Met hun stomme gatenkaasquote:Op dinsdag 30 april 2024 19:47 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dat doen ze maar gewoon in het Lausanne Sportstadion.
In Spanje praten ze tenminste gewoon allemaal Nederlandsquote:Op dinsdag 30 april 2024 19:51 schreef Strani het volgende:
En vier talen hè, vier!Klein kutlandje maar één taal is niet genoeg voor die omhooggevallen alpentoeterblazers. Twee? Nee hoor ook niet! Drie laten ze lekker aan de Belgen over. Nee alléén vier is genoeg
Dus niemand die elkaar verstaat daar, totale puinhoop.
Wassende maan is inderdaad beter.quote:Op dinsdag 30 april 2024 19:50 schreef Strani het volgende:
Hoe bedenk je het ook. Dat je het máákt is al één ding maar dat je het vervolgens ook noemt naar dat wat er voor zorgt dat je minder kaas hebt. Een donut noem je toch ook niet een gatberliner? En een croissant noem je geen luchtbroodje.
Ik weet niet of wij Nederlanders nu direct het aangewezen volk zijn om een ander land te bekritiseren op hun nationale gerecht, zeker niet als het zoiets hoogstaands is als een goede kaasfondue.quote:Op dinsdag 30 april 2024 21:16 schreef Strani het volgende:
Oké ik moest even wat doen maar ik was nog niet klaar met die fonduevreters. Oók zoiets, je voornaamste nationale gerecht? Dat moet wel iets bijzonders zijn toch, iets waar je trots op kan zijn? Wat zullen we eens doen? Oh weet je wat we smelten gewoon wat kaas en dan dopen we er brood in. Jéétje wat indrukwekkendIk zeg twintig Michelinsterren voor dat hele Zwitserland.
Dit is een heel terecht puntquote:Op dinsdag 30 april 2024 21:34 schreef BillDauterive het volgende:
Dat niet alleen hè. Kijk eens naar de nationale held van dat land.
Dat is iemand die op zijn zoon schoot, maar miste en een appel raakte. Normaal zou je die bijziende gek snel willen vergeten, maar de Zwitsers hebben zelfs een standbeeld voor hem opgericht.
Wij kunnen inderdaad niet echt ergens over meepraten met onze stamppotten.quote:Op dinsdag 30 april 2024 21:35 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik weet niet of wij Nederlanders nu direct het aangewezen volk zijn om een ander land te bekritiseren op hun nationale gerecht, zeker niet als het zoiets hoogstaands is als een goede kaasfondue.
En niet te vergeten dat de gemiddelde Zwitser elke buitenlander het liefst ziet vertrekken. Maar ondertussen wel massaal staan te juichen voor hun sporters die vaker niet dan wel autochtone Zwitsers zijnquote:Op dinsdag 30 april 2024 21:34 schreef BillDauterive het volgende:
Dat niet alleen hè. Kijk eens naar de nationale held van dat land.
Dat is iemand die op zijn zoon schoot, maar miste en een appel raakte. Normaal zou je die bijziende gek snel willen vergeten, maar de Zwitsers hebben zelfs een standbeeld voor hem opgericht.
AVGtje, even prakken, 'stamppot'. Culinair hoogstandje.quote:Op dinsdag 30 april 2024 21:38 schreef Redefine het volgende:
[..]
Wij kunnen inderdaad niet echt ergens over meepraten met onze stamppotten.
Ja. Al kies ik dan liever voor hun andere nationale gerecht: röstiquote:Op dinsdag 30 april 2024 21:43 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
AVGtje, even prakken, 'stamppot'. Culinair hoogstandje.![]()
Nee hoor, geef mij dan maar een mooi stuk brood doordrenkt in kaas en wijn.
Dat is idd ook wel lekker ja, maar een mooie kaasfondue heeft toch net mijn voorkeur.quote:Op dinsdag 30 april 2024 21:43 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ja. Al kies ik dan liever voor hun andere nationale gerecht: rösti
Rösti wordt ook vaak daar met kaas gegeten. En dan ook meestal nog bacon. Erg lekker, al hoef je daarna drie dagen niet meer te eten, omdat je dan nog vol ervan zit.quote:Op dinsdag 30 april 2024 21:51 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat is idd ook wel lekker ja, maar een mooie kaasfondue heeft toch net mijn voorkeur.
Maar ik ben dan ook wel echt helemaal weg van kaas, bijna alle soorten wel.
Ja ok, maar dan is het toch nog steeds 'iets met kaas' zeg maar. Kaasfondue is toch meer kaas waarvoor je toevallig een beetje brood gebruikt om het mee naar binnen te schuiven. Je drinkt het nog net niet, omdat dat toch wel iets te decadent zou zijn (en omdat een mooi stuk brood best goed werkt in die kaas natuurlijkquote:Op dinsdag 30 april 2024 22:07 schreef Redefine het volgende:
[..]
Rösti wordt ook vaak daar met kaas gegeten. En dan ook meestal nog bacon. Erg lekker, al hoef je daarna drie dagen niet meer te eten, omdat je dan nog vol ervan zit.
Overigens ook lekker zijn Geschnetzeltes
Precies, dat kan ik ook nog wel.quote:Op dinsdag 30 april 2024 22:50 schreef ijs_beer het volgende:
Wat kon die Roger Federer nou eigenlijk, beetje tegen een balletje slaan.
Belangrijk gerecht! Je hebt wel wat variatie nodig ten opzichte van het gerecht waarbij ze kaas smelten en dat over hun eten heen donderenquote:Op dinsdag 30 april 2024 21:16 schreef Strani het volgende:
Oké ik moest even wat doen maar ik was nog niet klaar met die fonduevreters. Oók zoiets, je voornaamste nationale gerecht? Dat moet wel iets bijzonders zijn toch, iets waar je trots op kan zijn? Wat zullen we eens doen? Oh weet je wat we smelten gewoon wat kaas en dan dopen we er brood in. Jéétje wat indrukwekkendIk zeg twintig Michelinsterren voor dat hele Zwitserland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |