Het staat op NLzietquote:Op woensdag 24 april 2024 19:41 schreef Nielojram75 het volgende:
Dit is nergens terug te kijken, hè? Videoland ofzo?
Vond het vroegah altijd heerlijk om te kijken, " Ze maken mij de pis niet lauw" van die aannemer in het eerste seizoen blijft een gevleugelde uitspraak.
Heb nu 'plan serie opname' gedaan, maar zuks wordt vast vanaf het begin ergens op een verdwaalde zondag herhaald?
Iemand?
Inderdaad weer 'ouderwets' opnemen.quote:Op woensdag 24 april 2024 19:41 schreef Nielojram75 het volgende:
Dit is nergens terug te kijken, hè? Videoland ofzo?
Vond het vroegah altijd heerlijk om te kijken, " Ze maken mij de pis niet lauw" van die aannemer in het eerste seizoen blijft een gevleugelde uitspraak.
Heb nu 'plan serie opname' gedaan, maar zuks wordt vast vanaf het begin ergens op een verdwaalde zondag herhaald?
Iemand?
Ja en ik vind die van de bovenste verdieping ook niet echt sympathiek.quote:Op woensdag 24 april 2024 23:54 schreef Ireth het volgende:
Ik erger me dood aan de "beganegrondjes"Wat een zeikwijf zeurende vrouw
![]()
#teamhansenfamke
Was dat het stel dat direct de stapelbedden op de zolder ging bezetten? En nu zat te prutsen met die katrol? Nog niet helemaal in beeld welk stel nu precies op welke etage zit. Wel aardig dat stel die een plantje brachten naar de buren voor de geluidsoverlast. Alle oude in elkaar geprutste kasten waren trouwens foeilelijk.quote:Op woensdag 24 april 2024 23:58 schreef PunkieePie het volgende:
[..]
Ja en ik vind die van de bovenste verdieping ook niet echt sympathiek.
Hier ook #teamhansenfamke
Begane grond: Sanne en Daniëlquote:Op donderdag 25 april 2024 00:42 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Was dat het stel dat direct de stapelbedden op de zolder ging bezetten? En nu zat te prutsen met die katrol? Nog niet helemaal in beeld welk stel nu precies op welke etage zit. Wel aardig dat stel die een plantje brachten naar de buren voor de geluidsoverlast. Alle oude in elkaar geprutste kasten waren trouwens foeilelijk.
Ja dat zal volgende week wel zijn?quote:Op donderdag 25 april 2024 01:17 schreef FYazz het volgende:
[..]
Begane grond: Sanne en Daniël
Jonge ouders, gooien alles weg, plantje bij de buren
1e etage: René en Jessica
Beide (ex)defensie, waterleiding doorgezaagd
2e etage: Famke en Hans
Exen, hij bouwer en voorzitter vve
Bovenste verdieping: Jaïr en Anouk
Te rommelig voor aannemer, bedden claimen, katrol
Ik vind persoonlijk Sanne en Daniël en Famke en Hans het meest sympathiek. Ben benieuwd naar het einde van de eerste week waarin een ruimte wordt opgeleverd, dan gaan we een beetje zien wat de klus-/stijlkwaliteiten zijn.
Ja echt even een 'moetje' van de sponsorquote:Op vrijdag 26 april 2024 19:30 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ja dat plantje... ik zou daar niet perse blijer van worden
Ik vraag me af of ze het werk onderschat of zichzelf overschat hebben.quote:Op maandag 29 april 2024 21:34 schreef TaMieke het volgende:
Die Sanne en Daniël![]()
Wat gaan de met dat kind doen in die bouwval? Heeft ze toch niets te zoeken en heb je toch totaal geen tijd voor?!
En het is vooral nooit hun schuld. Niets geregeld/niet vooruit gepland en dan bij de rest klagen dat ze niet vooruit kunnen.
Ben nu ook aan 't kijken, 3 afleveringen gezien, en viel me inderdaad op dat Jair en Anouk alles op eigen tempo doen en dat de rest daar maar op aan moet passen.quote:Op dinsdag 30 april 2024 00:08 schreef PunkieePie het volgende:
[..]
Ik vraag me af of ze het werk onderschat of zichzelf overschat hebben.
Natuurlijk wel vervelend dat Jaïr en Anouk zich niet aan de tijd houden.
Anouk lijkt tijdens die camera interviewtjes er ook echt schijt aan te hebben.
Ze heeft volgens mij geluk dat Jaïr zo'n harde werker is.
Ik ben ook heel benieuwd. Weet sowieso niet of het slim is om jezelf hier voor op te geven als je nog maar zo kort samen bent. Vond het wel tof om te zien dat Anouk gewoon zelf aan de slag ging. Zie ik Sanne nog niet doen.quote:Op dinsdag 30 april 2024 21:13 schreef ChildoftheStars het volgende:
Jaër en Anouk ben ik wel benieuwd of hun relatie dit overleefd. Ze zijn zo snauwerig naar elkaar... Geen gezellig stel iig
Ja idd! Anouk en Jaïr werken beiden wel hard. Alleen ze communiceren niet lekker... alleen maar fitten! Al hebben ze beiden wel een gun factorquote:Op woensdag 1 mei 2024 08:13 schreef TaMieke het volgende:
[..]
Ik ben ook heel benieuwd. Weet sowieso niet of het slim is om jezelf hier voor op te geven als je nog maar zo kort samen bent. Vond het wel tof om te zien dat Anouk gewoon zelf aan de slag ging. Zie ik Sanne nog niet doen.
Bij Hans en Famke begin ik me ook meer en meer af te vragen waarom die zich hebben opgegeven om mee te doen. Zij vind alles zwaar, maar doet niets. En hij loopt de benen onder zn kont vandaan, voor haar. En dan blijkt dat ze uit elkaar zijn gegaan na/in een verbouwing
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |