SPOILER: Frequently Asked QuestionsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe kan ik Radio 49 beluisteren?
Dit kan (tijdelijk) via de webpagina van Radio49 bij Listen2MyRadio.![]()
Klik hier voor onze Facebookpagina waar vooraf aangemelde radioshows vermeld worden.
Vind je Radio 49 leuk?
Je kunt ons steunen door middel van een éénmalige of maandelijkse donatie. Radio 49 is namelijk niet kostenloos.
Voor meer informatie kun je via DM of PM contact opnemen met livelink.![]()
DISCLAIMER
Radio 49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
Dat denk ik ook wel.quote:Op zondag 5 mei 2024 00:30 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik zal alcholvrij richting mijn bed gaan. Eén biertje rond 17.30, die moet nu wel enigszins uitgewerkt zijn, toch?
Ik had ook niet het idee dat je er iets kwaads mee bedoelde.quote:Op zaterdag 4 mei 2024 23:51 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Ik bedoel juist dat in het pesten geen waarheid zit. Pesten gebeurt uit onzekerheid van de pesters. Misschien dat je nichtje haar rode haar ook liever kwijt was omdat ze er nu mee gepest wordt, maar dat doet niks af aan de schoonheid van een grote bos rode krullen. Iets kwaads heb ik sowieso niet bedoeld.
Dan bind je je vader maar vast op z’n stoelquote:Op zondag 5 mei 2024 19:16 schreef livelink het volgende:
Ik heb het huis schoongemaakt. Helaas moet ik daar altijd 1 van mijn weekenddagen aan opofferen. En meestal de andere aan een bezoek aan mijn ouders, maar dat heb ik dit weekend niet gedaan. Ik ga vanaf mijn ouders huis werken woensdag, zodat mijn moeder een dagje weg kan. Op zich niet ideaal, omdat ik woensdag ook altijd alleen zit op mijn werk, dus ik heb helemaal niet de mogelijkheid om me tussendoor nog met mijn vader bezig te houden. Ja, mijn half uurtje pauze alleen.
Ik verwacht ook dat hij de hele dag gewoon boven zal zitten achter de tv of achter zijn pc.quote:Op zondag 5 mei 2024 19:39 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Dan bind je je vader maar vast op z’n stoel
Aanvangstijdstip is onder voorbehoud; kleine kans dat het wat later wordt.quote:Programma voor vandaag:
19:00 uur: DJ11 - Tuesday Tunes Too
Basement Jaxx - Hush Boy
Vanavond ook de eerste halve finale van het ESF. Geen idee waarom ik daar nu ineens aan moest denkenquote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:05 schreef DJ11 het volgende:
De tweede track is meteen al nieuw en komt uit Noorwegen:Safario - Feel So Good
Beukt als een gek
De muziek is dit jaar zo belabberd, dat ik alles skip. Alleen het liedje van Luxemburg vind ik wel aardig. Staat bijna onderaan bij de bookmakersquote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:06 schreef livelink het volgende:
[..]
Vanavond ook de eerste halve finale van het ESF. Geen idee waarom ik daar nu ineens aan moest denken![]()
Ik heb nog weinig meegekregen. Heb een tijdje geleden door de liedjes van de eerste halve finale geswipet. Ik vond Zwitserland wel aardig, geloof ik. Kan waarschijnlijk zaterdag ook niet kijken, maar ik denk dat ik hem vanavond wel aanzet.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:07 schreef DJ11 het volgende:
[..]
De muziek is dit jaar zo belabberd, dat ik alles skip. Alleen het liedje van Luxemburg vind ik wel aardig. Staat bijna onderaan bij de bookmakers
The Ones - Flawless (radio mix)
Dan doe ik er verstandig aan om te mikken op 21:00 uur als eindtijdquote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:09 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik heb nog weinig meegekregen. Heb een tijdje geleden door de liedjes van de eerste halve finale geswipet. Ik vond Zwitserland wel aardig, geloof ik. Kan waarschijnlijk zaterdag ook niet kijken, maar ik denk dat ik hem vanavond wel aanzet.
Leuk, wees welkomquote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:14 schreef anotherRandomdude het volgende:
Goedenavond
Kan nog een klein stukje meeluisteren
Luttrell - Sunshine
Goedenavond aRdquote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:14 schreef anotherRandomdude het volgende:
Goedenavond
Kan nog een klein stukje meeluisteren
Måns Zelmerlöw - Heroes
En het was ook echt een gedoodverfde winnaar. Dit was echt een gevalletje overduidelijk.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:21 schreef livelink het volgende:
Dit is het nummer wat voor mijn zoon het ultieme ESF-gevoel geeft, omdat dit het eerste ESF was waar hij voor mocht opblijven.
Ja, en de show bij dit nummer was ook wel gericht op de wat jongere kijkers.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:22 schreef DJ11 het volgende:
[..]
En het was ook echt een gedoodverfde winnaar. Dit was echt een gevalletje overduidelijk.
Orchestral Manoeuvres In The Dark - Dream Of Me (Based On Love's Theme)
Hoewel voor mijn zoon het beste nummer van dat ESF (en wellicht nog steeds) wel Rhythm Inside van Loïc Nottet was.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:22 schreef DJ11 het volgende:
[..]
En het was ook echt een gedoodverfde winnaar. Dit was echt een gevalletje overduidelijk.
Pet Shop Boys - The Secret Of Happiness
In Nederland ook op nummer 16 binnengekomen. Niet slecht toch.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:27 schreef DJ11 het volgende:
Ik hou me erg in, vandaag slechts twee nummers van het nieuwe Pet Shop Boys-album Nonetheless, de vorige keer drie. Het album is trouwens op #2 binnengekomen in het VK; hun beste prestatie sinds Very in 1993 op #1 kwam.
Deze track had ik nog niet gedraaid, maar is zeker één van mijn favoriete nummers op de plaat:Pet Shop Boys - The Secret Of Happiness
Niet slecht voor een album dat voor 99,99% procent wordt genegeerd. Redelijk in lijn met voorgaande albums, trouwens. Volgende week zakt -ie als een baksteen.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:30 schreef livelink het volgende:
[..]
In Nederland ook op nummer 16 binnengekomen. Niet slecht toch.
The Beloved - Deliver Me
Dank voor het meeluisteren en welterustenquote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:33 schreef anotherRandomdude het volgende:
Bedankt voor het draaien DJ11, maar ik ga nu toch maar slapen.
Fijne avond nog
Welterusten aRd.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:33 schreef anotherRandomdude het volgende:
Bedankt voor het draaien DJ11, maar ik ga nu toch maar slapen.
Fijne avond nog
Loïc Nottet - Rhythm Inside
Bobby Bazini - Hometown (Take Me To)
Luxeprobleemquote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:42 schreef DJ11 het volgende:
Vorige keer ook gedraaid, dit liedje. Ik snap gewoon niet dat zoiets goed als leftover op de plank blijft liggen tot een jaar later...Bobby Bazini - Hometown (Take Me To)
Als dit op zijn album Pearl had gestaan, was het één van m'n favoriete tracks van het album geweest.quote:
Ehhh... Ja, recent weer opgetreden, maar ik ga met die band stoppen (coverband). Ik heb er kort gezegd geen plezier meer in. Ik houd wel mijn eigen werk-band op de donderdag; dat is leuk om te doen.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:44 schreef livelink het volgende:
Hoe gaat het trouwens met je band, DJ11. Zijn jullie weer helemaal terug?
Klopt. Mogelijk van de Soulshow, maar dat weet ik niet zeker.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:46 schreef livelink het volgende:
Dit is ook een soort jingle geweest van iets.
Earth, Wind & Fire - In The Stone
Oh, als je er geen plezier meer in hebt, dan snap ik het wel. Treed je ook wel eens op met je eigen werk-band?quote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:46 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Ehhh... Ja, recent weer opgetreden, maar ik ga met die band stoppen (coverband). Ik heb er kort gezegd geen plezier meer in. Ik houd wel mijn eigen werk-band op de donderdag; dat is leuk om te doen.
Zelden. We zijn vooral met studiowerk bezig. Nieuw album met 18 tracks is bijna klaar.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:47 schreef livelink het volgende:
[..]
Oh, als je er geen plezier meer in hebt, dan snap ik het wel. Treed je ook wel eens op met je eigen werk-band?
Sander Helmers - The Worst Is Yet To Come
Erg fijn nummer inderdaad.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:50 schreef DJ11 het volgende:
Noorwegen is weer zeer goed vertegenwoordigd in de nieuwe muziek deze week; het zal ook eens niet. Straks nog een (deels) Noors nummer. Nu eerst deze nieuwe:Sander Helmers - The Worst Is Yet To Come
Er komt nog meer fraais aanquote:
Malcolm McLaren & The Bootzilla Orchestra - Waltz Darling
Act - Snobbery & Decay
DEHAZE - Tell The World
Grappig, dat ik meteen weet wat je bedoelt met dat Flappie-liedje.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 20:02 schreef DJ11 het volgende:
DEHAZE, die van dat "Flappie-liedje", dat straks zo'n beetje bovenaan in m'n jaarlijst staat, heeft een EP uitgebracht met zijn fraaie nummers tot dusver. Plus deze, die helemaal nieuw is. Niet makkelijk, wel (erg) mooi:DEHAZE - Tell The World
Ik kende het nummer wel, hoewel artiest en titel geen enkele bel deed rinkelen. Propaganda natuurlijk wel.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 19:58 schreef DJ11 het volgende:
De band Act was de opvolger van Propaganda, onder meer bekend van Duel. Back to the 80s:Act - Snobbery & Decay
Ik heb deze week voor het eerst muziek uitgezocht voor de jaarlijst. In die zin dat ik door de playlists ben gestruind om muziek voor de Top 100 te selecteren. Er staan al 50 liedjes klaarquote:Op dinsdag 7 mei 2024 20:04 schreef livelink het volgende:
[..]
Grappig, dat ik meteen weet wat je bedoelt met dat Flappie-liedje.
En je moet nog meer dan een half jaarquote:Op dinsdag 7 mei 2024 20:06 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Ik heb deze week voor het eerst muziek uitgezocht voor de jaarlijst. In die zin dat ik door de playlists ben gestruind om muziek voor de Top 100 te selecteren. Er staan al 50 liedjes klaar
Morpheus - Pearl
Ja, was inderdaad mooi.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 20:02 schreef DJ11 het volgende:
DEHAZE, die van dat "Flappie-liedje", dat straks zo'n beetje bovenaan in m'n jaarlijst staat, heeft een EP uitgebracht met zijn fraaie nummers tot dusver. Plus deze, die helemaal nieuw is. Niet makkelijk, wel (erg) mooi:DEHAZE - Tell The World
Met name de afgelopen weken waren erg goed. Ik zend te weinig uit om alle goede nieuwe muziek de aandacht te geven die het verdient. En ik kan natuurlijk ook niet alleen maar nieuwe muziek gaan zitten draaienquote:
Blur of specifiek dit nummer van hen?quote:Op dinsdag 7 mei 2024 20:15 schreef DJ11 het volgende:
Voor het eerst in mijn uitzending(werd hoog tijd)
Blur - Charmless Man
Specifiek dit nummer. Ze staan drie keer in mijn Top 250 allertijden, dus het zou gek zijn als ik die nummers nog nooit had gedraaidquote:
Zekerquote:Op dinsdag 7 mei 2024 20:17 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Specifiek dit nummer. Ze staan drie keer in mijn Top 250 allertijden, dus het zou gek zijn als ik die nummers nog nooit had gedraaid
Maar deze is ook best lekker, vind ik
Ik dacht heel even dat je dit nummer bedoelde dat je niet kende, maar dit is nog van voor 1972quote:Op dinsdag 7 mei 2024 20:26 schreef DJ11 het volgende:
Jimmy Ruffin - What Becomes Of The Brokenhearted
Jim Diamond - I Should Have Known Better
Ik zal een hint geven: een zeer bekend nummer van deze artiest (waarmee hij ook in mijn Top 250 Allertijden staat), is gecoverd door Madness...quote:Op dinsdag 7 mei 2024 20:27 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik dacht heel even dat je dit nummer bedoelde dat je niet kende, maar dit is nog van voor 1972
Aden Foyer - Queen Of The Night
Dan moet ik denken aan Labi Siffrequote:Op dinsdag 7 mei 2024 20:29 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Ik zal een hint geven: een zeer bekend nummer van deze artiest (waarmee hij ook in mijn Top 250 Allertijden staat), is gecoverd door Madness...
Ja, prima nummer. Lekker hoor. Ik vond die andere Noorse wel net iets origineler.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 20:32 schreef DJ11 het volgende:
Mijn favoriete nieuwe nummer van deze week, komt van een Frans-Noorse artiest:Aden Foyer - Queen Of The Night
Carly Simon - Why
Electric Light Orchestra - It's Over
Ik ken het ook niet. Je herkent Labi Siffre er wel in (als je het weet).quote:Op dinsdag 7 mei 2024 20:44 schreef DJ11 het volgende:
Dat het 52 jaar moest duren voordat ik dit nummer ontdekte...Labi Siffre - My Song
Getuige de luisterbeurten hoort het toch bij zijn bekendere nummers. Hoe dan ook, ik vind het een prachtig liedje.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 20:46 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik ken het ook niet. Je herkent Labi Siffre er wel in (als je het weet).
Afgelopen week kwam daar dit bericht achteraan:quote:Op dinsdag 30 april 2024 20:57 schreef DJ11 het volgende:
Er staat veel fraais op Nonetheless - ik kom er vast nog op terug in een komende uitzending - maar dit is voor mij toch wel de topper. Het heeft iets antieks door de orkestratie. En het schijnt werkelijk in de running te zijn om de volgende single te worden:Pet Shop Boys - A New Bohemia
Kortom: mijn favoriete nummer van Nonetheless gaat ook echt de volgende single worden.quote:Looking for a new Bohemia in Margate! We had a wonderful day there shooting the video for our next single with director Andrew Haigh. Thanks to everyone who took part.
Pet Shop Boys - A New Bohemia
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |