Waar komt de Joost fetish vandaan?quote:
Ik heb alleen een milf fetisj.quote:Op zondag 12 mei 2024 23:53 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Waar komt de Joost fetish vandaan?
Krijg het gevoel dat sommige mensen hopen dat Joost die ook heeftquote:
Misschien kan ie samen met rapper Sjors in de porno carriere maken.quote:Op maandag 13 mei 2024 00:14 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Krijg het gevoel dat sommige mensen hopen dat Joost die ook heeft
Maar als de FIFA de politie erbij roept om de actie van Virgil te onderzoeken is het wat anders.quote:Op zondag 12 mei 2024 23:33 schreef Repentless het volgende:
[..]
Meerdere mensen hebben er ook al blijk van gegeven gewoonweg niet te begrijpen dat je geen juridisch strafbaar hoeft te hebben gepleegd, maar wel de eigen regels van een evenement kunt overtreden met uitsluiting tot gevolg.
Als Virgil van Dijk tijdens het komende EK een rode kaart krijgt voor een overtreding en geschorst is voor het volgende duel, dan zeggen we dus: "Wat? Geschorst? Maar er is niet eens aangifte tegen hem gedaan bij de politie dus hij heeft de wet helemaal niet overtreden! Onterecht dus, die schorsing!"
De AVROTROS directeur vermeldt het zelfquote:Op zondag 12 mei 2024 22:51 schreef Repentless het volgende:
[..]
"Dat ben jij.. En alleen jij weer Repentless!"
Misschien het topic een beetje doorlezen om te snappen waar ik op doel, dat zou helpen. Ik verwees hiernaar:
[..]
Vanwege het nogal hysterische en mijns inziens ronduit lachwekkende karakter van dit soort insinuaties, ridiculiseer ik dit tot in het extreme door het een "Israëlische covert ops missie" te noemen.
Daarnaast: hoe weet je dat die mevrouw daar niet mocht filmen? Dat het tegen de regels van de EBU was? Denk je dat Joost Klein de enige artiest is die daar gefilmd wordt?
Jij reageert met 633 woorden op mijn 9 woorden. Je legt me een hoop woorden in de mond.quote:Op zondag 12 mei 2024 22:46 schreef probeer het volgende:
[..]
Goh, beetje raar om er op deze manier achter te komen dat racisme/discriminatie blijkbaar weer prima is op FoK!.
[..]
Kritiek op Israël hebben ja? Want dat is wat er hier gebeurt in dit topic over het ESF? Men uit kritiek op Israëlisch beleid tov de Palestijnen door een Israëlische jonge vrouw uit te jouwen? Een vrouw die nota bene maar 8 fucking jaar van haar 21-jarige leven in Israël gewoond heeft, en er zeer waarschijnlijk nog nooit gestemd? (Ze heeft langer in Rusland gewoond trouwens, als we haar dan toch aan willen vallen op het militaire beleid van het land waar ze in woont.) Men uit kritiek op Israëlisch beleid door elke Israëlische wetenschapper, zelfs als ze nota bene fucking onderzoek doen naar mensenrechtenschendingen (want he, hot topic daar), puur en alleen op basis van hun Israëlische nationaliteit buiten te willen sluiten? Men uit kritiek door wat vage onzin over een vermeend complot tussen de Israëlische overheid, een Chileense vrouw woonachtig in Canada met een Israëlische man en een fabriek in oa Israël, en het EBU? En hoe werkt dat dan precies? Die vrouw en het EBU hebben alle vakjury's omgekocht / gechanteerd? Het EBU heeft met het tellen van de publieksstemmen valsgespeeld? Men uit kritiek op Israël door tot intifada op te roepen? Door 7 oktober te vieren?
Nee, wat hier gebeurt is simpelweg het spuwen van haat, omdat iemand Israëlisch is. En hej, fucking knap hoor dat men dan het woord Jood weet te vermijden. Alsof iemand discrimineren omwille van diens Joods zijn niet OK is, maar iemand discrimineren omwille van diens Israëlische nationaliteit, wel hartstikke prima is. Het blijft fucking discriminatie.
Kritiek op Israël (omtrent Gaza) uit je door het over beleid van de Israëlische regering of het leger te hebben. Door het over Nety of Ben-Gvir te hebben. Door de komende inval in Rafah te bekritiseren. Door het te hebben over het IDF. Niet door er alles wat Israëlisch is aan de haren bij te slepen.
En als je serieus denkt dat men met dit ESF gezeik valide kritiek op Israël uit, dan zou het ook prima moeten zijn om kritiek op Rutte 3 of Wilders 1 te uiten door een 21-jarige Nederlandse zanger(es) af te zeiken. Of zien mensen dan toch wel in dat die twee geen ene fuck met elkaar te maken hebben?
Net zoals, voor de goede orde, Israël letterlijk geen ene fuck met de diskwalificatie van Joost te maken heeft. Dat komt door wat er gebeurd is tussen Joost en die vrouw. Daar hebben de Israëliërs helemaal niets mee te maken. Dat het hier überhaupt over Israël gaat is al compleet belachelijk.
En nu ik toch bezig ben ... al dat PLO-sjaaltjes dragende demonstrerende tuig, want dat ben je wanneer je de boel sloopt of je inlaat met groeperingen die de boel slopen (ja, je draagt medeverantwoording voor de groep waarin je optrekt), kunnen ook echt helemaal de tering krijgen met hun 'gewelddadig verzet is de enige optie'.
Dat zou best kunnen, en ja zelfs ik erken dat bij een bepaalde mate van onderdrukking, geweld de enige uitweg wordt. Zitten de Palestijnen op dat punt? Wellicht. Maar iemand met ook maar enige menselijkheid in diens donder, ziet en behandelt dat gewelddadig verzet dan als een noodzakelijk kwaad. Iets wat je eigenlijk niet wil dat gebeurt, maar er echt geen andere manier meer is. Een allerlaatste middel. Niet iets wat gevierd of bejubelt wordt zoals in Gaza gebeurde. En noodzakelijk gewelddadig verzet is nooit iets waar verkrachtingen en martelingen en slachtingen van kinderen/babys bij komt kijken.
En áls je dan duizenden kilometers verderop aan het oproepen bent tot nóg meer geweld door een groepering die op zodanig wrede en onmenselijke manier dat 'noodzakelijke gewelddadige verzet' uitvoert, tsja fuck ... dan kan ik je eigenlijk alleen maar toewensen dat je je in een Kibboets aan de rand van Gaza bevindt wanneer Hamas een volgende slachting uitvoert.
lijkt me nog steeds niet de bedoelingquote:Op maandag 13 mei 2024 11:00 schreef Idisrom het volgende:
Een kapot geslagen camera is waarschijnlijk een eufemisme voor een scheurtje in het glas van een mobiele telefoon.
Is nog steeds een hele dure grap en krijg je niet met een simpele tik voor elkaar (dan moet die telefoon echt op de grond zijn gevallen).quote:Op maandag 13 mei 2024 11:00 schreef Idisrom het volgende:
Een kapot geslagen camera is waarschijnlijk een eufemisme voor een scheurtje in het glas van een mobiele telefoon.
Ik denk ook wel dat de mobiele telefoon op de grond gevallen is, Dat gebeurt nogal vrij gemakkelijk, ook zonder dat een ander dat aangeraakt heeft.quote:Op maandag 13 mei 2024 11:41 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Is nog steeds een hele dure grap en krijg je niet met een simpele tik voor elkaar (dan moet die telefoon echt op de grond zijn gevallen).
Dan nog vind ik het iets dat uitgesproken had kunnen en moeten worden en geen gedraging om iemand te schorsen voor zo'n belangrijk moment in iemands carrière.
Iemands carriëre mag ook geen reden zijn om alles maar met de mantel der liefde te bedekken.quote:Op maandag 13 mei 2024 11:41 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Is nog steeds een hele dure grap en krijg je niet met een simpele tik voor elkaar (dan moet die telefoon echt op de grond zijn gevallen).
Dan nog vind ik het iets dat uitgesproken had kunnen en moeten worden en geen gedraging om iemand te schorsen voor zo'n belangrijk moment in iemands carrière.
Jij bent lang niet de enige die zich aangesproken mag voelen in deze reeks. Er zijn er veel meer die dat 'haat alles wat Israëlisch is' gedrag etaleren.quote:Op maandag 13 mei 2024 11:37 schreef Zoon_John het volgende:
[..]
Jij reageert met 633 woorden op mijn 9 woorden. Je legt me een hoop woorden in de mond.
Telefoon uit handen slaan is genoeg voor diskwalificatie, ook als de camera/telefoon niks mankeert.quote:Op maandag 13 mei 2024 11:00 schreef Idisrom het volgende:
Een kapot geslagen camera is waarschijnlijk een eufemisme voor een scheurtje in het glas van een mobiele telefoon.
Ik ben van mening dat ze nu eerst eens duidelijkheid moeten geven wat er nu precies is gebeurd volgens het slachtoffer. Als hij inderdaad heeft lopen meppen lijkt het me meer dan terecht dat hij is gediskwalificeerd, maar communiceer dat dan.quote:Op maandag 13 mei 2024 11:55 schreef fokexpert het volgende:
Ik ben van mening dat ze hem hadden moeten laten meedoen en achteraf hadden moeten beslissen. Ze hebben hem nu zonder dat er een definitieve uitspraak is gediskwalificeerd wat erg op de zaken vooruitlopen was.
Hadden ze hem beter achteraf zijn punten kunnen afpakken als er echt iets is gebeurd wat niet kon.
Nu hebben ze hem op voorhand buiten spel gezet. Dit terwijl hij nog niet officieel schuldig bevonden is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |