quote:Op donderdag 18 april 2024 16:02 schreef Nizno het volgende:
hmm zolang het nog geen bericht vanuit VP zelf is heb ik nog een beetje hoop
En dan gaan ze na 1 jaar dood omdat Nederlanders nog altijd gierig zijn. Prachtig.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:23 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik ben er bang voor, als 't niet meer wordt.
Je hoeft het niet te kijken hequote:Op donderdag 18 april 2024 16:20 schreef THEFXR het volgende:
[..]
vrijdagavond racecafé kijken en die zieke koppen zien.
Misschien omdat het nog niet officieel is? Of omdat het nog niet mag van F1?quote:Op donderdag 18 april 2024 16:17 schreef RipCity het volgende:
[..]
Nu ook weer dat de CEO e.d. niet willen reageren. Dat hele bedrijf is nog arroganter dan Sport7 toendertijd. Waarom regeren ze vanuit ivoren toren?
Die is die champagne terug in de fles aan het stoppen.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:20 schreef opgebaarde het volgende:
Ik maak me zorgen om @:eagles89
Hopelijk overleeft hij dit nieuws
Doet me echt denken aan Musk die met een gootsteen het twitter kantoor in liepquote:Op donderdag 18 april 2024 16:26 schreef opgebaarde het volgende:
Op tweakers mensen die beweren dat ze een mail van viaplay hebben ontvangen dat de prijs per volgende maand ¤ 17,99 wordt
Dat zeg je nu al een jaar of 3.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:24 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En dan gaan ze na 1 jaar dood omdat Nederlanders nog altijd gierig zijn. Prachtig.
quote:Op donderdag 18 april 2024 16:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
Die is die champagne terug in de fles aan het stoppen.
Moet allemaal wel terugverdiend worden he.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:26 schreef opgebaarde het volgende:
Op tweakers mensen die beweren dat ze een mail van viaplay hebben ontvangen dat de prijs per volgende maand ¤ 17,99 wordt
Dat gehaat op Viaplay vanaf dag 1 is ook kansloos.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:31 schreef Nattekat het volgende:
Alle mensen die juichen juichen alleen maar omdat ze Olav niet goed vinden. Kansloos
Omdat jij je niet in de kritiek kan vinden.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:35 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Dat gehaat op Viaplay vanaf dag 1 is ook kansloos.
Vanaf dag 1 vind ik wat snel.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Omdat jij je niet in de kritiek kan vinden.
Ik zie hem niet stoppen in 2026.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:35 schreef Ploplap het volgende:
Haast de gehele loopbaan van Verstappen zullen we zien onder Viaplay.Dit was de laatste kans voor Ziggo. Als Verstappen stopt in 2026, dan zal Viaplay bankrupt zijn in 2027.
Speelt bij mij zeker een rolquote:Op donderdag 18 april 2024 16:31 schreef Nattekat het volgende:
Alle mensen die juichen juichen alleen maar omdat ze Olav niet goed vinden. Kansloos
Niet aan NL.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:27 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ze zijn dood gegaan, dus dat kan best nog een keer.
Kan je teruglezen in deze. Valt reuze mee. Het wantrouwen groeide gewoon naarmate meer duidelijk werd wat voor bedrijf het is.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:41 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Vanaf dag 1 vind ik wat snel.
Na een aanloopperiode hebben ze het prima gedaan.
Maar goed hier komen we toch niet uit.
Het is een Zweeds bedrijf dat snel geld wil verdienen en uitbreiden, dat kan uiteraard niet want jij hebt liever een Amerikaans bedrijf dat hetzelfde doet.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Kan je teruglezen in deze. Valt reuze mee. Het wantrouwen groeide gewoon naarmate meer duidelijk werd wat voor bedrijf het is.
Nee. Ik lees het ook nergens anders.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:54 schreef Tijn het volgende:
Maar niks officieels naar buiten gebracht dus, of...?
Het is een Zweeds bedrijf dat snel geld wil verdienen en uitbreiden. Ik heb me ook al tegen Apple uitgesproken die hetzelfde doet, dus weg met die stropop.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het is een Zweeds bedrijf dat snel geld wil verdienen en uitbreiden, dat kan uiteraard niet want jij hebt liever een Amerikaans bedrijf dat hetzelfde doet.
Vaak genoegquote:Op donderdag 18 april 2024 16:58 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Hoe vaak heeft Erik van Haren het juist?
Vrij vaak.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:58 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Hoe vaak heeft Erik van Haren het juist?
quote:
Hmm. Jammer.quote:
We weten niet of het winstgevend is. Dat was het in het eerste jaar, daarna zijn er nooit meer cijfers geweest.quote:
Exact, de pre en post show zijn voortreffelijk. De pitreporter scoort op schaal van 1 tot 10 een 9 (Plooij en 2) en de commentatoren zijn inmiddels prima te pruimen. Gewoon een uitstekend product dat vooruitstrevend is dan het cafégelul (ik weet niet hoe laat het bij u is, maar ik heb het half 11) haten op Latifi, gooien met bierviltjes en Mol die stuitend arrogant reageert op een vraag van een studiogast.quote:Op donderdag 18 april 2024 16:41 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Vanaf dag 1 vind ik wat snel.
Na een aanloopperiode hebben ze het prima gedaan.
Maar goed hier komen we toch niet uit.
Je onderbuik draait weer eens overuren.quote:Op donderdag 18 april 2024 17:08 schreef Nattekat het volgende:
[..]
We weten niet of het winstgevend is. Dat was het in het eerste jaar, daarna zijn er nooit meer cijfers geweest.
#fakenews
Dan ga ik er onderhand van uit dat het zo is.quote:Op donderdag 18 april 2024 17:17 schreef Nizno het volgende:
zelfs op de radio...meerdere bronnen melden aan de telegraaf....
kortom nog niets bevestigd en als het niet blijkt te kloppen moet de telegraaf op zoek naar nieuw bronwater
ik vrees dat dit ook via Viaplay gaat zijn als het al in NL blijft.quote:Op donderdag 18 april 2024 17:17 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dan ga ik er onderhand van uit dat het zo is.
Oh well, F1 TV Pro it is.
quote:Op donderdag 18 april 2024 17:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vrees dat dit ook via Viaplay gaat zijn als het al in NL blijft.
We gaan het zien. Zou wel een enorme naaistreek zijn.quote:Op donderdag 18 april 2024 17:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vrees dat dit ook via Viaplay gaat zijn als het al in NL blijft.
wat dan wel weer precies past in het beeld dat nu al van ze bekend isquote:Op donderdag 18 april 2024 17:25 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
We gaan het zien. Zou wel een enorme naaistreek zijn.
Ja, dat dan wel. Benieuwd hoe ze dat met die app willen doen dan.quote:Op donderdag 18 april 2024 17:26 schreef Nizno het volgende:
[..]
wat dan wel weer precies past in het beeld dat nu al van ze bekend is
Ander minpunt voor veel mensen: de armzalige beeldkwaliteit. Níet de storingen of haperingen, maar simpelweg de standaard-beeldkwaliteit die Viaplay hanteert. De topwedstrijden in het voetbal zien er tegenwoordig redelijk uit bij Viaplay. Maar F1 blijft echt ver achter, met fletse kleuren en gebrek aan scherpte. Het lijkt wel alsof daar gewoon iets gruwelijk misgaat. Het verschil met F1TV is overduidelijk, en ga je het met F1 in 4K bij Ziggo vergelijken dan wordt het helemaal schrijnend.quote:Op donderdag 18 april 2024 17:13 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Exact, de pre en post show zijn voortreffelijk. De pitreporter scoort op schaal van 1 tot 10 een 9 (Plooij en 2) en de commentatoren zijn inmiddels prima te pruimen. Gewoon een uitstekend product dat vooruitstrevend is dan het cafégelul (ik weet niet hoe laat het bij u is, maar ik heb het half 11) haten op Latifi, gooien met bierviltjes en Mol die stuitend arrogant reageert op een vraag van een studiogast.
Viaplay heeft vorige maand zelf al aangekondigd in 4k te willen gaan uitzenden.quote:Op donderdag 18 april 2024 17:29 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Ander minpunt voor veel mensen: de armzalige beeldkwaliteit. Níet de storingen of haperingen, maar simpelweg de standaard-beeldkwaliteit die Viaplay hanteert. De topwedstrijden in het voetbal zien er tegenwoordig redelijk uit bij Viaplay. Maar F1 blijft echt ver achter, met fletse kleuren en gebrek aan scherpte. Het lijkt wel alsof daar gewoon iets gruwelijk misgaat. Het verschil met F1TV is overduidelijk, en ga je het met F1 in 4K bij Ziggo vergelijken dan wordt het helemaal schrijnend.
Het is te hopen dat de FOM op dat gebied wel wat eisen heeft gesteld voor de nieuwe deal. Want op deze manier is het toch een beetje een budget-product met premium prijzen. Het is vrij lachwekkend om in 2024 aan te komen met streaming-kwaliteit uit het jaar 2008.
Grappig genoeg wordt zelfs op het nieuwe lineaire tv-kanaal bij F1 dezelfde matige kwaliteit van de stream doorgestuurd, terwijl dat voor een lineair tv-kanaal helemaal niet nodig is. Het blijft bijzonder dat je je klanten geen kwaliteit wil voorschotelen als je zoveel voor de rechten betaalt en daar navenante abonnementsprijzen voor vraagt.
Want je moet het gewoon maar accepteren dat F1 je bypassed maar ondertussen de jaarprijs met 50% verhoogt, niet meer dan logisch dat ze dan ook meer exclusiviteit wensen.quote:Op donderdag 18 april 2024 17:26 schreef Nizno het volgende:
[..]
wat dan wel weer precies past in het beeld dat nu al van ze bekend is
Mja, ze hebben wel vaker uitspraken niet waargemaakt. Ik denk echt dat 4K alleen gaat lukken als dat een expliciete eis van de FOM is geweest. Viaplay zelf lijkt liever dure rechten binnen te halen om vervolgens op andere zaken te beknibbelen.quote:Op donderdag 18 april 2024 17:35 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Viaplay heeft vorige maand zelf al aangekondigd in 4k te willen gaan uitzenden.
Tja... willen... willen... Ik wil ook zoveel dat voorlopig niet gaat gebeuren.quote:Op donderdag 18 april 2024 17:35 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Viaplay heeft vorige maand zelf al aangekondigd in 4k te willen gaan uitzenden.
Ik denk ook niet dat het gaat gebeuren, tenzij het inderdaad een eis is.quote:Op donderdag 18 april 2024 17:42 schreef Jane het volgende:
[..]
Tja... willen... willen... Ik wil ook zoveel dat voorlopig niet gaat gebeuren.
Ze kunnen nog niet eens fatsoenlijk in HD uitzenden.quote:Op donderdag 18 april 2024 17:35 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Viaplay heeft vorige maand zelf al aangekondigd in 4k te willen gaan uitzenden.
Zolang F1tv ernaast blijft bestaan vind ik prima. Anders neem ik een vpn en sluit de abo via Portugal ofzo af.quote:Op donderdag 18 april 2024 18:07 schreef Gunner het volgende:
Zo kijk iedereen hier eens viesmad worden.
Nattekut geeft er zelfs zijn tweakers account voor afgestoft. Dan moet het je wel erg dwars zitten.
Ik reageer al langer sporadig op tweakersquote:Op donderdag 18 april 2024 18:07 schreef Gunner het volgende:
Zo kijk iedereen hier eens viesmad worden.
Nattekut geeft er zelfs zijn tweakers account voor afgestoft. Dan moet het je wel erg dwars zitten.
Gaat op tweakers kijkenquote:Op donderdag 18 april 2024 18:07 schreef Gunner het volgende:
Zo kijk iedereen hier eens viesmad worden.
Nattekut geeft er zelfs zijn tweakers account voor afgestoft. Dan moet het je wel erg dwars zitten.
Heerlijk die EU-wetgeving!quote:Op donderdag 18 april 2024 18:11 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Zolang F1tv ernaast blijft bestaan vind ik prima. Anders neem ik een vpn en sluit de abo via Portugal ofzo af.
Prima loop er al bijna 25 jaar rond. Dat je me nu pas zietquote:Op donderdag 18 april 2024 18:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik reageer al langer sporadig op tweakers
Maar ik heb nu ook jou gevonden.
Ik zie je vaker hoorquote:Op donderdag 18 april 2024 18:14 schreef Gunner het volgende:
[..]
Prima loop er al bijna 25 jaar rond. Dat je me nu pas ziet
Nou, dat was het dan.quote:Op donderdag 18 april 2024 18:24 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Formule 1 langer te zien bij Viaplay ondanks hoger bod Ziggo - https://nos.nl/l/2517282
Dat is echt triestquote:Op donderdag 18 april 2024 18:24 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Formule 1 langer te zien bij Viaplay ondanks hoger bod Ziggo - https://nos.nl/l/2517282
Zou wel willen weten wat dan de doorslag gaf.quote:Op donderdag 18 april 2024 18:24 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Formule 1 langer te zien bij Viaplay ondanks hoger bod Ziggo - https://nos.nl/l/2517282
Viaplay heeft beloofd de tandarts nooit in dienst te nemen.quote:Op donderdag 18 april 2024 18:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zou wel willen weten wat dan de doorslag gaf.
Ik ookquote:Op donderdag 18 april 2024 18:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zou wel willen weten wat dan de doorslag gaf.
Misschien het feit dat Viaplay niet van Liberty is, en Ziggo wel. Toch een beetje broekzak-vestzak wanneer je geld ontvangt van een dochteronderneming.quote:Op donderdag 18 april 2024 18:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zou wel willen weten wat dan de doorslag gaf.
Lijkt me idd wel één van de hoofdargumenten ja.quote:Op donderdag 18 april 2024 18:33 schreef tralalala het volgende:
[..]
Viaplay heeft beloofd de tandarts nooit in dienst te nemen.
Mol heeft de gepensioneerde leeftijd bereikt tegen de tijd dat Ziggo weer eens om de hoek komt kijken.quote:Op woensdag 17 april 2024 20:41 schreef THEFXR het volgende:
[..]
wat zullen die Mol en Plooi ziek zijn, echt priceless
Ze zijn beide even oudquote:Op donderdag 18 april 2024 18:42 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Mol heeft de gepensioneerde leeftijd bereikt tegen de tijd dat Ziggo weer eens om de hoek komt kijken.
En alles inderdaad beter dan de smoelsmid.
quote:Op donderdag 18 april 2024 18:24 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Formule 1 langer te zien bij Viaplay ondanks hoger bod Ziggo - https://nos.nl/l/2517282
"Aanvankelijk" suggereert dat Viaplay daarna overboden heeft?quote:Volgens de ingewijden legde Ziggo aanvankelijk het hoogste bod neer bij de Formule 1 voor de rechten.
Dat geldt toch andersom exact hetzelfde?quote:Op donderdag 18 april 2024 16:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Omdat jij je niet in de kritiek kan vinden.
Dan heeft hij langer gereden toen het hij bij Ziggo zat dan bij Viaplayquote:Op donderdag 18 april 2024 16:35 schreef Ploplap het volgende:
Haast de gehele loopbaan van Verstappen zullen we zien onder Viaplay.Dit was de laatste kans voor Ziggo. Als Verstappen stopt in 2026, dan zal Viaplay bankrupt zijn in 2027.
Liberty Media (F1) != Liberty Global (Ziggo). Enige overeenkomst is dezelfde eigenaar (John Malone), maar het geld dat Liberty Media aan de deal zou verdienen gaat naar de F1 en teams en komt niet bij Liberty Media vandaan.quote:Op donderdag 18 april 2024 18:41 schreef Tijn het volgende:
[..]
Misschien het feit dat Viaplay niet van Liberty is, en Ziggo wel. Toch een beetje broekzak-vestzak wanneer je geld ontvangt van een dochteronderneming.
Ah, ik vroeg me al af hoe dat zit. Nou ja, fijn voor Williams dat Viaplay flink de portemonnee trekt danquote:Op donderdag 18 april 2024 19:17 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Liberty Media (F1) != Liberty Global (Ziggo). Enige overeenkomst is dezelfde eigenaar (John Malone), maar het geld dat Liberty Media aan de deal zou verdienen gaat naar de F1 en teams en komt niet bij Liberty Media vandaan.
Maar geld van Malone gaat naar Malone i.p.v. Viaplay naar Malone.quote:Op donderdag 18 april 2024 19:17 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Liberty Media (F1) != Liberty Global (Ziggo). Enige overeenkomst is dezelfde eigenaar (John Malone), maar het geld dat Liberty Media aan de deal zou verdienen gaat naar de F1 en teams en komt niet bij Liberty Media vandaan.
Sinds Viaplay uitzendt wint dn Max bijna alles. Hij heeft veel vaker bij Viaplay gewonnen dan bij Ziggoquote:Op donderdag 18 april 2024 19:13 schreef Nattekat het volgende:
Ziggo heeft 2021 uitgezonden en dat neemt niemand ze meer af
quote:Op donderdag 18 april 2024 19:28 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Sinds Viaplay uitzendt wint dn Max bijna alles. Hij heeft veel vaker bij Viaplay gewonnen dan bij Ziggo
Daarbij komt dat sinds de F1 bij Viaplay is Ham nooit meer heeft gewonnen![]()
Oh nee hoor, het is ook gewoon veel beter dan Ziggo.quote:Op donderdag 18 april 2024 19:29 schreef Sally het volgende:
[..]
Als dat een argument(en) moet zijn...
Als Ziggo echt nog meer had geboden, was het daar vast ook flink omhoog gegaan om dat terug te verdienenquote:Op donderdag 18 april 2024 19:29 schreef Dauthi het volgende:
Je hebt als klant de garantie dat je abbo prijs met 50% zal stijgen...
Ik ben een andere mening toegedaan.quote:Op donderdag 18 april 2024 19:30 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Oh nee hoor, het is ook gewoon veel beter dan Ziggo.
Niet mee eens.quote:Op donderdag 18 april 2024 19:30 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Oh nee hoor, het is ook gewoon veel beter dan Ziggo.
Smaken verschillen. Ik heb het idee dat Nederland over veel zaken tot op het bot verdeeld is. Maar de discussie Viaplay of Ziggo staat zeker in de top 10. Tussen stikstof, wel of geen rechts kabinet en de klimaat discussiequote:Op donderdag 18 april 2024 19:36 schreef Sally het volgende:
[..]
Ik ben een andere mening toegedaan.
Maar niet per se vanwege sportieve prestaties.
Gewoon vanuit principe, maar ook omdat ik er nu van baal dat F1TV mogelijk uit Nederland gepusht zal worden.
Ik geef niks om de programmering van VP, buiten de F1 om. Dus ik ga niet 10 euro extra neerleggen voor iets wat ik toch niet kijk.
Bovendien: dan nog luister ik het commentaar 101x liever in het Engels dan Nederlands.
Dat leek dit seizoen dus te kunnen, omdat F1TV in ViaPlay zat.
Maar ik zit al bij Ziggo, en nu zou het voor mij waarschijnlijk voordeliger zijn geweest als de F1 naar Ziggo was gegaan.
Was altijd op gratis kanaal van Ziggo, tenzij je via elders tv keek. PME Legend jeans die wat meer dokt, die koopt @R-woud93 dan weer dus dat zat wel snor.quote:Op donderdag 18 april 2024 19:33 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Als Ziggo echt nog meer had geboden, was het daar vast ook flink omhoog gegaan om dat terug te verdienen
Dat is ook gewoon een hoaxquote:Op donderdag 18 april 2024 19:39 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Smaken verschillen. Ik heb het idee dat Nederland over veel zaken tot op het bot verdeeld is. Maar de discussie Viaplay of Ziggo staat zeker in de top 10. Tussen stikstof, wel of geen rechts kabinet en de klimaat discussie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |