Neen, want dan zouden die zich met hun ladingen per fiets of te voet moeten verplaatsen.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 19:41 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dus jou zouden ze nog steeds kunnen vervelen.
Het was blijkbaar nogal groots vandaag. Ook Greta Thunberg was er weer.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 19:48 schreef Leandra het volgende:
Overigens wist ik alleen dat er vandaag een betoging was omdat we dat anderhalve week geleden in Limburg overal aangeplakt zagen, zelfs mijn zusje in Den Haag had het daar nergens gezien.
Ik zag het op Twitter.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 20:20 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het was blijkbaar nogal groots vandaag. Ook Greta Thunberg was er weer.
Ze krijgen iedereen over zich heen, want het is dan hun schuld dat alles vastloopt en er geen stroom meer uit het stopcontact komt. Dan hebben ze het snel afgeleerd. En dan zijn we klaar met al die milieumaatregelen.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 18:56 schreef torentje het volgende:
[..]
Dan zou je de radicaal/extreemrechtse lieden bij hun kladden hebben, die zouden dan namelijk de normale mensen niet meer kunnen vervelen.
Tja, ze moet natuurlijk regelmatig op televisie komen om geloofwaardig te blijven.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 20:20 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het was blijkbaar nogal groots vandaag. Ook Greta Thunberg was er weer.
Geen idee, maar er gaan tot 2050 vele biljoenen naar nieuwe "hernieuwbare" energievoorzieningen, om ze net zo goed te maken als de oude. De meningen zijn verdeeld of daar de CO2 uitstoot ook van omlaag gaat, zeker als het niet voornamelijk kerncentrales zijn.quote:Op zondag 7 juli 2024 00:09 schreef Albertooo het volgende:
Gaat er in het nieuwe regeerakkoord eigenlijk nog steeds 40+ miljard subsidie naar fossiel?
Aardig groen regeerakkoord danquote:Op zondag 7 juli 2024 00:13 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Geen idee, maar er gaan tot 2050 vele biljoenen naar nieuwe "hernieuwbare" energievoorzieningen, om ze net zo goed te maken als de oude. De meningen zijn verdeeld of daar de CO2 uitstoot ook van omlaag gaat, zeker als het niet voornamelijk kerncentrales zijn.
Tja, de regeringen Rutte waren er vooral in geļnteresseerd hoeveel het bedrijfsleven er aan ging verdienen. De vrije markt lost alle problemen op en de zelfredzame burger gaat dat betalen.quote:
Welke ladingen?quote:Op zaterdag 6 juli 2024 19:53 schreef torentje het volgende:
Neen, want dan zouden die zich met hun ladingen per fiets of te voet moeten verplaatsen.
Fossiele subsidies zijn bullshit. Verdiep je eens in de methodologie van die rekensommen.quote:Op zondag 7 juli 2024 00:09 schreef Albertooo het volgende:
Gaat er in het nieuwe regeerakkoord eigenlijk nog steeds 40+ miljard subsidie naar fossiel?
Juist.quote:Op zondag 7 juli 2024 00:36 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Welke ladingen?
De bevoorrading van de supermarkten bijvoorbeeld bedoel je?
En de definitie van subsidies.quote:Op zondag 7 juli 2024 07:40 schreef ludovico het volgende:
[..]
Fossiele subsidies zijn bullshit. Verdiep je eens in de methodologie van die rekensommen.
Die wordt an sich hard opgerekt door allerhande instanties. "implicit subsidy".quote:
Laat wel zien dat die XR-mensjes echt niet snappen hoe de boel werkt.quote:
Ik heb begrepen dat ze de energiebelasting voor particulieren gelijk trekken aan dat voor bedrijven. Niet dat het m.b.t. het klimaat wat oplost, maar we snijden dan in ieder geval wat miljarden aan subsidie weg.quote:Op zondag 7 juli 2024 00:09 schreef Albertooo het volgende:
Gaat er in het nieuwe regeerakkoord eigenlijk nog steeds 40+ miljard subsidie naar fossiel?
En dan raar vinden dat ze als beroepsdemonstranten gezien wordenquote:
Christus te paard zegquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |