Lekkere vergelijkingquote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:07 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Een beetje of we uit het WK zijn gespeeld omdat een speler een onterechte rode kaart kreeg. En dan stampvoeten niet meer meedoen met het WK.
Dat zou echt mega kansloos zijn.
Zien we tegen die tijd wel weer, de boel afkeuren kan altijd nog, je kunt niet achteraf nog achter de man gaan staanquote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:00 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Je had een statement kunnen maken dat je het onderzoek afwacht en op basis daarvan een beslissing neemt over de situatie. Daarbij vermelden dat het nooit de bedoeling is om over de schreef te gaan, dat ze Joost kennen en hopen/denken dat het berust op een misverstand. Dat zou ze sieren, maar nu trekken ze de trukendoos open en zetten ze de aanval in op het ESF. Dadelijk blijkt dat Joost wel degelijk over de schreef is gegaan, want gezien zijn karakter, zijn verleden, en het feit dat er wel degelijk een zaak ligt bij de rechtbank creëert toch wel een idee dat hier niet alleen maar "domme trut" is geroepen en dan mogen ze door het stof.
Eens, maar een iets neutrale opstelling had ook wel gemogen. Nu staan ze 100% achter Joost, niet wetende dat hij misschien wel degelijk over de schreef is gegaan, iets wat wij niet tolereren of opeens mogen tolereren omdat het Joost is.quote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:19 schreef sp3c het volgende:
[..]
Zien we tegen die tijd wel weer, de boel afkeuren kan altijd nog, je kunt niet achteraf nog achter de man gaan staan
Als ze er van overtuigd zijn dat het allemaal onzin is?quote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:45 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Eens, maar een iets neutrale opstelling had ook wel gemogen. Nu staan ze 100% achter Joost, niet wetende dat hij misschien wel degelijk over de schreef is gegaan, iets wat wij niet tolereren of opeens mogen tolereren omdat het Joost is.
Ik denk dat ze hun standpunt best wel ergens op baseren en dat ze niet zo stellig zouden zijn als de kans bestaat dat ze afgaan.quote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:45 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Eens, maar een iets neutrale opstelling had ook wel gemogen. Nu staan ze 100% achter Joost, niet wetende dat hij misschien wel degelijk over de schreef is gegaan, iets wat wij niet tolereren of opeens mogen tolereren omdat het Joost is.
Het gros van het ESF forum gaat alleen nog kijken wanneer aan (ongeveer) de volgende eisen is voldaan:quote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:13 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Hou er toch maar rekening mee dat dat gaat gebeuren. De VPRO was duidelijk in hun persbericht: tenzij de EBU alsnog het boetekleed aantrekt en grote veranderingen in regels en leiding invoert, doen wij volgend jaar niet meer mee met het Eurovisie Songfestival.
Lijkt me ook redelijk logischquote:Op vrijdag 7 juni 2024 13:08 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Het gros van het ESF forum gaat alleen nog kijken wanneer aan (ongeveer) de volgende eisen is voldaan:
- Het volledige vrijpleiten van Joost (en excuses productiemedewerkster)
- Ontslag EBU leiding
- Herkansing Joost in 2025
- Israël uit ESF gooien
Het is vermakelijk als understatement. Wilde nog een foute opmerking maken, maar die laat ik wel achterwege.
Lekker belangrijkquote:Op vrijdag 7 juni 2024 15:33 schreef havanagila het volgende:
Nieuw liedje al gehoord?
Schaamteloze kopie adaptatie
Als elke muziek/entertainment website en tv programma het er meteen over heeft en doet alsof een creatief stukje kunst van het hoogste kaliber is, ja.quote:
Onschuldig aan wat?quote:Op zaterdag 8 juni 2024 08:13 schreef Basp1 het volgende:
Als Joost onschuldig mocht blijken mogen we dan als nl volgend jaar Joost en nog een andere act op het podium zetten?
Het bedreigen van een camera vrouw want dat was toch de aanklacht waarom hij van deelname uitgesloten was.quote:
Hij kan zo veel willen, uiteindelijk beslist de EBU of ze hem daar toelaten.quote:Op zaterdag 22 juni 2024 13:52 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Joost wil volgend jaar optreden op het ESF![]()
[ x ]
Als ze hem wederom weigeren dan ontstaat er in Nederland een volkswoede.quote:Op zaterdag 22 juni 2024 15:42 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Hij kan zo veel willen, uiteindelijk beslist de EBU of ze hem daar toelaten.
Volgens mij staat er toch duidelijk "Pinkpop 2025" in beeld in het filmpje.quote:Op zaterdag 22 juni 2024 13:52 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Joost wil volgend jaar optreden op het ESF![]()
[ x ]
Dat ene beeld zie ik nu pas na jouw postquote:Op zaterdag 22 juni 2024 16:21 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Volgens mij staat er toch duidelijk "Pinkpop 2025" in beeld in het filmpje.
Zal daar dan wel over gaan, he?
De Vlaamse media trapt er nu ook inquote:Op zaterdag 22 juni 2024 16:21 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Volgens mij staat er toch duidelijk "Pinkpop 2025" in beeld in het filmpje.
Zal daar dan wel over gaan, he?
Zo zie je maar hoever jouw invloed reikt!quote:Op zaterdag 22 juni 2024 16:38 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De Vlaamse media trapt er nu ook in![]()
https://www.hln.be/muziek(...)ngfestival~aca46680/
Dit is hoogverraad of een actquote:Op zondag 23 juni 2024 08:40 schreef Za het volgende:
Dit is geen fan thread, dus ik geef gewoon mijn mening.
*Joost moe*
Het was leuk zolang het leuk was, en dat was het echt even, nu treedt de verveling op, elke keer precies hetzelfde trucje die kinderachtige K3 deuntjes, het signatuur dansje, hetzelfde gedoe met het etaleren van de innige onderlinge vriendschappen, wat geblèr, gevolgd door het massale gedweep door het publiek cq forum users. Groundhog Day.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |