]
Het wordt 4-1 voor Nederland.

:T
Het orakel heeft gesproken, w/.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_213934757
Goeie redding van die keeper wel
pi_213934763
Commentator zei eerst Memphis

En nu weer Depay

Erg raar.
  zondag 16 juni 2024 @ 16:04:56 #12
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_213934764
quote:
1s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:04 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Ah
EDG _O_
pi_213934772
Nog geen wissels trouwens?
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:05:26 #14
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213934773
Doe maar niet meer Depay.
What can change the nature of a man?
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:05:31 #15
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_213934776
Depay :')
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  zondag 16 juni 2024 @ 16:05:32 #16
55835 ZaZoe
The spice of life
pi_213934777
Schiettent
Een pond moed is meer waard dan een ton geluk
pi_213934780
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:04 schreef Zipportal het volgende:
Commentator zei eerst Memphis

En nu weer Depay

Erg raar.
De 12e man.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:05:44 #18
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213934781
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:05 schreef Weltschmerz het volgende:
Nog geen wissels trouwens?
66ste minuut, traditie
What can change the nature of a man?
  zondag 16 juni 2024 @ 16:05:52 #19
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_213934784
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:04 schreef Zipportal het volgende:
Commentator zei eerst Memphis

En nu weer Depay

Erg raar.
Activist Akwasi heeft de dreigbrief al gestuurd.
RED ONS HENNIEGOD
pi_213934785
Ik gok dat het 1-1 blijft
  zondag 16 juni 2024 @ 16:06:10 #21
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_213934792
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:05 schreef Weltschmerz het volgende:
Nog geen wissels trouwens?
Alleen een wissel bij Polen.
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:06:13 #22
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213934793
Dit blijft geen 1-1.
What can change the nature of a man?
  zondag 16 juni 2024 @ 16:06:32 #23
335133 MichaelScott
fulltime CEO//parttime fluffer
pi_213934797
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:04 schreef Zipportal het volgende:
Commentator zei eerst Memphis

En nu weer Depay

Erg raar.
Met zulk spel verdient hij het niet om bij zijn voornaam genoemd te worden.
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
  zondag 16 juni 2024 @ 16:06:35 #24
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_213934799
Koeman, doe maar efkes paar wissels zo.
  zondag 16 juni 2024 @ 16:06:39 #25
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_213934800
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:05 schreef MoreDakka het volgende:
Ik gok dat het 1-1 blijft
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:06 schreef Coco het volgende:
Dit blijft geen 1-1.
:D
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:06:44 #26
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_213934801
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:06 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Alleen een wissel bij Polen.
Hoop dat Nederland nog 2 keer scoort
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_213934803
Wat speelt De Vrij een lekker potje.
pi_213934810
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:06 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
[..]
:D
Wie liegt :{
Intolerant voor intolerantie
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:07:38 #29
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_213934815
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:05 schreef MoreDakka het volgende:
Ik gok dat het 1-1 blijft
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:06 schreef Coco het volgende:
Dit blijft geen 1-1.
Erg verwarrend dit
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  FOK!fotograaf zondag 16 juni 2024 @ 16:07:39 #30
842 Zorro
Z
pi_213934816
Simons loopt alles dicht en Depay is alleen met zichzelf bezig. Die twee wisselen :) En dan is Dumfries - Geertruida wellicht onontkoombaar om ook te doen
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zondag 16 juni 2024 @ 16:07:48 #31
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213934819
quote:
1s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:07 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Wie liegt :{
Ik
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  zondag 16 juni 2024 @ 16:07:50 #32
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_213934821
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:05 schreef Coco het volgende:
Doe maar niet meer Depay.
Speelt weer een eindje beroerd
Met pijn en moeite derde
pi_213934824
h
quote:
2s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:07 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
[..]
Erg verwarrend dit
slechts een gokje he
  zondag 16 juni 2024 @ 16:08:12 #34
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_213934828
Nederland moet alles op alles zetten om te scoren anders winnen ze niet
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:08:27 #35
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_213934834
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:07 schreef MoreDakka het volgende:
h
[..]
slechts een gokje he
Fijn
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie zondag 16 juni 2024 @ 16:08:34 #36
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_213934838
Ik gooi mijn eigen vraag uit het vorige topic er gewoon nogmaals in, :7.

Voorspelling voor ‘t eindresultaat? Jongens, ik heb er geen verstand van. Ben gewoon benieuwd.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  zondag 16 juni 2024 @ 16:08:34 #37
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213934839
Wat ging die nou doen :D
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_213934844
Nou Koeman. Tijd voor wissels.
zie email 27 oktober
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:08:59 #39
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213934845
KOEMAN GRIJP IN
What can change the nature of a man?
  zondag 16 juni 2024 @ 16:09:03 #40
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_213934846
Tijd voor straffe Wout
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
pi_213934848
Hij gaat bijna dood :{
pi_213934850
RIP Xavi
  zondag 16 juni 2024 @ 16:09:11 #43
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213934851
Rood
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:09:15 #44
362868 crew  Slobeend
of all places
  zondag 16 juni 2024 @ 16:09:15 #45
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_213934853
Au.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_213934854
Zielig figuur die Xavi
  zondag 16 juni 2024 @ 16:09:25 #47
55835 ZaZoe
The spice of life
pi_213934857
Nekslag Xavi
Een pond moed is meer waard dan een ton geluk
pi_213934859
Ja lekker elleboogje
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:09:35 #49
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_213934861
Adembenemende overtreding!
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  zondag 16 juni 2024 @ 16:09:38 #50
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_213934862
RIP Xavi
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
  zondag 16 juni 2024 @ 16:09:40 #51
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_213934863
VAR
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_213934867
quote:
1s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:09 schreef bozewitteman het volgende:
RIP Xavi
Gauw wisselen
pi_213934869
Zou dat echt zo verschrikkelijk zeer doen?
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  zondag 16 juni 2024 @ 16:09:52 #54
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_213934870
Simons was aan het overacten
pi_213934871
Wat een slechte scheids
pi_213934872
Nou dat wordt dan een makkelijke rode kaart
  zondag 16 juni 2024 @ 16:10:00 #57
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_213934875
Dit is rood scheids
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_213934878
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:08 schreef Coco het volgende:
KOEMAN GRIJP IN
Koeman grijpt in
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  zondag 16 juni 2024 @ 16:10:09 #59
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_213934879
Polen onder vuur net als in '39.
pi_213934882
Jankhoofd huilt
  zondag 16 juni 2024 @ 16:10:20 #61
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_213934886
Hij staat alweer
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
  zondag 16 juni 2024 @ 16:10:21 #62
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213934887
Die scheids is beste maatjes met de polak
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_213934888
quote:
1s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:10 schreef Starflyer het volgende:
Dit is rood scheids
Rood weet ik niet, maar in ieder geval een overtreding.
zie email 27 oktober
  zondag 16 juni 2024 @ 16:10:30 #64
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_213934890
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:09 schreef Tomatenboer het volgende:
Zou dat echt zo verschrikkelijk zeer doen?
Ja. En dan voelt het ook nog eens alsof je keel dicht zit voor een tijdje.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_213934891
Hoezo was dit een overtreding van Simons? :') :')
  zondag 16 juni 2024 @ 16:10:39 #66
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_213934895
Kut Scheids :(
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:10:41 #67
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213934898
quote:
16s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:10 schreef FlippingCoin het volgende:
Die scheids is beste maatjes met de polak
Clairy?
What can change the nature of a man?
pi_213934901
Wat een mietje is die Simons toch
Groot fan van User Wotte
  FOK!fotograaf zondag 16 juni 2024 @ 16:10:54 #69
842 Zorro
Z
pi_213934905
Deze Portugees is echt heel vervelend.
Maar ja, die Portugezen he.. die deugen niet.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zondag 16 juni 2024 @ 16:10:54 #70
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_213934906
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:10 schreef Abrikozentaart het volgende:
Hij staat alweer
Helaas wel was een goed moment geweest om hem te wisselen
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:10:59 #71
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213934907
:')
What can change the nature of a man?
pi_213934908
man man man die scheids is echt bagger he
  zondag 16 juni 2024 @ 16:11:06 #73
55835 ZaZoe
The spice of life
pi_213934910
Sjonge
Een pond moed is meer waard dan een ton geluk
pi_213934912
BAL!
zie email 27 oktober
pi_213934915
Kijk, dit begint er een beetje op te lijken!
pi_213934916
Aan die Simons heb je echt niks
pi_213934917
Doe maar wisselen, Seedorf 2.0
pi_213934920
Wat slecht zeg
  zondag 16 juni 2024 @ 16:11:18 #79
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_213934921
Sjongejongejonge
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_213934922
Portugezen deugen niet :{
Intolerant voor intolerantie
  zondag 16 juni 2024 @ 16:11:23 #81
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213934923
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:10 schreef Coco het volgende:

[..]
Clairy?
Die is dood ;(
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_213934929
Jankkop prutser
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:11:32 #83
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_213934931
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:09 schreef Tomatenboer het volgende:
Zou dat echt zo verschrikkelijk zeer doen?
Nee. Is gewoon een wijf die gast.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  zondag 16 juni 2024 @ 16:11:36 #84
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_213934934
Nu gaat hij huilen
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
  zondag 16 juni 2024 @ 16:11:37 #85
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_213934935
Stop nou met Simons en Dumfries op rechts, dit kan echt niet.
Met pijn en moeite derde
pi_213934936
Frimpong erin!
  zondag 16 juni 2024 @ 16:11:38 #87
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213934937
Opdonderen met Xavi, Frimpong erin
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  FOK!fotograaf zondag 16 juni 2024 @ 16:11:41 #88
842 Zorro
Z
pi_213934938
Slechte pass op Simons. Die Pool kon veel te dichtbij komen
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_213934951
quote:
1s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:11 schreef Cuendillar het volgende:
Portugezen deugen niet :{
Water is nat
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_213934952
Simons had moeten kappen
pi_213934953
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:11 schreef Szura het volgende:
Opdonderen met Xavi, Frimpong erin
80e minuut
pi_213934955
Tijd voor Pingpong.
pi_213934959
Hé wissels. Koeman, wij mogen ook hè?
zie email 27 oktober
pi_213934961
xavi had een schijn schot moeten doen en kappen dan had die bal erin gegaan
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
  zondag 16 juni 2024 @ 16:12:19 #95
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_213934962
Simons valt wel vies tegen.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  zondag 16 juni 2024 @ 16:12:19 #96
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_213934963
Urbanus in het veld
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
pi_213934964
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:12 schreef MoreDakka het volgende:
Simons had moeten kappen
Met voetballen, eens
  zondag 16 juni 2024 @ 16:12:33 #98
393893 Hyaenidae
Haaien-idee
pi_213934970
Simons, is dat familie van Silvana?
pindazakje
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 16:12:34 #99
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_213934971
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:12 schreef klaasweetalles het volgende:
xavi had een schijn schot moeten doen en kappen dan had die bal erin gegaan
Goat.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  zondag 16 juni 2024 @ 16:12:35 #100
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213934973
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:12 schreef klaasweetalles het volgende:
xavi had een schijn schot moeten doen en kappen dan had die bal erin gegaan
Akkoord
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')