Datzelfde heb ik met kunstmatige bananensmaak. Ooit eens antibiotica (denk ik) gehad met die smaak, ik neem ook nooit een bananenmilkshake (tenzij verse banaan) of bananensnoepjes.quote:Op woensdag 10 april 2024 23:26 schreef FlyingFish het volgende:
Ik heb ook een afkeer van die kunstmatig zoete aardbeiensmaak. Ik had op jeugdkamp in Frankrijk een giek tegen mn neus gekregen die gekneusd was daardoor, en ik moest voor elke maaltijd langs de dokterspost om daar zo'n smerig vettig drankje op te drinken. Ik denk dat het iets van paracetamol was oid? Ik drink graag fruitthee, maar alle aardbeienthee uit van die mixdoosjes geef ik aan gasten die geen voorkeur voor een smaakje hebben
De spray die ik soms gebruik om huid te verdoven met hechten ruikt ook naar die bananensnoepjes.quote:Op donderdag 11 april 2024 07:59 schreef Nijna het volgende:
[..]
Datzelfde heb ik met kunstmatige bananensmaak. Ooit eens antibiotica (denk ik) gehad met die smaak, ik neem ook nooit een bananenmilkshake (tenzij verse banaan) of bananensnoepjes.
Volgens mij weet ik nog hoe die wormentabletjes smaken van vroeger, maar ik ga ze niet weer proeven om het te checken
Er was vroeger een wormendrankje met die chemische banaansmaak.quote:Op donderdag 11 april 2024 07:59 schreef Nijna het volgende:
[..]
Datzelfde heb ik met kunstmatige bananensmaak. Ooit eens antibiotica (denk ik) gehad met die smaak, ik neem ook nooit een bananenmilkshake (tenzij verse banaan) of bananensnoepjes.
Volgens mij weet ik nog hoe die wormentabletjes smaken van vroeger, maar ik ga ze niet weer proeven om het te checken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je mist er iig niks aanquote:Op donderdag 11 april 2024 11:38 schreef exode het volgende:
Wat goed Tolstoi! Yeaaaah.
Ik heb last van FOMO, nog nooit een wormentablet in huis gehad.
Ik vond Noa van Cacharel ontzettend ruiken tot ik m bij mezelf op spoot.. gadverdamme wat was ie toen smerig..quote:Op donderdag 11 april 2024 11:20 schreef Mushanga71 het volgende:
Mijn neus is stuk, ik vind zoveel vies ruiken. Man heeft nu een geurtje waar ik echt kotsmisselijk van word dus die mag hij niet meer gebruiken en had ie laatst, uiteraard de verkeerde op gedaan![]()
![]()
Laatst kreeg ik van iemand een geurtje, van Gucci, en die stinkt ook heel erg. Zelfs te erg om die als plee verfrisser te gebruiken
Maar toen ik gister buiten fietste was er net gemaaid en die geurAls ze dat in een flesje konden stoppen...
Doen waar jij je het beste bij voelt @:TolstoiFan
Die ruikt idd lekker, krijg daar alleen hoofdpijn vanquote:Op donderdag 11 april 2024 12:16 schreef Vicky het volgende:
[..]
Ik vond Noa van Cacharel ontzettend ruiken tot ik m bij mezelf op spoot.. gadverdamme wat was ie toen smerig..
Oh ja, dat spul ruikt ook zoquote:Op donderdag 11 april 2024 09:31 schreef mignonne het volgende:
[..]
De spray die ik soms gebruik om huid te verdoven met hechten ruikt ook naar die bananensnoepjes.
Forever ruined.
Was nieuwsgierig dus even geloerd. Tis een abo en ziet er wel goed uit. Hebben ze mn favo merk niet. Diorquote:Op donderdag 11 april 2024 13:11 schreef Budabuddumbam het volgende:
Dat is waarom ik echt fan ben van parfumado. Dan kan je het goed uittesten voor een klein prijsje en je kan het makkelijk mee in je tas nemen.
Warme custardquote:Op donderdag 11 april 2024 14:38 schreef Deepfreeze het volgende:
Saroma pudding.. In het studentenhuis mikten we het gewoon door de yoghurt![]()
Bij mijn ouders hadden we vaak warme custard pudding als toetje (met melk direct uit de melktank). Dat was echt lekker, vooral het vel. Nu was ik de enige die het vel lekker vond, dus die mocht ik altijd![]()
wurmpies hebben we nooit gehad, bij mijn weten. In ieder geval nooit pillen voor gehad.
Geurtjes kan is tegenwoordig slecht tegen. Ik vermoed dat het de overgang is, want de laatste keer dat ik last had van geuren was ik net zwanger. Was bij allebei de eerste kwaal. Maar zwanger ben ik niet. Mijn man wilde graag geurtjes proberen, maar die moet nu weer au naturel
Jaah!quote:Op donderdag 11 april 2024 15:57 schreef FlyingFish het volgende:
Warme custard net als warme griesmeelpap en havermoutpap. Maar mijn gezin houdt er niet van. Alleen zoon heb ik enthousiast voor koude griesmeel gekregen, maar nog niet vers. In Frankrijk haal ik ook altijd een flan, lekkerste gebakje ooit!
Wij hebben in de buurt een automaat gevonden waar je eieren, aardbeien en soms dus ook verse vla kan kopen. Het zijn producten van locale boerderijen. De vla is echt goddelijk. Smaakt precies als zelfgemaakte creme anglaisequote:
Wat fijn!quote:Op donderdag 11 april 2024 17:50 schreef Phaidra het volgende:
Gister heeft onze oudste gehoord dat hij is ingeloot op de school van zijn eerste keuze . Zo fijn!
Dat heb ik dan ook gemistquote:Op donderdag 11 april 2024 20:31 schreef mignonne het volgende:
Oh god moeten we weer pleepapier hamsteren?![]()
Die memo had ik gemist
Afgelopen week ook al. Komt omdat ze de verpakkingen gaan wijzigen ofzo.quote:Op donderdag 11 april 2024 20:28 schreef Mushanga71 het volgende:
Er is iets héél érg mis bij ah. AL het pleepapier is uitverkocht/niet leverbaarGelukkig heb ik nog, maar toch
Ooooh, ze gaan de prijzen verhogenquote:Op donderdag 11 april 2024 20:37 schreef Troel het volgende:
[..]
Afgelopen week ook al. Komt omdat ze de verpakkingen gaan wijzigen ofzo.
Dat viel mij ook op van de week. Ik heb een xl pak gekocht bij de Lidl.quote:Op donderdag 11 april 2024 20:28 schreef Mushanga71 het volgende:
Er is iets héél érg mis bij ah. AL het pleepapier is uitverkocht/niet leverbaarGelukkig heb ik nog, maar toch
Mijn moeder zei dat je wormen kreeg van snoepen en suiker eten.quote:Op donderdag 11 april 2024 20:03 schreef mignonne het volgende:
Ik eet geen filet om die reden
Mn moeder waarschuwde er vroeger altijd voor. Die en rauw gehakt. Nooit gegeten.
Dat had die van mij misschien beter ook kunnen doenquote:Op donderdag 11 april 2024 20:45 schreef amaranta het volgende:
[..]
Mijn moeder zei dat je wormen kreeg van snoepen en suiker eten.
Ook dat je vierkante ogen kon krijgen gok ikquote:Op donderdag 11 april 2024 20:45 schreef amaranta het volgende:
[..]
Mijn moeder zei dat je wormen kreeg van snoepen en suiker eten.
Ah, dat wordt dan jumbo want de lidl zit niet waar man werkt. Thanx, stuur ik hem iig niet voor noppes naar ahquote:Op donderdag 11 april 2024 20:44 schreef amaranta het volgende:
[..]
Dat viel mij ook op van de week. Ik heb een xl pak gekocht bij de Lidl.
Ik vind het tp van de Lidl veel stugger en minder zacht dan dat van de andere winkels.quote:Op donderdag 11 april 2024 20:44 schreef amaranta het volgende:
[..]
Dat viel mij ook op van de week. Ik heb een xl pak gekocht bij de Lidl.
Van te dicht op de tv zitten jaquote:Op donderdag 11 april 2024 20:46 schreef Quoi het volgende:
[..]
Ook dat je vierkante ogen kon krijgen gok ik
Nog noooooit een worm gezien van filet of rauw gehakt. En ik ben groot fan van filet, ossenworst, rauwe steak, broodjes Mett.quote:Op donderdag 11 april 2024 20:03 schreef mignonne het volgende:
Ik eet geen filet om die reden
Mn moeder waarschuwde er vroeger altijd voor. Die en rauw gehakt. Nooit gegeten.
Tuurlijk, doen! If it makes you happyquote:Op donderdag 11 april 2024 21:18 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Nog noooooit een worm gezien van filet of rauw gehakt. En ik ben groot fan van filet, ossenworst, rauwe steak, broodjes Mett.
Ga ik (hopelijk) deze zomer naar een hotel in Duitsland waar ze die dingen bij het ontbijt serveren. Maar ik denk dat ik nu niet magGa ik navragen.
Mett
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |