abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 5 april 2024 @ 10:00:34 #1
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_213094399
En als ik het herken heb ik geen zin om een mes tussen mijn ribben op te vangen aangezien het altijd die galante ridders zijn die door zinloos geweld op het kerkhof komen.

Daarbij stel ik ook nog de vraag is er nog ruimte om iemand te laten merken dat je haar gewoon oprecht leuk vind zonder gelijk een boete te krijgen en op opsporing verzocht terecht te komen?
Zo ja, dan verneem ik dat graag.

quote:
Veel jonge mannen zien ernst van seksuele straatintimidatie niet in
5 april 2024
Jonge mannen herkennen situaties van seksuele straatintimidatie niet voldoende en weten te weinig over hoe zij meisjes en vrouwen die te maken krijgen met ongewenst gedrag kunnen ondersteunen. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van Plan International, waaraan 1.083 jongens en mannen tussen de 16 en 25 jaar meededen.

Het nieuwe onderzoek laat zien hoe jongens en mannen aankijken tegen ongewenst seksueel gedrag op straat, in het openbaar vervoer en het uitgaansleven. 83 procent van de jonge mannen begrijpt dat meisjes en vrouwen zich onveilig kunnen voelen in het openbaar, maar slechts 41 procent herkent het daadwerkelijk wanneer een vrouw zich onveilig voelt.

De jonge mannen die straatintimidatie zagen plaatsvinden (53 procent), waren vooral getuige van het nastaren, nafluiten en naroepen van een vrouw. Ook nasissen, betasten, in het nauw drijven en het vragen om seksuele handelingen werden genoemd als voorbeelden. Bijna een kwart van de jongens vindt het oké om vrouwen op straat te complimenteren over hun lichaam. Zij geven aan opmerkingen over het uiterlijk van meisjes en vrouwen eerder als compliment te beschouwen dan als ongewenst gedrag.

In het onderzoek zeggen jonge mannen ook dat zij vrouwen onbewust nastaren, iets waar vrouwen wel degelijk last van hebben. Uit eerder onderzoek van Plan International bleek dat de meeste meisjes en jonge vrouwen het (heel) erg vinden om indringend nagestaard te worden of seksueel getinte opmerkingen te krijgen over hun uiterlijk of kleding.

Meeste jonge mannen grijpen niet in
Uit het onderzoek blijkt ook dat 77 procent van de jonge mannen niets deed of zei bij de laatste keer dat ze getuige waren van seksuele straatintimidatie. Het grootste deel van hen (40 procent) geeft aan dat ze veelgenoemde gedragingen als nastaren of nafluiten niet belangrijk of ernstig genoeg vinden. Bijna een kwart van hen greep niet in omdat ze niet wisten wat ze moesten doen en één op de vijf was bang voor negatieve reacties.

Nog te vaak wordt seksuele straatintimidatie als ‘niet zo erg’ bestempeld
Garance Reus-Deelder
Hoewel de ernst van straatintimidatie voor veel jonge mannen een blinde vlek is, geven ze wel aan dat er meer aandacht moet komen voor ongewenst seksueel gedrag. Jonge mannen noemen voorlichting op school (55 procent), aandacht in de media (37 procent) en trainingen waarbij mannen zich leren uitspreken (23 procent) als methoden om ongewenst seksueel gedrag te verhelpen. Slechts 2 procent vindt dat er geen extra aandacht nodig is voor dit onderwerp.

Nacht Tegen Seksueel Geweld
Plan International vraagt tijdens de Nacht Tegen Seksueel Geweld in Amsterdam op 20 april aandacht voor dit onderwerp. Honderden deelnemers lopen dan door de Amsterdamse nacht om seksueel geweld en straatintimidatie op de kaart te zetten. Wil je ook opstaan tegen seksueel geweld? Schrijf je dan nu in en loop mee!

De strijd tegen seksueel geweld gaat ook over bewustwording, zegt Garance Reus-Deelder, directeur van Plan International: “Nog te vaak wordt seksuele straatintimidatie niet herkend, als ‘niet zo erg’ bestempeld of ontkend, terwijl seksuele intimidatie en geweld meisjes en jonge vrouwen wereldwijd beperken in hun bewegingsvrijheid en kunnen leiden tot angst en trauma. Iedereen heeft een rol in het uitbannen van ongewenst seksueel gedrag.”

Wat doet Plan International?
Plan International werkt wereldwijd aan betere bescherming van meisjes en vrouwen. Bijvoorbeeld door hen fysiek te beschermen tegen seksueel geweld, door safe spaces op te zetten en gevaarlijke plekken in steden veiliger te maken. In alle programma’s betrekt Plan International ook jongens en mannen om diepgewortelde opvattingen te veranderen over hoe mannen en vrouwen zich zouden moeten gedragen. Plan International geeft voorlichting over meisjesrechten aan alle jongeren en traint meisjes en jongens om zich uit te spreken tegen seksuele intimidatie en geweld.

In Nederland vragen we aandacht voor seksueel geweld met de Nacht Tegen Seksueel Geweld, die van 20 op 21 april in Amsterdam plaatsvindt. Daarnaast brengen we straatintimidatie in kaart, met een speciale website waarop mensen incidenten van straatintimidatie kunnen melden.
https://www.planinternati(...)tintimidatie-niet-in

[ Bericht 42% gewijzigd door Joopklepzeiker op 05-04-2024 10:05:48 ]
pi_213094449
Wat TS zegt. Bovendien is het niet de consequentie van mijn beleid. Lullig voor de slachtoffers die er niet voor gestemd hebben maar goed, ik kan moeilijk een vragenlijst geven alvorens ik me er mee ga bemoeien.
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
pi_213094813
Nou. Veel (jonge) mannen herkennen het zeker wel. Alleen zij, net als ik, willen niet in elkaar gerost worden of overhoop gestoken. Tegenwoordig moet je al uitkijken dat je niet verkeerd kijkt of je wordt al vermoord.
Ook in moeilijke tijden.
  vrijdag 5 april 2024 @ 10:42:48 #4
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_213094948
Zie ook steeds meer vrouwen op straat, en ook vriendinnen, dan maar met een grote koptelefoon op rondlopen, om zo ook een soort 'excuus' te hebben, dat je een of andere gare opmerking niet gehoord hebt (want als je er niet op in gaat en negeert nemen sommige mannen daar tegenwoordig ook aanstoot aan...
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_213094979
Zou dit in de jaren 60 ofzo ook gespeeld hebben? In filmpjes van vroeger is iedereen op straat heel beschaafd.

Nu lijkt het vol met wilden te zijn.
  vrijdag 5 april 2024 @ 10:44:44 #6
486266 herverwijderd
het leed is al geschied
pi_213094980
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:00 schreef Joopklepzeiker het volgende:
Daarbij stel ik ook nog de vraag is er nog ruimte om iemand te laten merken dat je haar gewoon oprecht leuk vind zonder gelijk een boete te krijgen en op opsporing verzocht terecht te komen?
Zo ja, dan verneem ik dat graag.
Ja hoor, alleen zou ik dat niet op straat doen als zo'n vrouw gewoon op weg is naar haar werk of de supermarkt of weet ik het. Dan zit ze daar toch helemaal niet op te wachten lijkt me.
Ga lekker naar de kroeg of een feest als je wil flirten, dat is daar een betere omgeving voor.
  vrijdag 5 april 2024 @ 10:47:30 #7
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_213095021
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:42 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Zie ook steeds meer vrouwen op straat, en ook vriendinnen, dan maar met een grote koptelefoon op rondlopen, om zo ook een soort 'excuus' te hebben, dat je een of andere gare opmerking niet gehoord hebt (want als je er niet op in gaat en negeert nemen sommige mannen daar tegenwoordig ook aanstoot aan...
Wat begin je in je eentje tegen een groep? Want laten we eerlijk zijn, dat soort etterbakken zijn zelden alleen.

[ Bericht 4% gewijzigd door Danny op 05-04-2024 17:09:17 ]
  vrijdag 5 april 2024 @ 10:51:07 #8
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_213095075
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:47 schreef Joopklepzeiker het volgende:

[..]
Wat begin je in je eentje tegen een groep? Want laten we eerlijk zijn, dat soort etterbakken zijn zelden alleen.
Probleem is dat het niet een keertje is, maar heel vaak. Vriendin van me vertelde dat ze altijd opmerkingen krijgt als ze buiten loopt. Gewoon standaard zeg maar. Ze heeft het niet eens meer door meestal.

[ Bericht 5% gewijzigd door Danny op 05-04-2024 17:09:53 ]
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  vrijdag 5 april 2024 @ 10:52:21 #9
486266 herverwijderd
het leed is al geschied
pi_213095092
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:47 schreef Joopklepzeiker het volgende:

[..]
Wat begin je in je eentje tegen een groep? Want laten we eerlijk zijn, dat soort etterbakken zijn zelden alleen.
Ik ben ook te schijterig om er iets van te zeggen.

[ Bericht 6% gewijzigd door Danny op 05-04-2024 17:10:22 ]
  vrijdag 5 april 2024 @ 10:54:35 #10
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213095142
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:44 schreef herverwijderd het volgende:

[..]
Ja hoor, alleen zou ik dat niet op straat doen als zo'n vrouw gewoon op weg is naar haar werk of de supermarkt of weet ik het. Dan zit ze daar toch helemaal niet op te wachten lijkt me.
Ga lekker naar de kroeg of een feest als je wil flirten, dat is daar een betere omgeving voor.
Bovendien, van die figuren sissen echt niet "Hee, pssst, meisje" naar iemand omdat ze haar ook werkelijk leuk vinden natuurlijk.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 10:57:05 #11
5428 crew  miss_sly
pi_213095190
quote:
Het zou al schelen als mannen binnen hun groep degenen aanspreken die ongepaste opmerkingen maakt.

Dat herkennen bij elkaar en er iets van zeggen zou al een stap voorwaarts zijn. Zoals hier nu ook weer: het zijn allemaal andere mannen, natuurlijk volgens jullie met een immigratieachtergrond of uiterlijkj dat daarop zou wijzen, maar nooit de gewone, witte, Nederlandse mannen.

Think again. Ook binnen deze groepen gebeurt het, maar daar herkent men het niet, omdat het namelijk natuurlijk gewoon als compliment of grapje bedoeld is.

[ Bericht 29% gewijzigd door Jippie op 05-04-2024 13:02:41 ]
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_213095295
Als man zijnde heb je het ook niet door. Ik moet regelmatig op mijn werk vrouwen de fabriek waar ik werk laten zien, maar dan valt het wel op. Vrijwel alle mannen kijken naar de vrouw(en) die naast mij lopen.
Dat was in het begin een hele rare gewaarwording.
Lijkt een soort automatisme ofzo :+
En jij zit daar onrustig, en jij kijkt langs mij heen
En ik hoor in alles wat je zegt, de stem van iemand
Die bang is voor zichzelf
pi_213095558
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:44 schreef Confetti het volgende:
Zou dit in de jaren 60 ofzo ook gespeeld hebben? In filmpjes van vroeger is iedereen op straat heel beschaafd.

Nu lijkt het vol met wilden te zijn.
Nafluiten door bouwvakkers is volgens mij al heel lang een ding en dat is volgens de huidige mores ook straatintimidatie. Mensen filmen maar weinig dingen die normaal voor ze zijn.
  Forum Admin vrijdag 5 april 2024 @ 11:20:06 #14
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_213095575
Denk eerder dat ze het simpelweg niet als intimidatie herkennen. Ze vinden het ongetwijfeld "normaal" om vrouwen als object te zien.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_213095585
Als mijn vrienden wat stouts doen zeg ik er wat van, maar ik zie echt niet in waarom jonge mannen die zich gedragen opeens een verantwoordelijkheid hebben voor het gedrag van anderen. Morgen ook een survey of jonge vrouwen wel genoeg ingrijpen?
  vrijdag 5 april 2024 @ 11:22:34 #16
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213095597
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:21 schreef Glazenmaker het volgende:
Als mijn vrienden wat stouts doen zeg ik er wat van, maar ik zie echt niet in waarom jonge mannen die zich gedragen opeens een verantwoordelijkheid hebben voor het gedrag van anderen. Morgen ook een survey of jonge vrouwen wel genoeg ingrijpen?
Jonge vrouwen zijn niet de oorzaak van de giftige cultuur onder mannen natuurlijk.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
pi_213095702
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:22 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Jonge vrouwen zijn niet de oorzaak van de giftige cultuur onder mannen natuurlijk.
En een random man wel ja?
pi_213095744
Het probleem is ook hier weer dat er allerlei gedragingen op een hoop gegooid worden.

quote:
Het grootste deel van hen (40 procent) geeft aan dat ze veelgenoemde gedragingen als nastaren of nafluiten niet belangrijk of ernstig genoeg vinden.
Ja, dat is wel best begrijpelijk. Dat je iets doet als je een vrouw bij wijze van spreken de bosjes ingesleurd ziet worden lijkt me duidelijk, maar wildvreemden aanspreken omdat je ze naar iemand ziet kijken? Dat worden vreemde gesprekken...

Edit: daar zou ook meteen een bepaalde hypocrisie in zitten, want je kunt enkel constateren dat iemand lang naar een ander persoon kijkt door diegene te observeren. Dan doe je eigenlijk zelf ook hetgeen waar je de ander van beschuldigt. :D
  vrijdag 5 april 2024 @ 11:36:54 #19
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213095772
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:30 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
En een random man wel ja?
Als die niet het goede voorbeeld geeft is een random man inderdaad wel onderdeel van het probleem.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
pi_213095801
Je kan het probleem wel benoemen maar dat komt extreem links weer met:


[ Bericht % gewijzigd door Jippie op 05-04-2024 13:03:56 ]
pi_213095812
Moeten die juffies maar eens stoppen met GroenLinks en d66 stemmen
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_213095823
Tja, het valt mij ook niet per se op nee.
Wat ik wel geregeld zie is een man die heel sterk 1 kant op gluurt. Vanuit een auto, dan wel lopend.
En als je dan kijkt dan zie je dat daar een aantrekkelijke dame loopt.
Ik zie ook echt wel als ergens een knappe dame loopt, elke man. Echter dat fatsoen niet te gaan (na-)gluren dat hebben veel niet meer blijkbaar.

Fluiten dan wel echt iets roepen?
Dat hoor ik nooit. Maar ik kom ook nooit op bouwterreinen. Heel soms, maar dat is niet een gewone bouwterrein.
En ik woon in het Noorden, daar zal het ook veel beter zijn dan in het Westen.

Het zal overigens ook wel helpen als vrouwen hun kont er niet praktisch uit laten komen en de voorgevels er ook uit proberen te hobbelen.
Nee, dat is natuurlijk geen excuus voor mannen om zich als beesten te gedragen, maar kom op zeg.
  vrijdag 5 april 2024 @ 11:42:47 #23
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213095826
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:41 schreef Mortaxx het volgende:
Moeten die juffies maar eens stoppen met GroenLinks en d66 stemmen
Want die bepalen nu het beleid? Met name het huidige asielbeleid waardoor het zou komen? Dat is de schuld van links?
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
pi_213095828
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:03 schreef Canopus het volgende:
Als man zijnde heb je het ook niet door. Ik moet regelmatig op mijn werk vrouwen de fabriek waar ik werk laten zien, maar dan valt het wel op. Vrijwel alle mannen kijken naar de vrouw(en) die naast mij lopen.
Dat was in het begin een hele rare gewaarwording.
Lijkt een soort automatisme ofzo :+
Maar als jij als man en nagelsalon binnenloopt wordt er ook naar je gekeken
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  vrijdag 5 april 2024 @ 11:43:32 #25
420862 uitkeringsgenieter
Dat moet in je aard liggen
pi_213095834
Het probleem ligt meer bij de ontvanger denk ik. Er lopen tegenwoordig alleen maar teerbare zieltjes rond. Mensen janken al als je ze aankijkt...
Je bent een waardeloze agent.
pi_213095854
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:36 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Als die niet het goede voorbeeld geeft is een random man inderdaad wel onderdeel van het probleem.
Het goede voorbeeld geef je toch door zelf niet na te roepen en te fluiten?

Wat jij wil is een interventie en dat is een paar stappen verder.

Voortaan ook alle Marokkanen verantwoordelijk maken voor straatschoffies?
pi_213095861
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:42 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Want die bepalen nu het beleid? Met name het huidige asielbeleid waardoor het zou komen? Dat is de schuld van links?
De lokale politiek die weigert het probleem te benoemen en in te grijpen , en in de grote steden zijn dat vaak d66 en groenlinks.
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 11:46:55 #28
5428 crew  miss_sly
pi_213095865
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:45 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Het goede voorbeeld geef je toch door zelf niet na te roepen en te fluiten?

Wat jij wil is een interventie en dat is een paar stappen verder.

Voortaan ook alle Marokkanen verantwoordelijk maken voor straatschoffies?
Binnen de vriendengroep als een kerel iets roept, gluurt, vervelend doet, kun je daar als vrienden iets van zeggen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 5 april 2024 @ 11:47:04 #29
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213095867
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:45 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Voortaan ook alle Marokkanen verantwoordelijk maken voor straatschoffies?
Ja, waarom niet?
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  vrijdag 5 april 2024 @ 11:48:23 #30
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213095879
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:46 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Binnen de vriendengroep als een kerel iets roept, gluurt, vervelend doet, kun je daar als vrienden iets van zeggen.
Dit dus, er is niemand die zegt dat je wildvreemden aan de overkant van de straat ter verantwoordig moet roepen, maar binnen je eigen vriendenkring vind ik het wat anders.

Straatintimidatie heb ik daar trouwens nooit meegemaakt, maar als iemand een iets te schunnige grap maakt krijgt ie ook van 3 man te horen dat het niet okee is.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 11:48:26 #31
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_213095880
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:46 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Binnen de vriendengroep als een kerel iets roept, gluurt, vervelend doet, kun je daar als vrienden iets van zeggen.
Zijn we nu ook al offended als er gegluurd wordt?

Deze maatschappij is zowat failliet.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  vrijdag 5 april 2024 @ 11:48:35 #32
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_213095885
Een huisgenote van mij is wel eens nagefloten door een groepje Marokkanen. Vond ze hardstikke leuk. Deze hele woke bewustzijn shit heeft het merendeel echt niks mee. En het is seksistisch alsof vrouwen niet voor zichzelf kunnen opkomen.
  vrijdag 5 april 2024 @ 11:50:01 #33
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213095900
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:48 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Zijn we nu ook al offended als er gegluurd wordt?

Deze maatschappij is zowat failliet.
Toch typisch dat alle vrouwen zeggen dat het een goede zaak is dat er wat van wordt gezegd, en dat alle mannen lopen te mauwen dat 'links' en 'woke' het probleem zijn en dat ze gefrustreerd zijn dat ze niet meer op wildvreemde vrouwen mogen geilen. :')
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  vrijdag 5 april 2024 @ 11:50:12 #34
486266 herverwijderd
het leed is al geschied
pi_213095901
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:48 schreef Origami94 het volgende:
Een huisgenote van mij is wel eens nagefloten door een groepje Marokkanen. Vond ze hardstikke leuk. Deze hele woke bewustzijn shit heeft het merendeel echt niks mee. En het is seksistisch alsof vrouwen niet voor zichzelf kunnen opkomen.
Goed verhaal wel!
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 11:50:30 #35
5428 crew  miss_sly
pi_213095907
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:48 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Zijn we nu ook al offended als er gegluurd wordt?

Deze maatschappij is zowat failliet.
Dat ligt aan de manier en lengte van het gluren/staren.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_213095916
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:18 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Nafluiten door bouwvakkers is volgens mij al heel lang een ding en dat is volgens de huidige mores ook straatintimidatie. Mensen filmen maar weinig dingen die normaal voor ze zijn.
Een paar bouwvakkers die een keer fluiten vind ik als vrouw niet intimiderend. Die mensen vallen je nooit lastig.
Maar langs een groep ehhh… *iedereen gaat me een racist noemen als ik dit schrijf*.. is vaak doodeng. Niet alleen sissen, roepen e.d. Maar vaak staan ze met meerdere in een groep en versperren je weg.
If you can't beat them, arrange to have them beaten. -George Carlin.
  vrijdag 5 april 2024 @ 11:54:13 #37
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_213095938
Ik vind dat niet alles dat ongewenst is of waardoor je je ongemakkelijk voelt ook gelijk straatintimidatie is. Iemand nastaren, zonder aanstalten om die persoon te volgen, zelfs zonder een opmerking? Ik begrijp echt dat dat ongemakkelijk is, maar wat wil je dan dat ermee gebeurt? 'Sorry, je keek te lang in haar richting en ze vond dat ongemakkelijk: boete'. Of moet ik dan tegen andere mannen gaan zeggen 'heey man, dat is wel erg lang kijken hoor, 3 seconden maximaal! :('
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 11:55:08 #38
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_213095954
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:54 schreef PiyeReloaded het volgende:
Ik vind dat niet alles dat ongewenst is of waardoor je je ongemakkelijk voelt ook gelijk straatintimidatie is. Iemand nastaren, zonder aanstalten om die persoon te volgen, zelfs zonder een opmerking? Ik begrijp echt dat dat ongemakkelijk is, maar wat wil je dan dat ermee gebeurt? 'Sorry, je keek te lang in haar richting en ze vond dat ongemakkelijk: boete'. Of moet ik dan tegen andere mannen gaan zeggen 'heey man, dat is wel erg lang kijken hoor, 5 seconden maximaal! :('
Echt hé. Het is wachten totdat we in een maatschappij terechtkomen waarbij je direct wordt aangeklaagd als je op straat per ongeluk tegen iemand aanloopt.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_213095963
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:43 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
Het probleem ligt meer bij de ontvanger denk ik. Er lopen tegenwoordig alleen maar teerbare zieltjes rond. Mensen janken al als je ze aankijkt...
Nee, het ligt aan het soort mannen die dit tegenwoordig doen. Vroeger werd er ook wel eens gefloten als je langs een bouwplaats of langs de terrassen liep. Maar die mensen vielen je verder niet lastig.
If you can't beat them, arrange to have them beaten. -George Carlin.
  vrijdag 5 april 2024 @ 11:57:49 #40
504728 Nyamuk
Sambal bij
pi_213095986
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:22 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Jonge vrouwen zijn niet de oorzaak van de giftige cultuur onder mannen natuurlijk.
Denk je dat die alleen onder mannen bestaat? Je moet vrouwen eens onder elkaar horen.

Maar reken maar dat als je in je ondergoed naar buiten gaat je ook behandeld zult worden alsof je in je ondergoed loopt.
Heel veel sambal
  vrijdag 5 april 2024 @ 11:58:31 #41
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_213095994
Fluiten vanaf de bouwplaats is wel een beetje van 20 jaar terug.

Tegenwoordig zijn het veelal allochtone straatschoffies die geen fatsoen hebben.

Dat elke man kijkt als er een mooie vrouw voorbij loopt is toch mooi, maar hou gewoon je bek dicht.
pi_213095997
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:44 schreef Confetti het volgende:
Zou dit in de jaren 60 ofzo ook gespeeld hebben? In filmpjes van vroeger is iedereen op straat heel beschaafd.

Nu lijkt het vol met wilden te zijn.
JaJa heel beschaafd behalve bij bouwplaatsen waar vrouwen altijd nagefloten werden, ze in veel beroepen geweerd werden, we in garages overal blote testten posters hadden hangen, bij defensie op de slaapruimtes een pornolat hing, enz....
pi_213095999
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:47 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Ja, waarom niet?
Omdat we allemaal individuen zijn en verantwoordelijkheid hebben voor onszelf. Niet voor mensen die toevallig uit dezelfde stad komen of een huidskleurtje delen. Als het een actieve keuze wordt om bij een groep te horen heb je misschien een punt, maar aangeboren kenmerken echt totaal niet.
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:46 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Binnen de vriendengroep als een kerel iets roept, gluurt, vervelend doet, kun je daar als vrienden iets van zeggen.
Wat ik in de post ervoor ook zei.
  vrijdag 5 april 2024 @ 12:00:27 #44
481998 K21
Cappuccino
pi_213096027
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:48 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Zijn we nu ook al offended als er gegluurd wordt?

Deze maatschappij is zowat failliet.
Als dat via een Rising-Phoenix® Deluxe met 625x zoom door mijn slaapkamerraam heen gebeurt ben ik wel redelijk offended ja.

Maar ook op straat is het niet zo tof als het heel opzichtig gedaan wordt. :s)
pi_213096051
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:58 schreef Mubassie het volgende:
Fluiten vanaf de bouwplaats is wel een beetje van 20 jaar terug.

Tegenwoordig zijn het veelal allochtone straatschoffies die geen fatsoen hebben.

Dat elke man kijkt als er een mooie vrouw voorbij loopt is toch mooi, maar hou gewoon je bek dicht.
Maar dat mag je niet zeggen want dan ben racist :')
En jij zit daar onrustig, en jij kijkt langs mij heen
En ik hoor in alles wat je zegt, de stem van iemand
Die bang is voor zichzelf
pi_213096052
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:51 schreef valentijn101 het volgende:

[..]
Een paar bouwvakkers die een keer fluiten vind ik als vrouw niet intimiderend. Die mensen vallen je nooit lastig.
Maar langs een groep ehhh… *iedereen gaat me een racist noemen als ik dit schrijf*.. is vaak doodeng. Niet alleen sissen, roepen e.d. Maar vaak staan ze met meerdere in een groep en versperren je weg.
Ook voor mannen zijn die groepjes vaak vervelend, maar op een andere manier. Het zijn gewoon in bredere zin notoire overlastveroorzakers, waarvan hun primitieve gedrag richting vrouwen slechts een van de uitingen daarvan is.
  vrijdag 5 april 2024 @ 12:02:22 #47
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_213096055
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:55 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Echt hé. Het is wachten totdat we in een maatschappij terechtkomen waarbij je direct wordt aangeklaagd als je op straat per ongeluk tegen iemand aanloopt.
Precies en dat terwijl de hele maatschappij al minder sociaal capabel wordt door de computertjes in onze zakken. Daarmee wordt de grens van ongemak in interacties ook nog sneller bereikt.
pi_213096102
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:51 schreef valentijn101 het volgende:

[..]
Een paar bouwvakkers die een keer fluiten vind ik als vrouw niet intimiderend. Die mensen vallen je nooit lastig.
Maar langs een groep ehhh… *iedereen gaat me een racist noemen als ik dit schrijf*.. is vaak doodeng. Niet alleen sissen, roepen e.d. Maar vaak staan ze met meerdere in een groep en versperren je weg.
Ik heb echt geen idee hoe we hier vanaf kunnen komen. Het idee dat deze gasten zich ook maar iets gaan aantrekken van bijvoorbeeld een braaf studentje die "stop" zegt zoals de club in de op graag wil vind ik gevaarlijk naïef.
pi_213096185
Moeten ze maar geen korte rokjes dragen.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_213096216
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:05 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Ik heb echt geen idee hoe we hier vanaf kunnen komen. Het idee dat deze gasten zich ook maar iets gaan aantrekken van bijvoorbeeld een braaf studentje die "stop" zegt zoals de club in de op graag wil vind ik gevaarlijk naïef.
Van die naieve clubjes die denken dat iedereen altijd voor kalme rede vatbaar is. In werkelijkheid loopt die student gerede kans om in het positiefste geval het verbale mikpunt te worden van de straatintimidheren, in het slechtste scenario wordt hij het lijdend voorwerp van een stille tocht.
  vrijdag 5 april 2024 @ 12:19:27 #51
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213096275
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:57 schreef Nyamuk het volgende:

[..]
Denk je dat die alleen onder mannen bestaat? Je moet vrouwen eens onder elkaar horen.
De cultuur van 'vrouwen naar mannen toe' is niet systematisch en met als doel om vrouwen onderdrukt en onderdanig te houden.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  vrijdag 5 april 2024 @ 12:20:50 #52
168739 Red_85
'echt wel'
pi_213096290
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:58 schreef Mubassie het volgende:
Fluiten vanaf de bouwplaats is wel een beetje van 20 jaar terug.

Tegenwoordig zijn het veelal allochtone straatschoffies die geen fatsoen hebben.
Van de cokeklussers die fluiten, heb ik echt al een hele tijd niet gehoord of gemerkt. En ja, tegenwoordig in ieder stadscentrum heb je wel op een hoekje hyena's. Sta er 5 minuten en je weet waarom ze er staan. Super irritant en daar ligt tegenwoordig ook de irritatie.

En iedere keer bedenk ik me weer: 'wat zou NL er toch prima uitzien zonder dat volk'.
quote:
Dat elke man kijkt als er een mooie vrouw voorbij loopt is toch mooi, maar hou gewoon je bek dicht.
Dit. Je hebt kijken en staren. Kijken mag, staren is gewoon not done in mijn ogen. Fluiten is helemaal idioot.
En wat nou als een vrouw moeite heeft gestoken in haar uiterlijk en voorkomen en ze ziet er inderdaad goed uit, dan trekt dat de aandacht. En als er niet gekeken wordt, is dat weer niet goed. Wedden?
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  vrijdag 5 april 2024 @ 12:22:54 #53
168739 Red_85
'echt wel'
pi_213096311
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:05 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Ik heb echt geen idee hoe we hier vanaf kunnen komen. Het idee dat deze gasten zich ook maar iets gaan aantrekken van bijvoorbeeld een braaf studentje die "stop" zegt zoals de club in de op graag wil vind ik gevaarlijk naïef.
Taser, pepperspray, knokploeg, burgerwacht. Want politie doet er niks aan, die vindt dat iets voor de handhaving. En handhaving bestaat veelal uit laf schijtvolk wat dit uit volk uit de weg wil gaan, want het is makkelijker om te mierenneuken op regeltjes natuurlijk.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  vrijdag 5 april 2024 @ 12:24:22 #54
168739 Red_85
'echt wel'
pi_213096322
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:19 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
De cultuur van 'vrouwen naar mannen toe' is niet systematisch en met als doel om vrouwen onderdrukt en onderdanig te houden.
wat lul jij?

Of heb je het over die allochtonen die vrouwen zien als minderwaardig en blanke vrouwen als hoer.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 12:25:04 #55
5428 crew  miss_sly
pi_213096332
Het is echt niet iets van de laatste jaren. Het gebeurde vroegah net zo goed. Het is wel zo dat vrouwen er eerder open over zijn, omdat ze nu hun ruimte durven en willen innemen. Ik ben ervan overtuigd dat er ook bij mannnen/jongens met een migratieachtergrond tussen zitten die het doen. En misschien wel meer als het om duidelijke straatintimidatie gaat.
Maar bangalijsten bijvoorbeeld, is ook seksuele intimidatie. Daar maken zich vooral hoogopgeleide studenten zich schuldig aan.

Het zou gewoon al schelen als er meer mannen/jongens zouden zijn die het zouden willen herkennen. In plaats van weer afschuiven op een groep waar ze zelf niet bijhoren en op de vrouwen die niet zo moeten zaniken, want het is toch allemaal zo'n ramp niet en moeten ze zich maar behoorlijk kleden dan hebben ze er vast minder last van.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 5 april 2024 @ 12:25:20 #56
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213096335
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:24 schreef Red_85 het volgende:

[..]
wat lul jij?

Of heb je het over die allochtonen die vrouwen zien als minderwaardig en blanke vrouwen als hoer.
Dat beperkt zich echt niet tot allochtonen. Of zitten er bij Vindicat en bij het USC alleen maar allochtone jongens?
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 12:25:41 #57
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213096341
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:48 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Zijn we nu ook al offended als er gegluurd wordt?

Deze maatschappij is zowat failliet.
Ik zal eens naar jou gluren.
What can change the nature of a man?
pi_213096345
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:42 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Zie ook steeds meer vrouwen op straat, en ook vriendinnen, dan maar met een grote koptelefoon op rondlopen, om zo ook een soort 'excuus' te hebben, dat je een of andere gare opmerking niet gehoord hebt (want als je er niet op in gaat en negeert nemen sommige mannen daar tegenwoordig ook aanstoot aan...
Ik doe dat zelf om me te wapenen tegen dakloze arbeidsmigranten die om geld bedelen. (Gaaf land deel 45)
pi_213096351
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:57 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Het zou al schelen als mannen binnen hun groep degenen aanspreken die ongepaste opmerkingen maakt.

correct, zeg het ze ^O^
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 12:28:06 #60
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_213096361
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:25 schreef Coco het volgende:

[..]
Ik zal eens naar jou gluren.
Maak.
Me.
Gek.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  vrijdag 5 april 2024 @ 12:28:17 #61
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_213096366
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:25 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Dat beperkt zich echt niet tot allochtonen. Of zitten er bij Vindicat en bij het USC alleen maar allochtone jongens?
Als je een tijdje bij een tankstation hebt gewerkt weet je ook dat het mannen zijn van elke afkomst.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 12:28:56 #62
5428 crew  miss_sly
pi_213096372
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:27 schreef Prego het volgende:

[..]
correct, zeg het ze ^O^
Ik moet dat mannen/jongens gaan vertellen? Kunnen ze dat niet zelf, onderling? Misschien kunnen ze het hun mama vragen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 5 april 2024 @ 12:30:35 #63
504728 Nyamuk
Sambal bij
pi_213096393
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:19 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
De cultuur van 'vrouwen naar mannen toe' is niet systematisch
Wel waar.
Heel veel sambal
  vrijdag 5 april 2024 @ 12:31:00 #64
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213096400
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:30 schreef Nyamuk het volgende:

[..]
Wel waar.
< citation needed >
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 12:33:20 #65
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213096439
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:28 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Ik moet dat mannen/jongens gaan vertellen? Kunnen ze dat niet zelf, onderling? Misschien kunnen ze het hun mama vragen.
Ja jij hebt een probleem, misschien kun je het jouw mama vragen?
What can change the nature of a man?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 12:36:55 #66
5428 crew  miss_sly
pi_213096481
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:33 schreef Coco het volgende:

[..]
Ja jij hebt een probleem, misschien kun je het jouw mama vragen?
O, het is mijn probleem? Fijn dat je zo duidelijk laat zien waar het echte probleem ligt. En dat is niet bij mij of andere vrouwen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 12:38:59 #67
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213096508
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:36 schreef miss_sly het volgende:

[..]
O, het is mijn probleem? Fijn dat je zo duidelijk laat zien waar het echte probleem ligt. En dat is niet bij mij of andere vrouwen.
Jij klaagt toch erover? Er zit een verschil tussen een probleem hebben en de oorzaak he
What can change the nature of a man?
pi_213096517
quote:
Meeste jonge mannen grijpen niet in
Uit het onderzoek blijkt ook dat 77 procent van de jonge mannen niets deed of zei bij de laatste keer dat ze getuige waren van seksuele straatintimidatie. Het grootste deel van hen (40 procent) geeft aan dat ze veelgenoemde gedragingen als nastaren of nafluiten niet belangrijk of ernstig genoeg vinden. Bijna een kwart van hen greep niet in omdat ze niet wisten wat ze moesten doen en één op de vijf was bang voor negatieve reacties.
Hoezo moeten jonge mannen nou weer ingrijpen dan? Nou ben ik geen jonge man meer maar ik ga niet lijf en leden riskeren door met de Middeleeuwen in discussie te gaan terwijl die vrouwen ook gewoon een hoofddoek op kunnen doen om te laten zien dat ze kuis zijn.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_213096547
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:38 schreef Coco het volgende:

[..]
Jij klaagt toch erover?
Zou hier niet aan beginnen maat. Uiteindelijk willen ze het gewoon zo draaien dat de nette blanke jongeman de schuldige is. Nou ik laat het lekker gaan! De laatste keer dat ik een mens van kleur aansprak op crimineel gedrag werd me de huid vol gescholden voor dingen "kanker bakra".

Ik drink voortaan gewoon m'n thee en bemoei niet
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 12:42:28 #70
5428 crew  miss_sly
pi_213096556
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:38 schreef Coco het volgende:

[..]
Jij klaagt toch erover? Er zit een verschil tussen een probleem hebben en de oorzaak he
Waar klaag ik precies over en wat moet ik dan precies doen?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 12:44:31 #71
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213096580
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:42 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Waar klaag ik precies over en wat moet ik dan precies doen?
Oh nu is er geen probleem?
What can change the nature of a man?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 12:45:21 #72
5428 crew  miss_sly
pi_213096590
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:44 schreef Coco het volgende:

[..]
Oh nu is er geen probleem?
Ik zou graag van je horen wat het is waar ik over klaag en wat ik er aan zou moeten doen.

Want de reacties slaan op dit moment niet echt ergens op, eigenlijk. Maar als dat te moeilijk is, dan laat het er maar bij.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_213096594
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:39 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Hoezo moeten jonge mannen nou weer ingrijpen dan? Nou ben ik geen jonge man meer maar ik ga niet lijf en leden riskeren door met de Middeleeuwen in discussie te gaan terwijl die vrouwen ook gewoon een hoofddoek op kunnen doen om te laten zien dat ze kuis zijn.
En onze corpsen gaan we aanmoedigen om een wekelijkse openbare banga lijst te publiceren zodat alle geile witte mannetjes tenminste ook weten welke duifjes ze moeten bellen. _O-
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 12:47:33 #74
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213096618
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:45 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Ik zou graag van je horen wat het is waar ik over klaag en wat ik er aan zou moeten doen.

Want de reacties slaan op dit moment niet echt ergens op, eigenlijk. Maar als dat te moeilijk is, dan laat het er maar bij.
Ik trap hier niet in :)
Wel mooi dat je het erbij laat.
What can change the nature of a man?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 12:48:04 #75
5428 crew  miss_sly
pi_213096623
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:47 schreef Coco het volgende:

[..]
Ik trap hier niet in :)
Wel mooi dat je het erbij laat.
Je weet het dus gewoon niet. Geeft niets hoor.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_213096656
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:48 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Je weet het dus gewoon niet. Geeft niets hoor.
Kijk maar uit dadelijk publiceert iemand een stukje dat moderators op fok elkaar intimideren. :+
  vrijdag 5 april 2024 @ 12:50:57 #77
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_213096657
quote:
9s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:52 schreef herverwijderd het volgende:

[..]
Ik ben ook te schijterig om er iets van te zeggen.
Dat, en ik zeg het ook eerlijk.
Volgens het radicale feminisme deugen mannen voor geen meter, dat word iedere dag wel verkondigd in columns en talkshow's. Maar als puntje bij paaltje komt moeten we nog wel de galante ridders van vroeger zijn als er stront aan de knikker is.
Dat is eenrichtingsverkeer met hobbels.

Ik zorg alleen voor de dame die aan mijn zijde loopt en de rest van de wereld zoekt het maar uit.
pi_213096707
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:00 schreef Joopklepzeiker het volgende:
En als ik het herken heb ik geen zin om een mes tussen mijn ribben op te vangen aangezien het altijd die galante ridders zijn die door zinloos geweld op het kerkhof komen.

quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:03 schreef Akathisia het volgende:
Wat TS zegt. Bovendien is het niet de consequentie van mijn beleid. Lullig voor de slachtoffers die er niet voor gestemd hebben maar goed, ik kan moeilijk een vragenlijst geven alvorens ik me er mee ga bemoeien.
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:33 schreef Gibson88 het volgende:
Tegenwoordig moet je al uitkijken dat je niet verkeerd kijkt of je wordt al vermoord.
En zie daar de onderliggende oorzaak van de problemen in de hedendaagse maatschappij.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Representant van het failliet van de westerse liberale maatschappij
  vrijdag 5 april 2024 @ 12:56:11 #79
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213096712
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:50 schreef Joopklepzeiker het volgende:

[..]
Dat, en ik zeg het ook eerlijk.
Volgens het radicale feminisme deugen mannen voor geen meter, dat word iedere dag wel verkondigd in columns en talkshow's.
Gelukkig is dat 'radicale feminisme' net zo giftig als de mannencultuur. Volgens de meeste (gematigde) feministen zijn mannen net zo goed slachtoffer van de giftige-mannen cultuur omdat dat er ook voor zorgt dat een 'mannen mogen niet zwak zijn' mentaliteit heerst en alle macho-gedrag wat voor geweld zorgt.

Dat moet je dus ook van binnenuit (vanuit mannen onderling) afbreken. Er is geen éénzijdige opvatting van "vrouwen zijn hulpeloze engeltjes en mannen zijn evil".
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 12:57:10 #80
5428 crew  miss_sly
pi_213096727
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:50 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Kijk maar uit dadelijk publiceert iemand een stukje dat moderators op fok elkaar intimideren. :+
Had ie maar geen kort rokje....o wacht :P
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:02:12 #81
168739 Red_85
'echt wel'
pi_213096774
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:25 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Dat beperkt zich echt niet tot allochtonen. Of zitten er bij Vindicat en bij het USC alleen maar allochtone jongens?
Dat is zo bijzonder dat het gelijk een schandaal wordt en nieuws is.

Die intimidatie op straat is van alle dag. Wil je dat in het nieuws brengen heb je 4 aparte nieuwskanalen nodig.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:02:31 #82
504728 Nyamuk
Sambal bij
pi_213096777
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:31 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
< citation needed >
Ga naar buiten vriend. ;)
Heel veel sambal
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:02:46 #83
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_213096778
Als je vrouwen ijskoud voorbijloopt krijg je dit.

  vrijdag 5 april 2024 @ 13:07:32 #84
403820 Aberkullie
Sicker than your average.
pi_213096833
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:39 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Hoezo moeten jonge mannen nou weer ingrijpen dan? Nou ben ik geen jonge man meer maar ik ga niet lijf en leden riskeren door met de Middeleeuwen in discussie te gaan terwijl die vrouwen ook gewoon een hoofddoek op kunnen doen om te laten zien dat ze kuis zijn.
Als IS een aanslag pleegt roepen de droeftoeters hier toch ook om het hardst of alle moslims al afstand hebben genomen
pi_213096835
we zijn toch geen dieren?
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 5 april 2024 @ 13:09:29 #86
485843 crew  Jippie
pi_213096876
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:51 schreef valentijn101 het volgende:

[..]
Een paar bouwvakkers die een keer fluiten vind ik als vrouw niet intimiderend. Die mensen vallen je nooit lastig.
Maar langs een groep ehhh… *iedereen gaat me een racist noemen als ik dit schrijf*.. is vaak doodeng. Niet alleen sissen, roepen e.d. Maar vaak staan ze met meerdere in een groep en versperren je weg.
Het gekwijl van mannen terwijl ze je met hun ogen uitkleden is gewoon niet fijn. Of de man in kwestie Arabier, bouwvakker of collega is maakt niet uit, allemaal fout.

Anderen hoeven daar niet op in te grijpen, ik dop mijn eigen boontjes wel.
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:10:05 #87
168739 Red_85
'echt wel'
pi_213096887
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:09 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Gele kaart voor het beledigen van een mod. :lijstje:
Gele kaart voor het proberen aan te naaien van een gele kaart
:G
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 5 april 2024 @ 13:11:40 #88
485843 crew  Jippie
pi_213096909
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:08 schreef Red_85 het volgende:

[..]
:')

-Knip-
Best lastig hé, om een mondige vrouw in het wild tegen te komen :P

[ Bericht 4% gewijzigd door Jippie op 05-04-2024 14:11:00 ]
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:11:46 #89
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_213096910
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:25 schreef miss_sly het volgende:
Het is echt niet iets van de laatste jaren. Het gebeurde vroegah net zo goed. Het is wel zo dat vrouwen er eerder open over zijn, omdat ze nu hun ruimte durven en willen innemen. Ik ben ervan overtuigd dat er ook bij mannnen/jongens met een migratieachtergrond tussen zitten die het doen. En misschien wel meer als het om duidelijke straatintimidatie gaat.
Maar bangalijsten bijvoorbeeld, is ook seksuele intimidatie. Daar maken zich vooral hoogopgeleide studenten zich schuldig aan.

Het zou gewoon al schelen als er meer mannen/jongens zouden zijn die het zouden willen herkennen. In plaats van weer afschuiven op een groep waar ze zelf niet bijhoren en op de vrouwen die niet zo moeten zaniken, want het is toch allemaal zo'n ramp niet en moeten ze zich maar behoorlijk kleden dan hebben ze er vast minder last van.
Maar betekent dat dan ook dat als je het niet met alle klachten, die vrouwen hebben over hun ervaringen in het openbaar, net zo eens bent, je gelijk deel van het probleem bent? Kan daar ooit een grens aan zijn?

Ik vind namelijk dat complexe sociale dynamiek wel heel erg versimpeld en veroordeeld wordt, gebaseerd op de meest negatieve ervaringen. Terwijl ik naast een straatintimidatietrend, ook juist een trend zie van mannen (en eigenlijk ook vrouwen) die angst en schaamte voelen bij hun aantrekkingskracht jegens het vrouwelijk geslacht en goedbedoelde uitingen daarvan.
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:13:27 #90
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213096930
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:33 schreef Coco het volgende:

[..]
Ja jij hebt een probleem, misschien kun je het jouw mama vragen?
Wacht, als iemand een probleem heeft door het gedrag van een ander, dan is het diens taak het foutieve gedrag van een ander te corrigeren?

Dus als iemand jouw auto gapt dan ben jij degene met een probleem en moet je maar aan jouw mama vragen of ze die lelijke autodieven wil toespreken?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:14:00 #91
168739 Red_85
'echt wel'
pi_213096936
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:11 schreef Jippie het volgende:

[..]
Best lastig hé, om een mondige vrouw in het wild tegen te komen :P
Die kom ik dagelijks tegen hier in huis, dus daar heb ik geen probleem mee :D

Waar ik dan weer niet van hou zijn die 'maniertjes' die sly hier in die discussie met Coco ten toon spreid. Typisch weer en herkenbaar. Fijn dat ik eindelijk eens zie dat het niet alleen in discussies met mij is.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 5 april 2024 @ 13:17:20 #92
485843 crew  Jippie
pi_213096985
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:14 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Die kom ik dagelijks tegen hier in huis, dus daar heb ik geen probleem mee :D

Waar ik dan weer niet van hou zijn die 'maniertjes' die sly hier in die discussie met Coco ten toon spreid. Typisch weer en herkenbaar. Fijn dat ik eindelijk eens zie dat het niet alleen in discussies met mij is.
Je kan het met iemand oneens zijn, maar maak er niet iets persoonlijk van. Dat soort gedrag voegt niets toe aan een discussie.

[ Bericht 28% gewijzigd door Jippie op 05-04-2024 14:10:21 ]
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 13:19:12 #93
5428 crew  miss_sly
pi_213097012
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:09 schreef Jippie het volgende:

[..]
Het gekwijl van mannen terwijl ze je met hun ogen uitkleden is gewoon niet fijn. Of de man in kwestie Arabier, bouwvakker of collega is maakt niet uit, allemaal fout.

Anderen hoeven daar niet op in te grijpen, ik dop mijn eigen boontjes wel.
Precies.

Maar als het gaat om een verandering in het algemeen zou het kunnen helpen als maar mannen beter zouden kunnen accepteren dat veel vrouwen dat niet prettig vinden en zouden ze elkaar als mannen onder elkaar daar ook eens op kunnen wijzen. Niet alle vrouwen zijn (al) mondig genoeg, zoals jonge tieners. En ja, die overkomt het ook.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:19:17 #94
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213097013
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:13 schreef Leandra het volgende:

[..]

Dus als iemand jouw auto gapt dan ben jij degene met een probleem en moet je maar aan jouw mama vragen of ze die lelijke autodieven wil toespreken?
Iemand die loopt te dreigen met "Ik sleep je voor de rechter!" is toch de volwassen versie van "Ik ga het tegen mijn moeder zeggen hoor!"?
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 13:22:06 #95
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213097050
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:13 schreef Leandra het volgende:

[..]
Wacht, als iemand een probleem heeft door het gedrag van een ander, dan is het diens taak het foutieve gedrag van een ander te corrigeren?

Ja of spreek je je collega niet aan als je je stoort aan zijn houding of gedrag waar jij mee zit?

quote:
Dus als iemand jouw auto gapt dan ben jij degene met een probleem
Ja ik heb dan een probleem, ik heb dan namelijk geen auto meer. Als ik geen actie onderneem, gebeurt er niks.
What can change the nature of a man?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 13:22:59 #96
5428 crew  miss_sly
pi_213097060
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:11 schreef PiyeReloaded het volgende:

[..]
Maar betekent dat dan ook dat als je het niet met alle klachten, die vrouwen hebben over hun ervaringen in het openbaar, net zo eens bent, je gelijk deel van het probleem bent? Kan daar ooit een grens aan zijn?
Hoezo is een ander het niet eens met de klachten die vrouwen over hun ervaringen in het openbaar hebben? Dat lijkt me toch vrij lastig als jij geen vrouw en geen slachtoffer daarvan bent.

Je kunt je natuurlijk wel afvragen of sommige vrouwen niet wat overgevoelig zijn, maar dan nog kunnen zij het wel als zodanig ervaren, toch? Wie is een ander om te bepalen dat wat jij ervaart of voelt niet klopt?
quote:
Ik vind namelijk dat complexe sociale dynamiek wel heel erg versimpeld en veroordeeld wordt, gebaseerd op de meest negatieve ervaringen. Terwijl ik naast een straatintimidatietrend, ook juist een trend zie van mannen (en eigenlijk ook vrouwen) die angst en schaamte voelen bij hun aantrekkingskracht jegens het vrouwelijk geslacht en goedbedoelde uitingen daarvan.
Wat zijn dan goedbedoelde uitgingen daarvan?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:23:30 #97
504728 Nyamuk
Sambal bij
pi_213097073
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:09 schreef Jippie het volgende:

[..]
Het gekwijl van mannen terwijl ze je met hun ogen uitkleden is gewoon niet fijn. Of de man in kwestie Arabier, bouwvakker of collega is maakt niet uit, allemaal fout.

Anderen hoeven daar niet op in te grijpen, ik dop mijn eigen boontjes wel.
Alsof je letterlijk kwijl van iemands kin ziet afdruipen... Iets minder fantaseren. Ik denk dat jullie vrouwen jezelf wat minder moeten vleien. ;)

oordelende aannames doen op basis van een onderbuikgevoel is natuurlijk vele malen kwalijker en schadelijker.


.
Heel veel sambal
pi_213097093
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:56 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Gelukkig is dat 'radicale feminisme' net zo giftig als de mannencultuur. Volgens de meeste (gematigde) feministen zijn mannen net zo goed slachtoffer van de giftige-mannen cultuur omdat dat er ook voor zorgt dat een 'mannen mogen niet zwak zijn' mentaliteit heerst en alle macho-gedrag wat voor geweld zorgt.

Dat moet je dus ook van binnenuit (vanuit mannen onderling) afbreken. Er is geen éénzijdige opvatting van "vrouwen zijn hulpeloze engeltjes en mannen zijn evil".
Nou Stoney vanaf nu geen vrouwen achtervolgen meer he?
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:25:03 #99
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213097094
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:23 schreef Nyamuk het volgende:

[..]
Alsof je letterlijk kwijl van iemands kin afdruipen... Ik denk dat jullie vrouwen jezelf wat minder moeten vleien.

Oordelende aannames doen op basis van een onderbuikgevoel is vele malen kwalijker.
.
Je snapt zelf prima waar het over gaat.

Er is niemand die "Hee, leuk jurkje!" als straatintimidatie wil bestempelen.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:25:11 #100
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213097097
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:14 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Die kom ik dagelijks tegen hier in huis, dus daar heb ik geen probleem mee :D

Waar ik dan weer niet van hou zijn die 'maniertjes' die sly hier in die discussie met Coco ten toon spreid. Typisch weer en herkenbaar. Fijn dat ik eindelijk eens zie dat het niet alleen in discussies met mij is.
Lees even terug en zie hoe Coco begint met dat "jij hebt een probleem, misschien moet je het jouw mama vragen"

Het is een probleem en dat is niet iets van de laatste 40 jaar, daarvoor gebeurde het ook, alleen was ons vrouwen geleerd dat we dat maar moesten "accepteren" en dat "mannen nou eenmaal mannen zijn" en dat ze "er vast niets kwaads mee bedoelden".
Dat het hoe dan ook vervelend was was jammer dan, wij moesten vooral niet zeuren.
Het was toen vervelend, het is nu vervelend, het is vervelend als het een blanke blonde boer is, het is vervelend als het een Marokkaan is.

Het verschil met vroeger is dat het nu wel serieus genomen wordt als vrouwen uitspreken dat ze het vervelend vinden.
Tenminste, het is nieuwswaardig, onder de mannen zie je weer vooral de spastische "maar wij doen dat niet hoor, het zijn andere mannen, die wij niet durven aanspreken".

Dus de mannen het doen zijn mannen die de gezonde stoere kerels hier in het topic niet eens durven aanspreken, nee.... dat moeten wij vrouwen zelf maar doen, wij hebben immers een probleem.

Het probleem is het gedrag, en dat gedrag komt bij alle groepen mannen voor, en ja, als het in jouw vriendengroep voorkomt dan ben je pas een echte vent als je er wat van zegt, maar als je dat niet doet dan ben je of laf, of je herkent het niet, en daarmee zijn we weer terug bij het onderwerp.... het wordt niet herkend.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  FOK!fotograaf vrijdag 5 april 2024 @ 13:25:42 #101
842 Zorro
Z
pi_213097104
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:00 schreef K21 het volgende:

[..]
Als dat via een Rising-Phoenix® Deluxe met 625x zoom door mijn slaapkamerraam heen gebeurt ben ik wel redelijk offended ja.

Maar ook op straat is het niet zo tof als het heel opzichtig gedaan wordt. :s)
:(
Gelukkig heb ik het bonnetje nog.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 13:26:45 #102
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213097113
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:25 schreef Leandra het volgende:

[..]
Lees even terug en zie hoe Coco begint met dat "jij hebt een probleem, misschien moet je het jouw mama vragen"

Volgens mij begrijp jij niet waarom ik dat zei. Dat is een kopie reactie op een andere user.
.
What can change the nature of a man?
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:26:57 #103
504728 Nyamuk
Sambal bij
pi_213097119
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:25 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Je snapt zelf prima waar het over gaat.

Er is niemand die "Hee, leuk jurkje!" als straatintimidatie wil bestempelen.
Ik reageer op een reactie van iemand en niet op de OP.

Dat snap je zelf ook prima. :)
Heel veel sambal
pi_213097127
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:17 schreef Jippie het volgende:

[..]
Best lastig hé, om een mondige vrouw in het wild tegen te komen :P
[..]
Je kan het met iemand oneens zijn, maar maak er niet iets persoonlijk van. Dat soort gedrag voegt niets toe aan een discussie.
En als mod die het goede voorbeeld zou moeten geven slinger je een offtopic discussie nog een aan, sjieker zou het opruimen van deze offtopic discussie zijn, inclusief dit commentaar. :D
  FOK!fotograaf vrijdag 5 april 2024 @ 13:30:13 #105
842 Zorro
Z
pi_213097159
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:22 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Hoezo is een ander het niet eens met de klachten die vrouwen over hun ervaringen in het openbaar hebben? Dat lijkt me toch vrij lastig als jij geen vrouw en geen slachtoffer daarvan bent.

Je kunt je natuurlijk wel afvragen of sommige vrouwen niet wat overgevoelig zijn, maar dan nog kunnen zij het wel als zodanig ervaren, toch? Wie is een ander om te bepalen dat wat jij ervaart of voelt niet klopt?
[..]
Wat zijn dan goedbedoelde uitgingen daarvan?
Fout is fout, dat lijkt me logisch.
Maar niet fout is niet fout. Als iemand dan dat wel zo "ervaart" moet diegene daar zelf maar wat aan doen. Die onzin doe ik niet aan mee.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:31:35 #106
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213097180
quote:
6s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:30 schreef Zorro het volgende:

[..]
Fout is fout, dat lijkt me logisch.
Maar niet fout is niet fout. Als iemand dan dat wel zo "ervaart" moet diegene daar zelf maar wat aan doen. Die onzin doe ik niet aan mee.
Waar leg je die grens dan? Wie bepaalt dat?
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 5 april 2024 @ 13:32:06 #107
485843 crew  Jippie
pi_213097184
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:23 schreef Nyamuk het volgende:

[..]
Alsof je letterlijk kwijl van iemands kin ziet afdruipen... Iets minder fantaseren. Ik denk dat jullie vrouwen jezelf wat minder moeten vleien. ;)

oordelende aannames doen op basis van een onderbuikgevoel is natuurlijk vele malen kwalijker en schadelijker.


.
Merk dat jij nog nooit de ervaring heb gehad dat iemand je met zijn ogen uitkleedt en daarna met zijn boner tegen je aan komt staan. Of je bij de borsten grijpt en als je daar iets van zegt de reactie krijgt 'je moet niet denken dat je grote borsten hebt'. Het is vaak het non-verbaal gedrag wat het creepy maakt.
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 13:32:32 #108
5428 crew  miss_sly
pi_213097191
quote:
6s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:30 schreef Zorro het volgende:

[..]
Fout is fout, dat lijkt me logisch.
Maar niet fout is niet fout. Als iemand dan dat wel zo "ervaart" moet diegene daar zelf maar wat aan doen. Die onzin doe ik niet aan mee.
Deels met je eens. Maar deels dus niet, gezien er dus veel mannen zijn die het niet herkennen. Dus dan kunnen deze mannen wel zeggen dat er niets aan de hand is, maar dat is niet zo omdat het er niet is, maar omdat zij het niet als zodanig (h)erkennen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 5 april 2024 @ 13:34:18 #109
485843 crew  Jippie
pi_213097216
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:27 schreef Basp1 het volgende:

[..]
En als mod die het goede voorbeeld zou moeten geven slinger je een offtopic discussie nog een aan, sjieker zou het opruimen van deze offtopic discussie zijn, inclusief dit commentaar. :D
Ik kies er dit keer voor om het on-topic als een 'heterdaadje' aan te pakken. Heeft een grotere reikwijdte dan een post verwijderen.
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:35:49 #110
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213097234
quote:
6s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:30 schreef Zorro het volgende:

[..]
Fout is fout, dat lijkt me logisch.
Maar niet fout is niet fout. Als iemand dan dat wel zo "ervaart" moet diegene daar zelf maar wat aan doen. Die onzin doe ik niet aan mee.
Dat jij het niet vervelend zou vinden als je 3 keer daags "Hee, lekker ding" op straat te horen krijgt betekent niet dat anderen het ook maar niet vervelend hoeven te vinden.

Wederom een leuk experiment, denk je even in dat een andere man tegen jou op straat zegt wat jij tegen een willekeurige vrouw zegt.
Als je je daar niet prettig bij voelt dan kun je er vanuit gaan dat die vrouw er ook niet op zit te wachten.

Dus als je 3 keer daags (iedere dag) "Hee, lekker ding!" geen probleem vindt, ook niet als het van andere mannen komt dan is het wellicht idd een punt van "hoe iemand het ervaart", als je begrijpt dat het wel een probleem kan zijn dat andere mannen dat tegen je zeggen dan zijn we al een stuk verder.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 13:37:12 #111
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213097248
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:09 schreef Jippie het volgende:

[..]

Anderen hoeven daar niet op in te grijpen, ik dop mijn eigen boontjes wel.
^O^
What can change the nature of a man?
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:39:20 #112
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213097263
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:26 schreef Coco het volgende:

[..]
Volgens mij begrijp jij niet waarom ik dat zei. Dat is een kopie reactie op een andere user.
.
Dat begrijp ik prima, met het verschil dat jij degene bent die het op de man maakte, en die "mama vragen" post van Miss Sly niet op de man was.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 13:39:46 #113
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213097269
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:39 schreef Leandra het volgende:

[..]
Dat begrijp ik prima, met het verschil dat jij degene bent die het op de man maakte, en die "mama vragen" post van Miss Sly niet op de man was.
Nee, die van mij is net zo goed niet op de man.
What can change the nature of a man?
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:40:09 #114
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213097273
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:34 schreef Jippie het volgende:

[..]
Ik kies er dit keer voor om het on-topic als een 'heterdaadje' aan te pakken. Heeft een grotere reikwijdte dan een post verwijderen.
En vanuit welke autoriteit verwijder jij hier eigenlijk überhaupt posts? :?.

quote:
moderators
NWS
Nieuws & Achtergronden
sp3c, Frutsel, Pizzakoppo, Straatcommando.
Asking for a friend O-).
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:41:40 #115
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213097287
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:39 schreef Coco het volgende:

[..]
Nee, die van mij is net zo goed niet op de man.
Jawel, letterlijk zelfs.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  FOK!fotograaf vrijdag 5 april 2024 @ 13:43:23 #116
842 Zorro
Z
pi_213097307
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:35 schreef Leandra het volgende:

[..]
Dat jij het niet vervelend zou vinden als je 3 keer daags "Hee, lekker ding" op straat te horen krijgt betekent niet dat anderen het ook maar niet vervelend hoeven te vinden.

Wederom een leuk experiment, denk je even in dat een andere man tegen jou op straat zegt wat jij tegen een willekeurige vrouw zegt.
Als je je daar niet prettig bij voelt dan kun je er vanuit gaan dat die vrouw er ook niet op zit te wachten.

Dus als je 3 keer daags (iedere dag) "Hee, lekker ding!" geen probleem vindt, ook niet als het van andere mannen komt dan is het wellicht idd een punt van "hoe iemand het ervaart", als je begrijpt dat het wel een probleem kan zijn dat andere mannen dat tegen je zeggen dan zijn we al een stuk verder.
Dingen zeggen vind ik sowieso fout dus wat dat betreft gaat je verhaal niet op.
Maar nakijken of knipogen of weet ik wat, wie zich daar druk om maakt.. Dat interesseert me inderdaad geen reet als iemand dat zou doen.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:44:30 #117
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_213097318
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:55 schreef valentijn101 het volgende:

[..]
Nee, het ligt aan het soort mannen die dit tegenwoordig doen. Vroeger werd er ook wel eens gefloten als je langs een bouwplaats of langs de terrassen liep. Maar die mensen vielen je verder niet lastig.
Is het niet veel makkelijker het werkelijke probleem te benoemen? Daarmee behoef je niet eens afkomst te benoemen, maar je kan gewoon aangeven:

Voorbeeld:
Kijken naar een mooie vrouw - acceptabel
Schelden, termen als "hoer gebruiken", niet acceptabel
De weg blokkeren - niet acceptabel
Intimiderend met een groep om de vrouw heen gaan lopen - niet acceptabel

Momenteel praten mensen vaak langs elkaar heen:
persoon 1: straat intimidatie is erg! (denkend aan een groepje Marokkaanse jongens dat een vrouw insluit, uitscheldt, etc.

persoon 2: pffff overdreven gedoe altijd. Mensen zijn gewoon te soft geworden met hun geklaag over straatintimidatie (denkend aan het nafluiten dat de bouwvakkers al sinds jaar en dag doen)

En ja tuurlijk, als je beiden over iets heel anders praat onder de noemer "straatintimidatie", praat je natuurlijk volledig langs elkaar heen.
En tuurlijk zullen er, wanneer je niet langs elkaar heen praat, ook verschillende meningen zijn, want de een vindt het na-staren schandalig, terwijl de ander de schouders ophaalt. Maar wanneer we concreet benoemen waar we precies op doelen, weten we in ieder geval dat we het over hetzelfde hebbben.
Krekker is de bom!
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 13:46:47 #118
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213097346
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:41 schreef Leandra het volgende:

[..]
Jawel, letterlijk zelfs.
Nee, want het is een kopie reactie op een voorgesteld scenario. Context.
What can change the nature of a man?
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:47:42 #119
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213097352
quote:
6s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:43 schreef Zorro het volgende:

[..]
Dingen zeggen vind ik sowieso fout dus wat dat betreft gaat je verhaal niet op.
Maar nakijken of knipogen of weet ik wat, wie zich daar druk om maakt.. Dat interesseert me inderdaad geen reet als iemand dat zou doen.
Dat is dan al een verschil, dat je dingen zeggen sowieso fout vindt, maar een uitdagende knipoog van een man zou je geen probleem vinden?
Ik neem aan dat je fysiek ook fatsoenlijk blijft en vrouwen niet aanraakt, maar dat gebeurt helaas ook vaak genoeg.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:48:19 #120
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_213097357
quote:
6s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:43 schreef Zorro het volgende:

[..]
Dingen zeggen vind ik sowieso fout dus wat dat betreft gaat je verhaal niet op.
Maar nakijken of knipogen of weet ik wat, wie zich daar druk om maakt.. Dat interesseert me inderdaad geen reet als iemand dat zou doen.
Je mag het natuurlijk fout vinden. Ik vind het persoonlijk enigszins autistisch om te verwachten dat mensen elkaar niet meer mogen aanspreken. "Wat zie jij er prachtig uit" moet prima kunnen vind ik. Als we elkaar nu ook al zouden verbieden vreemden een compliment te geven, dan slaan we echt volledig door.

En zoals altijd, pakken we hiermee het werkelijke probleem (intimiderend om iemand heen gaan lopen, schelden of nog erger)
Krekker is de bom!
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:48:30 #121
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_213097360
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:22 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Hoezo is een ander het niet eens met de klachten die vrouwen over hun ervaringen in het openbaar hebben? Dat lijkt me toch vrij lastig als jij geen vrouw en geen slachtoffer daarvan bent.

Je kunt je natuurlijk wel afvragen of sommige vrouwen niet wat overgevoelig zijn, maar dan nog kunnen zij het wel als zodanig ervaren, toch? Wie is een ander om te bepalen dat wat jij ervaart of voelt niet klopt?
Nou, in de ervaringen zitten per definitie aannames over de bedoelingen van een ander. Seksuele of intimiderende bedoelingen kunnen ervaren worden zonder dat ze er hoeven te zijn. Dus kunnen jij en ik een situatie heel anders uitleggen.

Maar daarnaast bedoel ik ook vooral of je het ermee eens bent dat bepaalde gedragingen, die als negatief ervaren kunnen worden, bestreden moeten worden. Sommige mensen zijn inderdaad overgevoelig, maar nog sterker denk ik dat mensen die helemaal niet zo overgevoelig zijn in discussies bepaalde handelingen zo resoluut afkeuren, dat ze dreigend gedrag wat makkelijk over een kam scheren met veel meer ambigu gedrag.

quote:
[..]
Wat zijn dan goedbedoelde uitgingen daarvan?
Iemand die ze aantrekkelijk vinden aanspreken, in een poging deze beter te leren kennen bijvoorbeeld.
  vrijdag 5 april 2024 @ 13:49:23 #122
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213097370
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:46 schreef Coco het volgende:

[..]
Nee, want het is een kopie reactie op een voorgesteld scenario. Context.
Nee, jij maakt het persoonlijk. Daar heeft context niets mee te maken.
Zij heeft een probleem, zij moet het maar aan haar moeder gaan vragen.

Dat mannen zich onbehoorlijk gedragen is het probleem, niet het gegeven dat de vrouw dat gedrag als vervelend ervaart.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 13:52:28 #123
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_213097394
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:49 schreef Leandra het volgende:

[..]
Nee, jij maakt het persoonlijk. Daar heeft context niets mee te maken.
Zij heeft een probleem, zij moet het maar aan haar moeder gaan vragen.

Dat mannen zich onbehoorlijk gedragen is het probleem, niet het gegeven dat de vrouw dat gedrag als vervelend ervaart.
Nee de context is toch duidelijk dat het niet om 1 persoon gaat. Dus niks persoonlijks.

quote:
Dat mannen zich onbehoorlijk gedragen is het probleem, niet het gegeven dat de vrouw dat gedrag als vervelend ervaart.
Maar dat zeg ik ook helemaal niet.
What can change the nature of a man?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 13:57:12 #124
5428 crew  miss_sly
pi_213097436
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:49 schreef Leandra het volgende:

[..]
Nee, jij maakt het persoonlijk. Daar heeft context niets mee te maken.
Zij heeft een probleem, zij moet het maar aan haar moeder gaan vragen.

Dat mannen zich onbehoorlijk gedragen is het probleem, niet het gegeven dat de vrouw dat gedrag als vervelend ervaart.
Laat toch gaan, joh.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  FOK!fotograaf vrijdag 5 april 2024 @ 13:58:41 #125
842 Zorro
Z
pi_213097446
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:48 schreef KreKkeR het volgende:

[..]
Je mag het natuurlijk fout vinden. Ik vind het persoonlijk enigszins autistisch om te verwachten dat mensen elkaar niet meer mogen aanspreken. "Wat zie jij er prachtig uit" moet prima kunnen vind ik. Als we elkaar nu ook al zouden verbieden vreemden een compliment te geven, dan slaan we echt volledig door.

En zoals altijd, pakken we hiermee het werkelijke probleem (intimiderend om iemand heen gaan lopen, schelden of nog erger)
Iets wat door vrijwel iedereen als een "normaal gesprekl" of "normale opmerking" wordt gezien lijkt me geen probleem nee. Net als dat ongewenst aanraken altijd een probleem is.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_213097456
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:00 schreef Joopklepzeiker het volgende:
En als ik het herken heb ik geen zin om een mes tussen mijn ribben op te vangen aangezien het altijd die galante ridders zijn die door zinloos geweld op het kerkhof komen.

Daarbij stel ik ook nog de vraag is er nog ruimte om iemand te laten merken dat je haar gewoon oprecht leuk vind zonder gelijk een boete te krijgen en op opsporing verzocht terecht te komen?
Zo ja, dan verneem ik dat graag.
[..]
https://www.planinternati(...)tintimidatie-niet-in
In mijn optiek mag je best een mooie vrouw complimenteren, mits dat op een normale manier gaat. Maarja, ik begin er graag over, maar mannen uit Afrikaanse landen zien hier vrouwen zonder inpakpapier en leven zich helemaal uit, alsof het lust objecten zijn. Geen enkel respect naar de vrouw toe. Maar goed, dit wordt de nieuwe norm zolang de kraan open staat.
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:02:12 #127
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_213097484
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:59 schreef Fietsenrek het volgende:

[..]
In mijn optiek mag je best een mooie vrouw complimenteren, mits dat op een normale manier gaat. Maarja, ik begin er graag over, maar mannen uit Afrikaanse landen zien hier vrouwen zonder inpakpapier en leven zich helemaal uit, alsof het lust objecten zijn. Geen enkel respect naar de vrouw toe. Maar goed, dit wordt de nieuwe norm zolang de kraan open staat.
Hé in veel Afrikaanse landen gaan ze een stuk naakter over straat dan hier hoor. :{w Maar vaak is het daar ook meer geaccepteerd om je interesse kenbaar te maken. :P
pi_213097531
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:02 schreef PiyeReloaded het volgende:

[..]
Hé in veel Afrikaanse landen gaan ze een stuk naakter over straat dan hier hoor. :{w Maar vaak is het daar ook meer geaccepteerd om je interesse kenbaar te maken. :P
Afhankelijk van welk Afrikaans land uiteraard. Dat blijkt wel dat ze dat denken inderdaad om interesse te tonen. Alleen hier is het meer de vrije keuze om te kunnen dragen wat je wilt.
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:07:39 #129
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_213097560
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:05 schreef Fietsenrek het volgende:

[..]
Afhankelijk van welk Afrikaans land uiteraard. Dat blijkt wel dat ze dat denken inderdaad om interesse te tonen. Alleen hier is het meer de vrije keuze om te kunnen dragen wat je wilt.
En gelukkig ook nog vrije expressie om dat te mogen complimenteren. Zelfs als je gekleurd bent.
pi_213097566
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:41 schreef Mortaxx het volgende:
Moeten die juffies maar eens stoppen met GroenLinks en d66 stemmen
Exact. Maar ja, het voelt natuurlijk wel fijn om op die partijen te stemmen. Dat dat ook consequenties heeft is de schuld van de witte man (niet van de daders natuurlijk).
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 5 april 2024 @ 14:14:02 #131
485843 crew  Jippie
pi_213097638
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:40 schreef HeatWave het volgende:

[..]
En vanuit welke autoriteit verwijder jij hier eigenlijk überhaupt posts? :?.
[..]
Asking for a friend O-).
Ik modereer hier al ruim een half jaar. Net wakker?
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:14:41 #132
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213097646
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:14 schreef Jippie het volgende:

[..]
Ik modereer hier al ruim een half jaar. Net wakker?
En niemand heeft even de moeite genomen het aan te passen in de forumlijst?
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_213097678
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:07 schreef Quiche_lorraine het volgende:

[..]
Exact. Maar ja, het voelt natuurlijk wel fijn om op die partijen te stemmen. Dat dat ook consequenties heeft is de schuld van de witte man (niet van de daders natuurlijk).
Een witte man als Thierry die mede kamerleden bedreigt dat hebben de juffies natuurlijk nodig. :') _O-
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:20:39 #134
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_213097716
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:14 schreef Jippie het volgende:

[..]
Ik modereer hier al ruim een half jaar. Net wakker?
Oe spannend! Twee oppermachtige wezens met superkrachten die het tegen elkaar opnemen! Net een Marvel film!

B:)B *O*
Krekker is de bom!
pi_213097735
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:07 schreef PiyeReloaded het volgende:

[..]
En gelukkig ook nog vrije expressie om dat te mogen complimenteren. Zelfs als je gekleurd bent.
Zeker. Vooral aanranden wordt dan gewaardeerd door de dames.
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 5 april 2024 @ 14:24:21 #136
485843 crew  Jippie
pi_213097763
quote:
5s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:14 schreef HeatWave het volgende:

[..]
En niemand heeft even de moeite genomen het aan te passen in de forumlijst?
Waarom, in principe mag elke mod overal modereren als daar reden toe is. Ik spring hier bij als ik tijd over heb.
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:25:44 #137
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213097783
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:17 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Een witte man als Thierry die mede kamerleden bedreigt dat hebben de juffies natuurlijk nodig. :') _O-
Ja, van zo'n stoere alfaman glijden ze natuurlijk direct van hun stoel.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:26:28 #138
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_213097793
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:22 schreef Fietsenrek het volgende:

[..]
Zeker. Vooral aanranden wordt dan gewaardeerd door de dames.
Die ervaring deel ik niet, maar dan ben jij vast heel bekend of heel lekker.
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:28:09 #139
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213097807
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:24 schreef Jippie het volgende:

[..]
Waarom, in principe mag elke mod overal modereren als daar reden toe is. Ik spring hier bij als ik tijd over heb.
Als er reden toe is ja, als er forumbedreigende, zwaar tegen de policy ingaande posts of spamgolven zijn. Niet als er gewoon NWS mods online zijn en je het ergens niet mee eens bent :').
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_213097827
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:44 schreef Confetti het volgende:
Zou dit in de jaren 60 ofzo ook gespeeld hebben? In filmpjes van vroeger is iedereen op straat heel beschaafd.

Nu lijkt het vol met wilden te zijn.
We importeren de middeleeuwen, dan krijg je daar ook middeleeuwse gedragingen bij. We doen het echt onszelf allemaal aan.
It's not about East or West, It's about niggaz and bitches, power and money, riders and punks. Which side are you on?
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 14:35:58 #141
5428 crew  miss_sly
pi_213097885
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:48 schreef PiyeReloaded het volgende:

[..]
Nou, in de ervaringen zitten per definitie aannames over de bedoelingen van een ander. Seksuele of intimiderende bedoelingen kunnen ervaren worden zonder dat ze er hoeven te zijn. Dus kunnen jij en ik een situatie heel anders uitleggen.

Maar daarnaast bedoel ik ook vooral of je het ermee eens bent dat bepaalde gedragingen, die als negatief ervaren kunnen worden, bestreden moeten worden. Sommige mensen zijn inderdaad overgevoelig, maar nog sterker denk ik dat mensen die helemaal niet zo overgevoelig zijn in discussies bepaalde handelingen zo resoluut afkeuren, dat ze dreigend gedrag wat makkelijk over een kam scheren met veel meer ambigu gedrag.
[..]
Iemand die ze aantrekkelijk vinden aanspreken, in een poging deze beter te leren kennen bijvoorbeeld.
Ik ga er maar van uit dat veel fatsoenlijke mannen dit soort dingen beoordelen vanuit hun fatsoenlijke manier van omgaan met anderen, zoals ook met vrouwen.
Ik denk dat veel mannen zich echt niet kunnen voorstellen hoe vaak en op welke manieren mannen vinden dat ze opmerkingen mogen maken die echt niet fatsoenlijk of leuk zijn of een poging om iemand beter te leren kennen. Dat pleit dan voor ze, denk ik.

En bedenk ook dat dit dus allemaal niet alleen maar gebeurt tegen volwassen vrouwen die hun mannetje wel staan. Ook jonge tieners zijn niet veilig. Soms van andere jonge tieners, omdat ze (nog?) niet weten hoe het wel moet, maar ook van volwassen mannen, echt oudere mannen, die hun vader of opa zou kunnen zijn. Begin er vroeg genoeg mee, en het is niet zo gek dat jonge vrouwen meer mannen met wantrouwen bekijken.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_213097917
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:44 schreef KreKkeR het volgende:

En ja tuurlijk, als je beiden over iets heel anders praat onder de noemer "straatintimidatie", praat je natuurlijk volledig langs elkaar heen.
En tuurlijk zullen er, wanneer je niet langs elkaar heen praat, ook verschillende meningen zijn, want de een vindt het na-staren schandalig, terwijl de ander de schouders ophaalt. Maar wanneer we concreet benoemen waar we precies op doelen, weten we in ieder geval dat we het over hetzelfde hebbben.
Nee. Het probleem is de onbereidwilligheid van veel mannen om zich in de belevingswereld van een vrouw te verplaatsen. In plaats van je oordeel klaar te hebben over wat 'telt' als straatintimidatie en wat niet, zou je ook eerst kunnen luisteren naar wat de ander intimiderend vindt en ervoor openstaan dat je eigen begrip misschien te beperkt is geweest.

Ik kan een lange lijst maken van gedragingen die ik intimiderend vond. Ongevraagd en onverwacht aan m'n billen of borsten zitten. Me op date vragen en naast me blijven lopen. Me opmerkingen over mijn lichaam toeroepen. Op een verlaten strand naast me komen liggen en per se gedichten voor willen dragen. Als dertigplusser tegen me over porno praten terwijl ik minderjarig ben. Potloodventen.

Dan zijn er ook gedragingen die ik niet intimiderend maar wel strontvervelend vond. Denk aan te duidelijk/lang naar m'n voorgevel gluren of me op straat toewerpen dat ik eens moet lachen. Daar mogen die mannen ook mee stoppen.

Is het zo wat duidelijker voor de Fok'ers die moeite hebben met empathie?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213097935
quote:
“Nog te vaak wordt seksuele straatintimidatie niet herkend, als ‘niet zo erg’ bestempeld of ontkend, terwijl seksuele intimidatie en geweld meisjes en jonge vrouwen wereldwijd beperken in hun bewegingsvrijheid en kunnen leiden tot angst en trauma. Iedereen heeft een rol in het uitbannen van ongewenst seksueel gedrag.”
Ja hoor :D blijkt uit "nieuw onderzoek".. ja, een nieuw onderzoek naar een kwestie die al >20 jaar aan de orde is, waar iedereen de oorzaak wel van kent (tenzij je in een bubble leeft).

Ik vrees dat Plan International voor zichzelf moet spreken hier, zij projecteren een onverschilligheid die er niet is, en miskennen ALLE tevergeefse klachten die zijn gemaakt al >20 jaar lang.

Het is net alsof iemand zegt dat er sprake is van "xenofobie" is.. sure, na >20 jaar kennismaking, angst voor het onbekende :D hilarisch. Deze moet je terugleggen, het is niet de geprojecteerde xenofobie, het zijn de 'vingers in de oren ' lalalala bij onze leiders die de oplossing in de weg staat.

Half Nederland is er al lang en breed over uit wat de aard van het probleem is. Zou zeggen, beste Plan International: Erkenning is de eerste stap naar herstel *O*

Onderscheid maken hoeft helemaal niet, zij onderscheiden zichzelf door hun gedrag. Gefeliciteerd, er is weer keurig netjes om de "hete brei" heen "onderzoek" gedaan. Chapeau, blijven ontkennen, tot het bittere einde!! :lijstje:
pi_213097946
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:41 schreef Buikbrein het volgende:

Half Nederland is er al lang en breed over uit wat de aard van het probleem is.
Nou?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213097958
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:42 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Nou?
Wat is het eerste dat in je opkomt? wees eens eerlijk.. doe eens een gok.
pi_213097964
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:43 schreef Buikbrein het volgende:

[..]
Jij leeft dus in een bubble, denk dat het niet uitgesproken hoeft te worden.

Wat is het eerste dat in je opkomt? wees eens eerlijk..
Mannen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:44:13 #147
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213097967
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:42 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Nou?
twitter


Geen idee, het is een mysterie.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_213097968
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:43 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Mannen.
That's it? alle mannen, dus ook ik? lekker dan! :D ik kan het hebben hoor
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:44:16 #149
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213097969
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:43 schreef Buikbrein het volgende:

[..]
Jij leeft dus in een bubble, denk dat het niet uitgesproken hoeft te worden.

Wat is het eerste dat in je opkomt? wees eens eerlijk..
Tuurlijk, alles aangrijpen om maar hard schuimbekkend "HET LIGT AAN DE BUITENLANDERS!!" te kunnen brullen.

Iets met balk en oog.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
pi_213097978
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:44 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Tuurlijk, alles aangrijpen om maar hard schuimbekkend "HET LIGT AAN DE BUITENLANDERS!!" te kunnen brullen.

Iets met balk en oog.
Alle buitenlanders? Nu generaliseer je, ik heb geen naam noch land genoemd.

Maar blijkbaar heb jij het zelf al ingevuld en verraadt je min of meer, dat JIJ daar ook aan denkt (als 1e) :)
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:45:02 #151
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213097981
twitter


Echt, niemand weet het.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:47:12 #152
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213097997
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:44 schreef Buikbrein het volgende:

[..]
Alle buitenlanders? Nu generaliseer je, ik heb geen naam noch land genoemd.

Maar blijkbaar heb jij het zelf al ingevuld en verraadt je min of meer, dat JIJ daar ook aan denkt (als 1e) :)
Laat ik het anders zeggen:

Er wordt gelijk beweerd dat het vooral NIET aan de brave, witte mannen met een Nederlands paspoort ligt.

Want dat betekent dat je ook eens kritisch in de spiegel moet kijken.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:47:38 #153
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213098002
twitter


Er is echt geen enkel verband tussen te vinden helaas, we tasten in het duister.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_213098003
quote:
Half Nederland is er al lang en breed over uit wat de aard van het probleem is
Ik zal het even nuanceren, sorry.

Half Nederland, behalve Claudia en Stoney3K, weet wat de aard van het probleem is.
pi_213098009
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:44 schreef HeatWave het volgende:

[..]
[ x ]

Geen idee, het is een mysterie.
Seksuele uitbuiting is niet hetzelfde als straatintimidatie.

Newsflash: ik - en vele vrouwen met mij - heb nog nooit te maken gehad met intimidatie door Marokkaanse jongens, maar vooral door witte mannen en een aantal Antilliaanse. Straatintimidatie komt veel voor en kwam veel voor en niet alleen Marokkaans straattuig doet eraan. Ik ben geen linkse apologeet, dus daar kunnen jullie mijn reactie niet mee diskwalificeren.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:48:50 #156
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213098016
twitter


Waar het gedrag, minachting voor vrouwen, vandaan komt is ook nog niet opgehelderd helaas.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter vrijdag 5 april 2024 @ 14:50:36 #157
485843 crew  Jippie
pi_213098036
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:28 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Als er reden toe is ja, als er forumbedreigende, zwaar tegen de policy ingaande posts of spamgolven zijn. Niet als er gewoon NWS mods online zijn en je het ergens niet mee eens bent :').
Bespreek dit maar met @Straatcommando. Ik spring hier gewoon bij als ik tijd heb.
pi_213098042
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:48 schreef HeatWave het volgende:
[ x ]

Waar het gedrag, minachting voor vrouwen, vandaan komt is ook nog niet opgehelderd helaas.
Daar hoef je alleen de reacties in dit topic voor terug te lezen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213098057
quote:
11s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:26 schreef PiyeReloaded het volgende:

[..]
Die ervaring deel ik niet, maar dan ben jij vast heel bekend of heel lekker.
Doe je nou sarcastisch of heb je stront in je ogen?
pi_213098058
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:47 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Laat ik het anders zeggen:

Er wordt gelijk beweerd dat het vooral NIET aan de brave, witte mannen met een Nederlands paspoort ligt.

Want dat betekent dat je ook eens kritisch in de spiegel moet kijken.
Ik ben bekend en volbewust van bijv. de True Scotsman drogreden.. "een echte Nederlander zou nooit".

Ik geef je geen ongelijk overigens, tuurlijk zitten er witte mannen met NL's paspoort tussen.

Het gaat erom: Sinds wanneer het is ZO'N issue geworden, dat we het er nu (nog steeds) over hebben? Dat een Plan International een onderzoek er naar start?

Die ommekeer van de situatie naar "Ernstig", hebben we niet te danken aan de witte blanke Nederlander. Ook die worden besmet met hetzelfde nare gedrag, de categorie meelopers.

Ik kom hier overigens op voor de vrouwen, en dat doe ik op mijn manier. Er is imho geen discussie erover, dat de intimidatie moet stoppen: Slechts over wat de oorzaak en oplossing is.
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:53:56 #161
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213098068
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:52 schreef Buikbrein het volgende:

[..]
Ik ben bekend en volbewust van bijv. de True Scotsman drogreden.. "een echte Nederlander zou nooit".

Ik geef je geen ongelijk overigens, tuurlijk zitten er witte mannen met NL's paspoort tussen.

Het gaat erom: Sinds wanneer het is ZO'N issue geworden, dat we het er nu (nog steeds) over hebben? Dat een Plan International een onderzoek er naar start?
Het is altijd al "een issue" geweest maar de reikwijdte van social media en internet legt er een enorm vergrootglas bovenop.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  vrijdag 5 april 2024 @ 14:56:25 #162
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213098094
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:53 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Het is altijd al "een issue" geweest maar de reikwijdte van social media en internet legt er een enorm vergrootglas bovenop.
Wat een onzin.

Zie hier de, weliswaar niet alleen seks-gerelateerde en idd niet in NL, dadersafkomsten in Denemarken en beweer nog dat het voor immigratie net zo erg was alleen deden de Denen het :').

twitter
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_213098119
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:53 schreef Stoney3K het volgende:

[..]
Het is altijd al "een issue" geweest maar de reikwijdte van social media en internet legt er een enorm vergrootglas bovenop.
Daar ben ik het niet mee eens, het is niet zo'n groot issue geweest. En dan bedoel ik niet alleen in meldingen van intimidatie / vergrootglas, maar in absolute zin.

Ik ben van '80, uit omgeving Rotterdam, en kan uit eigen ervaring zeggen dat het flirten e.d. echt is veranderd naar iets zuurs.. de frequentie, de hardheid, de volhardendheid van de mannen in kwestie.. is echt WEZENLIJK anders, dan wat ik in mijn jeugd / puberteit ervaarde.

Wat mij het meest stoorde, was een mate van denigrerendheid en disrespect naar NL'se vrouwen.. dat raakte mij als man evengoed! Hoe durven ze, die hyena's :r dat durfden ze niet in land van herkomst! Losers

Niet mee eens, de aard en omvang is wel degelijk veranderd met de komst van nieuwe Nederlanders.
pi_213098138
Als het niet zo verdrietig was, zou het lachwekkend zijn dat de mannen die de klachten van vrouwen niet serieus nemen ('ze moeten zich niet zo aanstellen', 'er mag ook niks meer') het verschrikkelijk vinden dat moslims vrouwen niet voor vol aanzien. Splinter, balk.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213098142
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:56 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Wat een onzin.

Zie hier de, weliswaar niet alleen seks-gerelateerde en idd niet in NL, dadersafkomsten in Denemarken en beweer nog dat het voor immigratie net zo erg was alleen deden de Denen het :').

[ x ]
@PiyeReloaded
  vrijdag 5 april 2024 @ 15:00:28 #166
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_213098143
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:35 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Ik ga er maar van uit dat veel fatsoenlijke mannen dit soort dingen beoordelen vanuit hun fatsoenlijke manier van omgaan met anderen, zoals ook met vrouwen.
Ik denk dat veel mannen zich echt niet kunnen voorstellen hoe vaak en op welke manieren mannen vinden dat ze opmerkingen mogen maken die echt niet fatsoenlijk of leuk zijn of een poging om iemand beter te leren kennen. Dat pleit dan voor ze, denk ik.
O dat geloof ik helemaal. Maar zo geloof ik ook dat de meeste vrouwen zich niet kunnen voorstellen hoe vaak goedbedoelende mannen het gevoel hebben dat ze als een dreiging worden gezien. Wat dat met het zelfbeeld van een ontwikkelende jongeman kan doen. Deze discussies bevinden zich op het snijvlak van die compleet andere belevingswerelden en dat creëert vaak onbegrip.

Begrip is vaak wel makkelijk te creëren van mannelijke kant, als het simpelweg op een andere groep kan worden afgeschoven. Maar stel nou je bent een man die naar zichzelf en zijn vrienden wil kijken en beter wil doen en je doet echt je best om te luisteren, dan eindig je met een beetje pech angstig om een vrouw überhaupt aan te kijken, omdat het allemaal op de grote hoop gegooid wordt en je dan met een kluitje het riet in gestuurd wordt dat je toch wel moet snappen wat wel en niet kan.

quote:
En bedenk ook dat dit dus allemaal niet alleen maar gebeurt tegen volwassen vrouwen die hun mannetje wel staan. Ook jonge tieners zijn niet veilig. Soms van andere jonge tieners, omdat ze (nog?) niet weten hoe het wel moet, maar ook van volwassen mannen, echt oudere mannen, die hun vader of opa zou kunnen zijn. Begin er vroeg genoeg mee, en het is niet zo gek dat jonge vrouwen meer mannen met wantrouwen bekijken.
Daar ben ik mij bewust van.
  vrijdag 5 april 2024 @ 15:02:04 #167
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213098168
quote:
4s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:59 schreef Claudia_x het volgende:
Als het niet zo verdrietig was, zou het lachwekkend zijn dat de mannen die de klachten van vrouwen niet serieus nemen ('ze moeten zich niet zo aanstellen', 'er mag ook niks meer') het verschrikkelijk vinden dat moslims vrouwen niet voor vol aanzien. Splinter, balk.
Volgens mij weten die mannen dat prima maar dat past niet in hun "alle Moslims terug naar Moslimië!" retoriek dus daar lullen ze heel creatief omheen.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  vrijdag 5 april 2024 @ 15:02:23 #168
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213098173
quote:
4s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:59 schreef Claudia_x het volgende:
Als het niet zo verdrietig was, zou het lachwekkend zijn dat de mannen die de klachten van vrouwen niet serieus nemen ('ze moeten zich niet zo aanstellen', 'er mag ook niks meer') het verschrikkelijk vinden dat moslims vrouwen niet voor vol aanzien. Splinter, balk.
Misschien moet je die 2 groepen niet op 1 hoop gooien. Ik heb nergens gezegd dat de klachten niet serieus genomen moeten worden, integendeel.

Alleen waar de klachten vandaan komen, dat wordt juist met de mantel der liefde bedenkt, je zal maar rassiest genoemd worden puur op basis van 100% feiten en bewijs :7.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_213098182
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:58 schreef Buikbrein het volgende:

[..]
Daar ben ik het niet mee eens, het is niet zo'n groot issue geweest. En dan bedoel ik niet alleen in meldingen van intimidatie / vergrootglas, maar in absolute zin.

Ik ben van '80, uit omgeving Rotterdam, en kan uit eigen ervaring zeggen dat het flirten e.d. echt is veranderd naar iets zuurs.. de frequentie, de hardheid, de volhardendheid van de mannen in kwestie.. is echt WEZENLIJK anders, dan wat ik in mijn jeugd / puberteit ervaarde.

Wat mij het meest stoorde, was een mate van denigrerendheid en disrespect naar NL'se vrouwen.. dat raakte mij als man evengoed! Hoe durven ze, die hyena's :r dat durfden ze niet in land van herkomst! Losers

Niet mee eens, de aard en omvang is wel degelijk veranderd met de komst van nieuwe Nederlanders.
Ben jij als vrouw veel lastig gevallen?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213098219
quote:
4s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:02 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Misschien moet je die 2 groepen niet op 1 hoop gooien. Ik heb nergens gezegd dat de klachten niet serieus genomen moeten worden, integendeel.

Alleen waar de klachten vandaan komen, dat wordt juist met de mantel der liefde bedenkt, je zal maar rassiest genoemd worden puur op basis van 100% feiten en bewijs :7.
Ja, en dat doe je zelf dus ook door er maar op te blijven hameren dat Marokkanen het probleem zijn. Ik ervaar een heel ander probleem dat veel ouder is dan zoiets als een Marokkanenprobleem, namelijk het blijven goedpraten van het gedrag van de eigen groep en het diskwalificeren van de ervaring van vrouwen. Is het nu echt zo moeilijk om dat van een vrouw aan te nemen, om op z'n minst te luisteren en het in overweging te nemen?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213098220
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 april 2024 12:25 schreef miss_sly het volgende:
Het is echt niet iets van de laatste jaren. Het gebeurde vroegah net zo goed. Het is wel zo dat vrouwen er eerder open over zijn, omdat ze nu hun ruimte durven en willen innemen. Ik ben ervan overtuigd dat er ook bij mannnen/jongens met een migratieachtergrond tussen zitten die het doen. En misschien wel meer als het om duidelijke straatintimidatie gaat.
Misschien ja?
quote:
Maar bangalijsten bijvoorbeeld, is ook seksuele intimidatie. Daar maken zich vooral hoogopgeleide studenten zich schuldig aan.
Even los van het woord intimidatie, dat is een ander verschijnsel en niet aan het gevoel van fysieke veiligheid gerelateerd. Daarnaast ook nog eens onderdeel van de sociale omgeving die die vrouwen zelf opgezocht hebben, dat is wat anders dan de openbare ruimte. Vrouwen zijn weer niet verantwoordelijk voor die eigen keuze natuurlijk, net zoals ze alleen maar beschaamd zijn door bangalijstjes omdat het nog geen vrije moderne vrouwen zijn maar denken dat het verkeerd is om rond te sletten.

[quote]Het zou gewoon al schelen als er meer mannen/jongens zouden zijn die het zouden willen herkennen./quote] Ik herken het niet van mijn vrienden of wat voor mannelijk gezelschap dan ook. Dat heeft er waarschijnlijk mee te maken dat als het zou voorkomen het mijn gezelschap niet meer zou zijn.

quote:
In plaats van weer afschuiven op een groep waar ze zelf niet bijhoren en op de vrouwen die niet zo moeten zaniken, want het is toch allemaal zo'n ramp niet en moeten ze zich maar behoorlijk kleden dan hebben ze er vast minder last van.
Misschien kunnen vrouwen hun eigen boontjes doppen? Het is niet alleen een gebrek aan zelfstandigheid, je vraagt ook nogal wat van onbekende mannen. Dat er een groep is waar zij niet bijhoren is een belangrijk onderdeel van het probleem. Natuurlijk had je vroeger ook mannen en jongens die zich in dit opzicht misdroegen, maar de eerste ingrijper (man) kreeg dan navolging van de andere mannen. Er werd dus even een norm bevestigd en gehandhaafd. Een zich misdragende eenling tegen de rest dus. Die verhoudingen en daarmee de dynamiek zijn veranderd.

En dan kun je wel beginnen over fluitende bouwvakkers en daar had ik ook geen deel van willen uitmaken maar die zijn aan het werk op een bouwplaats. Dan is er dus geen reden om je daar daadwerkelijk fysiek bedreigd door te voelen, wat mij met al mijn inlevingsvermogen toch het ernstigste lijkt.

En wat dan de vrouwen zelf tegen de normalisering van de hoofddoek? Die maakt immers het onderscheid tussen kuise moslima's die zich beschermen tegen de seksuele agressie van moslimmannen, en de hoeren. Waar het dus op neerkomt is dat wij ons moeten laten kopschoppen door groepjes nieuwe Nederlanders zodat vrouwen weer hulpeloos slachtoffer kunnen spelen als dat weer even lekker uitkomt. Waarom zou ik daar nog langer mijn probleem van blijven moeten maken?

quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:07 schreef Aberkullie het volgende:

[..]
Als IS een aanslag pleegt roepen de droeftoeters hier toch ook om het hardst of alle moslims al afstand hebben genomen
Het zijn gezien hun geloof dan ook legitieme vragen waar zijn staan, zowel inzake moslimterreur als in straatintimidatie.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  vrijdag 5 april 2024 @ 15:07:36 #172
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213098239
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:06 schreef Weltschmerz het volgende:

Daarnaast ook nog eens onderdeel van de sociale omgeving die die vrouwen zelf opgezocht hebben, dat is wat anders dan de openbare ruimte.
Ah, en ze hadden zeker ook korte rokjes aan?
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
  vrijdag 5 april 2024 @ 15:10:52 #173
504728 Nyamuk
Sambal bij
pi_213098285
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:32 schreef Jippie het volgende:

[..]
Merk dat jij nog nooit de ervaring heb gehad dat iemand je met zijn ogen uitkleedt en daarna met zijn boner tegen je aan komt staan.
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:35 schreef Leandra het volgende:

[..]
Dat jij het niet vervelend zou vinden als je 3 keer daags "Hee, lekker ding" op straat te horen krijgt betekent niet dat anderen het ook maar niet vervelend hoeven te vinden.

Wederom een leuk experiment, denk je even in dat een andere man tegen jou op straat zegt wat jij tegen een willekeurige vrouw zegt.
Als je je daar niet prettig bij voelt dan kun je er vanuit gaan dat die vrouw er ook niet op zit te wachten.

Dus als je 3 keer daags (iedere dag) "Hee, lekker ding!" geen probleem vindt, ook niet als het van andere mannen komt dan is het wellicht idd een punt van "hoe iemand het ervaart", als je begrijpt dat het wel een probleem kan zijn dat andere mannen dat tegen je zeggen dan zijn we al een stuk verder.
Kan mij goed voorstellen dat dit irritant kan wezen. Maar laten we aub niet alsof dit in de regel meer is dan alleen irritant. Doen alsof iedere man die "goedemorgen prinsesje of hee lekkerding" zegt, of God verhoedde, een blik werpt en iets te lang naar ie kijkt een zedendelict aan het overwegen is zoals bij Jippie blijkbaar met regelmaat het geval is, is nogal overdreven.

De boodschap is nu: elke man die een klungelige versie poging of opmerking maakt is een potentiële zedendelinquent.
Heel veel sambal
  vrijdag 5 april 2024 @ 15:10:52 #174
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213098286
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:06 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Ja, en dat doe je zelf dus ook door er maar op te blijven hameren dat Marokkanen het probleem zijn. Ik ervaar een heel ander probleem dat veel ouder is dan zoiets als een Marokkanenprobleem, namelijk het blijven goedpraten van het gedrag van de eigen groep en het diskwalificeren van de ervaring van vrouwen. Is het nu echt zo moeilijk om dat van een vrouw aan te nemen, om op z'n minst te luisteren en het in overweging te nemen?
Ik noem nergens Marokkanen hoor :).

Maar wat wordt hier dan precies goedgepraat? De "foute" grappen of het daadwerkelijk intimideren?

Ik erken juist het probleem, dat jouw persoonlijke ervaring net ff anders is doet er niets aan af. Ik woon in Amsterdam en de dames in mijn omgeving hebben wel zo'n beetje alleen maar last van 1 specifieke groep.

Ik verbaas me er juist over dat je de groep die "slechts" grappen maakt erger lijkt te veroordelen dan de groep die statistisch bewezen in mijn posts, daadwerkelijk tot actie overgaat.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_213098401
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:48 schreef HeatWave het volgende:
[ x ]

Waar het gedrag, minachting voor vrouwen, vandaan komt is ook nog niet opgehelderd helaas.
Gelukkig leven wij in Nederland waar onze corpsen het goede voorbeeld geven met banga lijsten, helder dat maar eens op voor fok, dat onze elitaire autochtonen niet eens een voorbeeldfunctie kunnen vervullen voor de allochtonen... _O-
  vrijdag 5 april 2024 @ 15:23:08 #176
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213098421
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:21 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Gelukkig leven wij in Nederland waar onze corpsen het goede voorbeeld geven met banga lijsten, helder dat maar eens op voor fok, dat onze elitaire autochtonen niet eens een voorbeeldfunctie kunnen vervullen voor de allochtonen... _O-
Ja, dat soort gedrag wordt massaal goedgekeurd, nergens ook maar 1 kritische noot te vinden over die studentenverenigingen.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_213098474
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:23 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Ja, dat soort gedrag wordt massaal goedgekeurd, nergens ook maar 1 kritische noot te vinden over die studentenverenigingen.
Kijk in de topics daarover hoe sommige van je conservatieve vriendjes dat gedrag blijven bagitaliseren. En die kritische noten over dat gedrag van studenten verenigingen en hun gedrag is toch altijd woke links geneuzel..
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 15:29:44 #178
5428 crew  miss_sly
pi_213098483
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:00 schreef PiyeReloaded het volgende:

[..]
O dat geloof ik helemaal. Maar zo geloof ik ook dat de meeste vrouwen zich niet kunnen voorstellen hoe vaak goedbedoelende mannen het gevoel hebben dat ze als een dreiging worden gezien. Wat dat met het zelfbeeld van een ontwikkelende jongeman kan doen. Deze discussies bevinden zich op het snijvlak van die compleet andere belevingswerelden en dat creëert vaak onbegrip.
Je moest eens weten hoe vaak vrouwen juist bezig zijn met hoe mannen zich voelen en hoe ze vooral degenen die het goed bedoelen niet voor het hoofd willen stoten en dus niet doen wat ze zouden willen, zoals een omweg nemen, ergens anders gaan zitten in trein of bus, of andere vermijdende acties. Want inderdaad wil je goedbedoelende mannen helemaal niet het gevoel geven dat je het lastig vindt.
quote:
Begrip is vaak wel makkelijk te creëren van mannelijke kant, als het simpelweg op een andere groep kan worden afgeschoven. Maar stel nou je bent een man die naar zichzelf en zijn vrienden wil kijken en beter wil doen en je doet echt je best om te luisteren, dan eindig je met een beetje pech angstig om een vrouw überhaupt aan te kijken, omdat het allemaal op de grote hoop gegooid wordt en je dan met een kluitje het riet in gestuurd wordt dat je toch wel moet snappen wat wel en niet kan.
Als er beter geluisterd zou worden, zouden mannen wel beter kunnen snappen wel wel en niet kan. Want een heleboel 'grapjes' komen op vrouwen echt heel anders over dan ze door mannen bedoeld zijn. En dan kan dat natuurlijk weggewuifd worden als overgevoelig, of je kunt er met z'n allen als maatschappij naar kijken en kijken hoe het anders kan. Zo kan "Wat zie jij er vrolijk uit vandaag" prima, maar is "hee lekker ding" van een heel andere orde.
quote:
[..]
Daar ben ik mij bewust van.
Ik ook, want ik heb een dochter van bijna 15. En ik vind het vreselijk hoe volwassen kerels kunnen kijken en zich gedragen rondom zo'n jonge tiener. En dat zijn echt doorgaans wat men Nederlandse mannen zou noemen.

Misschien is het nasissen enzo wel veel gemakkelijker te duiden en te veroordelen, maar zijn het juist die dingen die door veel mannen als aanstellerij worden weggezet, die veel vervelender zijn.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_213098487
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:15 schreef Buikbrein het volgende:

Vraag aan jou: Als de aanpak zich zou richten op precies de groep waar het het meest gebeurt én het hevigst is, zou dat niet het meest effectief zijn? En ja, daarvoor moeten we doen wat we niet willen: Onderscheid maken.
Het zou voor mij geen verschil maken omdat ik, zoals ik al zei, uitsluitend lastig ben gevallen door witte en Antilliaanse mannen. En ik vraag geen 'aanpak', maar bewustwording en erkenning. Ik denk namelijk dat veel van die mannen geen kwaaie peren zijn, maar onbewust of bewust onwetend zijn en blijven. De beste remedie daarvoor is erover praten en bijvoorbeeld op plekken als dit topic de apologeten duidelijk maken dat korte rokjes en een gebrek aan weerbaarheid niet het probleem zijn.

quote:
Doet dat jou dan helemaal niets?? Je kan ook zeggen: Aan de witte nederlandse etterbakken hadden we al de handen vol.. moeten daar nog meer etterbakken bij? Wil jij graag intimidatie bij elkaar optellen en de hyena's hier verdedigen? Prima.
Stropop. Dat heb ik nergens gezegd en kun je me niet in de schoenen schuiven. Ik stem niet links en ik praat wangedrag van migranten of mannen met een migratieachtergrond niet goed. Dat de minachting van vrouwen in religieus-conservatieve kringen een groot probleem is maakt niet dat straatintimidatie zoals die al lange tijd bestaat oké is.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 5 april 2024 @ 15:31:59 #180
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213098518
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:28 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Kijk in de topics daarover hoe sommige van je conservatieve vriendjes dat gedrag blijven bagitaliseren. En die kritische noten over dat gedrag van studenten verenigingen en hun gedrag is toch altijd woke links geneuzel..
Ja, leuk, sommigen, "vriendjes".

Feit is dat nadat het bekend werd heel Nederland er (volkomen terecht) schande over sprak, er maatregelen genomen zijn (of iig aangekondigd).

Blijft nog de olifant van de 90% van de zaken......
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_213098564
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:31 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Ja, leuk, sommigen, "vriendjes".

Feit is dat nadat het bekend werd heel Nederland er (volkomen terecht) schande over sprak, er maatregelen genomen zijn (of iig aangekondigd).

Blijft nog de olifant van de 90% van de zaken......
90% van de zaken kun je ons dan de cijfertjes presenteren.

Als ik hier de verhalen van vrouwen lees vertellen die andere dingen dan dat jij hier ons wilt wijsmaken..
pi_213098567
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:28 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Kijk in de topics daarover hoe sommige van je conservatieve vriendjes dat gedrag blijven bagitaliseren. En die kritische noten over dat gedrag van studenten verenigingen en hun gedrag is toch altijd woke links geneuzel..
_O_
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 5 april 2024 @ 15:37:17 #183
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213098577
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:36 schreef Basp1 het volgende:

[..]
90% van de zaken kun je ons dan de cijfertjes presenteren.

Als ik hier de verhalen van vrouwen lees vertellen die andere dingen dan dat jij hier ons wilt wijsmaken..
Ja, die staan ergens terug in dit topic :).
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  vrijdag 5 april 2024 @ 15:43:08 #184
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_213098636
Wat wordt verstaan onder 'nastaren'? Kwijlend de vrouw aan blijven kijken of gewoon even kort bewonderen? Ik heb het idee dat het laatste ook als 'intimidatie' in het onderzoek is opgenomen.

Verder zie ik die intimidatie nooit op straat. Zal wel een randstad-dingetje zijn
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_213098743
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:37 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Ja, die staan ergens terug in dit topic :).
Dus verkrachtingscijfers, uitbuitingscijfers of criminaliteitcijfers uit het buitenland zijn die cijfers die vanwege je gebrek aan andere cijfers dan maar een op een overeen zouden moeten komen met vrouwen die zich geïntimideerd voelen door mannen in nederland.

Ga je dadelijk ook nog het aantal verkochte toverballen in Mongolië als vergelijkende maat nemen. _O-
  vrijdag 5 april 2024 @ 15:58:54 #186
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213098777
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:55 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Dus verkrachtingscijfers, uitbuitingscijfers of criminaliteitcijfers uit het buitenland zijn die cijfers die vanwege je gebrek aan andere cijfers dan maar een op een overeen zouden moeten komen met vrouwen die zich geïntimideerd voelen door mannen in nederland.

Ga je dadelijk ook nog het aantal verkochte toverballen in Mongolië als vergelijkende maat nemen. _O-
Nee, dat soort cijfers zijn idd totaal niet met elkaar in verband te brengen. Als een groep stelselmatig, goedgekeurd vanuit het geloof, hele grove seksuele overtredingen pleegt zullen ze zich verder nooit bezig houden met iets als intimidatie :').

Ga je dadelijk nog beweren dat het begrip "na-sissen" een oer-hollandsch gebruik is? :').
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  vrijdag 5 april 2024 @ 16:01:44 #187
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213098801
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:58 schreef HeatWave het volgende:
Ga je dadelijk nog beweren dat het begrip "na-sissen" een oer-hollandsch gebruik is? :').
Dat is het niet, maar het is ook geen Islamitisch ding (want er zijn genoeg moslims die het niet doen). Het is eerder een gebruik vanuit de armere gebieden van Noord-Afrika.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
pi_213098822
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:36 schreef Basp1 het volgende:

[..]
90% van de zaken kun je ons dan de cijfertjes presenteren.

Als ik hier de verhalen van vrouwen lees vertellen die andere dingen dan dat jij hier ons wilt wijsmaken..
Het is moeilijk om daar statistieken over te vinden omdat het CBS bijvoorbeeld niet over herkomst rapporteert in dit verband. In Rotterdam is in 2017 een rapport gepubliceerd waarin wél in wordt gegaan op de 'aard van de plegers'. Die zijn:

- Vrijwel altijd onbekend.
- Iets vaker jong dan oud, maar een meerderheid van de vrouwen heeft op z'n minst soms met oudere plegers te maken.
- Vaker mannen uit een andere etnische groep. Dat geldt niet alleen voor Nederlandse maar ook voor niet-Nederlandse vrouwen. Citaat: "Duidelijk is dat het gedrag volgens de vrouwen voorkomt bij mannen uit verschillende bevolkingsgroepen en dat de overlast over de grenzen van de etnische groepen heen gaat." (p. 38)

Er staat ook andere interessante informatie in, bijvoorbeeld dat het type pleger afhankelijk is van de buurt, dat mannen die voor Turks of Marokkaans worden aangezien vaker intimideren als reactie op afwijzing en bij mannen die voor Nederlands worden aangezien vaker drank in het spel is. En bij Turkse/Marokkaanse mannen gaat het vaker om jonge mannen terwijl bij Surinaamse/Antiliaanse mannen de intimidatie minder met leeftijd samenhangt. Er wordt ook gezegd dat Surinaamse/Antilliaanse mannen vaker met humor ongewenst toenadering zoeken en beter met afwijzing om kunnen gaan - dat herken ik volkomen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 5 april 2024 @ 16:07:56 #189
505678 MisterFox
declare(strict_types=1);
pi_213098864
Ik zou als jongedame niet in het centrum van een grote Nederlandse stad durven lopen.
MNy paws caiuse aaS ;lotr of typo'zx 🦊
pi_213098899
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 15:06 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Misschien ja?
[..]
Even los van het woord intimidatie, dat is een ander verschijnsel en niet aan het gevoel van fysieke veiligheid gerelateerd. Daarnaast ook nog eens onderdeel van de sociale omgeving die die vrouwen zelf opgezocht hebben, dat is wat anders dan de openbare ruimte. Vrouwen zijn weer niet verantwoordelijk voor die eigen keuze natuurlijk, net zoals ze alleen maar beschaamd zijn door bangalijstjes omdat het nog geen vrije moderne vrouwen zijn maar denken dat het verkeerd is om rond te sletten.
[..]
Misschien kunnen vrouwen hun eigen boontjes doppen? Het is niet alleen een gebrek aan zelfstandigheid, je vraagt ook nogal wat van onbekende mannen. Dat er een groep is waar zij niet bijhoren is een belangrijk onderdeel van het probleem. Natuurlijk had je vroeger ook mannen en jongens die zich in dit opzicht misdroegen, maar de eerste ingrijper (man) kreeg dan navolging van de andere mannen. Er werd dus even een norm bevestigd en gehandhaafd. Een zich misdragende eenling tegen de rest dus. Die verhoudingen en daarmee de dynamiek zijn veranderd.

En dan kun je wel beginnen over fluitende bouwvakkers en daar had ik ook geen deel van willen uitmaken maar die zijn aan het werk op een bouwplaats. Dan is er dus geen reden om je daar daadwerkelijk fysiek bedreigd door te voelen, wat mij met al mijn inlevingsvermogen toch het ernstigste lijkt.

En wat dan de vrouwen zelf tegen de normalisering van de hoofddoek? Die maakt immers het onderscheid tussen kuise moslima's die zich beschermen tegen de seksuele agressie van moslimmannen, en de hoeren. Waar het dus op neerkomt is dat wij ons moeten laten kopschoppen door groepjes nieuwe Nederlanders zodat vrouwen weer hulpeloos slachtoffer kunnen spelen als dat weer even lekker uitkomt. Waarom zou ik daar nog langer mijn probleem van blijven moeten maken?
[..]
Het zijn gezien hun geloof dan ook legitieme vragen waar zijn staan, zowel inzake moslimterreur als in straatintimidatie.
Dit inderdaad. Waarom zou je de werkelijkheid ontkennen en een groep die er niks mee te maken heeft op aanspreken? Vrouwen moeten wel begrijpen dat dat niet helpt om tot een oplossing te komen en goedwillende mannen niet bepaald aanzet om in actie te komen.
  vrijdag 5 april 2024 @ 16:14:31 #191
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_213098930
Vrouwen die jankend hun tieten laten verkleinen vanwege te veel ongewenste aandacht: de schuld van mannen.
Vrouwen die zich vol laten spuiten met siliconen en botox omdat ze juist te weinig aandacht krijgen, ook de schuld van mannen.

Het blijft linksom of rechtsom toch de schuld van mannen.
  vrijdag 5 april 2024 @ 16:18:32 #192
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213098964
Het voordeel van dit soort topics is wel dat de figuren die onderdeel zijn van het probleem zichzelf met veel trots aankondigen.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
pi_213098989
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 16:04 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Er staat ook andere interessante informatie in, bijvoorbeeld dat het type pleger afhankelijk is van de buurt, dat mannen die voor Turks of Marokkaans worden aangezien vaker intimideren als reactie op afwijzing en bij mannen die voor Nederlands worden aangezien vaker drank in het spel is. En bij Turkse/Marokkaanse mannen gaat het vaker om jonge mannen terwijl bij Surinaamse/Antiliaanse mannen de intimidatie minder met leeftijd samenhangt. Er wordt ook gezegd dat Surinaamse/Antilliaanse mannen vaker met humor ongewenst toenadering zoeken en beter met afwijzing om kunnen gaan - dat herken ik volkomen.
Zou allemaal keurig passen in het bredere patroon (dus niet specifek in het geval van vrouwenintimidatie) waarbij en waarom genoemde groepen wangedrag vertonen.
pi_213098992
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 16:04 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Het is moeilijk om daar statistieken over te vinden omdat het CBS bijvoorbeeld niet over herkomst rapporteert in dit verband. In Rotterdam is in 2017 een rapport gepubliceerd waarin wél in wordt gegaan op de 'aard van de plegers'. Die zijn:

- Vrijwel altijd onbekend.
- Iets vaker jong dan oud, maar een meerderheid van de vrouwen heeft op z'n minst soms met oudere plegers te maken.
- Vaker mannen uit een andere etnische groep. Dat geldt niet alleen voor Nederlandse maar ook voor niet-Nederlandse vrouwen. Citaat: "Duidelijk is dat het gedrag volgens de vrouwen voorkomt bij mannen uit verschillende bevolkingsgroepen en dat de overlast over de grenzen van de etnische groepen heen gaat." (p. 38)

Er staat ook andere interessante informatie in, bijvoorbeeld dat het type pleger afhankelijk is van de buurt, dat mannen die voor Turks of Marokkaans worden aangezien vaker intimideren als reactie op afwijzing en bij mannen die voor Nederlands worden aangezien vaker drank in het spel is. En bij Turkse/Marokkaanse mannen gaat het vaker om jonge mannen terwijl bij Surinaamse/Antiliaanse mannen de intimidatie minder met leeftijd samenhangt. Er wordt ook gezegd dat Surinaamse/Antilliaanse mannen vaker met humor ongewenst toenadering zoeken en beter met afwijzing om kunnen gaan - dat herken ik volkomen.
Ik heb ook een onderzoek van de Gemeente Utrecht gevonden. Het is tricky om daar conclusies aan te verbinden, want alleen in de 8 interviews is iets over migratieachtergrond gezegd (op p. 14):
- "Ook de jongere mannelijke daders zijn volgens de respondenten (die met deze groep te maken kregen), in veel gevallen jongens met een migratieachtergrond. Een aantal respondenten zegt daarvan te balen, omdat het een bevestiging van de vooroordelen lijkt."
- "De respondenten noemen ook voorbeelden waarbij de daders mannen zonder migratieachtergrond zijn, onder andere bij incidenten in of bij uitgaansgelegenheden."

Dat laatste lijkt weer het beeld te ondersteunen dat er vaker drank in het spel is bij de mannen zonder migratieachtergrond, al blijft het moeilijk om daar conclusies over te trekken op basis van zo weinig gegevens.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213099018
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 16:11 schreef Quiche_lorraine het volgende:

[..]
Dit inderdaad. Waarom zou je de werkelijkheid ontkennen en een groep die er niks mee te maken heeft op aanspreken? Vrouwen moeten wel begrijpen dat dat niet helpt om tot een oplossing te komen en goedwillende mannen niet bepaald aanzet om in actie te komen.
Goedwillende mannen moeten begrijpen dat het vrouwen niet bepaald helpt om te doen alsof ze zich aanstellen of intimidatie aan zichzelf te wijten hebben.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 5 april 2024 @ 16:24:42 #196
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_213099057
Ja, lastig te vinden etc.

Toegegeven, het gaat om LGBTQ+ en niet alleen vrouwen, maar het is idd lastig om gegevens te vinden als ze weggemoffeld worden om geen rassiest genoemd te worden :').

quote:
WAT STOND ER IN HET RAPPORT?
In het 66 pagina’s tellende rapport – in opdracht van de Gemeente Amsterdam – vertellen vijftien slachtoffers van lhbti-geweld over hun ervaringen. De vijftien respondenten wijzen vaak jonge mannen met een Marokkaanse achtergrond aan als dader. Het rapport spreekt over ‘tienerjongens met een niet-Nederlandse achtergrond die in groepsverband discriminatoire acties uitvoeren’. Volgens de onderzoekers wordt het overgrote deel van de ‘lhbtiq+-gemeenschap’ dagelijks geconfronteerd met diverse gradaties van discriminatie.

‘Uit dit rapport komt glashelder naar voren waar GroenLinks en de andere collegepartijen al decennia hardnekkig van wegkijken: homohaat komt veel voor onder Marokkaanse jongens,’ reageerde JA21-raadslid Annabel Nanninga in juli. ‘Kennelijk is zelfs in Amsterdam die olifant in de kamer inmiddels te groot om nog onder multicultureel gewauwel te kunnen bedekken.’
Als je het rapport niet kan zien, gebeurt het niet!
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  vrijdag 5 april 2024 @ 16:26:04 #197
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_213099082
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 14:39 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Nee. Het probleem is de onbereidwilligheid van veel mannen om zich in de belevingswereld van een vrouw te verplaatsen. In plaats van je oordeel klaar te hebben over wat 'telt' als straatintimidatie en wat niet, zou je ook eerst kunnen luisteren naar wat de ander intimiderend vindt en ervoor openstaan dat je eigen begrip misschien te beperkt is geweest.
Wat andere intimiderend vinden is, net zoals wat andere kwetsend kunnen vinden, behoorlijk subjectief en zelfs beïnvloedbaar.

Zelfde zie je m.b.t. zaken rondom huidskleur, de hele woke-discussie, etc. onder het mom van "je moet tegen een stootje kunnen" de grofste beledigingen willen uiten, terwijl anderen echt alles als belediging ervaren.

Ja, ik kan mij tot op zekere hoogte inleven in de ander, maar dat wil niet zeggen dat ik het altijd met de ander eens ben en dat ik altijd elke gedragseis van de ander dien in te willigen.

quote:
Ik kan een lange lijst maken van gedragingen die ik intimiderend vond. Ongevraagd en onverwacht aan m'n billen of borsten zitten. Me op date vragen en naast me blijven lopen. Me opmerkingen over mijn lichaam toeroepen. Op een verlaten strand naast me komen liggen en per se gedichten voor willen dragen. Als dertigplusser tegen me over porno praten terwijl ik minderjarig ben. Potloodventen.
Dit zijn zaken waar ik het volledig met je eens bent.

Maar dat wil niet zeggen dat ik het met elke mening eens hoeft te zijn. Wanneer een vrouw zegt: "mannen kijken altijd naar mij, dat vind ik intimiderend, ik ben toch geen lustobject', dan denk ik, laten we nu niet ook even gaan bepalen welke richting een man moet opkijken. Zelfs m.b.t. het elkaar (op normale manier) aanspreken als versierpoging. Te lang staren is inderdaad erg lomp, zelfde voor het maar door blijven gaan na een afwijzing.

Maar als we een sfeer gaan creëren dat mannen niet eens even naar een knappe vrouw mogen kijken creëer je een angstcultuur waarbij de volgende generaties opgroeien met het gevoel dat je wanneer een knappe vrouw langs loopt, je naar de grond moet kijken. Dat je geen praatje met iemand van het andere geslacht mag maken omdat dit intimiderend opgevat kan worden

quote:
Dan zijn er ook gedragingen die ik niet intimiderend maar wel strontvervelend vond. Denk aan te duidelijk/lang naar m'n voorgevel gluren of me op straat toewerpen dat ik eens moet lachen. Daar mogen die mannen ook mee stoppen.

Is het zo wat duidelijker voor de Fok'ers die moeite hebben met empathie?
Krekker is de bom!
  vrijdag 5 april 2024 @ 16:29:38 #198
122053 Stoney3K
Flatsehats!
pi_213099146
Ach, de "je mag ook niets meer!" schreeuwers zijn er ook weer.

Lul niet. Als man weet je donders goed wanneer je naar iemand kijkt met een blik van "Hee, leuk", en wanneer je de kleren van iemands lijf kijkt.

En wanneer je dat niet weet of er geen fuck om geeft, dan ben je preciés het soort persoon die het probleem is.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
pi_213099164
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 16:24 schreef HeatWave het volgende:
Ja, lastig te vinden etc.

Toegegeven, het gaat om LGBTQ+ en niet alleen vrouwen, maar het is idd lastig om gegevens te vinden als ze weggemoffeld worden om geen rassiest genoemd te worden :').
[..]
Als je het rapport niet kan zien, gebeurt het niet!
De andere rapporten die ik noem bevestigen het beeld dat jonge, Turkse/Marokkaanse mannen een probleem vormen. Ze laten ook zien dat ze niet uitsluitend een probleem vormen, dat als het om straatintimidatie gaat mannen met diverse leeftijden en etnische achtergronden tot de plegers behoren en dat de redenen ervoor uiteenlopen (bijv. andere culturele normen en drank). Dat strookt met mijn ervaringen en die van mijn vriendinnen en vrouwelijke kennissen en collega's.

Ik zal het je maar nóg een keer vertellen: ik ben helemaal geen linkse apologeet. Ik ben er niet op uit om migrantenproblemen onder het tapijt te vegen. Ik vind het zelfs heel goed dat hier aandacht voor is. Wat tegelijk moeilijk te verkroppen valt, is dat veel mannen den splinter in een anders oog wel zien, maar niet de balk in zijn eigen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  Trouwste user 2022 vrijdag 5 april 2024 @ 16:32:10 #200
7889 tong80
Spleenheup
pi_213099176
Ik heb alleen de TT gezien. Ik vermoed dat de kern is dat er Marokkanen en/of Turkse jongeren zijn die niet begrijpen dat sissen en vrouwen beledigen niet fatsoenlijk is. Dat nafluiten door een bouwvakker in een andere categorie valt. Dat vrouwen die nooit zijn nagefloten door bouwvakkers over het algemeen de huidige Nederlandse bejaarden zijn die zeuren dat de getallen tijdens de Bingo te veel oneven zijn.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_213099295
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 16:26 schreef KreKkeR het volgende:

[..]
Wat andere intimiderend vinden is, net zoals wat andere kwetsend kunnen vinden, behoorlijk subjectief en zelfs beïnvloedbaar.

Zelfde zie je m.b.t. zaken rondom huidskleur, de hele woke-discussie, etc. onder het mom van "je moet tegen een stootje kunnen" de grofste beledigingen willen uiten, terwijl anderen echt alles als belediging ervaren.

Ja, ik kan mij tot op zekere hoogte inleven in de ander, maar dat wil niet zeggen dat ik het altijd met de ander eens ben en dat ik altijd elke gedragseis van de ander dien in te willigen.
Mee eens. En je hoeft het ook niet op voorhand met me eens te zijn. Maar je zult neem ik aan ook niet ontkennen dat normen in de loop van de tijd kunnen veranderen en dat ons denken over wat acceptabel is kan veranderen? We hebben geen slavernij meer, vrouwen hebben stemrecht gekregen, homoseksuele stellen mogen trouwen.

Daarom vraag ik je op z'n minst in overweging te nemen dat als zoveel vrouwen dit gedrag van mannen laakbaar, intimiderend of bedreigend vinden, dat gedrag aangepast moet worden.

quote:
Maar dat wil niet zeggen dat ik het met elke mening eens hoeft te zijn. Wanneer een vrouw zegt: "mannen kijken altijd naar mij, dat vind ik intimiderend, ik ben toch geen lustobject', dan denk ik, laten we nu niet ook even gaan bepalen welke richting een man moet opkijken.
Ik noemde dit voorbeeld en meldde er bovendien bij dat ik het niet intimiderend maar strontvervelend vond.

quote:
Maar als we een sfeer gaan creëren dat mannen niet eens even naar een knappe vrouw mogen kijken creëer je een angstcultuur waarbij de volgende generaties opgroeien met het gevoel dat je wanneer een knappe vrouw langs loopt, je naar de grond moet kijken. Dat je geen praatje met iemand van het andere geslacht mag maken omdat dit intimiderend opgevat kan worden
Dit is een stropopredenering: je vertekent mijn standpunt en dat van de andere vrouwen in dit topic. Zo bevecht je een standpunt dat we niet innemen. Eigenlijk is dat wel erg makkelijk, want dan hoef je niet onder ogen te komen dat veel mannen intimiderend gedrag vertonen dat niet oké is en bovendien wordt goedgepraat.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 5 april 2024 @ 16:55:58 #202
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_213099452


Die domme wijven moeten zich niet zo aanstellen/je mag ook niets meer versus het is enkel de schuld van de buitenlanders
  Trouwste user 2022 vrijdag 5 april 2024 @ 16:57:49 #203
7889 tong80
Spleenheup
pi_213099478
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 16:55 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]

Die domme wijven moeten zich niet zo aanstellen/je mag ook niets meer versus het is enkel de schuld van de buitenlanders
Geen idee wat je wil zeggen.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 5 april 2024 @ 16:58:54 #204
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_213099498
Oud gezegde "adverteren doet begeren". Maar dat is tegenwoordig victim blaming.
Als een vrouw 95 procent van haar tieten er uit heeft hangen of haar reet laat luchten ben je tegenwoordig ook al een viezerik als je kijkt.
Ik vraag me af hoelang dit onzinnige klimaat nog houdbaar is.
pi_213099694
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 16:11 schreef Quiche_lorraine het volgende:

[..]
Dit inderdaad. Waarom zou je de werkelijkheid ontkennen en een groep die er niks mee te maken heeft op aanspreken? Vrouwen moeten wel begrijpen dat dat niet helpt om tot een oplossing te komen en goedwillende mannen niet bepaald aanzet om in actie te komen.
We zouden het natuurlijk ook hebben over de groepen op straat waar zowel de vrouwen als de mannen door geintimideerd worden, de ene seksueel, de ander heeft fysiek geweld te vrezen, met name wanneer via de seksuele intimidate van vrouwen een reactie wordt uitgelokt.
quote:
3s.gif Op vrijdag 5 april 2024 16:22 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Goedwillende mannen moeten begrijpen dat het vrouwen niet bepaald helpt om te doen alsof ze zich aanstellen of intimidatie aan zichzelf te wijten hebben.
De logica dat vrouwen het aan zichzelf te danken heb je geaccepteerd als je de hoofddoek hebt geaccepteerd. Ik deel die niet, en ik sta ook niet afwijzend om daar als onderdeel van een collectief van Nederlandse mannen tegenaan te kijken, maar dat collectief is er niet meer. Wij delen nog maar heel weinig waarden in deze met grote groepen op straat aanwezigen.

Ik zag een tijdje terug elders op het internet ook nog een expat meisje klagen over "Dutch men", dat die onvoldoende hulp hadden geboden, een eenzame fietser had dat wel gedaan, toen ze werd lastiggevallen notabene nadat ze zelf met een allochtoon uit een groepje allochtonen had aangepapt. En dan moet één van die overgebleven autochtoine minderheid maar eventjes de kickboxkampioen komen uithangen.

Ingrijpen doe je vanuit het collectief, het is een aanvaardbaar risico wanneer je weet dat als er een derde bijkomt die aan jouw kant staat. Dat is stuk. En het was al niet zo heel sympathiek om ten behoeve van jou ingrijpen met risico op geweld maar voor vanzelfsprekend aan te nemen omdat jij in een netelige situatie bent beland.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  vrijdag 5 april 2024 @ 17:14:34 #206
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_213099734
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 16:39 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Mee eens. En je hoeft het ook niet op voorhand met me eens te zijn. Maar je zult neem ik aan ook niet ontkennen dat normen in de loop van de tijd kunnen veranderen en dat ons denken over wat acceptabel is kan veranderen? We hebben geen slavernij meer, vrouwen hebben stemrecht gekregen, homoseksuele stellen mogen trouwen.

Daarom vraag ik je op z'n minst in overweging te nemen dat als zoveel vrouwen dit gedrag van mannen laakbaar, intimiderend of bedreigend vinden, dat gedrag aangepast moet worden.
Prima hoor. Meeste zaken zal ik het bij voorbaat al met je eens zijn. En daar waar ik het niet eens ben, zal ik het in veel gevallen als nog prima vinden om te schikken in wat de ander graag heeft.

Maar er zijn grenzen. Sommige zaken die bepaalde vrouwen wellicht graag zouden hebben, zal ik het nooit over eens worden (bijv. wanneer het in het extreme gaat, zoals niet mogen kijken naar de ander, geen flirtpogingen mogen ondernemen, etc).

quote:
[..]
Ik noemde dit voorbeeld en meldde er bovendien bij dat ik het niet intimiderend maar strontvervelend vond.

[..]
Dit is een stropopredenering: je vertekent mijn standpunt en dat van de andere vrouwen in dit topic. Zo bevecht je een standpunt dat we niet innemen. Eigenlijk is dat wel erg makkelijk, want dan hoef je niet onder ogen te komen dat veel mannen intimiderend gedrag vertonen dat niet oké is en bovendien wordt goedgepraat.
Mijn intentie was niet het goedpraten van het overduidelijk fout gedrag (gescheld, agressie, insluiten, aanraken, etc). Ik wilde alleen duidelijk maken dat verschillende vrouwen (en ook mannen) hun eigen invulling geven aan intimidatie, wat de discussie onduidelijker maakt omdat persoon 1 praat over straatintimidatie en denkt aan gescheld, insluiten, aanraken, etc.

Persoon 2 denkt vooral aan het nafluiten en roepen van 'hey mooie meid"
Persoon 3 denkt aan (te lang) aankijken
Persoon 4 een combinatie van bovenstaande zaken.

Als we allemaal iets heel anders in gedachten hebben wat we 'straatintimidatie' noemen, praten we volledig langs elkaar heen.

Dat is wat ik bedoelde met het verduidelijken van wat je verstaat onder het begrip.
Krekker is de bom!
pi_213099837
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:44 schreef Confetti het volgende:
Zou dit in de jaren 60 ofzo ook gespeeld hebben? In filmpjes van vroeger is iedereen op straat heel beschaafd.

Nu lijkt het vol met wilden te zijn.
Wat was de samenstelling van de bevolking toen? Vraag me af of dat er iets mee te maken kan hebben.
  Moderator vrijdag 5 april 2024 @ 17:41:40 #208
5428 crew  miss_sly
pi_213099999
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 17:14 schreef KreKkeR het volgende:

[..]
Prima hoor. Meeste zaken zal ik het bij voorbaat al met je eens zijn. En daar waar ik het niet eens ben, zal ik het in veel gevallen als nog prima vinden om te schikken in wat de ander graag heeft.

Maar er zijn grenzen. Sommige zaken die bepaalde vrouwen wellicht graag zouden hebben, zal ik het nooit over eens worden (bijv. wanneer het in het extreme gaat, zoals niet mogen kijken naar de ander, geen flirtpogingen mogen ondernemen, etc).
[..]
Er is dan ook werkelijk geen vrouw die vindt dat je niet naar een ander mag kijken of dat er geen flirtpogingen mogen worden ondernomen. Er is wellicht wél verschil van mening in wat 'gewoon kijken' en 'een flirtpoging' zijn. Dan kun je natuurlijk naar vrouwen wijzen en zeggen dat ze niet zo moeten zeiken, maar je kunt ook naar ze luisteren zodat we ooit op één lijn komen.
Waarom is het nou zo moeilijk om eens naar vrouwen te luisteren? Niet de ervaringen wegwuiven omdat ze niet aansluiten op wat veel mmannen denken, namelijk dat zij/hun groep het niet zijn, maar wel die ander, en dan met name moslims. Zijn onze ervaringen dan echt volkomen onbelangrijk?
quote:
Mijn intentie was niet het goedpraten van het overduidelijk fout gedrag (gescheld, agressie, insluiten, aanraken, etc). Ik wilde alleen duidelijk maken dat verschillende vrouwen (en ook mannen) hun eigen invulling geven aan intimidatie, wat de discussie onduidelijker maakt omdat persoon 1 praat over straatintimidatie en denkt aan gescheld, insluiten, aanraken, etc.

Persoon 2 denkt vooral aan het nafluiten en roepen van 'hey mooie meid"
Persoon 3 denkt aan (te lang) aankijken
Persoon 4 een combinatie van bovenstaande zaken.

Als we allemaal iets heel anders in gedachten hebben wat we 'straatintimidatie' noemen, praten we volledig langs elkaar heen.

Dat is wat ik bedoelde met het verduidelijken van wat je verstaat onder het begrip.
Waarschijnlijk is het niet zo gemakkelijk te duiden. Was het maar zo simpel. Maar het is wat er gezegd wordt, door wie, op welk moment, op welke plek, in aan/afwezigheid van anderen, etc. Juist daarom zou het zo fijn zijn als de reflex niet direct is "zeikwijven, je mag niks meer" en "dat komt door al die moslims". Hand in eigen boezem kan ook wel eens zinvol zijn.


Broodnodige disclaimer: ik bedoel niet dat alle mannen fout zijn, etc.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_213101337
Een vrouw moet naakt rond kunnen lopen, zonder enige reacties van mannen te krijgen, in welke vorm dan ook.

Een man mag per definitie niet naakt rondlopen, want dan is hij een smeerlap.

Aldus feminisme.
pi_213101889
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 13:44 schreef KreKkeR het volgende:

[..]
Is het niet veel makkelijker het werkelijke probleem te benoemen? Daarmee behoef je niet eens afkomst te benoemen, maar je kan gewoon aangeven:

Voorbeeld:
Kijken naar een mooie vrouw - acceptabel
Schelden, termen als "hoer gebruiken", niet acceptabel
De weg blokkeren - niet acceptabel
Intimiderend met een groep om de vrouw heen gaan lopen - niet acceptabel

Momenteel praten mensen vaak langs elkaar heen:
persoon 1: straat intimidatie is erg! (denkend aan een groepje Marokkaanse jongens dat een vrouw insluit, uitscheldt, etc.

persoon 2: pffff overdreven gedoe altijd. Mensen zijn gewoon te soft geworden met hun geklaag over straatintimidatie (denkend aan het nafluiten dat de bouwvakkers al sinds jaar en dag doen)

En ja tuurlijk, als je beiden over iets heel anders praat onder de noemer "straatintimidatie", praat je natuurlijk volledig langs elkaar heen.
En tuurlijk zullen er, wanneer je niet langs elkaar heen praat, ook verschillende meningen zijn, want de een vindt het na-staren schandalig, terwijl de ander de schouders ophaalt. Maar wanneer we concreet benoemen waar we precies op doelen, weten we in ieder geval dat we het over hetzelfde hebbben.
^O^
If you can't beat them, arrange to have them beaten. -George Carlin.
pi_213104345
Is er iemand in direct gevaar of met een directe noodzaak tot medische hulp? Nee? Dan bemoei ik me er niet mee. Oprecht super jammer dat jij je door het gedrag van een derde vervelend of onveilig voelt, maar zolang je niet in direct fysiek gevaar bent is dat helemaal jouw pakkie an.

Boeit me trouwens niets wie welk geslacht heeft.

Al zou ik er bij kennissen / vrienden wel iets van zeggen of actief tussenbeide komen. Dan ligt dat toch allemaal anders.

[ Bericht 16% gewijzigd door probeer op 06-04-2024 00:36:49 ]
"Pools are perfect for holding water"
pi_213104510
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:44 schreef Confetti het volgende:
Zou dit in de jaren 60 ofzo ook gespeeld hebben? In filmpjes van vroeger is iedereen op straat heel beschaafd.

Nu lijkt het vol met wilden te zijn.
Nee, toen was er nog geen massa-immigratie naar Nederland. En dus ook veel minder straatintimidatie.
  zaterdag 6 april 2024 @ 05:56:56 #213
420862 uitkeringsgenieter
Dat moet in je aard liggen
pi_213104709
Hé, psst, meisje.
Ewa zemmel wat is met jou :')
Je bent een waardeloze agent.
pi_213104976
Het hele topic is een verzameling onbegrip over en weer.

Ik heb het al eens vaker gezegd: dit ga je m.i. alleen veranderen door in het onderwijs hier aandacht aan te besteden en in de klas te bespreken hoe iedereen het ervaart. Alleen dan kan er begrip komen voor wederzijdse standpunten.

Nu wordt het enorm benaderd vanuit dader-slachtoffer denken, waarbij ook nog geheel onterecht gedaan wordt alsof de ene groep vrijwel per definitie dader is en de andere slachtoffer.

Op die manier zet je mensen tegen elkaar op en dat heeft nog nooit geleid tot meer begrip.
pi_213105134
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 19:46 schreef Cockwhale het volgende:
Een vrouw moet naakt rond kunnen lopen, zonder enige reacties van mannen te krijgen, in welke vorm dan ook.

Een man mag per definitie niet naakt rondlopen, want dan is hij een smeerlap.

Aldus feminisme.
Ik weet niet hoe vaak jij voor vieze kuthoer bent uitgemaakt omdat je een schreeuwende man negeerde?
Maar ik kan ze op 2 handen niet meer tellen. Zelfs als iemand schreeuwend achter je blijft lopen in een drukke winkelstraat zal geen man de staatsidioot aanspreken of die wel ok is.
Aldus de Alpha man.

Of wanneer je op de fiets zit en een auto blijft maar naast je rijden met het raam open.
Echt zo ongemakkelijk allemaal. Maar yay voor de mannetjes want dit is jagen at his finest. :')
Go hard or go home
pi_213105167
Dat "jong" mag van mij wel weg overigens.
En zet er ook maar allochtoon voor. 9/10 keer is het een getinte niet zo'n jonge man.
Go hard or go home
  zaterdag 6 april 2024 @ 08:03:07 #217
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_213105181
Trouwens weer zo'n titel (Niet van Fok!) waarover nagedacht is.door zo'n slimmerik van zo'n onderzoeksbureau.
"Jonge mannen herkennen zus en zo niet"
En niet "Jonge mannen grijpen niet in"

Op die manier vermijd je de discussie over eigen veiligheid bij ingrijpen en de vraag zou je dat wel of niet doen?
Nee, door deze formulering word dat gewoon een vanzelfsprekendheid dat je dat zou moeten, en terughoudendheid op dat gebied wordt gezien als "niet herkennen"

Zie hier welke knellende discussiepunten die niet zo uitkomen erg slinks vermeden worden door het spelen met woorden door die hypocrieten.
Hier word echt over vergaderd hoor.
pi_213105189
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 07:34 schreef VEM2012 het volgende:
Het hele topic is een verzameling onbegrip over en weer.

Ik heb het al eens vaker gezegd: dit ga je m.i. alleen veranderen door in het onderwijs hier aandacht aan te besteden en in de klas te bespreken hoe iedereen het ervaart. Alleen dan kan er begrip komen voor wederzijdse standpunten.

Nu wordt het enorm benaderd vanuit dader-slachtoffer denken, waarbij ook nog geheel onterecht gedaan wordt alsof de ene groep vrijwel per definitie dader is en de andere slachtoffer.

Op die manier zet je mensen tegen elkaar op en dat heeft nog nooit geleid tot meer begrip.
Nog een maatschappelijk probleem dat het onderwijs op mag lossen, geweldig.

Ik zie het veel minder negatief in dan jij. In het tijdsbestek van mijn eigen leven zijn er verschillende denkbeelden veranderd. Dat gaat hier ook mee gebeuren, verwacht ik. Waarschijnlijk is het al aan het gebeuren. Op Fok! zit een kleine maar vocale groep die de hakken in het zand heeft gezet.

Ik merk aan de mannen in mijn eigen omgeving dat ze wél luisteren en best schrikken van ervaringen van vrouwen. Met vrouwen praat het natuurlijk makkelijker omdat het een en al “feest” der herkenning is. Maar als we er niet met mannen over praten, hoe kunnen we dan verwachten dat ze het begrijpen?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  zaterdag 6 april 2024 @ 08:06:11 #219
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_213105222
Het verschil tussen intimidatie en flirten zit 'm in het feit dat bij de laatste de vrouw de kans krijgt om "nee" te zeggen en dat dat dan ook geaccepteerd wordt met als gevolg einde verhaal.

Intimidatie is dat gore achterbakse meelopen en agressief worden als je te horen krijgt dat je moet opzouten.
pi_213105389
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 08:03 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Nog een maatschappelijk probleem dat het onderwijs op mag lossen, geweldig.

Ik zie het veel minder negatief in dan jij. In het tijdsbestek van mijn eigen leven zijn er verschillende denkbeelden veranderd. Dat gaat hier ook mee gebeuren, verwacht ik. Waarschijnlijk is het al aan het gebeuren. Op Fok! zit een kleine maar vocale groep die de hakken in het zand heeft gezet.

Ik merk aan de mannen in mijn eigen omgeving dat ze wél luisteren en best schrikken van ervaringen van vrouwen. Met vrouwen praat het natuurlijk makkelijker omdat het een en al “feest” der herkenning is. Maar als we er niet met mannen over praten, hoe kunnen we dan verwachten dat ze het begrijpen?
Dit lijkt mij nou eens prima passen bij iets als maatschappijleer. Het onderwijs is primair bedoeld om gestructureerd jonge mensen kennis bij te brengen zodat ze later goed mee kunnen draaien in de maatschappij. Gehoorzame arbeidertjes…

Verder is het probleem sinds ik jong ben niet verminderd, maar verergert. Dat geldt voor alle vormen van straatintimidatie. Wat ik de afgelopen jaren in steden als Amsterdam en Rotterdam heb gezien en ook meegemaakt, daar lusten de honden geen brood van.

Maar goed, ik denk dat je een hoop problemen kan voorkomen door wederzijds begrip. En echt wederzijds, want het is natuurlijk niet zo dat mannen/jongens het probleem zijn en vrouwen/meisjes de slachtoffers. Mannen hebben fysiek overwicht, waardoor er wel ongelijkheid is bij een confrontatie. En waardoor het logisch is dat juist zij zich sneller bedreigd zullen voelen.

Dat is echter wat anders dan dat mannen/mannelijk gedrag giftig zou zijn. Ook weer zo’n voorstelling van zaken waarmee je geen begrip kweekt, maar juist uitlokt dat men in de verdediging gaat schieten.

Vrij contraproductief.
  zaterdag 6 april 2024 @ 08:22:26 #221
168739 Red_85
'echt wel'
pi_213105418
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 05:56 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
Hé, psst, meisje.
Ewa zemmel wat is met jou :')
'Vieze kech! Jij naar mij kijken!!'
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_213105438
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 08:06 schreef Joopklepzeiker het volgende:
Het verschil tussen intimidatie en flirten zit 'm in het feit dat bij de laatste de vrouw de kans krijgt om "nee" te zeggen en dat dat dan ook geaccepteerd wordt met als gevolg einde verhaal.

Intimidatie is dat gore achterbakse meelopen en agressief worden als je te horen krijgt dat je moet opzouten.
Nou ja, dat weet je natuurlijk niet van te voren hoe een ‘nee’ gaat vallen, waardoor die ‘nee’ uiten lastig kan worden.

Wat dat betreft verpest een kleine groep het echt voor iedereen. Net als er een kleine groep vrouwen is die een afwijzing op een toenadering zo vernederend mogelijk wenst te maken.

Aan beide kanten zit daar denk ik een enorme onzekerheid aan ten grondslag.
pi_213105619
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:44 schreef Confetti het volgende:
Zou dit in de jaren 60 ofzo ook gespeeld hebben? In filmpjes van vroeger is iedereen op straat heel beschaafd.

Nu lijkt het vol met wilden te zijn.
Afgezien daarvan was de universiteit niet zo woke dat ze gevoel van een persoon als parameter zouden gebruiken voor seksuele intimidatie op straat dat al gebaseerd zou kunnen zijn op iets te lang kijken terwijl je een rattenkop hebt.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213105630
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 08:24 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Nou ja, dat weet je natuurlijk niet van te voren hoe een ‘nee’ gaat vallen, waardoor die ‘nee’ uiten lastig kan worden.

Wat dat betreft verpest een kleine groep het echt voor iedereen. Net als er een kleine groep vrouwen is die een afwijzing op een toenadering zo vernederend mogelijk wenst te maken.

Aan beide kanten zit daar denk ik een enorme onzekerheid aan ten grondslag.
Alleen in jouw fantasie.
Doe gewoon je ding man. Men ziet je echt niet gelijk als seksueel roofdier als je een beetje normaal bent.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213105645
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 08:03 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Nog een maatschappelijk probleem dat het onderwijs op mag lossen, geweldig.

Ik zie het veel minder negatief in dan jij. In het tijdsbestek van mijn eigen leven zijn er verschillende denkbeelden veranderd. Dat gaat hier ook mee gebeuren, verwacht ik. Waarschijnlijk is het al aan het gebeuren. Op Fok! zit een kleine maar vocale groep die de hakken in het zand heeft gezet.

Ik merk aan de mannen in mijn eigen omgeving dat ze wél luisteren en best schrikken van ervaringen van vrouwen. Met vrouwen praat het natuurlijk makkelijker omdat het een en al “feest” der herkenning is. Maar als we er niet met mannen over praten, hoe kunnen we dan verwachten dat ze het begrijpen?
Als ouders falen kom je toch snel bij scholen. Hoeft geen compleet vak te zijn ofzo.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213105681
quote:
3s.gif Op zaterdag 6 april 2024 08:01 schreef Noek het volgende:
Dat "jong" mag van mij wel weg overigens.
En zet er ook maar allochtoon voor. 9/10 keer is het een getinte niet zo'n jonge man.
Vind dit zo’n flauwe opmerking. Ik ben lastig gevallen door mannen met verschillende achtergronden, en niet alleen door mannen van een specifieke afkomst. Ik vind zelfs dat door de focus te verleggen naar afkomst, je dan de kern van het probleem mist; namelijk dat vrouwen stelselmatig lastiggevallen worden en dat de oplossing daarvan vooral bij mannen ligt, ongeacht hun achtergrond.
pi_213105709
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 08:52 schreef ludovico het volgende:

[..]
Als ouders falen kom je toch snel bij scholen. Hoeft geen compleet vak te zijn ofzo.
Je bedoelt bijvoorbeeld het thema vakje lentekriebels wat ze op de lagere school al geven en waarvan heel conservatief fok op hun achterpoten staat. _O-
pi_213105804
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 08:50 schreef ludovico het volgende:

[..]
Alleen in jouw fantasie.
Doe gewoon je ding man. Men ziet je echt niet gelijk als seksueel roofdier als je een beetje normaal bent.
Waar haal jij het vandaan dat ik het over mijzelf heb?
pi_213105819
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 08:55 schreef prunus het volgende:

[..]
Vind dit zo’n flauwe opmerking. Ik ben lastig gevallen door mannen met verschillende achtergronden, en niet alleen door mannen van een specifieke afkomst. Ik vind zelfs dat door de focus te verleggen naar afkomst, je dan de kern van het probleem mist; namelijk dat vrouwen stelselmatig lastiggevallen worden en dat de oplossing daarvan vooral bij mannen ligt, ongeacht hun achtergrond.
Dus racisme is fout in dezen, maar seksisme dikke prima?

Ok dan!
  zaterdag 6 april 2024 @ 09:16:35 #230
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_213105878
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:10 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Dus racisme is fout in dezen, maar seksisme dikke prima?

Ok dan!
Seksisme? Serieus? _O-
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_213105971
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:16 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Seksisme? Serieus? _O-
Ja hoor.

Het is natuurlijk niet zo dat seksuele intimidatie uitsluitend door mannen gepleegd wordt. Als daders zijn ze oververtegenwoordigd. Maar dat geldt ook weer voor bepaalde bevolkingsgroepen.

Dus het was vrij lachwekkend om te stellen dat het niet ok is om de focus te leggen op de oververtegenwoordiging van die bevolkingsgroepen en direct door te schakelen naar de oververtegenwoordiging op basis van sekse.

Maar goed, pas als je het snapt, dan zie je het.
pi_213105979
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:09 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Waar haal jij het vandaan dat ik het over mijzelf heb?
Blabla ridder, doe je zwaar maar weer in zijn schede.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213105991
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 08:20 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Dit lijkt mij nou eens prima passen bij iets als maatschappijleer. Het onderwijs is primair bedoeld om gestructureerd jonge mensen kennis bij te brengen zodat ze later goed mee kunnen draaien in de maatschappij. Gehoorzame arbeidertjes…

Verder is het probleem sinds ik jong ben niet verminderd, maar verergert. Dat geldt voor alle vormen van straatintimidatie. Wat ik de afgelopen jaren in steden als Amsterdam en Rotterdam heb gezien en ook meegemaakt, daar lusten de honden geen brood van.

Maar goed, ik denk dat je een hoop problemen kan voorkomen door wederzijds begrip. En echt wederzijds, want het is natuurlijk niet zo dat mannen/jongens het probleem zijn en vrouwen/meisjes de slachtoffers. Mannen hebben fysiek overwicht, waardoor er wel ongelijkheid is bij een confrontatie. En waardoor het logisch is dat juist zij zich sneller bedreigd zullen voelen.

Dat is echter wat anders dan dat mannen/mannelijk gedrag giftig zou zijn. Ook weer zo’n voorstelling van zaken waarmee je geen begrip kweekt, maar juist uitlokt dat men in de verdediging gaat schieten.

Vrij contraproductief.
Ja, mannen zijn ook slachtoffer van straatintimidatie. Maar dat is véél minder het geval en wordt minder als bedreigend en onveilig ervaren (bron: CBS).

Let wel: goedpraten is toch echt een mannenprobleem. Het eeuwige ‘moet ze maar niet een kort rokje dragen’, ‘het is maar een grapje/compliment’, ‘doe niet zo overdreven’ en ‘er kan ook niks meer’ komt steevast van mannen en js steevast op vrouwen gericht.

Dat in de verdediging schieten uit wordt gelokt, is een variant hierop. Het wordt niet uitgelokt. Deze mannen kiezen ervoor om niet te luisteren maar in de aanval te gaan. Met vrouwen aanpraten dat ze het probleem zijn, komen ze alleen niet meer weg. Kijk eens naar je eigen opvattingen, houding en gedrag.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213105998
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 08:58 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Je bedoelt bijvoorbeeld het thema vakje lentekriebels wat ze op de lagere school al geven en waarvan heel conservatief fok op hun achterpoten staat. _O-
Daar is an sich natuurlijk niks mis mee, ik schaar mezelf ook wel bij die conservatieven, seksuele voorlichting is hartstikke goed, maar we onderschatten denk ik dat het transgender gebeuren schade kan doen aan kinderen (nature VS nurture discussie zie je dat het transgender gebeuren wel erg veel nurture laat zien, aangepraat dus voor veel mensen).
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213106024
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:27 schreef ludovico het volgende:

[..]
Blabla ridder, doe je zwaar maar weer in zijn schede.
Dus omdat jij wat empathisch vermogen mist ben ik een ‘white knight’? Kom op zeg!
pi_213106032
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 08:55 schreef prunus het volgende:

[..]
Vind dit zo’n flauwe opmerking. Ik ben lastig gevallen door mannen met verschillende achtergronden, en niet alleen door mannen van een specifieke afkomst. Ik vind zelfs dat door de focus te verleggen naar afkomst, je dan de kern van het probleem mist; namelijk dat vrouwen stelselmatig lastiggevallen worden en dat de oplossing daarvan vooral bij mannen ligt, ongeacht hun achtergrond.
Als je denkt dat je daar een oplossing kunt vinden dan denk je vast ook dat er een pot goud ligt bij de boog van de regenboog.

Het is een gebrek aan opvoeding maar dat is zo een lastig construct om te fixen, dat is utopisch denken.

En wegkijken voor slechte opvoeding bij bepaalde bevolkingsgroepen helpt natuurlijk ook weinig.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213106037
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:32 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Dus omdat jij wat empathisch vermogen mist ben ik een ‘white knight’? Kom op zeg!
Lets call it a draw!
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213106041
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:29 schreef ludovico het volgende:

[..]
Daar is an sich natuurlijk niks mis mee, ik schaar mezelf ook wel bij die conservatieven, seksuele voorlichting is hartstikke goed, maar we onderschatten denk ik dat het transgender gebeuren schade kan doen aan kinderen (nature VS nurture discussie zie je dat het transgender gebeuren wel erg veel nurture laat zien, aangepraat dus voor veel mensen).
Transgenders erbij trekken terwijl deze educatie bij kinderen om hun seksuele weerbaarheid gaat en de acceptatie van anderen.

Totale intimidatie van transgenders wat je op deze manier in dit topic toont, een mooie illustratie daarvan in een topic over mannen die niets van intimidatie begrijpen. :')
  zaterdag 6 april 2024 @ 09:36:35 #239
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_213106063
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 08:55 schreef prunus het volgende:

[..]
Vind dit zo’n flauwe opmerking. Ik ben lastig gevallen door mannen met verschillende achtergronden, en niet alleen door mannen van een specifieke afkomst. Ik vind zelfs dat door de focus te verleggen naar afkomst, je dan de kern van het probleem mist; namelijk dat vrouwen stelselmatig lastiggevallen worden en dat de oplossing daarvan vooral bij mannen ligt, ongeacht hun achtergrond.
Kijk, vrouwen lastigvallen is niet goed te praten, maar naar de achtergrond mag zéker gekeken worden want 9 vd 10 keer speelt dit een rol.

Daar mag je niet voor wegkijken!

De focus leggen op afkomst is niet geheel onbegrijpelijk want daar zit het hem voornamelijk in.
pi_213106079
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:33 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Totale intimidatie van transgenders wat je op deze manier in dit topic toont, een mooie illustratie daarvan in een topic over mannen die niets van intimidatie begrijpen. :')
Lol, kansloos. Natuurlijk niet.

Links met zijn morele verhevenheid, allemaal heel leuk hoor maar niet als dat schade doet aan kinderen.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213106133
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:29 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Ja, mannen zijn ook slachtoffer van straatintimidatie. Maar dat is véél minder het geval en wordt minder als bedreigend en onveilig ervaren (bron: CBS).

Let wel: goedpraten is toch echt een mannenprobleem. Het eeuwige ‘moet ze maar niet een kort rokje dragen’, ‘het is maar een grapje/compliment’, ‘doe niet zo overdreven’ en ‘er kan ook niks meer’ komt steevast van mannen en js steevast op vrouwen gericht.

Dat in de verdediging schieten uit wordt gelokt, is een variant hierop. Het wordt niet uitgelokt. Deze mannen kiezen ervoor om niet te luisteren maar in de aanval te gaan. Met vrouwen aanpraten dat ze het probleem zijn, komen ze alleen niet meer weg. Kijk eens naar je eigen opvattingen, houding en gedrag.
Als je goed leest dan geef ik vrouwen allesbehalve de schuld. Ik geef aan dat ik denk dat een deel van het probleem op te lossen is door meer begrip over en weer.

Even voor de goede orde: mannen zijn vaker slachtoffer van geweldsdelicten (ook CBS):

https://www.cbs.nl/nl-nl/(...)20komt%20bedreiging,(0%2C5%20procent).

Dat er in zeer overwegende mate aandacht is voor de vrouw als slachtoffer is een feit, maar dat is ook meteen het probleem. Net zoals dat er veel meer mannen vermoord worden dan vrouwen, maar toch de kranten vol staan van het probleem ‘femicide’. Terwijl vermoord worden simpelweg altijd een probleem is. En het gekke: ook al lees ik maandelijks over femicide, ik lees er dan ook steevast bij dat er geen aandacht voor is.

Een beetje van het niveau dat Taylor Swift zingt over hoe oneerlijk de geldelijke beloning van vrouwen is, terwijl ze nota bene de eerste artieste is die puur met muziek miljardair is geworden!!!

Goedpraten is ook echt geen mannenprobleem. Die spaarzame keren dat ik reacties lees op Facebook (toegegeven, dat is bepaald niet het weldenkende deel van de bevolking) er ook genoeg vrouwen zijn die bezig zijn met victim blamen, goedpraten, zeggen dat andere vrouwen zeiken.

Jij draait het naar daderschap/slachtofferschap en dat is heel modern, maar die hokjesmentaliteit maakt juist dat de problemen verergeren. Althans, daar ben ik van overtuigd.
pi_213106193
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:38 schreef ludovico het volgende:

[..]
Lol, kansloos. Natuurlijk niet.

Links met zijn morele verhevenheid, allemaal heel leuk hoor maar niet als dat schade doet aan kinderen.
Een vals frame maken om maar naar de kinderen terug te grijpen en niet je eigen gebrek aan empathie te willen onderkennen.

Deze hele discussie over straat intimidatie heeft natuurlijk als basis een empathische opvoeding waarbij een ieder zichzelf eigenlijk zou moeten afvragen of hun behandeld willen worden zoals zij anderen behandelen.

Weet je wat schade aan kinderen doet juist de conservatieve rolpatronen opdringen. Waarbij zowel de islam conservatieve mannetjes net zulke bizarre beelden bij vrouwen hebben als de rechts conservatieve mannetjes die tradwives voor het leven willen hebben. :')
  zaterdag 6 april 2024 @ 09:56:14 #243
403820 Aberkullie
Sicker than your average.
pi_213106241
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:36 schreef Mubassie het volgende:

[..]
Kijk, vrouwen lastigvallen is niet goed te praten, maar naar de achtergrond mag zéker gekeken worden want 9 vd 10 keer speelt dit een rol.

Daar mag je niet voor wegkijken!

De focus leggen op afkomst is niet geheel onbegrijpelijk want daar zit het hem voornamelijk in.
Uit ervaring kan ik je vertellen dat je post nergens op slaat.
pi_213106348
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:56 schreef Aberkullie het volgende:

[..]
Uit ervaring kan ik je vertellen dat je post nergens op slaat.
De statistieken hierover laten duidelijke oververtegenwoordiging zien van bepaalde groepen. Wat maakt dat jij denkt dat jouw ervaring iets toevoegt aan die kennis?

Op basis van mijn ervaring zijn het alleen vrouwen die seksueel ongepast gedrag jegens mij hebben getoond. Zo vertekenend kan de eigen ervaring dus zijn.
pi_213106532
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:51 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Een vals frame maken om maar naar de kinderen terug te grijpen en niet je eigen gebrek aan empathie te willen onderkennen.

Deze hele discussie over straat intimidatie heeft natuurlijk als basis een empathische opvoeding waarbij een ieder zichzelf eigenlijk zou moeten afvragen of hun behandeld willen worden zoals zij anderen behandelen.

Weet je wat schade aan kinderen doet juist de conservatieve rolpatronen opdringen. Waarbij zowel de islam conservatieve mannetjes net zulke bizarre beelden bij vrouwen hebben als de rechts conservatieve mannetjes die tradwives voor het leven willen hebben. :')
Waar heb je het over?

Lentekriebels gezeur ging primair om het normaliseren van transgenderisme en niet over seksuele educatie an sich.

En het enige wat ik zeg is dat het normaliseren van transgenderisme naar mijn idee inderdaad schadelijk is voor kinderen.

Geen idee waar daaruit een gebrek aan empathie zou moeten blijken, het draait me immers om het beschermen van kwetsbaren.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213106603
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:56 schreef Aberkullie het volgende:

[..]
Uit ervaring kan ik je vertellen dat je post nergens op slaat.
Uit ervaring kan ik je vertellen dat hij een punt heeft.
Conscience do cost.
  Moderator zaterdag 6 april 2024 @ 10:17:50 #247
5428 crew  miss_sly
pi_213106618
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:12 schreef ludovico het volgende:

[..]
Waar heb je het over?

Lentekriebels gezeur ging primair om het normaliseren van transgenderisme en niet over seksuele educatie an sich.

En het enige wat ik zeg is dat het normaliseren van transgenderisme naar mijn idee inderdaad schadelijk is voor kinderen.

Geen idee waar daaruit een gebrek aan empathie zou moeten blijken, het draait me immers om het beschermen van kwetsbaren.
Wat je zegt over Lentekriebels is volledig en aantoonbaar onwaar. Het is totale nonsens.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  Moderator zaterdag 6 april 2024 @ 10:20:05 #248
5428 crew  miss_sly
pi_213106664
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:03 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
De statistieken hierover laten duidelijke oververtegenwoordiging zien van bepaalde groepen. Wat maakt dat jij denkt dat jouw ervaring iets toevoegt aan die kennis?

Op basis van mijn ervaring zijn het alleen vrouwen die seksueel ongepast gedrag jegens mij hebben getoond. Zo vertekenend kan de eigen ervaring dus zijn.
En toch zijn er diverse vrouwen in dit topic die een andere ervaring hebben. Dat mag er toch ook gewoon zijn? En @Claudia_x heeft tevens een post met wat cijfers gepost over hoe die verdeling in Rotterdam en Utrecht ongeveer was, voor zover dat bekend was.

Claudia_x in NWS / "Jonge mannen herkennen straat intimidatie vaak niet"
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  zaterdag 6 april 2024 @ 10:20:20 #249
403820 Aberkullie
Sicker than your average.
pi_213106674
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:03 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
De statistieken hierover laten duidelijke oververtegenwoordiging zien van bepaalde groepen. Wat maakt dat jij denkt dat jouw ervaring iets toevoegt aan die kennis?

Op basis van mijn ervaring zijn het alleen vrouwen die seksueel ongepast gedrag jegens mij hebben getoond. Zo vertekenend kan de eigen ervaring dus zijn.
Over welke statistieken heb je het nu?
pi_213106821
quote:
7s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:17 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Wat je zegt over Lentekriebels is volledig en aantoonbaar onwaar. Het is totale nonsens.
Nou doe je ding zou ik zeggen.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
  Moderator zaterdag 6 april 2024 @ 10:34:43 #251
5428 crew  miss_sly
pi_213106856
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:31 schreef ludovico het volgende:

[..]
Nou doe je ding zou ik zeggen.
Nee. Ik heb deze discussie al een aantal keer met mensen als jij gevoerd en jullie willen helemaal de feiten niet horen of lezen, maar vasthouden aan je onwaarheid. Als je echt de feiten wil, zoek je zelf maar een en ander op, of lees je de topics erover hier op FOK!.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_213106865
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 07:34 schreef VEM2012 het volgende:
Het hele topic is een verzameling onbegrip over en weer.

Ik heb het al eens vaker gezegd: dit ga je m.i. alleen veranderen door in het onderwijs hier aandacht aan te besteden en in de klas te bespreken hoe iedereen het ervaart. Alleen dan kan er begrip komen voor wederzijdse standpunten.

Nu wordt het enorm benaderd vanuit dader-slachtoffer denken, waarbij ook nog geheel onterecht gedaan wordt alsof de ene groep vrijwel per definitie dader is en de andere slachtoffer.

Op die manier zet je mensen tegen elkaar op en dat heeft nog nooit geleid tot meer begrip.
Dit is helemaal geen onderwijsprobleem. Het is een cultuurprobleem, en dat los je niet in het onderwijs op. Zie de holocaust lessen die op bepaalde plekken al jaren niet meer gegeven kunnen worden. De oplossing daarvoor is niet meer lessen (die kun je immers niet geven, en als je ze al kunt geven komen ze niet aan wegens een volkomen ander stelsel van normen en waarden).
pi_213106924
quote:
7s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:20 schreef miss_sly het volgende:

[..]
En toch zijn er diverse vrouwen in dit topic die een andere ervaring hebben. Dat mag er toch ook gewoon zijn? En @:Claudia_x heeft tevens een post met wat cijfers gepost over hoe die verdeling in Rotterdam en Utrecht ongeveer was, voor zover dat bekend was.

Claudia_x in NWS / "Jonge mannen herkennen straat intimidatie vaak niet"
Als er statistieken bekend zijn lijken mij persoonlijke ervaringen niet zo relevant meer voor het probleem in Nederland.

Juist door te kijken naar welke groepen het om gaat en de achtergrond kun je betere methoden ontwikkelen om gedragsverandering te krijgen.

En natuurlijk geldt dat niet alleen voor jongeren met een Islam achtergrond. Dat geldt ook voor figuren die beïnvloed worden door een engerd als Tate. Of jongeren die een SGP opvoeding krijgen. Of welke achterlijke denkbeelden over vrouwen ze ook meekrijgen.

Maar ook natuurlijk jongeren die een normale opvoeding krijgen en alsnog gestoorde denkbeelden hebben. Want dat kan ook. Die zijn alleen lastiger beleidsmatig (anders dan niet bezuinigen op geestelijke gezondheidszorg).
pi_213106934
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:20 schreef Aberkullie het volgende:

[..]
Over welke statistieken heb je het nu?
Misdaadstatistieken. Rapporten over dit probleem. Volgens mij is er het eea voorbij gekomen hier ook.
pi_213106972
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:36 schreef Quiche_lorraine het volgende:

[..]
Dit is helemaal geen onderwijsprobleem. Het is een cultuurprobleem, en dat los je niet in het onderwijs op. Zie de holocaust lessen die op bepaalde plekken al jaren niet meer gegeven kunnen worden. De oplossing daarvoor is niet meer lessen (die kun je immers niet geven, en als je ze al kunt geven komen ze niet aan wegens een volkomen ander stelsel van normen en waarden).
Groepen die echt niet te onderwijzen zijn over de holocaust (dat zal echt een kleine groep zijn, zeker als er consequenties aan zitten moet je wat mij betreft de grens over mikken. Dat vereist andere wetgeving. Nederland geeft ook veel te makkelijk paspoorten weg. We zijn veel te tolerant richting bepaalde maatschappij ontwrichtende stromingen. En nee, niet alleen de Islam.

Maar goed, hele andere discussie.
  Moderator zaterdag 6 april 2024 @ 10:47:47 #256
441859 crew  Lenny77
pi_213106985
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 08:06 schreef Joopklepzeiker het volgende:
Het verschil tussen intimidatie en flirten zit 'm in het feit dat bij de laatste de vrouw de kans krijgt om "nee" te zeggen en dat dat dan ook geaccepteerd wordt met als gevolg einde verhaal.

Intimidatie is dat gore achterbakse meelopen en agressief worden als je te horen krijgt dat je moet opzouten.
Eigenlijk is dit de beste post tot nu toe (in mijn ogen).
Het naroepen, sissen, fluiten, enz is natuurlijk vervelend. Het grijpen, achtervolgen en insluiten ronduit akelig.
Maar als een nee of het negeren van zo een gedrag genoeg zou zijn om de situatie te stoppen dan was er geen verder probleem. Het is juist het stukje wat na die nee of negeren komt. En DAT stukje is doodeng. Waar het eerst een sissen of 'hey lekker wijf' was wordt het ineens bedreigend en word de situatie agressief/ gevaarlijk.
En zo is het ook voor de mannelijke omstaanders: waar ingrijpen door een andere man vroeger voldoende was om een stelletje schoffies wel op zijn plaats te zetten (en zoals gezegd door andere users, ook bijval kreeg vanuit de omgeving), moet deze andere man die nu wil helpen vrezen voor zijn eigen veiligheid, wetende dat er echt niemand zal komen helpen. Ik begrijp volkomen dat een vreemde niet meer durft te helpen. Vroeger kwam je er in het ergste geval vanaf met een blauw oog. Nu kan het je laatste ervaring zijn.
Mensen kunnen niet meer om met een nee of een afwijzing (van welke kant dan ook).
Horum omnium fortissimi sunt Belgae
  zaterdag 6 april 2024 @ 10:48:43 #257
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213106994
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 april 2024 11:41 schreef Mortaxx het volgende:
Moeten die juffies maar eens stoppen met GroenLinks en d66 stemmen
Dit.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_213107070
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:47 schreef Lenny77 het volgende:

[..]
Eigenlijk is dit de beste post tot nu toe (in mijn ogen).
Het naroepen, sissen, fluiten, enz is natuurlijk vervelend. Het grijpen, achtervolgen en insluiten ronduit akelig.
Maar als een nee of het negeren van zo een gedrag genoeg zou zijn om de situatie te stoppen dan was er geen verder probleem. Het is juist het stukje wat na die nee of negeren komt. En DAT stukje is doodeng. Waar het eerst een sissen of 'hey lekker wijf' was wordt het ineens bedreigend en word de situatie agressief/ gevaarlijk.
En zo is het ook voor de mannelijke omstaanders: waar ingrijpen door een andere man vroeger voldoende was om een stelletje schoffies wel op zijn plaats te zetten (en zoals gezegd door andere users, ook bijval kreeg vanuit de omgeving), moet deze andere man die nu wil helpen vrezen voor zijn eigen veiligheid, wetende dat er echt niemand zal komen helpen. Ik begrijp volkomen dat een vreemde niet meer durft te helpen. Vroeger kwam je er in het ergste geval vanaf met een blauw oog. Nu kan het je laatste ervaring zijn.
Mensen kunnen niet meer om met een nee of een afwijzing (van welke kant dan ook).
Sterker nog, je moet vandaag de dag zelfs uitkijken dat dat tuig geen bijval van soortgenoten krijgt.
pi_213107076
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:45 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Groepen die echt niet te onderwijzen zijn over de holocaust (dat zal echt een kleine groep zijn, zeker als er consequenties aan zitten moet je wat mij betreft de grens over mikken. Dat vereist andere wetgeving. Nederland geeft ook veel te makkelijk paspoorten weg. We zijn veel te tolerant richting bepaalde maatschappij ontwrichtende stromingen. En nee, niet alleen de Islam.

Maar goed, hele andere discussie.
Jawel, maar dat is wel de kern van de probleem. We importeren een totaal andere cultuur, een cultuur die o.a. heel andere dingen leert over de man-vrouwverhoudingen dan de Nederlandse cultuur, en verwachten dat die cultuur op magische wijze wordt afgelegd zodra deze mensen in Nederland wonen. Maar zo werkt dat natuurlijk niet. Die cultuur blijft, en die botst met de onze, ze gaan de strijd met elkaar aan. Het is infantiel om te denken dat je dat met een beetje onderwijs wel kunt ombuigen. Culturen worden niet gemaakt door onderwijs, onderwijs komt eerder voort uit een cultuur. Als mensen in hun eigen Kulturkreis blijven hangen - en dat doen ze - ga je daar nul invloed op hebben met softe zaken als onderwijs. In de kern is het een machtsvraag: wie is de sterkste? Met de dialoog beslecht je zo'n conflict niet.
pi_213107141
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:58 schreef Quiche_lorraine het volgende:

[..]
Jawel, maar dat is wel de kern van de probleem. We importeren een totaal andere cultuur, een cultuur die o.a. heel andere dingen leert over de man-vrouwverhoudingen dan de Nederlandse cultuur, en verwachten dat die cultuur op magische wijze wordt afgelegd zodra deze mensen in Nederland wonen. Maar zo werkt dat natuurlijk niet. Die cultuur blijft, en die botst met de onze, ze gaan de strijd met elkaar aan. Het is infantiel om te denken dat je dat met een beetje onderwijs wel kunt ombuigen. Culturen worden niet gemaakt door onderwijs, onderwijs komt eerder voort uit een cultuur. Als mensen in hun eigen Kulturkreis blijven hangen - en dat doen ze - ga je daar nul invloed op hebben met softe zaken als onderwijs. In de kern is het een machtsvraag: wie is de sterkste? Met de dialoog beslecht je zo'n conflict niet.
Een macho cultuur importeren in een feministische samenleving, what could go wrong?
  zaterdag 6 april 2024 @ 11:12:16 #261
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213107263
Hoe kan je zo'n onderzoek verder serieus nemen als ze de olifant in de kamer volledig negeren.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_213107271
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:03 schreef VEM2012 het volgende:


Op basis van mijn ervaring zijn het alleen vrouwen die seksueel ongepast gedrag jegens mij hebben getoond. Zo vertekenend kan de eigen ervaring dus zijn.
Ga een een gaycafe in zonder zelf gay te zijn, genoeg ongewenst gedrag van die hitsige leerboys. :D
pi_213107276
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 11:05 schreef ReplaR het volgende:

[..]
Een macho cultuur importeren in een feministische samenleving, what could go wrong?
Als je denkt dat je alles met dialoog kan oplossen en dat eigenlijk iedereen toch hetzelfde wil, niet veel.
  zaterdag 6 april 2024 @ 11:34:52 #264
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_213107467
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:56 schreef Aberkullie het volgende:

[..]
Uit ervaring kan ik je vertellen dat je post nergens op slaat.
Dat was te verwachten van een ultralinkse user zoals jou.
Ik denk dat het gros wel beter weet.

Of je bent nog nooit lastiggevallen, dat zou ook kunnen. :D

Trek je kop eens uit het zand.
pi_213107512
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 09:56 schreef Aberkullie het volgende:

[..]
Uit ervaring kan ik je vertellen dat je post nergens op slaat.
Misschien eens stoppen met je haar paars kleuren?
  zaterdag 6 april 2024 @ 11:39:55 #266
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_213107520
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 11:34 schreef Mubassie het volgende:

[..]
Dat was te verwachten van een ultralinkse user zoals jou.
Ik denk dat het gros wel beter weet.

Of je bent nog nooit lastiggevallen, dat zou ook kunnen. :D

Trek je kop eens uit het zand.
Nouja je zou ook kunnen luisteren naar vrouwen zelf zonder dat voor hun in te vullen hoe hun ervaringen zijn (je profiel zegt dat je man bent).

Als vrouw kan ik zeggen dat allochtonen en autochtonen beide vrouwen lastig vallen. Er zijn ook genoeg Nederlandse creeps.
  zaterdag 6 april 2024 @ 11:57:46 #268
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_213107716
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 11:39 schreef Momo het volgende:

[..]
Nouja je zou ook kunnen luisteren naar vrouwen zelf zonder dat voor hun in te vullen hoe hun ervaringen zijn (je profiel zegt dat je man bent).

Als vrouw kan ik zeggen dat allochtonen en autochtonen beide vrouwen lastig vallen. Er zijn ook genoeg Nederlandse creeps.
Dan heb je mijn vorige posts niet gelezen want ik beweer nergens dat Nederlandse mannen dit niet doen.
pi_213108541
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:58 schreef Quiche_lorraine het volgende:

[..]
Jawel, maar dat is wel de kern van de probleem. We importeren een totaal andere cultuur, een cultuur die o.a. heel andere dingen leert over de man-vrouwverhoudingen dan de Nederlandse cultuur, en verwachten dat die cultuur op magische wijze wordt afgelegd zodra deze mensen in Nederland wonen. Maar zo werkt dat natuurlijk niet. Die cultuur blijft, en die botst met de onze, ze gaan de strijd met elkaar aan. Het is infantiel om te denken dat je dat met een beetje onderwijs wel kunt ombuigen. Culturen worden niet gemaakt door onderwijs, onderwijs komt eerder voort uit een cultuur. Als mensen in hun eigen Kulturkreis blijven hangen - en dat doen ze - ga je daar nul invloed op hebben met softe zaken als onderwijs. In de kern is het een machtsvraag: wie is de sterkste? Met de dialoog beslecht je zo'n conflict niet.
Volgens mij verhaspel je wat zaken die ik gezegd heb. In het onderwijs zie ik een rol, maar dit is iets wat je op meerdere vlakken moet aanpakken.

Er is natuurlijk ook een groot verschil tussen een tiener die zegt dat een meisje een lekker kontje heeft in het voorbijgaan en een groep hyena’s die met 8 man een meisje verkrachten. En alles daar tussenin.
pi_213108552
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 11:13 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Ga een een gaycafe in zonder zelf gay te zijn, genoeg ongewenst gedrag van die hitsige leerboys. :D
Wie zegt dat het dan ongewenst is? ;)
pi_213115577
quote:
7s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:34 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Nee. Ik heb deze discussie al een aantal keer met mensen als jij gevoerd en jullie willen helemaal de feiten niet horen of lezen, maar vasthouden aan je onwaarheid. Als je echt de feiten wil, zoek je zelf maar een en ander op, of lees je de topics erover hier op FOK!.
https://schooltv.nl/video(...)van-de-lentekriebels

Dit bestaat dus niet? Dit linkje en de informatie en dat filmpje zijn helemaal neppert de peppert?
Waar zit ik dan wel naar te kijken?
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213115605
Geen idee over welke feiten je het hebt maar het is natuurlijk subjectieve business om iets als schadelijk voor kinderen te zien of niet.

In die zin dus helemaal lachwekkend kansloos om het over feiten te gaan hebben.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
  Moderator zaterdag 6 april 2024 @ 22:37:51 #273
236264 crew  capricia
pi_213115737
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 22:28 schreef ludovico het volgende:
Geen idee over welke feiten je het hebt maar het is natuurlijk subjectieve business om iets als schadelijk voor kinderen te zien of niet.

In die zin dus helemaal lachwekkend kansloos om het over feiten te gaan hebben.
Ik begrijp niet goed waarom je steeds over transgenders begint.
Uit de lijstjes in dit topic komt niet naar voren dat daar het grote probleem zit.
In het topic gaat het over cultuur, over etniciteit, over mannen an sich. Maar nergens is er een statistiek van transgenders die vrouwen lastig vallen.
Is het wellicht meer iets van je eigen afkeur dat je dat steeds denkt te moeten benoemen?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  zaterdag 6 april 2024 @ 22:43:22 #274
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_213115785
Kwam laatst toevallig dit filmpje tegen:


Is al wat ouder, maar volgens mij zijn het hier echt mannen van alle afkomsten, al blijft het in de meeste gevallen bij nakijken of een enkele opmerking. Die gozer aan het eind daarentegen weet helaas niet van ophouden.

En ik vermoed dat het in de avond nog een stuk erger eraan toe gaat.
Krekker is de bom!
  Moderator zaterdag 6 april 2024 @ 22:48:53 #275
236264 crew  capricia
pi_213115861
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 22:43 schreef KreKkeR het volgende:
Kwam laatst toevallig dit filmpje tegen:


Is al wat ouder, maar volgens mij zijn het hier echt mannen van alle afkomsten, al blijft het in de meeste gevallen bij nakijken of een enkele opmerking. Die gozer aan het eind daarentegen weet helaas niet van ophouden.

En ik vermoed dat het in de avond nog een stuk erger eraan toe gaat.
Iedere vrouw weet dat ook blanke mannen heel vervelend kunnen zijn met een slok op. Dus dat vermijd je dan ook. Voor zover je er rekening mee wil houden, natuurlijk.

Het is allemaal niet zo moeilijk. Het is voornamelijk een mannen-ding.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  zaterdag 6 april 2024 @ 23:08:42 #276
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213116119
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 11:13 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Ga een een gaycafe in zonder zelf gay te zijn, genoeg ongewenst gedrag van die hitsige leerboys. :D
Je komt er wel leuke vrouwen tegen, die gaan namelijk wel naar een gay café om een gezellige avond te hebben zonder te worden lastig gevallen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Moderator zaterdag 6 april 2024 @ 23:13:21 #277
236264 crew  capricia
pi_213116209
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 11:13 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Ga een een gaycafe in zonder zelf gay te zijn, genoeg ongewenst gedrag van die hitsige leerboys. :D
Als vrouw kan ik dit niet beamen.
Ik ben eigenlijk nooit lastig gevallen in een gaycafe. Niet door mannen en niet door vrouwen.

Vertel... Wat zijn jouw ervaringen?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_213116303
Dit maar wettelijk invoeren:

Scheelt een hoop strafzaken.

quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 22:43 schreef KreKkeR het volgende:
Kwam laatst toevallig dit filmpje tegen:


Is al wat ouder, maar volgens mij zijn het hier echt mannen van alle afkomsten, al blijft het in de meeste gevallen bij nakijken of een enkele opmerking. Die gozer aan het eind daarentegen weet helaas niet van ophouden.

En ik vermoed dat het in de avond nog een stuk erger eraan toe gaat.
Ik kwam deze video ook tegen dus misschien is het geen toeval. Algoritme wil dat mannen dit zien, het moet en het zal ook over dit onderwerp.

Die gast inderdaad die er nog bij vertelt dat hij haar al een tijdje achtervolgde. _O-

Wel een goede reactie beginnen over een vriend en klaar.

quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 22:48 schreef capricia het volgende:

[..]
Iedere vrouw weet dat ook blanke mannen heel vervelend kunnen zijn met een slok op. Dus dat vermijd je dan ook. Voor zover je er rekening mee wil houden, natuurlijk.

Het is allemaal niet zo moeilijk. Het is voornamelijk een mannen-ding.
Moslims doen het nuchter.
  Moderator zaterdag 6 april 2024 @ 23:25:19 #279
236264 crew  capricia
pi_213116382
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 23:18 schreef Nober het volgende:

[..]
Moslims doen het nuchter.
Je mist het punt volledig.

Nee. Moslims an sich doen dit niet. Want de moslim populatie bestaat voor 50% uit vrouwen.
De gemeenschappelijke deler is..tada..mannen.
Of het nu straat intimidatie is of banga-lijsten. Mannen zijn dominant.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_213116614
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:33 schreef Gibson88 het volgende:
Nou. Veel (jonge) mannen herkennen het zeker wel. Alleen zij, net als ik, willen niet in elkaar gerost worden of overhoop gestoken. Tegenwoordig moet je al uitkijken dat je niet verkeerd kijkt of je wordt al vermoord.
Of dat zij als dader worden gezien als ze voor een vrouw opkomen.
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
  zondag 7 april 2024 @ 00:45:06 #281
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213117456
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 23:25 schreef capricia het volgende:

[..]
Je mist het punt volledig.

Nee. Moslims an sich doen dit niet. Want de moslim populatie bestaat voor 50% uit vrouwen.
De gemeenschappelijke deler is..tada..mannen.
Of het nu straat intimidatie is of banga-lijsten. Mannen zijn dominant.
Mannen zijn echt cool. :7
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  Moderator zondag 7 april 2024 @ 00:50:41 #282
236264 crew  capricia
pi_213117506
quote:
16s.gif Op zondag 7 april 2024 00:45 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]
Mannen zijn echt cool. :7
Dat sws!
Anders waren we al lang uitgestorven. _O-
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  zondag 7 april 2024 @ 00:52:02 #283
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213117516
quote:
1s.gif Op zondag 7 april 2024 00:50 schreef capricia het volgende:

[..]
Dat sws!
Anders waren we al lang uitgestorven. _O-
Ja vrouwen gelukkig ook wel :7
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  zondag 7 april 2024 @ 01:33:15 #284
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_213117730
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 22:48 schreef capricia het volgende:

[..]
Iedere vrouw weet dat ook blanke mannen heel vervelend kunnen zijn met een slok op. Dus dat vermijd je dan ook. Voor zover je er rekening mee wil houden, natuurlijk.

Het is allemaal niet zo moeilijk. Het is voornamelijk een mannen-ding.
Maar om de een of andere reden weten alleen blanke mannen dit nog niet :P
Krekker is de bom!
  zondag 7 april 2024 @ 01:39:22 #285
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_213117752
quote:
16s.gif Op zondag 7 april 2024 00:52 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]
Ja vrouwen gelukkig ook wel :7
Ik vind het niet zo leuk dat jij wil dat vrouwen "gelukkig ook wel" uitsterven :( :( :(
Krekker is de bom!
pi_213118073
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 10:47 schreef Lenny77 het volgende:

[..]
Eigenlijk is dit de beste post tot nu toe (in mijn ogen).
Het naroepen, sissen, fluiten, enz is natuurlijk vervelend. Het grijpen, achtervolgen en insluiten ronduit akelig.
Maar als een nee of het negeren van zo een gedrag genoeg zou zijn om de situatie te stoppen dan was er geen verder probleem. Het is juist het stukje wat na die nee of negeren komt. En DAT stukje is doodeng. Waar het eerst een sissen of 'hey lekker wijf' was wordt het ineens bedreigend en word de situatie agressief/ gevaarlijk.
En zo is het ook voor de mannelijke omstaanders: waar ingrijpen door een andere man vroeger voldoende was om een stelletje schoffies wel op zijn plaats te zetten (en zoals gezegd door andere users, ook bijval kreeg vanuit de omgeving), moet deze andere man die nu wil helpen vrezen voor zijn eigen veiligheid, wetende dat er echt niemand zal komen helpen. Ik begrijp volkomen dat een vreemde niet meer durft te helpen. Vroeger kwam je er in het ergste geval vanaf met een blauw oog. Nu kan het je laatste ervaring zijn.
Mensen kunnen niet meer om met een nee of een afwijzing (van welke kant dan ook).
Denk niet dat mensen zozeer een mes vrezen maar met de wetgeving die hen totaal niet beschermt. Laten we eerlijk zijn, vroeger ging je er heen en als de jongen de wijsheid van een andere man niet kon opnemen, sloeg je het erin. Die jongere wist dat dit kon gebeuren dus die nam het advies van je aan. Nu is het omgekeerd, de jonge knaap weet dat hij beschermd wordt en dat jij mag opdraaien voor alles.
pi_213119240
quote:
1s.gif Op zondag 7 april 2024 05:13 schreef Chadi het volgende:

[..]
Denk niet dat mensen zozeer een mes vrezen maar met de wetgeving die hen totaal niet beschermt. Laten we eerlijk zijn, vroeger ging je er heen en als de jongen de wijsheid van een andere man niet kon opnemen, sloeg je het erin. Die jongere wist dat dit kon gebeuren dus die nam het advies van je aan. Nu is het omgekeerd, de jonge knaap weet dat hij beschermd wordt en dat jij mag opdraaien voor alles.
De meeste mensen zijn het niet meer gewend om op straat te knokken.

En welke vrouw wil nu beschermd worden door mannen als ze moet toegeven dat ze het zelf niet kan?

Want dat is natuurlijk niet waar. De moderne vrouw is minder zelfredzaam dan een kleuter meisje in de jaren tachtig.

Tenminste volgens de schrijvers van dit stukje, als ik het tenminste mag geloven.

Is dit weer het hoofdstukje 'vrouwenemancipatie' maar mannen moeten er iets aan doen?
pi_213119468
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 22:37 schreef capricia het volgende:

[..]
Ik begrijp niet goed waarom je steeds over transgenders begint.
Uit de lijstjes in dit topic komt niet naar voren dat daar het grote probleem zit.
In het topic gaat het over cultuur, over etniciteit, over mannen an sich. Maar nergens is er een statistiek van transgenders die vrouwen lastig vallen.
Is het wellicht meer iets van je eigen afkeur dat je dat steeds denkt te moeten benoemen?
Het is gewoon een reactie (zie 227) op lentekriebels, omdat scholing ook een onderdeel is van de discussie, omdat men thuis niet voldoende wordt opgevoed.

Stel ook nergens dat transgenders vrouwen voornamelijk lastig zouden vallen. Dat ze dat meer doen dan vrouwen lijkt me overigens wel, maar vermoed dat daar geen globale statistieken van zijn.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213119525
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 23:25 schreef capricia het volgende:

[..]
Je mist het punt volledig.

Nee. Moslims an sich doen dit niet. Want de moslim populatie bestaat voor 50% uit vrouwen.
De gemeenschappelijke deler is..tada..mannen.
Of het nu straat intimidatie is of banga-lijsten. Mannen zijn dominant.
De mannenpopulatie bestaat uit 90% die wel normaal kan doen, misschien focussen op de 10% foute knakkers?

Enerzijds wél de detail in willen maar bij de volgende stap niet dieper willen gaan, waarom?
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213119735
quote:
1s.gif Op zondag 7 april 2024 08:30 schreef ludovico het volgende:

[..]
Het is gewoon een reactie (zie 227) op lentekriebels, omdat scholing ook een onderdeel is van de discussie, omdat men thuis niet voldoende wordt opgevoed.

Stel ook nergens dat transgenders vrouwen voornamelijk lastig zouden vallen. Dat ze dat meer doen dan vrouwen lijkt me overigens wel, maar vermoed dat daar geen globale statistieken van zijn.
Transgenders die vrouwen lastigvallen?

Waar dan?
pi_213120066
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 22:48 schreef capricia het volgende:

[..]
Iedere vrouw weet dat ook blanke mannen heel vervelend kunnen zijn met een slok op. Dus dat vermijd je dan ook. Voor zover je er rekening mee wil houden, natuurlijk.

Het is allemaal niet zo moeilijk. Het is voornamelijk een mannen-ding.
Nee.

Het is een sommige-mannen-ding. Wellicht een vele-mannen-ding. En absoluut een te-veel-mannen-ding.

Maar géén mannen-ding. Dit soort intimidatie is niet inherent aan man-zijn. En wordt ook niet beoefend door de meerderheid van mannen. Hell, ik weet zelfs vrij zeker dat dit wanstaltige gedrag voor de meerderheid van mannen zelfs juist het tegenovergestelde is van wat zij onder man-zijn of mannelijkheid scharen. Met daar in het vermogen om er bewust voor te kiezen om enig fysiek overgewicht wat vaak aan de basis staat van intimidatie, juist niet tot uiting te brengen in ons gedrag. Kortom, om terughoudendheid te tonen.

En wanneer mensen of media mij dan medeverantwoordelijk proberen te maken voor het bestrijden of corrigeren van intimidatie, puur en alleen om het feit dat ik en een dader beide man zijn, dan denk ik "huh, wat?!". Ik heb geen connectie met die mensen, of met dat gedrag. Ik identificeer me er niet mee. Voor mij is een man die dit soort gedrag uit, me net zo vreemd als een vrouw die bevalt, of iemand die golf speelt of mma beoefent oid. Maar omdat een potentiele dader en ik beide man zijn, moet ik me door die overeenkomst aangesproken voelen, of me iig meer aangesproken voelen dan mensen die niet-man zijn? Omdat hij en ik tot de ene helft van de wereldbevolking behoren? Omdat ik bij geboorte in een van de twee biologische hokjes gevallen ben, is het blijkbaar OK om van mij te verwachten dat ik meer verantwoordelijkheid neem om andere mensen in datzelfde hokje aan te spreken of te corrigeren? Ik denk het toch niet.

En let wel .. kijk als je nou stelt dat het een teken is van 'een goed mens zijn' om anderen in nood te helpen. Sure, daar sta ik helemaal achter.

Maar zelfs dan zijn er ook nog een aantal praktische bezwaren, die voornamelijk neerkomen op de vraag of mijn inmenging een positieve uitkomst gaat geven, of toch eerder de kans geeft op verdere escalatie en mogelijk meer leed onder meer mensen.

PS dat staat helemaal los van het aanspreken op hun gedrag bij mensen die ik daadwerkelijk ken. Want in tegenstelling tot mijn biologische geslacht, is de keuze voor de mensen met wie ik wens om te gaan, wél mijn verantwoordelijkheid. En ja, dan mag je me absoluut (tot op zekere hoogte) aankijken op het gedrag van mijn vrienden of kennissen.

[ Bericht 1% gewijzigd door probeer op 07-04-2024 09:35:04 ]
"Pools are perfect for holding water"
pi_213120255
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 april 2024 23:25 schreef capricia het volgende:

[..]
Je mist het punt volledig.

Nee. Moslims an sich doen dit niet. Want de moslim populatie bestaat voor 50% uit vrouwen.
De gemeenschappelijke deler is..tada..mannen.
Of het nu straat intimidatie is of banga-lijsten. Mannen zijn dominant.
Dat ligt een stuk genuanceerder: https://nos.nl/op3/artike(...)wen-worden-misbruikt

Echt bizar dat juist diegenen die ontkennen dat bepaalde bevolkingsgroepen oververtegenwoordigd zijn net doen alsof de dader zo goed als altijd een man is.

Kennelijk is voor sommigen mannenhaat belangrijker dan feiten.
  zondag 7 april 2024 @ 09:27:38 #293
437160 Fietsenrek
Ondertitel
pi_213120352
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 23:08 schreef Leandra het volgende:

[..]
Je komt er wel leuke vrouwen tegen, die gaan namelijk wel naar een gay café om een gezellige avond te hebben zonder te worden lastig gevallen.
Hmm hoe weet ik dat dat echte vrouwen zijn?
  zondag 7 april 2024 @ 09:28:34 #294
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_213120359
In ieder geval, er gaat nog geen dag voorbij of er is wel een artikel of talkshow waarin mannen niet deugen of een groep vrouwen die staan te schreeuwen dat ze geen mannen meer nodig hebben.
Ik maak me voortaan alleen maar druk om twee vrouwen, die mij gebaard heeft en de andere waar ik naast wakker worden.
De rest van de wereld zoekt het naar lekker uit. :W
  zondag 7 april 2024 @ 09:30:05 #295
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213120375
quote:
0s.gif Op zondag 7 april 2024 09:27 schreef Fietsenrek het volgende:

[..]
Hmm hoe weet ik dat dat echte vrouwen zijn?
Jij weet dat idd waarschijnlijk niet, en daarmee is die leuke vrouwen weer een vervelende vent bespaard.
Win-win.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_213120410
quote:
0s.gif Op zondag 7 april 2024 09:20 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Dat ligt een stuk genuanceerder: https://nos.nl/op3/artike(...)wen-worden-misbruikt

Echt bizar dat juist diegenen die ontkennen dat bepaalde bevolkingsgroepen oververtegenwoordigd zijn net doen alsof de dader zo goed als altijd een man is.

Kennelijk is voor sommigen mannenhaat belangrijker dan feiten.
Tbh, zelfs als er geen enkele vrouw zou bestaan die zoiets zou doen, en het echt alleen maar onder mannen voorkomt. Zelfs dan is het bullshit om aan te komen met deze frame dat het aan mannen is om elkaar daarin aan te spreken of te corrigeren.
"Pools are perfect for holding water"
  zondag 7 april 2024 @ 09:33:56 #297
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_213120420
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2024 23:08 schreef Leandra het volgende:

[..]
Je komt er wel leuke vrouwen tegen, die gaan namelijk wel naar een gay café om een gezellige avond te hebben zonder te worden lastig gevallen.
Ik vraag me wel af of dit inmiddels niet te bekend geworden is. Ik hoor nog vrij vaak van heteromannen die weglopen bij de gaybar.
  zondag 7 april 2024 @ 09:40:17 #298
437160 Fietsenrek
Ondertitel
pi_213120465
quote:
0s.gif Op zondag 7 april 2024 09:30 schreef Leandra het volgende:

[..]
Jij weet dat idd waarschijnlijk niet, en daarmee is die leuke vrouwen weer een vervelende vent bespaard.
Win-win.
Haha touché.
  zondag 7 april 2024 @ 09:42:41 #299
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213120485
quote:
1s.gif Op zondag 7 april 2024 09:33 schreef PiyeReloaded het volgende:

[..]
Ik vraag me wel af of dit inmiddels niet te bekend geworden is. Ik hoor nog vrij vaak van heteromannen die weglopen bij de gaybar.
Van die types die angstvallig met hun rug tegen de muur staan?
Missen we ook niets aan.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  zondag 7 april 2024 @ 09:46:15 #300
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_213120512
quote:
0s.gif Op zondag 7 april 2024 09:42 schreef Leandra het volgende:

[..]
Van die types die angstvallig met hun rug tegen de muur staan?
Missen we ook niets aan.
Nee, types die naar de gaybar gaan om vrouwen te versieren. Die zijn niet zo zeldzaam meer.
  zondag 7 april 2024 @ 09:46:54 #301
502341 Rostrup
Je moet sterk zijn.
pi_213120520
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2024 10:44 schreef Confetti het volgende:
Zou dit in de jaren 60 ofzo ook gespeeld hebben? In filmpjes van vroeger is iedereen op straat heel beschaafd.

Nu lijkt het vol met wilden te zijn.
En hoe zou dat nou komen?
Als je niet gewenst bent ga dan weg.
Verlaat hen voordat ze jou verlaten.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')