https://www.heelhollandbakt.nl/home/quote:De Nederlandse versie van de Britse kijkcijferhit ‘The Great British Bake Off’ is vanaf zondag 28 januari 2024 weer te zien bij MAX.
In Heel Holland Bakt gaan we op zoek naar Nederlands meest getalenteerde thuisbakker. Gedurende acht weken nemen tien gepassioneerde amateurbakkers het tegen elkaar op met als uiteindelijk doel; Wie wordt de beste thuisbakker van Nederland? Ook in seizoen 11 strijden 10 nieuwe kandidaten strijden om de titel Beste Thuisbakker van Nederland 2024.
Onder toeziend oog van de professionele jury worden de bakfanaten getest op alle disciplines binnen de bakkerswereld; van verjaardagstaart tot tarte tartin en van brood tot beignets.
*MAX is tegenstrijdig met het begintijdstip, dus zit maar klaar met koffie/thee en een roze koek om 20.25!quote:Elke zondag, 20.25/20.30 uur, NPO 1*
De deelnemers van 2024:quote:Je kunt alle uitzending tot 30 dagen na de betreffende uitzending online terugkijken. Daarna kun je alleen nog fragmenten bekijken. Dit heeft te maken met de uitzendrechten die rusten op het beeldmateriaal.
quote:Dat zijn dit seizoen Aruna, Carla, Dennis, Peter, Pien, Rachida, Rudo, Sandra, Susan en Tim!
Meestal kut maar met Omroep Max nog wel vertrouwen/hoop dat het niet al te veel vervelende of schreeuwerige types zijn.quote:Op vrijdag 15 maart 2024 06:43 schreef Notorious_Roy het volgende:
https://www.nu.nl/media/6(...)de-nederlanders.html
Ahhhhh nee hèquote:Op vrijdag 15 maart 2024 06:43 schreef Notorious_Roy het volgende:
https://www.nu.nl/media/6(...)de-nederlanders.html
Hahaha, hopelijk dan wel met mensen zoals Rijk of Sam Hofmanquote:Op vrijdag 15 maart 2024 06:43 schreef Notorious_Roy het volgende:
https://www.nu.nl/media/6(...)de-nederlanders.html
Ik merk dat ik het Aruna het meeste gun omdat zij iedere keer zo enorm veel maakt, in geweldige kwaliteit, hartstikke netjes en dan ook nog eens met unieke smaken. Van Susan had ik aan het begin van het seizoen nooit verwacht dat ze de finale zou halen, maar zij is stiekem ook echt heel goed en ik zou het haar ook van harte gunnen omdat ze goed enorm bakt en zo'n leuke, rustige vrouw is die o.a. geweldig met stress omgaatquote:Op zondag 17 maart 2024 15:14 schreef TLC het volgende:
Vanavond de finale
Ik voorspel Aruna als verrassende winnaar
Ik ga voor Tim. Juist omdat Aruna altijd teveel doet, denk ik dat de stress in de finale te veel wordt.quote:Op zondag 17 maart 2024 16:23 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Ik merk dat ik het Aruna het meeste gun omdat zij iedere keer zo enorm veel maakt, in geweldige kwaliteit, hartstikke netjes en dan ook nog eens met unieke smaken. Van Susan had ik aan het begin van het seizoen nooit verwacht dat ze de finale zou halen, maar zij is stiekem ook echt heel goed en ik zou het haar ook van harte gunnen omdat ze goed enorm bakt en zo'n leuke, rustige vrouw is die o.a. geweldig met stress omgaatEn Tim, tsja, ook gewoon heel erg goed en af en toe ook erg bijzondere, unieke baksels en smaken.
Met deze mensen in de finale maakt het me eigenlijk helemaal niet uit wie er wint, ze verdienen het allemaal. Maar als ik dan toch zou moeten kiezen, dan zou ik voor Aruna gaan omdat ze regelmatig zo veel meer doet dan er eigenlijk van de kandidaten gevraagd wordt en daardoor dingen doet die haast onmogelijk zijn in de tijd die ze krijgen.
Hier kan ik me nou helemaal bij aansluitenquote:Op zondag 17 maart 2024 17:15 schreef Mrmime het volgende:
Ik ga ook voor Tim, maar gun het ze alledrie. Leuke finale denk ik!
Ik denk Robèrt. Die bakt echt het beste van iedereen.quote:Op zondag 17 maart 2024 20:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ik bepaal pas adhv deze aflevering wie ik vind dat de winst verdient.
quote:Op zondag 17 maart 2024 20:35 schreef InstortendeSter het volgende:
[..]
Ik denk Robèrt. Die bakt echt het beste van iedereen.
Brings back memories, tussenuur middelbare schoolquote:Op zondag 17 maart 2024 20:40 schreef potjecreme het volgende:
Iedereen kan tompoezen maken
[ afbeelding ]
Vreselijk.quote:
Tijd voor een meetquote:Op zondag 17 maart 2024 20:33 schreef Kaatje1 het volgende:
Zit er ook klaar voor. Met het allerlaatste stukje kruisbessen schuimvlaai van @:cat-astrophe Speciaal voor de laatste aflevering bewaard
Ach. Gekneusde ribben doen echt heel erg pijn.quote:
Ik weet hetquote:Op zondag 17 maart 2024 21:01 schreef golfer het volgende:
[..]
Ach. Gekneusde ribben doen echt heel erg pijn.
Ik ook.. hel!quote:
Nou he!quote:
quote:Op zondag 17 maart 2024 21:04 schreef Cat-astrophe het volgende:
Ik weet niet wat het is maar ik vind Tim vandaag een stuk sympathieker dan in de andere afleveringen.
Ook zijn hoofd gekneusd?
Echt schitterendquote:
Wanneer was dat dan?quote:
Ik ookquote:
Ik ook.quote:
Het lijkt me vooral zuur dat je niet op je best bent als het er om gaat.quote:Op zondag 17 maart 2024 21:19 schreef Felagund het volgende:
Jannie vond het jammer dat Tim niet gewonnen had?
Leek het wel op. Maar Aruna is een water beter gezicht voor op de magazines.quote:Op zondag 17 maart 2024 21:19 schreef Felagund het volgende:
Jannie vond het jammer dat Tim niet gewonnen had?
https://www.ad.nl/show/di(...)an-de-pijn~a2184eae/quote:Dit is na ‘moeilijkste besluit ooit’ de winnaar van Heel Holland bakt: ‘Gehuild en geschreeuwd van de pijn’
De finale van het elfde seizoen Heel Holland bakt is zondagavond uitgelopen op de ‘allermoeilijkste beslissing’ ooit voor de jury van de NPO 1-show. Aruna Sitaram won, ondanks een bloederige blessure. Waarom de revanche zoeter smaakt dan elk baksel.
‘Geef je bakdroom nooit op’, adviseerde presentator André van Duin kijkers in de eerste aflevering. Aruna (47) uit Lelystad bewijst waarom. Ze deed in 2018 ook mee, maar strandde door zenuwen in een voorronde. Het jaar daarop wilde ze zich weer aanmelden, maar dat liep anders.
Ze raakte betrokken bij een auto-ongeluk, liep een whiplash op en moest jarenlang revalideren. ,,Heel Holland bakt spookte elk jaar door mijn hoofd’’, zegt ze in haar eerste interview sinds de winst. Eenmaal hersteld meldde ze zich weer aan. Aruna kreeg de liefde voor koken van haar moeder, maar leerde zichzelf bakken. Normaal doet ze dat voor haar man, drie zoons en familie; nu bakte ze voor juryleden Janny van der Heijden en Robèrt van Beckhoven.
Die waren in de finale best kritisch. Bij de eerste opdracht werd ze tweede, achter Tim en Susan, die de eerste plaats deelden. Dat noemt ‘extreme perfectionist’ Aruna ‘laatste’. En ze stond al 1-0 achter. Bij het oefenen voor de laatste opdracht, een bruidstaart, sneed ze thuis ‘tot op het bot’ in haar pink. ,,Dat kwam zo slecht uit dat ik een pleister omdeed, het niemand vertelde en gewoon doorging.’’ Uiteindelijk moest ze haar pink laten hechten. Zonder verdoving, dat was het beste om te kunnen bakken. ,,Ik heb geschreeuwd en gehuild van de pijn.’’
Onmogelijke keuze
Ook in de finale begon de vinger te bloeden. ,,Ik durfde er niet meer in te geloven’’, vertelt Aruna. Ook Tim had een ongelukje gehad en stond geblesseerd te bakken. Aruna hielp hem, nota bene de gedoodverfde winnaar, met zijn creatie. ,,Ik wilde dat we allemaal tevreden terug konden kijken, een halve taart gun je niemand.’’
De jury vond de keuze moeilijker dan ooit, maar de reactie op Aruna’s vijflaagse bruidstaart zei eigenlijk alles. ,,Ik kan geen kritiekpunten vinden’’, concludeerde Van der Heijden. Aruna hoorde het met verbijstering aan. ,,Ik weet wel dat ik kan bakken, maar ik wilde het horen voordat ik het geloofde.’’
De bruidstaart was de ideale oefening voor 2026, als ze 25 jaar getrouwd is en hem thuis gaat maken. Maar het trotst is ze op haar Surinaamse brunch van de halve finale, waarop ze ook vanuit de Surinaamse gemeenschap lyrische reacties kreeg. Ze verwerkt haar roots graag in haar baksels, op termijn hopelijk in een eigen kookprogramma en receptenboek.
Online verzamelt ze haar ideeën al: wat begon als naslagwerk voor haar zoons, is nu een site voor iedereen. Zondagavond serveert ze thuis haar eerste creatie als HHB-winnaar, een kleine versie van haar bruidstaart. ,,We zijn bij ons thuis altijd aan de lijn, dus ik bak wel alleen in het weekend.’’
Wat zou je dan graag als dieptepunt zien? Qua bakken vond ik alle instortingen van Peter in de eerste aflevering toch een behoorlijk dieptepunt. En qua medische problemen vond ik Sandra die 1 uur na de opnames naar het ziekenhuis vervoerd moest worden, Tim's ongeluk waardoor hij met gekneusde ribben fondant stond te rollen in de finale en Aruna die een dag voor de finale tot op het bot in haar vinger sneed toch ook wel wat dieptepunten.quote:Op maandag 18 maart 2024 09:19 schreef Kreator het volgende:
Ik vond het echt een zeer middelmatig seizoen. Weinig dieptepunten en alleen Dré en het juryteam als eeuwig hoogtepunt.
In februari wisten ze nog niet wie de winnaar wasquote:Op zondag 17 maart 2024 22:53 schreef TLC het volgende:
Terechte winnares en al die bruidstaarten wow, dat doe ik ze never nooit na![]()
![]()
Wat ik me wel afvraag, HHB wordt van tevoren opgenomen, hoe kan het dan dat t niet ergens uitlekt wie gewonnen heeft ? Ik bedoel de finale met al die mensenmassa en social media
In een interview zegt dat Aruna haar mond 5 maanden heeft moeten houden.quote:Op maandag 18 maart 2024 11:04 schreef Vicky het volgende:
[..]
In februari wisten ze nog niet wie de winnaar was
Gedeeltelijk eens, na zoveel seizoenen een beetje murw van het script ' en nu nog twee minuten!' . Terwijl juist in de finale bleek dat Aruna nog tijd zat over had en Tim ging helpen. Als kijker vind ik het leukst om de technische opdrachten te zien en dat wisselt per kandidaat.quote:Op maandag 18 maart 2024 09:38 schreef GereDathan het volgende:
Terechte winnares, al had ik het Tim ook heel erg gegund. Balen dat ze beiden een blessure hadden. Susan was bij voorbaat al de gedoodverfde verliezer.
Het seizoen begon matig en tam, maar ik vond de laatste 3 aflevering wel goed.
Wat mij betreft zouden ze in de finale wel iets anders mogen doen, groot deel van de tijd bestond nu uit de basis van de taarten bakken. We weten ondertussen wel dat ze dat kunnen, geef ze dat gewoon zodat er tijd is voor decoratie en creativiteit.
Dochter heeft een workshop aan de kandidaten gegeven in februari en toen werd er verteld dat ze het nog niet wisten... maar dat kan uiteraard niet zo geweest zijnquote:Op maandag 18 maart 2024 12:43 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
In een interview zegt dat Aruna haar mond 5 maanden heeft moeten houden.
Het was warmer weer tijdens de finale. En de bomen vol groen.quote:Op maandag 18 maart 2024 19:40 schreef Vicky het volgende:
[..]
Dochter heeft een workshop aan de kandidaten gegeven in februari en toen werd er verteld dat ze het nog niet wisten... maar dat kan uiteraard niet zo geweest zijn
Ik vind het knap dat al die mensen bij de finale niks verklapt hebben in de tussentijd, de finale van WIDM bv is livequote:Op maandag 18 maart 2024 12:43 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
In een interview zegt dat Aruna haar mond 5 maanden heeft moeten houden.
Gezien het weer en dat het donker was met de eerste dag geloof ik inderdaad graag dat het oktober/november was. En is meestal rond die tijd ja.quote:Op maandag 18 maart 2024 12:43 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
In een interview zegt dat Aruna haar mond 5 maanden heeft moeten houden.
In een interview vertelt Susan dat iedereen die op dat eindfeest was een geheimhoudingsverklaring moest tekenen met een boete clausule.quote:Op maandag 18 maart 2024 19:54 schreef TLC het volgende:
[..]
Ik vind het knap dat al die mensen bij de finale niks verklapt hebben in de tussentijd, de finale van WIDM bv is live
Maar komen ze er achter wie gelekt zou hebben als anoniem accountje op social media verklapt wie er wint ?quote:Op dinsdag 19 maart 2024 21:14 schreef Burdie het volgende:
[..]
In een interview vertelt Susan dat iedereen die op dat eindfeest was een geheimhoudingsverklaring moest tekenen met een boete clausule.
Kennelijk is er zonder de dreiging van een boete nog genoeg moraal over om dat niet te doen.quote:Op dinsdag 19 maart 2024 21:18 schreef Momo het volgende:
[..]
Maar komen ze er achter wie gelekt zou hebben als anoniem accountje op social media verklapt wie er wint ?
https://www.nu.nl/enterta(...)orige-seizoenen.htmlquote:Heel Holland Bakt eerder op tv dan vorige seizoenen
De nieuwe afleveringen van Heel Holland Bakt worden eerder in het tv-seizoen uitgezonden dan de voorgaande uitzendingen. Het twaalfde seizoen van het populaire bakprogramma begint op 27 oktober.
Omroep MAX komt eind 2024 met een eenmalige kersteditie van het programma, mét BN’ers.quote:Op woensdag 4 september 2024 09:00 schreef Troel het volgende:
Het staat al in mijn agenda!
https://www.nu.nl/media/6(...)de-nederlanders.html
Is dit eigenlijk al bekend? Als in: wanneer komt het op tv en met wie
Verheug me eropquote:Op woensdag 4 september 2024 12:29 schreef golfer het volgende:
[..]
Omroep MAX komt eind 2024 met een eenmalige kersteditie van het programma, mét BN’ers.
Pienquote:Op maandag 18 maart 2024 09:19 schreef Kreator het volgende:
Ik vond het echt een zeer middelmatig seizoen. Weinig dieptepunten en alleen Dré en het juryteam als eeuwig hoogtepunt.
Ik heb helemaal nog niet het hhb gevoel, zo in het najaarquote:Op dinsdag 24 september 2024 10:52 schreef golfer het volgende:
Nieuwe editie start op 27 oktober en dit zijn de deelnemers:
[ afbeelding ]
Anne, Antoinette, Elise, Katlleen, Kim, Mats, Mitchell, Niels, Shelby en Wim.
Meer info:https://www.libelle.nl/sh(...)aris-brest~b969b225/
Ik mis de hoofddoek dit jaar.quote:Op vrijdag 27 september 2024 18:09 schreef bloodymary1 het volgende:
Verplichte boomer. Check.
Verplichte verschillende etniciteiten. Check.
Verplichte homo. Check.
Verplicht lekker wijf. Check.
Verplicht minder lekker wijf. Check.
Mogen we jou hier ook checken als lekker wijf?quote:Op vrijdag 27 september 2024 18:09 schreef bloodymary1 het volgende:
Verplichte boomer. Check.
Verplichte verschillende etniciteiten. Check.
Verplichte homo. Check.
Verplicht lekker wijf. Check.
Verplicht minder lekker wijf. Check.
Autootje rijden is geen sport, dus dat mag geen excuus zijn.quote:
Ze spreekt wel goed Nederlands.quote:Op zondag 27 oktober 2024 20:31 schreef Stepperoller het volgende:
Wat een lelijke pony en ook lelijk geknipt
Ziek chiquequote:
Katlleen.quote:Op zondag 27 oktober 2024 21:04 schreef Arizona het volgende:
Hoezo wordt Kathleen niet genoemd bij de mensen in de gevarenzone
Zo schattig die manquote:
Ik hoop het nietquote:Op zondag 27 oktober 2024 21:07 schreef Arizona het volgende:
[..]
Zo schattig die man![]()
Hij krijgt vrij veel aandacht en er was een introfilmpje van hem dus hij zal er wel uitgaan.
Ben er ook bang voor.quote:Op zondag 27 oktober 2024 21:07 schreef Arizona het volgende:
[..]
Zo schattig die man![]()
Hij krijgt vrij veel aandacht en er was een introfilmpje van hem dus hij zal er wel uitgaan.
Die Amerikaanse gaat wel redelijk goed nog toch?quote:Op zondag 27 oktober 2024 21:08 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ik hoop het niet
Maar dat idee heb ik bij hem en bij de Amerikaanse
Je hebt beter opgelet dan ik. Ik ging voor de meest plausibele spellingquote:
Zijn jurktaart is ook niet echt goedquote:
Moest even nadenken maar nu weet ik het weer. Ze heet Estee Strooker.quote:Op zondag 27 oktober 2024 20:38 schreef golfer het volgende:
Dochter van de ex-stewardess is een bekende (tv)chef-kok.
Ik hoop dat het niveau inderdaad wat hoger ligt! Dat de spektakelstukken ook weer echte spekakels zijn. Dat is me nogal eens tegengevallen vorig seizoen.quote:Op zondag 27 oktober 2024 21:21 schreef Stepperoller het volgende:
Vond het niveau voor een eerste aflevering ook wel vrij hoog liggen. Is naar mijn idee andere seizoenen weleens anders geweest.
Vaak te zien op 24kitchenquote:Op zondag 27 oktober 2024 21:14 schreef golfer het volgende:
[..]
Moest even nadenken maar nu weet ik het weer. Ze heet Estee Strooker.
Is die niet ooit met een soortgelijk programma in the picture gekomen? Ik heb toch wat moeite met dat soort deelnemers. Connecties, inside info, de kunst een beetje afkijken … Ze moet het wel waarmaken natuurlijk, maar toch.quote:
Maar dat is toch met alles zo? Netwerken is je halve nieuwe baan ofzo.quote:Op maandag 28 oktober 2024 21:48 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Is die niet ooit met een soortgelijk programma in the picture gekomen? Ik heb toch wat moeite met dat soort deelnemers. Connecties, inside info, de kunst een beetje afkijken … Ze moet het wel waarmaken natuurlijk, maar toch.
Katlleen.quote:Op woensdag 30 oktober 2024 11:47 schreef ESF1Gamer het volgende:
Katleen daar erger ik me aan, die mag van mij er snel uit.
Die was vanaf seconde 1 van opdracht 1 constant in paniekmodus. Had ook oprecht verwacht dat zij zou "sneuvelen" na de 3e ronde. Blijkbaar in de montage/editing iets gemist of niet gezien, of ik kan het gewoon niet goed beoordelenquote:Op woensdag 30 oktober 2024 11:47 schreef ESF1Gamer het volgende:
Katleen daar erger ik me aan, die mag van mij er snel uit.
Nou dit, toonbeeld van nervositeit. Niet dat ik het haar verwijt.quote:Op woensdag 30 oktober 2024 11:59 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Die was vanaf seconde 1 van opdracht 1 constant in paniekmodus. Had ook oprecht verwacht dat zij zou "sneuvelen" na de 3e ronde. Blijkbaar in de montage/editing iets gemist of niet gezien, of ik kan het gewoon niet goed beoordelen
Estee heeft Masterchef gewonnen volgens Boulevard en werkt nu 10 jaar als tv-kokquote:Op maandag 28 oktober 2024 21:48 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Is die niet ooit met een soortgelijk programma in the picture gekomen? Ik heb toch wat moeite met dat soort deelnemers. Connecties, inside info, de kunst een beetje afkijken … Ze moet het wel waarmaken natuurlijk, maar toch.
Net teruggekeken, ik gok op Kimquote:Op zondag 27 oktober 2024 23:30 schreef TLC het volgende:
Hmm eerste gokje, die VMBO docente gaat dit seizoen winnen
Helemaal mee eensquote:Op zondag 3 november 2024 20:29 schreef miss_sly het volgende:
Dit vind ik een leuke opdracht! Benieuwd wat ze ervan maken.
Ligt er een beetje aan welke saus, met mayonaise is niks mis mee.quote:
Mayo lijkt me makkelijker om in de tent te maken dan barbecuesausquote:Op zondag 3 november 2024 20:51 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ligt er een beetje aan welke saus, met mayonaise is niks mis mee.
quote:Op zondag 3 november 2024 20:39 schreef H_T het volgende:
Katlleen blijft er niet heel lang meer in denk ik
Shelby kan ook nog wel ver komen als anderen steken laten vallenquote:Op zondag 3 november 2024 23:07 schreef Arcee het volgende:
Finale gaat tussen Kim, Mats en Elise denk ik.
Die wil ik soms slaanquote:Op zondag 3 november 2024 20:37 schreef S_E het volgende:
Ik vind ze allemaal eigenlijk wel leuk, behalve Antoinette. Die zit al vanaf het begin in m’n irritatie.
Die zou ik zelf meegenomen hebben als ik zo'n opdracht zou krijgen.quote:Op zondag 3 november 2024 20:39 schreef Felagund het volgende:
Eigenlijk hadden ze er nu een pizza-oven neer moeten zetten.
Voor mij is het de combinatie van dat slissen, het extreem debiel reageren en (en dit maak ik er volledig zelf van) vooral achter de schermen/thuis draaien op je TV-kok dochterquote:
En wat heeft dat met HHB te maken?quote:Op zondag 10 november 2024 12:53 schreef TLC het volgende:
Ik deed dat vroeger als kind ook, met zo'n houten stokje met een lampion Sint-Maarten lopen in het pikkedonker
Ik ook!quote:Op zondag 10 november 2024 12:53 schreef TLC het volgende:
Ik deed dat vroeger als kind ook, met zo'n houten stokje met een lampion Sint-Maarten lopen in het pikkedonker
Oh. Jij hebt al vooruit gekeken?quote:Op zondag 10 november 2024 15:45 schreef TLC het volgende:
Omdat ze lampionen gaan maken voor Sint-Maarten
De eerste resultaten beloven weinig goedsquote:Op zondag 10 november 2024 20:35 schreef ChildoftheStars het volgende:
Mooie taartjes worden dat
Van die taarten van mooi maar niet lekker
Ik was te vroegquote:Op zondag 10 november 2024 20:37 schreef H_T het volgende:
[..]
De eerste resultaten beloven weinig goeds
Waterballetquote:
emotioneel incontinentquote:Op zondag 10 november 2024 20:40 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ik ben zo'n sentimentele doos die meedoet met huilen![]()
En wat verandert er aan de zaakquote:Op zondag 10 november 2024 20:40 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ik ben zo'n sentimentele doos die meedoet met huilen![]()
En die ananas die er even later alsnog af flaptquote:
Dat spul heeft opstijftijd nodigquote:Op zondag 10 november 2024 20:42 schreef AgnesGru het volgende:
Aan het resultaat te zien, was twee uur eigenlijk veel te kort.
en van die schelpjes met fruit in een laag gelatinequote:Op zondag 10 november 2024 20:45 schreef golfer het volgende:
Al die gelatine met die kleurtjes doen mij terugdenken aan de jaren 60 van de vorige eeuw toen wij eens per week een toetje kregen van mijn stiefmoeder: van die felgekleurde drilpuddingen.
Mij doet het denken aan de nietmachine in jello van The Officequote:Op zondag 10 november 2024 20:45 schreef golfer het volgende:
Al die gelatine met die kleurtjes doen mij terugdenken aan de jaren 60 van de vorige eeuw toen wij eens per week een toetje kregen van mijn stiefmoeder: van die felgekleurde drilpuddingen.
Je had ook van die poederpudding van Saroma vroeger (jaren 90/00).quote:Op zondag 10 november 2024 20:45 schreef golfer het volgende:
Al die gelatine met die kleurtjes doen mij terugdenken aan de jaren 60 van de vorige eeuw toen wij eens per week een toetje kregen van mijn stiefmoeder: van die felgekleurde drilpuddingen.
Ja, dat was ons lievelingstoetje. Is een tijdje uit de handel geweest, maar kwam weer terug, Trixy-pudding. Sinds ik weet dat gelatine wordt gemaakt van uitgekookt slachtafval huid, botten, etc) hoef ik het niet meer.quote:Op zondag 10 november 2024 20:45 schreef golfer het volgende:
Al die gelatine met die kleurtjes doen mij terugdenken aan de jaren 60 van de vorige eeuw toen wij eens per week een toetje kregen van mijn stiefmoeder: van die felgekleurde drilpuddingen.
Twee jaar terug voor het laatst gemaakt. Was toen vooral om te testen of pudding een beetje fatsoenlijk uit die vormpjes kwamquote:Op zondag 10 november 2024 20:47 schreef Felagund het volgende:
[..]
Je had ook van die poederpudding van Saroma vroeger (jaren 90/00).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |